خیانت کوروش وانتونز به هلیا گلبین راد + ویدئو ماجرای کامل

به ایرانیان سلبریتی خوش آمدید. با یکی دیگر از اخبار داغ بازار سلبریتی ها به عنوان یکی از اولین مراجع انتشار این خبر همراه شما هستیم. طبق جدیدترین اخبار سلبریتی ها تنها چند روز پس از جدایی آرتا و ربکا قادری از هم، خیانت کوروش وانتونز به هلیا گلبین راد رخ داده است! این خبر را می توان به صورت رسمی تایید کرد. با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

ویدئو ماجرای خیانت کوروش وانتونز به هلیا گلبین راد در یوتیوب ایرانیان سلبریتی

ماجرای خیانت کوروش به هلیا

تنها چند روز پس از کات کردن آرتا و ربکا به دلیل خیانت از سمت آرتا وانتونز، کوروش هم به هلیا خیانت کرده است. اینکه کوروش به چه کسی این خیانت را انجام داده قابل بحث نیست ولی طبق اخبار منتشر شده گفته می شود این دو تصمیماتی برای ادامه رابطه خود گرفته اند! اینکه هلیا چگونه با خیانت کوروش کنار آماده قطعا یک مسئله شخصی است و از همین رو به آن ورود نمی کنیم.

خیانت کوروش وانتونز به هلیا گلبین راد

چرا کوروش و هلیا کات کردند؟

دلیل این موضوع مشخصا خیانت کوروش وانتونز به هلیا بوده است. اما همانطور که گفتیم این دو مدتی پس از این خیانت با هم قهر بوده و گفته می شود تصمیم به ادامه رابطه گرفته اند. اینکه دو عضو اصلی گروه وانتونز یعنی آرتا و کوروش هر دو در یک بازه زمانی به همسران خود خیانت کرده اند به نوعی عجیب است!

پس از خیانت کوروش چه اتفاقی رخ داده است؟

در این موردذ اطلاعات کاملی نداریم. طبیعتا اتفاقات ناراحت کننده ای برای هلیا پس از خیانت کوروش رخ داده است. به هر حال خیانت بزرگ ترین آسیبی است که در رابطه افراد می توانند به یکدیگر بزنند و پایه و اساس آن رابطه را دچار آسیب جدی کنند. خیانت در صورتی که فرد عاشق باشد و تعهد به زندگی همیشگی با پارتنر خود داشته باشد رخ نمی دهد! البته در جوامع کنونی تقریبا می توان گفت در بیشتر روابط زن و مرد به روش های مختلف به یکدیگر خیانت می کنند!

حق با کیست؟

در ماجرای خیانت کوروش وانتونز به هلیا گلبین بی شک کوروش مقصر است. البته ما از ابعاد اخلافات این زوج خبری نداریم و از همین رو نظر بیشتری در این مورد نمی دهیم.

آیا کوروش و هلیا هم مثل آرتا و ربکا جدا می شوند؟

پس از خیانت آرتا به ربکا، ربکا به صورت کامل رابطه خود را با او قطع کرد. با توجه به اینکه ماجرای کوروش و هلیا به تازگی رخ داده، باید کمی صبر کنیم تا مشخص شود این زوج چه تصمیمی برای زندگی با یکدیگر می گیرند.

وضعیت گروه وانتونز پس از این اتفاقات

تقریبا تمام اعضای گروه وانتونز با حاشیه های بسیاری مواجه شده اند که می تواند به این گروه آسیب جدی بزند. در صورتی که اخبار بیشتری منتشر شد آن را از سوی رسانه ایرانیان سلبریتی به صورت اختصاصی به اطلاع شما خواهیم رساند. تلاش مجموعه ما ارائه اخبار در کمترین زمان به کاربران است. با ما همراه باشید.

سوالات متداول

خیانت کوروش وانتونز به هلیا گلبین به جدایی ختم می شود؟

هنوز مشخص نیست برای این رابطه چه اتفاقی رخ خواهد داد.

چرا کوروش به هلیا خیانت کرد؟

احتمالا رابطه آنها دچار مشکلات اساسی بوده است.

5/5 - (6 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.