بیوگرافی پارمیدا ممقانی به همراه جدیدترین عکس های او و همسرش

همه ما امروزه با بلاگر ها و افرادی که در اینستاگرام به عنوان مدل فعالیت دارند آشنا هستیم. این افراد روز به روز بیشتر می شوند و فعالیت آن ها نیز در این پلتفرم افزایش می یابد و بخاطر معروف بودن و پول زیادی که در این زمینه به دست می آورند ثروتمند می شوند. یکی از این افراد پارمیدا ممقانی است که در ادامه این مطلب قصد داریم درباره او صحبت کنیم و زندگی او را از نظر کاری و شخصی بررسی کنیم.

پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا ممقانی کیست؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که پارمیدا ممقانی یکی از مدل ها و بلاگر های اینستاگرام است. اگر او را در اینستاگرام یا یوتیوب دیده باشید شاید به این موضوع علاقه پیدا کرده باشید که بیوگرافی او‌ را بدانید به همین دلیل در اینجا به آن می پردازیم. پارمیدا ممقانی متولد ۷ اسفند ۱۳۷۲ در تهران است. او سال های تحصیل خود را نیز در ایران سپری کرده است و در رشته مهندسی پزشکی فارغ التحصیل شده است. او اوایل به صورت بلاگر در اینستاگرام کار می کرد. به این صورت که محتوایی تولید می کرد که این محتوا برای مخاطب جذاب بود و همین باعث می شد تا فالوور های او‌ روزانه بالا رود و او بتواند از این طریق تبلیغات نیز بگیرد.

همین اتفاقات نیز باعث شد تا او‌ بیشتر دیده شود و برند های زیادی به او تبلیغات بدهند و به همین صورت او به یک مدل تبدیل شد. سپس تصمیم گرفت تا به عنوان یوتیوبر نیز فعالیت کند. کسانی که در یوتیوب نیز فعالیت می کنند می توانند درآمد بالایی داشته باشند. پارمیدا دو برادر به نام های آرش و رامیار دارد و به همراه همسر خود در استانبول ترکیه زندگی می کند. او در آن جا نیز بلاگر و یوتیوبر است و هم چنین فعالیت مدلینگ نیز انجام می دهد.

شغل پارمیدا ممقانی چیست؟

همان طور که در بالا بیان کردیم پارمیدا ممقانی یک مدل و بلاگر در اینستاگرام است و هم چنین یک یوتیوبر هم هست. این مشاغل در واقع حرفه های نو ظهوری هستند که این روز ها جوانان سعی می کنند برای خود انتخاب کرده و از طریق آن هم می توانند بسیار معروف شوند و هم درآمد زیادی را با زحمت کم به دست می آورند.

به همین دلیل نیز این فرد توانسته در این حرفه بسیار پیشرفت کند. هم چنین او با بعضی از برند ها به صورت اختصاصی کار کرده و مدل مخصوص آن ها می شود. به عنوان مثال او برای برند فشن نوا یک مدل اختصاصی است که محصولات آن را تبلیغ کرده و مردم بر اساس تبلیغات او این محصولات را خریداری می کنند. پس می توان گفت که پارمیدا اینفلوئنسر نیز هست. زیرا با تبلیغات روی افراد تاثیر گذاشته و باعث خرید برای آن ها می شود.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

از میزان دقیق درآمد این مدل و بلاگر اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و تا به حال در این باره صحبتی نکرده است. اما با دیدن سبک زندگی او و فعالیتی که در اینستاگرام دارد می توان گفت که او درآمد بسیار بالایی دارد و از طریق تبلیغات بلاگری و مدل شدن برای برند های خاص توانسته پول خوبی را داشته باشد و ثروتمند شود. هم چنین او یوتیوبر نیز هست و از این طریق نیز کسب درآمد می کند. با این حال درآمد اصلی او از طریق بلاگری و تبلیغات به دست می آید.

پیج اینستاگرام پارمیدا ممقانی چیست؟

پارمیدا ممقانی یکی از بلاگر های مشهور در اینستاگرام است به همین دلیل پیج اینستاگرام او برای وی یک منبع بزرگ درآمد است و مهم ترین دارایی که در زندگی دارد را داشتن این صفحه می توان نامید. هم چنین او از این طریق با مردم نیز در ارتباط است و می تواند سلایق تبلیغاتی آن ها را شناخته و با رعایت کردن این موارد تبلیغات مناسب را در صفحه خود داشته باشد.

آدرس این پیچ parmidamamaghani است که بیشتر از ۱.۲ میلیون نیز دنبال کننده دارد و تیک آبی نیز گرفته است که به معنای معتبر بودم صفحه از طرف اینستاگرام است. او در این صفحه پست ها و عکس های زیادی از خود به اشتراک می گذارد و همیشه در آن فعال است. وی روزانه تبلیغاتی را از برند ها و دیگر صفحاتی که با آن ها در ارتباط است در این صفحه نشان می دهد و هم چنین از زندگی شخصی خود و روزمره اش نیز استوری و پست می گذارد. در قسمت هایلایت های او نیز می توانید همکاری او با برند های مختلف، اطلاعاتی درباره او و موارد دیگر که به زندگی و کارش مرتبط است نیز ببینید.

عکس های این مدل را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این مدل را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های این مدل و بلاگر می توان به اینترنت مراجعه کرد در واقع تعداد بسیار زیادی از سایت های اینترنتی وجود دارد که زندگینامه و فعالیت های مدل ها را بررسی می کنند. این سایت ها عکس های آن ها را نیز به اشتراک می گذارند و یا اینکه با عکس های آن ها تبلیغات انجام می دهند.

می توان وارد این سایت ها شد و عکس ها را نگاه کرد. هم چنین می توان نام او را در قسمت تصاویر گوگل نوشت و تمام عکس های او را به صورت کلی تماشا کرد. در بالا نیز بیان کردیم که او عکس های زیادی از خود در اینستاگرام قرار می دهد که این هم می تواند راهی برای دیدن آن ها باشد. هم چنین می توان این عکس ها را در گوشی یا رایانه سیو کرد و بعدا تماشا کرد. زیرا در این صورت دیگر نیاز به جستجوی دوباره نیست.

پارمیدا ممقانی با چه برند هایی همکاری کرده است؟

پارمیدا به عنوان یک مدل و بلاگر مدل اینستاگرامی تا به حال با برند های مختلفی کار کرده است که این برند ها به معروف شدن او نیز کمک کرده اند. از این میان می توان به برند اگو که یک برند انگلیسی مخصوص پوشاک و کفش و کیف است اشاره کرد. هم چنین او با برند کت واک کانکشن نیز کار کرده است که این برند هم در زمینه پوشاک فعالیت دارد. دیگر برند پوشاکی که فعالیت خود را با پارمیدا انجام داده است و از او به عنوان مدل استفاده کرده است بلا برنت است. او هم چنین با برند فشن نوا همان طور که در بالا بیان کردیم به صورت اختصاصی و با ترندیول که در ترکیه است نیز فعالیت کرده است. این شرکت ها نیز مخصوص پوشاک و کیف و کفش هستند.

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

دوست پسر پارمیدا ممقانی کیست؟

پارمیدا ممقانی با کیارش مدرس فتحی در سال ۱۳۹۸ ازدواج کرده است و با وی د‌ر ترکیه زندگی می کند. کیارش فتحی یک مربی بدنسازی است که او‌ نیز دنبال کنندگان بسیاری را در اینستاگرام دارد و به همین کار در ترکیه مشغول است و هم چنین برنامه غذایی و ورزشی نیز به کسانی که می خواهند تناسب اندام داشته باشند به صورت آنلاین می دهد. می توان از طریق پیج پارمیدا با صفحه این فرد نیز در ارتباط بود.

این مدل چه حاشیه هایی داشته است؟

حواشی که این مدل یا بلاگر داشته است معمولا حول روابط او قبل از اینکه ازدواج کند است. معمولا مردم درباره رابطه هایی که او‌ قبل از ازدواجش داشت صحبت می کردند و همین باعث‌ شد تا این فرد معروف نیز شود و نامش بر سر زبان ها بیوفتد. یک راه جمع کردن فالوور و جلب توجه ایجاد حواشی است. اما این حاشیه ها امروز به پایان رسیده است و او بیشتر از طریق کار خود جلب توجه می کند.

پارمیدا ممقانی کجا زندگی می کند؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که پارمیدا ممقانی در ترکیه و شهر استانبول زندگی می کند. ا‌و برای فعالیت مدلینگ خود این شهر را انتخاب کرده است زیرا هم نزدیک‌ ایران است و هم می تواند به راحتی کار خود را انجام داده و موفق شود. هم چنین همسر او‌ نیز در این شهر اقامت داشته است.

پارمیدا ممقانی چگونه به شهرت رسید؟

پارمیدا ممقانی چگونه به شهرت رسید؟

پارمیدا بخاطر فعالیتی که در اینستاگرام داشت به شهرت رسید و از این طریق توانست فالوور های زیادی را برای خودش جمع کند. او فعالیتش در اینستاگرام بیشتر شد و برند های زیادی خواستار همکاری با او شدند و از این طریق هر روز بیشتر معروف شد.

پارمیدا ممقانی قبل عمل

پارمیدا ممقانی قبل عمل

پارمیدا عمل های زیبایی را انجام داده است که هم در صورت و هم در اندام او این عمل ها دیده می شوند. می توان عکس های قبل عمل او را از طریق بعضی از سایت های اینترنتی تماشا کرد و میزان تفاوت هایی که ایجاد شده است را تشخیص داد. البته او بعضی از این عکس ها را پاک کرده است.

سوالات متداول

پارمیدا ممقانی اهل کجاست؟

همان طور که در متن بیان کردیم این فرد اهل تهران است و در آن جا به دنیا آمده است.

افشاگری امین فردین از پارمیدا ممقانی را کجا ببینیم؟

امین فردین یک خبرنگار آزاد است که برای افراد معروف افشاگری انجام می دهد. می توان با جستجوی نام او به صورت هشتگ در اینستاگرام به این افشاگری ها دست یافت.

پارمیدا ممقانی چند سال دارد؟

او متولد 1372 است و هم اکنون 29 سال دارد.

5/5 - (6 امتیاز)
مژده
مژده
خبرنگار سلبریتی های ایرانی از سال 1397