اعضای لیبل زد و بند + بهترین ترک های این گروه

از زمانی که سبک رپ به عرصه موسیقی ایران وارد شد تا کنون خوانندگان زیادی به عنوان رپر شناخته شده‌ اند. نکته جالب توجه این است که در بیشتر مواقع خوانندگان رپ به صورت گروهی و با همکاری یکدیگر اقدام به ساخت و تهیه تِرک و موزیک ویدیو می ‌کنند. به همین جهت تاکنون گروه‌ های زیادی توسط خوانندگان رپ ایرانی تشکیل شده است که از قدیمی‌ ترین و معروف ‌ترین این گروه ‌ها می‌ توان به گروه زدبازی، گروه کاغذ، گروه پایداری و برخی دیگر از گروه ‌های رپ اشاره کرد که شامل چندین رپر خوانندگی معروف می ‌باشد. ما در این مطلب می ‌خواهیم در رابطه با لیبل زد و بند که یکی از گروه ‌های شناخته شده و بسیار موثر در موسیقی رپ می ‌باشد ارائه مطلب کنیم. بنابراین برای آشنایی بیشتر با این گروه رپری پیشنهاد می ‌کنیم ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

لیبل زد و بند چه زمانی و توسط چه کسانی تشکیل شده است؟

لیبل زد و بند چه زمانی و توسط چه کسانی تشکیل شده است؟

در رابطه با لیبل زد و بند باید گفت که یکی از گروه‌ های رپ قدیمی است که توسط یکی از خوانندگان معروف و سرشناس رپ یعنی حمید صفت ایده پردازی و تشکیل شده است. اگرچه مدت زمان زیادی از تشکیل این گروه نمی‌ گذرد، اما به دلیل انتشار ترانه‌ های قوی و حرفه ‌ای که توسط اعضای این گروه صورت گرفته می ‌توان گفت تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت و گسترش موسیقی رپ ایران داشته ‌اند. در گروه زد و بند خوانندگان مطرحی عضو شده و مشارکت داشته‌ اند که از سرشناس ‌ترین آن ها می ‌توان به حمید صفت اشاره کرد. او که یک دهه هفتادی می ‌باشد خیلی زود توانست به خاطر استعداد و توانایی ‌هایی که داشت خود را در میان دیگر رپرها تثبیت کند و حالا به عنوان مدیر و موسس اصلی گروه زد و بند شناخته می ‌شود.

بررسی اعضای لیبل زد و بند

این گروه رپری متشکل از چندین خواننده رپ می ‌باشد که هر کدام از آن ها به نوبه خود و به صورت جداگانه خوانندگان و رپرهای شناخته شده‌ ای در عرصه موسیقی هستند که تا کنون ترانه‌ ها و آهنگ ‌های زیادی را اجرا و منتشر کرده‌ اند. به همین خاطر باید گفت که تمامی اعضای این گروه همگی از محبوبیت زیادی برخوردارند و مشارکت آن ها تحت عنوان لیبل زد و بند سبب شده که این گروه خیلی در میان علاقمندان به موسیقی رپ مطرح شود. اما اگر کنجکاوید که بیشتر با اعضای این گروه آشنا شوید ادامه مطلب را با ما همراه باشید:

گاد پوری

پوریا بشیری که بیشتر با نام هنری گاد پوری شناخته می ‌شود یک رپر فعال اهل خطه شمال ایران می‌ باشد. این خواننده توانایی فوق العاده ‌ای در بیت سازی و ترکیب صدا دارد و به همین خاطر به عنوان یکی از خوانندگان حرفه‌ ای در موسیقی رپ ایران شناخته می‌ شود. اغلب ترانه‌ های این خواننده حاوی مضامین اجتماعی و فرهنگی می ‌باشد و در برخی مواقع شاهد انتقادهای تند اجتماعی نیز هستیم.

حمید صفت

حمیدرضا صفت که همه طرفدارانش او را با نام حمید صفت می‌ شناسند از دیگر رپرها و اعضای اصلی گروه زد و بند می‌ باشد. در واقع همان طور که گفتیم موسس اصلی این گروه حمید صفت می ‌باشد. او نه تنها به عنوان خواننده بلکه به عنوان ترانه سرا نیز فعالیت دارد و یکی از بارزترین ویژگی ‌هایی که در ترانه‌ های او به چشم می ‌خورد پرداختن به موضوعات و مسائل واقعی جامعه و در برخی مواقع حاصل تجربه شخصی او بوده است. همین ویژگی سبب شده که او به واسطه اجرای قوی و ترانه ‌های معنی ‌داری که اجرا می‌ کند شهرت زیادی را به دست آورد.

کامیار بامداد

بهتر است بدانید که نام اصلی کامیار بامداد، کامیار حاجی بیگی می‌ باشد که پس از شهرت در عرصه موسیقی با نام هنری بامداد ادامه فعالیت داده است. او یکی از رپرهای با استعداد در نسل جوان ایران شناخته می ‌شود. اغلب ترانه ‌های کامیار بامداد نیز موضوعات اجتماعی و فرهنگی هستند و او نیز یکی از اعضای لیبل زد و بند می ‌باشد.

آکیو

آکیو نیز یکی دیگر از اعضای گروه زد و بند می ‌باشد که اگرچه خود او به عنوان خواننده و ترانه سرا فعالیت دارد اما در بیشتر مواقع در زمینه ساخت و طراحی موزیک ویدیو برای دیگر خوانندگان به خصوص اعضای گروه زد و بند فعالیت می کند.

