پویان مختاری کیست و ثروتش چقدر است؟ رازهای بیوگرافی پویان مختاری

پویان مختاری یکی دیگر از سلبریتی های مشهور خارج نشین است که به خوانندگی مشغول می باشد. او زمانی که در ایران بود با خواندن قطعه ای 40 ثانیه ای به زبان محلی خود به شهرت رسید. درست از همان زمان بود که دریافت استعداد خوبی در این رشت دارد و به همین خاطر فعالیت خود را روی خوانندگی متمرکز کرد و پس از اینکه به خارج از کشور مهاجرت نمود، توانست به شهرت زیادی دست یابد. او همچنین در فضای مجازی فعالیت گسترده ای می کند و از این طریق توانسته تا طرفداران بسیاری را جذب نماید. علاوه بر آن، یکی دیگر از راه های درآمد این اینفلوئنسر تبلیغ سایت های شرط بندی و پیش بینی مسابقات فوتبال می باشد که از این راه پول خوبی را به جیب زده است. در این مقاله قصد داریم تا به بیوگرافی و معرفی کامل این خواننده بپردازیم. پویان یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد.

پویان مختاری کیست
محتوا پنهان

پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری در تاریخ 8 مهر 1369 در شهرستان ایذه متولد شده است. او تحصیلات خود را تا مقطع فوق دیپلم ادامه داده است و رشته مورد علاقه اش هم مهندسی نقشه کشی بود. او زمانی که نوجوان بود در یک کلیپ 40 ثانیه ای صدای خود را ضبط کرد و سپس منتشر کرد. این کلیپ بازخوردهای زیادی داشت و موجب شد تا تشویق شود تا به این کار روی بیاورد. او در ابتدا به سبک پاپ خوانندگی می کرد اما کم کم به سمت رپ کشانده شد اما برای اینکه بتواند نوآوری داشته باشد این دو سبک را با هم تلفیق کرد.

بیوگرافی پویان مختاری

پویان مختاری کنسرتی تا به امروز برگذار کرده است؟

شاید تاکنون انواع آهنگ پویان مختاری را شنیده باشید و بدانید که این اینستاگرامر در سبک های سنتی و پاپ می خواند. وی بعد از این که در سطح گسترده ای دیده شد کنسرتی برگزار نکرد اما زمانی که در ایران ساکن بود کنسرت محلی بزرگی برپا کرد و افراد بسیاری نیز از او استقبال کردند. در این کنسرت پویان مختاری لباس سنتی به تن دارد و سعی می کند که برای طرفداران خود با گویشی لری بخواند. در این کنسرت کاملا مشخص می باشد که پویان مختاری در بین هم شهری های خود محبوبیت زیادی دارد.

وی بعد از این که به خارج از کشور مهاجرت کرد و بسیار معروف شد تلاش خود را بر روی ساخت ترک های جدید گذاشت اما تاکنون در کشوری دیگر کنسرتی برگزار نکرده است. به احتمال زیاد این چهره معروف می داند که با برپایی کنسرتی در یک کشور غریبه ممکن است که استقبال زیادی از وی نشود. در نتیجه تاکنون صحبتی در این خصوص نداشته و حتی در رابطه با این که در آینده چنین اقدامی می کند یا نه توضیحی نداده است.

به هر حال برگزاری کنسرت نیازمند استعداد زیاد و همچنین طرفدارانی می باشد که آرتیست مورد نظر خود را حمایت کنند. بنابراین هر کسی نمی تواند به راحتی چنین کاری بکند و بدون آگاهی برای خود کنسرتی برگزار بکند. این چهره معروف نیز علی رغم شهرت و ثروتی که دارند اما در زمینه خوانندگی زیاد مطرح نیست.

نگاهی به آلبوم های پویان مختاری رپر

این روزها آهنگ ها و موزیک ویدیو پویان مختاری در سطح گسترده ای وایرال می شود. در واقع این اینستاگرامر با توجه به تعداد دنبال کننده هایی که دارد معمولا تمامی آثارش مورد حمایت افراد مختلفی قرار می گیرد. وی تاکنون تک آهنگ و آلبوم های بسیاری به اشتراک گذاشته و مدعی می باشد که زمان و پول بسیاری را برای ساخت آن ها خرج کرده است.

