بیوگرافی جویس ورلد رپر به همراه برسی دلیل مرگ او

جویس ورلد یکی از خواننده های رپ و سبک هیپ هاپ می باشد که اهل آمریکا است. او ترانه های نابی را راهی بازار کرد و توانست یک بار هم جایزه بهترین هنرمند جدید را نیز از آن خود کند. از زمان تولد تا مرگ او 21 سال گذشته بود. او در دوران اوج خود از دنیا رفت و همه جامعه موسیقی را متاثر کرد. در ابتدا او در خانواده خود با محدودیت هایی روبرو بود و به او اجازه نمی دادند که به آهنگ گوش کند اما یکی از پسرخاله هایش او را کمک کرد تا به طرف آهنگ های رپ بیاید و بتواند یکی از برترین خوانندگان زمان خود لقب بگیرد. او ابتدا کارش را از پیانو آغاز کرد و سپس گیتار را آموخت و در نهایت به خوانندگی روی آورد. در این مقاله قصد داریم تا در مورد  Juice Wrld اطلاعات بیشتری بدست بیاوریم و به شما ارائه دهیم. پس برای آشنایی بیشتر با این خواننده با ما همراه باشید.

بیوگرافی جویس وردلد

بیوگرافی جویس وردلد

خیلی ها از خود می پرسند که جویس ورلد کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کرده است . در واقع باید خدمت شما عرض کنم که او یک خواننده رپ بود که توانست در مدت کوتاهی که در این زمینه فعالیت می کرد، دستاوردهای زیادی را بدست بیاورد. نام اصلی او جارد آنتونی هیگینز می باشد که در 2 دسامبر سال 1998 میلادی در اوک لاون ایلینوی آمریکا متولد شده است. پدر و مادر او زمانی که کودک بود از یکدیگر طلاق گرفتند و وی و یک برادر خود با مادرشان زندگی می کردند. مادر او که یک سخنران مذهبی بود سعی می کرد تا پسرانش به آهنگ رپ گوش ندهند و آنها را از این کار منع کرده بود. اما آنها هر دو به این آهنگ ها علاقمند بودند و نمی توانستند که به طور پنهانی به آنها گوش ندهند. در واقع پسر خاله های او کاری کردند که آنها به کارهای گوچی مان، بردمن ولیل وین دسترسی پیدا کنند و به آنها گوش بدهند.

زندگینامه  Juice Wrldفراز و نشیب های زیادی دارد. حتما تا اینجا دریافتید که او از دوران کودکی به خاطر اینکه مادرش یک سخنران مذهبی بود نمی توانست به طور آزادانه به آهنگ های رپ گوش دهد. اما توسط یکی از پسرخاله های خود به آهنگ های برخی از رپرهای مشهور دسترسی پیدا کرد و به آن علاقمند شد. او بعد ها پس از اینکه وارد دبیرستان شد به دنبال این رشته رفت و توانست به یکی از بزرگان آن تبدیل شود. البته مادرشان اجازه داده بودند تا به موزیک راک و پاپ گوش بدهند. همچنین وی به مصرف مواد مخدر هم اعتیاد داشت و از زمانی که نوجوان بود به این کار روی آورده بود. او پشت سر هم سیگار می کشید و به همین خاطر هم تحصیلات را کنار گذاشت.

همسر جویس ورلد

همسر جویس ورلد

او دوست دختر داشت و نام او هم آلی لوتی بود که یک مدل اینستاگرامی است که گفت می شود که رابطه خود را در سال 2018 میلادی با هم دیگر آغاز کرده اند. در برخی از سایت ها آمده است که این دو از طریق اینستاگرام با یکدیگر آشنا شده اند و از همان زمان هم با هم به توافق رسیده اند و رابطه خود را آغاز کرده اند. آنها در ابتدا با هم ملاقات هایی می گذارند و سپس در کنار هم در لس آنجلس زندگی می کردند. این دو توانسته بودند خیلی زود با یکدیگر کنار بیایند و پس از آن با به اشتراک گذاشتن ویدئو و تصاویری از خود این موضوع را به همه اعلام کنند. پس از اینکه دوست پسر او بر اثر استفاده بیش از حد مواد مخدر مرد، او در سالگرد یک سالگی مرگش نامه ای عاشقانه او را به اشتراک گذاشت. برخی از خبرگزاری ها آن نامه ها را منتشر کردند و مورد توجه بسیاری از علاقمندانش قرار گرفت.

فرزندان جویس ورلد

فرزندان جویس ورلد

این خواننده خیلی جوان بود و ازدواج نکرده بود اما دوست دختری داشت که در سال 2018 میلادی از طریق اینستاگرام پیدا کرده بود. آنها با یکدیگر رابطه خوبی داشتند و اگر این خواننده الان زنده بود احتمالا از او فرزندانی را به دنیا می آورد. اما متاسفانه او در سن 21 سالگی از دنیا رفت.

درآمد جویس ورلد

درآمد جویس ورلد

او یکی از جدیدترین خواننده های رپ و سبک هیپ هاپ بود که توانسته بود تازه توجهات زیادی را به طرف خود جلب کند. پس از اینکه او فعالیت های هنری خود را در این زمینه عملی کرد، موفق شد تا نظر شرکت معروف ساند کلود را به طرف خود جلب کند و با آنها قراردادی به ارزش 3 میلیون دلار امضاء کند. این قرارداد در سال 2018 میلادی امضاء شده بود که در آن زمان در میان خواننده ها از لحاظ رقم آن رکورد محسوب می شد. او بیشتر به خاطر کارهایی مانند Lucid Dreams و Legends و نیز All Girls Are The Same شناخته می شود. سبک های نوینی که او در این ترانه هایش ارائه کرده است، هر متخصص و کارشناسی را متحیر می کند. او از همان ابتدا خود را به عنوان یک نابغه به همه شناساند و به همین دلیل بود که شرکت معروف با او قراردادی را امضاء کرد که تا آن زمان سابقه نداشته بود.

خانه جویس ورلد

خانه جویس ورلد

خانه او به سبک نئو ایتالیایی ساخته شده بود و گفته می شود که او بیشتر خانه هایی با سبک های نوین را دوست داشت. اما او خانه ای نخریده بود و احتمالا پس از اینکه با دوست دختر خود آشنا شد و به لس آنجلس نقل مکان کرده بوده و در آنجا خانه ای را کرایه کرده بوده است. او همچنین در سال 2018 زمانی که با دوست دختر خود آشنا شده بوده، نخستین قرارداد کاری خود را امضاء کرده بود و به همین خاطر بود که به این شهر نقل مکان کرده بود. اما گفته می شود که خانه او در یکی از بهترین محله های این شهر بنا شده بود. البته برخی ها هم می گویند که او در خانه دوست دختر خود که از قبل ساکن این شهر بوده زندگی می کرد. به هر حال تمام دارایی او نزدیک 3 و نیم میلیون دلار برآورده شده بود.

ماشین جویس ورلد

ماشین جویس ورلد

اما همانطور که می دانید یکی از علاقه مندی های این خواننده ها ماشین می باشد. آنها هر کدام یک نوع از اتومبیل ها را دوست دارد که البته معمولا در پارکینگ خانه آنها از هر مدل یکی پیدا می شود. برخی ها دوست دارند تا کلکسیونی از ماشین های سنتی را داشته باشند و برخی دیگر نیز فقط روی ماشین های مدرن زوم می کنند. اما این خواننده در پارکینگ خانه خود ماشین با مارک های مختلفی را داشت. گفته می شود که او به مارک The Rolls Royce Cullinan علاقه خاصی داشت که قیمت آن 325 هزار دلار برآورد شده بود. همچنین او قبل از مرگش برای برادر خود یک لامبورگینی خریده بود و به او هدیه داده بود.

مرگ جویس ورلد

مرگ جویس ورلد

در تاریخ 8 دسامبر سال 2019 میلادی، جویس ورلد با یک جت اختصاصی از فرودگاه لس آنجلس به فرودگاه شیکاگو می رود. افسرهای اجرای قانون منتظر بودند تا جت آنها برسند . ایجنت های فدرال به آنها اطلاع داده بودند که زمانی که این جت به پرواز در آمده بوده به او مشکوک شده وو گفته شده که در آن اسلحه و مواد مخدر وجود دارد. زمانی که جت آنها می رسد این افسران آن را مورد بازرسی قرار می دهند و فهمیده می شود که در آن چند اسلحه و 32 کیلوگرم ماریجوانا جاسازی شده بود. همچنین گفته بودند که چند مواد عجیب و ناشناخته دیگر هم از داخل آن پیدا کرده بودند.

این خواننده پس از مدتی کوتاهی دچار تشنج می شود و ماموران بهداشت به او رسیدگی می کنند و او را به مرکز مراقبت این فرودگاه منتقل می کنند اما پس از مدتی کوتاهی اعلام می کنند که او جان خود را از دست داده است. مراسم خاکسپاری او در 13 دسامبر سال 2019 برگزار شد. خانواده و دوستان او در این مراسم حضور داشتند و در 22 ژانوی سال 2020 هم دکتران مرکز مراقبتی اعلام کرد که او به خاطر وجود سم در خون او که به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر به وجود آمده بود، جان خود را از دست داد و جویس ورلد مرگ را تجربه کرد.

آهنگ های برتر جویس ورلد

آهنگ های برتر جویس ورلد

اما همانطور که می دانید زمانی که کودکی بیش نبود نمی توانست به آهنگ های هیپ هاپ گوش دهد و مادرش او را از این کار منع کرد اما وقتی که بزرگ شد به همان سمت رفت و به یکی از ستاره ها تبدیل شد. او در سال 2015 میلادی شروع به حرفه موسیقی کرد و توانست خیلی زود توجه شرکت های بزرگ رسانه ای را به طرف خود جلب کند. در ادامه به برخی از کارهای ناب این خواننده می پردازیم.

Wishing Well

یکی از کارهای مشهور این خواننده می باشد که در آن افراد زیادی همکاری کرده اند. همچنین این موزیک در سال 2020 هم از طریق رادیو منتشر شد. علاوه بر آن، موزیک ویدئوی ان هم به همراه یک انیمیشن در 13 جولای 2020 نی منتشر شد.  این موزیک بهترین موزیک آلبوم Legends never Die می باشد.

Lucid Dreams

اما یکی از کارهای ناب این خواننده این آهنگ است که در سال 2018 میلادی منتشر شد. این آهنگ توانست رتبه 74 بیلبورد هات 100 را از آن خود کند و سپس رفته رفته به رتبه دوم رسید. همچنین این آهنگ یک میلیون بار در اسپوتیفای نیز بازدید داشت است که از این لحاظ رکورددار می باشد.

Robbery

در سال 2019 میلادی منتشر شده است و توانست برترین آهنگ آلبوم Death race for love  این خواننده لقب بگیرد. این آهنگ در چارت هیپ هاپ آمریکا توانست رتبه 12 را بدست آورد و در دیگر کشورها هم رتبه های نسبتا خوبی کسب کرد.

Reminds Me Of You

این آهنگ  به طور ترکیبی با کید لاروا خوانده شده است که یک رپر استرالیایی می باشد. این آهنگ در سال 2020 با تولیدات نمره A منتشر شده است . در واقع این آهنگ را کیم پتراس خواننده آلمانی خوانده بود که آنها آن را دوباره خواندند.

All Girls Are The Same

در سال 2018 میلادی به بازار عرضه شده است و موفق شد تا رتبه 92 بیلبورد داغ 100 را کسب کند و تا رتبه 41 هم بالا بیاید. همچنین این آهنگ در چارت های سوئد رتبه 3، بریتانیا رتبه 53 و پرتقال رتبه 39 را کسب کرد.

Come & Go

این آهنگ به طور مشترک با مارشملو یکی دیگر از خواننده های رپ خوانده شده است که در سال 2020 وارد بازار شد. این آهنگ یکی دیگر از کارهای ناب او محسوب می شود و توانست رتبه دوم بیلبورد هات آمریکا را از آن خود کند. همچنین این آهنگ پس از آهنگ Lucid Dreams بالاترین رنکینگ را در بیلبورد بدست آورد.

Righteous

این آهنگ نیز در سال 2020 منتشر شده است و توانسته رتبه هشتم بیلبورد هات هیپ هاپ و رپ آمریکا را کسب کند. همچنین در بیلبورد هات نیز موفق به کسب جایگاه 11 شد. در کشورهای دیگر نیز رتبه هایی را کسب کرده است.

Stay High

یکی دیگر از کارهایی است که تحت آلبوم Legends never Die منتشر شده است و سبک آن نیز هیپ هاپ و رپ می باشد.

Smile

یکی از کارهای این خواننده به همراه د ویکند خواننده رپ کانادایی می باشد که به طور مشترک آن را اجرا کرده اند. این آهنگ نیز در سال 2020 میلادی منتشر شده است و در چارت هات آمریکا رتبه 8 را بدست آورده است.

Conversations

از دیگر کارهای معروف او محسوب می شود که در 10 جولای 2020 منتشر شده است. این آهنگ نیز در بیلبورد هات آمریکا رتبه 7، بیلبورد هات آر اند بی / هیپ هاپ رتبه 6 و در کشورهای دیگر نیز رتبه های خوب را کسب کرده است.

جویس ورلد و امینم

جویس ورلد و امینم

اما همانطور که می دانید تقریبا تمام خواننده ها با همدیگر همکاری های خوبی داشته اند و توانسته اند که با هم کارهای خوبی را به یادگار بگذارند. آنها سعی می کنند تا در کنار هم نقاط ضعف همدیگر را بپوشانند و از همدیگر مهارت هایی را یاد بگیرد. همچنین یکی دیگر از اهداف این همکاری ها جلب توجه دیگران و نیز مشهور شدن است. جویس ورلد نیز توانسته تا به حال با افراد و خواننده های زیادی همکاری داشته باشد و در کنار آنها به شهرت برسد. یکی از آنها امینم است که یک رپر سفید پوست محسوب می شود. او نخستین رپری می باشد که رنگ پوستش سفید است.

سرگذشت سیاه پوستان در خاک آمریکا بسیار تیره است و همه می دانیم که آنها در طول سالیان سال و حتی در حال حاضر هم با تبعیض های نژادی فراوانی روبرو می باشند. یکی از راه هایی که آنها می توانند به این موضوع اعتراض کنند، رپ می باشد. حال تلفیق یک سیاه پوست و سفید پوست در کنار هم توانسته نگاه های زیادی را به خود جلب کند. این دو با همدیگر آهنگی به نام گودزیلا را اجرا کردند که استقبال خوبی هم از آن شد.

جویس ورلد رویاهای روشن

جویس ورلد رویاهای روشن

این آهن یکی از آهنگ های ناب این خواننده محسوب می شود که در تاریخ 11 می سال 2018 میلادی برای دومین بار به بازار عرضه شد. این آهنگ برای اولین بار در سال 2017 میلادی منتشر شده بود. نیک میرا این آهنگ را تولید کرده بود و با همکاری خود در کنار این خواننده توانست دستاوردهای خوبی را کسب کند. این آهنگ در بیلبورد هات آمریکا موفق به کسب رتبه 74 شد اما دیری نگذشت که توانست با کمال تعجب به رتبه دوم این چارت برسد. این آهنگ در اسپوتیفای بیش از یک میلیون بار بازدید خود و یکی از آهنگ هایی شد که در این شبکه بیشترین بازدید را دریافت کرده بود. خواننده جویس ورلد توسط این آهنگ توانست به شهرت زیادی برسد و نام خود را جاودانه کند. هنوز که هنوزه این آهنگ بارها از سایت هایی که در رابطه با موزیک کار می کنند، دانلود می شود و علاقمندان آن همواره آن را دوست دارند.

جویس ورلد Bandit

جویس ورلد Bandit

همانطور که می دانید این خواننده نام هنری جویس ورلد را برای خود انتخاب کرده است. او در این آهنگ با افرادی مانند Young Boy Never Broke Again همکرای کرده است و آن را در 4 اکتبر سال 2019 میلادی منتشر کرده است. این آهنگ آخرین آهنگی بود که این خواننده قبل از مرگش به عنوان لیدر اجرا کرده بود. نیک میرا مانند همیشه این آهنگ را ساخته بود. این آهنگ توانست در رتبه 10 بیلبورد آمریکا قرار بگیرد. این آهنگ Juice Wrld در چارت های دیگر کشورها هم رتبه های نسبتا خوبی را بدست آورده بود.

اخبار Juice Wrld

اخبار Juice Wrld

در زمانی که تازه به شهرت رسیده بود سایت های زیادی بودند که خبرهای مربوط به کارهای او را منتشر می کردند. این سایت ها معمولا خبری بودند و از آنجایی که اینگونه افراد شناخته شده بودند برای آنها هم اهمیت داشت تا توجه طرفدارانش را به طرف خود جلب کنند. به همین خاطر رقابتی شدید میان آنها شکل می گرفت و هر کدام از آنها که خبر نابی را منتشر کنند مورد توجه بسیاری قرار می گرفت. حتی برخی از آنها شایعاتی را هم منتشر می کردند تا توجه افرادی را جلب کنند. اما زمانی که خبر مرگ این سلبریتی منتشر شد، همه را شوکه کرد و تمام سایت های خبری داخلی و خارجی به این خبر پرداختند. بسیاری از طرفدارانش در ابتدا این خبر را باور نداشتند و به همین خاطر سریع به فضای مجازی مراجعه کردند و دیدند که تمام سایت ها این خبر منتشر شده و واقعیت دارد.

درباره  Juice Wrld

درباره  Juice Wrld

خیلی ها هستند که می خواهند که اطلاعات کاملی درباره این خواننده کسب کنند. او یک خواننده ای بود که توانسته بود در مدت زمان کوتاهی کارهای بسیار خوبی را روانه بازار کند و نخستین قراردادی که بسته بود نسبت به سایر خوانندگان رقمی بالاتری داشت و از همین لحاظ هم مورد توجه خیلی ها قرار گرفته بود. همچنین پس از اینکه او مرد، بسیاری به دنبال علت مرگ جویز ورلد بودند که بدانند واقعا به چه دلیلی او کشته شده است. برخی ها این عمل را توطئه می دانند و از آنجایی که قبل از فرود آمدن جت اختصاصی او در فرودگاه بنشیند مامورانی در فرودگاه منتظر او بودند. دوست دخترهای Juice Wrld  نیز یکی دیگرا ز مواردی است که برای همه جالب می باشد.

پلی لیست   Juice Wrld

پلی لیست   Juice Wrld

بسیاری از سایت ها هستند که در این زمینه خدماتی را ارائه می کنند. همچنین شما به راحتی می توانید با یک سرچ کوچولو به آنها دسترسی داشته باشید و از امکانات آنها استفاده بهینه را ببرید. در حال حاضر برخی از سایت های داخلی نیز هستند که خدمات خوبی را ارائه می کنند و می توانید تمام کارهای این خواننده را یکجا در اختیار داشته باشید. اما برخی ها هستند که به دنیا کارهای ناب او می گردند و دوست دارند تا گلچینی از کارهای او را داشته باشند که این سایت ها خدمات این چنینی را هم در اختیار شما قرار می دهند.

حاشیه های  Juice Wrld

حاشیه های  Juice Wrld 

او از دوران نوجوانی به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشت و سیگار زیادی مصرف می کرد. او همیشه به همین خاطر با مشکلات زیادی روبرو بود و حتی از مدرسه نیز اخراج شده بود. گفته می شود که به خاطر همین اعتیاد نیز او را از مدرسه اخراج کرده بودند و دیگر نتوانست درس خود را ادامه دهد. از همان زمان بود که به سراغ رپ رفت و به شهرت رسید.

اینستاگرام Juice Wrld

اینستاگرام Juice Wrld 

عکس جویس ورلد را می توانید در صفحه اینستای او مشاهده کنید. این صفحه توسط یکی از فن های او اداره می شود و توانسته بیش از 12 میلیون فالور را جذب کند. همچنین در این صفحه در حال حاضر بیش از 160 پست مختلف را منتشر کرده است.

سوالات متداول

تصاویر جویس ورلد را از کجا می توانم مشاهده کنم؟

شما می توانید در سایت های مختلفی عکس های مربوط به او را تماشا کنید اما راه مطمئن تر این است که به صحفه اینستاگرام او سر بزنید.

علت جویس ورلد چه بود؟

گفته می شود که او به خاطر اینکه به مواد مخدر اعتیاد داشته و اینکه مواد زیادی مصرف کرده بوده، دچار تشنج می شود و پس از مدتی هم می میرد.

آیا جویس ورلد توانست جایزه گرمی را برنده شود؟

خیر او در طول مدتی که در این رشته فعالیت می کرد، موفق به دریافت این جایزه نشد اما آهنگ های خوبی را روانه بازار کرده بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.