ریحانه پارسا کیست؟ فیلم ها و علت حاشیه سازی های او در اینستاگرام

ریحانه پارسا یکی از بازیگران اهل ایران است که پس از مهاجرت به ترکیه حواشی زیادی را به وجود آورده است و این روز ها از او به عنوان یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی یاد می‌شود که توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

ریحانه پارسا کیست؟

ریحانه پارسا کیست؟

اگر در شبکه های مجازی همچون اینستاگرام فعالیت می کنید شاید تا به اکنون نام ریحانه پارسا را شنیده باشید، چرا که او یکی از سلبریتی های معروفی است این روز ها در شبکه های مجازی فعالیت گسترده ای انجام می دهد و توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده است. حال در ادامه قرار است به بیوگرافی ریحانه پارسا بپردازیم. ریحانه پارسا متولد یک اسفند سال 1377 در تهران است، او بازیگر و کارگردان اهل ایران می باشد که اولین فعالیت حرفه‌ ای خود را با مجموعه پدر در سال (1397) آغاز کرد و برای نقش آفرینی در این مجموعه نامزد دریافت جایزۀ حافظ در رشتهٔ بهترین بازیگر زن درام شد. پارسا بعد از نقش آفرینی در این مجموعه توجهات زیادی را به خود جلب کرد و به شهرت نسبتا خوبی رسید و پس از آن درخواست های زیادی برای او ارسال شد.

زمانی که ریحانه توانست به شهرت نسبتاً خوبی برسد برای این که توجهات بیشتری را به خود جلب کند و به شهرت خود بیفزاید شروع به حاشیه‌سازی کرد. او در ابتدا با خبر ازدواجش با مهدی کوشکی نگاه های زیادی را به طرف خود جلب کرد، البته پس از مدتی او از همسرش که چندین سال از او بزرگ تر بود طلاق گرفت و به یکباره به ترکیه مهاجرت کرد. زمانی که ریحانه پارسا در ترکیه ساکن شد حواشی زیادی را برای خود به وجود آورد. از این رو این روز ها از او به عنوان یکی از شاخ های مجازی یاد می شود که هر چند وقت یکبار جنجالی‌ را به وجود می‌ آورد. در رابطه با خانواده این سلبریتی معروف بهتر است که بدانید پدر ریحانه پارسا شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است. او دارای دو خواهر کوچکتر از خود می باشد و همچنین تا مقطع دیپلم تحصیل کرده است.

کلاب هاوس ریحانه پارسا

به طور معمول ریحانه پارسا در هر کدام از شبکه های مجازی که مورد استقبال مردم قرار گرفته شده اند فعالیت گسترده ای انجام می دهد تا به این گونه بتواند مخاطبان بیشتری بدست آورد. حال همان طور که قطعا می دانید برنامه کلاب هاوس یکی از برنامه های اجتماعی چت صوتی است که در سال 2020 منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی نیز رو به‌ رو شد و کاربران ایرانی زیادی نیز در این شبکه عضو شدند که این موضوع شامل ریحانه هم می باشد. این سلبریتی معروف مدت‌ ها قبل در این برنامه عضو شد و هر چند وقت یکبار به صورت صوتی با مخاطبان خود در این شبکه به گفتگوی می پردازد که گفتگو های او بسیار جنجالی و پرحاشیه هستند. از این رو ریحانه توانسته در این شبکه نیز مخاطبان زیادی را به دست آورد. حال برای پیدا کردن آدرس کلاب هاوس او کافیست تا به قسمت سرچ این شبکه مراجعه کنید.

ریحانه پارسا به ایران بازگشته است؟

اخیرا حواشی در رابطه با ریحانه پارسا وجود دارد که مطابق با آن ها گفته می شود این بازیگر به ایران بازگشته است. در این رابطه باید بگوییم که چنین خبرهایی دروغ می باشد و این خانم همچنان در ترکیه می باشد. در واقع ریحانه بعد از مهاجرت ادعاهای زیادی در رابطه با حکومت ایران داشت و همچنین با توجه به این که کشف حجاب کرد ممنوع الورود می باشد و نمی تواند به کشور خود بازگردد.

به هر حال برخی از افراد سعی دارند با انتشار چنین خبرهایی در رابطه با ریحانه پارسا ویو پیج و ویدیوهای خود را افزایش بدهند تا از این طریق بیشتر دیده بشوند. ریحانه پارسا نیز خود در رابطه با چنین موضوعاتی صحبت کرده و مدعی شده که نمی تواند به کشور خود بازگردد و باید در خارج به زندگی اش ادامه بدهد. بنابران اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با این بازیگر داشته باشد منابع معتبر را دنبال کنید.

ماجرای تجاوز به ریحانه پارسا چه بوده است؟

اگر اینستا ریحانه پارسا را دنبال کنید متوجه خواهید شد که این چهره معروف تاکنون افشاگری هایی در رابطه با چهره های معروف داخل ایران داشته است. وی مدعی بود که فعالیت در زمینه بازیگری در داخل ایران با چالش های زیادی همراه است و بعضی از خانم ها گاهی مورد تجاوز قرار می گیرند. این چهره معروف بعد از مهاجرت تلاش زیادی داشت که سینمای ایران را مورد نقد قرار بدهد. در پی این ماجرا ریحانه پارسا بیان کرد که یکی از کارگردان ها به نام سیاوش اسعدی به او تجاوز کرده است و همین موضوع باعث شده که فعالیت در زمینه بازیگری را کنار بگذارد و به ترکیه مهاجرت کند.

این هنرمند در روزهای اولی که مهاجرت کرده بود ادعا داشت که از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی ندارد و دلیل برخی رفتارهای عجیبش نیز همین مسائل می باشند. البته باید بگوییم که این اولین باری نیست که یک بازیگر زن چنین نظراتی را در رابطه با سینمای ایران دارد و تاکنون تعداد زیادی از هنرمندان در رابطه با این موضوع صحبت کرده اند.

در نتیجه نمی توان گفت که افرادی چون ریحانه پارسا حقیقت را می گویند و یا این که برای جلب توجه چنین ادعاهایی دارند. بعد از بیان چنین خبرهایی از سمت ریحانه جنجال زیادی به پا شد و افراد مختلف نظرات متفاوتی داشتند. در ابتدا کسی این خانم را حمایت نمی کرد ولی اکنون که زندگی بهتری دارد و سعی می کند شخصیت خوبی از خود نشان بدهد افراد زیادی او را دوست دارند و گمان می کنند تمامی حرف هایش حقیقت دارند.

یوتیوب ریحانه پارسا

یوتیوب ریحانه پارسا

یوتیوب یکی از شبکه های محبوب اجتماعی است که این روز ها خیلی از مردم به ویژه شاخ های مجازی و سلبریتی های معروف در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می کنند که این موضوع شامل ریحانه نیز می باشد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ریحانه در یوتیوب فعالیت گسترده ای انجام می دهد و در حال حاضر به ساخت کلیپ و یا چالش پرداخته است و این کلیپ ها و چالش های خود را در چنل یوتیوب برای سایر کاربران یوتیوب منتشر می‌ کند تا بتواند از طریق یوتیوب برای خود یک منبع درامد خوب به وجود آورد و درآمدزایی کند، چرا که همان طور که می دانید کاربران یوتیوب با بارگذاری ویدیو در چنل یوتیوب و میزان بازدیدشان در این شبکه می توانند برای خود درآمدزایی کنند. حال ناگفته نماند از آن جایی که ریحانه در یوتیوب کاربران زیادی دارد، به همین دلیل توانسته از طریق بارگزاری ویدیو های خود و بازدید ویدیو هایش یک منبع درآمد خوب از این شبکه برای خود به وجود آورد.

حال برای پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب ریحانه کافیست تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ این شبکه جستجو کنید تا چنل یوتیوب او برای شما نمایش یابد. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این سلبریتی و هم چنین فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل خود منتشر کرد آن را مشاهده نمایید.

اینستاگرام این بازیگر چیست؟

این روز ها اینستاگرام به یکی از شبکه های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده است که خیلی از مردم عادی و هم چنین سلبریتی ها و افراد معروف در این شبکه به صورت گسترده ای فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل ریحانه پارسا نیز می باشد. بهتر است که بدانید ریحانه مدت‌ ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرده است و از آن زمان به بعد می توان بیان کرد که او اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است و با توجه به فعالیتی که در این شبکه انجام می دهد، توانسته به شهرت و معروفیت خود بیفزاید. البته ناگفته نماند که این روز ها او با پست ها و استوری های جنجالی که در اینستاگرام خود منتشر می‌کند، هر چند وقت یکبار حاشیه و جنجال زیادی را به پا می کند و از این رو توانسته به فالووران خود در این شبکه بیفزاید.

حال برای پیدا کردن آدرس صفحه اینستاگرام این سلبریتی پرحاشیه کافیست تا عبارت (reyhaneparsaj) را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید. از آن جایی که او در اینستاگرام بیش از 2.8 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد. حال شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام وی می توانید از جدیدترین اخبار ریحانه مطلع شوید. هم چنین به مشاهده عکس ها و کلیپ های جنجالی که او برای فالوورانش منتشر می کند بپردازید.

جریان طلاق ریحانه پارسا چیست؟

جریان طلاق ریحانه پارسا چیست؟

مهدی کوشکی که یکی از بازیگران و کارگردان های معروف اهل ایران می باشد. در سن 38 سالگی با ریحانه پارسا که تنها 21 سال داشت ازدواج کرد که ازدواج آن ها و اختلاف سنیشان سوژه کاربران فضای مجازی شد و از این رو آن ها تا مدت ها توجهات زیادی را به خود جلب کردند و در پیرامون آن ها حواشی زیادی مشاهده می شد. اما پس از مدتی این زوج هنرمند و پرحاشیه تصمیم به طلاق گرفتند که طلاق آن ها نیز جنجال زیادی را به پا کرد، چرا که از ازدواج آن ها مدت زمان کمی گذشته بود که تصمیم به طلاق گرفتند. هم چنین دعوا و درگیری های زیادی بین ریحانه و مهدی کوشکی پس از طلاق مشاهده می‌ شد و آن ها تا مدت ها از طریق اینستاگرام و استوری گذاشتن به تیکه انداختن و توهین به یکدیگر می پرداختند.

هم چنین مهدی کوشکی خطاب به ریحانه بیان کرده بود که یک زن باید با کفن سفید از خانه شوهرش بیرون برود. البته ریحانه نیز واکنش‌ های بسیار جدی در رابطه با این موضوع از خود نشان داد.

ریحانه پارسا و شادمهر عقیلی

ریحانه در یکی دو سال اخیر با توجه به جنجال ها و حواشی که برای خود به وجود آورده است به شهرت زیادی رسیده و از او به عنوان یکی از جنجالی‌ ترین چهره‌ های ایرانی یاد می شود. حال بهتر است که بدانید او مدتی قبل با حضور و نقش آفرین در موزیک ویدیو شادمهر عقیلی دوباره توجهات زیادی را به خود جلب کرد. شادمهر عقیلی متولد تهران است و در حال حاضر ساکن خارج از کشور می باشد. او یکی از خوانندگان محبوب و سرشناس اهل ایران است که طرفداران بسیار زیادی دارد. حال مدتی قبل شادمهر عقیلی موزیک ویدیویی را منتشر کرد که در این موزیک ویدیو ریحانه پارسا حضور داشت که این موضوع با حواشی زیادی رو به‌رو شد و خیلی از افراد بیان کردند که حتما این دو سلبریتی با هم در ارتباط هستند که شادمهر از ریحانه خواسته است تا در موزیک ویدیو او حضور یابد. هم چنین انتقادات زیادی به شادمهر عقیلی شد که چرا این هنرمند حرفه ای از یک شاخ مجازی برای موزیک ویدیو خود استفاده کرده است!

لیست فیلم ها و سریال های ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در سریال پدر به گونه ای بازی کرد که بعد از آن همه وی را به عنوان یکی از بازیگرهای مطرح ایرانی شناختند. در پی این اتفاق پیشنهادهای زیادی به او برای حضور در فیلم های سینمایی شد. برخی از این فیلم هایی که ریحانه در آن ها حضور دارد آن چنان محبوب نمی باشند و برخی دیگر اما در لیست بهترین آثار سینمای ایران قرار دارند. ریحانه پارسا مدعی می باشد که تمام تلاش خود را کرده تا در همه این فیلم ها بهترین بازی را داشته باشد. در ادامه به معرفی برخی از این فیلم ها خواهیم پرداخت.

فیلم گشت ارشاد 3

اگر بخواهیم در رابطه با حرفه ای ترین فیلم هایی که ریحانه پارسا در آن ها حضور داشته است صحبت کنیم قطعا گشت ارشاد 3 در این لیست قرار دارد. این فیلم سینمایی به اندازه ای محبوب است که تاکنون سه قسمت از آن در اختیار طرفداران قرار گرفته و همیشه مورد حمایت آن ها بوده و حضور ریحانه پارسا در این فیلم نیز باعث جذابیت بیشتر آن شده است.

فیلم هاوایی

فیلم هاوایی محصول سال 1399 می باشد که هنرمندانی چون امین حیایی و ریحانه پارسا نیز در آن حضور داشته اند. این فیلم جذاب نیز در لیست آثار کمدی ایرانی قرار دارد که بعد از انتشار با استقبال خوبی از سمت مخاطبان رو به رو شد.

فیلم خوب، بد، جلف 2

از دیگر فیلم هایی که ریحانه پارسا در آن حضور داشته است فیلم خوب، بد، جلف می باشد. این اثر یکی از معروف ترین فیلم های ایرانی است که مخاطبان زیادی نیز دارد. ریحانه پارسا در قسمت دوم این فیلم حضور داشته و بسیار هم خوش درخشیده است.

انواع کلیپ ریحانه پارسا در فضای مجازی موجود می باشد که حول تمامی این فیلم ها صحبت کرده است. وی مدعی می باشد که تمامی این فیلم ها را دوست دارد و برای حضور در آن ها تلاش زیادی کرده است. او مدعی می باشد که تاکنون در آثاری پر طرفدار نقش آفرینی کرده و این موضوع باعث خوشحالیش می باشد.

نگاهی به برنامه آنکات با ریحانه پارسا

برنامه آنکات که طرفداران زیادی دارد و انواع سلبریتی ها نیز در آن به گفت و گو نشسته اند تاکنون از ریحانه پارسا نیز دعوت کرده است. با مشاهده این قسمت از برنامه می توانید به طور کامل اطلاعاتی در رابطه با زندگی شخصی و هنری ریحانه پارسا داشته باشید و متوجه شوید دلیل او برای مهاجرت به ترکیه چه بوده است. ریحانه پارسا در این قسمت از برنامه آنکات به راحتی بیان می کند که در گذشته مخاطبانش علاقه زیادی به او نداشته اند و اکنون که سعی دارد مسیر درستی را طی کند تعداد زیادی از آن ها وی را مورد حمایت خود قرار داده اند. اگر از علاقه مندان به دیدن این قسمت از برنامه هستید چنین امکانی را دارید که با جست و جو در یوتیوب به تماشای آن بنشینید.

ریحانه پارسا بی حجاب

ریحانه پارسا بی حجاب

ریحانه یکی از بازیگران تازه کار و با استعداد اهل ایران بوده است که با توجه به نقش آفرینی در برخی از مجموعه های تلویزیونی و هم چنین فیلم های سریالی توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت و معروفیت زیادی برسد. اما او پس از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و در یکی از لایو های خود کشف حجاب کرد که این موضوع با حواشی زیادی رو به رو شد و حتی می توان این گونه بیان کرد که ریحانه با کشف حجاب استارت حاشیه سازی خود را زد.