لازم است بدانید که بیشتر موزیک های پویان مختاری به صورت تک آهنگ می باشند و وی تنها تعداد کمی آلبوم منتشر کرده است. هر کدام از این آهنگ ها شامل چندین قطعه هستند و پویان از تمامی طرفداران خود می خواهد که با آن ها دابسمش بسازند تا از این طریق بازدید بالایی داشته باشد. به عنوان مثال آهنگ در دیگری پویان مختاری یکی از آثار وی می باشد که در سطح گسترده ای شنیده شده است. برخی مدعی بودند که این ترک آنچنان حرفه ای و شنیدنی نمی باد و برخی دیگر اما علاقه زیادی به آن دارند.

به هر حال اگر از طرفداران این خواننده هستید چنین امکانی را دارید که تمامی تک آهنگ ها و آلبوم های وی را بشنوید. به عنوان مثال می توانید با جست و جو در گوگل آن ها را دانلود کنید و یا این که از طریق اپلیکیشن های پخش موزیک به صورت آنلاین بشنوید.

نیلی افشار و پویان مختاری دوباره با هم برگشته اند؟

افرادی که از ابتدا اینستا پویان مختاری را دنبال کرده اند حتما می دانند که این چهره معروف از ابتدا در کنار نیلی افشار دیده شده است. این دو اینستاگرامر با هم مهاجرت کردند و حدود چند سالی در رابطه بودند و توانستند با انتشار لحظات شخصی خود در سطح گسترده ای دیده بشوند. مدتی بعد اما آن ها به دلایلی از یکدیگر جدا شدند و به نظر می رسید که از این موضوع ناراحت می باشند. حدود چند وقتی از این کات گذشت اما آن ها دوباره تصمیم گرفتند که به یکدیگر برگردند. در نتیجه دوباره با هم در ارتباط بودند و باز هم به همان دلایل قبل از هم جدا شدند. بعد از این قطع رابطه اما دیگر آن ها به یکدیگر بازنگشتند و تمامی خبرها در مورد بازگشت دوباره آن ها به هم شایعه می باشند.

در این مدت نیلی افشار شخص خاصی را به عنوان پارتنر خود معرفی نکرد اما پویان مختاری چندین بار با خانم های مختلف وارد رابطه شد. تا همین چند وقت پیش هم فن پیج های این زوج مدعی بودند که آن ها به هم بازخواهند گشت اما طبق اتفاقات اخیر و ادعاهایی که این دو اینستاگرامر داشته اند به نظر می رسد که دیگر قصد بازگشت به رابطه را ندارند.

این رپر چه ماشین هایی دارد؟

اخیرا ثروت پویان مختاری به اندازه ای است که ماشین های لاکچری بسیاری دارد. در واقع این چهره معروف از ابتدا نیز به دنبال خرید انواع ماشین ها بود و حتی یک بار هم ماشینی به نیلی افشار هدیه کرد. وی در تمام این سال ها مدعی بود که دوست دارد کلکسیون ماشین های خود را داشته باشد و این روزها به هدفش رسیده است. پویان مختاری معمولا استوری و پست های زیادی از انواع ماشین های لاکچری خود در اختیار مخاطبانش قرار می دهد.

او بیان می کند که قصد دارد تمامی ماشین های لاکچری در دنیا را داشته باشد و به چنین موضوعی اهمیت بسیاری می دهد. تمامی تصاویر و ویدیوهای مربوط به ماشین های گران قیمت پویان مختاری در فضای مجازی موجود می باشند. در نتیجه می توانید با جست و جو نام وی در سوشال مدیا تمامی آن ها را مشاهده کنید.

پویان مختاری قبل عمل

پویان مختاری قبل عمل

پویان مختاری قبل عمل زیبایی یک نوجوانی بود که تازه حال و هوای سلبریتی بودن به کله اش زده بود و دوست داشت تا به شهرت برسد. او به تازگی یک کلیپ 40 ثانیه ای را از خود به بیرون عرضه کرده بود و اتفاقا مورد استقبال زیادی هم قرار گرفته بود. از همان زمان بود که حال و هوای مشهور شدن به سرش زد و به کرج آمد تا در یک مطب خصوصی صورت خود را به دست جراحان بسپارد. در آنجا به طور خیلی اتفاقی با نیلی افشار آشنا شد. دختری رقاص و با استایلی جذاب که موجب شد تا نظر پویان را به خودش جلب نماید. نیلی در آنجا به عنوان منشی کار می کرد و رابطه آنها از همان دوران روز به روز عمیق تر می شد تا اینکه در ترکیه به هم رسیدند و ازدواج کردند.

پویان مختاری لرکه لرکه

بررسی زندگی پویان مختاری

ویدئو بررسی زندگی پویان مختاری

پویان مختاری لرکه لرکه

یکی از آهنگ های زیبای این خواننده می باشد که در حال حاضر در بیشتر سایت هایی که در زمینه موسیقی فعالیت می کند، وجود دارد. همچنین این آهنگ در حال حاضر با دو کیفیت 128 و 320 وجود دارد و می توانید آن را به طور مستقیم گوش دهید یا اینکه دانلود کنید و روی دستگاه خود داشته باشید. اما برخی از کاربران در زمان انتشار این آهنگ انتقادهایی هم به او داشتند و می گفتند که این آهنگ کپی برداری شده است. آنها ادعا کردند که یک آهنگ ترکی به همین نام وجود دارد که تنها متن هاش را کمی تغییر داده اند و دوباره آن را منتشر کردند.

پویان مختاری و نیلی

ماجرای آشنایی پویان مختاری و نیلی افشار

زمانی که نوجوان بود و می خواست تازه به شهرت برسد، به کرج رفت تا در مطبی که نیلی افشار در آنجا منشی بود، عمل زیبایی انجام دهد. او در همان جا با نیلی آشنا شد و پس از آن هر دو با هم ارتباط داشتند. این ارتباط ادامه داشت  تا اینکه پویان تصمیم گرفت تا به ترکیه مهاجرت کند. نیلی نیز پس از مدتی به آن کشور رفت تا در کنار پویان باشد. آنها با هم در زمینه های مختلفی همکاری می کردند تا اینکه در یک لایوی اعلام کردند که هر دو با هم ازدواج کردند. آنها تا به حال چند بار با هم به اختلاف خوردند و گفته میشد که قصد داشتند تا از هم جدا شوند اما این اتفاق نیافتاد. تا اینکه گفته می شود که چندی پیش نیز این موضوع باری دیگر بین آنها اتفاق افتاده است و تصمیم دارند تا این دفعه از یکدیگر جدا شوند.

آدرس یوتیوب پویان مختاری چیست؟

انواع کلیپ پویان مختاری در یوتیوب وی موجود می باشد. این چهره معروف سعی دارد در تمامی اپلیکیشن های فضای مجازی فعالیت داشته باشد تا از این طریق با مخاطبانش در ارتباط باشد. وی معمولا ویدیوهایی از سفرها و روزمرگی هایی برای دنبال کننده های خود تهیه می کند و با توجه به شهرتی که دارد تمامی این ولاگ ها با بازدید بالایی همراه هستند. برای پیدا کردن آدرس یوتیوب پویان مختاری می توانید نام او را در این برنامه جست و جو کنید تا به کانالش دسترسی داشته باشید.

با سابسکرایب کردن این چهره معروف در یوتیوب می توانید از تمامی ویدیوها و روزمرگی های او مطلع شوید. این روزها پویان مختاری سعی دارد همانند بسیاری از اینستاگرامرهای دیگر در یوتیوب نیز به انجام فعالیت های خود بپردازد تا بیش از پیش دیده بشود.

پویان مختاری و مژده جمال زاده وارد رابطه شده اند؟

مدتی پیش پویان مختاری با مژده جمال زاده وارد رابطه شد. این زوج ویدیوها و استوری های جنجالی زیادی از خود به اشتراک می گذاشتند و مدعی بودند که علاقه زیادی به هم دارند. با این حال اما رابطه پویان با این خانم همانند دیگر روابطش تمام شد و اکنون با یکدیگر در ارتباط نیستند.

نگاهی به دوستی کانر مک گرگور و Pooyan mokhtari

کانر مک گرگور که یکی از افراد معروف در زمینه هنرهای رزمی است با پویان مختاری دوست می باشد. این دو چهره مشهور تاکنون تصاویر و ویدیوهای زیادی از خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اند و همین موضوع نیز باعث بیشتر دیده شدن پویان مختاری بود.

مروری بر ولاگ این رپر از خانه اش در لندن

پویان مختاری اخیرا به درخواست دنبال کننده های خود ولاگی از خانه اش به اشتراک گذاشت. در واقع وی در چنین ویدیویی سعی دارد خانه لاکچری خود را به مخاطبانش نشان بدهد. این ولاگ جزو پر بازدید ترین ویدیوهای پویان مختاری می باشد.

