شایان یو کیست؟ بررسی لیست آهنگ های او + درآمد این شخص

شایان یو خواننده محبوب ایرانی است که در سبک هایی همچون رپ فارسی، هیپ هاپ، آراندبی و پاپ مشغول به فعالیت است. او در حال حاضر در میان مردم به ویژه جوانان و نوجوانان بسیار محبوب است و توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را نیز به دست آورد.

شایان یو کیست؟

شایان یو کیست؟

این روزها آهنگ‌ های شایان یو بسیار محبوب و پرطرفدار شده اند تا جایی که خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با این خواننده اطلاعات بیشتری را بدست آورند و به مشاهده بیوگرافی او بپردازند. شایان متولد 7 اردیبهشت 1368 در شمرون تهران می باشد. بهتر است بدانید از زمانی که شایان فعالیت خود را به عنوان خواننده شروع کرده است نام مستعار شایان یو را برای خود انتخاب کرده و این روزها با این نام مستعار شناخته می‌ شود.

این خواننده در حال حاضر در سبک‌ های مختلفی به ویژه رپ فارسی مشغول به فعالیت است. حال او با توجه به این که از شهریور ماه 1399 فعالیت خود را شروع کرده است. به همین دلیل در لیست رپرهای نسل چهار قرار گرفته است. این خواننده با توجه به سبک خاص و صدای فوق العاده‌ ای که دارد این روزها توانسته طرفداران خاص خود را به دست آورد. جالب است که بدانید برخی از طرفداران شایان بر این باورند که او خواهرزاده خشایار اس ار رپر مشهور ایرانی است. اما با این حال تا به اکنون این صحبت‌ ها به صورت رسمی تایید نشده است.

شایان یو چه آهنگ هایی تا به امروز ریلیز کرده است؟

شایان از زمانی که فعالیت خود را به صورت حرفه‌ ای در عرصه خوانندگی شروع کرده است آهنگ‌ های متعددی را خوانده و منتشر کرده است. حال گفتنی است که اکثر آهنگ‌ های شایان با توجه به صدای فوق العاده او مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران این رپر قرار گرفته است. حال در ادامه قرار است به بررسی آهنگ های او بپردازیم.

به جز تو

به جرات می توان بیان کرد که یکی از بهترین آهنگ های این خواننده آهنگ به جز تو می باشد که مدتی قبل آن را منتشر کرد. آهنگ شایان یو به جز تو پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران او قرار گرفت. بهتر است بدانید شایان با انتشار این آهنگ توانست به میزان شهرت خود بیفزاید و طرفداران بیشتری را بدست آورد.

لیلی

آهنگ شایان یو لیلی یکی از معروف ترین ترک‌ های این رپر است. گفتنی است با توجه به این که این ترک از متن بسیار قوی و ریتم عالی برخوردار است. از این رو پس از انتشار مورد استقبال خیلی از طرفداران این خواننده قرار گرفت. هم چنین این آهنگ به یکی از محبوب ترین آهنگ های شایان نیز تبدیل شده است.

بعد تو

یکی از آهنگ های تقریبا جدید و شنیدنی شایان یو بعد تو می باشد. گفتنی است این خواننده با انتشار این آهنگ توانست توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند و به میزان محبوبیت و شهرت خود افزود. هم چنین خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ به تعریف از آن پرداختند.

شایان یو چه حواشی در این روزها داشته است؟

به طور معمول حاشیه در پیرامون افراد مشهور که طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارند مشاهده می‌ شود. حال با توجه به این که شایان یو یکی از رپرهای مشهور اهل ایران است که بسیار پرطرفدار هم می باشد. به همین دلیل هر از گاهی در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. حال از حواشی پیرامون این خواننده می‌ توان به موضوعاتی همچون: فعالیت جنجالی او در سبک رپ، درگیری‌ هایی که شایان تا به اکنون با برخی از رپرهای دیگر داشته است، انتشار اخباری در رابطه با مهاجرت او به خارج از کشور، روابط شخصی شایان و غیره اشاره کرد.

درآمد شایان یو چقدر می باشد؟

درآمد شایان یو چقدر می باشد؟

گفتنی است که شایان یو در حال حاضر از طریق فعالیت در حرفه‌ اش منبع درآمد آنچنانی ندارد. به همین دلیل بیان شده است که این خواننده در کنار فعالیت در حرفه اصلی اش فعالیت‌ های دیگری هم انجام می‌ دهد که از طریق آن ها درآمدزایی می‌ کند. البته در مورد میزان درآمد دقیق این خواننده اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر شایان از طریق صفحه اینستاگرام خود و با توجه به تبلیغاتی که انجام می دهد و هم چنین اسپانسرینگ توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. در همین سو بهتر است بدانید که شایان از طریق یوتیوب و بازدید ویدیوهایش نیز درآمدزایی می‌ کند.

نگاهی به آلبوم های شایان یو

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم شایان از شهریور ماه 1399 فعالیت خود را در عرصه خوانندگی شروع کرده است. هم چنین او از سال 1400 نیز به صورت رسمی در این حرفه مشغول به فعالیت شده است. حال گفتنی است که شایان در طول این چند سال بیشتر تمرکز خود را بر روی ساخت و انتشار سینگل ترک قرار داده است. به همین دلیل او تا به اکنون سینگل ترک‌ های متعددی را ساخته و منتشر کرده است. این موضوع باعث شده تا شایان درگیر ساخت آلبوم نباشد. به همین دلیل این رپر تا به اکنون هیچگونه آلبومی را به صورت رسمی منتشر نکرده است.

نگاهی به اینستاگرام و یوتیوب شایان یو خواننده

این روزها رپرها به ویژه رپرهای جوان و تازه کار در صفحات مجازی همچون یوتیوب و اینستاگرام فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند که این موضوع شامل شایان یو نیز می باشد. حال گفتنی است که شایان در حال حاضر هم در اینستاگرام و هم در یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد. او توانسته با فعالیت در این دو شبکه اجتماعی به شهرت خود بیفزاید و طرفداران و مخاطبان بیشتری را نیز به دست آورده است.

بهتر است بدانید به طور معمول شایان اکثر موزیک‌ های خود به ویژه موزیک‌ های معروفش همچون شایان یو خرابش کردم، شایان یو دستامو ول نکن، شایان یو و سهراب ام جی و برخی دیگر و حتی موزیک شایان یو جدید را در چنل یوتیوبش آپلود کرده است. هم چنین در اینستاگرام نیز فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهد را با مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد و به معرفی موزیک های جدیدش می پردازد.

شایان یو با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

شایان از زمانی که فعالیت خود را به عنوان خواننده شروع کرده است با برخی از خوانندگان و رپرها به همکاری پرداخته و فیت‌ های جذاب و شنیدنی را منتشر کرده است. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سهراب ام جی

گفتنی است که شایان یو در طول دوران فعالیت خود به عنوان رپر همکاری‌ های بسیار متعددی با سهراب ام جی رپر سرشناس و قدیمی اهل ایران داشته است. حال خیلی از افراد بر این باورند که شایان از زمانی که همکاری اش را با سهراب ام جی شروع کرده است توانسته به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسد. از معروف‌ ترین فیت های این دو رپر نیز می توان به ترک ندونستی قدرمو و ترک مثبت 18 اشاره کرد.

مافی

مافی یکی از خواننده های رپر نسل جدید به شمار می‌ رود که شایان تا به اکنون همکاری‌ هایی با او نیز داشته است. حال گفتنی است که این دو رپر جوان و تازه کار با همکاری یکدیگر توانسته اند در دنیای رپ فارسی به شهرت بیشتری برسند و مخاطبان و طرفداران بیشتری را نیز بدست آورده اند.

دوست دختر شایان یو چه کسی است؟

دوست دختر شایان یو چه کسی است؟

این روزها خیلی از طرفداران ومخاطبان شایان یو تمایل دارند تا در مورد زندگی شخصی و پارتنر او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که شایان در حال حاضر زندگی شخصی خود را از حرفه‌ اش جدا نگه داشته است. به همین دلیل تا به اکنون در هیچ کدام از گفتگوهای خود صحبتی در مورد زندگی شخصی و پارتنرش نکرده است.

این موضوع باعث شده تا اطلاعات دقیق و کاملی در مورد دوست دختر شایان در دسترس نباشد. اما با این حال چندی قبل برخی از منابع بیان کردند که این خواننده جوان و تازه کار مدتی است که با شخصی به نام پانیذ در رابطه عاشقانه می‌ باشد. البته با این حال شایان تا به اکنون این اخبار را تایید نکرده است.

بررسی فری استایل های شایان یو خواننده

بهتر است بدانید که فری استایل نوعی بداهه‌ خوانی است که این روزها در میان رپرهای فارسی بسیار رایج و محبوب شده است. حال گفتنی است که شایان از استعداد و مهارت خاصی در فری استایل برخوردار است. هم چنین او با انتشار اولین فری استایل خود در صفحه شخصی اش توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و به شهرت فراوانی رسید.

این موضوع را هم باید افزود که گاهی اوقات شایان در فری استایل‌ های خود به دیس برخی از رپرهای دیگر نیز می‌ پردازد. به هر حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده فری استایل‌ های این رپر بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا صفحه شخصی او در اینستاگرام را دنبال کنید. هم چنین در اینترنت نیز می توانید اکثر فری استایل‌ های شایان یو را جستجو و مشاهده نمایید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید