بیوگرافی مک میلر (Mac Miller) به همراه افتخارات و برسی زندگی حرفه ای او

مک میلر خواننده سبک رپ و هیپ هاپ آمریکایی می باشد که در مدت عمر کوتاهی که داشت توانست کارهای خوبی را به بیرون عرضه کند. او کار خودش را از سال 2007 میلادی به طور حرفه ای آغاز کرد. در آن سال تنها 15 سال داشت و به همین خاطر کسی روی او حساب نمی کرد اما پس از مدتی همه را متعجب کرد. او به طور مستقل آهنگی را ضبط کرد و روانه بازار کرد. در سال 2010 و 2011 دو اثر ناب او توانست نام او را بر سر زبان ها بیاندازد تا حدی که آهنگ او در رتبه یک بیلبورد آمریکا بالا رفت. او کارهای زیادی را به بازار عرضه کرد و روی ریل افتاده بود اما در سال 2018 میلادی انتشار خبری همه را شوکه کرد. در ادامه این مقاله به زندگینامه پر فراز و نشیب Mac miller خواننده جوان خواهیم پرداخت. با Iraniancelebrity همراه باشید.

بیوگرافی مک میلر رپر آمریکایی

شاید شما نیز یکی از افرادی باشید که از خود می پرسید که مک میلر کیست و چه شغلی دارد. باید خدمت شما عرض کنیم که اسم اصلی او مالکوم جیمز مک کورمیک بوده است. او در 19 ژانویه 1992 میلادی در پوینت بریز یکی از محله های پیترزبورگ به دنیا آمده است. کارن مییر مادرش یک عکاس بود و مارک مک کورمیک پدرش بود که یک معمار بود. او یک برادر بزرگتر به نام میلر دارد. مادرش یهودی است و پدرش مسیحی می باشد. او و برادرش در یک مدرسه کاتولیک درس می خواندند و پس از مدتی به مدرسه وینچستر تورستون منتقل شدند و از آنجا سپس به دبیرستان تیلور آلدردیس رفتند.

زندگینامه Mac miller پر از فراز و نشیب های مختلفی بود. او از همان دوران به پیانو زدن علاقمند بود و توانست با پشتکار فراوان خودش بدون اینکه به کلاس برود با این دستگاه کار کند. سپس او به ترتیب کار با گیتار، درام و نیز باس را هم در سن 6 سالگی فرا گرفت. زمانی که تنها 14 سال داشت شروع به خواندن ترانه های رپ کرد و از همان دوران گفته بود که دوست دارد که یک خواننده شود. در دبیرستان تصمیم گرفته بود تا روی این موضوع تمرکز کند و در مصاحبه هایی هم گفته بود که زمانی که به سن 15 سالگی رسیده بود، تصمیم جدی ای در مورد تغییر زندگی اش گرفته بود که اشاره به همین موضوع دارد.

همسر مک میلر

همسر مک میلر

این خواننده با نامی لیژر نویسنده معروف رابطه برقرار کرده بود. گفته می شود که این دو همدیگر را زمانی که در مدرسه بودند ملاقات کردند. آنها به مدت هفت سال با همدیگر رابطه داشتند و در این مدت بارها از یکدیگر جدا شده بودند و دوباره با همدیگر رابطه برقرار کردند. اما در نهایت در سال 2016 میلادی از یکدیگر جدا شدند. پس از آن میلر با آریانا گرانده رابطه برقرار کرد. او از ماه آگوست 2016 میلادی تا ماه می 2018 میلادی با این خواننده مشهور رابطه داشته است. این خواننده نیز یکی از معروف ترین خوانندگان آمریکایی می باشد که البته سابقه حضور در سینما و تلویزیون را هم در کارنامه خود دارد.

در واقع این دو در سال 2012 میلادی زمانی که موزیکی به نام The Way را با هم ضبط و منتشر کردند با یکدیگر آشنا شدند. از آن زمان تا سال 2016 میلادی صبر کردند و در نهایت با همدیگر رابطه علنی را برقرار کردند. آنها پس از آن در سال 2016 میلادی ترانه های به نام My favorite part  را منتشر کردند که یکی از آهنگ های مک میلر میب اشد. این رابطه در سال 2018 میلادی به پایان رسید و پس از آن این خواننده مرد  و گرانده  در شبکه های اجتماعی از او به عنوان عزیزترین دوست خطاب کرد.

فرزندان مک میلر

فرزندان مک میلر

حتما می دانید که او در سن 26 سالگی از دنیا رفت و با وجود اینکه در ابتدا با نامی لیژر نویسنده معروف آمریکایی رابطه گرفت و سپس با آریانا گرانده رابطه عمیقی داشت، نتوانست فرزندی را از خود به یادگار بگذارد. در حال حاضر او برخی از سایت ها در مورد این موضوع بحث می کنند که بعد از مرگ او چه کسی وارث میراث او می باشد. در گزارش هایی آمده است که او دارایی زیادی داشت و به همین خاطر از آنجایی که او هیچ فرزند و همسری نداشته همه آنها به خانواده اش می رسد.

درآمد مک میلر

درآمد مک میلر

اما پس از اینکه حرف ارث و میراث به میان آمد برخی ها از خود می پرسند که این خواننده چقدر دارایی داشته است و در حال حاضر سرگذشت این دارایی چه شده است. در برخی از سایت ها گفته شده است که میزان دارایی خالص این خواننده مشهور چیزی حدود 10 میلیون دلار برآورد شده است که رقمی چشمگیر است. در سایت معروفی که دارایی افراد مشهور را نمایش می دهد، این رقم جلوی نام او ثبت شده است و گفت شده است که او در زمانی که زنده بوده روزی بیش از 4 هزار دلار درآمد داشته است که با این احتساب او ساعتی 178 دلار و نیز دقیقه ای بیش از 2 دلار درآمد کسب می کرده است. این نشان می دهد که او اگر چند سال دیگر هم همین طوری ادامه می داده به یکی از خوانندگان ثروتمند آمریکایی در زمینه رپ شناخته می شده است.

ماشین مک میلر

ماشین مک میلر

مانند سایر خواننده های مشهور دیگر، او نیز با شرکت های سازنده اتومبیل قرادادهایی را امضاء کرده بود تا از محصولات آنها در آهنگ هایش استفاده کند و در عوض پول یا اتومبیلی را تحویل بگیرد. این روش را بسیاری از خواننده ها اجرایی می کند و توانسته اند ازا ین طریق مارک های مختلفی را در پارکینگ  های خانه خود داشته باشند. بیشتر شرکت های بزرگ برای اینکه بتوانند محصولات خود را تبلیغ کنند، خود به سراغ این خواننده می روند و با چنین پیشنهادهایی محصولات خود را به طور حرفه ای تبلیغ می کنند. اما این خواننده درست در سن کم زمانی که تازه به شهرت رسیده بود بر اثر استفاده زیادی مواد مخدر مرد.

خانه مک میلر

خانه مک میلر

این خواننده خانه ای را در شهر لس آنجلس اجاره کرده بود که گفته می شود که دارای 3 اتاق خواب، 3 حمام و 3 هزار متر مربع مساحت داشته است. اجاره این خانه هر ماه 8 هزار و 500 دلار بوده و باید او هر ماه آن را می پرداخته است. پس نتیجه می گیریم که او خانه ای نداشته و در آپارتمانی اجاره ای زندگی می کرده است.

مرگ مک میلر

مرگ مک میلر

همانطور که گفته شد او در تاریخ 7 سپتامبر سال 2018 میلادی در حالی در خانه اش بی جان پیدا شد که در بیشتر سایت ها علت مرگ مک میلر را استفاده بیش از حد مواد مخدر اعلام کرده اند. پس از اینکه به فوریت های پزشکی اعلام شد که جسد فردی در خانه اش پیدا شده، ماموران تیم پزشکی به سرعت خود را به محل رساندند. پلیس هم همزمان با آن برای تحقیق در مورد قتل احتمالی حضور یافت و متوجه شد که فرد مورد نظر کسی نیست جز این خواننده سرشناس که روی زمین افتاده است. پس از بررسی های مورد نظر مشخص شد که او به خاطر مصرف زیادی کوکائین، الکل و فنتانیل اوردوز کرده است و مرده است. فوت مک میلر شوک زیادی را به اهالی موزیک و نیز طرفدارانش وارد کرد که جنجال هایی را هم به وجود آورد.

آیا آریانا گرانده موجب مرگ مک میلر بوده است؟

آیا آریانا گرانده موجب مرگ مک میلر بوده است؟

چند لحظه ای از خبر مرگ این خواننده معروف نگذشته بود که طرفداران او به صفحه آرایانا گرانده دوست دختر سابق او حمله کردند و او را مقصر مرگ وی نامیدند. موضوع از این قرار بود که درست چندی قبل از مرگ او این دو از هم جدا می شوند و گفته می شود که مک میلر عاشق این او بوده است و این را بارها در جلوی جمع و حتی در مصاحبه هایش اعلام کرده بود. اما به دلایل نامعلومی آریانا او را پس می زند و از او جدا می شود. از این قضیه مدتی نمی گذرد که خبر مرگ او همه را شوکه می کند و طرفدارانش این مدل را مقصر اصلی مرگ او می دانند.

آنها می گویند که در واقع در همان زمانی که آریانا با مک میلر رابطه داشته، این بانوی مدل با یک ستاره SNL به نام پیت دیویدسون رابطه برقرار کرده بود. در آن زمان این دو به طور مخفیانه با همدیگر قرار می گذاشتند و تصمیم گرفتند تا با هم ازدواج کنند. این در حالی بود که مک میلر خبر نداشته و موقعی که از این موضوع خبر دار شده بوده، ضربه سنگینی می خورد و اینقدر مواد مخدر مصرف می کند تا اوردوز می کند و می میرد. در حال حاضر هم گفته می شود که آریانا و دیویدسون نامزد هستند.

آهنگ های برتر مک میلر

آهنگ های برتر مک میلر

زمانی که تنها 6 سال بیشتر نداشت کار با ابزاری مانند پیانو، گیتار، درام و باس را یاد گرفته بود. در سن 14 سالگی تازه رپ را شروع کرده بود و دوست داشت که یک خواننده شود. در سن 15 سالگی این کار را شروع کرد و تمرکز خود را روی آن گذاشت و در مدت کوتاهی توانست به هدف خود دست یابد. در ادامه به برخی از کارهای ناب این خواننده اشاره می کنیم.

The end is near

این آهنگ در سال 2013 میلادی منتشر شده است و در آن ابسول بازی کرده است. ابسول نیز یکی از رپرهای مشهور می باشد که کارهای مشترک زیادی را انجام داده است.

Red dot music

این کار نیز یکی از قطعه های پر طرفدار مک میلر می باشد که توانسته در سال انتشار خود توجهات زیادی را جلب کند. در آن هنرمندانی مانند لودت لوکس و اکشن برانسون نیز حضور داشته اند.

Weekend

یکی دیگر از خواننده های مشهور به نام میگوئل در آن هنرنمایی کرده است. این آهنگ از آلبوم Good AM می باشد که در سال 2015 میلادی منتشر شده است.

Earth

در سال 2013 میلادی منتشر شده است و در آن فیوچر هنرمندی کرده است و یکی از آهنگ هایی می باشد که سبک آن هیپ هاپ رپ می باشد.

S.D.S

این آهنگ توسط فلایینگ لوتوس ساخته شده است و توانست در بیلبورد داغ آمریکا رتبه نهم و ترانه های هیپ هاپ و آر اند بی رتبه 41 را بدست بیاورد.

Guild

ایرل سیویت شرت در آن نقش بازی کرده است و یکی دیگر از قطعه هایی می باشد که به سبک هیپ هاپ رپ ساخته شده و به بازار عرضه شده است.

Perfect Circle/ God Speed

تمام کارهای این آهنگ را خود او انجام داده است و توانست در مدت کوتاهی آن را ضبط و اجرا کند و به بازار عرضه کند. این آهنگ در سال 2015 میلادی در دسترس عموم قرار گرفت.

Rain

در سال 2014 میلادی منتشر شده است و در آن ونس استیپل هنرمند برجسته هنرنمایی کرده است و از جمله قطعه های داغ این خواننده محسوب می شود.

I just Wanna

از دیگر کارهای این خواننده می باشد که می توانید آن را از سایت های مختلفی دانلود کنید و در اختیار داشته باشید.

Diablo

یکی از آهنگ های این خواننده می باشد که پس از انتشار سریع در شبکه های مختلف از جمله اسپوتیفای و یوتیوب منتشر شد و استقبال خوبی هم از آن انجام گرفت.

مک میلر و آریانا گراند

مک میلر و آریانا گراند

در سال 2012 میلادی بود که این دو در یک موزیکی به نام The Way  با یکدیگر همکاری کردند. از آن زمان به بعد آنها با یکدیگر رابطه داشتند. البته ناگفته نماند که مک میلر در آن زمان با دوست دختر اول خود هم رابطه عمیق داشت اما گویا به خاطر این رابطه آنها با هم به اختلافاتی خورده بودند که بالاخره در سال 2016 از یکدیگر جدا شدند. پس از جدایی او به سراغ آریانا گرانده رفت و تصمیم گرفت که با او رابطه برقرار کند و اتفاقا هم او قبول کرد و رابطه آنها آغاز شد. اما این رابطه هم زیاد طول نکشید و در سال 2018 این دو از همدیگر جدا شدند. مدتی کوتاه پس از این جدایی مک میلر به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر مرد که طرفدارانش آریانا را مسئول مرگ او می دانند و به همین خاطر به اکانت های او در صفحات مجازی حمله کردند و او را مورد اتهام قرار دادند.

مک میلر اینستاگرام

مک میلر اینستاگرام

مک میلر اینستا را هم به عنوانی یکی از شبکه هایی که در آن فعالیت می کرد، انتخاب کرده بود. او در این صفحه تصاویر و کلیپ های مربووط به خود را منتشر می کرد. او در حال حاضر با 6 میلیون و 889 هزار و 447 فالور یکی از پر طرفدارترین پیج های فضای مجازی را از آن خود کرده است. این خواننده مشهور تا به حال 23 پست مختلف هم منتشر کرده است. فهمیده می شود که این صفحه هنوز هم آپدیت می شود و بنابراین توسط فن های این خواننده گراننده می شود. او در آخرین پست عکسی را از خود منشتر کرده است که بیش از 3 میلیون بار لایک خورده است.

آلبوم Mac miller

راه های زیادی است که می توانید به ترانه های این خواننده دسترسی داشته باشید که یکی از آنها مراجعه به پیج اصلی مک میلر می باشد. شما می توانید در این پیج اطلاعات و تصاویر مربوط به کارهای او را مشاهده کنید. همچنین علاوه بر آن، برخی از سایت هایی که در زمینه موزیک فعالیت می کنند نیز البوم های او را برای علاقمندانش به اشتراک می گذارند و می توانید با مراجعه به آنها هم به کارهای برتر این خواننده دسترسی داشته باشید. این را هم در نظر داشته باشید که برخی از سایت ها هستند که در کنار این موارد متن های موزیک های او را هم در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا بهتر به معانی آنها پی ببرند. این کار موجب شده است تا این سایت ها طرفداران زیادی پیدا کنند.

هنر Mac miller

هنر Mac miller

او از زمانی که تنها 6 سال بیشتر نداشت توانست بدون اینکه به کلاس برود یا اینکه از دیگران کمک بخواهد کار با پیانو و گیتار و باس را  یاد بگیرد. درست از همان دوران مشخص بود که او در آینده به یکی از بزرگان این رشته تبدیل می شود. زمانی که در دبیرستان بود به همه دوستانش گفته بود که می خواهد یک خواننده شود. این علاقه خود را در سن 15 سالگی به همه ثابت کرد و شعر رپ می گفت. او از همان دوران کارش را شروع کرده بود و بعد ها در مصاحبه هایی چنین گفته بود که زمانی که 15 ساله شده بودم، تصمیم جدی ای گرفته بودم و به همین خاطر روش و راه زندگی ام را تغییر دادم و به موفقیت رسیدم.

رکورد Mac miller

رکورد Mac miller

او از دوران کودکی توانسته بود تا رکوردهای بسیاری را در مقایسه با هم سن و سال های خودش جا به جا کند. همانطور که گفته شد شش سال داشت که به طور عجیبی کار با پیانو و گیتار و دیگر ابزار آلات موسیقی را فرا گرفته بود. جالب است بدانید که این کار را او بدون استاد و آموزش یاد گرفته بود و به همین خاطر موجب تعجب همگان شده بود. سپس او موسیقی رپ را از سن 14 سالگی آغاز کرد و از سن 15 سالگی به طور حرفه ای به آن پرداخت. او با هر یک از آهنگ هایی که به بیرون می داد در واقع رکورد می زند و توانسته بود با اینکه سن کمی داشت، نام خود را در بین بزرگان زیادی مطرح کند. به همین خاطر نام و یاد او هرگز از ذهن دوستدارانش پاک نخواهد شد.

تتوهای Mac miller

تتوهای Mac miller

اما یکی از مواردی که توجه طرفدارانش را به خود جلب کرده بود، تتوهای این خواننده بود که در تمام بدن او پخش شده بود. او تا به حال خالکوبی های زیادی را انجام داده بود که تصاویر آن نیز گویای همه چی می باشد. او یک تتوی بزرگ روی قفسه سینه خود زده است که به تولید تنباکو و سیگار در آمریکا اشاره دارد. اما درست روی این تتو نوشته است که No Women No Cry که تیتر یکی آهنگ مشهور از بابا مارلی و ویلرس می باشد. اما روی تک تک انگشتان خود نیز تتوهای زیادی انجام داده است که نوشته است که Most Dope که اشاره به مصرف مواد مخدر می کند. همچنین روی دست خود علامت صلیب و نیز یک قلب کوچک را هم خالکوبی کرده است. علاوه بر آن، روی دست راست او نیز می توان عکس یک ستاره شش ضلعی را مشاهده کرد که به وضوح دیده می شود. همچنین نام یک رمان به اسم MCMXCII را هم روی دست خود زده است. به طور کلی او تتوهای زیادی را انجام داده است. عکس مک میلر گویای همه چی می باشد.

یوتیوب Mac miller

یوتیوب Mac miller

پیج مک میلر در شبکه ویدئویی یوتیوب نیز طرفداران زیادی دارد و گفته می شود که این صفحه نیز در حال حاضر توسط یکی از فن هایش اداره می شود و هنوز هم ترانه و خاطرات این هنرمند را زنده نگه داشته است. این صفحه هم افراد زیادی آن را سابسکرایت کرده است و از آهنگ های او لذت می برد. همانطور که می دانید این شبکه مخصوص به اشتراک گذاشتن ویدئو می باشد و تقریبا بیشتر خواننده ها از آن برای تبلیغ و به اشتراک گذاشتن کارهای خود بهره می برند. همچنین از این راه می توان به درآمدهای کلان هم رسید که خیلی ها با این هدف در این شبکه اجتماعی صفحه ای برای خود راه اندازی می کنند. باید به خاطر داشته باشید که اگر شما نیز قصد دارید تا از خدمات این شبکه استفاده کنید، باید در ابتدا در مورد قوانین آن تحقیقاتی را انجام دهید. اگر بتوانید مدتی را روی این موضوع کار کنید این کار می توانید به عنوان منبع درآمدی برای شما باشد.

سوالات متداول

مک میلر اهل کجاست ؟

او یک خواننده معروف آمریکایی است که در یکی از شهرهای این کشور به دنیا آمده است و توانسته در سنین پایین خود را مطرح کند .

علت مرگ مک میلر چه بود؟

گفته می شود که جسم بی جان او را در خانه اش پیدا کرده بودند و علت آن را مصرف بیش از حد مواد مخدر اعلام کرده بودند.

آیا آریانا گرانده در مرگ مک میلر نقش داشت؟

برخی از طرفدارانش او را متهم اصلی مرگ این خواننده می دانستند و می گفتند که به خاطر اینکه او وی را ترک کرده مواد مخدر مصرف کرده و مرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.