پویان مختاری لوکه

پویان مختاری لوکه

اما یکی دیگر از آهنگ های پر طرفدار این خواننده آهنگ “نمیره لوکه ما لوکه پویان با مدلا رکه” می باشد که در زمان انتشار آن سر و صدای زیادی ایجاد کرد. این آهنگ به سبک رپ خوانده شده است و قبل از اینکه آن را منتشر کند، از مدت ها قبلش به طرفدارانش از یک سورپرایز حرف زده بود. بالاخره این آهنگ را منتشر کرد و طرفدارانش را به وجد آورد.

بررسی لایوهای پویان مختاری

پویان مختاری یکی از اینستاگرامرهایی می باشد که معمولا لایوهای زیادی به اشتراک می گذارد. وی همیشه سعی دارد لایوهای جنجالی داشته باشد تا از این طریق به شهرت بیشتری دست پیدا کند. به عنوان مثال گفته شده که این چهره معروف در مدتی خاص به برخی خانم ها مبالغی را پرداخت می کرد تا به صورت برهنه و با انجام حرکات عجیب در لایو او حضور پیدا کنند. در واقع این اینستاگرامر با انجام این کارها باعث شد که لایوهایش در سطح گسترده ای دیده بشوند و همین موضوع باعث افزایش شهرتش شد.

به هر حال اما باید بگوییم که افراد زیادی با این اقدامات او مخالف بودند چرا که بیان می کردند کودکان نیز گاهی لایوهای او را می بینند و به همین دلیل نباید محتوای غیر اخلاقی داشته باشد. با این حال اما پویان به چنین موضوعاتی اهمیتی نداده و به کار خود ادامه می دهد.

ماجرای دعوای ندا یاسی و پویان مختاری چه بود؟

این موضوع مربوط می شود به حدود 4 سال پیش که این دو اینستاگرامر در یک لایو با هم به گفت و گو نشستند. متاسفانه صحبت های آن ها به موضوعات خوبی کشیده نشد و هر کدام سعی داشتند طرف مقابل را خراب بکنند. آن ها در این لایو حرف های نامناسب زیادی به هم زدند و به شدت شخصیت یکدیگر را تخریب کردند. همچنان ویدیوهای مربوط به این لایو در فضای مجازی موجود می باشد. در نتیجه می توانید با جست و جو در گوگل، اینستاگرام و یا یوتیوب آن را مشاهده کنید.

جواب آیسان اسلامی به این اینستاگرامر چه بوده است؟

در این رابطه باید بگوییم که تمامی خبرها و ویدیوهای مربوط به دعوای آیسان اسلامی و پویان مختاری شایعه می باشد. در واقع آیسان اسلامی تاکنون با هیچکس مشکلی نداشته است و به نظر می رسد این چهره معروف از حاشیه دوری می کند. در نتیجه لازم است بدانید که برخی از افراد با انتشار چنین خبرهایی و همچنین ساخت این گونه ویدیوها سعی دارند برای این چهره های معروف دردسرهایی ایجاد کنند. با این حال اما آیسان اسلامی بارها مدعی شده است که با هیچ شخصی مشکلی ندارد و عاشق هم وطنان خود می باشد.

اینستاگرام پویان مختاری

اینستاگرام پویان مختاری

پویان مختاری اینستاگرام را به عنوان هسته مرکزی فعالیت های خود برگزیده است. او در این شبکه اجتماعی تمام تصاویر و کلیپ های خود را منتشر می کند و همین موضوع موجب شده تا یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرامی را در اختیار داشته باشد. او تا به حال حدود 50 پست مختلف منتشر کرده است که آخرین آنها تصویری از خودش در کنار مجسمه ای می باشد. این تصویر حدود 250 هزار لایک خورده است و بیش از 4 هزار و 500 کامنت نیز گرفته است. همچنین او در این صفحه حدود 5 میلیون نفر فالوور دارد و در آن لینک آخرین موزیک خود به نام لورکه را که در یوتیوب بارگزاری کرده است، گذاشته است.

