مشهورترین سلبریتی های کره ای | 10 مورد از پرطرفدارترین های امسال

در این مقاله سعی داریم شما را با سلبریتی های کره ای آشنا کنیم و به شما بگوییم چه کسانی توانستند در کشور کره به موفقیت و معروفیت زیادی برسند اگر شما نیز می خواهید با این سلبریتی ها بیشتر آشنا شوید ما را تا پایان مقاله همراهی کنید‌. اگر هم نمی دانید معنی سلبریتی چیست کلیک کنید.

10 تا از برترین سلبریتی های کره ای چه نام دارند؟

10 تا از برترین سلبریتی های کره ای چه نام دارند؟

همانگونه که در همه کشورها سلبریتی های زیادی وجود دارد در کشور کره نیز افراد زیادی هستند که موفق شده اند تا توجه مخاطبان و طرفداران خود را جلب کنند که در این راستا می‌خواهیم شما را با چندی از این سلبریتی های معروف در کشور کره آشنا کنیم و شما را با آهنگ هایی که آنها منتشر کرده اند و زمان انتشار آنها و اینکه چگونه موفق شدند تا در این راستا به معروفیت برسند آشنا کنیم. برای آشنایی بیشتر با این افراد مطالب زیر را با دقت بخوانید.

کیم سو هیون

این بازیگر کره‌ای طرفداران زیادی دارد وی در فیلم‌ های زیادی نقش آفرینی کرده که می‌توانیم به فیلم ماه در آغوش خورشید اشاره کنیم این فیلم یکی از بهترین فیلم هایی بود که او در آن نقش آفرینی کرده است. کیم سو هیون توانست با نقش آفرینی در سریال های زیادی مانند سریال ماه در آغوش خورشید و عشقم اهل ستاره هاست و بسیاری از سریال های دیگر جوایز متعددی مانند ستاره نوظهور و بهترین بازیگر مرد کره و بسیاری از جوایز دیگر را به خود اختصاص دهد وی گفته است من از اینکه توانستم اینقدر مورد توجه مردم قرار بگیرم بسیار خوشحالم این سلبریتی معروف توانسته با نقش آفرینی در این فیلم هایش در میان مردم ایران طرفداران زیادی پیدا کند و مورد توجه آنها قرار بگیرد.

لی مین هو

لی مین هو

لی مین هو  یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد که توانسته در سراسر این کره خاکی از جمله ایران طرفداران زیادی جذب کند وی در کشور کره نیز طرفداران زیادی دارد اما همیشه در رده پنجم تا هشتم بهترین بازیگر مرد سال قرار می‌گیرد او با حضور در هر فیلم و هر قسمتی که بازی می‌کند حدود ۷۰ وون که معادل با ۵۹ هزار دلار می باشد دریافت می کند البته با وجود این درآمد باز هم او در پرافتخارترین و پردرآمدترین بازیگران کره‌ای شناخته نشده است و بازیگران زیاد دیگری هستند که رتبه پردرآمدترین مرد کره ای را به خود اختصاص داده‌ اند.

این سلبریتی تنها از راه بازیگری به درآمد نمی‌ رسد بلکه با حضور در جشنواره ها درآمد زیادی به دست می‌آورد وی برای حضور در یکی از مراسم ها حدود ۸۰۰ هزار دلار پول دریافت کرد. یکی از بهترین فیلم هایی که این سلبریتی در آن نقش آفرینی کرد که در تلویزیون ایران نیز نمایش داده می شد به نام سرنوشت بود اما اگر شما این سریال را از طریق ماهواره دنبال کرده باشید این سریال با نام ایمان پخش شده بود.

هان هیو جو

هان هیو جو که یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد وی توانسته با نقش آفرینی در سریال افسانه دونگی بیش از پیش معروف شود و طرفداران زیادی جذب کند این سریال زمانی که پخش شد طرفداران زیادی داشت و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد یکی از اصلی ترین نقش های این سریال هان هیو جو بود که توانست با هنر نمایی در آن سریال معروف شود و بتواند طرفداران زیادی جذب کند وی گفته است من از اینکه توانستم با هنرنمایی در این سریال معروف شوم بسیار خوشحالم. سلبریتی معروف متولد ۲۲ فوریه سال ۱۹۸۷ میلادی می باشد او در شهر چئونگ به دنیا آمده است.

هان گا این

بازیگران کره‌ای بسیار زیاد هستند که در این راستا می‌توانیم به هان گا این که یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد اشاره کنیم وی توانسته با نقش‌آفرینی در سریال ماه در آغوش خورشید یا افسانه خورشید و ماه به معروفیت برسد این بازیگر نیز در ایران طرفداران زیادی دارد این سلبریتی معروف متولد ۲۲ فوریه سال ۱۹۸۲ میلادی می باشد قد او حدود ۱۶۷ سانتی متر است نام همسر وی یئون جونگ هون است آنها در سال ۲۰۰۵ میلای ازدواج کردند که هم اکنون صاحب یک فرزند به نام یئان جی هی می باشند وی گفته است من از داشتن چنین خانواده‌ ای به خود می بالم و خوشحالم که در کنار آنها زندگی می کنم.

سونگ ایل گوک

سونگ ایل گوک

سونگ ایل گوک که یکی دیگر از بازیگران معروف و مشهور کره ای می باشد او در سریال‌های زیادی مانند سریال جومونگ نقش‌آفرینی کرده است. این سریال یکی از شاهکارهای عالی بود که او در آن نقش آفرینی کرده و توانسته در این سریال به معروفیت زیادی برسد و توجه افراد زیادی را در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر جذب کند این بازیگر یکی از پردرآمدترین سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد که توانست با نقش آفرین در سریال زیادی به درآمد زایی برسد نام او در سریال جومونگ نیز جومونگ بود وی در آن سریال افتخار همکاری با سلبریتی های معروف دیگر را داشته است.

کیم مین سئو

کیم مین سئو یکی از چهره های معروف و مشهور کره ای می باشد وی متولد  ۱۶ مارس سال ۱۹۸۴ میلادی است که در کره جنوبی به دنیا آمده است وی با نقش آفرینی در سریال ماه در آغوش خورشید یا خورشید و ماه توانست به معروفیت زیادی برسد. کیم مین سئو در آن سریال نقش ملکه بوگیونگ را داشت و هنرنمایی زیادی کرد و توانست به معروفیت زیادی برسد این چهره معروف در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد. اگر شما مایل به دیدن عکس های او هستید می توانید عکس هایش را در گوگل و اینستاگرام و خیلی از برنامه های دیگر تماشا کنید.

جونگ ایل وو

جونگ ایل وو یکی دیگر از چهره‌های شناخته شده در کره جنوبی می باشد که توانسته با نقش آفرینی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسد یکی از سریال‌هایی که او در آن خوش درخشید و توانست به معروفیت برسد سریال رودخانه ماه بود که نقش ایلجیما را در آن سریال داشت او در آن سریال توانست به معروفیت زیادی برسد بعد از آن سریال در سریالی به نام ماه در آغوش خورشید نقش‌ آفرینی کرد که نقش شاهزاده یانگ میونگ را ایفا کرده بود. این سلبریتی معروف متولد ۹ دسامبر سال ۱۹۸۷ میلادی است وی در شهر سئول به دنیا آمده است وی در عرصه های مختلفی مانند خوانندگی و بازیگری و مدل بودن و بسیاری از عرصه های دیگر توانسته به معروفیت برسد‌.

لی یونگ آئه

لی یونگ آئه که معروف به یانگوم می باشد توانست با نقش آفرینی در سریال جواهری در قصر در زمان انتشارش توجه افراد زیادی را به این فیلم جلب کند وی در آن فیلم نقش مهمی داشت و موضوع این فیلم مربوط به طب سوزنی و آشپزی های کره ای بود که این بازیگر معروف توانست با هنرنمایی در این فیلم به معروفیت زیادی برسد و مخاطبان و طرفداران زیادی پیدا کند و او نیز در ایران خیلی محبوب است و افراد زیادی هستند که او را دوست دارند و فیلم هایی که او در آنها بازی می کند را تماشا می کنند وی در فیلم های زیادی بازی کرده که شما اگر مایل هستید فیلم هایش را تماشا کنید می‌توانید آنها را در یوتیوب و توییتر و گوگل پیدا کنید و از دیدن این فیلم ها لذت ببرید.

کیم نام جون

کیم نام جون یکی از خوانندگان معروف و مشهور کشور کره می باشد. این سلبریتی در گروه بی تی اس فعالیت می‌کند که این گروه یکی از پر افتخارترین و محبوب ترین گروه خوانندگی در این کشور شناخته شده است وی با فعالیت در این گروه توانست به معروفیت زیادی برسد. کیم نام جون متولد ۱۲ سپتامبر سال ۱۹۹۴ میلادی می باشد وی در گروه بی تی اس لیدر می باشد او اولین فردی بود که در این گروه فعالیت کرد مردم او را با نام RM نیز می شناسند. این سلبریتی علاوه بر اینکه در گروه بی تی اس فعالیت می کند نیز به صورت تک نفره هم خوانندگی می کند وی تا کنون حدود ۱۶۲ آهنگ را آهنگسازی کرده است.

پارک جین یونگ

پارک جین یونگ یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد وی زاده سال ۱۹۹۴ میلادی است که هم اکنون ۲۵ سال سن دارد وی  در عرصه های مختلفی مانند بازیگری و خوانندگی و آهنگسازی و بسیاری از عرصه های دیگر فعالیت کرده است. محل سکونت او شهر سئول می باشد این سلبریتی در گروه‌ هایی مانند گات سون و جی جی فعالیت کرده است او در سریال های زیادی مانند رویای بلند ۲ و به آرامی ذوبم کن و افسانه دریای آبی و بسیاری از سریال‌های دیگر نقش‌آفرینی کرده است و توانست با بازی کردن در سریال افسانه دریای آبی به موفقیت و معروفیت زیادی برسد.

بهترین آهنگ های محبوب سلبریتی های کره ای کدامند؟

بهترین آهنگ های محبوب سلبریتی های کره ای کدامند؟

سلبریتی های کره ای آهنگ های بسیار زیادی خوانده اند که هرکدام از این آهنگ ها بسیار زیبا بودند و آنها توانستند با انتشار این آهنگ ها به معروفیت و محبوبیت زیادی برسند که در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با این آهنگ ها آشنا کنیم اگر می خواهید با خوانندگان این اثر های زیبا بیشتر آشنا شوید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 آهنگ Butter

گروه بی تی اس آهنگ های بسیار زیادی خوانده است که هر کدام از این آهنگ ها بسیار زیبا بودند ولی بهترین و زیباترین آهنگ آنها آهنگ Buttar این بود که توانستند با انتشار آن به معروفیت بیشتری برسند آهنگ Butter توانست در زمان منتشر شدنش توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و رکورد دانلود را به خود اختصاص دهد و در صدر دانلود ها قرار گیرد.

آهنگ Saty

آهنگ Saty

در کره گروه های خوانندگی زیادی هستند که در این راستا می توانیم به گروه بلک پینک اشاره کنیم این گروه تمام اعضایش دختر می باشند آنها آهنگی با نام saty منتشر کردند که توانستند با انتشار این آهنگ به معروفیت بیشتری برسند و توجه افراد زیادی را به خود و آهنگ هایشان جلب کنند این گروه در سراسر این کره خاکی طرفداران زیادی دارد.

آهنگ LIKEY

گروه توایس یکی دیگر از گروه‌های کشور کره می باشد که توانسته با آهنگ های زیبایش به معروفیت زیادی برسد یکی از زیباترین آهنگ های آن گروه با نام LIEKY منتشر شده است آنها توانستند با انتشار این آهنگ به معروفیت زیادی دست یابند و بتوانند در میان مردم به محبوبیت برسند.

 عکس های سلبریتی های کره ای چگونه است؟

 عکس های سلبریتی های کره ای چگونه است؟

همانگونه که تمام سلبریتی ها در جهان عکس های زیادی از خود منتشر می‌کنند و عکس هایشان هرکدام با دیگری تفاوت دارد و مربوط به موقعیت زمانی و مکانی است که در آنجا هستند و کاری انجام می دهند سلبریتی های کره ای نیز عکس های زیادی از خود منتشر کرده اند که شما می توانید با وارد کردن نام سلبریتی مورد نظرتان در گوگل و اینستاگرام و خیلی از برنامه‌های دیگر آنها را پیدا کنید و متوجه شوید که آنها چه عکس هایی از خود منتشر می دهند که باعث شده است تا طرفداران و مخاطبان زیادی جذب کنند. افراد زیادی وجود دارند که عکس‌های این سلبریتی ها را لایک می کنند و برای عکس هایشان کامنت می گذارند که گفته می‌شود این افراد جزو فالوور ها و طرفداران این سلبریتی ها می باشند. کلیپ های سلبریتی های کره ای در موضوعات مختلف می باشند که می توانید آنها را ببینید.

کلیپ های آنها اغلب درباره شغلشان می باشد مثلا خوانندگان موزیک ویدیو های خود را منتشر می‌دهند که شما می توانید کلیپ های زیبای آنها را در اینستاگرام پیدا کنید یا با سرچ کردن نام آنها در قسمت جستجوی گوگل و یوتیوب این کلیپ ها را ببینید و از دیدن آنها لذت ببرید یکی از راه هایی که می توانید کلیپ ها را بدون قطع شدن و طولانی تماشا کنید یوتیوب می باشد اما برای استفاده از یوتیوب باید فیلتر شکن خود را روشن کنید و با فیلترشکن وارد این برنامه شوید تا بتوانید کلیپ هایی که این سلبریتی ها از خود منتشر می‌کنند را در آنجا ببینید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که هیت های سلبریتی های کره ای را از چه طریق می توان دید؟ از طریق های مختلفی مانند گوگل و بسیاری از برنامه های دیگر می توان هیت های سلبریتی های کره ای را ببینید.

دلیل خودکشی سلبریتی های کره ای چیست؟

دلیل خودکشی سلبریتی های کره ای چیست؟

چند وقتی است که در فضای مجازی خبر این که هنرمندان کره ای خودکشی می‌کنند غوغای بسیار زیادی کرده است اما گاهی اوقات این خبرها صحت دارند ولی گاهی اوقات این خبرها دروغی بیش نیستند چند وقت پیش یکی از هنرمندان معروف و مشهور کره ای به نام آن سو جین خودکشی کرده است دلیل خودکشی این سلبریتی این بود که به وی تجاوز شده بود و به این دلیل خودکشی کرده بود ولی برای بسیاری از سلبریتی های دیگر این خبر که آنها خودکشی کرده‌اند شایعه می باشد که کاربران فضای مجازی برای آنها درست کرده اند.

از بیوگرافی سلبریتی های کره ای متوجه می‌شویم که آنها در چه شهری به دنیا آمده اند و متولد چه سالی هستند که هر کدام از آنها در یک شهر به دنیا نیامده اند و سال های تولدشان با هم فرق می کند که در این راستا می‌توانیم به کیم نام جون اشاره کنیم که متولد سال ۱۹۹۴ میلادی می باشد و یا به جونگ ایل وو که متولد سال ۱۹۸۷ میلادی می باشد اشاره کنیم این سلبریتی ها هر کدام در یک شهر به دنیا نیامده اند بلکه در شهر های مختلفی به دنیا آمده اند که زادگاهشان با هم متفاوت است. این سلبریتی ها در عرصه های مختلفی مانند خوانندگی و بازیگری و مدلینگی و بسیاری از عرصه های دیگر فعالیت می‌کنند و توانسته اند به درآمدزایی برسند.

معروف ترین سلبریتی های زن کره ای چه نام دارند؟

بازیگران زن کره ای بسیار زیاد می باشند که هر کدام از آنها توانستنه اند  با کارهای زیبایشان به معروفیت و موفقیت زیادی برسند در این راستا می خواهیم شما را با چندی از این سلبریتی های معروف آشنا کنیم اگر می‌خواهید با آنها بیشتر آشنا شوید تا پایان مقاله همراه ما باشید یکی از بهترین سلبریتی های کره ای لی یونگ آئه می باشد که توانسته با نقش آفرینی در سریال یانگوم به معروفیت برسد البته بسیاری از سلبریتی های دیگر مانند کیم مین سئو و هان گا این و لی جی ایون و گونگ هیو جین و بسیاری از سلبریتی های معروف و مشهور دیگر کره ای اشاره کرد.

معروف ترین سلبریتی های مرد کره ای کدامند؟

معروف ترین سلبریتی های مرد کره ای کدامند؟

از آنجا که بازیگران مرد و زن کره ای بسیار زیاد می باشند اما بازیگران مرد کره ای بسیار زیاد هستند که در این بخش از مقاله می‌خواهیم نام چندی از معروفترین سلبریتی های کره ای را برای شما بازگو کنیم تا شما با آنها بیشتر آشنا شوید. یکی از معروف ترین سلبریتی های مرد کره ای لی مین هو می باشد که با هنر نمایی در سریال سرنوشت توانست به معروفیت برسد البته تنها این سلبریتی کره ای معروف ترین سلبریتی کره ای نیست بلکه سلبریتی های دیگری مانند سون ایل گوک و کیم سو هیون و جونگ ایل وو و کیم نام جون و بسیاری از سلبریتی های معروف مرد کره ای که توانسته اند با کار های زیبایشان به معروفیت برسند‌ و طرفداران مخاطبان زیادی جذب کنند.

معروف ترین سلبریتی های مدل کره ای چه کسانی هستند؟

معروف ترین سلبریتی های مدل کره ای چه کسانی هستند؟

در تمام کشورها مدلینگ های زن و مرد بسیار زیادی هستند که هر کدام از آنان معروفیت زیادی دارند که در این راستا می‌توانیم به مدلینگ های کشور کره اشاره کنیم که توانستند با اندام زیبا و لباس هایی که می پوشند توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند در این راستا می‌توانیم به کیم سو اِن که متولد ۶ دسامبر سال ۱۹۸۹ می باشد و هان هیو جو که متولد سال۱۹۸۷ می باشد و بسیاری از مدلینگ های کره ای دیگر که توانسته اند به معروفیت و موفقیت بسیاری برسند اشاره کنیم.

افرادی که در زمینه مدلینگی فعالیت می‌کنند تنها زنان نیستند بلکه مردان نیز مدلینگ می باشد و در این زمینه توانسته اند به موفقیت برسند بازیگران معروف زیادی هستند که مدلینگ می باشند و توانسته اند از طریق مدلینگی نیز به درآمد زیادی برسند مدلینگ ها به هیکل و اندام خود بسیار اهمیت می دهند زیرا از این طریق به درآمد هنگفتی می رسند‌.

معروف ترین سلبریتی های خواننده کره ای چه کسانی هستند؟

در کشور کره نیز خواننده های زیادی وجود دارد که در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با چندی از معروف ترین سلبریتی های خواننده و گروه‌ هایی که در آن فعالیت می‌ کنند آشنا کنیم. از معروف ترین گروه های خوانندگی می‌ توانیم به گروه بی تی اس که از ۷ خواننده تشکیل شده که به نام جیمین و جی هوپ و جونگ کوک و شوگا و وی و جین و کیم نام جو می باشد که این گروه یکی از محبوب ترین گروه های خوانندگی در کشور کره می باشد و نیز می توانیم به گروه بلک پینگ که از چهار دختر تشکیل شده و گروه توایس که ۹ دختر با نام های جیهیو و نایون و جونگ یون و مومو و سانا و  مینا و داهیون و چه یونگ و جویی تشکیل شده اشاره کنیم.

سوالات متداول 

کلیپ های سلبریتی کره ای را از چه طریقی می توان دید؟

از طریق های مختلفی مانند گوگل و اینستاگرام و یوتیوب و توییتر و بسیاری از برنامه های دیگر می توان دید.

هیت های سلبریتی های کره ای را از چه طریقی می توان دید؟

هیت های سلبریتی های کره ای را می توانید از طریق های مختلفی مانند گوگل و بسیاری از برنامه های دیگر ببینید.

بیوگرافی سلبریتی های کره ای به چه منظور است؟

به این منظور است که شما می توانید از طریق بیوگرافی آنها سال تولد و محل زندگی و اینکه در چه عرصه های شغلی فعالیت می کنند را متوجه شوید.

معروف ترین سلبریتی های خواننده کره ای کدام اند؟

سلبریتی های خواننده کره‌ ای بسیار زیاد هستند که در این راستا می‌توانیم به کیم نام جون و جی مین و جی هوپ و بسیاری از خوانندگان کره ای دیگر اشاره کنیم.

4.6/5 - (9 امتیاز)
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.