بیوگرافی جویس ورلد رپر به همراه برسی دلیل مرگ او

جویس ورلد یکی از خواننده های رپ و سبک هیپ هاپ می باشد که اهل آمریکا است. او ترانه های نابی را راهی بازار کرد و توانست یک بار هم جایزه بهترین هنرمند جدید را نیز از آن خود کند. از زمان تولد تا مرگ او 21 سال گذشته بود. او در دوران اوج خود از دنیا رفت و همه جامعه موسیقی را متاثر کرد. در ابتدا او در خانواده خود با محدودیت هایی روبرو بود و به او اجازه نمی دادند که به آهنگ گوش کند اما یکی از پسرخاله هایش او را کمک کرد تا به طرف آهنگ های رپ بیاید و بتواند یکی از برترین خوانندگان زمان خود لقب بگیرد. او ابتدا کارش را از پیانو آغاز کرد و سپس گیتار را آموخت و در نهایت به خوانندگی روی آورد. در این مقاله قصد داریم تا در مورد  Juice Wrld اطلاعات بیشتری بدست بیاوریم و به شما ارائه دهیم. پس برای آشنایی بیشتر با این خواننده با ما همراه باشید.

بیوگرافی جویس وردلد

بیوگرافی جویس وردلد

خیلی ها از خود می پرسند که جویس ورلد کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کرده است . در واقع باید خدمت شما عرض کنم که او یک خواننده رپ بود که توانست در مدت کوتاهی که در این زمینه فعالیت می کرد، دستاوردهای زیادی را بدست بیاورد. نام اصلی او جارد آنتونی هیگینز می باشد که در 2 دسامبر سال 1998 میلادی در اوک لاون ایلینوی آمریکا متولد شده است. پدر و مادر او زمانی که کودک بود از یکدیگر طلاق گرفتند و وی و یک برادر خود با مادرشان زندگی می کردند. مادر او که یک سخنران مذهبی بود سعی می کرد تا پسرانش به آهنگ رپ گوش ندهند و آنها را از این کار منع کرده بود. اما آنها هر دو به این آهنگ ها علاقمند بودند و نمی توانستند که به طور پنهانی به آنها گوش ندهند. در واقع پسر خاله های او کاری کردند که آنها به کارهای گوچی مان، بردمن ولیل وین دسترسی پیدا کنند و به آنها گوش بدهند.

زندگینامه  Juice Wrldفراز و نشیب های زیادی دارد. حتما تا اینجا دریافتید که او از دوران کودکی به خاطر اینکه مادرش یک سخنران مذهبی بود نمی توانست به طور آزادانه به آهنگ های رپ گوش دهد. اما توسط یکی از پسرخاله های خود به آهنگ های برخی از رپرهای مشهور دسترسی پیدا کرد و به آن علاقمند شد. او بعد ها پس از اینکه وارد دبیرستان شد به دنبال این رشته رفت و توانست به یکی از بزرگان آن تبدیل شود. البته مادرشان اجازه داده بودند تا به موزیک راک و پاپ گوش بدهند. همچنین وی به مصرف مواد مخدر هم اعتیاد داشت و از زمانی که نوجوان بود به این کار روی آورده بود. او پشت سر هم سیگار می کشید و به همین خاطر هم تحصیلات را کنار گذاشت.

همسر جویس ورلد

همسر جویس ورلد

او دوست دختر داشت و نام او هم آلی لوتی بود که یک مدل اینستاگرامی است که گفت می شود که رابطه خود را در سال 2018 میلادی با هم دیگر آغاز کرده اند. در برخی از سایت ها آمده است که این دو از طریق اینستاگرام با یکدیگر آشنا شده اند و از همان زمان هم با هم به توافق رسیده اند و رابطه خود را آغاز کرده اند. آنها در ابتدا با هم ملاقات هایی می گذارند و سپس در کنار هم در لس آنجلس زندگی می کردند. این دو توانسته بودند خیلی زود با یکدیگر کنار بیایند و پس از آن با به اشتراک گذاشتن ویدئو و تصاویری از خود این موضوع را به همه اعلام کنند. پس از اینکه دوست پسر او بر اثر استفاده بیش از حد مواد مخدر مرد، او در سالگرد یک سالگی مرگش نامه ای عاشقانه او را به اشتراک گذاشت. برخی از خبرگزاری ها آن نامه ها را منتشر کردند و مورد توجه بسیاری از علاقمندانش قرار گرفت.

فرزندان جویس ورلد

فرزندان جویس ورلد

این خواننده خیلی جوان بود و ازدواج نکرده بود اما دوست دختری داشت که در سال 2018 میلادی از طریق اینستاگرام پیدا کرده بود. آنها با یکدیگر رابطه خوبی داشتند و اگر این خواننده الان زنده بود احتمالا از او فرزندانی را به دنیا می آورد. اما متاسفانه او در سن 21 سالگی از دنیا رفت.

درآمد جویس ورلد

درآمد جویس ورلد

او یکی از جدیدترین خواننده های رپ و سبک هیپ هاپ بود که توانسته بود تازه توجهات زیادی را به طرف خود جلب کند. پس از اینکه او فعالیت های هنری خود را در این زمینه عملی کرد، موفق شد تا نظر شرکت معروف ساند کلود را به طرف خود جلب کند و با آنها قراردادی به ارزش 3 میلیون دلار امضاء کند. این قرارداد در سال 2018 میلادی امضاء شده بود که در آن زمان در میان خواننده ها از لحاظ رقم آن رکورد محسوب می شد. او بیشتر به خاطر کارهایی مانند Lucid Dreams و Legends و نیز All Girls Are The Same شناخته می شود. سبک های نوینی که او در این ترانه هایش ارائه کرده است، هر متخصص و کارشناسی را متحیر می کند. او از همان ابتدا خود را به عنوان یک نابغه به همه شناساند و به همین دلیل بود که شرکت معروف با او قراردادی را امضاء کرد که تا آن زمان سابقه نداشته بود.

خانه جویس ورلد

خانه جویس ورلد

خانه او به سبک نئو ایتالیایی ساخته شده بود و گفته می شود که او بیشتر خانه هایی با سبک های نوین را دوست داشت. اما او خانه ای نخریده بود و احتمالا پس از اینکه با دوست دختر خود آشنا شد و به لس آنجلس نقل مکان کرده بوده و در آنجا خانه ای را کرایه کرده بوده است. او همچنین در سال 2018 زمانی که با دوست دختر خود آشنا شده بوده، نخستین قرارداد کاری خود را امضاء کرده بود و به همین خاطر بود که به این شهر نقل مکان کرده بود. اما گفته می شود که خانه او در یکی از بهترین محله های این شهر بنا شده بود. البته برخی ها هم می گویند که او در خانه دوست دختر خود که از قبل ساکن این شهر بوده زندگی می کرد. به هر حال تمام دارایی او نزدیک 3 و نیم میلیون دلار برآورده شده بود.

ماشین جویس ورلد

ماشین جویس ورلد

اما همانطور که می دانید یکی از علاقه مندی های این خواننده ها ماشین می باشد. آنها هر کدام یک نوع از اتومبیل ها را دوست دارد که البته معمولا در پارکینگ خانه آنها از هر مدل یکی پیدا می شود. برخی ها دوست دارند تا کلکسیونی از ماشین های سنتی را داشته باشند و برخی دیگر نیز فقط روی ماشین های مدرن زوم می کنند. اما این خواننده در پارکینگ خانه خود ماشین با مارک های مختلفی را داشت. گفته می شود که او به مارک The Rolls Royce Cullinan علاقه خاصی داشت که قیمت آن 325 هزار دلار برآورد شده بود. همچنین او قبل از مرگش برای برادر خود یک لامبورگینی خریده بود و به او هدیه داده بود.

قبر جویس ورلد کجا واقع شده است؟

همان طور که می دانید جویس ورلد به دلیل استفاده بیش از اندازه از مواد مخدر، در سن 21 سالگی جان خود را از دست داد. او پس از کالبد شکافی در قبرستانی به نام Beverly Cemetery به خاک سپرده شد. این قبرستان در ایلینوی که یکی از ایالت های ایالات متحده آمریکا است، قرار گرفته است. نا گفته نماند که افراد بسیار مهمی در این گورستان دفن شده اند که جویس یکی از آن ها بوده است.

مرگ جویس ورلد حقیقت دارد؟

در تاریخ 8 دسامبر سال 2019 هواپیمای شخصی جویس ورلد در فرودگاه بین المللی شیکاگو میدوی فرود آمد و در همان زمان این خواننده دچار یک حمله عصبی و تشنج شده بود. بلافاصله این خواننده را به بیمارستانی در اوک لاین منتقل کردند و در نهایت در ساعت 3 و 13 دقیقه صبح در 8 دسامبر، فوت او را ثبت کردند. یک ماه از مرگ و کالبد شکافی این فرد گذشته بود که پزشکی قانونی علت مرگ او را استفاده از مواد مخدر اعلام کرد.

او کدئین و اکسی دون را بیش از اندازه مصرف کرده بود که منجر به سکته قلبی و حمله عصبی شده بود و در نهایت باعث مرگ او شده بود، اما اورژانس در ابتدا علت مرگ جویس ورلد را سکته قلبی بیان کرده بود. البته گفته می شود که زمانی که جویس ورلد در هواپیمای خود بود، متوجه شد که پلیس فدرال به او شک کرده است و گمان می کنند که او محموله سلاح گرم و ماده مخدر ماری جوانا را حمل کرده و تحت تعقیب می باشد.

در همین هنگام این خواننده جوان چند قرص نا شناخته مصرف کرده و در زمانی که هواپیمای او فرود آمد و ماموران در حال بازرسی بودند، او دچار تشنج شده بود. گفته می شود که دکترها و پرستاران اورژانس به مدت 40 دقیقه در حال احیای او بودند و تلاش می کردند که ضربان قلب او را ثابت نگه دارند. البته برخی از دوستان او بیان کرده بودند که او در اواخر عمر خود به یک ماده مخدر اعتیاد پیدا کرده بود و سعی می کرد که آن را ترک کند.

حتی خود این رپر جوان در یکی از صفحات مجازی اعلام کرده بود که به خاطر دوست دختر خود قصد دارد که استفاده از مواد مخدر را ترک کند، اما در نهایت علت مرگ او استفاده از همین مواد بیان شده بود. پس می توان گفت که مرگ این رپر جوان عین واقعیت بوده و اکنون سال ها از مرگ او می گذرد.

مرگ جویس ورلد

مرگ جویس ورلد

در تاریخ 8 دسامبر سال 2019 میلادی، جویس ورلد با یک جت اختصاصی از فرودگاه لس آنجلس به فرودگاه شیکاگو می رود. افسرهای اجرای قانون منتظر بودند تا جت آنها برسند . ایجنت های فدرال به آنها اطلاع داده بودند که زمانی که این جت به پرواز در آمده بوده به او مشکوک شده وو گفته شده که در آن اسلحه و مواد مخدر وجود دارد. زمانی که جت آنها می رسد این افسران آن را مورد بازرسی قرار می دهند و فهمیده می شود که در آن چند اسلحه و 32 کیلوگرم ماریجوانا جاسازی شده بود. همچنین گفته بودند که چند مواد عجیب و ناشناخته دیگر هم از داخل آن پیدا کرده بودند.

این خواننده پس از مدتی کوتاهی دچار تشنج می شود و ماموران بهداشت به او رسیدگی می کنند و او را به مرکز مراقبت این فرودگاه منتقل می کنند اما پس از مدتی کوتاهی اعلام می کنند که او جان خود را از دست داده است. مراسم خاکسپاری او در 13 دسامبر سال 2019 برگزار شد. خانواده و دوستان او در این مراسم حضور داشتند و در 22 ژانوی سال 2020 هم دکتران مرکز مراقبتی اعلام کرد که او به خاطر وجود سم در خون او که به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر به وجود آمده بود، جان خود را از دست داد و جویس ورلد مرگ را تجربه کرد.

آهنگ های برتر جویس ورلد

تمامی آلبوم های جویس ورلد رپر

جویس ورلد یک رپر جوان و با استعداد بود که ترانه های زیادی در دوران فعالیت خود تولید کرده بود. او علاوه بر سینگل ترک های فراوان، تعدادی آلبوم نیز تهیه کرده است که در ادامه به آن ها می پردازیم.

Goodbye & Good Riddance

Goodbye & Good Riddance یک آلبوم موزیکال از جویس ورلد است که تقریبا همه شنوندگان از آن رضایت داشته اند. این آلبوم، اولین آلبوم این خواننده آمریکایی است که در تاریخ 23 مه سال 2018 منتشر شد. تنها یک هفته از انتشار این آلبوم گذشته بود که در جدول بیلبورد 200 ایالات متحده آمریکا، نام آن در رتبه 15 نوشته شد. سبک این آلبوم ایمو رپ است و دارای 5 ترک می باشد.

Wrld on Drugs 

دومین آلبوم این خواننده Wrld on Drugs نام دارد که یک کار مشترک با خواننده دیگری به نام فیوچر است. فیوچر یک رپر آمریکایی است که اکنون 40 سال سن دارد. این آلبوم به نام Future & Juice WRLD Present… WRLD ON DRUGS نیز شناخته می شود. در تاریخ 17 اکتبر سال 2018 این آلبوم تبلیغ شد و در روز 19 اکتبر سال 2018 منتشر شد. ژانر این آلبوم پاپ، رپ و تپ می باشد و 16 ترک دارد.

Death Race for Love

Death Race for Love نام دومین آلبوم استودیومی این رپر جوان آمریکایی است. حدود 98 درصد از دنبال کنندگان، از این آلبوم رضایت داشته اند. Death Race for Love آخرین آلبوم جویس ورلد در زمان حیاتش است. این آلبوم در تاریخ 8 مارس سال 2019 منتشر شد و Interscope Records و Grade A Productions ناشران آن هستند. هیپ‌ هاپ، ایمو رپ و راک سبک ترانه های این آلبوم موزیکال است. بهتر است بدانید که تعداد ترک های این آلبوم، 22 عدد می باشد.

Legends Never Die

Legends Never Die نام سومین آلبوم استودیومی جویس ورلد است. این آلبوم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و پس از مرگ او منتشر شد. Interscope Records و Grade A Productions این آلبوم را منتشر کردند. تاریخ انتشار آن 10 ژوئیه سال 2020 بود و تعداد زیادی ترانه در آن قرار دارد، مدت زمان ترانه های آن 2 تا 4 دقیقه است.

Fighting Demons

چهارمین آلبوم استودیومی جویس ورلد Fighting Demons نام دارد که در تاریخ 10 دسامبر سال 2021 منتشر شد. Interscope Records و Grad A Productions این آلبوم را پس از مرگ این خواننده آمریکایی منتشر کردند که بسیار مورد پسند مردم قرار گرفت. خوانندگان دیگری مانند جاستین بیبر و تریپی رد، شوگا از BTS و پولو جی نیز در تولید آن همکاری کرده اند. در این آلبوم موزیکال 18 ترانه قرار گرفته است.

نظر مردم در خصوص این رپر چیست؟

مردم در مورد جویس ورلد نظرات بسیار متفاوتی دارند. برخی از افراد او را فردی بی ثبات می دانند که نتوانسته است مواد مخدر را ترک کند و به قولی که در این مورد داده بود، عمل کند. برخی دیگر از افراد از نام او به عنوان درس عبرتی برای سایر جوان ها استفاده می کنند و از آن ها درخواست می کنند که راه درست را انتخاب کنند تا به سرنوشت این رپر جوان دچار نشوند.

اما تعداد زیادی از مردم به صدای او علاقه زیادی داشتند و در همه حال از او حمایت می کردند. این افراد همیشه ترانه های او را در تعداد بالایی دانلود می کردند و او را خواننده ای با استعداد می دانستند. به طور کلی هر فرد با توجه به سلیقه و نظر خود از او یاد می کند، می توانید به سایت های نظر سنجی مراجعه کنید و نظرات مختلف مردم در این مورد را مشاهده نمایید.

جویس ورلد با کدام رپرها فیت داشته است؟

جویس ورلد خیلی زود توانست به عنوان یک خواننده با استعداد و توانا شناخته شود. او با صدا و اجرای زیبای خود نظر بسیاری از رپرها را به سمت خود جلب کرد و این گونه توانست با خوانندگان زیادی فیت داشته باشد. در ادامه به تعدادی از همکاری های این خواننده اشاره می کنیم.

شوگا

مین یونگی نام یکی از رپرهای کره ای است که به نام آگوست دی و شوگا شناخته می شود. این خواننده 31 ساله با جویس ورلد همکاری هایی داشته و ترانه هایی را منتشر کرده است. Girl of My Dreams نام یکی از ترانه های مشترک این دو خواننده است که با سبک رپ و هیپ هاپ تولید شده است. مدت زمان این ترانه بیش تر از 3 دقیقه است و در سال 1400 منتشر شد.

All Night نام ترانه ای دیگر از جویس ورلد و شوگا است که محصولی از سال 2019 می باشد و دارای موزیک ویدئوی بسیار جذابی است. مدت زمان این ترانه 3 دقیقه و 36 ثانیه است و در سایت های معتبر موسیقی در دسترس کاربران قرار گرفته است. اهنگ جویس ورلد و شوگا را از پلت فرم های موسیقی بشنوید و از آن لذت ببرید.

تریپی رد

نام اصلی تریپی رد، مایکل لامار وایت چهارم می باشد که یک رپر و ترانه سرای آمریکایی است. تریپی رد بارها با جویس ورلد همکاری کرده است و ترانه های بسیاری با کمک او تولید و منتشر کرده است. این ترانه ها همیشه مورد استقبال طرفداران این خوانندگان قرار گرفته است. Tell Me U Luv Me یکی از ترانه های مشترک آن ها است که محصولی از سال 2019 می باشد و 3 دقیقه زمان برده است.

1400 / 999 Freestyle و KNIGHT CRAWLER، 6 Kiss، Blastoff و Feline نام تعداد دیگری از آثار مشترک آن ها است که خوانندگان دیگری هم در تولید آن ها حضور داشته اند. فیت جویس ورلد و این خواننده را به راحتی می توان از اینترنت دانلود کرد.

یانگ تاگ

یانگ تاگ در سال 1991 متولد شده است و ترانه نویس و رپر آمریکایی می باشد. این خواننده سبک عجیب و غریبی در خوانندگی دارد و ترانه ای را به کمک جویس ورلد ایجاد کرده است. Bad Boy نام این ترانه است که در سال 1399 تولید و منتشر شده است. این ترانه دارای موزیک ویدئوی بسیار جذابی می باشد که مدت آن بیش تر از 3 دقیقه است.

بررسی دیس ترک های جویس ورلد

دیس دادن در دنیای موسیقی امری طبیعی است که خوانندگان در آن شروع به کنایه زدن به یک دیگر می کنند. برخی از رپرها برای بیش تر دیده شدن، تعدادی از خوانندگان را دیس می کنند و برخی دیگر هم برای توهین کردن این ترک ها را آماده می کنند. جویس ورلد هم در دوران فعالیت خود با برخی از رپرها دچار مشکل شد و آن ها را دیس کرد.

Lotti Thotti نام یکی از دیس ترک های این خواننده است که در کانال های یوتیوب منتشر شده است. این دیس ترک 2 دقیقه و 30 ثانیه زمان دارد که یکی از حواشی جویس ورلد می باشد و گفته می شود که این ترانه، تنها دیس ترک این خواننده بوده است که اکنون می توان آن را به همراه متن به دست آورد.

جویس ورلد و امینم

جویس ورلد و امینم

اما همانطور که می دانید تقریبا تمام خواننده ها با همدیگر همکاری های خوبی داشته اند و توانسته اند که با هم کارهای خوبی را به یادگار بگذارند. آنها سعی می کنند تا در کنار هم نقاط ضعف همدیگر را بپوشانند و از همدیگر مهارت هایی را یاد بگیرد. همچنین یکی دیگر از اهداف این همکاری ها جلب توجه دیگران و نیز مشهور شدن است. جویس ورلد نیز توانسته تا به حال با افراد و خواننده های زیادی همکاری داشته باشد و در کنار آنها به شهرت برسد. یکی از آنها امینم است که یک رپر سفید پوست محسوب می شود. او نخستین رپری می باشد که رنگ پوستش سفید است.

سرگذشت سیاه پوستان در خاک آمریکا بسیار تیره است و همه می دانیم که آنها در طول سالیان سال و حتی در حال حاضر هم با تبعیض های نژادی فراوانی روبرو می باشند. یکی از راه هایی که آنها می توانند به این موضوع اعتراض کنند، رپ می باشد. حال تلفیق یک سیاه پوست و سفید پوست در کنار هم توانسته نگاه های زیادی را به خود جلب کند. این دو با همدیگر آهنگی به نام گودزیلا را اجرا کردند که استقبال خوبی هم از آن شد.

جویس ورلد رویاهای روشن

جویس ورلد رویاهای روشن

این آهن یکی از آهنگ های ناب این خواننده محسوب می شود که در تاریخ 11 می سال 2018 میلادی برای دومین بار به بازار عرضه شد. این آهنگ برای اولین بار در سال 2017 میلادی منتشر شده بود. نیک میرا این آهنگ را تولید کرده بود و با همکاری خود در کنار این خواننده توانست دستاوردهای خوبی را کسب کند. این آهنگ در بیلبورد هات آمریکا موفق به کسب رتبه 74 شد اما دیری نگذشت که توانست با کمال تعجب به رتبه دوم این چارت برسد. این آهنگ در اسپوتیفای بیش از یک میلیون بار بازدید خود و یکی از آهنگ هایی شد که در این شبکه بیشترین بازدید را دریافت کرده بود. خواننده جویس ورلد توسط این آهنگ توانست به شهرت زیادی برسد و نام خود را جاودانه کند. هنوز که هنوزه این آهنگ بارها از سایت هایی که در رابطه با موزیک کار می کنند، دانلود می شود و علاقمندان آن همواره آن را دوست دارند.

جویس ورلد Bandit

جویس ورلد Bandit

همانطور که می دانید این خواننده نام هنری جویس ورلد را برای خود انتخاب کرده است. او در این آهنگ با افرادی مانند Young Boy Never Broke Again همکرای کرده است و آن را در 4 اکتبر سال 2019 میلادی منتشر کرده است. این آهنگ آخرین آهنگی بود که این خواننده قبل از مرگش به عنوان لیدر اجرا کرده بود. نیک میرا مانند همیشه این آهنگ را ساخته بود. این آهنگ توانست در رتبه 10 بیلبورد آمریکا قرار بگیرد. این آهنگ Juice Wrld در چارت های دیگر کشورها هم رتبه های نسبتا خوبی را بدست آورده بود.

اخبار Juice Wrld

اخبار Juice Wrld

در زمانی که تازه به شهرت رسیده بود سایت های زیادی بودند که خبرهای مربوط به کارهای او را منتشر می کردند. این سایت ها معمولا خبری بودند و از آنجایی که اینگونه افراد شناخته شده بودند برای آنها هم اهمیت داشت تا توجه طرفدارانش را به طرف خود جلب کنند. به همین خاطر رقابتی شدید میان آنها شکل می گرفت و هر کدام از آنها که خبر نابی را منتشر کنند مورد توجه بسیاری قرار می گرفت. حتی برخی از آنها شایعاتی را هم منتشر می کردند تا توجه افرادی را جلب کنند. اما زمانی که خبر مرگ این سلبریتی منتشر شد، همه را شوکه کرد و تمام سایت های خبری داخلی و خارجی به این خبر پرداختند. بسیاری از طرفدارانش در ابتدا این خبر را باور نداشتند و به همین خاطر سریع به فضای مجازی مراجعه کردند و دیدند که تمام سایت ها این خبر منتشر شده و واقعیت دارد.

درباره  Juice Wrld

درباره  Juice Wrld

خیلی ها هستند که می خواهند که اطلاعات کاملی درباره این خواننده کسب کنند. او یک خواننده ای بود که توانسته بود در مدت زمان کوتاهی کارهای بسیار خوبی را روانه بازار کند و نخستین قراردادی که بسته بود نسبت به سایر خوانندگان رقمی بالاتری داشت و از همین لحاظ هم مورد توجه خیلی ها قرار گرفته بود. همچنین پس از اینکه او مرد، بسیاری به دنبال علت مرگ جویز ورلد بودند که بدانند واقعا به چه دلیلی او کشته شده است. برخی ها این عمل را توطئه می دانند و از آنجایی که قبل از فرود آمدن جت اختصاصی او در فرودگاه بنشیند مامورانی در فرودگاه منتظر او بودند. دوست دخترهای Juice Wrld  نیز یکی دیگرا ز مواردی است که برای همه جالب می باشد.

پلی لیست   Juice Wrld

پلی لیست   Juice Wrld

بسیاری از سایت ها هستند که در این زمینه خدماتی را ارائه می کنند. همچنین شما به راحتی می توانید با یک سرچ کوچولو به آنها دسترسی داشته باشید و از امکانات آنها استفاده بهینه را ببرید. در حال حاضر برخی از سایت های داخلی نیز هستند که خدمات خوبی را ارائه می کنند و می توانید تمام کارهای این خواننده را یکجا در اختیار داشته باشید. اما برخی ها هستند که به دنیا کارهای ناب او می گردند و دوست دارند تا گلچینی از کارهای او را داشته باشند که این سایت ها خدمات این چنینی را هم در اختیار شما قرار می دهند.

حاشیه های  Juice Wrld

حاشیه های  Juice Wrld 

او از دوران نوجوانی به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشت و سیگار زیادی مصرف می کرد. او همیشه به همین خاطر با مشکلات زیادی روبرو بود و حتی از مدرسه نیز اخراج شده بود. گفته می شود که به خاطر همین اعتیاد نیز او را از مدرسه اخراج کرده بودند و دیگر نتوانست درس خود را ادامه دهد. از همان زمان بود که به سراغ رپ رفت و به شهرت رسید.

اینستاگرام Juice Wrld

اینستاگرام Juice Wrld 

عکس جویس ورلد را می توانید در صفحه اینستای او مشاهده کنید. این صفحه توسط یکی از فن های او اداره می شود و توانسته بیش از 12 میلیون فالور را جذب کند. همچنین در این صفحه در حال حاضر بیش از 160 پست مختلف را منتشر کرده است.

محل سکونت جویس ورلد کجا است؟

جویس ورلد در شیکاگو به دنیا آمده بود و برای مدتی در ایلینوی سکونت داشته است. اما گفته می شود که قبل از مرگش، این خواننده به همراه دوست دختر خود در یکی از مناطق لس آنجلس به نام الی لوتی زندگی کرده است. او یک زندگی لوکس و لاکچری برای خود فراهم کرده بود و در یکی از بهترین مناطق این شهر سکونت داشت.

نگاهی به مستند جویس ورلد

پس از مرگ این خواننده مستندی در مورد او تولید شد. این مستند محصولی از سال 2021 است که تامی الیور آن را کارگردانی کرده است. این مستند بر اساس زندگی و مرگ این رپر جوان تولید شده است و آخرین قسمت از HBO Max Music Box می باشد. گفته می شود که این مستند در تاریخ 16 دسامبر سال 2021 در جشنواره AFI Fest در شیکاگو عرضه شد.

فیلم بردار آن کول بنت، تهیه کننده بنی بلانکو و فیلم بردار این مستند کریس لانگ بوده است. در این مستند تصاویر بسیاری از سال های آخر زندگی این خواننده قرار دارد و بسیاری از دوستان این فرد و خانواده و دوست دخترش نیز در آن حضور داشته اند. بهتر است بدانید که این مستند نقدهای بسیار مثبتی از طرف منتقدان دریافت کرد و زبان این مستند انگلیسی می باشد.

تئوری هایی در خصوص زنده بودن جویس ورلد

ویدئوهای مختلفی تولید شده است که طبق گفته آن ها، جویس ورلد هنوز زنده است. یکی از این ویدئوها حدود دو سال پیش تهیه شده است و بیش تر از 8 دقیقه زمان دارد. در این ویدئوها گفته می شود که بارها خبرهای مختلفی در مورد مرگ این خواننده منتشر شده است اما پس از مدتی، جویس ورلد این خبرها را تکذیب کرده است و این اولین باری نیست که خبر مرگ او منتشر می شود، که این موضوع می تواند یکی از دلایل لازم برای زنده بودن او باشد. صحبت های جویس ورلد در این مورد را در اینترنت مشاهده کنید.

پس از این موضوع، می توان به یکی از آلبوم های امینم اشاره کرد. این آلبوم دو ماه پس از مرگ این خواننده منتشر شد که یکی از ترک های آن، فیت با جویس ورلد بوده است که این موضوع غیر ممکن است. اما امینم در این مورد بیان کرده است که این موزیک قبل از مرگ جویس ضبط شده است، در حالی که بسیاری از رسانه های خارجی این موضوع را تکذیب کرده اند.

جاستین بیبر هم دو سال پس از مرگ جویس یعنی در سال 2021 ترانه ای را منتشر کرد که فیت با این خواننده بوده است و این موضوع می تواند یکی از قوی ترین تئوری های زنده بودن جویس باشد. می توان آهنگ های جویس ورلد و جاستین بیبر را در اینترنت به دست آورید. دلایل بسیاری برای زنده بودن این خواننده بیان شده است که تقریبا منطقی می باشند.

سوالات متداول

تصاویر جویس ورلد را از کجا می توانم مشاهده کنم؟

شما می توانید در سایت های مختلفی عکس های مربوط به او را تماشا کنید اما راه مطمئن تر این است که به صحفه اینستاگرام او سر بزنید.

علت جویس ورلد چه بود؟

گفته می شود که او به خاطر اینکه به مواد مخدر اعتیاد داشته و اینکه مواد زیادی مصرف کرده بوده، دچار تشنج می شود و پس از مدتی هم می میرد.

آیا جویس ورلد توانست جایزه گرمی را برنده شود؟

خیر او در طول مدتی که در این رشته فعالیت می کرد، موفق به دریافت این جایزه نشد اما آهنگ های خوبی را روانه بازار کرده بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.