بیوگرافی اشکان فدایی + ماجرای دیس فدایی به هیچکس

در این قسمت قصد داریم تا در مورد یکی از رپران مشهور ایرانی یعنی اشکان فدایی صحبت کنیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

اشکان فدایی کیست؟

اشکان فدایی کیست؟

امروزه سبک رپ و هیپ هاپ در کشور ایران بسیار رایج و پرطرفدار شده است. فدایی یکی از خوانندگانی است که در سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت گسترده ای انجام می دهد و تا به امروز توانسته است توجه خیلی از مردم را به خود جلب کند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این خواننده کیست و حتی اطلاعات جزئی تری مانند قد اشکان فدایی و سن اشکان فدایی و … را بخواهید بدانید. در این قسمت به بیوگرافی اشکان فدایی خواهیم پرداخت برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اشکان فدایی متولد سال 1369 در کشور ایران است. او یکی از خوانندگان ایرانی است که در سبک رپ و هیپ هاپ فعالیت می کند و توانسته است تا به امروز طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. اشکان در سال 88 و بعد از شلوغی ها و آشوب هایی که برای انتخابات به وجود آمده بود اولین موزیک خود را منتشر کرد، آهنگسازی این موزیک بر عهده مهدیار آقاجانی بوده است. جالب است که بدانید اشکان فدایی توسط مهدیار آقاجانی کشف شده است، چرا که مهدیار آقاجانی در خیلی از صحبت‌ های خود در بین اطرافیان و همکارانش از اشکان بسیار تعریف کرده و بیان کرده بود که اشکان در این زمینه استعداد قابل توجهی دارد و آینده درخشانی خواهد داشت. به همین دلیل و تعریف های مهدیار باعث شد تا او در این عرصه دیده شود و بتواند استعداد خود را کشف کند.

در مورد مهاجرت اشکان باید بگوییم که او بعد از این که به شهرت و معروفیت رسید و از آن جایی که در ایران برای خوانندگان زیرزمینی قوانین سفت و سختی وجود دارد و اشکان به دلیل این که بتواند در این عرصه که به آن علاقه زیادی نیز دارد فعالیت کند و به پیشرفت برسد، تصمیم به مهاجرت گرفت. به همین دلیل او تهران را به مقصد پاریس ترک کرد و هم اکنون ساکن پاریس می باشد. البته باید افزود زمانی که این رپر معروف مهاجرت کرد برای مردم به ویژه طرفداران سبک رپ و هیپ هاپ زیاد غیرقابل پیش بینی و یا جنجالی نبود، چرا که اکثر رپران ایرانی بعد از مدتی به دلیل این که بتوانند راحت‌ تر فعالیت خود را ادامه دهند از ایران مهاجرت کردند که این موضوع شامل اشکان نیز می باشد.

اشکان به دلیل صدای خاص و منحصر به فردش و هم چنین موضوع و محتوای آهنگ هایش توانست به سرعت به شهرت و معروفیت زیادی برسد و جایگاه ویژه‌ ای در سبک رپ فارسی ایران پیدا کند. او هم اکنون طرفداران بسیار زیادی دارد و خیلی از شنوندگان و علاقه‌مندان به سبک رپ و هیپ هاپ بیان کردند که اشکان یکی از بهترین رپر های ایرانی است که تا به حال اهنگ های او را شنیده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید اشکان فدایی ویکی پدیا را مشاهده کنید.

اینستاگرام اشکان فدایی

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و به یکی از شبکه‌ های مجازی محبوب تبدیل شده است اکثر خوانندگان، رپران و سلبریتی ها در این شبکه مجازی برای خود یک صفحه کاربری ساخته اند و به صورت گسترده و روتین در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل اشکان فدایی نیز می‌ باشد. اشکان مدت‌ ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری ساخته بود و از آن زمان به بعد فعالیت گسترده‌ ای در اینستاگرام انجام می‌ دهد.

همان طور که می دانید خیلی از افراد توانسته اند از طریق اینستاگرام به شهرت و ثروت بسیار زیادی برسند. از آن جایی که اشکان یک آرتیست شناخته شده است برای این که بتواند مخاطبان بیشتری را جذب خود کند و بازدید آهنگ هایی که منتشر می‌ کند بالا رود، فعالیت گسترده‌ ای در اینستاگرام انجام می‌ دهد. امروزه اشکان فدایی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است که تمام فعالیت های کاری که انجام می دهد را با مخاطبان و به ویژه طرفدارانش به اشتراک می‌ گذارد. اشکان علاوه بر موضوعات کاری، در مورد موضوعات دیگری نیز در صفحه خود صحبت می‌ کند.

هم چنین او عکس‌ های متفاوت و خاص را در صفحه خود برای مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می‌ گذارد که این عکس‌ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به رو می شوند. برای این که بتوانید آدرس پیج اینستاگرام این رپر معروف را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم به اینترنت مراجعه کنید. هم چنین از آن جایی که اشکان فالووران زیادی نسبت به پیج های فیک دارد، پیج او به راحتی قابل تشخیص است. باید افزود که گاهی اوقات توییتر اشکان فدایی نیز بسیار بحث برانگیز می باشد که می توانید آن را هم دنبال کنید.

کلاب هاوس اشکان فدایی

کلاب هاوس اشکان فدایی

کلاب هاوس یکی دیگر از شبکه های اجتماعی معروف و پر طرفدار است که مدتی است در بین مردم ایران به شدت محبوب شده است و حتی برخی از سلبریتی ها، رپران و خوانندگان نیز در این شبکه فعالیت می‌ کنند. فدایی نیز مدتی قبل در صفحه خود بیان کرده بود که در این شبکه فعالیت خود را آغاز کرده است و مخاطبان خاص خود را دارد. برای این که بتوانید آدرس کلاب هاوس این رپر را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید، چرا که او در یکی از هایلایت های استوری خود آدرس کلاب هاوس را برای مخاطبانش قرار داده است.

حاشیه های اشکان فدایی

اکثر خوانندگان و رپران در طول زندگی هنرییشان چه خواسته یا چه ناخواسته با حواشی رو به رو می شوند که این موضوع شامل اشکان فدایی نیز می‌ باشد. اشکان تا به امروز حواشی متعددی داشته است که از مهم ترین حواشی او می توان به کل کل هایش با حصین ابلیس و رضا پیشرو که از رپران معروف و هم چنین قدیمی ایرانی هستند اشاره کرد. این درگیری های او با این رپران تا جایی ادامه پیدا کرد که باعث انتشار دیس و دیس بک هایی شد.

البته این موضوع را هم باید افزود که اکثر حواشی که برای رپران به وجود می آید برای مخاطبان و به ویژه علاقه مندان به سبک رپ و هیپ هاپ بسیار جذاب و هیجان انگیز است و تمام این افراد این حواشی را دنبال می‌ کنند، چرا که می‌ دانند اگر حواشی ادامه یابد منجر به انتشار دیس و دیس بک های قوی و جنجالی خواهد شد که آن ها از این دیس ها بسیار لذت می برند.

از حواشی دیگر او می توان به کل کل هایش با سایر رپر ها اشاره کرد. هم چنین باید افزود یکی دیگر از درگیری ها و حواشی او با گروه زدبازی که یکی از معروف ترین و قدیمی ترین گروه های رپ فارسی ایران است، می‌ باشد. این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که دیس اشکان به نام دیگه تابلو شده که دیس به آهنگ یخ زد بازی بوده است منتشر شد که به یکی از بهترین دیس بک های تاریخ رپ فارس تبدیل شد. برای این که بتوانید از حواشی جدید این رپر معروف و مشهور آگاه شوید پیشنهاد می کنیم که اینستاگرام فدایی را دنبال کنید.

آهنگ های اشکان فدایی

آهنگ های اشکان فدایی

اشکان بعد از سال 88 که اولین موزیک رسمی خود را منتشر کرد به صورت گسترده و حرفه‌ ای تری فعالیت خود را آغاز کرد و تا به امروز توانسته است موزیک های بسیار متفاوت و زیبایی را منتشر کند. از آن جایی که سبک اشکان بسیار خاص و هم چنین محتوا و موضوعات موزیک های او بسیار جنجالی و زیبا است، اکثر موزیک های او با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شده اند. در این قسمت به معرفی بهترین آهنگ های اشکان فدایی خواهیم پرداخت. هم چنین به یاد داشته باشید که برای این که بتوانید آهنگ های اشکان فدایی دانلود کنید و یا اهنگ جدید اشکان فدایی گوش کنید پیشنهاد می کنیم به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

آهنگ کولی

یکی از آهنگ هایی که فدایی با سبک خاص خوانده است کولی نام دارد که بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد. هم چنین باید افزود که آهنگسازی این موزیک بر عهده مهدیار آقاجانی بوده است. برای دانلود اهنگ اشکان فدایی کولی می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

آهنگ ایران ایران

در سال 88 این رپر معروف آهنگ ایران ایران را به کمک مهدیار آقاجانی منتشر کرد. موضوع این موزیک سیاسی و اعتراضی بوده است و به گونه‌ ای حق طلبی مردم را به تصویر کشیده است و در مورد فعالیت های غیر انسان و آدم کشی و دستگیری مردم در این موزیک صحبت شده است. این آهنگ بعد از انتشار با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد و به یکی از بهترین آهنگ های این رپر تبدیل شد. برای این که بتوانید آهنگ اشکان فدایی ایران ایران را دانلود کنید، بهتر است به اینترنت مراجعه کنید.

آهنگ جنایی

یکی از آهنگ های دیگر این رپر معروف جنایی نام دارد که زمانی که منتشر شد با حواشی زیادی رو به رو شد. این رپر در این موزیک به صراحت در مورد مشکلات ایران صحبت کرده است. برای دانلود آهنگ جنایی از اشکان فدایی می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

اشکان فدایی dige tablo shode

اشکان فدایی dige tablo shode

یکی دیگر از آهنگ هایی که زمانی که این رپر معروف منتشر کرد با جنجال و حواشی زیادی رو به رو شد دیگه تابلو شده نام دارد. آهنگ اشکان فدایی دیگه تابلو شده دیس به گروه زدبازی بوده است و زمانی که منتشر شد شنوندگان این موزیک به دو دسته تقسیم شدند، دسته ای که از این موزیک انتقاد کردند و دسته ای که از این موزیک تعریف کردند.

آهنگ رفیق

یکی از آهنگ های زیبای فدایی رفیق نام دارد که زمانی که منتشر شد با طرفداران بسیار زیادی رو به رو شد. هم چنین برخی از شنوندگان این آهنگ بیان کردند که آهنگ اشکان فدایی رفیق مخاطبان زیادی دارد.

اشکان فدایی آبی قرمز

از دیگر آهنگ های اشکان فدایی، آبی قرمز نام دارد که زمانی که منتشر شد جنجال زیادی به پا کرد و به یکی از بهترین آهنگ های او تبدیل شد.

آهنگ سرزمین مادری

یکی دیگر از آهنگ های زیبا و جنجالی این رپر معروف سرزمین مادری نام دارد که برای کشور ایران خوانده است. برای دانلود آهنگ اشکان فدایی سرزمین مادری می توانید به اینترنت مراجعه کنید.

اشکان فدایی همصدا

یکی از آهنگ های خاص و منحصر به فرد اشکان همصدا نام دارد که زمانی که منتشر شد با طرفداران زیادی رو به رو شد. هم چنین خیلی از شنوندگان بیان کردند صدای فدایی در این آهنگ مشابه صدای هیچکس می باشد.

مصاحبه با اشکان فدایی

اشکان فدایی که یکی از آرتیست های معروف و مشهور ایرانی است تا به اکنون مصاحبه‌ های متعددی با او انجام شده است. اشکان در اکثر مصاحبه‌ های خود در مورد زندگی هنری اش و اهدافش صحبت کرده است. هم چنین در مورد این که چرا موضوعات اکثر آهنگ های او سیاسی است، نیز صحبت کرده است. برای این که بتوانید قسمت‌ هایی از مصاحبه با اشکان فدایی را مشاهده کنید، پیشنهاد می‌ کنیم به اینترنت و یا آپارات مراجعه کنید.

دانلود بیت های اشکان فدایی

دانلود بیت های اشکان فدایی

اگر تمایل به دانلود بیت های اشکان را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم که به سایت های موسیقی مراجعه کنید، چرا که اکثر سایت های معتبر بیت های فدایی را برای کاربران و علاقه مندان قرار داده اند.

دانلود اهنگ دیس لاو اشکان فدایی

جالب است که بدانید این رپر معروف علاوه بر آهنگ های سیاسی و اجتماعی که می‌ خواند، تا به اکنون چندین آهنگ دیس لاو نیز منتشر کرده است که این آهنگ های او بسیار پرطرفدار و محبوب شده اند. هم چنین اکثر افرادی که این آهنگ ها را شنیده اند، بیان کرده اند که اشکان باید بیشتر از این دیس لاو بخوانند، چرا که در این زمینه نیز استعداد و مهارت خاصی دارد. برای دانلود آهنگ های دیس لاو این رپر معروف می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

یوتیوب اشکان فدایی

یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی که اشکان در آن فعالیت می‌ کند، یوتیوب نام دارد. این شبکه‌ اجتماعی بسیار محبوب و پرطرفدار است که کاربران می توانند از طریق آن به یک منبع درآمد بسیار خوب برسند. از آن جایی که اشکان مخاطبان و طرفداران زیادی دارد و بازدید کلیپ هایی که منتشر می‌ کند زیاد است، توانسته است یوتیوب را به یک منبع درآمد خوب برای خود تبدیل کند.

دیس اشکان فدایی به حصین ابلیس

مدتی است که بین حسین ابلیس و اشکان درگیری‌ هایی به وجود آمده است و این درگیری‌ ها تا دیس و دیس بک هایی که آن ها منتشر کرده اند، ادامه پیدا کرد. در ابتدا حصین دیس به اشکان را منتشر کرد و بعد از مدت کوتاهی اشکان نیز دیس بک به حصین را منتشر کرد. زمانی که دیس بک اشکان منتشر شد، خیلی از افراد به تعریف و تمجید این دیس بک پرداختند و بیان کردند که بهترین دیس بکی بوده است که شنیده اند.

ماجرای تهدید شدن طرفداران این رپر از طرف پلیس فتا چه بوده است؟

ماجرای تهدید شدن طرفداران این رپر از طرف پلیس فتا چه بوده است؟

زمانی که موزیک آبی قرمز از اشکان فدایی منتشر شد، حواشی زیادی را به وجود آورد، چرا که این موزیک به طرفداری از نوید افکاری خوانده شد. بعد از انتشار این موزیک طرفداران فدایی به آن واکنش نشان دادند و این جریان تا جایی ادامه پیدا کرد که پلیس فتا به طرفداران فدایی تذکر داد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویدیو هایی که در این زمینه منتشر شده است را در اینترنت و یا آپارات مشاهده کنید.

فری استایل اشکان فدایی

اگر علاقه مند به موسیقی هستید تا به اکنون برای یک بار هم که شده نام فری استایل را شنیده اید. در مورد فری استایل باید بگوییم که نوعی بداهه خوانی است که در آن اشعار بدون هیچ ساختار و هدفی خوانده می شوند. اشکان فدایی به دلیل فری استایل خاصی که دارد توانسته است به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسد.

درآمد این رپر به چه صورت است؟

به طور معمول درامد رپران از انتشار و فروش آلبوم هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت و … می باشد. اشکان توانسته است از طریق حرفه اش برای خود یک منبع درآمد ایجاد کند. البته این موضوع را هم باید افزود که برخی از منابع بیان کرده اند که اشکان علاوه بر خوانندگی بیزینس های کوچک دیگری هم دارد که از طریق آن ها نیز درآمدزایی می کند.

دوست دختر اشکان فدایی کیست؟

یکی از موضوعات جذاب برای طرفداران این رپر معروف روابطش است و خیلی از افراد تمایل دارند تا در مورد اشکان فدایی و دوست دخترش بیشتر بدانند. البته این نکته را باید افزود که خبری هایی در برخی از سایت‌ ها منتشر شده است که اشکان ازدواج کرده است. در این باره باید بگوییم که این اخبار دروغی بیش نیست، چرا که اشکان هم اکنون مجرد است و تمام خبر های ازدواجش دروغ است و این سایت ها برای این که بتوانند بازدید پیج خود را بالا ببرند از این تیتر ها و شایعات استفاده می کنند. فدایی هم اکنون با یک خانم در رابطه است و با یکدیگر در پاریس زندگی می کنند اما تا به اکنون خبر ازدواج آن ها به طور رسمی منتشر نشده است. البته گفته شده است که رابطه آن ها بسیار جدی و عاشقانه است.

این موضوع را هم باید افزود که فدایی سعی می‌ کند تا زندگی هنری‌ اش را از زندگی شخصی اش جدا نگه دارد. به همین دلیل تا به امروز حواشی در مورد روابطش به وجود نیامده است. او بیشتر تمرکزش را بر روی ساخت موزیک های خفنش قرار داده است.

عکس اشکان فدایی

عکس اشکان فدایی

برای این که بتوانید عکس های اشکان فدایی را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنیم که به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. هم چنین باید افزود که علاوه بر صفحه اینستاگرام این رپر، معمولاً فن پیج های این رپر تمام عکس های جدید و حتی عکس های قدیمی او به همراه کلیپ های متفاوت و جذاب این رپر را در صفحه اینستاگرامی که برای فدایی راه اندازی کرده اند، منتشر می کنند. البته این نکته را هم باید افزود که عکس‌ های متعددی از فدایی علاوه بر اینستاگرام در اینترنت نیز موجود می باشد.

اسم اصلی اشکان فدایی چیست؟

به طور معمول اکثر رپران و خوانندگان از زمانی که در موسیقی فعالیت خود را آغاز می‌ کنند برای خود یک نام هنری انتخاب می کنند. دلیل این کار این است که به این گونه نام آن ها در ذهن مخاطبان به راحتی ثبت می شود. این افراد از اسم های متمایز و خاص استفاده می کنند و به خود نام هنری می دهند که معمولا از نام اصلیشان جدا است. البته این موضوع شامل اشکان فدایی نمی‌ باشد، چرا که اسم اصلی او اشکان فدایی است که از همین نام و نام خانوادگی در موسیقی نیز استفاده کرده است و نام هنری دیگری به خود نداده است، البته از او به عنوان فدایی نیز یاد می شود. اما به هر حال نام هنری و نام اصلی او یکسان می باشد. البته این موضوع را هم باید افزود که طرفداران و علاقه مندان به سبک فدایی به او لقب های جالب و جدیدی را داده‌ اند.

اشکان فدایی

سوالات متداول

اشکان فدایی کیست؟

اشکان فدایی متولد سال 69 در تهران است، او یکی از رپران با استعداد ایرانی است که فعالیت رسمی خود را از سال 88 آغاز کرده است. اکثر موضوعات و محتوای آهنگ های او سیاسی و اجتماعی می باشد.

اشکان فدایی چه حواشی را به وجود آورده است؟

از حواشی که تا به امروز اشکان فدایی به وجود آورده است می‌ توان به درگیری‌ هایش با سایر رپران معروف و مشهور ایرانی مانند حسین ابلیس، رضا پیشرو و هم چنین درگیریش با گروه معروف زدبازی اشاره کرد.

کدام آهنگ فدایی باعث شد تا پلیس فتا به طرفداران او تذکر دهد؟

زمانی که این رپر معروف آهنگ آبی قرمز را به طرفداری از نوید افکاری خواند و منتشر کرد، باعث واکنش طرفداران او شد که این جریان و حواشی آن قدر ادامه پیدا کرد که پلیس فتا به طرفداران او تذکر داد.

اشکان فدایی ساکن کجاست؟

از آن جایی که موضوعات آهنگ های فدایی سیاسی و اجتماعی است، به همین دلیل برای این که او بتواند به راحتی فعالیت کند، اقدام به مهاجرت کرد. او مدت‌ ها قبل از ایران مهاجرت کرد و هم اکنون ساکن پاریس می باشد.

4.4/5 - (18 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.