نیکی میناژ چگونه مشهور شد؟ عکس های جنجالی و زندگینامه نیکی

نیکی میناژ ترانه سرا، خواننده و بازیگر می باشد که توانسته با انتشار آهنگ های ناب خود توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند. او بین سال های 2007 تا 2009 میلادی نامی برای خود دست و پا کرد و با انتشار آلبوم هایی به عنوان یک پدیده مطرح شد. او نخستین زنی بود که توانست جذاب ترین خوانندگان هیپ هاپ لقب بگیرد. همچنین برخی از رسانه های مطرح آمریکایی در مورد او این طور گفته اند که وی یکی از موثرترین زنان فعال در عرصه رپ می باشد. برترین رپر زن هم لقبی است که مجلات معتبر و صاحب نامی مانند فروبس، کمپلکس و بیلبورد به او داده اند. ترانه و سبک لباس پوشیدن او نیز به نوع خود متمایز از سایر موارد دیگر است. در سال 2017 میلادی جایزه موسوم به Fashion Rebel را نیز برنده شد. در ادامه این مقاله شما را با  Nicki Minaj بیشتر آشنا خواهیم کرد. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

بیوگرافی Nicki Minaj

بیوگرافی Nicki Minaj

برخی ها از خود می پرسند که نیکی میناژ کیست و اینکه او در کجا به دنیا آمده است ؟ نام اصلی او اونیکا تانیا ماراژ بتی است که در 8 دسامبر سال 1982 میلادی در سنت جیمز ترینیداد و توباگو به دنیا آمده است. این خواننده در محله های شهر نیویورک بزرگ شده است و با آهنگ هایی که در سال 2007 و 2009 میلادی به بازار عرضه کرد به شهرت رسیده است. او اولین زنی بود که توانست در بین خوانندگان شبکه ام تی وی جای بگیرد. در واقع این شبکه او را نه به خاطر ترانه هایش بلکه به خاطر اینکه جذاب ترین خواننده رپ زن به بینندگان خود معرفی کرده بود. این بازیگر دوران کودکی سختی را پشت سر گذاشته بود و مادرش کارهایی چون حسابداری، خرید و فروش ارز و غیره داشت و پدرش هم کارمند شرکت اکسپرس امریکن بود. پدر او معتاد به مواد مخدر و الکل بود و یک بار هم می خواست خانه را به همراه همسرش آتش بزند.

زندگینامه نیکی میناژ فراز و نشیب های زیادی داشت. او زمانی که در دبیرستان بود به کارهای هنری علاقه زیادی داشت. اول قصد داشت تا یک بازیگر مشهور شود و به همین خاطر در گروه تئاتر مدرسه خود عضو بود. او در همان دوران برای بدست آوردن خرج و مخارج زندگی در یک رستوران مشغول به کار شد اما دیری نگذشت که از آنجا به دلیل بد حرف زدن با مشتری اخراج شد. او خود گفته بود که 15 بار دیگر هم از مکان های مختلف به همین دلیل اخراج شده بود. اما فعالیت های موسیقی خود را با عضویت در گروه فول فورس آغاز کرد. او در 5 ژوئن سال 2007 نخستین آهنگ و در 12 آوریل 2008 دومین مجموعه از آهنگ هایش را به بازار عرضه کرد. در همان سال لقب زن سال را گرفت. سومین مجموعه از کارهایش در سال 2009 میلادی در دسترس عموم قرار گرفت و دوران طلایی این خواننده مشهور آغاز شد.

همسر نیکی میناژ

همسر نیکی میناژ

او در اوایل حرفه خود اعلام کرده بود که دو جنسه است. هر چند که در سال 2010 طی مصاحبه ای دوباره نگاه های زیادی را به طرف خود جلب کرد. او در این مصاحبه گفت که به نظرم دخترها همه جذاب هستند اما دروغ نمی گویم و واقعا از دخترها برای دوستی اعلام آمادگی می کنم. با این حرف انتقادهای زیادی نسبت به او شد و برخی از منتقدان او شروع به گرفتن جبهه علیه او کردند. در سال 2020 نیز او دوباره به این نظر خود اشاره داشت و یک بار دیگر نیز خاطرات گذشته را تازه کرد. او در اواخر سال 2014 میلادی بود که از صفری ساموئل دوست پسر خود جدا شد. آنها از سال 2000 میلادی بود که با هم زندگی می کردند.

سپس او یک سال پس از آن با میک میل رپ معروف رابطه گرفت. رابطه آنها تا ماه ژانویه سال 2017 میلادی دوام آورد و سپس اعلام کرد که به آن خاتمه داده است. در ماه دسامبر سال 2018 میلادی دوباره اعلام کرد که با کنث زو پتی دوست دوران کودکی خود رابطه عمیق برقرار کرده و یک عقدنامه رسمی برای ازدواج ترتیب داده است. بالاخره در 21 اکتبر سال 2019 میلادی به طور رسمی ازدواج کرد. در نهایت در ماه جولای سال 2020 او در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که انتظار دارد تا صاحب اولین فرزند خود شود و در تاریخ 30 سپتامبر همان سال او یک فرزند پسر به دنیا آورد.

درآمد نیکی میناژ

درآمد نیکی میناژ

بدون شک تمام خوانندگانی که به این وسعت به شهرت رسیده اند یکی از پولدارترین و ثروتمندترین افراد فعال در آمریکا می باشند. آنها از دوران کودکی رویاهایی را در سر می پروراندند که دستیابی به آنها برای خیلی ها دور از دسترس بود اما این افراد کاری کردند که به دیگران بگویند که خواستن توانستن است. این خواننده با فروش آلبوم های خود سالانه میلیون ها دلار را به حساب خود واریز می کند. همچنین از شرکت های تبلیغاتی دیگر نیز که با آنها قرارداد دارد، مبالغی را دریافت می کند. علاوه بر آن در بیزینس های دیگر نیز سرمایه گذاری های هنگفتی انجام داده است، پول زیادی را هم از همان طریق به جیب می زند. او یکی از مشهورترین و ثروتمندترین خوانندگان زن دنیا به شمار می رود. علاوه بر آن، اکانت او در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب نیز درآمدزایی خوبی برای دارند.

بچه های Nicki Minaj

بچه های Nicki Minaj

همانطور که گفته شد او زندگی شخصی پر فراز و نشیبی داشته است. در ابتدا او اعلام کرده بود که دو جنسه است و به همین خاطر نگاه های زیادی را به طرف خود جلب کرد. سپس در مصاحبه ای اعلام کرد که دختران جذابیت خاصی دارند و دوست دارند تا با آنها رابطه داشته باشند که انتقادهای زیادی را نسبت به خود جلب کرد. سپس او از دوست پسر خود جدا شد و با یکی دیگر رابطه برقرار کرد. مدتی نگذشت که با او نیز به هم زد و یکی دیگر را برگزید و دوباره با یکی دیگر وارد رابطه شد. اما در نهایت به سراغ دوست دوران کودکی خود رفت و با او به طور رسمی ازدواج کرد. یک سال پس از آن در صفحه اینستاگرام خود از به دنیا آوردن نخستین فرزند خود که پسر است را به همه تبریک گفت.

خانه نیکی میناژ

خانه نیکی میناژ

نیکی میناژ یکی از معروف ترین خوانندگان آمریکایی است که در اصل اهل ترینیداد و توباکو است. او دوران کودکی خود را در محله های پایین شهر نیویورک سپری کرده است و از همان دوران با سختی های زیادی دست و پنجه نرم کرده است. در دوران دبیرستان دوست داشت تا کارهای هنری انجام دهد و به همین خاطر در گروه تئاتر مدرسه خود عضو بود. او رفته رفته به سمت موسیقی رفت و در حال حاضر به عنوان یکی از مشهورترین خوانندگان رپ زن شناخته می شود. کارهای او فروش خوبی دارد و از این طریق توانسته درآمد خوبی داشته باشد. او در دوران کودکی خود به خاطر اینکه پدرش معتاد و الکلی بود یک بار از مرگ نجات یافته بود. پدرش می خواست که او و مادرش را در خانه آتش بزند. او هرگز این روزها را فراموش نکرده است و در حال حاضر هم که پول زیادی دارد نیز گهگاهی به آن دوران فکر می کند. او با ثروتی که در حال حاضر دارد در بهترین نقاط شهر زندگی می کند و قصری دارد که توجه همگان را به خود جلب کرده است.

مرگ نیکی میناژ

مرگ نیکی میناژ

اگر توجه کرده باشید، شایعات زیادی در مقابل خواننده های رپ وجود دارد و هر از چند گاهی خبری در مورد مرگ آنها منتشر می شود. البته باید این را هم گفت که خیلی از این خواننده ها هم به راستی کشته شده اند و یا در گذشته اند. اما در این اواخر خبری در مورد مرگ این خواننده نیز منتشر شده بود که به شدت از سوی خود او تکذیب شد. او گفت که این ها همه شایعاتی هستند که از طرف دشمنان او منتشر می شوند و به خوبی می داند که آنهایی که دست به چنین کاری می زنند چه کسانی هستند. وی به همه طرفداران خود اعلام کرد که در حال حاضر زنده است و به زودی با توپ پر بر می گردد. این خواننده ابراز اطمینان کرد که در سلامت کامل به سر می برد و فعلا در حال رسیدگی به اوضاع بچه اش می باشد.

ماشین نیکی میناژ

ماشین نیکی میناژ

در برخی از کلیپ های او شاهد هستیم که بهترین ماشین های مارک دنیا را سوار می شود و از هر کارخانه ای که وجود دارد نیز در آنها می توان یکی یافت. اما سوال اینجاست که این اتومبیل ها واقعا مال خود اوست یا موضوع دیگری در پشت آنها وجود دارد. برخی ها معتقدند که این ماشین ها را شرکت های سازنده آنها برای تبلیغات بیشتر به طور رایگان به او می دهند و در حال حاضر او نیز از آنها با کمال میل استفاده می کند. گفته می شود که در پارکینگ خانه او نیز چندین مدل از اتومبیل های شیک و لوکس خارجی وجود دارد که هر روز سوار یکی از آنها می شود.

آهنگ های برتر نیکی میناژ

آهنگ های برتر نیکی میناژ

همانطور که گفته شد، نخستین مجموعه موسیقی خود را در سال 2007 میلادی روانه بازار کرد و سپس در سال های 2008 و 2009 میلادی، به ترتیب دومین و سومین کار خود را در دسترس عموم قرار داد و به شهرت رسید.

swalla

یکی از برترین کارهای این خواننده می باشد که افراد زیادی با او در ساختن آن همکاری کرده اند. این آهنگ در بیلبور آمریکا رتبه 6 را بدست آورد.

super bass

از آلبوم جمعه صورتی می باشد که در سال 2011 منتشر شده است. این آهنگ جایگاه سوم بیلبورد را کسب کرد و سازنده موزیک آن توسط سنا حمری معروف انجام شده بود.

good form

این آهنگ هم توانست رتبه نهم بیلبورد آمریکا را کسب کند و یکی از بهترین آهنگ های این خواننده محسوب می شود که در سال های بعدی هم چند ریمیکس از آن منتشر شده است.

fefe

یکی دیگر از کارهای ناب این خواننده می باشد که البته با همکاری سیکس ناین آن را اجرا کرده است. این آهنگ در 22 ژوئیه سال 2018 میلادی به بازار عرضه شده است.

fly

هشتمین آهنگ آلبوم جمعه صورتی او میب اشد که در 30 اوت 2011 منتشر شده است. این آهنگ را او با همکاری ریحانا خوانده است و رتبه 19 بیلبورد داغ را از آن خود کرده است.

ganja burn

یکی دیگر از ترانه های آلبوم ملکه او است که در سال 2018 میلادی منتشر شده است. این آهنگ هم توانسته جایگاه خوبی در بیلبورد داغ آمریکا بدست بیاورد.

hey mama

این آهنگ رتبه هشتم بیلبورد داغ آمریکا را بدست آورد و بین 10 موزیک برتر کشورهای استرالیاف اتریش، بلژیک، کانادا، فنلاند، فرانسه، آلمان، مجارستان، ایرلند، اسرائیل، لبنان و هلند جای گرفت.

نیکی میناژ بارداری

نیکی میناژ بارداری

این خواننده پس از اینکه با افراد مختلفی رابطه برقرار کرده بود و پس از مدتی با آنجا کات کرده بود، بالاخره با دوست دوران کودکی خود رابطه عمیقی برقرار کرد و به طور رسمی در سال2019 میلادی با او ازدواج کرد. یک سال بعد در صفحه اینستاگرام خود از به دنیا آمدن نخستین فرزندش خبر داد که پسر بود.

