لیست بهترین آهنگ های تاریخ رپ فارسی به همراه دانلود برترین آهنگ های رپ فارس

بهترین آهنگ های رپ فارسی به صورت حرفه ای با ما بشناسید. در این مقاله سعی کرده ایم تا به طور دقیق شما را با بهترین آهنگ های منتشر شده فارسی آشنا کنیم. در ابتدا این آهنگ ها به شما معرفی شده و اندکی در خصوص آن صحبت خواهد شد. در ادامه نیز در مورد دانلود آهنگ را صحبت خواهد شد. در پایان نیز به چند سوال متداول که ممکن است برایتان پیش بیاید پاسخ داده خواهد شد. پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید. اگر هم با رپ فارس آشنایی ندارید کلیک کنید.

بهترین آهنگ های رپ فارسی تاریخ

بهترین آهنگ های رپ فارسی تاریخ

هم اینک قصد داریم تا 5 تا از بهترین رپ های فارسی را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این بخش ما را دنبال کنید.

بعد از من

این آهنگ توسط سورنا خوانده و منتشر شد که از بهترین های رپ فارسی به شمار می آید. این آهنگ در سال 1390 منتشر شد و نکته جالب این است که این آهنگ مانند یک وصیت نامه است که در آن دوس صمیمی خود یعنی مهدی نیامی را خطاب قرار داده است و به سرعت به یکی از بهترین ها تبدیل شد.

مغز

این آهنگ توسط قاف خوانده و در سال 1390 منتشر شد و آهنگسازی آن را مهدیار آقاجانی انجام داده است. این آهنگ به سرعت به یکی از رپ های اعتراضی فارسی تبدیل شد و توانست تا سروصدای زیادی را بپا کند. از بهترین های آهنگ فارسی می توان به این آهنگ اشاره کرد.

سرزمین مادری

سرزمین مادری توسط فدایی خوانده و در سال 1391 منتشر شد. نکته قابل توجه این است که آهنگ سازی این ترک را باز هم مهدیار انجام داده است. این اثر نیز یکی از کار های اعتراضی به شمار می آید که در آن راجب مسائل سیاسی و اجتماعی پرداخته شده است.

من ادامه میدم

این اثر بسیار زیبا و جذاب توسط یاس در سال 1392 خوانده و منتشر شد که آهنگسازی آن را فرید عرش انجام داده بود. این اثر یکی از اثر های انگیزشی یاس بود که توانست بسیار سروصدا کند و قدرت یاس را به نمایش بگذارد.

قاضی منو دوست داشت

قاضی منو دوست داشت اثری زیبا از هیچکس بود که در سال 1399 خوانده و منتشر شد. این آهنگی بود که در خصوص حمایت از زنان و مشکلات آنان در جامعه خوانده شده بود. این آهنگ یک داستان بسیار جذاب و زیبا را خلق کرد.

بهترین آهنگ های رپ فارسی جدید

بهترین آهنگ های رپ فارسی جدید

اندکی قبل با 5 تا از بهترین آهنگ های رپ فارسی تاریخ آشنا شدید. اکنون شما را با 5 تا از بهترین رپ های فارسی جدید آشنا خواهیم کرد.

سرپام

آهنگ سرپام توسط حصین خوانده و منتشر شد و با توجه به آهنگ سازی و متن آن یکی از بهترین های رپ فارسی است که متنی پر قدرت دارد و این آهنگ نشان دهنده قدرت حصین است. حصین یکی از بهترین خوانندگان رپ فارسی است.

ترافیک

از دیگر آهنگ های جذاب رپ فارسی می توان آهنگ ترافیک از گروه مشهور تیک تاک را نام برد. این آهنگ دارای متن و آهنگی بسیار جذاب است که شما را در فضایی بسیار جذاب غرق خواهد کرد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما این آهنگ را دانلود کنید.

دیدگاه

این اثر مشترکی است از حصین و گروه اپیکور که از آغاز تا آخر دارای متن و آهنگی خارق العاده است. همکاری این دو باعث خلق اثری بسیار جذاب شده که پیشنهاد ما به شما ایناست که اگر عاشق رپ هستید حتما این آهنگ را دانلود کنید.

چکه چکه

چکه چکه اثری بسیار جذاب است از گروه پرطرفدار تیک تاک که متن این آهنگ بسیار جذاب بوده و دارای آهنگی بسیار خاص است. اگر از طرفداران این گروه هستید پیشنهاد ما به شما این است که حتما این آهنگ را دانلود و گوش کنید.

سفارشی

این آهنگ بسیار خاص توسط یاس خوانده و منتشر شد که دارای متن و آهنگی بسیار سنگین و جذاب است. یاس از بهترین و پرطرفدار ترین خوانندگان رپ فارسی است. اگر از طرفداران یاس هستید حتما باید این آهنگ را گوش دهید.

دانلود بهترین آهنگ های رپ فارسی

دانلود بهترین آهنگ های رپ فارسی

خب رسیدیم به بحث دانلودی این مقاله، وب سایت های بسیار زیادی وجود دارند که توسط آنان می توانید آهنگ رپ مورد نظر خودتان را دانلود کنید. فقط کافیه اسم آهنگ مورد نظرتان را سرچ کنید تا این سایت ها برایتان به نمایش در بیایند. همچنین توسط کانال های موسیقی تلگرام می توانید به آهنگ مورد نظر خودتان دسترسی پیدا کنید.

بهترین اهنگ های رپ فارسی قدیمی

خوشبختانه بهترین رپ های فارسی قدیمی همیشه در وب سایت ها موجود است که می توانید طبق روش بالا به آهنگ دسترسی پیدا کنید. کشور ایران دارای آهنگ های رپ قدیمی بسیاری است که هرگز قدیمی نخواهند شد و از دست نخواهند رفت. همچنین شما می توانید با سرچ عباراتی مانند “بهترین آهنگ های رپ فارسی 98” و “بهترین آهنگ های رپ فارسی 99” به آهنگ های این سال ها دسترسی پیدا کنید.

بهترین آهنگ های رپ فارسی 1400

رپ فاسی تاریخچه ای بسیار پر بار و جذاب دارد به گونه ای همه دلتنگ آهنگ های قدیمی رپ فارسی می شوند. همچنین پیش بینی می شود که با توجه با تجارت سال های اخیر، امسال نیز سال پر باری در خصوص انتشار آهنگ های رپ فارسی در نتیجه بهترین رپ های فارسی 1400 باشد. فقط باید منتظر نتایج بود.

بهترین اهنگ های رپ فارسی دنیا

رپ فارسی در زمینه رپ جهانی نیز گل کاشته است و در چندین سال گذشته شاهد فیت های بسیار جذابی حاصل از همکاری رپر های ایرانی و خارجی بودیم که از این بین می توان به صدای اتحاد از یاس و تک ناین اشاره کرد که با جستجویی ساده می توانید به این آهنگ ها دسترسی پیدا کنید. مقاله بهترین فیت رپ فارسی نیز بسیار جذاب می باشد.

دانلود بهترین رپ های فارسی یکجا

اگر به سبک های مختلف رپ علاقه دارید تنها با جستجویی ساده می توانید به تمام آنان دسترسی پیدا کنید. تنها کافیست تا عباراتی مانند “دانلود بهترین رپ های فارسی یکجا”، “بهترین آهنگ های گنگ رپ فارسی” و یا “میکس بهترین آهنگ های رپ فارسی” را در فضای پهناور اینترنت جستجو کنید و به این آهنگ را دسترس پیدا و آنان را به صورت یکجا دانلود کنید.

لیست بهترین آهنگ های رپ فارسی

در ادامه لیستی از بهترین رپ های فارسی را به شما معرفی خواهیم کرد. خوشبختانه رپر های فارسی کار های بسیار جذابی را در خصوص انواع رپ ارائه داده اند که تعداد آن ها بسیار زیاد است که ما در ادامه گلچینی از آنان را به شما معرفی خواهیم کرد که در صورت تمایل می توانید آنان را از وب سایت های بسیاری دانلود کنید.

  • آهنگ اختلاف
  • آهنگ لمس
  • آهنگ ما باهیم
  • آهنگ دیوونه 2
  • آهنگ یه مشت سرباز
  • آهنگ اینجا ایرانه
  • آهنگ مجنون شهر
  • آهنگ جعبه جادویی
  • آهنگ تابستون کوتاهه
  • آهنگ سرکوب

بهترین آهنگ های انگیزشی رپ فارسی

منظور از آهنگ های انگیزشی چیست؟ منظور آهنگ هایی است که سرشار از قدرت و حس خوب و قدرت است که خوشبختانه خوانندگانی زیادی در این سبک آهنگ داده اند که از آن ها می شود به آهنگ یه تیکه پنیر از شایع و آهنگ من ادامه میدم از یاس اشاره نمود. با گوش کردن این آهنگ ها سراسر وجود شما پر از حس شادی و قدرت خواهد شد. پیشنهاد ما به شما این است تا حتما این آهنگ ها را دانلود و گوش دهید.

بهترین آهنگ های عاشقانه رپ فارسی

در پایان نیز چند آهنگ رپ عاشقانه را از خوانندگان معروف برای شما معرفی خواهیم کرد. به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما این آهنگ ها را دانلود و گوش کنید.

فقط با من

این آهنگ عاشقانه و بسیار ناب توسط بهزاد لیتو خوانده و منتشر شده است و به راحتی از وب سایت های ایرانی قابل دانلود است. همچنین به صورت آنلاین نیز قابل گوش دادن است. این آهنگ در دو کیفیت 320 و 128 برای طرفداران این سبک در دسترس است.

2 بینی

آهنگ قدیمی و بسیار جذاب و عالی 2 بینی از گروه معروف تیک تاک. ما گوش دادن این آهنگ بسیار زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم. این آهنگ را به صورت آنلاین نیز می توانید گوش کنید همچنین به راحتی از وب سایت های بسیاری قابل دانلود است. اگر از طرفداران قدیمی این گروه باشید حتما این آهنگ را گوش داده اید و می دانید که همیشه یکی از بهترین ها بوده است.

الفبا

این آهنگ توسط عرفان خوانده و منتشر شده است و دارای متن و آهنگی بسیار جذاب و دوست داشتنی است. با گوش دادن این آهنگ در فضایی رویایی غرق خواهید شد و خاطرات خوب خود را به یاد خواهید آورد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما و حتما این آهنگ را دانلود کنید. همچنین به صورت آنلاین نیز می توانید این آهنگ را گوش دهید.

سوالات متداول

آهنگ عاشقانه الفبا از کیست؟

این آهنگ از خواننده معروف رپ یعنی عرفان است.

آهنگ ادامه میدم از یاس جزو کدام دسته از آهنگ های رپ است؟

آهنگ ادامه میدم از یاس جزو آهنگ های رپ انگیزشی است.

لقب مودب ترین رپر از آن کیست؟

لقب مودب ترین رپر از آن شایع است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
jax jaxi
jax jaxi
خبرنگار و مدرس خبرنگاری در دانشگاه تهران. از سال 2018 به فعالیت در حوزه خبرنگاری سلبریتی های ایرانی مشغول هستم.