تاریخ انتشار فیت پوتک و تراویس اسکات همراه با مبلغ این فیت

قبل از فیت پوتک و تراویس اسکات بهتر که کمی اطلاعات در مورد آن داشته باشیم. در این مقاله به حواشی و جزئیات این فیت اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا همکاری پوتک و تراویس اسکات حقیقت دارد؟

این خبر به صورت رسمی تایید نشده است. اما اتفاق دور از انتظاری هم نیست. زیرا پوریا پوتک با تراویس رابطه خوبی باهم دارند. همه بی صبرانه منتظر تایید رسمی فیت پوتک و تراویس اسکات هستیم. اگر این ماجرا درست باشد. به احتمال زیاد این دو رپر در صفحه مجازی خود به آن اشاره خواهند کرد. خیلی از کاربران فیت پوتک و اسکات را تایید کردند و احتمال دادند که از این همکاری قرار است در آلبوم جدید پوتک رونمایی شود. در ادامه به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

 تراویس اسکات
تراویس اسکات

دانلود فیت پوتک و تراویس اسکات

همان طور که اشاره کردیم این موضوع فعلا در حد یک خبر تایید نشده یا بهتر است بگویینم یک شایعه می باشد. اما با توجه به دوستی آن ها و اشاره های غیر مستقیم پوتک به این موضوع در صفحه اینستاگرامش امکان اجرا شدن آن زیاد است. زمانی هم که فیت پوتک و تراویس اسکات تایید شد و موزیک این دو رپر منتشر شد. می توانید از سایت های معتبر یا از چنل یوتیوب دانلود کنید. با توجه به حضور تراویس احتمال میشه داد که از سایت های خارجی هم بتوان فیت پوتک و تراویس را دانلود کرد.

واکنش ها به فیت پوتک و تراویس اسکات

در رپ فارسی بسیار کم سابقه بوده است که رپرهای ایرانی با رپرهای مطرح جهانی از جمله تراویس اسکات همکاری داشته باشند. شاید بعضی از رپرها با هم میانه خوبی داشته باشند مانند رضا پیشرو و امینیم. اما همکاری صورت نگرفته است تا حالا. بعضی از کاربران نسبت به خبر فیت پوریا پوتک و تراویس واکنش های تمسخر آمیزی نشان دادند. خیلی از این افراد بر این عقیده هستند اسکات از پوتک سطح بسیار بیشتری دارد و غیر ممکن است اسکات با پوتک همکاری داشته باشد!

 پوتک و تراویس اسکات
پوتک و تراویس اسکات

با توجه به شرایطی که در مطالب بالا ذکر کردیم فیت پوتک و تراویس اسکات اتفاق بسیار خاص و دور از دسترسی نیست. بدون شک این اتفاق می تواند تاثیر مثبتی در پیشرفت رپ فارسی داشته باشد. برای مطلع شدن از جدیدترین اخبار و حواشی مرتبط به همکاری اسکات و پوتک مطالب مارا دنبال کنید.

سوالات متداول

آیا همکاری پوتک و تراویس اسکات حقیقت دارد؟

به طور صد درصد نه زیرا این خبر از منابع معتبر پخش نشده است.

چرا بعضی از کاربران خبر فیت پوتک و تراویس مورد تمسخر قرار دادند؟

زیرا بر این عقیده هستند اسکات سطح بسیار بالایی دارد و غیر ممکن با پوتک همکاری داشته باشد.

3.5/5 - (4 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.