اهنگ های پویان مختاری

اهنگ های پویان مختاری

این خواننده از دوران نوجوانی زمانی که یک تک آهنگ 40 ثانیه ای را خواند به شهرت رسید. او در آن زمان مورد تحسین و تشویق زیادی قرار گرفت و به همین علت تصمیم گرفت تا این کار را ادامه دهد. رفته رفته او کارش را شروع کرد و زیر دست صاحب نام های زیادی کار کرد و سپس به کشور ترکیه مهاجرت نمود و در آنجا کار را به صورت حرفه ای و مداوم دنبال کرد. او تا به حال آهنگ های زیادی را به بازار عرضه کرده است که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

اهنگ پویان مختاری بگو همه بیان

اهنگ پویان مختاری بگو همه بیان

اما یکی دیگر از اهنگ جدید پویان مختاری بگو همه بیان است که به سبک ترکیبی پاپ و رپ خوانده شده است. این خواننده در این سبک پرچم دار می باشد و توانسته با ترکیب این دو سبک، طرفداران زیادی را به طرف خود جلب نماید.

اهنگ پویان مختاری چه حالیه

اهنگ پویان مختاری چه حالیه

این آهنگ نیز یکی دیگر از آهنگ هایی می باشد که پویان برای ساخت آن تلاش زیادی کرده است و توانست در زمان انتشار نظر طرفداران بسیاری را به طرف خود جلب نماید. او در ابتدا در سبک پاپ فعالیت کرد اما سپس به رپ هم علاقمند شد و با تلفیق این دو سبک، نام خود را از پیشروهای آن ثبت نمود.

سایت  پویان مختاری

سایت  پویان مختاری

اما این سلبریتی زمانی که به ترکیه مهاجرت کرد، در این کشور علاوه بر اینکه در زمینه موزیک کار می کرد، تصمیم گرفت تا یک سایت شرط بندی و پیش بینی مسابقات ورزشی راه اندازی کند و از این طریق نیز درآمد کسب کند. او به همراه نیلی افشار فعالیت زیادی را برای بالا آوردن و شناختن این سایت انجام دادند و در حال حاضر هم یکی از بهترین و پر طرفدارترین سایت های شرط بندی محسوب می شود. این سایت تراکنش مالی بسیار زیادی دارد و توانسته در مدت زمان کمی نظر کاربران را به طرف خود جلب نماید. گفته می شود که این سایت یکی از بهترین سایت ها از نظر ارائه خدمات می باشد که کاربران زیادی در آن به بازی می پردازند.

درامد پویان مختاری

درآمد پویان مختاری

در این مورد حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد. از زمانی که به کشور ترکیه مهاجرت کرد در آنجا شروع به ساخت ترانه و آهنگ نمود و توانست در مدت کوتاهی روی پای خود بایستد. با اضافه شدن نیلی به تیم او، این روند سرعت بیشتری به خود گرفت و موجب شد تا پویان سریع تر رشد کند و به شهرت برسد. در کنار این شهرت ثروت هم آمد و موجب شد تا این سلبریتی درآمد بالایی را به دست بیاورد. سپس تصمیم گرفت تا یک سایت شرط بندی را هم افتتاح کند و پس از آن کاربران را نیز ترغیب نماید که در سایت او به بازی بپردازد. گفته می شود که هر فردی که در این سایت بازی کند، 20 درصد از پولش به حساب دارنده سایت می رود و به همین دلیل وی به همراه نیلی تلاش بسیاری کردند تا سایت را جا بیاندازند و کاربران را ترغیب نمایند در آن بازی کنند. این کار جواب داد و در مدت کوتاهی آنها به دارایی بسیاری رسیدند. در برخی از گزارش ها آمده است که درآمد او از این طریق بین 2 تا 3 میلیارد دلار می رسد.

رابطه پویان مختاری و دنیا جهانبخت

رابطه پویان مختاری و دنیا جهانبخت

اما همه دنیا جهانبخت را می شناسیم و می دانیم که این بانوی مدلینگ در ابتدای فعالیت خود در صفحات مجازی سعی داشت تا به شهرت برسد و خود را به افراد مشهور می چسباند تا به این هدف خود برسد. در ابتدا او اعلام کرد که با ساسی مانکن خواننده مشهور لس آنجلسی رابطه دارد و عاشقش شده است و همین موضوع موجب شد تا نگاه های بسیاری را به طرف خود جذب کند. سپس با دیگر خوانندها از جمله امیر تتلو، مونتیگو و چند نفر دیگر هم همین کار را کرد و اتفاقا جواب هم داد.

اما تازگی ها شایعاتی پیچیده است که این دو با هم ارتباطاتی داشتند و گفته می شود که قصد ندارند فعلا رابطه خود را علنی کنند. بیشتر کاربران منتظرند که این بار هم دنیا یک سورپرایز دیگه داشته باشد و بتواند مخ این خواننده را هم بزند و مدتی را با هم ارتباط داشته باشند.  اما برخی دیگر نیز این نظریه را رد می کنند و می گویند که دنیا به تازگی با مهراد جم آشنا شده است و ارتباط آنها عمیق می باشند و اگر او با پویان ارتباط گرفته احتمالا بیشتر به خاطر سایت شرط بندی می باشد.

موضوع دستگیر پویان توسط پلیس اینترپل

موضوع دستگیر پویان توسط پلیس اینترپل

تصاویری از دستگیری او توسط پلیس اینترپل منتشر شده بود که نوید این را می دهد که او بازداشت شده است و در زندان بسر می برد. این خبر به شدت در میان فضای مجازی دست به دست چرخید و همه جا را فرا گرفت تا اینکه معلوم شد خبر آن حقیقت دارد و او در کشور ترکیه به دلیل تبلیغ سایت های شرط بندی دستگیر شده است. در برخی از کشورها از جمله ترکیه تبلیغ این گونه سایت ها ممنوع می باشند و پویان بدون اینکه توجهی به این موضوع داشته باشد، آن را تبلیغ می کند. پلیس ترکیه او را بازداشت می کند و به زندان می اندازد اما پس از گذشت 40 روز دوباره آزاد می شود.

پویان مختاری و امیر تتلو

پویان مختاری و امیر تتلو

اما رابطه این دو سلبریتی با همدیگر رابطه ای دوستانه می باشد و از زمانی که در لایوهای اینستاگرامی با هم صحبت می کردند، با هم دوست شدند. آنها بارها و بارها در گفت و گوهای بسیاری با هم بودند و سپس چند بار هم در ترکیه با هم قرار می گذارند و از نزدیک همدیگر را ملاقات کرده اند. اما یک بار که بین نیلی افشار و پویان دعوایی رخ می دهد، امیر از همسر او  طرفداری می کند و گفته می شود که انها با یکدیگر سر همین قضیه به اختلاف می خورند. پویان به امیر می گوید که باید حد خودت را بدانی و وارد زندگی خصوصی فرد دیگری نشوی . امیر هم به خاطر اینکه نیلی در لایوی از پویان انتقاد کرده بود و گفته بود که او یک خیانتکار است و دیگر نمی خواهد که در کنار او زندگی کند، انتقاد شدیدی کرده بود.

نیلی افشار و پویان در استخر

نیلی افشار و پویان در استخر

این زوج مشهور بارها سعی کرده اند تا با کلیپ و لایوهای جنجالی نظر کاربران را به طرف خود جلب نمایند. آنها در یک گفت و گوی زنده ای بودند که به یکباره گفتند که می خواهند کمی آب تنی کنند و سپس دوربین را چرخاندند و تصویر یک استخر لوکس را نشان دادند. پویان و نیلی و یکی دو نفر دیگر هم در آن حضور داشند و در کنار هم شنا کردند که مخاطب زیادی نیز پیدا کرده بود. آنها در این کلیپ حرف های نامتعارف و حرکات تندی را انجام می دادند و معلوم می شد که در حالت عادی نبودند.

طلاق پویان از نیلی افشار

طلاق پویان از نیلی افشار

این دو چند بار تا به حال موضوع جدایی را پیش کشیده اند و در دفعه اول نیلی در کلیپی اعلام کرد که دیگر نمی تواند با فردی مثل پویان زندگی کند و تحمل اینکه در کنار او بقیه عمرش بگذراند را ندارد. این موضوع موجب سرو صدای زیادی شد تا جایی که امیر تتلو نیز به پشتیبانی این بانوی مدل برخواست و موجب شد تا رابطه او با پویان نیز خراب شود. اما پویان گفت که این بچه بازی ها را کنار بگذار و گرنه هر کاری از دستم بر بیاد می کنم و منم دلم نمی خواد که این زندگی اینطوری ادامه پیدا کند. بالاخره پس از کش و قوس های فراوان این دو در لایوی با هم آشتی کردند و موجب شد تا دوباره در کنار هم زندگی خود را ادامه دهند.

تا اینکه یک بار دیگر این نیلی بود که باز هم همان انتقاد ها را مطرح کرد و اما این بار با شدت بیشتر او را یک خیانتکار خواند. او گفت که یادت رفته که زمانی که من تمام زندگی ام را به پات ریختم اما تو چیکار کردی که حتی بهم الان محل نمیدی؟ فکر می کنی نمی فهمم که میری با دختران دیگه خوش میگذرونی اما وقتی که خونه میای، غرهاتو سر من خالی می کنی؟ فکر می کنی که نمی فهمم که با اونا میری سفر و یه جورایی می خوای که من نفهمم؟ فکر می کنی که من نمی فهمم که دوست داری همیشه با دخترای زیادی باشی و همیشه با اونا خوش بگذرونی؟ اما پویان پس از شنیدن این صحبت ها کلیپی را ضبط کرد و گفت که این بچه بازی ها را کنار بزار و بهت هم گفته بودم که دیگه تکرار نشه اما این بار دیگه نمی تونم تحملت کنم و به همین خاطر به وکیلم گفتم که ازت شکایت کنه و کاری کنه که نتونی تا دو کیلومتری من بیای.

رابطه ریحانه پارسا و پویان

رابطه ریحانه پارسا و پویان

اما یکی دیگر از سلبریتی هایی که به تازگی از ایران مهاجرت کرده است، ریحانه پارسا می باشد که زمانی که در سریال پدر بازی کرد به شهرت رسید. جالب اینجاست که روزی که این بازیگر از ایران مهاجرت کرد، درست همان روزی بود که نیلی و پویان هر دو اعلام کردند که می خواهند از یکدیگر طلاق بگیرند. نیلی در یک کلیپ به تندی از حرکات شوهرش انتقاد کرد و گفت که او یک خیانتکار به تمام معنا است. در مقابل هم پویان گفت که کاری می کند که دیگر نتواند به او نزدیک شود و سزای این حرکت بچه گانه ات را خواهی دید. آنها بارها همدیگر را تهدید کرده بودند و حتی قبلا هم سابقه درگیری های شدید را داشتند. اما این بار گفته می شود که دیگر نمی خواهند در کنار همدیگر زندگی کنند و قصد دارند که از یکدیگر جدا شوند.

اما بازار شایعات هم در این بین داغ است. برخی ها هم می گویند که پویان و ریحانه از قبل با هم برنامه هایی را چینده بودند و به خاطر همین گفته می شود که بارها این دو در ترکیه به طور مخفیانه با هم ملاقات هایی را داشته اند. مخصوصا زمانی که ریحانه به ترکیه مهاجرت می کند، تصویری از شال او در اتاق پویان لو می رود و همین موضوع موجب شده تا حرف و حدیث های فراوانی در مورد او وجود داشته باشد. علاوه بر آن ، امین فردین خبرنگار خارج نشین هم در این مورد از نیلی افشار سوال پرسیده بود و او جواب داد که ریحانه پارسا هم 20 درصد مقصر است و به خاطر او زندگی اش از هم پاشیده است.

ثروت پویان

ثروت پویان چقدر است؟

یکی از سوالات متداول طرفداران این سلبریتی این می باشد که میزان دارایی او چقدر است. او را حتما در کنار خانه های لوکس و لاکچری و سوار بر اتومبیل های آخرین سیستم و گران قیمت دیده اید. حتما با خودتان می گویید که او چطور می تواند اینقدر درآمد داشته باشد و این همه ثروت را برای خود جمع کند. آیا او تنها از طریق خوانندگی توانسته این میزان سرمایه را بدست بیاورد. حتما می دانید که او یک سایت شرط بندی مشهور به نام حضرات دارد و یکی از بهترین سایت ها در این زمینه می باشد. در گزارشی که منتشر شد آمده بود که او حدود 2 تا 3 میلیارد دلار از این سایت درآمد کسب می کند. همچنین او توانسته به تازگی خانه ای در کشور اسپانیا خریداری کند که خیلی لوکس می باشد.

سوالات متداول

آیا طلاق پویان مختاری از نیلی افشار حقیقت دارد؟

برخی ها می گویند که این کار برای جلب نظر کاربران می باشد و این دو بارها از این ترفند استفاده کرده اند تا به هدف خود برسند.

پویان مختاری چطور به شهرت رسید؟

زمانی که نوجوان بود یک کلیپ 40 ثانیه ای را از خود منتشر کرد و در آن یک ترانه ای کوتاه را می خواند.

پویان مختاری اهل کجاست؟

او در شهرستان ایذه متولد شده است و در حال حاضر در کشور اسپانیا زندگی می کند.

5/5 - (9 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.