نگین عابدزاده کیست؟ عکس های جنجالی و آنچه خودش هم نمی داند

نگین عابدزاده اینفلوئنسری است که در زمینه لایف استایل کار می کند و توانسته با تصاویری از خود و همسر خود منتشر می کند، توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید. این سلبریتی در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر فالور دارد و یکی از افرادی است که توانسته از این راه درآمد های زیادی را به جیب بزند. او در واقع پس از اینکه با همسرش ازدواج کرد، به شهرت رسید. در ابتدا یک دوربین عکاسی داشت که تصاویر خود را در صفحات مجازی منتشر می کرد. آنها در کنار هم ژست های مختلفی می گرفتند و از آنجایی که نگین یک عکاس حرفه ای بود، توانست تصاویری بگیرد که نظر همه را به طرف خود جلب کند. به همین دلیل خیلی زود آنها به عنوان چهره های جدید شبکه های مجازی شناخته شد. در ادامه اطلاعات ریزتری را در مورد این بانوی مدل ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

زندگینامه نگین عابدزاده

زندگینامه نگین عابدزاده

نگین عابدزاده در 12 دی سال 1372 در شهر تهران به دنیا آمده است. او از همان دوران نوجوانی به رشته عکاسی علاقه خاصی داشت و به همین خاطر یک دوربین خریده بود و هر جایی که می رفت آن را نیز به همراه خود می برد. او در دانشگاه نیز به دلیل علاقه  رشته گرافیک را انتخاب کرد و در آن مشغول تحصیل شد. او تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس در همین رشته ادامه داد. این اینفلوئنسر علاقه و اشتیاق خاصی به لایف استایل داشت و این را می توان از تصاویرش در شبکه های اجتماعی به خوبی درک کرد. او به همین خاطر خیلی زود به یک چهره مشهور ایرانی تبدیل شد.

زمانی که به مدرسه می رفت در مسیر راه با پسری به نام احمد رضا خادمیان آشنا شد. این دو دوستی خود را 8 سال ادامه دادند و پس از آن تصمیم گرفتند تا با یکدیگر ازدواج کنند. آنها بالاخره در سال 1393 با هم دیگر ازدواج کردند و پس از آن بود که نگین تصاویر عاشقانه خود را در فضای مجازی منتشر می کرد و به شهرت رسید. در حال حاضر اکانت او در اینستاگرام بیش از یک میلیون نفر فالور دارد و یکی از پیج های پرطرفدار افرادی است که در زمینه لایف استایل کار می کند.

نگین عابدزاده اینستاگرام

نگین عابدزاده اینستاگرام

پیج نگین عابدزاده در شبکه اجتماعی اینستاگرام پس از اینکه او با همسرش ازدواج کرد و تصاویر عاشقانه خود را نیز در ان منتشر کرد، بازدید کننده زیادی را به طرف خود جذب کرد. در حال حاضر این صفحه  یک میلیون و 613 هزار و 87 فالور دارد و 566 پست مختلف را منتشر کرده است. این اینفلوئنسر در این پیج نوشته است که فعالیت های خود را از سال 1392 آغاز کرده است که با این احتساب او در حال حاضر حدود 7 سال است که در زمینه لایف استایل فعالیت می کند. همچنین در این پیج اکانت شخصی همسرش را نیز بدست آورد.

 اما نکته جالب دیگری که توجه شما را نیز به خود جلب می کند، این است که او در این صفحه یک اکانت دیگری به نام پسرش که تازه به دنیا آمده است را نیز تبلیغ می کند. حتما می دانید که پسر او چند ماهی می شود که به دنیا آمده است و او اسم این کوچولو را دیار گذاشته است. همچنین آخرین پستی که این سلبریتی منتشر کرده است مربوط به جشن تولد خودش می باشد که کلیپی است که در آن حضور دارد. افراد زیادی تولد او را تبریک گفته است.

نگین عابدزاده فیلم عروسی

نگین عابدزاده فیلم عروسی

همانطور که گفته شد این اینفلوئنسر زمانی که به مدرسه می رفت در مسیر راه با احمد رضا آشنا شد. آنها به مدت 8 سال با همدیگر دوست بودند و با هم ملاقات می کردند و این رابطه را حفظ کرده بودند تا اینکه تصمیم می گیرند که با همدیگر ازدواج کنند. پس از موافقت خانواده آنها، مراسمی را ترتیب می دهند که فیلم آن در فضای مجازی پخش شد. در این مراسم همه چی عالی برگزار شده بود و از آنجایی که فهمیده می شود مهمان های زیادی هم دعوت شده بودند. این نشان می دهد که خانواده ها بسیار پولدار می باشند و به همین خاطر در تالاری مجلل برگزار شده بود. در بخشی از این کلیپ این دو زوج جوان و خوشتیپ با همدیگر آواز می خوانند و در وسط تالار در حالی که در دیگران هم دور آنها را گرفته اند، می رقصند.

آنها برای همدیگر عشق و عشوه و بوس هدیه می کنند و حاضران و بینندگان را جذب خود می کنند. در زیر این کلیپ کاربرانی نظر داده اند و گفته اند که عجب عروسی ای و آرزوی همه است که چنین مجلسی را داشته باشند. برخی دیگر نیز می گویند که این ها از من و شما سوء استفاده می کنند و پول های خوبی را به جیب می زنند و مجالس آنچنانی می گیرند. این افراد تاکید کرده اند که اگر واقعا برای مردم کار می کنند این طور هزینه های گزاف را الکی خرج نکنند و به جای آن به چند فقیر کمک کنند.

نگین عابدزاده قبل از عمل

نگین عابدزاده قبل از عمل

همیشه در مورد افرادی که مشهور شده اند این چنین سوء ظن هایی وجود دارد. هر چند که امروزه عمل جراحی زیبایی بسیار رایج شده است و حتی دیده می شود که مردان نیز از طرفداران پر و پا قرص آن می باشند و با استفاده از آن کم و کاستی های ظاهری خود را می پوشانند. اما در مورد خانم ها می توان این را گفت که آنها معمولا حساس تر می باشند و از آنجایی که بانوانی مانند نگین عابدزاده در زمینه اینفلوئنسری فعال است، حساسیت این موضوع دو چندان می شود. احتمال دارد که او هم چند عل زیبایی را روی صورت خود انجام داده باشد. برخی ها می گویند که او ژل به لب ها و زیر چشم خود تزریق کرده است. برخی دیگر گونه های او را خیلی برآمده می دانند و برخی هم به فرم بینی او گیر داده اند. هر کسی یک نظری دارد اما مسئله اینجاست که هیچ تصویری از قبل از عمل او وجود ندارد. تنها یک متخصص جراحی زیبایی است که می تواند به موضوع عملی بودن یا نبودن صورت این سلبریتی دست یابد.

عروسی نگین عابدزاده

عروسی نگین عابدزاده

نگین عابدزاده و همسرش 8 سال صبر کردند تا به همدیگر رسیدند و در این مدت عشق خود را زنده نگه داشتند. اما زمانی که آنها نامزد بودند و هوادارانی پیدا کرده بودند، این دو نمی دانستند که برگزاری مراسم آنها هم موجب می شود که کاربرانی او را ترک کنند و هم اینکه در عوض کاربرانی را به طرف خود جذب کنند. موضوع از این قرار بود که مراسم عروسی آنها جنجالی برگزار شد. البته از نظر آنها همه چی درست بود و همانطور که برنامه ریزی کرده بودند انجام شد. آنها مجلس خود را در تالاری شیک در تهران برگزار کرده بودند و در آن افراد زیادی را هم دعوت کرده بودند که از فیلم آن فهمیده می شود که خانواده های این دو بسیار پولدار می باشند.

در فیلم عروسی این دو در وسط مجلس قرار دارند و می رقصند در حالی که دیگران نیز دور آنها را گرفته اند و حرکاتی انجام می دهند. پس از اینکه مجلس تمام شد و فیلم آن منتشر شد، کاربرانی به آن واکنش نشان دادند و برخی ها گفته اند که عجب عروسی ای گرفته، این آرزوی هر کسی است که همچنین مجلسی را داشته باشد و شب عروسیش شاد باشد. آنها این دو را خوشبخت ترین زوج دنیا دانستند اما در عوض برخی ها هم به شدت از آنها انتقاد کرده اند و گفته اند که در اولین شب زندگی چه خرج های بی خودی را انجام می دهند در حالی که می توانست خیلی ساده تر انجام بشه و در عوض کمکی به افراد نیازمند بکند تا دل آنها را نیز شاد بکند.

همسر نگین عابدزاده

همسر نگین عابدزاده

او با همسر خود در مسیر مدرسه آشنا شد و به مدت چند سال با هم دوست بودند. رابطه آنها روز به روز صمیمی تر می شد و رفته رفته جدی تر شد. تا اینکه احمد رضا خادمیان تصمیم گرفت تا از او خواستگاری کند و جواب بله را بگیرد. او در 2 اردیبهشت سال 1369 در شهر تهران متولد شده است. گفته می شود که تحصیلات را نیز به طور جدی ادامه نداده و بیشتر به کار پرداخته است. او یک کافه رستوران دارد و گفته می شود که با برادر خود و برادر همسرش در آن شریک است. پس از آنکه این دو در فضای مجازی به شهرت رسیدند، کافه خود را در آن تبلیغ می کنند.

به یکباره کافه آنها مشتریان زیادی پیدا می کند و سپس تصمیم می گیرد که کافه دیگری به نام رئال افتتاح کند که مخصوص افراد ورزش کار و چهره های مشهور تلویزیونی باشد. در حال حاضر درآمد آنها از این طریق تامین می شود و گفته می شود که پول خوبی را به جیب می زند. اما زمانی که کافه رئال را راه اندازی کرد، به یکباره تمام طرفداران این تیم فوتبال اسپانیایی به این کافه امدند و مشتری ان شدند. این موضوع هم دلیلی شد تا این دو سلبریتی درآمد خوبی از این طریق به جیب بزند.

حاشیه های نگین عابدزاده

حاشیه های نگین عابدزاده

از مهمترین حاشیه های این اینفلوئنسر می توان به انتشار فیلم عروسی او در فضای مجازی اشاره کرد. این دو سلبریتی تا به حال حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است که انتشار فیلم مجلس آنها سرو صداهای زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد. آنها پس از این که 8 سال با هم دوست بودند، بالاخره تصمیم گرفتند تا با هم ازدواج کنند. به همین خاطر احمد رضا به خواستگاری رفت و پس از اینکه با خانواده نگین به توافق رسید، مجلس عروسی خود را نیز برگزار کرد. مجلس آنها در یک تالار شیک و مدرن برگزار شد و مهمان های زیادی را هم دعوت کرده بودند. آنها در این فیلم حسابی می رقصیدند و شاد بودند. برخی از کاربران به این صفحه اعتراض می کردند و می گفتند که چطور یک سلبریتی که مشهور است می تواند فیلم عروسی خود را منتشر کند و هیچ برخوردی با آنها نشود.

برخی هم از وجود شکاف طبقاتی زیاد میان افراد ثروتمند و فقیر جامعه حرف زدند و معتقد بودند که برگزاری این گونه مراسمات بیشتر به ضرر جامعه می باشد و موجب می شود که یک سری از افراد دچار سرخوردگی و یاس شوند که ممکن است عواقب بدی را برای آنها به دنبال داشته باشد. برخی از کاربران و طرفداران این سلبریتی به نشانه اعتراض صفحه او را آنفالو کردند و نوشته بودند که او دیگر نمی تواند به عنوان یکی از افرادی که جزء ادد لیست های دوستان من بود، باشد.

مهاجرت نگین عابدزاده

مهاجرت نگین عابدزاده

اما برخی از طرفداران این سلبریتی بر این باورند که در حال حاضر بیشتر اینفلوئنسرهای مشهور ایرانی در خارج از کشور زندگی می کنند. این افراد پس از اینکه توانستند نظر مردم را به طرف خود جلب کنند و طرفداران بسیاری جذب کنند، از کشور خارج می شوند و کار خود را در کشورهای خارجی دنبال می کنند. آنها افراد زیادی را مثال می زنند که همین مسیر را دنبال کرده اند. این افراد می گویند که اینگونه از بلاگرها تنها به فکر اهداف اقتصادی خود هستند و نمی خواهند کاری کنند که کشور پیشرفتی داشته باشند. افرادی که تمام هر چی را که دارند از مردم همین مملکت دارند اما پس از اینکه به شهرت رسیده اند آنها را ترک می کنند.

به همین خاطر گفته می شود که دیر یا زود باید شاهد مهاجرت این اینفلوئنسر هم باید باشیم و آنها را در خارج از کشور باید ببینیم. هر چند که شایعاتی نیز در مورد آنها پیچیده است و گفته می شود که آنها نیز امکان دارد به کشور ترکیه سفر کنند و ادامه زندگی خود را در آن کشور سپری کنند و در آنجا فعالیت های خود را ادامه دهند. برخی ها می گویند که به دلیل فعالیت هایی که دارند از طرف نیروی انتظامی بارها هشدار دریافت کرده اند که امکان دارد همین امر موجب شود تا کشوری دیگری را به عنوان مقصد خود انتخاب کند. هر چند که هیچ کدام از این سلبریتی ها در مورد این موضوع واکنشی نشان نداده اند و این گفته ها فعلا در حد یک شایعه می باشند.

نگین عابدزاده تلگرام

نگین عابدزاده تلگرام

فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف می تواند کاربران زیادی را به طرف شما جذب کند. برخی از کاربران فقط در یک شبکه خاصی فعالیت می کنند و به همین خاطر اگر می خواهید که آنها را هم در میان لیست طرفداران خود داشته باشید، حتما باید به این نکته به طور ویژه بپردازید. اما نگین عابدزاده فردی است که به خوبی به این نکته واقف است و به خاطری که در داخل ایران زندگی می کند می داند که شهروندان داخلی از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده های زیادی می کنند. به همین خاطر هرگز این فرصت را از دست نداده و یک کانال به نام خود ثبت کرده است و از این طریق افرادی را که در این شبکه فعالیت می کنند، را دعوت کرده تا به کانال او بپیوندند. او با این کار توانسته کار مفیدی انجام دهد و با کاربران خود در ارتباط باشد.

آدرس این کانال را می توانید از صفحه این سلبریتی در شبکه اجتماعی اینستاگرامش دریافت کنید. در این کانال او تصاویر و نوشته های خود را منتشر می کند که می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین او کلیپ های کوتاهی از خود و همسرش به همراه پسرش را منتشر کرده است. در آخرین کلیپی که منتشر کرده است، کلیپ مربوط به جشن تولدش در 12 دی می باشد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. در شبکه اجتماعی تلگرام می توانیم هم در زمینه متن ، هم عکس و نیز کلیپ فعالیت کنیم.

نگین عابدزاده توییتر

نگین عابدزاده توییتر

اما شاید با دیدن این تیتر به این فکر افتاده باشید که این سلبریتی در شبکه اجتماعی توییتر هم فعالیت می کند اما در اشتباه هستید. او هیچ اکانتی در این شبکه ندارد و همانطور که می دانید شبکه توییتر بیشتر مخصوص افرادی می باشد که به سیاست علاقه داشته باشد. همچنین می توان درا ین شبکه خبرنگاران مختلفی را پیدا کرد. علاوه بر آن، افرادی که به اخبارهای گوناگون علاقه دارند نیز در آن عضو می باشند و به خبرهای روز دنیا دسترسی دارند. در این شبکه برخی از افراد نام نگین عابدزاده را هم آورده اند. به طور مثال یکی از آنها علی رضایی است که گفته که زکی پور و قائدی افرادی بودند که به شدت دور و ور او می پلکیدند اما نتوانستند مخش را بزنند. این اینفلوئنسر از جمله شاخ های اینستاگرامشاخ های اینستاگرام ایران چقدر پول در می آورند؟ معرفی شاخ های معروف محسوب می شود که نه هنر دارد و نه ظاهر خوشکل.

او تمام اعضای بدنش را عمل کرده و هیچ جای سالمی را نمی توان روی آن پیدا کرد. اما یکی دیگه گفت که داشتم به پیج این بلاگر نگاهی می انداختم که با تصاویر بارداری او روبرو شدم. به این نکته پی بردم که احتمال دارد در تاریخ 9/9/99 زایمان کند. در واقع این فرد پیش بینی کرده که او نیز می خواهد مانند بیشتر افراد دیگر بچه اش را در این تاریخ به دنیا بیاورد تا خاص شود. برخی ها هم در زیر آن پست نگرانی خودشان را از این کار ابراز داشته اند و گفته اند که اگه واقعا بچه ناقص باشه هم فقط به خاطر اینکه در این تاریخ خاص به دنیا بیاید حاضرند که این کار رو کنند؟

کار های نگین عابدزاده

کار های نگین عابدزاده

می توان تمام تصاویر این سلبریتی را در صفحه اینستاگرام و تلگرامش دید. او یک دوربین عکاسی دارد و از آنجایی که علاقه زیادی به این کار دارد همیشه همراه خودش آن را به این ور و اونور می برد. نگین با منتشر کردن عکس های خود طرفداران زیادی را به طرف خود جذب کرد و سپس کافه همسرش را نیز در آن تبلیغ کرد که باعث شد تا مشتریان او بیشتر شود و به همین خاطر آنها یک کافه دیگری به نام رئال را افتتاح کردند که موجب بیشتر شدن درآمدشان شدند.

دوست پسر نگین

دوست پسر نگین

دوست پسر نگین عابدزاده اسمش احمد رضا خادمیان است که زمانی که به مدرسه می رفت در دوره دبیرستان با او آشنا شد و از همان زمان سال های زیادی را در کنار هم گذراندند. آنها 8 سال با هم رابطه داشتند و هر روز هم رابطه آنها جدی تر می شد. نگین و احمد رضا با همدیگر ازدواج می کنند و زندگی مشترک خود را آغاز می کنند. آنها در کنار هم خوشبخت هستند و در حال حاضر یک پسر به اسم دیار دارند. احمد رضا کافه رستورانی را به همراه برادر خود و برادر نگین مدیریت می کند. البته یک کافه دیگری را هم به طور جداگانه به اسم رئال افتتاح کرده است که نگین نیز در آن همکاری دارد.

یوتیوب این اینفلوئنسر

یوتیوب این اینفلوئنسر

اما در شبکه ویدئویی یوتیوب کلیپ هایی از این سلبریتی وجود دارد. یکی از آن کلیپ ها، مربوط به مجلس عروسی او می باشد که بازدید کننده زیادی دارد. همچنین می توان در مورد مسائل دیگر نظیر تولد نگین، زایمان نگین و حتی بیوگرافی این بلاگر هم کلیپ هایی را بدست آورد و تماشا کرد. یک کلیپ دیگر به مناسبت ولنتاین در این شبکه نیز از او وجود دارد. نگین عابدزاده یوتیوب را به عنوان یکی دیگر از شبکه های اجتماعی انتخاب کرده است.

عکس این بلاگر

عکس این بلاگر

برای اینکه عکس نگین عابدزاده را با کیفیت خوب بدست بیاورید، می توانید به صفحه اینستاگرام او سر بزنید و با عضویت در آن تصاویر جدید او را نیز می توان در هر لحظه مشاهده کرد. او به تازگی تصاویر گوناگونی از فرزندش به اشتراک گذاشته است که توجه طرفدارانش را به طرف خود جلب کرده است. همچنین جالب است بدانید که او برای پسرش یک پیج دیگر و اختصاصی راه اندازی کرده است و تصاویر مربوط به او را نیز در آن منتشر می کند.

سوالات متداول

نگین عابدزاده اهل کجاست؟

او در تهران به دنیا آمده است و در حال حاضر هم در این شهر در کنار همسر و فرزندش زندگی می کند.

ایا نگین عابدزاده قصد مهاجرت دارد؟

هنوز معلوم نیست که قصد و برنامه او چی می باشد اما گمان آن می رود که در اولین فرصت ممکن از کشور خارج شود.

نگین عابدزاده چقدر درآمد دارد؟

در گزارشی آمده است که او از طریق اینفلوئنسری توانسته ماهی 2 میلیون تومان درآمد کسب کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه