بیوگرافی مک میلر (Mac Miller) به همراه افتخارات و برسی زندگی حرفه ای او

مک میلر خواننده سبک رپ و هیپ هاپ آمریکایی می باشد که در مدت عمر کوتاهی که داشت توانست کارهای خوبی را به بیرون عرضه کند. او کار خودش را از سال 2007 میلادی به طور حرفه ای آغاز کرد. در آن سال تنها 15 سال داشت و به همین خاطر کسی روی او حساب نمی کرد اما پس از مدتی همه را متعجب کرد. او به طور مستقل آهنگی را ضبط کرد و روانه بازار کرد. در سال 2010 و 2011 دو اثر ناب او توانست نام او را بر سر زبان ها بیاندازد تا حدی که آهنگ او در رتبه یک بیلبورد آمریکا بالا رفت. او کارهای زیادی را به بازار عرضه کرد و روی ریل افتاده بود اما در سال 2018 میلادی انتشار خبری همه را شوکه کرد. در ادامه این مقاله به زندگینامه پر فراز و نشیب Mac miller خواننده جوان خواهیم پرداخت. با Iraniancelebrity همراه باشید.

بیوگرافی مک میلر رپر آمریکایی

شاید شما نیز یکی از افرادی باشید که از خود می پرسید که مک میلر کیست و چه شغلی دارد. باید خدمت شما عرض کنیم که اسم اصلی او مالکوم جیمز مک کورمیک بوده است. او در 19 ژانویه 1992 میلادی در پوینت بریز یکی از محله های پیترزبورگ به دنیا آمده است. کارن مییر مادرش یک عکاس بود و مارک مک کورمیک پدرش بود که یک معمار بود. او یک برادر بزرگتر به نام میلر دارد. مادرش یهودی است و پدرش مسیحی می باشد. او و برادرش در یک مدرسه کاتولیک درس می خواندند و پس از مدتی به مدرسه وینچستر تورستون منتقل شدند و از آنجا سپس به دبیرستان تیلور آلدردیس رفتند.

زندگینامه Mac miller پر از فراز و نشیب های مختلفی بود. او از همان دوران به پیانو زدن علاقمند بود و توانست با پشتکار فراوان خودش بدون اینکه به کلاس برود با این دستگاه کار کند. سپس او به ترتیب کار با گیتار، درام و نیز باس را هم در سن 6 سالگی فرا گرفت. زمانی که تنها 14 سال داشت شروع به خواندن ترانه های رپ کرد و از همان دوران گفته بود که دوست دارد که یک خواننده شود. در دبیرستان تصمیم گرفته بود تا روی این موضوع تمرکز کند و در مصاحبه هایی هم گفته بود که زمانی که به سن 15 سالگی رسیده بود، تصمیم جدی ای در مورد تغییر زندگی اش گرفته بود که اشاره به همین موضوع دارد.

همسر مک میلر

همسر مک میلر

این خواننده با نامی لیژر نویسنده معروف رابطه برقرار کرده بود. گفته می شود که این دو همدیگر را زمانی که در مدرسه بودند ملاقات کردند. آنها به مدت هفت سال با همدیگر رابطه داشتند و در این مدت بارها از یکدیگر جدا شده بودند و دوباره با همدیگر رابطه برقرار کردند. اما در نهایت در سال 2016 میلادی از یکدیگر جدا شدند. پس از آن میلر با آریانا گرانده رابطه برقرار کرد. او از ماه آگوست 2016 میلادی تا ماه می 2018 میلادی با این خواننده مشهور رابطه داشته است. این خواننده نیز یکی از معروف ترین خوانندگان آمریکایی می باشد که البته سابقه حضور در سینما و تلویزیون را هم در کارنامه خود دارد.

در واقع این دو در سال 2012 میلادی زمانی که موزیکی به نام The Way را با هم ضبط و منتشر کردند با یکدیگر آشنا شدند. از آن زمان تا سال 2016 میلادی صبر کردند و در نهایت با همدیگر رابطه علنی را برقرار کردند. آنها پس از آن در سال 2016 میلادی ترانه های به نام My favorite part  را منتشر کردند که یکی از آهنگ های مک میلر میب اشد. این رابطه در سال 2018 میلادی به پایان رسید و پس از آن این خواننده مرد  و گرانده  در شبکه های اجتماعی از او به عنوان عزیزترین دوست خطاب کرد.

فرزندان مک میلر

فرزندان مک میلر

حتما می دانید که او در سن 26 سالگی از دنیا رفت و با وجود اینکه در ابتدا با نامی لیژر نویسنده معروف آمریکایی رابطه گرفت و سپس با آریانا گرانده رابطه عمیقی داشت، نتوانست فرزندی را از خود به یادگار بگذارد. در حال حاضر او برخی از سایت ها در مورد این موضوع بحث می کنند که بعد از مرگ او چه کسی وارث میراث او می باشد. در گزارش هایی آمده است که او دارایی زیادی داشت و به همین خاطر از آنجایی که او هیچ فرزند و همسری نداشته همه آنها به خانواده اش می رسد.

لیست آلبوم های مک میلر رپر

مک میلر یک رپر بسیار موفق است که تا کنون ترانه های بسیاری تولید کرده است. این خواننده در دوران فعالیت خود موفق شده بود که آلبوم های جذاب و زیبایی را منتشر کند که در ادامه تعدادی از آن ها را معرفی کرده و توضیحاتی را بیان می کنیم.

Best Day Ever

Best Day Ever نام یک آلبوم موزیکال از مک میلر رپر است که پنجمین میکس این خواننده آمریکایی می باشد. تاریخ انتشار این آلبوم 11 مارس سال 2011 بوده است. در این آلبوم 16 ترک وجود دارد که نه تهیه کننده در آن همکاری کرده اند. البته تعدادی از ترک های این آلبوم توسط خوانندگان دیگری مانند ویز خلیفه و فونته اجرا شده است. سبک ترک های این آلبوم هیپ هاپ بوده و حدود 97 درصد از شنوندگان از آن راضی بوده اند.

Faces

Faces یازدهمین میکس خواننده آمریکایی، مک میلر می باشد. این آلبوم در تاریخ 11 مه سال 2014 منتشر شده است و به صورت مستقل برای دانلود رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت. گفته می شود که این آلبوم، دنباله آلبومی از این خواننده به نام تماشای فیلم با صدای خاموش بوده و افراد بسیاری آن را دانلود کرده و پسندیده اند. در این آلبوم سبک های مختلفی مانند جاز رپ، هیپ هاپ، آلترناتیو هیپ هاپ، هیپ هاپ تجربی، نئو سایکدلیا و کلاود رپ استفاده شده است. تعداد 24 ترانه در آلبوم Faces وجود دارد که مدت زمان آن ها بین 3 تا 5 دقیقه می باشد.

Circles

در آلبوم Circles دوازده ترک قرار دارد که مدت زمان آن ها حدود 2 تا 5 دقیقه می باشد، این آلبوم توانسته است رضایت افراد زیادی را به دست آورد. این آلبوم ششمین و آخرین آلبوم استودیویی این خواننده بود که در تاریخ 17 ژانویه سال 2020 منتشر شد، که در آن زمان مک میلر فوت کرده بود. REMember Music و Warner Records ناشران آلبوم Circles هستند و گفته می شود که مک میلر در سال 2018 برروی این آلبوم کار می کرد.

Delusional Thomas

Delusional Thomas نام یکی از آلبوم های این خواننده بود. این آلبوم در تاریخ 1 نوامبر سال 2013 منتشر شد و به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. در این آلبوم تعداد 10 ترک وجود دارد و از طریق delusionalthomas.com منتشر شده است. Larry، Vertigo و 72 نام تعدادی از ترک های آن می باشد.

صحبت های آریانا گرنده در مورد مک میلر

مک میلر نامزد سابق آریانا گرانده می باشد. او پس از مدتی که از فوت نامزد سابقش می گذشت، بلاخره سکوت خود را شکست و در این مورد صحبت کرد. در یک روز جمعه بود که آریانا ویدئو و پست احساسی از مک میلر منتشر کرد و متن زیبایی را برای او نوشته بود. او در این متن مک میلر را تحسین می کرد و برای از دست دادن او افسوس می خورد.

ویدئویی که آریانا گرانده منتشر کرده بود، یک کلیپ کوتاه بود که در آن هر دوی آن ها حضور داشتند و آریانا در حال فیلم گرفتن بود و میلر هم سعی داشت که دوربین او را بپوشاند. آریانا هم از نامزد خود درخواست می کرد تا داستان زیبایی برای او بازگو کند. آریانا در این پست نوشته بود که در سن نوزده سالگی با تو آشنا شدم و همیشه تو را تحسین می کردم و خواهم کرد.

هرگز نمی توانم درک کنم که تو رفته ای و نمی توانم فکرم را جمع و جور کنم تا مرگت را باور کنم. آریانا ادامه داده بود که من عصبانی و ناراحتم، چرا که مدت زیادی تو عزیز ترین فرد زندگی ام بودی و کاش می توانستم کاری برایت انجام بدهم. اکنون امیدوارم به آرامش رسیده باشی. گفته می شود که آریانا حضور مثبتی در زندگی مک میلر داشته و حمایت زیادی از او کرده است. آن ها به مدت دو سال با یک دیگر نامزد بودند و در مه همان سال از یک دیگر جدا شده بودند. می توانید ویدئوهای مختلفی از صحبت های مک میلر و آریانا گرانده به دست آورید.

درآمد مک میلر

درآمد مک میلر

اما پس از اینکه حرف ارث و میراث به میان آمد برخی ها از خود می پرسند که این خواننده چقدر دارایی داشته است و در حال حاضر سرگذشت این دارایی چه شده است. در برخی از سایت ها گفته شده است که میزان دارایی خالص این خواننده مشهور چیزی حدود 10 میلیون دلار برآورد شده است که رقمی چشمگیر است. در سایت معروفی که دارایی افراد مشهور را نمایش می دهد، این رقم جلوی نام او ثبت شده است و گفت شده است که او در زمانی که زنده بوده روزی بیش از 4 هزار دلار درآمد داشته است که با این احتساب او ساعتی 178 دلار و نیز دقیقه ای بیش از 2 دلار درآمد کسب می کرده است. این نشان می دهد که او اگر چند سال دیگر هم همین طوری ادامه می داده به یکی از خوانندگان ثروتمند آمریکایی در زمینه رپ شناخته می شده است.

ماشین مک میلر

ماشین مک میلر

مانند سایر خواننده های مشهور دیگر، او نیز با شرکت های سازنده اتومبیل قرادادهایی را امضاء کرده بود تا از محصولات آنها در آهنگ هایش استفاده کند و در عوض پول یا اتومبیلی را تحویل بگیرد. این روش را بسیاری از خواننده ها اجرایی می کند و توانسته اند ازا ین طریق مارک های مختلفی را در پارکینگ  های خانه خود داشته باشند. بیشتر شرکت های بزرگ برای اینکه بتوانند محصولات خود را تبلیغ کنند، خود به سراغ این خواننده می روند و با چنین پیشنهادهایی محصولات خود را به طور حرفه ای تبلیغ می کنند. اما این خواننده درست در سن کم زمانی که تازه به شهرت رسیده بود بر اثر استفاده زیادی مواد مخدر مرد.

خانه مک میلر

خانه مک میلر

این خواننده خانه ای را در شهر لس آنجلس اجاره کرده بود که گفته می شود که دارای 3 اتاق خواب، 3 حمام و 3 هزار متر مربع مساحت داشته است. اجاره این خانه هر ماه 8 هزار و 500 دلار بوده و باید او هر ماه آن را می پرداخته است. پس نتیجه می گیریم که او خانه ای نداشته و در آپارتمانی اجاره ای زندگی می کرده است.

مرگ مک میلر

مرگ مک میلر

همانطور که گفته شد او در تاریخ 7 سپتامبر سال 2018 میلادی در حالی در خانه اش بی جان پیدا شد که در بیشتر سایت ها علت مرگ مک میلر را استفاده بیش از حد مواد مخدر اعلام کرده اند. پس از اینکه به فوریت های پزشکی اعلام شد که جسد فردی در خانه اش پیدا شده، ماموران تیم پزشکی به سرعت خود را به محل رساندند. پلیس هم همزمان با آن برای تحقیق در مورد قتل احتمالی حضور یافت و متوجه شد که فرد مورد نظر کسی نیست جز این خواننده سرشناس که روی زمین افتاده است. پس از بررسی های مورد نظر مشخص شد که او به خاطر مصرف زیادی کوکائین، الکل و فنتانیل اوردوز کرده است و مرده است. فوت مک میلر شوک زیادی را به اهالی موزیک و نیز طرفدارانش وارد کرد که جنجال هایی را هم به وجود آورد.

آیا آریانا گرانده موجب مرگ مک میلر بوده است؟

آیا آریانا گرانده موجب مرگ مک میلر بوده است؟

چند لحظه ای از خبر مرگ این خواننده معروف نگذشته بود که طرفداران او به صفحه آرایانا گرانده دوست دختر سابق او حمله کردند و او را مقصر مرگ وی نامیدند. موضوع از این قرار بود که درست چندی قبل از مرگ او این دو از هم جدا می شوند و گفته می شود که مک میلر عاشق این او بوده است و این را بارها در جلوی جمع و حتی در مصاحبه هایش اعلام کرده بود. اما به دلایل نامعلومی آریانا او را پس می زند و از او جدا می شود. از این قضیه مدتی نمی گذرد که خبر مرگ او همه را شوکه می کند و طرفدارانش این مدل را مقصر اصلی مرگ او می دانند.

آنها می گویند که در واقع در همان زمانی که آریانا با مک میلر رابطه داشته، این بانوی مدل با یک ستاره SNL به نام پیت دیویدسون رابطه برقرار کرده بود. در آن زمان این دو به طور مخفیانه با همدیگر قرار می گذاشتند و تصمیم گرفتند تا با هم ازدواج کنند. این در حالی بود که مک میلر خبر نداشته و موقعی که از این موضوع خبر دار شده بوده، ضربه سنگینی می خورد و اینقدر مواد مخدر مصرف می کند تا اوردوز می کند و می میرد. در حال حاضر هم گفته می شود که آریانا و دیویدسون نامزد هستند.

نظر مردم در مورد مک میلر رپر چیست؟

مک میلر طرفداران بسیار زیادی داشت. این خواننده بارها مورد حمایت مردم قرار گرفته بود و ترک هایی که منتشر می کرد در تعداد بسیار زیادی دانلود می شد. برخی از مردم او را فردی با استعداد می شناختند که می توانست ترانه هایی با محتوای بسیار جذاب تهیه کند. از طرفی هم تعدادی از مردم به صدای او علاقه ای نداشتند و همیشه در حال حاشیه سازی برای این خواننده جوان بودند. با جست و جوی عبارت، بازیگر مک میلر در اینترنت می توانید اطلاعات بیش تری از او به دست آورید.

مک میلر با کدام رپرها همکاری داشته است؟

مک میلر یک خواننده موفق بود که صدای بسیار جذابی داشت و افراد زیادی او را دنبال می کردند. او توانسته بود با ترانه های زیبای خود، توجه برخی از خوانندگان را به سمت خود جلب کند و همکاری های مختلفی با آن ها داشته باشد. در ادامه به تعدادی از رپرهایی که با او ترانه تولید کرده اند، اشاره می کنیم. می توانید اهنگ آریانا گرنده و مک میلر را نیز به دست آورده و از آن لذت ببرید.

اب سول

هربرت آنتونی استیونز چهارم یک خواننده سبک رپ است که اصالتی آمریکایی دارد. او در تاریخ 23 فوریه سال 1987 متولد شده است و زادگاه او لس آنجلس می باشد. او تا کنون ترانه های مختلفی را به همراه مک میلر تولید کرده است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. یکی از آثار مشترک این دو خواننده که در ساوند کلاود منتشر شده است، All The Time نام دارد که می توان آن را به همراه متن به دست آورد. این ترانه یکی از بهترین آهنگ های مک میلر به شمار می رود.

اسکول‌ بوی کیو

اسکول‌ بوی کیو یک رپر آمریکایی است که نام اصلی او کوئینسی متیو هانلی می باشد. این خواننده در لس آنجلس سکونت دارد و در تاریخ 26 اکتبر سال 1986 به دنیا آمده است. این خواننده باهمکاری مک میلر ترانه ای به نام Friends را تولید و منتشر کرده است. این ترانه با کیفیت های مختلفی در سایت های معتبر موسیقی منتشر شده است.

ویز خلیفا

ویز خلیفا که نام اصلی او کامرون جبریل توماز می باشد، در تاریخ 8 سپتامبر سال 1987 متولد شده است. اصالت این رپر به کشور آمریکا باز می گردد و تا کنون با مک میلر همکاری کرده است. Keep Floatin نام این ترانه مشترک از این دو خواننده محبوب است که دارای موزیک ویدئوی بسیار جذابی است. مدت زمان این ترانه 4 دقیقه و 30 ثانیه است و حدود 7 سال پیش تولید شده است.

بررسی دیس ترک های مک میلر

مک میلر در دوران زندگی خود، با رپرهای بسیاری دچار درگیری می شد و دیس و دیس بک های زیادی بین آن ها رد و بدل می شد. این خواننده در دیس دادن، استعداد بالایی داشت و همیشه دیس های قوی و کوبنده ای تولید می کرد. می توانید به اینترنت مراجعه کنید و دیس های او را به دست آورده و گوش نمایید. گفته می شود که او فارل ویلیامز را که یک رپر، تهیه کننده موسیقی و طراح مد است را نیز دیس کرده است.

بررسی آخرین حواشی مک میلر

همیشه هنرمندان و به خصوص رپرها، حواشی بسیاری دارند و مک میلر فردی بود که حواشی زیادی برای او تولید می شد. او همیشه در مورد روابط شخصی خود مورد قضاوت قرار می گرفت و حاشیه های بسیاری برای او ایجاد می شد و از طرفی هم مرگ او بسیار ناگهانی و مرموز بود که تا مدت زیادی این موضوع در همه محافل، بیان می شد.

همان طور که می دانید علت مرگ مک میلر، مصرف بیش از اندازه مواد مخدر بود، اما افراد بسیاری دلایل دیگری برای فوت او مثال می زدند و حتی عده ای آریانا گرانده را مسئول مرگ او می دانستند. حتما می دانید که قد این خواننده 1 متر و 70 سانتی متر است، برخی از سایت ها برای به دست آوردن دنبال کننده، قد او را تمسخر کرده و سعی داشتند که او را فردی بدون جذابیت کافی نشان بدهند.

خانه این رپر در زمان زنده بودنش کجا بوده است؟

مک میلر در زمان زنده بودن خود به دلیل ثروت زیادی که به دست آورده بود، خانه ای لوکس و مجلل برای خود فراهم کرده بود. خانه او در یکی از مناطق لس آنجلس بود و دارای 3 هزار متر مساحت بود. این خانه که در واقع بیش تر شبیه به یک قصر بود، دارای اتاق خواب های فراوان بود که در هر اتاق سرویس بهداشتی و حمام مجزایی تعبیه شده بود.

البته باید بدانید که این ملک، توسط مک میلر اجاره شده بود و ماهیانه حدود 8 هزار و 500 دلار برای اجاره پرداخت می کرد. او در آن زمان به شهرت خوبی رسیده بود اما علاقه ای به خرید خانه نداشت و بهترین خانه ها را برای خود اجاره می کرد. او در طول زندگی خود خانه های مختلفی را اجاره می کرد و همیشه خانه های بسیار بزرگ و لوکس را انتخاب می کرد.

آهنگ های برتر مک میلر

آهنگ های برتر مک میلر

زمانی که تنها 6 سال بیشتر نداشت کار با ابزاری مانند پیانو، گیتار، درام و باس را یاد گرفته بود. در سن 14 سالگی تازه رپ را شروع کرده بود و دوست داشت که یک خواننده شود. در سن 15 سالگی این کار را شروع کرد و تمرکز خود را روی آن گذاشت و در مدت کوتاهی توانست به هدف خود دست یابد. در ادامه به برخی از کارهای ناب این خواننده اشاره می کنیم.

The end is near

این آهنگ در سال 2013 میلادی منتشر شده است و در آن ابسول بازی کرده است. ابسول نیز یکی از رپرهای مشهور می باشد که کارهای مشترک زیادی را انجام داده است.

Red dot music

این کار نیز یکی از قطعه های پر طرفدار مک میلر می باشد که توانسته در سال انتشار خود توجهات زیادی را جلب کند. در آن هنرمندانی مانند لودت لوکس و اکشن برانسون نیز حضور داشته اند.

Weekend

یکی دیگر از خواننده های مشهور به نام میگوئل در آن هنرنمایی کرده است. این آهنگ از آلبوم Good AM می باشد که در سال 2015 میلادی منتشر شده است.

Earth

در سال 2013 میلادی منتشر شده است و در آن فیوچر هنرمندی کرده است و یکی از آهنگ هایی می باشد که سبک آن هیپ هاپ رپ می باشد.

S.D.S

این آهنگ توسط فلایینگ لوتوس ساخته شده است و توانست در بیلبورد داغ آمریکا رتبه نهم و ترانه های هیپ هاپ و آر اند بی رتبه 41 را بدست بیاورد.

Guild

ایرل سیویت شرت در آن نقش بازی کرده است و یکی دیگر از قطعه هایی می باشد که به سبک هیپ هاپ رپ ساخته شده و به بازار عرضه شده است.

Perfect Circle/ God Speed

تمام کارهای این آهنگ را خود او انجام داده است و توانست در مدت کوتاهی آن را ضبط و اجرا کند و به بازار عرضه کند. این آهنگ در سال 2015 میلادی در دسترس عموم قرار گرفت.

Rain

در سال 2014 میلادی منتشر شده است و در آن ونس استیپل هنرمند برجسته هنرنمایی کرده است و از جمله قطعه های داغ این خواننده محسوب می شود.

I just Wanna

از دیگر کارهای این خواننده می باشد که می توانید آن را از سایت های مختلفی دانلود کنید و در اختیار داشته باشید.

Diablo

یکی از آهنگ های این خواننده می باشد که پس از انتشار سریع در شبکه های مختلف از جمله اسپوتیفای و یوتیوب منتشر شد و استقبال خوبی هم از آن انجام گرفت.

مک میلر و آریانا گراند

مک میلر و آریانا گراند

در سال 2012 میلادی بود که این دو در یک موزیکی به نام The Way  با یکدیگر همکاری کردند. از آن زمان به بعد آنها با یکدیگر رابطه داشتند. البته ناگفته نماند که مک میلر در آن زمان با دوست دختر اول خود هم رابطه عمیق داشت اما گویا به خاطر این رابطه آنها با هم به اختلافاتی خورده بودند که بالاخره در سال 2016 از یکدیگر جدا شدند. پس از جدایی او به سراغ آریانا گرانده رفت و تصمیم گرفت که با او رابطه برقرار کند و اتفاقا هم او قبول کرد و رابطه آنها آغاز شد. اما این رابطه هم زیاد طول نکشید و در سال 2018 این دو از همدیگر جدا شدند. مدتی کوتاه پس از این جدایی مک میلر به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر مرد که طرفدارانش آریانا را مسئول مرگ او می دانند و به همین خاطر به اکانت های او در صفحات مجازی حمله کردند و او را مورد اتهام قرار دادند.

مک میلر اینستاگرام

مک میلر اینستاگرام

مک میلر اینستا را هم به عنوانی یکی از شبکه هایی که در آن فعالیت می کرد، انتخاب کرده بود. او در این صفحه تصاویر و کلیپ های مربووط به خود را منتشر می کرد. او در حال حاضر با 6 میلیون و 889 هزار و 447 فالور یکی از پر طرفدارترین پیج های فضای مجازی را از آن خود کرده است. این خواننده مشهور تا به حال 23 پست مختلف هم منتشر کرده است. فهمیده می شود که این صفحه هنوز هم آپدیت می شود و بنابراین توسط فن های این خواننده گراننده می شود. او در آخرین پست عکسی را از خود منشتر کرده است که بیش از 3 میلیون بار لایک خورده است.

آلبوم Mac miller

راه های زیادی است که می توانید به ترانه های این خواننده دسترسی داشته باشید که یکی از آنها مراجعه به پیج اصلی مک میلر می باشد. شما می توانید در این پیج اطلاعات و تصاویر مربوط به کارهای او را مشاهده کنید. همچنین علاوه بر آن، برخی از سایت هایی که در زمینه موزیک فعالیت می کنند نیز البوم های او را برای علاقمندانش به اشتراک می گذارند و می توانید با مراجعه به آنها هم به کارهای برتر این خواننده دسترسی داشته باشید. این را هم در نظر داشته باشید که برخی از سایت ها هستند که در کنار این موارد متن های موزیک های او را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا بهتر به معانی آنها پی ببرند. این کار موجب شده است تا این سایت ها طرفداران زیادی پیدا کنند.

هنر Mac miller

هنر Mac miller

او از زمانی که تنها 6 سال بیشتر نداشت توانست بدون اینکه به کلاس برود یا اینکه از دیگران کمک بخواهد کار با پیانو و گیتار و باس را  یاد بگیرد. درست از همان دوران مشخص بود که او در آینده به یکی از بزرگان این رشته تبدیل می شود. زمانی که در دبیرستان بود به همه دوستانش گفته بود که می خواهد یک خواننده شود. این علاقه خود را در سن 15 سالگی به همه ثابت کرد و شعر رپ می گفت. او از همان دوران کارش را شروع کرده بود و بعد ها در مصاحبه هایی چنین گفته بود که زمانی که 15 ساله شده بودم، تصمیم جدی ای گرفته بودم و به همین خاطر روش و راه زندگی ام را تغییر دادم و به موفقیت رسیدم.

رکورد Mac miller

رکورد Mac miller

او از دوران کودکی توانسته بود تا رکوردهای بسیاری را در مقایسه با هم سن و سال های خودش جا به جا کند. همانطور که گفته شد شش سال داشت که به طور عجیبی کار با پیانو و گیتار و دیگر ابزار آلات موسیقی را فرا گرفته بود. جالب است بدانید که این کار را او بدون استاد و آموزش یاد گرفته بود و به همین خاطر موجب تعجب همگان شده بود. سپس او موسیقی رپ را از سن 14 سالگی آغاز کرد و از سن 15 سالگی به طور حرفه ای به آن پرداخت. او با هر یک از آهنگ هایی که به بیرون می داد در واقع رکورد می زند و توانسته بود با اینکه سن کمی داشت، نام خود را در بین بزرگان زیادی مطرح کند. به همین خاطر نام و یاد او هرگز از ذهن دوستدارانش پاک نخواهد شد.

تتوهای Mac miller

تتوهای Mac miller

اما یکی از مواردی که توجه طرفدارانش را به خود جلب کرده بود، تتوهای این خواننده بود که در تمام بدن او پخش شده بود. او تا به حال خالکوبی های زیادی را انجام داده بود که تصاویر آن نیز گویای همه چی می باشد. او یک تتوی بزرگ روی قفسه سینه خود زده است که به تولید تنباکو و سیگار در آمریکا اشاره دارد. اما درست روی این تتو نوشته است که No Women No Cry که تیتر یکی آهنگ مشهور از بابا مارلی و ویلرس می باشد. اما روی تک تک انگشتان خود نیز تتوهای زیادی انجام داده است که نوشته است که Most Dope که اشاره به مصرف مواد مخدر می کند. همچنین روی دست خود علامت صلیب و نیز یک قلب کوچک را هم خالکوبی کرده است. علاوه بر آن، روی دست راست او نیز می توان عکس یک ستاره شش ضلعی را مشاهده کرد که به وضوح دیده می شود. همچنین نام یک رمان به اسم MCMXCII را هم روی دست خود زده است. به طور کلی او تتوهای زیادی را انجام داده است. عکس مک میلر گویای همه چی می باشد.

یوتیوب Mac miller

یوتیوب Mac miller

پیج مک میلر در شبکه ویدئویی یوتیوب نیز طرفداران زیادی دارد و گفته می شود که این صفحه نیز در حال حاضر توسط یکی از فن هایش اداره می شود و هنوز هم ترانه و خاطرات این هنرمند را زنده نگه داشته است. این صفحه هم افراد زیادی آن را سابسکرایت کرده است و از آهنگ های او لذت می برد. همانطور که می دانید این شبکه مخصوص به اشتراک گذاشتن ویدئو می باشد و تقریبا بیشتر خواننده ها از آن برای تبلیغ و به اشتراک گذاشتن کارهای خود بهره می برند. همچنین از این راه می توان به درآمدهای کلان هم رسید که خیلی ها با این هدف در این شبکه اجتماعی صفحه ای برای خود راه اندازی می کنند. باید به خاطر داشته باشید که اگر شما نیز قصد دارید تا از خدمات این شبکه استفاده کنید، باید در ابتدا در مورد قوانین آن تحقیقاتی را انجام دهید. اگر بتوانید مدتی را روی این موضوع کار کنید این کار می توانید به عنوان منبع درآمدی برای شما باشد.

سوالات متداول

مک میلر اهل کجاست ؟

او یک خواننده معروف آمریکایی است که در یکی از شهرهای این کشور به دنیا آمده است و توانسته در سنین پایین خود را مطرح کند .

علت مرگ مک میلر چه بود؟

گفته می شود که جسم بی جان او را در خانه اش پیدا کرده بودند و علت آن را مصرف بیش از حد مواد مخدر اعلام کرده بودند.

آیا آریانا گرانده در مرگ مک میلر نقش داشت؟

برخی از طرفدارانش او را متهم اصلی مرگ این خواننده می دانستند و می گفتند که به خاطر اینکه او وی را ترک کرده مواد مخدر مصرف کرده و مرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.