بیوگرافی پوبون با عکس های همسر و بررسی منبع درآمد او

0
پوبون

در این مقاله می خواهیم شما را با پوبون آشنا کنیم و اطلاعاتی از قبیل بیوگرافی پوبون و همچنین آهنگ ها، فعالیت ‌های او همچنین از زندگی شخصی او با شما صحبت کنیم اگر مایل هستید این خواننده ایرانی را بیشتر بشناسید با ما همراه باشید و ایرانیان سلبریتی را تا پایان مقاله همراهی کنید.

پوبون کیست؟

پوبون کیست؟

در ابتدای مقاله می خواهیم بیوگرافی پوبون را برای شما توضیح دهیم در واقع نام اصلی این خواننده مشهور ایرانی پوریا بندکداری می باشد که در حال حاضر یکی از محبوب ترین خواننده های ایرانی است و طرفداران بسیار زیادی دارد. او در تهران به دنیا آمده است و متولد سال ۱۳۷۲ است و در حال حاضر ۲۸ سال سن دارد. او ابتدا فعالیتش را در عرصه بازیگری آغاز کرد اما پس از مدتی تصمیم گرفت که به سمت علاقه‌اش یعنی خوانندگی برود و یکی از خواننده های معروف ایرانی شود. او در حال حاضر از ایران رفته است و در خارج از کشور به فعالیتش ادامه می دهد.

پوبون زندیگنامه اش به این صورت است که او آخرین فرزند خانواده می باشد و یک خواهر به همراه دو برادر دارد و  در خانواده‌ای لاکچری و پولدار به دنیا آمده است. او از دوران کودکی خود یکی از کسانی بوده است که در هر عرصه‌ای موفق بوده در واقع یکی از موفقیت های او در دوران کودکی اش این می باشد که در تیزر تبلیغاتی حضور داشته است و برای تیزرهای تبلیغاتی نیز فعالیت کرده است. بعد از مدتی این استعداد های او بیشتر شکوفا شد و خانواده اش تصمیم گرفتند که او را بیشتر جلوی دوربین ببرند و در عرصه‌های دیگری نیز پا بگذارد سپس بازیگری را شروع کرد و در سال ۱۳۸۳ با نقش آفرینی اش در سریال ۱۰۱ راه برای ذله کردن پدر و مادرها توانست خودش را به اوج موفقیت برساند. پوریا در سال ۱۳۸۴ نیز نقش آفرینی کرد و در سریال آواز خاک بهترین عملکرد خودش را از بازیگری به مردم نشان داد همچنین ادامه فعالیت های او به سه سال بعد موکول شد و در سال ۱۳۸۷ نیز با بازی در کلانتری غیرانتفاعی دوباره حضورش را پررنگ کرد.

 از دیگر کارهای این بازیگر و خواننده ایرانی می توانیم به نقش آفرینی اش در مدرسه ما اشاره کنیم که این فیلم در سال ۱۳۸۸ به نمایش گذاشته شد. سپس او تصمیم گرفت که پا به عرصه موسیقی بگذارد و خوانندگی را شروع کند ولی کم در عرصه بازیگری فعالیت داشته باشد. او به همراه این که بازیگری را در آن سال‌ها انجام می‌داد تصمیم گرفته بود که به یادگیری موسیقی نیز بپردازد و از سال ۸۳ یادگیری را آغاز کرد و با هنرمندان مختلف و استادان بزرگی این یادگیری را شروع کرد او تلاش هایش را ادامه داد و بی وقفه با ایده پردازی و هدف هایی که داشت پیش می‌رفت و بالاخره توانست در سال ۱۳۹۱ اولین تک آهنگش را به بازار دهد و نام این آهنگ faraway بود و توانست از طریق این آهنگ طرفداران زیادی را جذب خودش کند.

از جمله طرفداران پایه ثابت او نوجوانان و جوانان هستند که در باب میل آن ها آهنگ می خواند سپس او تلاش هایش را بیشتر از قبل کرد و با آهنگ هایی مثل حیف، تیغ، قلب شیشه ای و دیوونه به شهرتش افزایش داد و در حال حاضر آهنگ های او یکی از پر دانلود ترین آهنگ ها در شبکه های اجتماعی محسوب می شود او با نام هنری پوبون توانست در عرصه موسیقی یکی از بهترین خوانندگان باشد و در حال حاضر نیز ازدواج کرده است و همسرش نیز یکی از بلاگرهای معروف می باشد.

آهنگ های پوریا پوبون شامل چه ترک هایی می شود؟

آهنگ های پوریا پوبون شامل چه ترک هایی می شود؟

در ادامه مقاله می خواهیم شما را با آهنگ های پوبون آشنا کنیم و درباره محتویات آهنگ های او به شما اطلاعاتی بدهیم و بگوییم که پوبون در چه سبکی آهنگ می خواند و چه تعداد طرفداران او را همیشه دنبال می کنند. در واقع محبوبیت پوبون اخیراً بسیار افزایش پیدا کرده است و توانسته از طریق آهنگ های بسیار خوبی که می خواند به شهرتش افزایش دهد. اکثر آهنگ های او عاشقانه می باشد و در مورد روابط صحبت می کند که این موضوع باعث شده است مردم بیشتر به آهنگ های او علاقه مند شوند. آهنگ پوبون دو دل نیز از محبوب ترین آهنگ های او است

پوبون خودکشی

 یکی از محبوب ترین آهنگ های پوبون خودکشی است که او در این آهنگ توانسته ریتم خاصش را به مردم نشان دهد در واقع تمامی آهنگ های او ریتم خاصی دارد. محتویات این آهنگ در مورد دعوا هایی که در بین روابط پیش می افتد صحبت کرده و در مورد ناراحتی های بعد از دعوا و ناراحتی در هر رابطه آهنگ خوانده است.

پوبون قلب شيشه اي

 آهنگ پوبون قلب شیشه ای از بهترین ترک های او بوده است که تاکنون بازخوردهای خوبی خورده است او در قسمتی از آهنگ خوانده است:

 من دیگه خسته شدم نمی بینه چشمام

 فکر می کنم تموم می کنیم ما آخر امسال

 دیگه صبح بخیرو نمی گیم تو تکستا

 این رابطه رو نگهش داشتیم فقط با س** ما

 این آهنگ نیز ریتم خاص خودش را دارد و همانند دیگر آهنگ های او از پر دانلود ترین آهنگ های وی بوده است یکی از دلایلی که آهنگ های او بسیار دانلود می شود در واقع ریتمی که برای هر ترک انتخاب می کند می باشد.

پوبون بی معرفت

 این آهنگ یکی از آهنگ هایی می‌باشد که پوبون تصمیم گرفته است با یکی از خوانندگان رپ فیت بدهد و با بهزاد لیتو همکاری داشته باشد و شخص سومی که در این آهنگ همکاری کرده است کیارش می باشد که این همکاری باعث شده است این اهنگ یکی از بهترین همکاری های خوانندگان در عرصه رپ و پاپ باشد. این آهنگ بسیار احساسی و عاشقانه است و در مورد رابطه ای که به پایان رسیده است صحبت می‌کند و از حال و هوای پس از اتمام رابطه گفته است. دل نیز یکی دیگر از ترک های او می باشد.

ماشین

 ملودی این آهنگ یکی از بهترین ملودی هایی است که به گوش خورده است پوبون در قسمتی از آهنگ گفته است:

اگه تو بغل من جاشی می تونی واسه همیشه اونجا باشی

دستات می رفت لای موی من تا صبح می گرفت تنت بوی من

در واقع آهنگ ماشین یکی از تک آهنگ هایی می‌باشد که محتوای عاشقانه و بسیار دلی دارد و طرفداران این آهنگ بیش از حد هستند و با لایک کردن این آهنگ این موضوع را اثبات کردند. حیف نیز از دیگر آهنگ های او است که این ترک نیز همانند اهنگ ماشین محتوایی دلی دارد.

بلو دریم

آهنگ بلو دریم یا همان رویای آبی یکی از تک آهنگ هایی است که پوبون خوانده است و این آهنگ نیز همانند دیگر آهنگ های قبلی اش سر و صدای زیادی به پا کرد و طرفداران زیادی را جذب خودش کرد. در واقع محتویات این آهنگ عشقی و احساسی می باشد اما اسم این آهنگ یکی از نژادهای ماریجوانا است.

پوبون رو ابرا

 در واقع این ترک یکی از دلی ترین و احساسی ترین آهنگ های پوبون می باشد که در رابطه با روابط عاشقانه خوانده است. این ترک نیز یکی از ترک ‌هایی می باشد که طرفداران ویژه‌ای را جذب خودش کرده است و محتوای این ترک باعث شده است که اشخاص زیادی به این موضوع علاقه مند شوند.

دوباره می شینم دستاتو می گیرم

نمی پرسم می مونی که می دونم می گی نه

می گی شاید دیگه همو نبینیم

اونقدر راحت نگو اصلا چیزه کمی نیست

دوست دختر پوبون کیست؟

دوست دختر پوبون کیست؟

در واقع پوبون نیز اخیراً خبرهایی در مورد رابطه اش به گوش می رسد که گفته شده که ازدواج کرده است و در حال حاضر با همسرش بسیار خوشبخت هستند بعد از مدتی دستم گرفت که با دوست دخترش ازدواج کند نام دوست دختر او jasmine می باشد که دختر بسیار زیبایی است و یکی از بلاگرهای موفق محسوب می‌شود. او با میکاپ های به روز و جدیدش در اینستاگرام پوبون باعث شده است که طرفداران زیادی جذب خودش کند. در حال حاضر دوست دختر او ساکن لس آنجلس است و طرفدارانش در اینستاگرام از او بسیار حمایت می کنند و در حال حاضر ۵۵ هزار دنبال کننده دارد یکی از دلایلی که باعث شد این زوج بسیار معروف شوند چهره دوست دخترش می باشد که از زیبایی خاصی برخوردار است.

اینستاگرام دوست دختر پوریا پوبون با ۵۵ هزار دنبال کننده یکی از صفحات اینستاگرامی می باشد که طرفداران پوبون نیز جزو فالوور های او شده اند. اگر شما نیز مایل هستید عکس های پوبون و دوست دخترش را ببینید می توانید به پیج اینستاگرام این دو بروید و با سرچ کردن poo_bon و یا Jasmine cartio این عکس ها را مشاهده کنید و از این زوج دوست داشتنی حمایت کنید.

این خواننده در چه سبکی فعالیت می کند؟

در واقع پوبون یکی از خواننده‌هایی است که در عرصه پاپ فعالیت می کند و هیچ گونه علاقه‌ای به رپ خوانی ندارد و قصد دارد که در عرصه پاپ به معروفیت برسد. البته ریتم و سبک آهنگ های او کاملاً مشخص نیست و همه می گویند که او سبک خاص خودش را دارد و نمی توان سبک او را نه پاپ و نه رپ گذاشت.

عکس های پوبون را از چه طریق می توان مشاهده کرد؟

 در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد عکس های پوبون با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم. در واقع او عکس هایی از خودش در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد و در بیشتر عکس ها به فعالیت هایش یعنی خوانندگی می پردازد و قصد دارد که آهنگ های بیشتری بیرون بدهد. او عکس هایی با همسرش نیز گرفته است و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است اما به طور کلی اکثر عکس های او در رابطه با حرفه اش یعنی خوانندگی می باشد و یا موزیک های جدید را به اشتراک می‌گذارد. رنگ موی پوبون قبلاً در عکس ها قهوه‌ای بود اما در حال حاضر رنگ مویش را تغییر داده است.

سن پوبون ۲۸ می باشد و این در عکس‌ها کاملاً بارز است و می‌توان از طریق چهره او متوجه سنش شد. اطلاعاتی از قد و وزن پوبون در دسترس نداریم اما می‌توان این موضوع را از طریق عکس هایش متوجه شد و حدس زد که قدش حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ سانتی متر است و وزنش نیز حدود ۸۰ کیلوگرم می باشد. اگر مایل هستید عکس های او را ببینید می توانید از طریق صفحات مجازی اینستاگرام و یوتیوب این عکس ها را مشاهده کنید و از او حمایت کنید. از دیگر راه هایی که می توانید عکس های این خواننده مشهور ایرانی را ببینید این است که او را در گوگل سرچ کنید و از این طریق نیز عکس هایش را مشاهده کنید و حتی عکس هایی که در کنار همسرش نیز به اشتراک گذاشته است را ببینید.

حاشیه های پوبون در چه مورد است؟

حاشیه های پوبون در چه مورد است؟

امروزه اکثر خواننده ها حواشی های زیادی را دنبال می‌کنند و یا می خواهند از طریق این حواشی ها به معروفیت زیادی برسند در این میان برخی از خوانندگان نیز معتقدند که باید از طریق آهنگ ها و فعالیت هایی که در عرصه موسیقی انجام می دهند مشهور شوند و دیگر نیازی به حواشی و جنجال های جدید نیست در واقع پوبون یکی از خواننده هایی است که از تمامی این حواشی به دور است و هیچ وقت کار خودش را در معرض این جنجال ها قرار نداده است و تا کنون هیچ گونه حواشی پشت سر او نبوده است. او یکی از خواننده هایی می باشد که از طریق آهنگ هایش می خواهد به معروفیت برسد و اصلاً مایل نیست که با حواشی به این معروفیت دست یابد. او زندگی کاملا معمولی دارد و در حال حاضر به پیشرفت فکر می‌کند و قصد ندارد که این حواشی را دنبال کند او حتی ازدواجش نیز کاملا معمولی بود و هیچ گونه حواشی پشت سر ازدواجش، فعالیت هایش، همکاری هایش با دیگر خوانندگان و غیره وجود نداشت.

آلبوم های پوریا poobon

در واقع پوبون یکی از خوانندگانی است که آلبوم های زیادی به بازار نمی‌دهد و معمولاً تک آهنگ ها را به اشتراک می گذارد از جدیدترین آلبوم های پوبون می توانیم به آلبوم midnight اشاره کنیم که این آلبوم چند آهنگ به نام دل، میدنایت و… داشت.

یوتیوب پوبون

یوتیوب یکی از فضاهای مجازی به حساب می آید که ابتدا خوانندگان فعالیت‌هایشان را در یوتیوب به اشتراک می‌گذارند و تعداد بازخورد های یوتیوب را می خواهند بالا ببرند و سپس آن کلیپ ها را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند. پوبون نیز در یوتیوب فعالیت های متعددی دارد اما اکثر فعالیت هایش را از طریق اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد اکثر کسانی که در یوتیوب فعالیت می کنند معمولاً خواننده های پر حواشی هستند که می خواهند از این طریق به معروفیت برسند اما پوبون هیچگونه فعالیت های غیر اخلاقی در یوتیوب انجام نداده است و محتویات یوتیوب او اهنگ ها و تیزر های جدیدش می باشد و همچنین موزیک ویدیو هایش را در آنجا به اشتراک می‌گذارد. چنل پوریا نیز در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام موجود است و طرفدارانش می‌توانند از طریق چنل پوریا و یا چنل تلگرامی او به این کانال ها جوین شوند و آهنگ های او را از این طریق نیز دانلود کنند.

اینستاگرام پوبون چه تعداد فالوور دارد؟

اینستاگرام پوبون چه تعداد فالوور دارد؟

او یکی از خواننده‌هایی است که در اینستاگرام فعالیت‌های خوبی دارد اما این فعالیت‌ها را بیش از اندازه انجام نداده است و تعادل همه چیز را در شبکه‌های اجتماعی رعایت کرده است. در واقع او از طریق اینستاگرام آهنگ هایش را به اشتراک می گذارد و گاهی اوقات نیز عکس هایش را به همراه همسرش در اینستاگرام به مردم نشان می دهد. او توانسته در اینستاگرام تقریباً یک و نیم میلیون فالوور داشته باشد و این طرفداران همیشه از او حمایت کنند و با لایک و کامنت هایی که برای او می گذارند باعث انگیزه او شوند. تعداد پست هایی که پوبون در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است ۲۴ عدد است و اکثر این پست ها در رابطه با موزیک ویدیو هایش می باشد. پیج اصلی poobon را می توانید از طریق اینستاگرام دنبال کنید و با سرچ کردن آیدی poo_bon این کار را انجام دهید.

کلاب هاوس پوبون

امروزه کلاب هاوس یکی از برنامه‌هایی است که تمامی خوانندگان و کسانی که در شبکه‌های اجتماعی وقت خودشان را صرف می کنند در این برنامه نیز به فعالیت می پردازند. در واقع اکثر خوانندگانی که می خواهند با طرفدارانشان ارتباط بیشتری برقرار کنند این شبکه را نصب می‌کنند و با آنها به بحث و گفت و گو و صحبت هایی می پردازند اما به طور کل پوبون این برنامه اجتماعی را نصب نکرده است و تاکنون هیچگونه صحبتی از کلاب هاوس انجام نداده است. اگر این برنامه اجتماعی را نصب کرده بود حتما در استوری هایش گفته بود و از هوادارانش خواسته بود که او را در کلاب هاوس نیز دنبال کنند اما مشخص است که او این شبکه اجتماعی را نصب نکرده است و قصد دارد که بیشتر وقتش را صرف کارهای اصلی کند و کمتر در شبکه های مجازی فعالیت داشته باشد.

درآمد این خواننده از کجاست؟

او یکی از خواننده‌هایی است که می‌تواند از طریق راه های مختلفی کسب درآمد داشته باشد اما او تا کنون فقط در حرفه اصلی‌ خوانندگی فعالیت داشته است و صحبتی از درآمدش نکرده است اکثر خوانندگانی که به فعالیت می پردازند در زمینه های مدلینگی نیز فعالیت می‌کنند اما پوبون هیچ یک از این کارها را انجام نمی دهد و فقط بر روی آهنگ هایش تمرکز می کند. هیچ گونه اطلاعاتی از درآمد اصلی او نداریم و نمی دانیم که او از چه طریق کسب درآمد می‌کند البته شاید ممکن است که او از طریق کنسرت هایی که برگزار می کند به این درآمد برسد.

کلیپ های پوبون

 عکس ها و کلیپ هایی که پوبون در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد محتوایی اخلاقی دارد و این کلیپ ها شامل موزیک ویدیو هایش می باشد و یا در آن کلیپ ها در حال خواندن آهنگ های جدیدش است.واو هیچگونه کلیپ های غیر اخلاقی با مردم به اشتراک نگذاشته است و فقط فعالیت هایش در عرصه موسیقی را نشان می دهد. اکثر این کلیپ ها نیز در اینستاگرام لایک ‌های خوبی خوردند و این کلیپ ها باعث شده است که او به معروفیت بیشتری نیز دست پیدا کند و هوادارانش از قبل بیشتر شود. دانلود کلیپ ها و آهنگ های او را می توانید از طریق اسپاتیفای پوبون نیز انجام دهید. آهنگ تیغ پوبون و متن آهنگ تیغ پوبون از محبوب ترین ترک هایی است که در اینستا کلیپ این موزیک را به اشتراک گذاشته است.

ماجرای دزدیده شدن آلبوم Poobon چه بود؟

مدتی در فضای مجازی پیچیده بود که یکی از آلبوم های پوبون دزدیده شده است و یکی از خوانندگان ایرانی این کار را انجام داده است در واقع این موضوع صحت داشت و یکی از خواننده ها این کار را انجام داده بود و پوبون نیز در پی این کار او استوری ها و کلیپ های زیادی به اشتراک گذاشت و حتی این موضوع به شکایت نیز رسیده بود.

پوبون

گلچین آهنگ های پوبون

شما می توانید دانلود گلچین آهنگ های پوبون را از طریق سایت های مختلف و اینستاگرام انجام دهید. او آهنگ های خوبی تا کنون به بازار داده و فعالیت‌های نسبتاً خوبی را نشان داده است. یکی از خوانندگانی می باشد که زود به زود آهنگ به بازار می دهد و همیشه طرفدارانش در رابطه با محتویات آهنگ ها از او حمایت می کنند اگر نمی توانید گلچینی از آهنگ های او را از طریق گوگل پیدا کنید می توانید با سر زدن به پیج شخصی او و سرچ کردن نام آیدی او این کار را انجام دهید و آهنگ های او را در اینستاگرام مشاهده کنید و سپس از طریق گوگل کارهای دانلود را انجام دهید. از آهنگ های زیبایی که او خوانده است می توانیم به تیغ، خودکشی، دیوونه، دوریم، بینمون، قلب شیشه ای، آخرین معشوق، بی معرفت، چشمات، بیا حالمو خوب کن، دیره دیگه، حیف، رو ابرا، رویای آبی، نرو از اینجا، ماشین، دل و غیره اشاره کنیم که تمامی این گلچین ها را می توانید از راه های مختلفی مانند اینستاگرام، گوگل، یوتیوب و چنل های تلگرامی انجام دهید.

سوالات متداول

سوالات متداول

آهنگ های پوبون چه محتویاتی دارند؟

در واقع اکثر آهنگ هایی که او از خودش به اشتراک می گذارد در مورد روابط عاشقانه و احساسات صحبت می کند.

آیا پوبون ازدواج کرده است؟

او در حال حاضر ازدواج کرده است و نام همسرش Jasmine می باشد.

او تاکنون چه آهنگ هایی را خوانده است؟

از آهنگ های او می توانیم به تیغ، قرمز، قلب شیشه ای، دیوونه، ریمیکس آهنگ پوبون بی معرفت، چشمات، دوریم، بینمون و… اشاره کرد.

پوبون در حال حاضر چند سال سن دارد؟

او یکی از خوانندگانی است که سن زیادی ندارد و در حال حاضر ۲۸ سال سن دارد و متولد سال 1372 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید