پوریا پوتک چگونه مشهور شد؟ بررسی آلبوم ها، آهنگ ها و زندگی نامه پوتک

سبک موسیقی رپ که امروزه به یکی از پر طرفدار ترین سبک های حاضر در ایران تبدیل شده است، تنها چندین دهه است که به این کشور راه پیدا کرده است. با وجود عمر کوتاه و محدودیت های فراوان این سبک در ایران، رپ با پیشرفت های بسیاری همراه شده و در امروز به یک موسیقی ارزشمند در کشورمان تبدیل شده است. اما ما امروز قصد داریم به یکی از محبوب ترین آرتیست و خوانندگان رپ فارسی یعنی پوریا پوتک بپردازیم و حواشی او را مورد بررسی قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و با زندگینامه پوریا پوتک، این هنرمند دوست داشتنی آشنا شوید. با سایت ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

محتوا پنهان
بیوگرافی پوریا پوتک رپر

بیوگرافی پوریا پوتک رپر

شاید برایتان سوال شده باشد که اصلا پوریا پوتک کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟ برای یافتن جواب این سوال در این بخش با ما همراه باشید. پوریا عرب ملقب به پوتک یکی از شناخته شده ترین رپر های رپ فارسی می باشد. او در 6 تیر سال 1371 در شرق تهران به دنیا آمد. این خواننده محبوب علاوه بر خواندن رپ در زمینه آهنگسازی هم بسیار تبحر دارد و جزو فعال ترین خوانندگان ایرانی محسوب می شود.

پوریا از ابتدا فعالیت خود در زمینه خوانندگی، رپ خواندن سریع که اصطلاحا به آن فست رپ کردن می گویند را برای خود برگزید و با همان استایل خود به مسائل سیاسی اجتماعی پرداخت. این سبک از رپ کردن او و همچنین قلم قوی اش باعث شد که در سال 1394 با اینکه رپری نوپا بود به شهرت فراوان برسد و در جامعه هیپ هاپ شناخته شود.

در همان سال بود که خبری از دستگیری پوتک در سراسر اینترنت پخش شد. بر اساس شواهد دستگیری او به دلیل یک تصادف رانندگی بود و به دلیل همین تصادف به مدت یک سال در زندان به سر برد. در سال 1395 بود که مشکلات قضایی پرونده تصادف پوتک حل شد و او پس از یک سال از زندان آزاد شد.

پوریا پوتک از ابتدای فعالیت خود در زمینه رپ تا به امروز 13 آلبوم منتشر کرده است که در آن ها به صورت گسترده ای به نمادگرایی می پردازد. علاوه بر این 13 آلبوم او تعداد زیادی سینگل ترک هم منتشر کرده است و همان طور که گفته شد او به عنوان یکی از پر کار ترین آرتیست های رپ فارسی شناخته می‌ شود. در بخش‌ های بعدی با برخی از آلبوم و آهنگ‌های او آشنا می‌ شویم، پس با ما همراه باشید.

لیبل سکشن 13 چیست؟

لیبل سکشن 13 چیست؟

مدتی قبل پوریا پوتک رپر معروف ایرانی در یکی از ویدیوهای خود در مورد لیبل سکشن 13 صحبت کرد و بیان کرد که قرار است به زودی لیبل سکشن 13 را تاسیس کند. پس از آن خیلی از افراد کنجکاو شدند تا در رابطه با لیبل سکشن 13 اطلاعات بیشتری را بدست آورند. در این باره بهتر است بدانید که لیبل سکشن 13 یک تازه تاسیس شده توسط این رپر است که هدف تاسیس از آن حمایت از خواننده ها و کلیپ هایشان می باشد.

آلبوم های pouria putak

شاید برایتان جالب باشد که بدانید پوریا پوتک تا به امروز 13 آلبوم منتشر کرده است. 3 تا از این آلبوم ها به زمانی که در ایران زندگی می کرد، بازمی گردد. در این سه آلبوم به صورت گسترده ای به نماد گرایی پرداخته می شود. اولین آهنگی که پوریا پوتک منتشر کرد نسخ بود که مانند بسیاری از آلبوم هایش دارای 13 ترک بود. بر اساس شواهد او این آلبوم را در سن 18 سالگی ضیط و تولید کرده است. اما در کنار این آلبوم ما در این بخش قصد داریم به 3 تا از محبوب ترین آلبوم ها پوریا بپردازیم، پس آن ها را از دست ندهید.

پیامبر

پوتک یکی از پر کارترین آرتیست های رپ فارسی می باشد. او علاوه بر آهنگ های متعدد تا به امروز آلبوم های فراوانی هم منتشر کرده است. همان طور که گفته شد او تا به امروز 13 آلبوم منتشر کرده است که آخرین آلبوم او پیامبر نام دارد. این آلبوم با کیفیت از 13 ترک تشکیل شده است و علاوه بر پوریا آرتیست هایی مانند سانبوی، علی مجیدی، نثر و جولس در آن حضور دارند. در این آلبوم اصلی ترین ترک پوریا پوتک رپ ما نام دارد که در ان با سان بوی به همکاری می پردازد. شما می تواند این آلبوم و دیگر آهنگ پوریا پوتک را از طریق اسپاتیفای و ساوند کلاود گوش دهد.

کاناشی

کاناشی

اگر طرفدار پوتک باشید، می دانید که آلبوم پیامبر او اواسط سال 1399 منتشر شد. اما او کمتر از یک سال قبل در دی 1398 آلبوم کاناشی را منتشر کرد. این آلبوم دارای 13 ترک می باشد که دو ترک آن به نام های پیدا شه و ایلومیناتی زودتر از آز باقی آلبوم منتشر شد. پوریا در این آلبوم با آرتیست های معروفی مانند پارسالیپ و جاستینا به همکاری می پردازد و به این آلبوم زیبایی می بخشد.

313

آلبوم 313 یکی از محبوب ترین آلبوم های پوریا پوتک می باشد. این آلبوم هم مانند دو آلبوم قبلی ای که بررسی کردیم دارای 13 ترک می باشد. این آلبوم نسبت به آلبوم کاناشی و پیامبر آلبوم قدیمی محسوب می شود، اما با این وجود از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد. در بخش بعدی به محبوب ترین آهنگ های پوتک می پردازیم و آن ها را با هم مورد بررسی قرار می دهیم، پس با ما همراه باشید و با آن ها آشنا شوید.

آهنگ های پوریا پوتک

در ادامه درباره معروف ترین آهنگ های پوتک به بحث خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید، آهنگ های او به غیر از آلبوم هایش طرفداران زیادی را دارد.

رپ ما

یکی از محبوب ترین آهنگ های پوریا پوتک رپ ما می باشد. این آهنگ در اخرین آلبوم او یعنی آلبوم پیامبر قرار دارد و در آن با یکی از آرتیست های فست خوان رپ فارسی یعنی سان بوی به همخوانی می پردازد. همان طور که در بخش های قبل گفته شد پوریا پوتک به صورت فست رپ می کرد، اما این آهنگ با استایل دیگری ظاهر شد و به سرعت بسیار زیادی نسبت به گذشته به رپ کردن می پردازد. این آهنگ به میزانی سریع می باشد که می توانیم آن را سریع ترین آهنگ پوتک بنامیم. محتوای این اهنگ به نوعی دیس می باشد و دارد برخی از رپرهای رپ فارس را دیس می کند. اگر به فکر دانلود سریع ترین اهنگ پوریا پوتک، استفاده از ساوند کلود و اسپاتیفای می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

توله سگ

توله سگ

از جدیدترین آهنگ های پوریا پوتک توله سگ را می توان نام برد. این آهنگ که پس از آلبوم پیامبر در آلبوم گروهی ترکش قرار داشت، یک دیس ترک به یکی از شاخ های اینستاگرام یعنی میلاد حاتمی بود. آغاز این درگیری به حواشی عکس میلاد حاتمی با سهراب ام جی بازمی گردد. داستان از آنجایی شروع شد که رپر ها زیادی به این ام جی بخاطر این عکس انتقاد کردند، اما میلاد حاتمی در ادامه این انتقاد ها واکنش نشان داد و به توهین و تخریب رپرها پرداخت.

