امین فردین کیست؟ آشنایی با دزد و حاشیه ساز پولکی اینستاگرام

در این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با امین فردین صحبت کنیم. قصد داریم تا به شما بگوییم که او چه کسی است و بشغل اصلی او چه می باشد و چگونه از طریق افشاگری هایی در مورد ایرانیان سلبریتی های معروف به درآمد خوبی دست پیدا کرده است؟ پس اگر علاقمند هستید که این فرد را بیشتر بشناسید با ما همراه شوید.

محتوا پنهان
امین فردین کیست؟

امین فردین کیست؟

در ابتدای این مقاله می‌ خواهیم به این سوال جواب دهیم که امین‌ فردین چه کسی می باشد. در واقع این شخص یکی از کسانی است که در اینستاگرام فعالیت‌ های زیادی را انجام می‌ دهد و تمامی سلبریتی ها و شاخ های اینستاگرام او را می‌ شناسند و در مصاحبه‌ های او شرکت می‌ کنند و با او لایوهای زیادی نیز می گذارند.

در واقع امین فردین یکی از کسانی است که در رابطه با پرده برداری از رازهای سلبریتی ها و یا می‌ توان گفت پشت پرده اخبار روز در رابطه با افراد مشهور و سلبریتی ها با مردم صحبت می کند و شواهدی را به آنان نشان می دهد. او با اثبات مدرک و دلیل این موضوع را با تمامی طرفدارانش به اشتراک می گذارد و از این طریق توانسته است که محبوبیت زیادی را در اینستاگرام به دست بیاورد و یکی از کسانی باشد که تمامی اخبار روز در دستان او باشد.

 امین فردین مدتی در ایران زندگی می کرده است و خبرنگار صدا و سیما نیز بوده است هم چنین سابقه خبرنگاری در مرکز کرمانشاه و خوزستان را داشته است که پس از خبرنگاری به سمت مستند سازی و تدوین رفته است و سابقه کاری زیادی نیز در این زمینه داشته است.

فردین یکی از کسانی است که توانست در سال‌ های ۸۸ تا ۹۰ عنوان بهترین خبرنگار و تدوینگر را دریافت کند و جوایز ارزنده ای را بتواند در این عرصه به دست بیاورد. او فیلم های مستند زیادی را نیز ساخته است و آن ها را تدوین کرده است و این سابقه کاری او باعث شده است که بسیاری از سلبریتی های ایرانی او را بشناسند. از مستندهایی که ساخته است می توانیم به سفر عشق و رهبر انقلاب کور اشاره کنیم که این مستندها در رابطه با موضوعات بسیار جالب نیز می باشند.

صحبت های امین فردین با سحر قریشی و دنیا

صحبت های امین فردین با سحر قریشی و دنیا

در لایوی که به تازگی از امین فردین منتشر شده است، دو سلبریتی پر حاشیه یعنی دنیا جهانبخت و سحر قریشی و همچنین بازیگر ایرانی احمد ایراندوست شرکت داشتند. این لایو در دو قسمت برگزار شد که بخشی از آن هم درگیری لفظی بین این دو سلبریتی زن بود که سعی در کوبیدن شخصیت یکدیگر داشتند.

موضوع جالب توجه در این لایو اتفاقاتی است که در خانه امیر تتلو برای دختران می افتد و اتفاقا یکی از دختران هم سحر قریشی بود. سحر قریشی در مورد امیر تتلو و اتفاقاتی که در خانه این رپر در حال رخ دادن است، صحبت هایی بحث برانگیز و غیر قابل باور کرد. گویا دنیا جهانبخت این صحبت های سحر قریشی را دروغ می دانست و در این لایو هم بر ضد سحر قریشی صحبت کرد.

حاشیه های امین فردین با سلبریتی ها

به طور کلی از آنجا که امین فردین در یوتیوب خود به نوعی افشاگری در مورد سلبریتی ها و شخصیت های معروف مشغول است، با حاشیه های زیادی هم درگیر می شود. یکی از این حاشیه ها ماجرای صدور حکم جلب و دستگیری او توسط پلیس ترکیه بود که توسط برخی از بازیگران و سلبریتی های داخل ایران مطرح شده بود.  

او که خود را پاپاراتزی می داند، در کانال یوتیوب خود به افشای روابط این افراد و مسائلی که در زندگی خصوصی شان اتفاق می افتد، می پردازد. موضوعی که برای این افراد خوشایند نیست و امین فردین را دروغگو و این افشاگری ها را کذب می دانند.

امین فردین و شهاب حسینی چه ماجرایی دارند؟

امین فردین و شهاب حسینی چه ماجرایی دارند؟

 از آن جایی که شغل امین فردین پرده برداشتن از رازهای سلبریتی ها و اسرار آن ها می باشد. این بار در رابطه با شهاب حسینی یکی از بازیگران  توانمند ایرانی صحبت کرده است و در کلیپ محتوای کاملی از شهاب حسینی را به اشتراک گذاشته است و تمامی رازهایش را برملا کرد. همراه ما باشید تا در رابطه با ماجرای امین فردین و شهاب حسینی همه چیز را بدانید.

او در این ویدیو گفت که شهاب حسینی در حالی که به آمریکا می رفت و برای یک سفر کاری به آنجا رفته بود در آن حین کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شد که دیده می شد شهاب حسینی در حال زدن واکسن کرونا می باشد. او در ادامه این کلیپ گفت که صحبت های او و عمل های او هیچگونه هماهنگی ندارد و همیشه این موضوع در رابطه با شهاب حسینی تضاد داشته است.

 هم چنین لقب مرد پروژه بهمن ماه را نیز به شهاب حسینی داده بود و یکی از کلیپ های قدیمی که مال حدود ۲۰ سال پیش بود را به طرفدارانش نشان داد که در آن کلیپ شهاب حسینی در رابطه با شکرگزاری صحبت کرده بود و این موضوع را امین فردین به تمسخر گرفت و گفت که نمی‌ دانم در حالی که در این کشور شکرگزاری می کنی پس چگونه پس از ۲۰ سال به یک کشور دیگر برای واکسن زدن رفته ای. این کلیپ ها باعث شد که جنجال های زیادی در رابطه با شهاب حسینی به پا شود و مردم در رابطه با او صحبت های زیادی را انجام دهند.

ترور امین فردین صحت دارد؟

 در واقع امین فردین یکی از کسانی است که از معروفیت زیادی در میان سلبریتی ها و افراد مشهور در اینستاگرام دارد و همواره کسانی هستند که او را بخواهند ترور کنند و دیگر دست از این کارش بردارد و از پشت پرده های روابط و زندگی های شخصیشان صحبت نکند و دیگر هیچ کلیپی از او در اینستاگرام باقی نماند. اما تمامی صحبت ها فقط یک حاشیه بود و او تا کنون ترور نشده است. او در حال حاضر به فعالیت هایش ادامه می دهد و قصد دارد که سلبریتی های بیشتری را وارد لیستش کند و در مورد آن ها صحبت کند و به گفت‌ و گوهایی با آن ها بپردازد.

ترور امین فردین یکی از موضوعاتی بود که همه را شوکه کرد و همه می گفتند که او ترور شده است در صورتی که او در حال استراحت بود و داشت روی کارهای جدیدش تمرکز می‌ کرد که بتواند پشت‌ پرده های بیشتری را به مردم نشان دهد و مردم را از حواشی هایی که بازیگران از طرفدارانشان پنهان می کنند نشان دهد. در واقع او یکی از کلیپ هایش به این موضوع اشاره کرد و در رابطه با ترورش در تمام شبکه های مجازی پخش شده بود صحبت کرد و گفت که این موضوعات واقعیت ندارد و من سالم هستم. ترور امین فردین فقط یک شایعه بود.

امین فردین در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

امین فردین در یوتیوب هم فعالیت دارد؟

این فرد در یوتیوب یک کانال فعال دارد که لایوها و ویدئوهایی در مورد سلبریتی هایی چون بازیگران، بلاگرها و شخصیت های معروف منتشر می کند. نام کانال او پشت پرده (PoshtePardeh) است و با همین نام می توانید این کانال را در یوتیوب بیابید. در این کانال بیشتر از 1200 ویدئو منتشر شده است و بیشتر از 100 میلیون بازدید برای او داشته است. تعداد سابسکرایب های این کانال بیشتر از 250 هزار است که نشان می دهد این کانال مخاطبان زیادی دارد.

آخرین ویدئویی که او در این کانال منتشر کرد، مربوط به مصاحبه جنجالی او با ستاره بود. ستاره دختری است که ویدئویی از اذیت ها و کتک خوردنش توسط تتلو لو رفت. جدیدترین افشاگری امین فردین از تتلو و اتفاقاتی است که در خانه اش به سر دختران می آورد. در کانال او می توانید ویدئوی افشاگری امین فردین از علی شکارچی، بلاگری که این روزها حواشی زیادی ایجاد کرده است را هم مشاهده کنید.

بازخوردهای فردین در یوتیوب چگونه است؟

او توانسته بازخوردهای یوتیوبش را بسیار بالا ببرد و اول کلیپ هایش را در یوتیوب به اشتراک بگذارد و سپس اینستا را برای اشتراک گذاشتن این کلیپ ها انتخاب کند. امین فردین خامنه ای را بسیار دوست و تدوین هایی در رابطه با او در یوتیوب نیز گذاشته است. امین فردین افشاگری های زیادی انجام می دهد و کلیپ امین فردین و شهاب حسینی نیز در یوتیوبش قرار دارد.

این فرد کجا زندگی می کند؟

این فرد کجا زندگی می کند؟

او تا سال 2018 در ایران زندگی می کرد و در همان سال برای مهاجرت اقدام و ایران را برای همیشه ترک کرد. در حال حاضر این یوتیوبر ساکن کشور آلمان است. اما شهر و محل دقیق زندگی او مشخص نیست. در مورد محل زندگی او گفته می شود که او در آلمان در یک پارکینگ کوچک زندگی می کند. همین پارکینگ هم مکان ضبط ویدئوها و لایوهایی است که در یوتیوب منتشر می کند. البته در مورد درست بودن این موضوع سندی وجود ندارد و خودش هم در این مورد صحبتی نکرده است.

درگیری امین فردین و گلزار

یکی دیگر از افشاگری های جنجالی او در مورد محمدرضا گلزار و آیسان همسرش است. قبل از این هم افشاگری امین فردین از شهاب حسینی و همسر دومش دیگر بازیگر ایرانی جنجال زیادی به پا کرد و بعد از او نوبت به گلزار رسید. او در ویدئوهایی در کانال یوتیوب خود در مورد ماجرای ازدواج گلزار و این که آیا دوست دختر گلزار قبل از ازدواج حامله بوده، صحبت هایی کرد.

او حتی ادعا می کند که گلزار قصد دارد آیسان را طلاق بدهد و به همین خاطر پدر آیسان با گلزار دست به یقه شده است. البته این افشاگری ها در مورد گلزار، موضوعاتی چون پارتی ها و دختر بازی های او بعد از ازدواج و رابطه او با رسانه تی وی پلاس را هم در بر می گیرد. اگر به این موضوعات علاقه دارید، می توانید سری به کانال یوتیوب امین فردین بزنید.

افشاگری امین فردین در مورد بازیگران

افشاگری امین فردین در مورد بازیگران

 شغل امین فردین اینگونه است که در رابطه با بازیگران و اشخاص معروف صحبت‌ های زیادی را انجام می‌ دهد و در مورد حواشی هایی که پنهان مانده است و کسی از آن ها اطلاعی ندارد کنجکاوی می‌ کند تا با تیمش بتواند به آن سوالات دست پیدا کند و پاسخ تمامی سوالاتی که در گزارش هایش نشان می‌ دهد را بدهد.

او در رابطه با حواشی ها و پشت پرده دنیا جهانبخت، شهاب حسینی، پویان مختاری، امیر تتلو، ساسی مانکن، نیلی افشار و دیگر سلبریتی ها پشت پرده های زیادی را آشکار کرده است و تمامی این کلیپ ها را با مدرک به همه نشان داده است. در ادامه می خواهیم چند مورد از افشاگری های او در مورد بازیگران را با شما در میان بگذاریم و بگوییم که او در رابطه با کدام بازیگران پشت پرده های زیادی را انجام داده است پس همراه ما باشید.

امین فردین ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از بازیگران ایرانی می باشد که حواشی های اخیر او باعث شده است صحبت‌ های زیادی از او شود و در تمامی سایت های خبری در مورد او حرف بزنند. در واقع پس از اینکه او از همسر سابقش یعنی مهدی کوشکی که از بازیگران ایرانی است طلاق گرفت تصمیم به مهاجرت داشت و این تصمیمش را نیز عملی کرد و برای همیشه از ایران رفت. پس از رفتنش ترکیه را مقصد مهاجرتش قرار داد و با رفتن به ترکیه جنجال های او بیشتر از قبل شد که امین فردین نیز تصمیم گرفت در رابطه با این بازیگر مشهور کلیپی را به اشتراک بگذارد.

او در این رابطه کلیپی گرفت و گفت که ریحانه پارسا قصد پورن استار شدن را دارد و می‌ خواهد که در آینده یکی از پورن استارهای معروف شود. در ابتدا همه به صحبت‌های او بی اهمیت بودند و کسی حرف‌ های او را باور نمی کرد تا اینکه کلیپ های عاشقانه پارسا به این سمت کشیده شد و ویدیوهای س*** با طرفدارانش به اشتراک می گذاشت و حرف های نامناسبی را بازگو می کرد.

در ادامه در رابطه با او گفت که این شخص رابطه پنهانی با پویان مختاری دارد و او را ملاقات می کند. اما کسی حرف‌های او را باور نکرد. پس از مدتی آشکار شد که جدایی نیلی افشار با پویان مختاری به خاطر ریحانه پارسا بوده است و کارهای ریحانه‌ پارسا باعث شده است که رابطه آن ها به هم بخورد و پویان مختاری به سمت ریحانه‌ پارسا کشیده شود.

امین فردین و پویان مختاری

امین فردین و پویان مختاری

در واقع پویان مختاری یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد که از محبوبیت زیادی در اینستاگرام برخوردار است و او را تمام مردم ایران می‌ شناسند و می‌ دانند که در سبک پاپ فعالیت می کند. هم چنین یکی از خواننده های محبوب در میان ایرانیان است. لازم به ذکر است که امین فردین یکی از سلبریتی های وطن فروش می باشد. در واقع امین فردین تصمیم می گیرد که در یکی از کلیپ هایش که در مورد پشت پرده حواشی ها می باشد در رابطه با پویان مختاری صحبت کند و پشت پرده‌ هایی که پویان مختاری از هوادارانش و مردم مخفی کرده است را برای آن ها آشکار کند. او به همراه تیمش در حال ساختن این کلیپ بود و حدود یک ساعت در رابطه با پویان مختاری صحبت می کرد.

او در این کلیپ با نشان دادن عکس‌ ها و اسنادی به همه فهماند که پویان مختاری با ریحانه پارسا رابطه دارد. اما این موضوع را کسی باور نمی‌ کرد و می‌ گفتند که این خبر یک شایعه است و پشت پرده ای در رابطه با پویان مختاری وجود ندارد. در صورتی که پس از اینکه ریحانه پارسا به ترکیه مهاجرت کرد تنها کسی که مخارجش را می داد و از او حمایت می‌کرد پویان مختاری بود و ابراز علاقه هایی که پویان مختاری در استوری هایش می‌ کرد مخاطبش ریحانه پارسا بود و کس دیگری نبود.

امین فردین در ادامه این کلیپ را به مردم گفت که پویان مختاری به طور مخفیانه با ریحانه پارسا قرار ملاقات داشته است و به نیلی افشار دروغ گفته است این موضوع باعث شد که نیلی افشار و پویان مختاری دعواهای زیادی بین آن ها رخ دهد و با ناراحتی از هم جدا شوند. این پرده‌ برداری های فردین باعث می شود که رابطه بسیاری از سلبریتی ها نیز به هم بخورد و دیگر هیچگونه رابطه ای نیز بین آن ها نماند.

پس از مدتی نیز این داستان آشکار شد و همه فهمیدند که پویان مختاری به خاطر ریحانه پارسا نیلی افشار را رها کرده است و مخارج ریحانه‌ پارسا را پرداخت می‌ کند و برای او کادو های گرانقیمتی نیز می خرد و در اکثر استوری ها و پست هایش ریحانه پارسا حضور دارد. در ابتدا آن ها فقط قصد همکاری با هم را داشتند. اما امین فردین این موضوع را اثبات کرد که رابطه ای میان این دو وجود دارد که این گونه نیز شد.

صحبت های امین فردین در خصوص عاطفه کبیری

یکی از افشاگری هایی که حدود سه ماه پیش توسط این یوتیوبر منتشر شد، افشا پشت پرده عاطفه کبیری بود. عاطفه کبیری یکی از بلاگرهایی است که در اینستاگرام به عنوان آرایشگر و مدل بین المللی شناخته می شود. پیج اینستاگرام این فرد atefe_kabiri_hairstylist که بیشتر از 1.1 میلیون دنبال کننده دارد. این آرایشگر ادعا می کند که ملک 1200 متری به ارزش 300 میلیارد تومان را با شغل آرایشگری خریداری کرده است.

امین فردین ادعا می کند که او دروغ می گوید و این ملک را نخریده است بلکه آن را اجاره کرده است. او عقیده دارد که عاطفه کبیری با این ادعا که در ایران چیزی شبیه به رویا است، موجی از نا امیدی ایجاد می کند و به کاربران فضای مجازی ضربه بدی می زند. افشاگری امین فردین از حنانه تقی زاده یا افشاگری امین فردین از صبا مرشدی هم مواردی دیگر از افشاگری های جنجالی او در مورد بلاگرهایی است که با انتشار عکس ها و ویدئوهای دروغ کاربران فضای مجازی را گول می زنند.

امین فردین در مورد زهره فکور چه گفت

امین فردین در مورد زهره فکور چه گفت

قبل از مرگ زهره فکور صبور فیلم افشاگری امین فردین از زهره فکور صبور در کانال یوتیوب او منتشر شد. او در این فیلم ماجرای صیغه شدن زهره فکور صبور با مهران مهام را فاش کرد. بعد از اینکه خبر فوت این خانم بازیگر منتشر شد، بسیاری صحبت های او را موجب مرگ و خودکشی این بازیگر عنوان کردند. حال امین فردین با صحبت های جدیدش در مورد فیلم مثبت هیجده و شکایت همسرش، صحبت های قبلی اش را تائید کرد و این ادعای برخی از افراد داخل ایران را رد کرد.

افشاگری های جدید وی در مورد حسن یزدانی

امین فردین باز هم در یکی از افشاگری های جنجالی خود، ماجرایی دیگر را فاش کرد. این ماجرا مربوط به ازدواج پنهانی حسن یزدانی و خیانت این شخص به همسر قبلی اش بود. او عکس ها و فیلمی از ازدواج اول او و حتی دوران دوستی او با این شخص منتشر کرد. حسن یزدانی سال 2016 با این خانم با نام نشمین نوری که اهل کردستان است، در هواپیما آشنا می شود. حسن یزدانی به مدت چند سال این رابطه را از خانواده خود مخفی می کند، تا اینکه در سال 1400 با او عقد می کند.

این زوج مراسمی هم برای ازدواج خود برگزار می کنند، اما پدر حسن یزدانی بعد از مدال گرفتن پسرش و رسیدن او به پول او را مجبور می کند که از این خانم طلاق بگیرد. متاسفانه حس یزدانی بعد از این که مدتی با این خواسته پدرش مخالفت می کند، از همسرش طلاق می گیرد و حالا دیگر خود حسن یزدانی هم این ازدواج را تکذیب می کند.

دوست دختر امین فردین کیست؟

دوست دختر امین فردین کیست؟

امین فردین یکی از کسانی است که از تمامی حواشی های پنهان و خبرهایی که پنهان هستند پرده‌ برداری می‌ کند. اما در رابطه با خودش حرفی نمی زند و حواشی زندگی خودش را برملا نمی‌ کند. او یکی از کسانی است که قصد ندارد دوست دخترش را به کسی نشان دهد. البته شاید دوست دختر داشته باشد و شاید هم نداشته باشد. اما اگر داشته باشد نیز آن را به کسی نشان نمی‌ دهد و خودش را وارد این حواشی ها و درگیری ها نمی کند. او یکی از کسانی است که با دخترها عکس نمی گذارد و فقط فعالیتش را در حوزه پرده برداری از رازهای سلبریتی انجام می‌دهد و در حال حاضر همسر امین فردین مشخص نیست که چه کسی می باشد.

درآمد فردین از چه راهی است؟

فردین یکی از کسانی است که از طریق راه های مختلفی کسب درآمد می‌ کند و ممکن است در حوزه‌ های مختلفی فعالیت داشته باشد. او اصلی‌ترین درآمدش را از طریق یوتیوب بدست می آورد. زیرا کلیپ های او جنجال های بسیار زیادی پیدا می‌ کند و همیشه در اکسپلور قرار دارد و وقتی این کلیپ را در یوتیوب می‌ گذارد بازدیدهای یوتیوبش بسیار بالا می‌ رود و از این طریق می‌ تواند به درآمدی که مدنظرش است برسد و هیچ گونه کارهای تبلیغاتی را قبول نمی‌ کند. او فقط از طریق این کلیپ ها به درآمد خوب رسیده است.

عکس های امین فردین را چگونه ببینیم؟

 امین فردین یکی از کسانی است که عکس های زیادی با مردم به اشتراک نمی گذارد و اکثر فعالیتش در رابطه با کلیپ می باشد و این عکس ها برای او معنا و مفهوم خاصی ندارد. زیرا او در حال پیدا کردن رازهای سلبریتی ها می باشد و این موضوعات را نمی تواند در قالب عکس با فالوورانش در میان بگذارد. پس بهتر است که از خودش فیلم بگیرد و محتوای اینستاگرامش را کلیپ کند. البته ممکن است گاهی عکس هایی نیز با فالوورانش به اشتراک بگذارد. اما تعداد این عکس ها بسیار کم هستند. شما می توانید برای دیدن عکس ها و کلیپ های او به پیج اینستاگرامش مراجعه کنید و با سرچ کردن امین فردین در جستجو اینستاگرام تمامی کلیپ ها و محتویات پیج او را نیز مشاهده کنید.

اینستاگرام امین فردین

اینستاگرام امین فردین

 امین فردین یکی از کسانی است که فعالیتش در یوتیوب و اینستاگرام زبانزد همه است و از این طریق توانسته به معروفیت زیادی نیز دست پیدا کند. در واقع کلیپ هایش او را در اینستاگرام به اوج معروفیت رسانده است و از طریق این پرده برداری ها توانسته با سلبریتی های زیادی در اینستاگرام دوست شود. او در اینستاگرام لایوهای متعددی مانند با کسانی مانند دنیا جهانبخت، پویان مختاری، امیر تتلو، نیلی افشار و دیگر سلبریتی های معروف می گذارد و سوال هایی را از آنان در این لایوها انجام می دهد و همانند یک مصاحبه با آنان پرسش و پاسخ هایی را آغاز می‌ کند. در واقع امین فردین یکی از کسانی است که توانسته در اینستاگرام فالووران خوبی را نیز به دست بیاورد و تعداد لایک هایی که در اینستاگرام دارد زبان زد همه باشد.

چگونه می توان به پیج فردین در اینستاگرام دست یافت؟

اگر می خواهید اینستاگرام او را پیدا کنید باید نام او را در قسمت جستجو اینستاگرام به زبان انگلیسی بنویسید. سپس پیج های او بالا می آیند. ولی باید پیجی را انتخاب کنید که پابلیک باشد و جزو فالوورهای فن پیج های او نشوید.

شعر سرماخوردگی از amin fardin

سرما خوردگی نام شعری است که او به تازگی با صدای خودش دکلمه و منتشر کرده است. این شعر به همراه چند قطعه دیگر در یک کانال یوتیوب با نام امین فردین و آیدی Amin Fardin – Topic منتشر شده است. گویا او علاوه بر افشاگری و پاپاراتزی بودن به خواندن و شعر و شاعری هم علاقه مند است. به نظر می رسد این اشعار را خود او سروده است و تصمیم دارد شعرهایش را در این کانال منتشر کند.

سوالات متداول

 1. امین فردین کیست؟

  او یکی از کسانی است که کارش پرده برداشتن از رازهای سلبریتی ها می باشد.

 2. امین فردین با چه کسانی در لایو حضور داشته است؟

  او با  اشخاصی مانند نیلی افشار، دنیا جهانبخت  لایو گذاشته است.

 3. همسر امین فردین کیست؟

  او هیچ گونه صحبتی در مورد همسر و دوست دختر نکرده است.

 4. ماجرای امین فردین با شهاب حسینی چیست؟

  فردین ویدیوی واکسن زدن شهاب حسینی را در شبکه های اجتماعی پخش کرده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.