بیوگرافی پانیذ اسماعیلی به همراه عکس های مادر و پدرش + درآمد ماهیانه او

اگر اهل فضای مجازی و به خصوص شبکه اینستاگرام باشید، حتما تا کنون نام پانیذ اسماعیلی، یکی از کودک هایی که در این فضا فعالیت می کند را شنیده اید. اگر علاقه دارید درباره او اطلاعات بیشتری کسب کنید یا حتی یکی از طرفداران او هستید، خواندن این متن را از دست ندهید و تا انتهای آن مرجع خبری سلبریتی های ایرانی را همراهی کنید.

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی در 12 آذر سال 1393 در تهران متولد شده است. او تک فرزند یک خانواده است که با انتشار فیلم هایش توسط مادر خود، الهام حسینی، به معروفیت و شهرت رسیده است. شهرت او به این گونه بود که مادرش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک صفحه به نام او ایجاد کرد و در آن از روزمرگی های پانیذ فیلم هایی را منتشر کرد. در سال 1396، یکی از این فیلم ها که با شیرین زبانی پانیذ همراه بود، بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت و در صفحات مختلف مجازی وایرال شد. فیلم او بار ها دیده شد و بازدید میلیونی داشت. در نهایت روز به روز صفحه او گسترده تر شد و طرفداران بسیاری پیدا کرد.

در سن 4 یا 5 سالگی، به عنوان مدل یکی از برند های ایرانی طراحی لباس که مخصوص کودک بود، شروع به فعالیت کرد. اما این فعالیت زیاد طول نکشید و پس از کار با چند برند و مجموعه ایرانی، پدر و مادر او تصمیم گرفتند که پانیذ این کار را ادامه ندهد و به سایر علاقه های او بپردازند. او اکنون به زبان انگلیسی مسلط است و زبان فرانسوی را به تازگی شروع کرده است. هم چنین او به موسیقی و پیانو علاقه مند است و آن را به طور جدی و حرفه ای دنبال می کند.

پانیذ اسماعیلی چند سال دارد؟

پانیذ اسماعیلی چند سال دارد؟

پانیذ متولد 12 آذر ماه سال 1393 است و اکنون در آستانه 8 سالگی می باشد.

عکس های این مدل کوچک را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر و با پیشرفت کردن ابزار جستجو در بستر اینترنت، شما به راحتی می توانید عکس هر فرد معروف و مشهوری را در فضای مجازی مشاهده کنید. پانیذ اسماعیلی یکی از اینفلوئنسر های کودک بسیار معروف است که عکس های بسیاری از او در اینترنت وجود دارد. برای دیدن عکس های او فقط کافی است که نام او را به صورت فارسی و یا حتی انگلیسی در قسمت جستجوی مرورگر های مختلفی مثل گوگل وارد کنید. پس از این کار خواهید دید که عکس و حتی فیلم های بسیاری از او برای شما به نمایش در می آیند. علاوه بر این ها، این دختر زیبا، با کمک مادر خود، در شبکه های اجتماعی بسیاری مانند اینستاگرام فعالیت می کند که شما از طریق پیدا کردن صفحه او و یا صفحه هواداران او، می توانید عکس های او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام پانیذ اسماعیلی چیست؟

پیج اینستاگرام پانیذ اسماعیلی چیست؟

کسانی که در حوزه ساخت کلیپ ها فعالیتی انجام می دهند، اگر در رسانه های ملی فعالیت و هم چنین معروفیتی نداشته باشند، برای این که کار خود را از جایی شروع کنند و بتوانند خود را به مردم معرفی کنند، از شبکه های مجازی و به خصوص اینستاگرام استفاده می کنند. اینستاگرام شبکه ای است که امکانات بسیاری برای به اشتراک گذاشتن عکس و فیلم دارد و تنها فضای مجازی این چنینی است که در ایران فیلتر نمی باشد. برنامه ای با این امکانات و چنین ویژگی مهمی (فیلتر نبودن) بهترین مکان و بستر برای این افراد است که بتوانند دیده شوند و مخاطب جذب کنند. پانیذ اسماعیلی، یکی از کسانی است که فعالیت خودش را با کمک مادرش، در این پلتفرم شروع کرده است و با گذشت زمان بسیار کمی توانست دیده و شناخته شود.

پانیذ فعالیت خودش را در این شبکه تقریبا از سال 1396 شروع کرده است و تا کنون موفق به جذب 2 میلیون و 500 هزار فالوور (دنبال کننده) شده است. این مقدار فالوور برای یک کودک و تنها با شیرین زبانی، بسیار زیاد است. البته اکنون، بیشتر فعالیت پیج با مادر او است و او است که مدیریت صفحه را بر عهده دارد. آدرس پیج او در این شبکه panizesmaili7276 می باشد. او در این صفحه با کمک مادرش، عکس و فیلم هایی را با مخاطبان و طرفداران خود به اشتراک می گذارد.

پانیذ اسماعیلی چگونه وارد عرصه مدلینگ شد؟

پانیذ اسماعیلی چگونه وارد عرصه مدلینگ شد؟

پانیذ توسط مادرش و کمک های او به مردم معرفی شد. جریان مدل شدن او از انتشار یک کلیپ از او بود که در آن به صورت کودکانه با مادر خود حرف می زد. مادر او، الهام حسینی، با انتشار آن کلیپ در صفحه پانیذ باعث معروفیت او گردید. از آن جایی که پانیذ دختری زیبا با موهای فر است، مورد توجه طراحان لباس کودک قرار گرفت. دختر زیبایی مثل پانیذ به عنوان مدل آن ها برای معرفی لباس های آن ها بسیار مناسب بود. از این رو همکاری پانیذ با برند ها و مجموعه های ایرانی که در زمینه کودک فعالیت دارند، شروع شد. پانیذ در چند کت واک برای این طراحان شرکت کرد و در نهایت بعد یک الی دو سال فعالیت او در این زمینه، آن را کنار گذاشت و به فعالیت های دیگری روی آورد. اکنون پانیذ اسماعیلی بیشتر از آن که مدل باشد، یک اینفلوئنسر است و از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

آیا این مدل وارد عرصه بازیگری شده است؟

آیا این مدل وارد عرصه بازیگری شده است؟

با معروف شدن پانیذ در فضای مجازی و شبکه اینستاگرام، به علت شیرین زبانی او و استعداد او در دابسمش هایی که توسط مادرش منتشر می شد، برخی به او و خانواده اش توصیه کردند که او در کلاس های بازیگری شرکت کند و یک بازیگر شود. پانیذ نیز در گذشته علاقه خود را به این حرفه ابراز کرده بود ولی او تا کنون در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده است. هم چنین تا کنون اخباری مبنی بر حضور او در عرصه بازیگری منتشر نشده است. هم چنین خانواده او این خبر را تکذیب و رد کرده اند.

این مدل خردسال کجا زندگی می کند؟

پانیذ اسماعیلی در تهران متولد شده است و اکنون همراه پدر و مادر خود در تهران زندگی می کند.

تا کنون چه حاشیه هایی برای پانیذ اسماعیلی رقم خورده است؟

تا کنون چه حاشیه هایی برای پانیذ اسماعیلی رقم خورده است؟

در فضای مجازی و فعالیت در آن به عنوان یک اینفلوئنسر، همیشه حواشی به دنبال دارد. علاوه بر این حاشیه های زندگی شخصی و خانوادگی نیز او وجود دارد که پرداختن به همه آن ها در این مقاله ممکن نیست. اما به طور مثال، پس از این که پانیذ شهرت بسیاری را در این فضا به دست آورد و به عنوان مدل در شو های چند برند و مجموعه شرکت کرد، انتقاد هایی به پدر و مادر او شد. برخی از مردم معتقد بودند که او هنوز بسیار کم سن و سال است و صحیح نیست که او را وارد این عرصه کرد. او نباید بدون اختیار و در کودکی وارد دنیای مد و مدلینگ و یا حتی فضای مجازی شود.

هم چنین یکی از خبرنگار هایی که در زمینه افشاگری افراد معروف فعالیت می کند، صحبت هایی درباره خانواده پانیذ انجام داد. در نهایت مادر او اکثر آن ها را تکذیب کرد. اگر علاقه مند هستید درباره پانیذ و خانواده او اطلاعات بیشتری کسب کنید و به حواشی آن ها بپردازید، نام او را در مرورگر هایی هم چون گوگل جستجو کنید. اگر حواشی بیشتری از آن ها در فضای رسانه منتشر شده باشد، می توانید آن ها را مطالعه و یا مشاهده کنید.

پانیذ اسماعیلی با چه برند هایی همکاری داشته است؟

او زمانی که در سن 4 یا 5 سالگی بود، به عنوان مدل برای تعدادی از برند ها و مجموعه هایی که با طراحی و تولید لباس کودک فعالیت می کنند، همکاری داشت. اما این همکاری با برند های ایرانی بود و معروفیت بسیاری نداشتند و حتی از سوی خود او نیز تبلیغاتی صورت نگرفت. مادر پانیذ فقط یک بار از کت واک او در یکی از شو های این برند، فیلمی را منتشر کرد. همان فیلم و فعالیت پانیذ در آن مجموعه باعث انتقاد هایی به خانواده و پدر و مادر پانیذ شد.

مادر پانیذ اسماعیلی کیست؟

سید الهام حسینی، یکی از اینفلوئنسر های اینستاگرام که محبوبیت بسیاری دارد، مادر پانیذ اسماعیلی است. او طرفداران خود را بچه های خود می داند و عنوان “والده” را در بین طرفداران خود جا انداخته است. صفحه پانیذ در اینستاگرام، توسط او مدیریت می شود و ادمین پیج است.

سوالات متداول

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی چیست؟

پانیذ اسماعیلی متولد 12 آذر سال 1393 در تهران است. او با انتشار فیلم هایش توسط مادر خود، به معروفیت رسیده است و اکنون طرفداران بسیاری دارد. در سن 5 سالگی، فعالیت خودش را به عنوان مدل کودک شروع کرد ولی این فعالیت زیاد طول نکشید و آن را کنار گذاشت. علاقه او اکنون در یادگیری زبان های انگلیسی و فرانسه است. هم چنین در زمینه موسیقی، به پیانو علاقه مند است و یادگیری آن را دنبال می کند.

آیا پانیذ اسماعیلی مهاجرت کرده است؟

در اواخر سال 1400، به نظر رسید که این خانواده قصد مهاجرت به ترکیه را دارند اما ظاهرا بعدا از این تصمیم منصرف شدند.

درآمد پانیذ اسماعیلی چقدر است؟

او به طور مستقل درآمدی ندارد و پیج او در اینستاگرام توسط مادرش مدیریت می شود. با مخاطب میلیونی که او در این شبکه دارد، با انجام تبلیغات، درآمد خوبی از این طریق کسب می کند اما اطلاعات دقیقی از درآمد او موجود نیست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
behnaz
behnaz
مدیر مسئول بخش اخبار سلبریتی های خارجی و بیوگرافی ها در مجموعه ایرانیان سلبریتی از سال 2020 هستم.