پوتک هم در ارتباط با این موضوع دیس ترکی به نام توله سگ را تنها در یک روز منتشر کرد. او در این آهنگ در استایل همیشگی خود ظاهر شده و به توهبن و تخریب میلاد حاتمی می پردازد.

تولد بعد از خودکشی

یکی از دیگر آهنگ های محبوب پوریا پوتک در آلبوم تولد بعد از خودکشی، اهنگ تولد بعد از خودکشی می باشد. در این آهنگ پوتک در همان استایل همیشگی خود ظاهر می شود و به رپ کردن می پردازد. او در این آهنگ به مسائل اجتماعی می پردازد و برخی از آن ها را با مخاطبان خود مطرح می کند.

مادر

یکی از دیگر ترک های دوست داشتنی و احساسی پوریا پوتک مادر نام دارد. این آهنگ که یکی از ترک ها آلبوم 313 می باشد در سبک داستانی است. این آهنگ در ارتباط یک داستان مادر و پسر است که پسر به دلایلی مادر خود را ترک می کند. این اهنگ به دلیل وجود این داستان زیبا به یکی از بهترین ترک ها او تبدیل شده است.

پیروزی

از آهنگ پیروزی پوریا پوتک می توان به عنوان اصلی ترین ترک آلبوم پیامبر نام برد. این آهنگ که در سبک گنگ و دیس می باشد و در ادامه درگیری او با سپهر خلسه می باشد. او در این آهنگ در استایل همیشگی خود ظاهر می شود و به رپر کردن می پردازد. شاید برایتان جالب باشید که بدانید محله پوریا پوتک پیروزی نام داشت و این آهنگ از همان اسم محله برداشته شده است. این آهنگ دارای موزیک ویدئو هم می باشد و شما می توانید آن را در یوتیوب پوتک مشاهده کنید.

رک بگم

رک بگم

یکی از دیگر ترک های زیبای پوریا پوتک کوله می باشد. البته اسم اصلی این ترک رک بگم می باشد، اما بسیاری از افراد آن را با نام کوله و یا منو و کولم می شناسند. این آهنگ یکی از ترک های پوتک در سبک دلنوشته می باشد. او در بخش ابتدایی این آهنگ به یک سری مشکلاتش در زندگی می پردازد. در بخش های بعدی این آهنگ به خدای خود می پردازد و ارتباط خود با خدا را برای دیگران شرح می دهد.

بازنده

یکی از محبوب ترین آلبوم ها پوتک در دوران فعالیت خود آلبوم خودکشی می باشد. یکی از بهترین ترک های آلبوم خودکشی 2 پوتک، آهنگ بازنده می باشد. این آهنگ پوریا که در آن با خواننده دیگری به همخوانی می پردازد در سبک دلنوشته می باشد. اگر علاقه به دانلود اهنگ پوریا پوتک خودکشی 2 هستید، در بخش های بعدی با ما همراه باشید.

هکتور

از آهنگ هکتور پوتک می توان به عنوان جنجالی ترین کار او در تمام دوران فعالیتش نام برد. این آهنگ که در آلبوم 313 قرار دارد به عنوان یکی از محبوب ترین آهنگ ها او نام می شود. پوتک در این آهنگ به دیس کردن تعداد زیادی از رپر های فارسی می پردازد و آن ها را مورد انتقاد قرار می دهد. به میزانی دیس های این آهنگ زیاد می باشد که او در هر یک بیت به دیس کردن یک رپر می پردازد.

مرسی

آهنگ مرسی یکی از ترک های دلنوشته و سیاسی پوریا می باشد و متعلق به آلبوم 8.8 است. این آهنگ پوتک در ارتباط با وطنش ایران می باشد. او در ورس اول آهنگ به اینکه ایران چگونه او را تبدیل به گرگی کرده می پردازد و می گوید از مهاجرت از ایران خوشحال است. اما با این وجود او در بخش دوم این آهنگ به اینکه همچنان عشق ایران در خونش جریان دارد، می پردازد و برای اینکه او را تبدیل به پوریا پوتک کرده است، از او تشکر می کند.

پدر و مادر

پدر و مادر

تا به اینجا آهنگ پوریا پوتک مادر نام را بررسی کردیم، اما باید اضافه کنیم او آهنگ دیگری به نام پدر و مادر دارد که بسیاری از افراد به دلیلی تشابه اسمی آن ها را با هم اشتباه می گیرند. آهنگ پدر و مادر هم یکی از دوست داشتنی ترین ترک های پوتک در تمام عرصه فعالیتش می باشذ. او در این آهنگ با لحنی غمگین به پدر و مادرش و زحمت هایی که برای او کشیده است، می پردازد.

حال که با آهنگ های پوتک آشنا شدیم شاید علاقه مند به دانلود تمام اهنگ های پوریا پوتک یکجا باشید. پس اگر به دنبال بهترین روش برای این کار هستید در بخش های بعدی با ما همراه باشید.

اینستاگرام پوریا پوتک

پوریا پوتک مانند بسیاری از سلبریتی های در اینستاگرام فعالیت های به خصوصی دارد. اصلی ترین فعالیت او مانند همه خواننده و آرتیست ها در زمینه حرفه اش می باشد. این فعالیت های او به صورتی می باشد که از اینستاگرام خود به عنوان پل ارتباطی با هوادارانش استفاده می کند و آن ها را از طریق این شبکه اجتماعی از فعالیت های خود با خبر می کند. از همین رو اگر سر به پیج او بزنید متوجه می شود که بخش عظیمی از پست های او را تاریخ و رونمایی از ترک هایش می باشد. همچنین می تواند در اینستاگرام کاورهای پوریا پوتک را هم مشاهده کنید.

از دیگر فعالیت های او در اینستاگرام می توانیم به تبلیغ کردن کلیپ های یوتیوبش اشاره کنیم. پوتک علاوه بر اینستا در شبکه های اجتماعی دیگری مانند فیسبوک و یوتیوب فعالیت می کند که در بخش بعدی به فعالیت های او در یوتیوب می پردازیم. همچنین او هر از گاهی تصاویری از خودش در این شبکه مشاهده می کند و طرفدارانش را از حال خود آگاه می کند.

پوریا در بخش هیلایت های اینستاگرام به شبکه هایی که در آن فعالیت دارد پرداخته و لینک آن ها را برای دنبال کنندگان خود قرار داده است. همچنین اگر به دنبال چنل ساوند کلود و اسپاتیفای او هستید می توانید در هیالایت های اینستاگرام پوتک آن ها را پیدا کنید.

یوتیوب پوریا پوتک

یوتیوب پوریا پوتک

مدتی است که برخی از خوانندگان نسل جدید رپ پا به شبکه یوتیوب گذاشته اند و از طریق آن کسب درآمد می کنند. پوریا پوتک هم یکی از این دسته خوانندگان رپ فارسی می باشد. او در یوتیوب هم همانند حرفه اش یعنی خوانندگی بسیار فعال است و ویدئو های فراوانی برای طرفدارانش منتشر می کند. بسیاری از ویدئوهای او ری اکشن و یا در ارتباط با خود او می باشد.

در ارتباط با درآمد پوریا پوتک از یوتیوب هم باید بگوییم که او و دیگر یوتیوبر ها برای منتشر کردن ویدئوهای خود درآمدی مشخص کسب می کند. این درآمد برای تبلیغات بین ویدئوها می باشد و هر چه ویدئو از بازدید بیشتری برخوردار باشد، یوتیوبرها درآمد بیشتری کسب می کنند. شما می توانید آدرس چنل یوتیوب او را از طریق پیج شخصی اینستاگرامش پیدا و کلیپ های پوریا پوتک را مشاهده و دنبال کنید.

درآمد پوریا پوتک از یوتیوب چقدر است؟

مدتی قبل پوتک در یوتیوب فعالیت خود را آغاز کرد تا به این گونه بتواند از طریق بازدید ویدیوهایش یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. بهتر است بدانید در حال حاضر پوریا پوتک سابسکرایب‌ های بسیار زیادی دارد و معمولا ویدیوهای پوتک از بازدید بسیار بالایی برخوردار می شوند. به همین دلیل پوتک توانسته از طریق یوتیوب یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد و به دلار درآمدزایی می‌ کند.

فرشاد سایلنت و پوریا پوتک

فرشاد سایلنت و پوریا پوتک

فرشاد سایلنت یکی از یوتیوبرهای معروف ایرانی است که در حال حاضر سابسکرایب‌ های بسیار زیادی دارد. حال بهتر است بدانید که پوتک تا به اکنون با فرشاد سایلنت ویدیوهای بسیار جذاب و دیدنی را ضبط و در چنل خود آپلود کرده است.

بتل های پوریا پوتک

در زیر بتل های پوتک را آوردیم:

بتل با خشایار اس آر

در اوایل سال 1400 بتل خشیار اس آر و پوریا پوتک برای مدتی بر سر زبان ها افتاده بود. از چند ماه قبل خشیار اس آر به ساخت فضایی مناسب برای رپر ها روی آورده بود و چندین بتل هم برگزار کرده بود. پس از انجام آخرین بتلش با امیر خلوت، پوریا را به خود جذب کرد. این بتل از طرف پوتک آغاز شد و به او پیشنهاد بتل رپی داد و خشایار هم پیشنهاد او را قبول کرد. بتل آن دو در یک ترک به نام «بوشیدو» منتشر شد و بسیار هم مورد بازدید قرار گرفت. پس از مدتی موزیک ویدئو این ترک هم ساخته و منتشر شد. خوشبختانه در پی این بتل حواشی ای به همراه نبود و تنها این دو آرتیست سعی کردند همدیگر را به چالش بکشند.

بتل با سپهر خلسه

یکی از دیگر بتل های پوریا پوتک با سپهر خلسه، خواننده محبوب و شناخته شده بود. البته این جدال بیشتر به شکل دیس و دیس بک بود. در این درگیری چندین ترک به عنوان بتل رد و بدل شد که از بهترین آن ها می توانیم به یادگیری پوتک و سگ کشی خلسه اشاره کنیم. در نهایت این درگیری پوریا به نوعی کوتاه آمد و سعی کرد بیشتر در جهت ایجاد صلح حرکت کند.

خرید کاور آلبوم پوریا پوتک به صورت NFT

خرید کاور آلبوم پوریا پوتک به صورت NFT

مدتی است که آرتیست های رپ فارسی برای کسب درآمد به فروش کاور آلبوم های خود روی آورده اند. فروش این آلبوم ها معمولا به صورت مزایده به صورت NFT می باشد. به نظر می رسد که پوریا هم قصد دارد مزایده هایی برای فروش کاور آلبوم هایش برگزار کند. اگر علاقه به دنبال کردن مزایده پوریا پوتک ان اف تی هستید، می تواند اخبار آن را از طریق اینستاگرام او دنبال کنید.

پوریا پوتک و همسرش

شاید برای شما هم مانند خیلی از افراد سوال شده باشد که همسر پوریا پوتک کیست و آن ها چگونه با هم آشنا شدند؟ در جواب این سوال باید بگوییم که همسر پوریا که جولیا نام دارد، یک دختر از کشور اوکراین می باشد. شروع رابطه آن ها به سال 2014 بازمی گردد و در همان سال با هم وارد رابطه شدند.

زمانی که خبر این رابطه او و جولیا در اینترنت پخش شد، پوتک بسیار مورد انتقاد قرار گرفت و اکثر انتقادها در این زمینه بودند که چرا با فردی که از خوش قیافه نیست وارد رابطه شده است. پس از گذشت مدتی از این حواشی آهنگ دوست دخترم تخمیه به توچه از پوریا پوتک در جواب این حواشی منتشر شد. او با استفاده از این آهنگ به دنبال کنندگان او اعلام کرده زندگی شخصی او به کسی مربوط نمی باشد. در ادامه آن ها در سال 2017 با یکدیگر ازدواج کرده اند و هم اکنون در کشور اوکراین زندگی می کنند.

عکس های پوریا پوتک

عکس های پوریا پوتک

تا به اینجا به طور کامل با پوریا پوتک آشنا شدیم و بیوگرافی و زندگی حرفه ای او را مورد بررسی قرار دادیم. حال شاید دوست داشته باشید عکس پوریا پوتک و دخترش و یا با همسرش را مشاهده کنید. اما بهترین راه پیدا کردن عکس های او چیست؟

برای دیدن عکس های پوتک چندین راه پیش روی شما می باشد. یکی از رایج ترین راه ها استفاده از موتور جستجوگر گوگل می باشد. شما می تواند با جستجو کردن نام و مراجعه به بخش تصاویر عکس های متععدی از او را مشاهده کنید. اما ما به چندین دلیل این راه را به شما پیشنهاد نمی کنیم. به این دلیل که بسیاری از سایت های اینترنتی در ایران فیلتر می باشند و شما نمی توانید این عکس ها را مشاهده کنید. همچنین ممکن است بسیارس از عکس های درون گوگل از کیفیت پایینی برخوردار باشند.

از همین رو ما استفاده از اینستاگرام پوتک را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با مراجعه به پیج شخصی او جدید ترین عکس های او را با کیفیت اصلی شان مشاهده کنید. در ادامه به حواشی پوریا می پردازیم، پس با ما همراه باشید و آن ها را از دست ندهید.

حاشیه های پوریا پوتک

از پوریا پوتک می توان به عنوان یکی از آرتیست های پر حواشی رپ فارسی نام برد. البته اکثر حواشی او مربوط به گذشته می باشد و امروزه دیگر علاقه به حضور در حواشی ندارد. از مهم ترین حواشی او می توانیم به مدیریت سایت شرط بندی اش اشاره کنیم. او برای مدتی دارای یک سایت شرط بندی به نام 313 بود که مدتی است از دیگر فعالیتی ندارد.

یکی از دیگر حواشی پوتک با یکی از دیگر آرتیست های رپ فارسی یعنی سپهر خلسه بود. او برای مدتی به دیس کردن خلسه می پرداخت. در میان این دیس و دیس بازی ها درگیری ها بالا گرفت و شکل های دیگری هم پیدا کرد. اما این موارد تنها گوشه ای از حواشی پوریا بود و در گذشته از حواشی بیشتری برخوردار بوده است.

سوالات متداول

این رپر هم اکنون کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم پوتک در ابتدا به اوکراین مهاجرت کرد. البته ناگفته نماند که مدتی است او از اوکراین به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کرده است و در حال حاضر در اروپا زندگی می‌ کند. کشوری که وی هم اکنون انتخاب نموده است آلمان می باشد. البته وی در هفته های اخیر سفرهای زیادی به کانادا داشته است. این موضوع این شک را به وجود می آورد که شاید وی قصد زندگی در آن مکان را داشته باشد.

پوریا پوتک در مینی چت چه فعالیتی دارد؟

پوریا پوتک در مینی چت چه فعالیتی دارد؟

پوریا پوتک علاقه بسیار زیادی به شبکه‌ های اجتماعی دارد و در حال حاضر در اکثر شبکه‌ های اجتماعی فعالیت می‌ کند. حال گفتنی است که او مدتی قبل فعالیت خود را در مینی چت هم شروع کرده است. در حال حاضر پوتک ویدیوهای متعددی در رابطه با فعالیتش در این برنامه را ضبط و در چنل یوتیوب خود آپلود کرده است.

مهاجرت پوریا پوتک

گفتنی است پوریا پوتک در ایران به دنیا آمده و سال‌ ها در تهران زندگی کرده است. البته پوتک پس از این که به عنوان رپر زیرزمینی فعالیت خود را شروع کرد و در میان مردم شناخته شده و معروف شد تصمیم گرفت تا از ایران به اوکراین مهاجرت کند. دلیل مهاجرتش این بوده است که دیگر مشکلی برای او و فعالیتش به عنوان رپر به وجود نیاید.

حال بهتر است بدانید این رپر معروف سال‌ ها ساکن اوکراین بوده است و در اوکراین به فعالیت‌ های خود می‌ پرداخته است. اما به یکباره پوتک از اوکراین هم مهاجرت کرد. گفتنی است پس از این که اوکراین و روسیه وارد جنگ شدند پوتک برای این که از خود و همسرش محافظت کند تصمیم گرفت تا از اوکراین مهاجرت کند. در حال حاضر این رپر معروف به همراه همسر و فرزندش در یکی از کشورهای اروپایی زندگی می‌ کند و به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد.

پسر پوریا پوتک

پوتک مدتی قبل از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام بیان کرد که منتظر اولین فرزندش می‌ باشد این خبر باعث خوشحالی خیلی از طرفدارانش شد. حال گفتنی است که بعد از چندین ماه پوتک تصویر خود در کنار فرزند تازه متولد شده‌ اش را در صفحه شخصی خود منتشر کرد. اما این تصویر حواشی زیادی را در بر داشت، چرا که پوتک در کپشن این تصویر بیان کرد اسم فرزند پسرش را ریچ گذاشته است.

اسم فرزند پوتک بسیار حاشیه ساز شد. پس از آن خیلی از افراد در کامنت‌ ها بیان کردند که این روزها ریانا خواننده آمریکایی نام فرزندش را رضا و خوانندگان ایرانی نیز نام فرزندش را ریچ می‌ گذارند و دیگر هیچ چیزی جای خود نیست. به هر حال می‌ توانید تصاویر پسر پوتک را در صفحه شخصی او در اینستاگرام جستجو و مشاهده نمایید.

چالش های پوریا پوتک

مدتی است پوتک به عنوان یوتیوبر فعالیت خود را شروع کرده است و این روزها زمان زیادی را صرف ساخت ویدیو برای چنل یوتیوب خود می کند. جالب است که بدانید در میان تمام ویدیوهای پوتک چالش‌ های او به ویژه چالش سرطان پوریا پوتک و چالش پوریا پوتک و مدگل از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده اند.

فیلم های پوریا پوتک

با توجه به این که پوریا پوتک علاقه بسیار زیادی به فضای مجازی به ویژه اینستاگرام و یوتیوب دارد. به همین دلیل تا به اکنون فیلم‌ های متعددی را با موضوعات مختلف ضبط و در صفحات مجازی خود آپلود کرده است. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده فیلم‌ های این رپر و یا حتی موزیک ویدیوهای او همچون پوریا پوتک kayko بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به یکی از شبکه‌ های مجازی او مراجعه نمایید.

همکاری پوریا پوتک و نسل 4 رپ

پوتک تا به اکنون با برخی از رپرهای نسل چهار همکاری‌ های بسیار جذاب و شنیدنی داشته است که در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. بهتر است بدانید برای دانلود اهنگ پوریا پوتک رپ تند و یا دانلود تمام آهنگ های پوریا پوتک کافی است به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

021 کید

مدتی قبل پوتک با یکی از رپران نسل جدید به نام 021 کید در آهنگ no hook همکاری داشته است. پس از انتشار پوریا پوتک اهنگ no hook این آهنگ مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت.

سوگند

یکی دیگر از رپران نسل جدید که پوتک با او همکاری داشته است سوگند می‌ باشد. می‌ توانید موزیک ویدیو سوگند و پوتک را در صفحه شخصی این رپر در اینستاگرام جستجو و مشاهده نمایید.

پوریا پوتک و تتلو چرا در ارتباطند؟

بهتر است بدانید مدتی قبل پوریا پوتک و امیر تتلو برای حمایت از اعتراضات مردمی با همکاری یکدیگر آهنگی به نام انقلاب صلح را منتشر کردند. البته در حال حاضر رابطه پوتک و امیر تتلو شکرآب شده است و حتی مدتی قبل تتلو در یکی از ویدیوهای خود به فحاشی پوتک پرداخت.

سوالات متداول

 1. پوریا پوتک در کجا زندگی می کند؟

  او هم اکنون در کشور اوکراین ساکن می باشد.

 2. آخرین آلبوم پوتک چه نام دارد؟

  آخرین آلبوم او پیامبر نام داشت.

 3. پوریا پوتک تا به امروز چند آلبوم منتشر کرده است؟

  او تا به امروز 13 آلبوم منتشر کرده است.

 4. پوتک در چه شبکه های اجتماعی ای فعالیت دارد؟

  او در شبکه های یوتیوب، اینستاگرام و فیسبوک فعالیت دارد.

4.9/5 - (52 امتیاز)
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.