بیوگرافی لاجیک (Logic) خواننده مطرح آمریکایی به همراه برترین آهنگ های او

لاجیک یکی دیگر از خواننده های مشهور کشور آمریکا می باشد که توانسته در طول دوران حرفه ای خود تا به اینجا آهنگ های خوبی را به بازار عرضه کند و توجه افراد زیادی را به ط رف خود جلب نماید. او ترانه سرایی هم می کند و دستی هم در آهنگسازی دارد. او نیز از آن دسته از خوانندگانی بود که در محله های پر از جرم و جنایت شهرهای آمریکا زندگی می کرد و با فقر و بدبختی و مواد مخدر دست و پنجه نرم می کرد. پدر و مادرش معتاد بودند و کوکایین مصرف می کردند. او نیز نتوانست به دوران تحصیلات خود پایان دهد  به دلایل مختلفی از مدرسه اخراج شد. پس از آن بود که تصمیم گرفت تا به سمت موسیقی برود و به این رشته بپردازد. او پس از چند سال تلاش و کوشش و تحمل سختی ها موفق شد تا نام خود را به عنوان یک پدیده به جهان موسیقی بشناساند. در ادامه این مقاله شما را با زندگینامه Logic مشهور آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بیوگرافی لاجیک

بیوگرافی لاجیک

خیلی ها از خود سوال می کنند که لاجیک کیست و در چه جایگاهی در میان خواننده های مطرح آمریکا و سبک رپ قرار دارد. در واقع باید بگوییم که اسم واقعی او سر رابرت برایسون هال دوم است که در 22 ژانویه سال 1990 میلادی به دنیا آمده است. زادگاه او مریلند گفته شده است و گفته می شود که مادرش سفید پوست و پدرش سیاه پوست بوده است. این خواننده بیشتر دوران جوانی خود را در محله وست دیر پارک در گیترزبرگ شهر مریلند سپری کرده است. پدرش به کوکائین اعتیاد شدیدی داشت و مادرش نیز الکلی بود. در دوران اولیه نوجوانی اش، شاهد این بود که برادرانش کوکائین کراک تولید می کردند و به معتادان محله می فروختند که پدرشان هم یکی از آنها بود. او از همان زمان یاد گرفته بود که کراک کوکائین را چطور تولید کند.

زندگینامه لاجیک را دنبا می کنید که بسیار هم پر از فراز و نشیب های فراوان می باشد. او به دبیرستان محله خود رفت. اگرچه او از آنجا فارغ التحصیل نشد و به خاطر اینکه از مدرسه و کلاس به طور مرتب فرار می کرد، از آنجا اخراج شد. پس از آن او با فردی به نام سالومون تیلور آشنا شد که خیلی زود به عنوان مربی او تبدیل شد. از همان دوران او به رپ و موزیک علاقمند شد و تمام وقت خود را روی این کار گذاشت. مدتی نگذشت که کار نخست خود را به بیرون عرضه کرد و به شهرت رسید.

همسر لاجیک

همسر لاجیک

در سال 2015 میلادی بود که او با جسیکا آندره آ ازدواج کرد. این دو مدت ها بود که با یکدیگر رابطه داشتند و بالاخره در این سال تصمیم گرفتند تا رابطه خود را دائمی کنند. همسر او یک مدل و نیز خواننده آمریکایی است که بسیار مشهور می باشد. او بیشتر فعالیت های خود را به عنوان مدل در اینستاگرام انجام می دهد و در آهنگ های زیادی در کنار هم دیگر ظاهر شده اند. این دو تا سال 2018 میلادی در کنار همدیگر زندگی می کردند و سپس از یکدیگر جدا شدند. این دو رابطه دوستی خود را حفظ کردند و با وجود اینکه از هم جدا شده بودند هیچ دلخوری از یکدیگر نداشتند.

اما سال بعد از آن، لاجیک با بریتنی نوئل ازدواج کرد. این دو نیز مدتی را در ابتدا با یکدیگر دوست بودند اما مدت دوستی آنها بسیار کوتاه بود و با همدیگر تصمیم گرفتند تا رابطه خود را محکم تر کنند و به همین دلیل ازدواج کردند. حاصل عشق آنها یک پسر بود ه است.

فرزندان لاجیک

فرزندان لاجیک

پس از اینکه لاجیک از همسر اول خود جدا شد، به سراغ بریتنی نوئل که یک طراح لباس است رفت و با او دوست شد و مدت کوتاهی پس از دوستی با او ازدواج کرد. او در حال حاضر در پسر دارد که اسم آن بابی است. پس از به دنیا آمدن پسرش، او با انتشار تصاویری از فرزند خود در کنار همسرش این خبر را به همه طرفدارانش داد. او در زیر این تصاویر نوشته بود که خانواده و حریم خصوصی من بیشتر از هر چیز دیگری برایم ارزش دارد. این خبر خیلی زود در فضای مجازی در بین طرفدارانش دست به دست چرخید و بازدید خوبی گرفت.

درآمد لاجیک

درآمد لاجیک

درآمد این خواننده از جمله موضوعات داغی است که همه به دنیا جواب آنها می باشند. همانطور که می دانید این خواننده ها مخصوصا آن دسته از افرادی که در سبک های رپ و هیپ هاپ کار می کنند معمولا با وضعیت اقتصادی بدی بزرگ شده اند و بعد از اینکه به سمت رپ رفته اند توانسته اند که به یکی از ثروتمندترین افراد تبدیل شوند. در برخی از گزارش های آمده است که این خواننده نیز تنها از طریق یکی از ترک هایی که به بیرون عرضه کرده است توانسته 30 میلیون دلار را به جیب بزند. همچنین تا به حال توانسته به خاطر یکی دیگر از ترک های خود مبلغ هنگفت دیگری نیز دریافت کند. البته ناگفته هم نماند که او به خاطر یکی دیگر از ترک هایش تنها 10 میلیون دلار مالیات داده بود. پس با این وجود درآمد آنها واقعا بالا می باشد که توانسته اند این مبلغ مالیات بپردازند.

ماشین لاجیک

ماشین لاجیک

او تنها خواننده ای نیست که دوست دارد تا از مارک های بروز بازار استفاده کند. همچنین از همه پنهان نیست که او یکی از طرفداران بی ام و آی 8 می باشد و اولین مدلی که او دوست دارد این اتومبیل است. این ماشین در حال حاضر گفته می شود که بیش از 200 هزار دلار قیمت دارد و او یکی از رنگ های مشکی آن را در اختیار دارد. در صورتی که یک سرچ کوچولو در گوگل بزنید، تمام عکس های لاجیک در کنار ماشین هایش را مشاهده می کنید. این خواننده نیز در حال حاضر برندهای مختلفی را در پارکینگ خانه خود دارد و هر بار از یکی از آنها استفاده می کند. همچنین گفته می شود که هر سال او چند ماشین را از پارکینگ خانه خود به فروش می رساند تا جا برای مدل های جدید باز شود. او نیز یک ماشین باز خرابی است که دوست دارد تا از این طریق هم توجه همگان را به طرف خود جلب کند.

مرگ لاجیک

مرگ لاجیک

همیشه افرادی که در زمینه تولید مواد مخدر کار می کنند در معرض درگیری های مسلحانه قرار دارند. او از کودکی شاهد این چنین درگیری هایی در محله هایی که زندگی می کرده است، بوده است. خانواده او نیز مواد مخدر تولید می کرده و به معتادان محله می فروختند. پدرش یک معتاد به تمام معنا بود و مادرش هم به الکل اعتیاد داشت. تنها فردی که از خانواده آنها توانسته بود تا حدی مطلوبی سالم بماند لاجیک بود که به سمت رپ آمد. اما او هم در برخی از موارد اعلام کرده بود که به مواد اعتیاد ندارد اما به طور مرتب بعضی از مواقع استفاده می کند. خیلی از خواننده ها هستند که به مواد مخدر اعتیاد شدیدی دارند و در اثر مصرف زیاد اوردوز می کنند و می میرند. در حال حاضر این خواننده اما سالم و زنده است و در کنار خانواده اش زندگی می کند.

خانه لاجیک

خانه لاجیک

خانه او که هایدن هیلز نام دارد دارای 6 اتاق خواب  و 6 حمام دارد. این خانه در در محله ای مستقر است که J-Lo و کریس جنر خانه ای به متراژ 7 هزار و 700 متر مربعی دارند. در این خانه تمام امکانات رفاهی وجود دارد و یکی از شیک ترین خانه های آن منطقه می باشد. ارزش آن بیش از 3 میلیون 500 هزار دلار برآورد شده است که در حال حاضر این خواننده در آن ساکن می باشد. در حال حاضر در برخی از سایت ها گفته می شود که او خوانندگی را کنار گذاشته است و اعلام کرده است که برای فعلا دوست دارد تا در کنار خانواده خود و نیز پسر خود زندگی آرامی را داشته باشد.

اینستاگرام لاجیک

اینستاگرام لاجیک

پیج لاجیک در اینستاگرام در حال حاضر فعال است و طرفداران زیادی دارد. او حدود 7 میلیون فالور دارد و بیش از 60 پست مختلف را منتشر کرده است. در این صفحه او تصاویری از خود در کنار خانواده خود را منتشر کرده است و هر از چند گاهی هم پست های جدیدی را منتشر می کند. همچنین می توانید در این پست کلیپ هایی از او را مشاهده کنید که در موقعیت های مختلفی را او گرفته شده است. پست هایی که او منتشر می کند معمولا بازدیدهای زیادی می گیرند و گفته می شود که در حال حاضر هم در تعطیلات به سر می برد. در آخرین پستی که او منتشر کرده است، یک آهنگ رپ است که کامنت و لایک و بازدید زیادی را گرفته است. همچنین عکسی را نیز منتشر کرده است که او را در استودیوی خانه خود نشان می دهده که بسیار مجهز می باشد و در حال کار روی موزیک خود می باشد.

آهنگ های برتر لاجیک

آهنگ های برتر لاجیک

زمانی که 13 سال داشت او با سالومون تیلور که یک رپر بود آشنا شد. به وسیله او با این  سبک از موزیک آشنا شد و پس از دیدن فیلم Kill Bill به سبک هیپ هاپ علاقمند شد. پس از آن او کارهای گروه Wu-Tang Clan را گوش می داد و تحت تاثیر سبک هیپ هاپ قرار گرفت. سپس در مان سال یکی از آلبوم های مشهور این سبک را خرید. این کار موجب شد تا تیلور به او سی دی های زیادی را قرض بدهد. سپس او میکسی را با نام هنری خود یعنی لاجیک به بازار داد.

confessions of a dangerous mind

پنجمین آهنگ استودیویی این خواننده می باشد که در سال 2019 میلادی منتشر شده است. در این آهنگ خواننده های مشهوری مانند امینم، گوچی من، جی ایزی، ویل اسمیت، ویز خلیفا و دی ام وی و تراویس اسکات همکاری کرده اند. هر چند که میزان فروش این آهنگ کم بود اما توانست رتبه یک بیلبورد 200 آمریکا را کسب کند و سومین آلبوم لاجیک لقب گرفت که در صدر قرار گرفته است.

flexicution

حسیکا آندره آ همسر سابق این خواننده و نیز جان لینداه به عنوان آوازخوانان درا ین آهنگ هنرنمایی کرده اند. این آهنگ در سال 2016 میلادی منتشر شده است و توسط 6ix تولید شده است.

Young Jesus

یکی دیگر از کارهای مشهور این خواننده می باشد که همگان تصور می کردند که بتواند رتبه های خوبی را در بیلبوردها بدست بیاورد اما موفق به چنین کاری نشد. این آهنگ در سال 2015 میلادی منتشر شده است.

Ballin

کاسترو یکی از هنرمندان مشهور آمریکایی هم در این آهنگ نقش ایفا کرده است و یکی از آهنگ های خوب  آلبوم Welcome to rapture  این خواننده می باشد. این آهنگ را در سال 2017 میلادی به بازار عرضه کرده است.

everybody

کیلر مایک، دامیان لمار هادسون، جی کول، نو آی دی و نیل دوگراس تایسون از جمله افرادی است که در این اثر به عنوان مهمان حضور دارند. این آهنگ نظرات مثبتی را جلب کرد و در بیلبورد 200 آمریکا هم رتبه یک را بدست آورد.

1-800-273-8255

یکی از آهنگ هایی است که نام عجیب و غریب دارد  که اسم آن از روی شماره تلفنی گرفته شده است. این آهنگ نیز توانست رتبه 3 بیلبورد هات آمریکا را کسب کند و نامزد دریافت بهترین آهنگ سال و نیز بهترین موزیک ویدئو در شصتمین جشنوارده جایزه گرمی شده بود.

One day

این اهنگ در سال 2018 میلادی به بازار عرضه شده است و توانست در رتبه 80 بیلبورد 100 آمریکا قرار بگیرد. لاجیک این آهنگ را در جایزه موزیک ویدئوی ام تی وی در سال 2018 میلادی به همراه رایان تدر اجرا کرد.

لاجیک و امینم

لاجیک و امینم

ترانه قتل کار مشترک لاجیک و امینم است که در 3 می سال 2019 میلادی منتشر شده است. این قطعه از جمله آهنگ های آلبوم Confession of a Dangerous Mind این خواننده می باشد که پس از انتشار با انتقادهایی هم مواجه بوده است. این آهنگ به رتبه دوم چارت ترانه های هات آر اند بی و نیز هیپ هاپ رسید و موجب شد تا سومین ترانه برتر این خواننده لقب بگیرد. همچنین این آهنگ در بیلبورد هات 100 نیز رتبه 5 را کسب کرد. در کشورهایی مانند استرالیا، فنلاند، نیوزیلند و بریتانیا نیز رتبه هایی را بدست آورد. همچنین این اهنگ از صنعت آواشناسی بریتانیا نیز جوایز نقره ای و نیز از انجمن صنعت رکورد آمریکا نیز جواز پلاتینیوم را دریافت کرد.

بهترین های Logic

بهترین های Logic

در این مورد نظرات مختلفی وجود دارد که برخی از سایت ها به آن پرداخته اند. در بیشتر سایت ها آمده است که بهترین کارهای او از سال 2014 تا به حال به بازار آمده است. Under Pressure  یکی از کارهای ناب این خواننده می باشد که در سال 2014 روانه بازار شده است. همچنین از دیگر آهنگ های این خواننده که در این سال منتشر شده است و توانسته توجه بسیاری را به طرف خود جلب کند Metropolis می باشد. در سال 2015 میلادی نیز آهنگ Fade away این خواننده توانست غوغا کند. در واقع داستان واقعی آن مورد توجه بسیاری از علاقمندان قرار گرفت. در سال 2017 میلادی کار Everybody این خواننده نیز دوباره نام او را بر سر زبان ها انداخت. چند کار دیگر این خواننده نیز در این  لیست وجود دارد.

دوست دخترهای Logic

دوست دخترهای Logic

او در ابتدا در سال 2015 میلادی با جسیکا آندره آ خواننده و مدل مشهور دوست بود. سپس با هم رابطه عمیقی برقرار کردند و گفته می شود که قصد ازدواج داشتند. آنها از طریق همکاری با همدیگر آشنا شده بودند اما در نهایت بعد از چند سال به طور توافقی به دلیل وجود مشکلاتی از هم جدا شدند. پس از آن لاجیک به سراغ بریتنی نوئل رفت که یک طراح لباس است. آنها پس از مدت کوتاهی که با یکدیگر دوست بودند به طور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند و در حال  حاضر هم یک فرزند پسر دارند.

همکاری Logic با دیگر خوانندگان مشهور

همکاری Logic با دیگر خوانندگان مشهور

همانطور که گفته شد این خواننده تا به حال با دیگر افراد مشهور هم همکاری هایی داشته است. امینم یکی از آنها بوده است که توانست در کنار او کار خوب Homicide  را به بازار روانه کند و بازخورد خوبی هم داشت. این آهنگ توانست رتبه های خوبی را هم در چارت های دنیا بدست بیاورد. اما یکی دیگر از کسانی که او توانست در کنارش همکاری کند، جسیکا آندره آ بود که پس از چند همکاری با او رابطه برقرار کرد اما نتوانست در کنار هم دیگر بمانند و ازدواج آنها شکل نگرفت. حرف و حدیث های زیادی در مورد او شد که می گفتند که به دلیل خیانت از یکدیگر جدا شدند که بعدها مشخص شد توافقی از همدیگر جدا شده بودند و در حال حاضر هم رابطه دوستانه خود را حفظ کرده اند.

علاوه بر این دو خواننده مشهور، لاجیک با خواننده ای دیگر به نام جوینر لوکاس هم همکاری کرده است که یک آهنگ عجیب و غریب به نام ISIS را منتشر کرده اند. این آهنگ از جدیدترین کارهای این خواننده می باشد که در سال 2020 منتشر شده است. جالب است بدانید که قبل از همکاری این دو با هم، هر دو به دلایلی با یکدیگر اختلاف داشتند و پس از اینکه تصمیم گرفتند اختلافات را کنار بگذارند با همدیگر همکاری کردند و این آهنگ را تولید نمودند.

یوتیوب لاجیک

یوتیوب لاجیک

اما همانطور که می دانید یکی از راه هایی که امروزه خواننده ها می تواننند کارهای خود را برای طرفداران خود به اشتراک بگذارند استفاده از شبکه اجتماعی و ویدئویی یوتیوب می باشد. این شبکه امکانات خوبی را در زمینه انتشار ویدئو به کاربران ارائه می دهد و از جهتی هم می تواند یکی از راه های کسب درآمد باشد. این خواننده نیز در یوتیوب یک اکانت ایجاد کرده است و از این طریق کارهای خود را با طرفداران خود به اشتراک می گذارد. آهنگ های او در حال حاضر در این صفحه وجود دارند و می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

دلیل کناره گیری لاجیک از خوانندگی

دلیل کناره گیری لاجیک از خوانندگی

برخی از شایعات در صفحات مجازی منتشر شده است که گفته می شود این خواننده از این کار کناره گیری کرده است و دیگر قصد ندارد که آهنگی بخواند. همچنین در برخی از سایت ها آمده است که او اعلام کرده است که دوست دارد تا ادامه زندگی خود را در کنار همسر و فرزندش بگذراند و مدتی را قصد دارد تا از هیاهوی زندگی به دور باشد. با این وجود اگر این حقیقت داشته باشد احتمالا این خواننده تصمیمی موقتی گرفته است و در اولین فرصت با توپی پر بر خواهد گشت و همه را متعجب خواهد کرد.

ایا لاجیک جایزه گرمی را برنده شده است؟

ایا لاجیک جایزه گرمی را برنده شده است؟

همانطور که می دانید یکی از مشهورترین جایزه های دنیای موسیقی گرمی می باشد که هر خواننده ای آرزو دارد که آن را بدست بیاورد. اما در مورد لاجیک خواننده و آهنگساز مشهور آمریکایی نیز این آرزو هنوز محقق نشده است و در تلاش است تا بتواند روزی به این مهم دست یابد. در طول این مدتی که او توانسته در این زمینه فعالیت کند، تا به حال دو بار در این جایزه نامزد شده است. این دو بار هر دو به خاطر آهنگ 1-800-273-8255 او می باشد. این آهنگ که نام عجیب و غریبی دارد و گفته می شود که شماره تلفنی است، در سال 2018 میلادی منتشر شده است و موفق شده تا نامزد دو جایزه بهترین موزیک ویدئو و نیز بهترین آهنگ شود. همانطور که می دانید جایزه گرمی یک مدال و لوحی از طلا می باشد که در برخی از سایت ها ارزش آن را میلیون ها دلار برآورد کرده اند. البته در برخی از سایت ها گفته شده که تنها آب طلا روی آن ریخته اند و از طلای خالص نیست.

سوالات متداول

آیا لاجیک از خوانندگی کناره گیری کرده است؟

در برخی از سایت ها آمده است که او برای مدت کوتاهی قصد دارد تا از این کار کناره گیری کند و مدتی را در کناره خانواده اش باشد.

درآمد لاجیک از خوانندگی چقدر می باشد؟

به طور دقیق مشخص نیست اما در برخی از سایت ها آمده است که او به خاطر ساخت و ضبط یک موزیک 30 میلیون دلار به جیب زده است که 10 میلیون آن را مالیات داده است.

چه کسانی با لاجیک همکاری کرده اند؟

افراد مشهور زیادی هستند که در برخی از کارهای او نقش آفرینی کرده اند که می توان به امینم و جسیکا آندره آ  و نیز چند تن دیگر از شاخص ترین خواننده ها اشاره کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.