یاس کیست؟ بیوگرافی یاسر خواننده و پسر خوب رپ ایران

امروز می خواهیم در مورد خواننده مشهور یاس برایتان اطلاعاتی را ارائه دهیم اگر می خواهید که از زندگی این خواننده مشهور و کارهایی که تا به حال انجام داده است با خبر شوید تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

بیوگرافی یاس رپر ایرانی چیست؟

اگر می خواهید بدانید که یاس کیست؟ مطالب زیر را با دقت مطالعه کنید زندگی نامه یاس خواننده از این قرار است که نام اصلی این خواننده مشهور یاسر بختیاری است و افراد او را با نام مستعار یاس می شناسند.

یکی از خوانندگان و ترانه سرایان در زمینه هیپ هاپ و رپ فارسی است و علاقه بسیاری به خوانندگی دارد باید گفت که این رپر فعالیت خودش را از سال ۱۳۸۰ شروع کرده است و می ‌توان گفت یکی از اولین و قدیمی ترین خواننده های رپ فارسی است.

آهنگ های یاس مفهومشان چیست؟

مفهموم موزیک های یاس بسیار زیبا است و باید گفت که یکی از خواننده هایی است که در مورد اجتماع صحبت می‌ کند بسیار زیاد به مسائل اجتماعی می ‌پردازد و مفهوم تمام موزیک های او مسائل و قضایای اجتماعی است و نباید فراموش کرد که یاس یک خواننده مردمی است. در این جا برای شما چند آهنگ یاس را شرح می دهیم:

کنسرت یاس

یاس سرکوب

یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی یاس سرکوب می باشد باید گفت که در این موزیک یاس بیشتر از اوضاع اجتماعی گله‌ مند است و تمام صحبتش در این راستا می چرخد و باید گفت که گفتمان یاس در موزیک هایش گفتمانی بسیار ملی‌گرایانه و اخلاق گرا است که باید گفت اگر از نظر ادبیات بررسی شود آثار یاس متوجه می‌ شوید که خواننده ای است که همانند سبک خراسانی شعر می گوید. اعتقادات او به فرهنگ گذشته ایران بسیار زیاد است و باید گفت که ایران را بسیار دوست دارد این خواننده از اجتماع صحبت می کند.

یاس سفارشی

این یکی از آخرین موزیک هایی است که یاس منتشر کرده است در انتقاد به خوانندگانی که به صورت سفارشی کار منتشر می کنند این موزیک را خوانده است. آهنگ بسیار خوف ناک و بسیار جذاب است، باید گفت که از اوضاع اجتماعی صحبت می کند و از مشکلاتی که وجود دارد از جنگ نرم صحبت می کند.

از چارچوب ها صحبت می کند که هنوز اعتقاداتش بر همان چارچوب و باور ها است در این موزیک از مارکت ها و افرادی که کار موزیک را به پول فروختند از آن ها انتقاد می کند و می گوید که شما کارتان خوانندگی نیست بلکه در آمد است و بیان می دارد که نوش جانتان که توانستید این طور به ثروت و جایگاه برسید. در این موزیک از ثروت، شهرت، شهوت می گوید و بیان می دارد کدام یک از این ها را انتخاب کرده اید.

یاس اصالت

باید گفت که یکی از کار هایی است که یاس در سال های آخر فعالیت هایش منتشر کرده است موزیک بسیار جذاب است و در این موزیک خواهان اصالت است و بیان می کند که آیا اصالت ما کجا رفته و چرا ما باید انقدر سطحی نگر و انسان های سطحی باشیم و نباید به عمق ماجرا پی ببریم و یکی از موزیک های جنجالی و بسیار جذاب یاس به حساب می آید. به دلیل فعالیت های ویژه ای که در عرصه موزیک دارد به شهرت بسیاری رسیده است باید گفت که موزیک اصالت یکی از موزیک هایی است که خواننده در این آهنگ نیز از اوضاع اجتماع، نابرابری ها و بی عدالتی ها و حتی فقر صحبت می کند.

یاس اتحاد

یاس در این آهنگ از مردم ایران می خواهد که همه با هم متحد شویم و برادر شویم و در تمام موزیک هایش این معنی را بیان می دارد که باید همه با هم دوست و برادر شویم و علاقه زیادی به صلح و آشتی جویی دارد. البته نباید از یاد برد که یاس یکی از خواننده های مردمی است و بسیاری از فعالیت ‌های یاس در سطح اجتماع و مردم و جامعه می باشد و نمی‌ توان گفت که او تا به حال موزیکی ارائه داده باشد که محتوا اجتماعی نداشته باشد. موزیک یاس اتحاد نیز یکی از موزیک های بسیار جنجالی و جذاب او به حساب می آید.

بد شدم

یکی از موزیک های قدیمی یاس به حساب می آید، از افراد خاصی که در اجتماع و جامعه وجود دارد صحبت می کند. همچنین از نادانی ها و جهالت های افراد و مردم صحبت به میان می آورد.

او در این موزیک می گوید که تمام انسان ها به خاطر ثروت یکدیگر را فراموش می کنند. می ‌گوید که حتی دوست دختر من به خاطر ثروت دیگری با او همراه شد در حالی که لباسی که در تنش بود را من خریده بودم و در این جا می خواهد بیان کند که قشر کم ثروت جامعه همیشه پایبند به احساس خود می ‌مانند اما باید دانست که انسان ها جذب ثروت می شوند.

بیوگرافی یاس

نامه ای به فرزند

یکی از موزیک های بسیار زیبا و شنیدنی یاس می باشد که در مورد فردی است که در جوانی ثروت فراوان کسب کرده و جایگاه بسیاری را برای کودکان خودش آورده اما زمانی که پیر شده و سنش زیاد شده فرزندان او پدر را به خانه سالمندان برده اند و در این موزیک در ابتدا بیان می‌ کند که تمام این مطالبی که می‌ گوید حقیقت دارد و از طریق نامه ای به دستش رسیده است در این موزیک این اوضاع اجتماعی که فرزندان پدر و مادر خودشان را به خانه سالمندان می برند صحبت می کند و موزیک بسیار غمگینی دارد و باید گفت که یکی از موزیک های بسیار زیبا و شنیدنی یاس به حساب می آید.

بغض یعنی

یکی از موزیک های احساسی یاس است که همراه با آمین خوانده است و یکی از موزیک های جذاب و شنیدنی این دو خواننده به حساب می آید. متنی بسیار غمگین و زیبا دارد و از بغض و غم صحبت می کند که یکی از موزیک هایی است که احساس در آن موج می زند و یاس در این موزیک همانند تمام موزیک هایی که خوانده است از اجتماع نیز صحبت می کند.

کم تر موزیکی از یاس را می شنوید که در رابطه با اجتماع صحبت نکرده باشد از معادلات صحبت می کند و می گوید که گاهی انسان مجبور می شود که از جایی که بسیار به آن علاقه مند است و دوستش دارد بگذرد باید گفت که در این موزیک از طلاق نیز صحبت می کند.

آهنگ از چی بگم یاس

از چی بگم

این یکی از موزیک های غمگین یاس به حساب می آید و یکی از موزیک هایی است که یاسر با این موزیک مشهور شد. موضوع این موزیک آتش‌سوزی مدرسهٔ درودزن است و بسیار دردناک است و در تمام این موزیک یاس از داستان دختری صحبت می کند که در آتش سوزی سوخته است و بسیار داستانی غم انگیز و درد آور دارد.

باید گفت که پرداختن یاس به اوضاع اجتماعی و خواندن در رابطه با اجتماع و جامعه یکی از کار هایی است که تمام افراد جامعه را به خودش جذب کرده اند و می توان گفت که یکی از خواننده های مردمی سرشناس به حساب می ‌آید باید گفت که یاس با خواندن این موزیک بسیار به شهرت فراوان دست پیدا کرد.

من ادامه می دم

در این موزیک یاس بیان می کند که علاقه بسیاری به موزیک دارد و می‌گوید که من همچنان که از اجتماع و درد صحبت می کنم همیشه همین طور ادامه می دم و هرگز از کار کردن و پیشرفت کرده دست بر نمی دارم. مضمون تمام موزیک های یاس در مورد اجتماع و جامعه است. از روسپی‌ گری، طلاق، کارگر، صحبت می کند که بسیاری از فعالیت های او باعث شده است که فرهنگ مردم عالی تر و بهتر شود این پیشرفت را تمام افراد جامعه داشته اند باید گفت که این موزیک بسیار جذاب و شنیدنی است و افراد بسیاری را به خود جذب کرده است.

صدای اتحاد

یکی از آهنگ های مشهور یاس است که بسیار سر و صدا به پا کرد که با همراهی Tech N9ne این موزیک را خوانده است. یاس در این موزیک بیان می ‌دارد که کنار انسان ها و مردم در این مسیر سخت گام گذاشته است و همیشه ادامه می دهد و برای مردم می‌ خواند و تا ابد ادامه خواهد داد و همیشه بیان می کند که علاقه بسیاری به مردم دارد.

او در این آهنگ می‌ گوید که هرگز شما تنها نیستید و از صلح جهانی صحبت می ‌کند و به همین دلیل است که این آهنگ را با خواننده ای خارجی خوانده است و می گوید که هدف تمام انسان ها این است که به صلح جهانی برسند. در این موزیک از اعتقادات خودش صحبت می‌ کند و گفتار نیک و کردار نیک و رفتار نیک را که از آداب و سخنان زرتشت است را بیان می کند.

زندگینامه یاس

فیت های یاس به چه صورتی می باشد؟

باید گفت که یاس با خوانندگان بسیاری فعالیت داشته است از جمله مشهور ترین آن ها رضا پیشرو و هیچکس می باشد و باید گفت یکی از خوانندگانی است که با تمام رپر ها و خوانندگان رابطه بسیار خوبی دارد. چند مورد از فیت های یاس را برایتان می آورم:

آگاه

این اهنگ را با خواننده مشهور موئر خوانده است که از موضوعات اجتماعی و فقر صحبت می ‌کند. در این موزیک بیان می ‌دارد که به علت ثروت بسیاری که آقازاده ‌ها دارند و بی عدالتی در کشور موج می زند، مردم بسیار فقیر شده اند. از ثروت این قشر صحبت می کند و اشاره دارد به این که اکثر مردم از ماشین پراید استفاده می کنند که امنیت ندارد.این ترک یکی از موزیک های است که در کارنامه کاری یاس ثبت شده است و می‌ توان گفت که یکی از جدیدترین کار های یاس به حساب می آید‌ همیشه در تمام موزیک هایش از مسائل اجتماعی صحبت می کند.

لال

لال یکی از موزیک هایی است که مردم به آن علاقمند شدند و باید گفت که جذابیت به خصوصی برای مردم دارد. این ترک یکی از ترک هایی است که بعد از یک سال خوانده شد و به همین دلیل در اول موزیک می گوید که عجب خاکی همه چیز را گرفته است. سکوت این خواننده در این یک سال به این معنی بود که می ‌خواست عمیق تر و بهتر به مسائل نگاه کند تا بتواند بهتر از پیش در کنار مردم حضور داشته باشد.

لال یکی از موزیک های جنجالی یاس است که بسیار سر و صدا به پا کرد و دلیل نام گذاری آن هم این بوده است که پاسخی به کسانی که گفته اند چند سال است وی فعالیت نمی ‌کند و بیان داشته اند که او لال شده و با این موزیک آمده تا عقاید و باور های خودش را دوباره بیان کند، بدهد.

عکس یاس رپر

سرکوب

سرکوب یکی از موزیک های بسیار طولانی یاس به حساب می ‌آید. این موزیک یازده دقیقه است و بسیار جنجالی و جذاب است. در ابتدای موزیک از مسائل و مشکلاتی که وجود دارد می گوید که اگر مسئولی به خوانندگی یک نفر علاقمند باشد او را بزرگ می‌ کند و کار هنرمند ارزش آن چنانی ندارد.

متن این آهنگ بسیار جذاب و زیباست. این خواننده با هنر بسیار کلمات را کنار هم چیده و داستانی را به وجود آورده است که شنونده را ترغیب می کند تا بیشتر به موزیک گوش کند و موزیک این آهنگ طوری است که خواننده گمان می کند که موزیک تمام شده است اما دوباره یاس شروع به خواندن می کند.

کار جدید یاس و تک ناین پیشرو

از فعالیت‌ هایی که یاس در آخرین کارهایش می ‌خواهد ارائه دهد هم کاری او با خواننده معروف تک ناین می باشد که یک بار دیگر هم با او موزیکی را منتشر کرده است. در این بین مشخص شده است که رضا پیشرو یکی از رپر های مشهور ایرانی توسط تک ناین فالو شده است. در اینستاگرام به همین دلیل صحبت هایی است که این سه خواننده می خواهند با یکدیگر موزیک بدهند و اگر این اتفاق رخ دهد این کار مانند بمب در رپ فارسی می ترکد و سر و صدای زیادی را به پا می کند.

عکس های یاس را چگونه می توان پیدا کرد؟

باید گفت که برای دیدن عکس های یاس و حتی کلیپ های یاس باید به پیج اینستاگرام او مراجعه کرد. او از خوانندگانی است که فعالیت زیادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ندارد اما بعضی از عکس ها و کاور کار هایش را در پیج اینستاگرامش می گذارد و از این طریق اطلاع رسانی می کند. بهترین راه برای دیدن کلیپ ها و عکس های این رپر مشهور ایرانی این است که به گوگل سر بزنید. یکی از راه های دیگر این می باشد که به سایت های معتبر مراجعه کنید زیرا بسیاری از فعالیت های افراد مشهور را در آن جا قرار می دهند.

موزیک ویدیو های یاس چه ویدیو هایی هستند؟

باید گفت که او یکی از افرادی است که بیشترین موزیک هایش به صورت صوتی است و اگر ویدیویی برای کارهایش بسازد ویدیو پر معنی و عمیقی به حساب می آید به همین دلیل چند مورد از موزیک ویدیوهای او را برایتان معرفی می کنیم:

  • موزیک ویدیو آگاه
  • سفارشی
  • همه چیز خوب میشه
  • به خاطر من
آهنگ های یاس

دانلود اهنگ جدید یاس از چه طریق صورت می گیرد؟

دانلود تمام موزیک های خوانندگان و این رپر مشهور و همچنین دانلود اهنگ لال یاس را می توان از طریق اپلیکیشن رادیو جوان انجام داد. البته نباید فراموش کرد که بسیاری از فعالیت های او در سایت های معتبر خارجی نیز بارگذاری می شود. وی یکی از خواننده های سرشناسی است که تمام فعالیت هایش در اکثر شبکه های اجتماعی بارگذاری می شود. باید گفت که یاس به دلیل شهرتی که دارد موزیک هایش را می توان در گوگل سرچ کرد تا به اطلاعات عالی رسید.

تتو یاس به چه معنی است؟

باید گفت که بسیاری از افراد بیان می دارند که یاس روی کف دست چپش تتو دارد و باید گفت که به دلیل این که این خواننده تمام فعالیت ‌هایش هدفمند و آگاهانه است به همین دلیل نمی‌ شود گفت که تتو هایی که روی بدنش کرده است بی هدف است. به همین دلیل هر یک از تتو های روی تنش معنی خاص و ویژه خودش را دارد. مثلاً سیم خاردار زیر گلویش به خاطر این بوده که در ایران صدایش را خفه کرده بودند و به این نکته اشاره دارد که در ایران آزادی بیان وجود ندارد و خوانندگان باید متوجه باشند که چه چیزی را بیان می کنند.

دوست دختر یاس کیست؟

باید گفت که اطلاعات دقیقی در این مورد در دست نیست فقط در بعضی جاها بیان داشته اند که یاس متاهل است اما به طور دقیق نمی توان گفت که یاس زندگی مشترک و متاهلانه دارد باید گفت که یاس عکسی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام خودش سال ها پیش منتشر کرد و در آن عکس از همسر خودش به نام ندا تشکر کرد و تنها اطلاعی که از زندگی شخصی او در دسترس این است گمان نمی ‌رود او دوست دختر داشته باشد.

حمایت از یاس چگونه صورت می گیرد؟

باید گفت که یاس یکی از خواننده هایی است که از بسیاری از همکاران و خوانندگان خودش حمایت کرده است و بسیار علاقه مند است که با دوستان و همکارانش رابطه خوبی داشته باشد و هرگز خصومت بینشان نباشد. در این بین شایع از یاس حمایت کرده است و آن را یکی از خواننده های عالی کشور می داند اما باید از یاد نبرد که یاس از رضا پیشرو از تتلو از سورنا حمایت کرده است.

بهترین آهنگ های یاس

خرید کاور آلبوم یاس به صورت NFT چگونه صورت می گیرد؟

باید گفت که تا به حال کاور آلبوم های یاس به صورت ان اف تی به فروش گذاشته نشده اما گفته شده است که به زودی از این قابلیت استفاده می شود و بسیاری از خوانندگان می خواهند که این فرهنگ جا بیفتد. فروش کاور البوم یاس به صورت nft انجام داده نشده و قصد دارد که کاور آلبومش را به صورت ان اف تی به فروش برساند.

حاشیه های یاس چیست؟

باید گفت که یکی از دلایل این حاشیه سازی ها برای یاس این است که یکی از خوانندگانی است که از مسائل و معضلات اجتماعی سخن می گوید و وقتی که از اجتماع سخن گفته شود بسیاری از اقشار مردمی را مورد خطاب خودش قرار داده است و به همین دلیل باید گفت که برای این خواننده مشهور چالش هایی را به وجود آورده است. از صحبت ها و نقد هایی که به دولت می کند گرفته تا انتقاد های تندی که به خواننده ها می‌ کند که چند مورد از این حاشیه سازی ها را برایتان آورده ایم:

هویت من

هویت من یکی از موزیک های جنجالی و چالش برانگیز یاس به حساب می ‌آید که بعد از فیلم ۳۰۰ خوانده است و باید گفت که این فیلم مورد خشم بسیاری از مردم ایران قرار گرفت. به همین دلیل این خواننده مردمی و مردم دوست آهنگی به نام هویت من را منتشر کرد که در آن اعتراض هم نسل هایش را بیان می کند و موزیک بسیار جنجالی و چالش برانگیز به حساب می آید.

مجوز گرفتن یاس

باید گفت که یکی از کار های جنجالی که یاس انجام داده است و بسیار حاشیه ساز بوده است گرفتن مجوز اداره ارشاد است که بسیاری از افراد می گویند که یاس مجوز گرفته است اما خود این خواننده مشهور بیان می دارد که ۸ یا ۹ سال پیش برای گرفتن مجوز اقدام کرد اما به این نتیجه رسید که فعالیت هایی که در حیطه رپ انجام می گیرد با کار هایی که مجوز دارد هم خوانی ندارد و گفت که اگر من مجوز بگیرم نمی توانم آن طور که باید فعالیت داشته باشم به همین دلیل از گرفتن مجوز صرف نظر کرد.

یاس رپر

سوالات متداول

یاس جدید چه موزیک هایی را منتشر کرده است؟

باید گفت که در سال ‌های اخیر یاس فعالیت بسیار کمی داشته است اما اهنگ های مشهور او بد شدم، از چی بگم و نامه ای به فرزند بوده است.

آهنگ های یاس را چگونه می توان به صورت آنلاین گوش داد؟

اگر به سایت های معتبر خارجی مراجعه کنید می توانید موزیک های یاس را به صورت آنلاین گوش کنید.

یاس در لیست برترین رپر ها تا به حال حضور داشته است؟

باید گفت که یکی از برترین رپر های ایرانی به حساب می آید و کارنامه کاری بسیار درخشانی دارد.

آیا یاس با خوانندگان دیگر نیز همکاری داشته است؟

باید گفت که با خوانندگان بسیاری همکاری داشته است و کارنامه درخشانی دارد.

5/5 - (3 امتیاز)
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه