محمد امین کریم پور کیست؟ کلیپ ها و برسی درآمد او از اینستاگرام

محمد امین کریم پور یکی از سلبریتی های مشهور شبکه های اجتماعی است که به واسطه ضبط و ایجاد کلیپ های طنز و انتشار آنها در بستر اینترنت به شهرت رسیده است. او کار خود را از دوران نوجوانی شروع کرد. در آن زمان یک کلیپ کوتاه را به سبک طنز درست کرد و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. زمانی که دید بازخورد خوبی داشت، همینطور این کار را ادامه داد تا اینکه تعداد کاربران او روز به روز بیشتر و بیشتر می شد. این طنزپرداز در حال حاضر در بین تمام مردم ایران محبوبیت زیادی دارد و از آنجایی که کار او طرفداران زیادی دارد، او نیز بسیار شناخته شده می باشد. در ادامه این مقاله می خواهیم به زندگینامه و چگونگی راهیابی او به این راه صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
محمد امین کریم پور کیست

محمد امین کریم پور کیست؟

محمد امین کریم پور در 7 مرداد سال 1373 در شهر تهران به دنیا آمده است. او از سلبریتی های مردادی می باشد. این سلبریتی تا مقطع لیسانس رشته برق الکترونیک تحصیل کرده است و گفته می شود که یکی از طرفداران دو آتیشه تیم فوتبال پرسپولیس می باشد. او یکی از هنرمندانی می باشد که در زمینه طنز کار می کند اما هیچ موقع تا به حال در سینما و تلویزیون کار نکرده است. در واقع عشق و علاقه او به این رشته موجب شد تا به طور مستقل کار کند و در فضای مجازی به رشته طنز بپردازد. محمد امین یکی از طنز پردازان مستقل در فضای مجازی محسوب می شود که توانسته خودش تک و تنها طرفداران زیادی را جذب کند. او می گوید که فعلا هیچ قصدی برای ازدواج ندارد تا اینکه یک خانه برای خودم دست و پا کنم و یک مقدار هم از لحاظ مالی خود را جفت و جور کنم.

پدر او سمنانی و دامغانی است و مادرش هم اهل شمال است. کارهای طنز را از زمانی که در دبیرستان بوده با شبکه اجتماعی فیسبوک آغاز کرده است. در آن زمان او کلیپ طنزی را می سازد و در اکانت خود منتشر می کند و در بازده زمانی کوتاهی بازدید های زیادی می خورد و کامنت های زیادی را می گیرد. همین مسئله موجب می شود تا به این رشته علاقمند شود و رفته رفته برای انتشار موضوعات  و کلیپ های بیشتر ترغیب شود. در آن زمان فیسبوک او دارای تنها 5 هزار فالور بود اما در حال حاضر در فیسبوک بیش از دو و نیم میلیون  فالور دارد.

محمد امین کریم پور و همسرش

محمد امین کریم پور و همسرش

در برخی گزارش ها آمده است که می توانید تصاویر زن محمد امین کریم پور را در این سایت مشاهده کنید اما با رفتن در ان سایت متوجه می شویم که تبلیغی بیش نیست. هر چند که گفته می شود که او به تازگی ازدواج کرده است اما هنوز این موضوع تایید نشده است.

این سلبریتی در حال حاضر 26 ساله است و از آنجایی که خودش اعلام کرده است، فعلا قصدی برای ازدواج ندارد و مجرد است. او گفته که دوست دارد تا قبل از ازدواج تمام وسائل و شرایط یک زندگی ایده آل را ایجاد کند و پس از آن به دنبال نیمه گمشده خودش بگردد. او بر این باور است که در ابتدا اول از همه باید یک خونه مناسب و شیک را فراهم نماید تا از شر کرایه خانه خلاص شود و در این روزگاری که کرایه ها سر به فلک کشیده، نمیشه هر روز با ذهنی مشغول کار کرد و هر روز هم نسبت به روزهای قبلی بدتر می شود. به همین خاطر سعی می کند تا یک خونه را فراهم کند و پس از آن به دنبال یک همسر مناسب می گردد.

البته او شاید به دنبال شغل بهتری باشد. همه می دانیم که در ابتدا قبل از اینکه کمدین شود دوست داشته که فوتبالیست شود و به همین خاطر تلاش فراوانی را درا ین زمینه انجام داده است. حتی تصاویری از او در ورزشگاه ها هم دیده می شود که برای تماشای بازی های تیم ملی و تیم پرسپولیس به خارج از کشور سفر کرده است.

محمد امین کریم پور اینستاگرام

محمد امین کریم پور اینستاگرام

اما هسته فعالیت این سلبریتی شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. او که زمانی با شبکه فیسبوک توانست نامی برای خود دست و پا کند در حال حاضر مرکز فعالیت های خود را این شبکه قرار داده است. پس از اینکه شیوع ویروس کرونا شدت یافت و تمام جهان را فرا گرفت، مردم مجبور شدند تا به خاطر جلوگیری از شیوع آن مدتی را در قرنطینه سپری کنند و همین امر موجب شد تا نگاه همه به طرف شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام بیشتر شود. این سلبریتی نیز از این فرصت استفاده کرد و با گسترش فعالیت های خود در این شبکه طرفداران بسیاری را به طرف خود جذب کرده است. در حال حاضر پیج او حدود 5 میلیون نفر فالور دارد و و 53 پست مختلف را منتشر کرد هاست. جالب است بدانید که در این صفحه نوشته شده است که کارگردان فیلم است و احتمالا قصد دارد تا درا ین زمنیه کار کند.

او شماره ای را نیز در این صفحه قرار داده است تا شرکت هایی که قصد دارند محصولات خود را روی این صفحه تبلیغات کنند، با آنها در تماس باشند. جالب است بدانید که در آخرین پستی که او منتشر کرده است تصویری از فیلمی را که او در آن بازی کرده است را گذاشته است. این تصویر بیش از 120 هزار لایک خورده است و حدود 2 هزار کامنت گرفته است. این کمدین یکی از پر طرفدار ترین پیج های موجود در این شبکه اجتماعی را دارد. او تصویری دیگری را نیز منتشر کرده است که در زیر آن نوشته شده است که پشت صحنه فیلم حکم تجدید نظر. این افراد تماما در این فیلم بازی می کنند که بازدید زیادی خورده است. اما محمد امین کریم پور دابسمش های زیادی هم می سازد که می توانید در این صفحه آنها را در دسترس داشته باشید.

محمد امین کریم پور مستانه

محمد امین کریم پور مستانه

محمد امین کریم پور تنها در زمینه کمدین کار نمی کند. او استعدادهای دیگری نیز دارد که یکی از آنها در زمینه خوانندگی می باشد. این سلبریتی به تازگی یک آهنگی را به نام مستانه خوانده است و به بازار عرضه کرده است. این آهنگ پس از عرضه شدن استقبال خوبی داشت و گفته می شود که این موضوع موجب تشویق او شده است و امکان دارد تا در آینده هم دوباره در این زمینه فعالیت هایی را داشته باشد. در برخی از کلیپ ها هم شاهدی این موضوع هستیم که او آهنگ های برخی از خواننده ها را به صورت طنز اجرا می کند که توجه خیلی ها را به طرف خود جلب کرده است.

به طور نمونه او برخی از آهنگ های امیر تتلو را نیز به این صورت اجرا کرده است که طرفدارانش به او لقب محمد امین تتلو را داده اند و این کار موجب شده است تا توجه کاربران را به طرف خود جلب کند. این کمدین صدای خوبی هم دارد و کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی به این موضوع اشاره کرده است. آنها به او پیشنهاد می دهند که حتما این کار را به صورت جدی ادامه دهد و برایش آرزوی موفقیت کرده اند و گفته است که اگر به طور حرفه ای به این موضوع بپردازد می تواند با توجه به استعدادی که دارد در مدت کوتاهی یکی از موفق ترین خوانندگان ایرانی شود. برخی از کارهای خوانندگی او به صورت طنز در صفحه اینستاگرام محمد امین کریم پور موجود می باشد.

ماشین محمد امین کریم پور

ماشین محمد امین کریم پور

معلوم نیست که این سلبریتی چه ماشینی را سوار می شود اما از آنجایی که احتمالا درامد بالایی دارد، ماشین او نیز یکی از بهترین مارک های خارجی باشد. اما در مورد کلیپ هایی که او درست می کند، بارها تا به حال در مورد ماشین نیز کلیپ های طنز ساخته است. به طور مثال در یکی از آنها او به ماشینی تکیه زده و دارد در گوشی خود کلیپی را تماشا می کند که در همان حین یک موتوری کنارش می ایستد و با چاقو تهدید می کند که اگه گوشیت رو ندی خط می اندازم. او می گه که خط بنداز و سپس روی ماشین یک خطی می اندازه و میره و محمد امین می خنده و میگه که اسکول این ماشین من نیست. ناگهان صاحب ماشین میاد و میگه که چرا گفتی روی ماشین من خط بندازه. یارو قد بلند و هیکل بود و حسابی این را کتک می زنه.

اما در صحنه دیگه ای هم همین اتفاق می افته اما این بار گوشیش رو به موتور سواره میده که پس از مدتی که صاحب ماشین میاد می بینه که یک یاروی قد کوچیک و کووتوله است و عصبانی میشه و میگه که من به خاطر تو گوشیم رو دادم رفت. اما دفعه سوم به موتور سواره میگه که جون من یخورده صب کن تا صاحبش بیاد ببینه که کی است بعدش گوشی رو ببره. یکی میاد و میگه اینه و بهش میگه که اگه گوشیش رو نده خط میندازه اون هم میگه خط بنداز و میره. بعدش ناگهان همون مرد هیکل با یکی دیگه که اون همه هیکل بود میاد و دوباره این رو گیر میاره.

درامد محمد امین کریم پور

درامد محمد امین کریم پور

همه می دانیم که اینفلوئنسر در فضای مجازی درامد بالایی دارد و گفته می شود که این سلبریتی نیز از این طریق توانسته ماهیانه بیش از یکصد میلیون تومان درآمد کسب کند. البته این گزارش در حالی منتشر شده است که هنوز خود او این را تایید نکرده است. با این حال با توجه به گزارش های قبلی در مورد سلبریتی های نه چندان مشهور این درآمد چندان هم دور از انتظار نخواهد بود. در یک گزارش دیگر که با یک سلبریتی معمولی مصاحبه کرده بودند، آمده است که او در ماه به طور معمول برای هر تبلیغاتی که درصفحه خود منتشر می کند حدود 10 میلیون تومان دستمزد دریافت می کند.

حال این کمدین که نزدیک 5 میلیون نفر فالور دارد احتمالا چندین برابر او را دریافت کند. برخی ها هم می گویند که او 100 میلیون درامد دارد و به همین خاطر است که گروه حرفه ای را استخدام کرده است و یکسره در سفر و گردش است. حتما می دانید که او در بازی های جام جهانی روسیه در سال 2018 نیز شرکت کرده بود و تصاویر زیادی از او نیز منتشر شده است.

هزینه استوری و پست محمد امین کریم پور

هزینه استوری و پست محمد امین کریم پور

موضوع درآمد این سلبریتی یکی از موضوعاتی است که همه دوست دارند در مورد آن بدانند. اما آنطور که پیداست بیشتر درآمد او از طریق تبلیغاتی که در پیجش گذاشته می شود بدست می آید. بیشتر پست هایی که او در شبکه های اجتماعی خود به عنوان تبلغات می گذارد، بخشی از درآمد او محسوب می شود. این هزینه این تبلیغات چقدر است و از هر پستی که به عنوان تبلیغات منتشر می کند، چقدر دریافت می کند، گزارش دقیقی در دست نیست اما می توان دریافت که دریافتی او به خاطر هر پست و استوری با 5 میلیون فالور بسیار بالا می باشد. گفته می شود که او نیز از فیلترهایی ویژه برای این کار استفاده می کند. زمانی که پیج او تنها 2 میلیون دنبال کننده داشت، در یک مصاحبه ای اعلام کرد که برای هر یک از تبلیغات معمولی در صفحاتش مبلغ 10 میلیون تومان را دریافت می کند.

اما در حال حاضر تعداد فالورهای او بیش از دو برابر شده است. همچنین در یک مصاحبه دیگر هم این سوال اخیر از او پرسیده شده بود که از جواب دادن به آن امتناع کرد و گفت تعرفه های خود را فقط به کسانی اعلام می کند که پیج کاری داشته باشد. اما با توجه به اینکه در برخی از گزارش هاآمده است که او در ماه یک صد میلیون تومان درآمد دارد، تعرفه های او نیز بسیار بالا باشد. البته باید دیگر همکاران او را نیز در نظر بگیرید و دستمزدهای آنها را نیز کنار بگذارید و این دریافتی و درآمد صافی ماهانه او می باشد.

خانه محمد امین کریم پور

خانه محمد امین کریم پور

خانه محمد امین کریم پور نیز یکی از موضوعات داغ فضای مجازی می باشد. از آنجایی که او درآمد بالایی دارد همه باید خود می گویند که حتما او یک خانه لوکس و لاکچری را دارد. همچنین قبلا نیز خود او در این باره گفته بود که دوست دارد قبل از ازدواج خانه داشته باشد و پس از اینکه توانسته این کار را انجام بدهد، ازدواج می کند. از آنجایی که در برخی از گزارش ها هم  که اکنون شاهد این موضوع هستیم، گفته می شود که او به تازگی ازدواج کرده است، پس نتیجه می گیریم که او او خانه ای را خریداری کرده است. تمام افرادی که درآمد بالا دارند معمولا در بهترین نقطه شهر زندگی می کنند و خانه های لوکس و شیکی را برای خود جور می کنند.

محمد امین کریم پور سیگار

محمد امین کریم پور سیگار

این سلبریتی کلیپ های طنز زیادی را ساخته است که یکی از موضوعات آن روی سیگار مانور می دهد. او با دوستش دارد از توی خیابانی عبور می کنه که ناگهان دختر خوشکلی را می بینه که داره سیگار می کشه. جلو می رود و میگه چند وقته داری سیگار می کشی و دختره جواب میده 10 سال. بعد از آن می پرسه که روزی چند پاکت سیگار می کشی ؟ دختره می گه که فضولی گل کرده ها! روزی 3 پاکت. محمد امین میگه که میدونستی که اگه تو این مدت پول هاتو جمع می کردی می تونستی یک بنز بخری ؟ دختره عصبانی میشه و میگه که مگه تو بنز داری ؟ میگه آره اشاره می کنه به یک بنزی که در ان محل پارک شده است و دختره هم میگ ه برو بابا.

محمد امین کریم پور سربازی

محمد امین کریم پور سربازی

این سلبریتی یکی از موضوعاتی که در مورد آن کلیپ طنز ساخته است، سربازی است که این روزها جوانان زیادی به آن توجه می کند. او که در ساخت کلیپ های طنز بسیار مهارت و استعداد دارد این روزها در همه موارد و موضوعات فیلم هایی را می سازد و آنها را در فضای مجازی منتشر می کند. او از این راه توانسته طرفداران زیادی را به طرف خود جذب کند و به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین صفحات طنز ایرانی را از آن خود کرده است. موضوع طنز سن و سال و جنسیت نمی شناسد و به همین خاطر او در صدر افرادی است که در این حرفه کار می کند.

محمد امین کریم پور قدیمی

محمد امین کریم پور قدیمی

اما جالب است بدانید که او بارها کلیپ هایی را به سبک طنز ساخته است که در آن دوران قدیم را تلقی می کنند. برخی از دوستان او نیز در این کلیپ ها ظاهر می شوند و معمولا ادای آدم هایی را در می آورند که مانند قدیم تیپ می زدند و رفتارهای آنها را شبیه سازی می کنند. داستان این کلیپ ها به صورت طنز می باشد و طوری است که همه را به طرف خود جذب می کند.

محمد امین کریم پور قد

محمد امین کریم پور قد

اما یک کلیپ دیگر او در مورد قد است اتفاقا در این کلیپ از یک افرادی به کار گرفته شده است که دارای تفاوت های قدی بسیاری می باشد. آنها یا دارای قدی بسیار بلند می باشند یا اینکه دارای قدی کوتاه هستند که در ان طوری پرداخته شده است که مخاطبان را به خنده وادارند. نقش هایی که آنها بازی می کنند به جا و مناسب می باشند و این نشان دهنده کارگردانی خوب این کمدین می باشد.

کارگردانی این سلبریتی

کارگردانی این سلبریتی

اما موضوعی که اخیر مورد توجه طرفداران این سلبریتی قرار گرفته است، قضیه کارگردانی وی می باشد. او اخیر در یک استوری اعلام کرد که می خواهد کارگردان سینما و تلویزیون بشود و به همین خاطر هم فیلمی را در دست تهیه دارد و فیلمبرداری آن را هم شروع کرده است. حتی این کمدین تصاویری از  این فیلم را نیز در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است و گفته است که نام آن حکم تجدید نظر است. علاوه بر آن این سلبریتی تصویری از پشت صحنه آن را نیز منتشر کرده است که بازدید خوبی خورده است. جزئیات بیشتیر در مورد آن اعلام نکرده است اما احتمالا موضوع آن نیز طنز و کمدی باشد.

کلیپ شب عروسی

کلیپ شب عروسی

حتی موضوعات و مسائل مربوط به شب عروسی نیز از چشم این کمدین تیزبین پنهان نمانده است و به این موضوعات نیز پرداخته است و کلیپ های جالب و زیبایی را نیز در این مورد ساخته است. موضوعات شب عروسی برای همه جالب است و طرفداران خاصی دارد و به همین خاطر موجب شده است تا محمد امین به این موضوع به طور خاص بپردازد. شما می توانید با دسترسی به پیج های او در فضای مجازی به این کلیپ ها دسترسی داشته باشید و مدتی را از دغدغه های زندگی به دور باشید.

کلیپ بدنسازی این سلبریتی

کلیپ بدنسازی این سلبریتی

او که جثه و استایلی کوتاه دارد سعی کرده است تا در این مورد نیز طنزی را بسازد و موضوع آن را بدنسازی بگذارد. در تیم او افرادی هستند که دارای بدنی ورزیده و هیکل می باشند و به همین دلیل توجه خاصی به این کرده و از آنها در کلیپ خود استفاده کرده است.

خنده دارترین کلیپ های این سلبریتی

خنده دارترین کلیپ های این سلبریتی

اگر به دنبال کلیپ های خنده دار می گردید می توانید به پیج های این سلبریتی در شبکه های اجتماعی سر بزنید و آنها را تماشا کنید. وی که یکی از بهترین طنز  پردازان ایرانی محسوب می شود تا همین روش توانسته طرفداران زیادی را به طرف خود جذب کند. محمد امین در حال حاضر در صفحه اینستاگرام خود حدود 5 میلیون فالور دارد که در صدر افرادی است که در این زمینه کار می کند. او همچنین در تمام موضوعات کلیپ هایی را به صورت طنز به همراه گروه خود ساخته است و در فضای مجازی منتشر کرده است.

محمد امین کریم پور و همسرش کجا زندگی می کنند؟

گفتنی است که چندی قبل اخباری در رابطه با این که محمد امین کریم پور بلاگر معروف و همسرش به خارج از کشور مهاجرت کردند در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر شد. حال این موضوع باعث شد تا خیلی از افراد به ویژه مخاطبان و طرفداران این بلاگر کنجکاو شوند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این مورد بهتر است بدانید که اخبار منتشر شده در مورد مهاجرت کریم پور دروغی بیش نمی‌ باشد. چرا که در حال حاضر کریم پور ساکن ایران و شهر تهران است و در تهران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد.

هم چنین ناگفته نماند که مدتی قبل یک استوری محمد امین کریم پور در این باره در اینستاگرام منتشر شد. او در این استوری بیان کرده بود که هیچگاه از ایران مهاجرت نخواهد کرد و ایران کشورش است و تمایل دارد تا در ایران بماند و به فعالیت های خود بپردازد. هم چنین خیلی از کاربران فضای مجازی بر این باورند که کریم‌ پور با توجه به این که در حرفه بلاگری فعالیت می‌ کند. به همین دلیل بهترین کشور برای فعالیت او و درآمدزایی ایران است و باتوجه به این که طبق قوانین جمهوری اسلامی هم فعالیت می کند. از این رو هیچگاه تمایلی به مهاجرت به خارج از کشور را ندارد.

محمد امین کریم پور با کدام اینستاگرامرها همکاری داشته است؟

بهتر است بدانید از زمانی که محمد امین کریم پور اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. توانسته به واسطه کلیپ‌ هایی که منتشر می‌ کند و فعالیت‌ هایش طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد و به شهرت خوبی رسیده است. حال گفتنی است که او تا به اکنون با خیلی از واینرها و بلاگرهای دیگر همکاری داشته و در کنار آن ها کلیپ‌ های مشترک زیادی را ساخته و منتشر کرده است. در ادامه نیز قرار است به این موضوع بپردازیم از این رو پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

عرفان علیرضایی

عرفان علیرضایی و محمد امین کریم پور از دوستان قدیمی یکدیگر به شمار می‌ روند که تا به اکنون کلیپ‌ های مشترکی متعددی را در کنار هم ضبط و در فضای مجازی منتشر کردند. هم چنین ناگفته نماند که آن ها تا به اکنون لایوها و استوری‌ های متعددی را نیز در کنار یکدیگر منتشر کردند. حال می‌ توانید برای مشاهده کلیپ‌ های این دو بلاگر و یا حتی لایو محمد امین کریم پور و عرفان علیرضایی به اینترنت مراجعه نمایید.

