کیا رکنی کیست؟ افتخارات معروف ترین بیت باکسر ایران

کیا رکنی یکی از افراد با استعداد اهل ایران است که می تواند انواع صدا ها را بدون هیچ گونه سازی و تنها از طریق حنجره اش در بیاورد و این روز ها به شهرت و محبوبیت زیادی نیز رسیده است. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

کیا رکنی کیست؟

کیا رکنی کیست؟

در رابطه با بیوگرافی کیا رکنی بهتر است که بدانید کیا متولد سال 1378 در تهران است و بیت باکس کار می باشد. این هنرمند می تواند انواع صدا ها را بدون استفاده از هیچ سازی و از طریق حنجره اش در بیاورد. بهتر است که بدانید کیا قهرمان جهانی این نوع مسابقات در ارمنستان شده است. او در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده است که استعدادش از یک سرماخوردگی شروع شده است. این هنرمند اهل ایران از سن هفت سالگی به دنبال آموزش موسیقی و نواختن ساز ارگ بوده است، اما جالب است که بدانید یک سرماخوردگی در 12 سالگی باعث تغییرات زیادی در رنج صدایش شد و بعد از آن حنجره اش قابلیت در آوردن هر صدایی را دارد.

کیا در ابتدا مشغول به تقلید صدا شد، اما پس از سفرش به کشور ارمنستان، او در سن 14 سالگی با هنر بیت باکس (صداسازی با دهان) آشنا شد. سپس کیا چند جلسه به صورت تئوری و هم چنین مستر کلاس آموزش دید.

کیا رکنی چگونه به شهرت رسید؟

بهتر است که بدانید این روز ها کیا رکنی به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و علاوه بر ایران در برخی از کشور های دیگر نیز بسیار شناخته شده و معروف شده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او در سن 16 سالگی و در سال 1394 برای اولین بار در مسابقات بیت باکس شهر ایروان کشور ارمنستان شرکت کرد و نفر اول شد. هم چنین او دو سال بعد و در مسابقات بیت باکس ایران هم توانست مقام اول را از آن خود کند.

در سال 1397 او به تدریج و با انتشار ویدیو هایش در فضا های مجازی مانند اینستاگرام شناخته شد و با حضور در برنامه های تلویزیونی از جمله خندوانه شناخته شد و به این گونه او به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسید. در حال حاضر کیا در ایران و خارج از کشور توانسته باتوجه به استعداد بی نظیرش طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را بدست آورد. هم چنین خیلی از طرفداران او بیان کرده اند که کیا بهترین بیت باکس کار در ایران است.

شغل کیا رکنی چیست؟
کیا رکنی و ترلان پروانه

شغل کیا رکنی چیست؟

از آن جایی که این روز ها کیا مخاطبان و طرفداران زیادی دارد، به همین دلیل هر چند وقت یک بار سوالاتی برای مخاطبان او به وجود می آید که یکی از این سوالات در مورد شغل او می باشد. در این باره بهتر است که بدانید در حال حاضر او در کنار فعالیت های هنری بیت باکس اعم از حضور در مراسمات ارگانی، به عنوان آهنگساز هم فعالیت می کند و به این گونه برای خود یک منبع درآمد به وجود آورده است. هم چنین ناگفته نماند که او از سال 1395 بیت باکس رو نیز تدریس می کند و به این گونه هم درآمدزایی می کند.

کیا رکنی چه افتخاراتی دارد؟

کیا از زمانی که فعالیت خود را به عنوان بیت باکسر شروع کرده است تا به امروز در مسابقات متعددی شرکت کرده است و توانسته افتخارات زیادی را نیز بدست آورد. به عنوان مثال همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، کیا در سال 1394 در مسابقات بیت باکس شهر ایروان ارمنستان شرکت کرد و نفر اول شد. هم چنین او در سال 1396 در مسابقات بیت باکس ایران شرکت کرد و توانست مقام اول را بدست آورد. کیا رکنی بیت باکس کار معروف در عصر جدید به خوبی درخشید و توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.

عکس های این نوجوان را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این نوجوان را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر کیا به یکی از هنرمندان معروف و محبوب تبدیل شده است که در سراسر کشور طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را بدست اورده است. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا به مشاهده عکس های کیا بپردازند. در این باره بهتر است که بدانید با توجه به این که کیا تا به اکنون عکس های متعددی از خود را منتشر کرده است، از این رو جستجو و مشاهده عکس های این هنرمند با استعداد کار اسان و راحتی می باشد. حال شما با مراجعه به شبکه های مجازی کیا مانند اینستاگرام او می توانید به مشاهده عکس های متعددی از کیا که برای طرفدارانش منتشر کرده است، بپردازید.

هم چنین ناگفته نماند که اگر به اینترنت مراجعه کنید و نام این بیت باکس کار را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از او در لوکیشن های مختلف برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین در اینترنت می توانید آدرس توییچ کیا رکنی را پیدا کنید و یا اطلاعاتی در مورد حضور کیا رکنی در گربه سیاه بدست آورید. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که اگر یک بیت باکس خفن از کیا رکنی را می خواهید کافیست تا عبارت مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنید تا با نتایج خوبی رو به رو شوید.

آدرس پیج اینستاگرام کیا رکنی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب است که مدت ها قبل کیا یک صفحه کاربری برای خود در این شبکه راه اندازی کرده است تا به این گونه بتواند با مخاطبانش در ارتباط باشد. این روز ها کیا اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و از طریق این شبکه با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط است. هم چنین ناگفته نماند که او با فعالیت در این شبکه توانسته به شهرت و معروفیت خود بیفزاید. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام کیا را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به قسمت جستجوی این شبکه مراجعه نمایید و عبارت (kiarokni) را جستجو نمایید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که کیا در اینستاگرام بیش از 719 کا فالوور دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام این هنرمند با استعداد می توانید از جدیدترین فعالیت های او مطلع شوید و هم چنین به مشاهده کلیپ ها و عکس هایی که او برای فالوورانش منتشر می کند، نیز بپردازید.

فیلم های این نوجوان را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم های این نوجوان را در کجا مشاهده کنیم؟

باتوجه به این که خیلی از مردم علاقه مند به هنر کیا هستند، از این رو تمایل دارند تا به مشاهده فیلم های او بپردازند. حال در این باره بهتر است که بدانید روش های مختلفی برای جستجو و مشاهده کلیپ های این بیت باکس کار خفن و با استعداد وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به شبکه های مجازی او به ویژه یوتیوب و اینستاگرام کیا مراجعه نمایید، می توانید به راحتی تمام کلیپ های او را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر شبکه های مجازی کیا اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و کلیپ های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید به مشاهده این کلیپ ها و یا حتی دانلود آن ها بپردازید.

کیا رکنی عصر جدید

مدت ها قبل کیا رکنی در عصر جدید حضور یافت. او در برنامه استعداد یابی عصر جدید موفق شد تا به فینال این مسابقات راه پیدا کند. کیا در مصاحبه خود در این باره بیان کرده است الان که به اینجا رسیده ام به جز حمایت عاطفی خانواده ام هیچ کس دیگری به من کمک نکرده است.

آیا وی تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

آیا وی تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

این بیت باکس کار معروف تا به اکنون به صورت رسمی کنسرتی را برای مخاطبان و طرفدارانش برگزار نکرده است. اما بهتر است که بدانید او هر چند وقت یک بار از طریق لایو اینستاگرام برای فالووران و مخاطبانش به صورت زنده اجرا می کند.

درآمد کیا رکنی چقدر است؟

این روز ها کیا رکنی از طریق حرفه اش توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که یکی دیگر از منابع درآمد کیا علاوه بر حرفه اش، از طریق فعالیت در شبکه های مجازی از جمله یوتیوب و اینستاگرام است. او توانسته از طریق فعالیت در این شبکه ها نیز برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد.

سوالات متداول

کیا رکنی کیست؟

کیا رکنی متولد سال 1378 در تهران است و بیت باکس کار می باشد، او می تواند انواع صدا ها را بدون استفاده از هیچ سازی و از طریق حنجره اش در بیاورد و این روز ها به شهرت و محبوبیت زیادی نیز رسیده است.

چگونه می توان به مشاهده عکس های کیا رکنی پرداخت؟

اگر تمایل به مشاهده عکس های این بیت باکس کار اهل ایران را دارید، پیشنهاد می کنیم تا نام او را در اینترنت جستجو کنید. هم چنین با مراجعه به اینستاگرام کیا نیز می توانید عکس های او را مشاهده نمایید.

منبع درآمد کیا رکنی چیست؟

این روز ها کیا از طریق فعالیت در حرفه اش و هم چنین فعالیت در شبکه های مجازی برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورده است و درآمدزایی می کند.

3.6/5 - (5 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.