آردا (Ardamgmt)

از دیگر خوانندگان این گروه که با نام هنری آردا شهرت دارد نیز یک رپر و ترانه سرا می ‌باشد. او نیز به خاطر اجرای ترانه‌ های پر احساس و متنوعی که در سبک موسیقی به کار می‌ برد توانسته جایگاه خود را در میان دیگر رپرهای عرصه موسیقی تثبیت کرده و به شهرت برسد. ضمن این که او گاهی اوقات ترانه ‌هایی با موضوعات نقد اجتماعی نیز اجرا کرده است.

هومان ( هومن فیل)

هومن حقیقت که بیشتر با عنوان هومان یا هومن فیل هم شناخته می‌ شود یک خواننده و رپر نسل جوان می ‌باشد. او نیز در عرصه موسیقی سبک مخصوص به خود را دارد و برای مدتی به عنوان یکی از اعضای گروه زد و بند فعالیت می‌ کرد. تا کنون ترانه‌ های زیادی توسط این خواننده اجرا و منتشر شده که هر کدام از آن ها با استقبال طرفدارانش مواجه بوده است.

امیر ای پی (amir ap)

امیر پارسا سیاه بازگران یا همان امیر آی پی نیز از دیگر اعضای گروه زد و بند حمید صفت می‌ باشد. امیر آی پی علاوه بر اجرای ترانه در سبک رپ تاکنون ترانه ‌ها و اشعار زیادی را با موضوعات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی فلسفی سروده و منتشر کرده است. به همین جهت او نیز به نوبه خود در بین اهالی رپ از شهرت زیادی برخوردار است.

چه آهنگ هایی تحت لیبل زد و بند منتشر شده است؟

چه آهنگ هایی تحت لیبل زد و بند منتشر شده است؟

بهتر است بدانید تا کنون ترانه‌ های زیادی تحت عنوان لیبل زد و بند حمید صفت توسط اعضای این گروه اجرا و به بازار ارائه شده است. بنابراین علاقمندان به این گروه رپری می ‌توانند هر کدام از ترانه‌ هایی که توسط اعضای این گروه اجرا شده را از منابع مختلف اینترنتی دانلود کرده و به آن گوش دهد. در ادامه به برخی از آهنگ ‌هایی که تحت عنوان لیبل زد و بند منتشر شده است اشاره خواهیم کرد:

ترانه آواز تو از گاد پوری

از زیباترین و شنیدنی‌ ترین ترانه‌ هایی که تحت لیبل این گروه ربری اجرا و منتشر شده است می ‌توان به ترانه آواز تو اشاره کرد. این ترانه توسط اعضای این گروه یعنی گاد پوری اجرا و منتشر شده است. این آهنگ دارای شعری معنادار و آهنگین می ‌باشد و هر کسی از شنیدن آن لذت خواهد برد.

سرزمین من از حمید صفت

بهتر است بدانید که همین صفت تاکنون ترانه‌ های زیادی را تحت عنوان زد و بند اجرا و منتشر کرده است که از معروف ‌ترین آن ها می ‌توان به آهنگ سرزمین من اشاره کرد. این آهنگ از یک شعر غنی و معنادار ساخته شده و به طور کلی مخاطبان خود را به ارتقا و تقویت جایگاه اجتماعی تشویق می‌ کند. ضمن این که آهنگ زد و بند حمید صفت نیز از دیگر ترانه ‌های زیبای این خواننده است که تقاضای زیادی برای دانلود آهنگ زد و بند از حمید صفت صورت گرفته است. لذا شما برای دانلود تمامی آهنگ‌ های حمید صفت و همچنین ترانه‌ سرزمین به منابع معتبر گوگل مراجعه کنید.

آهنگ جونی بی قلب از کامیار بامداد

همانطور که گفتیم کامیار بامداد نیز یکی از اعضای گروه زد و بند می‌ باشد که تا کنون ترانه‌ های مختلفی را تحت عنوان این گروه منتشر کرده است. از جمله این ترانه‌ ها می ‌توان به آهنگ جونی بی قلب اشاره کرد. از ویژگی ‌های آن می ‌توان به شعر جذاب، ریتم سریع و یک اثر پویا و انرژی ‌بخش عنوان کرد. همین ویژگی ‌ها سبب شد که پس از انتشار این ترانه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.

آدرس اینستاگرام زد و بند چیست؟

با توجه به محدودیت زیادی که برای خوانندگان رپ در ایران وجود دارد آن ها به راحتی نمی ‌توانند در رسانه‌ ها و شبکه ‌های عمومی خود را مطرح کنند. به همین خاطر به طور عمده شاهد فعالیت زیاد این رپرها در شبکه‌ های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب هستیم. بنابراین می ‌توان با قطعیت گفت که هر کدام از اعضای این گروه رپری دارای پیج شخصی در شبکه اینستاگرام هستند.

آن ها معمولاً در این شبکه بیشتر در رابطه با فعالیت ‌های کاری، تیزر ترانه‌ های جدید و همچنین در رابطه با حاشیه ‌ها و جر و بحث ‌هایی که در میان رپرها مطرح می ‌شود، مطلب ارائه می‌ دهند. بنابراین اگر کنجکاوید که دنبال کنندگان هر کدام از اعضای لیبل زد و بند در اینستاگرام باشید کافیست نام آن ها را در این شبکه جستجو کرده تا صفحه آن ها برای شما ارائه شود.

نگاهی به فعالیت لیبل زد و بند در یوتیوب

یوتیوب یک شبکه اجتماعی پرطرفدار است و به همین خاطر اعضای گروه زد و بند فعالیت عمده‌ ای در این شبکه دارند. بنابراین شما می‌ توانید اکثر موزیک ویدیوها، لایوها و گفتگوهای اعضای این گروه را در شبکه یوتیوب مشاهده کنید و دنبال کننده حواشی و اخبار مربوط به این گروه در شبکه یوتیوب باشید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید