بیوگرافی نهال سلطانی اینستاگرام + برسی رابطه مخفیانه او با بازیگران مطرح

نهال سلطانی یکی از زیباترین مدل های ایرانی فعال در شبکه های اجتماعی محسوب می شود. او به این کار از دوران کودکی علاقه داشته و در سن 14 سالگی لقب عروس خاورمیانه را از آن خود کرده است. زیبایی او از همان دوران کودکی نمایان بود. او با شرکت های معروف کار می کند و توانسته در تمام دنیا برای خود طرفدارانی را دست و پا کند. نهال یکی از حرفه ای ترین مدل های ایرانی است که در دل اروپا فعال است. در حال حاضر پیج های او در صفحات مجازی دارای فالورهای زیادی می باشند و گفته می شود که او نیز برای اینکه بتواند به تعداد آنها اضافه کند تلاش زیادی را انجام می دهد. در ادامه این مقاله به بیوگرافی این اینفلوئنسر معروف ایرانی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بیوگرافی نهال سلطانی

بیوگرافی نهال سلطانی

نهال سلطانی در زمینه مدلینگ کار می کند و برای شرکت های معروف جهانی مانند Amethist co, Etro, Glssia  همکاری می کند. او یکی از موفق ترین مدل های ایرانی محسوب می شود که در توانسته با شرکت های معروف دنیا کار کند. از زمانی که کودکی بیش نبود به اینطور کارها علاقه داشت و ژست و استایلش نیز از همان دوران به این کار می خورد. او در سن 14 سالگی نیز در این رشته فعالیت می کرد و گفته می شود که از همان زمان به طور حرفه ای به آن می پرداخت. نهال در همان سن به خاطر زیبایی که داشت به عنوان دختر زیبای خاورمیانه انتخاب شد و از همان زمان بود که نامی برای خود دست و پا کرد. پس از این اتفاق تصاویر او در تمام سایت های داخلی و خارجی منتشر شد و به شهرت جهانی رسید.

بیوگرافی نهال سلطانی مدل ایرانی از آنجایی جالب می شود که بدانید که تنها رشته ای که او در آن فعالیت می کند، مدلینگ نمی باشد. این بانوی ایرانی در زمینه های خوانندگی و بازیگری نیز فعالیت داشته و گفته می شود که در چند کلیپ نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است. علاوه بر آن از کارهای هنری که او به آنها علاقه خاصی دارد، نقاشی می باشد که گفته می شود در آن وارد است و نقاشی های زیبایی را هم کشیده است. اما از دیگر علاقمندی های او عکاسی می باشد و از همان دوران نوجوانی به این رشته علاقه داشته و یک دوربین عکاسی هم برای خود خریده است. رنگ چشم های او آبی است و یکی از دلایل خاص بودنش است. از بین رشته های ورزشی این سلبریتی به شنا و ایروبیک علاقه زیادی دارد.

نهال سلطانی قبل از عمل زیبایی

نهال سلطانی قبل از عمل زیبایی

اما موضوعی که امروزه در دنیای فضای مجازی منتشر شده است و توجه کاربران را به طرف خود جلب کرده است این است که گفته می شود که این سلبریتی تا به حال عمل های زیادی را انجام داده است. با نگاهی به تصاویر او نمی توان این موضوع را دریافت مگه اینکه دکتر و متخصص جراحی زیبایی باشید. همچنین از آنجایی که این تصاویر همه افکت هایی روی آنها قرار می گیرند، تشخیص اینکه آیا اعضای صورت یا بدن این سلبریتی عملی است یا خیر، سخت است. در این میان حرف و حدیث های گوناگونی وجود دارد. برخی از طرفداران این سلبریتی معتقدند که از آنجایی که او در سن 14 سالگی لقب عروس خاورمیانه را از آن خود کرده است، نمی توان گفت که او جراحی زیبایی کرده است. همچنین آنها تاکید کرده اند که تصاویر کودکی او نیز در بستر اینترنت موجود است و از همان زمان معلوم است که او زیبایی خاصی دارد.

اما از این ها بگذریم برخی ها هم بر این باورند که او دستکاری زیادی را روی بدن و اعضای صورت خود انجام داده است. آنها به بینی او به عنوان اولین عضوی اشاره می کنند و می گویند که فرم بینی او مصنوعی می باشد و با مقایسه با تصاویر قبلی او می توان به این موضوع پی برد که بخشی از گوشه های بینی خود را حذف کرده است. علاوه بر آن، لب های او نیز عملی می باشند و لب پایینی او نسبت به لب بالایی فرمی نابرابر دارد و به همین خاطر گفته می شود که او ژل تزریق کرده است. ازا ین دو موضوع که بگذریم، آنها گفته اند که کنار و زیر چشم خود را هم ژل تزریق کرده است و موجب شده تا چین و چروک های آنها را هم رفع کند. علاوه بر این ها، فرم سینه و باسن این سلبریتی نیز به گونه ای است که جراحی هایی را هم روی آنها انجام داده است.

بچه های نهال سلطانی

بچه های نهال سلطانی

نهال سلطانی در حال حاضر مجرد است و تصمیم به ازدواج ندارد. اطلاعات نادرستی پیرامون ازدواج او در گذشته منتشر شد اما تاییدی برای آن ها وجود ندارد. اطلاعات جدید نشان می‌ دهد که او به تازگی وارد یک رابطه جدید شده است اما به دلیل نخواستن اظهار جزئیات شخصی اطلاعات بیشتری در مورد این رابطه منتشر نشده است. همچنین تا کنون هیچ اطلاعاتی درباره داشتن فرزند یا بچه ها توسط نهال اعلام نشده است، بنابراین با قطعیت نمی توان در رابطه با این موضوع اظهارنظر کرد.

نهال سلطانی قبل عمل هم زیبا بوده است؟

بسیاری از سلبریتی ها و اشخاص مشهور برای زیباتر نشان دادن خود در شبکه های اجتماعی دست به عمل های زیبایی می زنند اما نهال سلطانی مدل برجسته ایرانی ادعا کرده است که تا کنون هیچ عمل زیبایی انجام نداده است. اما این در حالی است که بسیاری از طرفداران و کاربران فضای مجازی با توجه به برخی تصاویر و تحلیل‌ ها به شدت در مورد این ادعاها شک دارند. نهال در بیانات خود اظهار داشته که تصاویر کودکی او نیز نشان‌ دهنده زیبایی طبیعی او است و هیچ گونه دخل و تصرفی در این زمینه نداشته است. او به لطف طبیعت و زیبایی ذاتی خود لقب عروس خاورمیانه را از سن ۱۴ سالگی به دست آورده است.

با این حال برخی از کاربران فضای مجازی ادعا می‌ کنند که با مقایسه تصاویر قدیمی و جدید نهال می‌ توان به نتیجه‌ گیری رسید که او احتمالاً عمل‌ های زیبایی بر روی برخی از اعضای صورت و بدن خود داشته است. مواردی همچون فرم بینی، لب‌ ها، گونه و حتی فرم سینه و باسن او برخی از نقاطی است که مورد عمل قرار گرفته‌ اند. با توجه به اختلاف نظرها و حساسیت این موضوع امکان تشخیص دقیق این که آیا نهال عمل‌ های زیبایی انجام داده یا خیر مشکل است و همواره نظرات در این زمینه متفاوت خواهد بود.

نهال سلطانی و شاهرخ استخری چه رابطه ای دارند؟

نهال سلطانی یکی از معروف‌ ترین مدل‌ های جهان از خاورمیانه داستان جالبی از راه‌ اندازی حرفه‌ اش دارد. او در دوران جوانی رابطه‌ ای با شاهرخ استخری همکار سابق خود داشت. پس از جدا شدن از او نهال به خود قول می‌ دهد که در عرصه مدلینگ به شهرت برسد. او موفق به احراز عنوان شایسته‌ ترین دختر خاورمیانه متوالی شده و در جهان مدلینگ شناخته شده است. با این حال روابط کوتاهی هم با ساسی مانکن داشته است که به حواشی نکشیده شده‌ اند.

البته این رابطه حدس و گمان های رسانه ها است و نهال به طور رسمی اسمی از این بازیگر نبرده است. نهال با ارتفاعی چشمگیر در عکس‌ های خود حضور دارد اما علیرغم زیبایی و موفقیت، او برخلاف باورهای عمومی بلندی قد فوق‌ العاده‌ ای ندارد. داستان زندگی نهال نشان از پشتکار و تلاش برای رسیدن به هدف‌ های حرفه‌ ای و شخصی‌ اش دارد.

نهال سلطانی و همسرش

نهال سلطانی و همسرش

همه به دنبال این هستند که نام و نشانی از همسر او پیدا کنند. می خواهند بدانند که نیمه گمشده این بانوی مدل چه کسی است و اطلاعاتی در مورد او پیدا کنند. اما در واقع باید بگوییم که هیچ اطلاعاتی در این مورد وجود ندارد و زمانی که نهال در برنامه سینا ولی الله شرکت کرد گفته بود که زمانی که در ایران بوده یک دوست پسری داشت که بازیگر معروف سینما و تلویزیون بوده و مدتی را با هم رابطه داشته اما پس از مدتی به دلیل اختلافاتی این رابطه به هم خورده و از هم جدا شدیم. او می گوید که در آن زمان او یک بازیگر مشهور بود و به خاطر همین مسئله من را که آدم معمولی بودم کنار گذاشت. این مسئله خیلی من را آزار داد و به همین دلیل تصمیمی گرفتم و آن این بود که تبدیل به یک فرد مشهور و معروفی بشم که در حال حاضر هم به این خواسته خود رسیده ام.

نهال سلطانی با حجاب

نهال سلطانی با حجاب

نهال مدل مشهور ایرانی پیش از مهاجرت از ایران عکس‌ هایی با حجاب را در فضای مجازی منتشر کرد. این تصاویر پیش از ورود به عرصه مدلینگ بین‌ المللی نگاهی به زندگی حجاب‌ دار او می‌ اندازند. با گذر زمان نهال تصمیم به پاکسازی این عکس‌ ها از حساب‌ های اجتماعی خود گرفت. در حال حاضر عکسی از نهال سلطانی با حجاب در یک کلیپ از آهنگ حمید صفت قابل مشاهده است. او در این کلیپ بازیگر اصلی زن و شخصیتی جذاب و متفاوت را ایفا کرده است. حضور نهال در کلیپ حمید صفت نشان از تنوع در حوزه هنری او دارد.

زندگی این مدل در ۱۴ سالگی چگونه بود؟

نهال سلطانی از همان کودکی از زیبایی خاصی برخوردار بود و این موضوع باعث تشویق اطرافیان او برای حضور نهال در عرصه مدلینگ می شد. به همین علت او از همان کودکی و در سن ۱۴ سالگی وارد دنیای مدلینگ شد و به سرعت موفق به کسب اولین مقام مجلل زیبایی در خاورمیانه شد.

او از این سن به طور حرفه‌ ای در حوزه مدلینگ فعالیت کرد و با انتشار عکس‌ های خود در فضای مجازی شهرت بسیار زیادی کسب کرد. او در حال حاضر با برندهای مختلف و معتبری همچون برند معروف کفش های چرمی Michael kors، برند زیور آلات و طلاجات Ametheyst Co، برند لوازم آرایشی olehenriksen در حال همکاری است. نهال دارای مدرک کارشناسی در رشته گرافیک از دانشگاه هنر تهران است.

ناصر زینعلی و نهال سلطانی

ناصر زینعلی و نهال سلطانی

نهال سلطانی به نظر می‌ رسد در گذشته با خواننده معروف ناصر زینعلی رابطه عاشقانه داشته باشد. اطلاعات مرتبط با این رابطه ممکن است در کلیپ‌ ها و برنامه‌ های تلویزیونی منتشر شده باشد که به ماجرای رابطه مخفیانه آن ها اشاره دارند. همچنین برخی منابع اشاره دارند که ناصر زینعلی و نهال سلطانی به عنوان دوست پسر و دوست دختر در گذشته مطرح بوده‌ اند.

فرهاد مهادیان و نهال سلطانی

نهال سلطانی اخیراً به یک افشاگری دیگری درباره رابطه عاشقانه‌ اش با فرهاد مهادیان بازیگرایرانی پرداخته است. افشاگری نهال سلطانی درباره رابطه‌ اش با این بازیگر مرد ایرانی واکنش‌ های متفاوتی در فضای مجازی به وجود آورد. این اتفاقات به صورت یک کلیپ منتشر شده که در آن نهال سلطانی در گفتگو با سینا ولی‌ الله مجری برنامه «چند شنبه با سینا» راجع به این رابطه حاکی شد. توضیحات او در این کلیپ باعث تحت پوشش قرار گرفتن گوشه‌ هایی از زندگی شخصی این مدل معروف شد.

اینستاگرام نهال سلطانی

اینستاگرام نهال سلطانی

نهال سلطانی اینستاگرام را مرکز فعالیت های خود قرار داده است و این سلبریتی در حال حاضر از این شبکه با کاربران و طرفداران خود در ارتباط می باشد. از همان زمان قدیم که در زمینه مدلینگ فعالیت می کرد، احتیاج داشت تا صفحه ای را برای خود جفت و جور کند و عکس و تصاویر خود را منتشر کند و طرفداران را به سمت خود بکشاند. به همین دلیل او پیجی را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی ایجاد کرد و موجب شد تا رفته رفته با انتشار عکس های خود به شهرت برسد. او از این طریق البته تبلیغات مارک های معروف را هم شروع کرد و کم کم شرکت های مشهوری به او پیشنهاد دادند تا محصولات شان را در صفحه خود تبلیغ کنند.

پیج اینستا نهال سلطانی در حال حاضر تیک آبی خورده است و او بیش از یک هزار پست در این صفحه منتشر کرده است. همچنین در حال حاضر او یک میلیون و 388 هزار و 321 نفر فالور دارد و در آخرین پستی که منتشر کرده است تصویری از خود با لباس عروس را به  اشتراک گذاشته است که بازدید، کامنت و لایک زیادی را گرفته است. در این صفحه گفته است که او ساکن کانادا است و در این کشور زندگی می کند. در بخش استوری های او موضوعات مختلفی را پوشش داده است که می توان به فیتنس، غذا، هنر، سفر و گردشگری، خرید، ترانه و ….اشاره کرد.

اهنگ نهال سلطانی

اهنگ نهال سلطانی 

اما همانطور که گفتیم این سلبریتی تنها در زمینه مدلینگ کار نمی کند. او سابقه خواندن آهنگ و کار در زمینه موسیقی را هم در کارنامه خود دارد. نهال سلطانی اینستا را نیز راهی برای دریافت آهنگ های او معرفی کرد. او در یک لایوی گفته بود که یکی از طرفدارانش آهنگ او را روی عکس های قدیمی او میکس کرده است که با دیدن آن کلیپ خاطرات من زنده شد که خیلی خوشحال شدم و موجب شد تا احساس غرور کنم که شما عزیزان هنوز هم با من همراه هستید. او گفت که دوست دارم این آهنگ را گوش کنید و نظر خودتون رو هم به من بگید چون که نظر شما خیلی برام مهمه. پس از آن آهنگ مورد نظر را پخش کرد. آهنگ کی مثل من این مدلینگ پس از انتشار توجه زیادی را به طرف خود جذب کرد.

ماشین نهال سلطانی

ماشین نهال سلطانی

او تا به حال با ماشین های زیادی دیده شده است و در کنار آنها عکس گرفته است اما معلوم نیست که آیا این اتومبیل های شیک مال خود او است یا خیر. در حال حاضر بیشتر سلبریتی های خارج از کشور از ماشین های کرایه ای استفاده می کنند و به همین دلیل حرف و حدیث های گوناگونی در این مورد وجود دارد. برخی ها می گویند که او درآمد بالایی دارد و احتمالا تمام ماشین های مختلفی که در تصاویر خود استفاده می کنند، مال خودش است. اما برخی دیگر نیز می گویند که این طور نیست او نیز نمی تواند به دلیل سیستم مالیاتی که کشورهای اروپایی دارد، چند اتومبیل مدل بالا داشته باشد. هنوز معلوم نیست که واقعا ماشین او چه مدلی است اما بنز، پورشه، لامبورگینی و چند مدل شاسی بلند در تصاویر و کلیپ های او دیده شده است.

حضور در لیست برترین مدل های ایرانی

حضور در لیست برترین مدل های ایرانی

در حال حاضر او یکی از برترین مدل های ایرانی است که در سطح داخلی و جهانی شناخته می شود. او از سن 14 سالگی در این زمینه کار کرده است و از دوران بچگی به این کار علاقه زیادی داشت. او در همان سن نوجوانی توانست به عنوان زیباترین دختر خاورمیانه لقب بگیرد و به همین خاطر تشویق شد تا گسترده تر در این زمینه فعالیت کند. با توجه به شکست عشقی که خود و دوست پسرش که مدتی بود با او رابطه داشت، او را تنها گذاشت، تصمیم گرفت تا از او که بازیگر بود معروف شود و به درجات بالا برسد. به همین خاطر تمام وقت خود را در این زمینه گذاشت و تلاش فراوانی کرد تا در آن موفق شود و همین طور هم شد. در حال حاضر او به عنوان یکی از معروف ترین مدلینگ های ایرانی در سطح جهانی شناخته می شود. شما می توانید عکس های نهال سلطانی را نیز در تمام مجلات و سایت ها مشاهده کنید.

خانه نهال سلطانی

خانه نهال سلطانی

او از ایران به خارج از کشور مهاجرت کرده است و در حال حاضر از پست هایی که در اینستاگرام می گذارد، فهمیده می شود که در کشور کانادا زندگی می کند. همچنین او در کشورهای دیگر هم دیده شده است که معلوم نیست به دلیل کار در انجا حضور داشته یا اینکه در آن کشورها هم خانه و امکاناتی را خریداری کرده است. اما در حال حاضر گفته می شود که او در شهر تورنتو کانادا ساکن است.

عکس های نهال سلطانی

عکس های نهال سلطانی

عکس نهال سلطانی دقیقا پس از آنکه به او لقب زیباترین دختر خاورمیانه را دادند، در صفحات مجازی منتشر شد. از همان زمان به بعد او در زمینه های گوناگونی فعالیت خود را آغاز کرد. همه به دنبال نهال سلطانی بدون آرایش بودند اما در بستر اینترنت چیزی به این نام وجود ندارد. اگر می خواهید تصاویر مربوط به این سلبریتی را مشاهده کنید، به شما توصیه می کنیم که باید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید و جدیدترین عکس های او را در اختیار داشته باشید و از سبک و مدل های جدیدش با خبر باشید. در حال حاضر پیج او بیش از یک میلیون نفر دنبال کننده دارد و یکی از معروف ترین پیج ها در زمینه مدلینگ می باشد. اما اگر به دنبال تصاویر نهال سلطانی قبل عمل می گردید باید بگوییم که این عکس ها وجود ندارند.

نهال سلطانی و دوست پسر بازیگرش

نهال سلطانی و دوست پسر بازیگرش

زمانی که نهال به برنامه سینا ولی الله دعوت شده بود، اعلام کرد که یک دوست پسر داشته که بازیگر بوده و خیلی هم معروف بوده است. این بانوی مدل گفت که با او مدتی بود که دوست بوده و در رابطه بوده است و خیلی هم او را دوست داشته است اما او بی محلی می کند و در نهایت هم از او جدا می شود. او ادامه داد که از این موضوع ضربه شدیدی خورده است و موجب شد تا مدتی را دپرس بشه و از اجتماع دوری کند اما کم کم روحیه خود را بدست آوردم و به خودم قول دادم که حالا که او به خاطر اینکه بازیگر معروفی بوده و به همین دلیل هم به من بی اعتنایی کرده، باید منم معروف بشم و به اون نشون بدم که منم می تونم عین اون بشم.

نهال سلطانی ویکی پدیا

نهال سلطانی ویکی پدیا

برخی ها هم به دنبال بیوگرافی کامل تر این مدل در ویکی پدیا می گردند که اصلا وجود ندارد. برخی از سایت های این را تگ کرده اند تا بتوانند توجه کاربران را به طرف خود جلب نمایند اما ما به شما می گوییم که در هیچ سایتی بیوگرافی کامل تر از زندگینامه فعلی این سلبریتی که در حال حاضر در حال خواندن آن هستید، وجود ندارد. تیم ما سعی کرده است تا بهترین و ناب ترین اطلاعات را در مورد این سلبریتی در اختیار شما قرار دهد.

آشپزی نهال سلطانی

آشپزی نهال سلطانی

او به خاطر فعالیت های زیادی که روی مدلینگ داشت اصلا فرصت آشپزی کردن را پیدا نمی کرد. زمانی که در ایران بود خانواده او آشپزی می کردند و او اصلا وقت آن را نداشت که به این کار بپردازد به همین خاطر زمانی که مهاجرت کرد، به مشکل خورد. دیگر خانواده اش نبود که برایش غذا بپزند و هر روز هم نمی توانست از بیرون غذا بگیرد. به همین خاطر تصمیم گرفت تا در این زمینه در کانال یوتیوب جستجو کند و پختن غذاهای ایرانی را یاد بگیرد. او کم کم توانست این حرفه را هم در حد مطلوبی یاد بگیرد و در حال حاضر هم گفته می شود که تمام آشپزی های خود را انجام می دهد.

شکست عشقی نهال سلطانی

شکست عشقی نهال سلطانی

اما زمانی که در ایران بود، او عاشق یک پسر کرمانی شده بود. آن طور که گزارش شده است، رابطه آنها در ابتدا با همدیگر خیلی خوب بود و همه چی به خوبی پیش می رفت تا اینکه ناگهان اختلافاتی بین آنها رخ می دهد و از هم جدا می شوند. نهال که به شدت عاشق او شده بود در این باره می گوید که این یک شکست عشقی بزرگ برای او محسوب می شود. وی در این مورد می گوید که هرگز این اتفاق را که برایم افتاد را فراموش نمی کنم.

زمان زیادی را سپری کردم تا بتوانم این موضوع را فراموش کنم. واقعا عاشق اون شده بودم و با تمام دل و وجودم دوستش داشتم. دوستش داشتم و دلم می خواست هر روز ببینمش. اما او نخواست و عشق منو کنار زد. بهش التماس کردم اما باز هم رد کرد. رفتم تا شهر کرمان که زادگاهش بود و روستای نزدیک خونشون یک عبادتگاه بود که 3 شبانه روز دعا کردم اما باز هم جواب نگرفتم.

نهال سلطانی ساسی مانکن

نهال سلطانی ساسی مانکن

اما همانطور که می دانید این سلبریتی علاوه بر کارهای مدلینگ به موسیقی نیز علاقه دارد و حتی آهنگ هایی را هم به بازار عرضه کرده است. اما جالب است بدانید که علاوه بر اینکه خوانندگی کند، در موزیک های خوانندگان مشهور دیگر نیز ظاهر شده است که یکی از آنها ساسی مانکن است. او در این کلیپ در حال رقص و هنرنمایی می باشد و همین مسئله موجب تعجب و توجه طرفداران و افراد زیادی شده است.

رابطه نهال با حمید صفت

رابطه نهال با حمید صفت

اما تصویری از این مدلینگ با حمید صفت منتشر شد که تعجب همگان را بر انگیخت. این تصویر خیلی زود در فضای مجازی دست به دست چرخید و موجب شد تا شایعاتی مبنی بر رل زدن این دو به وجود آید. برخی از کاربران گفتند که آنها با همدیگر رابطه دوستی برقرار کردند و برخی دیگر نیز اعلام کردند که نهال تا به حال سابقه حضور در کلیپ های خواننده های دیگر مانند ساسی مانکن را هم دارد پس نمی تواند تنها به خاطر یک عکس این گفته ها درست باشد.

شغل نهال

شغل نهال

این بانوی ایرانی در زمینه مدلینگ کار می کند و از زمانی که تنها 14 سال داشت در این رشته به طور حرفه ای فعال است. او در همان زمان لقب بانوی زیبای خاورمیانه را از آن خود کرد و توجه افراد زیادی را در سراسر جهان به طرف خود جلب کرد. البته او تنها در این زمینه فعالیت نمی کند. از جمله کارهای دیگر او می توان به خوانندگی و بازیگری نیز اشاره کرد که گفته می شود از دیگر علاقمندی های او می باشد و بارهای در کلیپ های دیگران نیز دیده شده است. اخیرا نیز او با ساسی ماکن و حمید صفت همکاری کرده است و کلیپ و آهنگ هایی را ساخته است که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

شباهت این مدلی ایرانی

شباهت این مدلی ایرانی

اما گفته می شود که او شباهتی با یکی دیگر از بانوان مدل دیگر دارد. برخی از کاربران به این موضوع پرداخته اند و سعی کرده اند که این موضوع را بررسی کنند اما هیچ اطلاعات در مورد این قضیه وجود ندارد. در حال حاضر این مدل ایرانی یکی از مشهورترین مدل هایی است که در سطح جهانی معروف شده است و به همین خاطر شایعات و حرف و حدیث هایی در مورد او زیاد به گوش می رسد.

خواهر مدل ایرانی

خواهر مدل ایرانی

نهال سلطانی دارای یک خوانده ای 5 نفره است که دو خواهر دیگر به نام های نادیا و نازلین دراد که آنها نیز مانند خود او جذاب و خوشکل می باشند. این سلبریتی چند عکس از خود و خواهر های خود نیز منتشر کرده است که می توانید آنها را در صفحه اینساگرام این سلبریتی مشاهده کنید. همچنین زمانی که او در ایران بود او به دلیل کارهای زیاد نمی تونست آشپزی کند و به همین دلیل این کار خواهران او بود که آشپزی را بر عهده می گرفت. اما پس از اینکه مهاجرت کرد نهال دیگر کسی را نداشت و تک و تنها در کشور کانادا مجبور بود تا این حرفه را یاد بگیرد. او از آشپزی چندان خوشش نمی آمد اما در آن وضعیت مجبور بود و دیگر نمی توانست از بیرون غذا بگیرد. برای این منظور در سایت یوتیوب به دنبال فیلم های آموزشی گشت و این حرفه را یاد گرفت.

سوالات متداول

نهال سلطانی در چند سالگی به عنوان زیباترین دختر خاورمیانه انتخاب شد؟

او در آن زمان تنها 14 سال بیشتر نداشت و از همان زمان به این رشته علاقمند شد.

نهال سلطانی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

رشته اصلی او مدلینگ می باشد اما علاوه بر آن، در زمینه های خوانندگی و بازیگری نیز کار می کند.

نهال سلطانی عاشق کدام بازیگر شده بود؟

مشخص نیست که این سلبریتی با کدام یک از بازیگران معروف رابطه داشته است.

5/5 - (3 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.