میثم بلوک آذری

از دیگر بلاگرهایی که کریم‌ پور تا به اکنون با او همکاری داشته است و کلیپ‌ های فان و جذابی را در کنار او منتشر کرده است می‌ توان به میثم بلوک آذری اشاره کرد. خیلی از کاربران بر این باورند که این دو بلاگر در کنار هم کلیپ های طنز بسیار جالبی را منتشر می‌ کنند و تمایل دارند تا آن ها همکاری‌ های بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

مبین

مبین یکی از واینرهای مشهور ایرانی است که ویدیوهای طنز او باعث شده تا طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. حال گفتنی است که مبین و کریم پور از دوستان قدیمی یکدیگر به شمار می‌ روند که تقریباً فعالیت خود را در اینستاگرام در یک دوره زمانی شروع کردند. حال این موضوع را هم باید افزود که آن ها تا به اکنون کلیپ‌ های طنز متعددی را در کنار یکدیگر ضبط و در فضای مجازی منتشر کردند. می‌ توانید برای جستجو و مشاهده فیلم محمد امین کریم پور و مبین به صفحات مجازی آن ها و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

چه حواشی در خصوص محمد امین کریم پور وجود دارد؟

زمانی که شخصی در فضای مجازی به شهرت می‌ رسد و مخاطبانی را به دست می‌ آورد گاهی اوقات خواسته و یا ناخواسته در حاشیه‌ هایی قرار می‌ گیرد. حال این موضوع شامل محمد امین کریم‌ پور هم می‌ باشد. گفتنی است از زمانی که این فرد به عنوان واینر و بلاگر در اینستاگرام به شهرت و معروفیت رسیده و میلیون‌ ها مخاطب را به دست آورده است. این روزها هر از گاهی حاشیه‌ هایی خواسته‌ و یا ناخواسته در پیرامون او مشاهده می‌ شود. حال برخی از حواشی پیرامون این بلاگر باعث به وجود آمدن دردسرهای زیادی نیز برای او شده است.

حال از جنجالی‌ ترین و مهم‌ ترین حواشی پیرامون این چهره معروف می‌ توان به موضوعاتی همچون: فعالیت گسترده کریم‌ پور در فضای مجازی مانند اینستاگرام، منبع درآمد او، مهاجرتش به خارج از کشور، روابط شخصی محمد امین کریم‌ پور، خبر ازدواج او، بسته شدن یکباره پیج کریم‌ پور برای مدت زمان نسبتاً طولانی در اینستاگرام و غیره اشاره کرد.

محبوب ترین کلیپ های محمد امین کریم پور کدامند؟

محمد امین کریم‌ پور از استعداد بسیار خوبی در ساخت کلیپ‌ های طنز برخوردار است. به همین دلیل توانسته در مدت زمان کوتاهی به شهرت بسیار زیادی برسد و مخاطبان فراوانی را به دست آورد. حال گفتنی است که برخی از کلیپ‌ های این واینر با توجه به بازدید مردم و تعداد کامنت‌ هایی که دریافت کرده است در لیست برترین و محبوب‌ ترین کلیپ‌ های او قرار گرفته اند. حال از این کلیپ‌ ها می‌ توان به: کلیپ تغییر صدا در گوشی، کلیپ محمد امین کریم پور پرسپولیس، کلیپ دور دور، کلیپ سیگار و غیره اشاره کرد.

تا کنون مصاحبه ای با این واینر صورت گرفته است؟

جالب است بدانید از زمانی که این واینر به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است تا به اکنون مصاحبه‌ هایی نیز با او صورت گرفته است. این مصاحبه ها توسط برخی از پیج‌ های اینستاگرامی و یا حتی برخی از برنامه‌ های معروف شبکه تلویزیون ایران انجام شده است. حال بهتر است بدانید که معمولاً این واینر در مصاحبه‌ های خود در مورد فعالیت‌ هایی که در فضای مجازی انجام می‌ دهد، فراز و نشیب‌ هایی که در این سال‌ ها پشت سر گذاشته است، اهدافش برای آینده و غیره به صحبت پرداخته است.

محمد امین کریم پور استندآپ هم برگذار می کند؟

برخی از کاربران و مخاطبان کریم‌ پور کنجکاو هستند تا بدانند که آیا این واینر استندآپ هم برگزار می‌ کند. گفتنی است که او تا به اکنون هیچگونه استندآپی برگزار نکرده است. اما طبق اطلاعات منتشر شده قرار است در آینده نزدیک این واینر معروف ایرانی به برگزاری استندآپ هم بپردازد.

دستگیر شدن محمد امین کریم پور حقیقت دارد؟

چندی قبل محمد امین کریم پور در رابطه با دستگیری‌ اش یک کلیپ ضبط و در فضای مجازی منتشر کرد حال این کلیپ حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. چرا که در همین سو برخی از سودجویان برای افزایش بازدید پیج خود اخباری همچون دستگیری این واینر را در فضای مجازی منتشر کردند. البته این اخبار منتشر شده تنها برای افزایش بازدید پیج آن ها بوده و دروغی بیش نمی‌ باشد.

آیا محمد امین کریم پور بچه دار شده است؟

اگر از طرفداران این واینر مشهور اهل ایران هستید. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید محمد امین کریم‌ پور در 8 آبان 1398 و زمانی که 25 ساله بود با شخصی به نام مهشید زارع ازدواج کرد. حال در همین خصوص بد نیست بدانید که این زوج تا به اکنون صاحب هیچ فرزندی نشدند و در حال حاضر در کنار یکدیگر در تهران زندگی می‌ کنند و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازند.

بهتر است بدانید که محمد امین کریم‌ پور علاقه بسیار زیادی به همسرش دارد. هم چنین آن ها قبل از ازدواج تا چندین وقت با یکدیگر در رابطه بودند و پس از آن با توجه به عشق و علاقه‌ ای که بین آن ها شکل گرفته تصمیم گرفتند تا با یکدیگر ازدواج کنند. هم چنین این واینر معروف تا به اکنون بارها از طریق فضای مجازی عشق و علاقه‌ خود را به همسرش ابراز کرده است.

حال اگر کنجکاو هستید تا بیشتر با همسر این واینر آشنا شوید و یا به مشاهده تصاویر و کلیپ‌ هایی از او بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید. هم چنین علاوه بر اینترنت در حال حاضر کریم پور تصاویر متعددی از خود را در کنار همسرش در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

آدرس چنل یوتیوب محمد امین کریم پور چیست؟

بهتر است بدانید پس از این که محمد امین کریم‌ پور توانست در اینستاگرام به شهرت بسیار زیادی برسد و مخاطبان و طرفداران فراوانی را به دست آورد. تصمیم گرفت تا فعالیت خود را در یوتیوب هم شروع کند. به همین دلیل مدتی قبل یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و پس از آن آدرس چنل یوتیوب خود را از طریق اینستاگرام با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک گذاشت. سپس از آن ها درخواست کرد تا چنل یوتیوب او را هم دنبال کنند چرا که از این بعد قرار است کلیپ های خود به ویژه مینی سریال‌ هایش را در چنل یوتیوب خود با کیفیت بسیار بالا آپلود کند.

حال این موضوع باعث شده است تا در حال حاضر این واینر معروف در یوتیوب هم سابسکرایب‌ های بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا آدرس چنل یوتیوب این واینر را پیدا کنید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و نام او را به طور کامل جستجو کنید.

سوالات متداول

ایا محمد امین کریم پور ازدواج کرده است؟

در برخی از سایت های امده است که او به تازگی ازدواج کرده است اما در برخی دیگر نیز آمده است که او قصد دارد اول خانه بخرد و بعدش زن بگیرد.

آیا محمد امین کریم پور کارگردان شده است؟

او در یک استوری اعلام کرد که قصد دارد به حرفه کارگردانی وارد شود و گفته می شود که در حال حاضر هم در حال ساخت فیلمی می باشد.

درآمد محمد امین کریم پور چقدر می باشد؟

گفته می شود که او ماهانه یک صد میلیون تومان درآمد دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.