اینستاگرام Nicki Minaj

اینستاگرام Nicki Minaj

اما همانطور که گفته شد او در حال حاضر در شبکه های اجتماعی هم فعالیت می کند و در اینستا حدود 128 میلیون فالور دارد. او یکی از پر طرفدارترین صفحات دنیا را به خود اختصاص داده است و در این صفحه بیش از شش هزار و صد پست مختلف منتشر کرده است. شما می توانید در این پیج شاهد لایو نیکی میناژ نیز باشید.

نیکی میناژ تتلو

نیکی میناژ تتلو

اما یکی از پرطرفدارترین خواننده سبک آر اند بی ایرانی امیر تتلو می باشد که گفته می شود که برخی از آهنگ های خود را از این خواننده معروف آمریکایی تقلید می کند. ناگفته نماند که در دنیا خوانندگان زیادی هستند که از کارهای دیگران الهام می گیرند یا برخی از موزیک های انها را دوباره می خوانند.

کنسرت نیکی میناژ در عربستان

کنسرت نیکی میناژ در عربستان

نیکی میناژ کنسرت عربستان را به خوبی اجرا کرد و در این کشور بسته هم طرفدارانی را به طرف خود جلب کرد. اما نکته جالب آن این بود که طرفدارانش در صفحات مجازی پس از این کنسرت به دنبال سرچ نیکی میناژ تصاویر و موزیک ویدئو نیکی میناژ بودند که ببنند این کنسرت در چه حال و هوایی برگزار شده بود.

نیکی میناژ و بن سلمان

نیکی میناژ و بن سلمان

پس از آنکه این خواننده در خاک عربستان فرود آمده گفته شده که بن سلمان از او استقبال رسمی به عمل آورده و حتی دستور داده که تمام امکانات را برای او در اختیارش بگذارند. در برخی دیگر از خبرها آمده بود که برای اینکه بتواند نظر او را جلب کند تا دوباره کنسرت هایی را در کشورش انجام دهد به او هدایای گران بهایی نیز داده است. در ویکیپدیا Nicki Minaj نیز آمده است که او به عربستان سفر کرده است.

نیکی میناژ قبل از عمل زیبایی

نیکی میناژ قبل از عمل زیبایی

نیکی میناژ قبل از پروتز با بعد از پروتز چندان تفاوتی ندارد. او که چهره ای دارد که جراحی های زیبایی در آن موج می زند، در حال حاضر پر طرفدارترین خواننده زن رپ جهان محسوب می شود. علاوه بر پروتز لب، سینه های خود را هم مورد عمل جراحی قرار داده است. نکته قابل توجه دیگری که همه با یک نگاه می توانند آن را درک کنند، تزریق ژل به باسن های خود می باشد. شما می توانید تصاویر او را در پیج نیکی میناژ مشاهده کنید.

Nicki Minaj و کاردی بی

Nicki Minaj و کاردی بی 

هر دوی این ها مدل می باشند و در هفته مد نیویورک با یکدیگر درگیری شدیدی پیدا کردند. این دو ستاره هالیوودی در ابتدا درگیری لفظی وسپس کار به زد و خورد فیزیکی کشانده شد. آنها زمانی که وارد صحنه می شدند و روی فرش قرمز قرار گرفتند با یکدیگر برخورد می کنند و مدتی زیادی نمی گذرد که کار به گلاویز شدن می افتد. در آن شرایط گفته می شود که ماموران امنیتی و نیز بادیگارهایشان آنها را از یکدیگر جدا کردند. اما کار دی بی آنقدر عصبانی بود که کفش خود را در آورد و به سمت او پرتاب کرد.

موزیک ویدئوی جدید Nicki Minaj

موزیک ویدئوی جدید Nicki Minaj

او تا به حال موزیک ویدئوهای زیادی را منتشر کرده است که می توانید با عضویت در کانال یوتیوب نیکی میناژ در جریان آنها قرار بگیرید. این خواننده آخرین اخبار مربوط به کارهای خود را هم در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند و علاقمندان می توانند با فالو کردن آن در جریان اخبار آن قرار بگیرند. نیکی میناژ لامبورگینی نیز یکی از کارهای جدید او محسوب می شود که دیدن آن خالی از لطف نیست.

Nicki Minaj و دریک

Nicki Minaj و دریک

در برخی از خبرها آمده است که این دو سلبریتی قصد دارند تا یک تاریخ بازی برای فرزندان خود ترتیب دهند. این دو از گذشته با هم ارتباط تنگاتنگی داشتند و پس از اینکه او در اینستاگرام از تولد نخستین فرزندش خبر داد، دریک هم برای او آرزوی سلامتی کرد و ابراز امیدواری کرد که روزی بتوانند در کنار هم تاریخ سازی کنند.

ریمیکس نیکی میناژ

ریمیکس نیکی میناژ

شاید شما نیز یکی از طرفداران آهنگ های این خواننده باشید و کارهای او را دنبال کنید. حتما می دانید که او ریمیکس های زیادی را تا به حال منتشر کرده است و برخی از آنها هم توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب کرده است. اگر می خواهید از کارهای این سلبریتی آگاهی یابید توصیه می کنیم که در کانال یوتیوب او عضو شوید.

رزومه نیکی میناژ

رزومه نیکی میناژ

به طور کلی او در حال حاضر 38 ساله است و در ترینیداد و توباکو به دنیا آمده است و در محله های نیویورک رشد یافته است. از دوران کودکی به کارهای هنری علاقه داشت و سپس به طرف موزیک آمد. در سال 2007 نخستین کار خود را به بازار عرضه کرد و استقبال خوبی هم از آن شد. در حال حاضر هم یکی از کارهای اخیر او ترولز نام دارد که در سال 2020 منتشر شده است. از لحاظ زندگی شخصی هم او در حال حاضر با دوست دوران کودکی خود ازدواج کرده است که یک فرزند پسر هم دارد. پیچ نیکی میناژ اطلاعات خوبی در این رابطه به شما می دهد.

نیکی میناژ تازه اول شبه

نیکی میناژ تازه اول شبه

یکی از کارهای هنری این خواننده محسوب می شود که در 28 آوریل 2015 میلادی منتشر شده است. این تک آهنگ در بیلبورد رپ آمریکا توانست جزء 10 آهنگ برتر قرار بگیرد. افرادی مانند استر دین، دکتر لوک، دانی لویس، ترون توماس و سیرکوت به همراه ا کار نویسندگی آن را انجام داده بودند. همچنین دکتر لوک و سیرکوت نیز در کار تولید به او کمک کرده اند. در ابتدا این آهنگ در رتبه 93 بیلبورد 100 آهنگ برتر قرار گرفته بود که بعدا به رتبه 31 رسید.

آهنگ نیکی میناژ شاد

آهنگ نیکی میناژ شاد

خیلی از طرفداران هموطن کشورمان هم هستند که به دنبال آهنگ های شاد این خواننده می باشند. آنها سعی می کنند تا به معانی متن آهنگ ها کاری نداشته باشند و تنها به آهنگ او توجه کنند. در حال حاضر خیلی ها هستند که نمی توانند به متن آنها توجه کنند و از آنجایی که به سبک رپ و خیلی تند خوانده می شود، درک آنها هم سخت می باشد. به همین خاطر بیشتر طرفدارانش به خاطر شاد بودن ریتم آهنگ به آنها گوش می دهند.

آهنگ نیکی میناژ و لیل وین

آهنگ نیکی میناژ و لیل وین

اما یکی از افرادی که با او همکاری های زیادی داشته است، لیل وین می باشد. یکی از آهنگ هایی که این دو خواننده مشهور با هم به طور مشترک اجرا کرده اند، Good Form می باشد. این آهنگ پس از انتشار استقبال خوبی شد و توانست رتبه های زیادی را در بیلبوردهای کشورهای مختلف بدست بیاورد. همچنین یکی دیگر از آهنگ های مشترک آنها سکس غنی می باشد که این آهنگ هم توانست در آمریکا رتبه کسب کند.. این آهنگ از چهارمین آلبوم Nicki Minaj منتشر شده بود.

سوالات متداول

نیکی میناژ اهل کجاست ؟

این خواننده در کشور ترینیداد و توباکو متولد شده بود اما در شهر نیویورک رشد یافت و تبدیل به یکی از برترین خواننده های زن شد.

نیکی میناژ چند فرزند دارد؟

او در حال حاضر یک فرزند پسر دارد که سال گذشته از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام تولد آن را به همه اعلام کرد.

درآمد نیکی میناژ چقدر است؟

هر چند که از این موضوع هیچ سایت و وبلاگی صحبت نکرده است اما گفته می شود که او درآمد بالایی دارد و بهترین امکانات را در اختیار دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.