بعد از کشف حجاب ریحانه، خیلی از مردم کنجکاو شدند تا به مشاهده عکس های او بپردازند، به همین دلیل تا مدت‌ ها نام ریحانه پارسا در موتور های جستجو مانند موتور جستجوی گوگل توسط کاربران سرچ می شد تا به این گونه بتوانند به مشاهده عکس های بی حجاب او بپردازند. حال این موضوع را هم باید افزود که برای مشاهده عکس های ریحانه پارسا بدون حجاب کافیست تا به گوگل مراجعه نمایید و نام او را جستجو نمایید. هم چنین می توانید عکس های بی حجاب ریحانه پارسا و نسیم پاریزه را در کنار یکدیگر مشاهده کنید. با مراجعه به شبکه های مجازی ریحانه به ویژه اینستاگرام او نیز می توانید عکس های جدید او را که بدون حجاب و یا با لباس های جنجالی از خود گرفته و منتشر کرده است را نیز مشاهده نمایید.

حضور در کنسرت سوگند

حضور در کنسرت سوگند

مدتی قبل سوگند که یکی از خوانندگان محبوب و سرشناس اهل ایران است در استانبول کنسرتی را برگزار کرد که در این کنسرت او برخی از سلبریتی ها و شاخ های مجازی از جمله ریحانه پارسا نیز حضور داشتند. حال همان طور که می دانید هر جایی که ریحانه پارسا حضور داشته باشد قطعاً جنجال و حاشیه‌ های زیادی را به وجود می‌ آورد که این موضوع شامل حضور او در کنسرت سوگند نیز بوده است. ریحانه در این کنسرت لباس نامناسبی به تن کرده بود که پس از پایان کنسرت، برخی از پیج ها و سایت ها تیتر هایی را با عنوان لخت شدن ریحانه پارسا در کنسرت سوگند منتشر کردند که این موضوع با حواشی زیادی رو به‌رو شد و خیلی از کاربران در این باره بیان کردند که تنها هنر ریحانه لخت شدن است!

بازگشت ریحانه پارسا به سینما واقعیت دارد؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم ریحانه یکی از بازیگران تازه کار اهل ایران بوده است که با حضور و نقش‌آفرینی در برخی از مجموعه ها و فیلم های سینمایی توانست به شهرت نسبتا خوبی برسد و طرفداران زیادی را نیز به دست آورد. ریحانه پارسا در گشت ارشاد ۳ توانسته بود با بازیگران سرشناسی همکاری کند که این موضوع نیز باعث شهرت بیشتر او شده بود حتی خیلی از مردم بیان کرده بودند که بهترین فیلمی که ریحانه در آن حضور داشته است، گشت ارشاد 3 بوده است.

حال همان طور که می‌ دانید برای بازیگران ایرانی یکسری قوانین تعیین شده است که آن ها این قوانین را باید بدانند و رعایت کنید تا در طول دوران حرفه‌ ای خود با مشکلی مواجه نشوند که یکی از این قوانین برای بازیگر های زن رعایت حجاب اسلامی می باشد. گاهی اوقات مشاهده می شود که برخی از بازیگران که به خارج از کشور سفر کرده اند و عکس های بی حجابی آن ها منتشر شده است ممنوع الکار شدند و یا برای همیشه از دنیای بازیگری خداحافظی کرده اند. حال بعد از این که ریحانه پارسا به خارج از کشور مهاجرت کرد و کشف حجاب کرد و هم چنین حواشی و جنجال‌ های زیادی را به وجود آورد دیگر امکان حضور دوباره او در سینما و تلویزیون ایران وجود ندارد و اخباری که در رابطه با بازگشت ریحانه به ایران و حضور دوباره او در سینما و تلویزیون در برخی از پیج ها و یا سایت‌ های خبری منتشر شده است، شایعه ای بیش نیستند که این پیج ها و سایت ها فقط برای بالا بردن بازدید پیجشان این اخبار را منتشر کرده اند.

رابطه ریحانه و پویان مختاری

رابطه ریحانه و پویان مختاری

شاید تا به اکنون نام پویان مختاری را در شبکه های مجازی شنیده باشید. او یکی از شاخ های مجازی است که با حاشیه سازی و جنجال در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام توانست به شهرت زیادی برسد و با گرداندن سایت های شرط بندی این روز ها به یکی از ثروتمندترین سلبریتی های ایرانی تبدیل شده است. حال بهتر است که بدانید ریحانه از همان ابتدایی که به ترکیه مهاجرت کرد با پویان مختاری در ارتباط بوده است. حتی پویان در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که ریحانه زمانی که به ترکیه آمد هیچ پولی نداشت و حتی پول اقامت و خرجی او را پویان می داده است که این موضوع با حواشی زیادی رو به رو شد. هم چنین خیلی از منابع بیان کرده بودند که دلیل اصلی جدایی پویان از دوست دخترش نیلی افشار ریحانه پارسا بوده است.

این موضوع را هم باید افزود که ریحانه پارسا و پویان مختاری با ارتباط با یکدیگر و حاشیه سازی توانستند به شهرت خود بیفزایند و هم چنین فالوورانشان را افزایش دادند. خیلی از کاربران بیان کرده بودند که ریحانه به دلیل راه اندازی سایت شرط بندی با پویان مختاری دوست شده است. اما او در خیلی از صحبت‌ های بیان خود کرده بود که علاقه‌ای به سایت شرط بندی ندارد و هیچ گاه به راه اندازی سایت شرط بندی فکر نمی کند.

با این حال فراز و نشیب‌ های زیادی در رابطه پویان مختاری و ریحانه مشاهده می‌ شد، چرا که آن ها هر چند وقت یکبار آشتی می کردند و از یکدیگر به عنوان دوستان صمیمیشان یاد می‌ کردند، اما پس از مدتی دوباره به توهین و فحاشی به یکدیگر می پرداختند. البته خیلی از کاربران شبکه‌ های مجازی بیان کردند که تمام این قهر و آشتی‌ های این دو شاخ مجازی سیاستشان برای جذب فالوور و شهرت بیشتر بوده است. این موضوع را هم باید افزود که ریحانه در یکی از موزیک ویدیو های پویان نیز نقش آفرینی کرده و حضور داشته است. البته در حال حاضر با توجه به این که پویان خارج از ترکیه سپری می‌ کند، به همین دلیل رابطه آن ها بسیار کمرنگ تر از قبل شده است.

جریان رابطه ریحانه و امیر تتلو چیست؟

جریان رابطه ریحانه و امیر تتلو چیست؟

امیر تتلو یکی از پرحاشیه‌ ترین و معروف ترین خوانندگان اهل ایران است که این روز ها ساکن استانبول می باشد و در این شهر به فعالیت های خود می پردازد. حال بهتر است که بدانید بیان شده است که امیر تتلو و ریحانه با هم رابطه داشته اند و گاهی اوقات ریحانه به ملاقات تتلو می رفته و با هم قرار می گذاشتند. جالب است که بدانید از این موضوع کسی آگاه نبود تا این که یکی از نزدیکان امیر تتلو تصویری از ریحانه پارسا و تتلو در کنار هم را منتشر کرد و دوستیشان را به تتلو تبریک گفت که این عکس به سرعت در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام توسط کاربران چرخید و حواشی زیادی را به وجود آورد. البته تتلو و ریحانه به این موضوع هیچ واکنشی نشان ندادند. با این حال با توجه به حواشی به وجود آمده در پیرامون این عکس، آن شخص این عکس را یک روز بعد، از صفحه اینستاگرام خود پاک کرد و این موضوع مسکوت باقی ماند.

البته ناگفته نماند که ریحانه هر چند وقت یکبار آهنگ های این خواننده پرحاشیه و معروف را در استوری های خود می‌ گذارد و یا به دابسمش با آهنگ های امیر تتلو می پردازد که این موضوع باعث شده تا طرفداران این دو سلبریتی به این موضوع حساس شوند و به همین دلیل هر چند وقت یکبار حاشیه ای در رابطه با دوستی آن ها به وجود می آید.

پدر و مادر واقعی ریحانه پارسا چه کسانی هستند؟

ریحانه پارسا تا مدت‌ ها در مورد خانواده اش با مخاطبان و طرفداران خود صحبتی نکرده بود. اما بهتر است که بدانید مدتی قبل او عکسی در کنار پدر و مادرش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و بیان کرد عامل اصلی مشکلات روحی اش طلاق پدر و مادرش می باشد. هم چنین او در ادامه بیان کرد که پدر و مادرش توافقی جدا شدند. با این حال ریحانه اطلاعات دیگری در مورد خانواده و پدر و مادرش منتشر نکرده است. اما طبق اطلاعاتی که از خانواده او منتشر شده است، مادر ریحانه خانه دار و پدرش شغل آزاد دارد و او دو خواهر کوچکتر از خود نیز دارد.

منزل ریحانه پارسا

منزل ریحانه پارسا

در حال حاضر ریحانه پارسا ساکن شهر استانبول است. بهتر است که بدانید ریحانه در ابتدای مهاجرت عکسی از خود در یک خانه تاریک و کوچک منتشر کرد و بیان کرد که در حال حاضر در ترکیه اقامت دارد که عکس های منزل او با حواشی زیادی رو به‌ رو شد و خیلی از افراد بیان کردند که ریحانه حتما پول کافی برای اجاره خانه بهتر در استانبول را نداشته است. البته ریحانه پس از برقراری ارتباط با پویان مختاری تا مدتی ساکن منزل پویان مختاری بوده است و عکس ها و ویدیو های متعددی از خود را در خانه پویان مختاری در شبکه های مجازی اش منتشر می کرد. البته در حال حاضر به نظر می رسد که او با دوست پسر جدیدش هم خانه شده است.

حواشی پیرامون ریحانه پارسا

می توان به جرات بیان کرد که یکی از پرحاشیه‌ ترین و جنجالی ترین سلبریتی های ایرانی ریحانه پارسا است، چرا که او از همان ابتدا که به شهرت رسید تا به اکنون حواشی زیادی را به وجود آورده است و یا در حاشیه های زیادی قرار گرفته است. حال از مهم ترین حاشیه هایی که در پیرامون ریحانه تا به اکنون مشاهده شده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: ازدواج ریحانه با مهدی کوشکی، جریان طلاق او، درگیری هایی که با خیلی از بازیگران دیگر داشته است، مهاجرت این بازیگر به ترکیه، کشف حجاب ریحانه، انتشار عکس‌های جنجالی ریحانه پارسا در رختخواب، روابط گسترده اش، دوستی او با پویان مختاری، دوستی ریحانه با امیر تتلو، حضور او در موزیک ویدیوی شادمهر عقیلی، راه اندازه سایت شرط بندی، انتشار اخباری در رابطه با معتاد شدن ریحانه پارسا و خیلی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

تصمیم ریحانه پارسا

تصمیم ریحانه پارسا

این چهره پرحاشیه مدتی قبل عکس عریان از خود منتشر کرد و در یک استوری عجیب بیان کرد که شاید این آخرین تصویر من باشد! هم چنین او در یکی از استوری های دیگر خود بیان کرد تصمیم گرفته است تا دیگر در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام فعالیت نکند. البته خیلی از کاربران بیان کردند که این نیز یکی دیگر از حواشی ریحانه است تا به این گونه مورد توجه مردم قرار گیرد و به فالوورانش افزوده شود. هم چنین خیلی از کاربران از این تصمیم او استقبال کردند و بیان کردند امیدوارند که حرف های ریحانه در این باره حقیقت داشته باشد و او دیگر در شبکه های مجازی فعالیت نکند. پس از این صحبت ها و حاشیه های به وجود آمده، ریحانه مدتی در شبکه های مجازی و هم چنین اینستاگرام هیچ گونه فعالیتی نداشت. اما پس از مدتی دوباره در شبکه های مجازی فعالیت خود را شروع کرد و با انتشار عکس ها و فیلم های ناهنجار و صحبت های جنجالی اش، باعث به وجود آمدن حاشیه های زیادی شد.

فیلم های ریحانه در تلویزیون

همان طور که در قست قبل بیان کردیم ریحانه یکی از بازیگران با استعداد اهل ایران بوده است و در زمان فعالیتش به عنوان بازیگر در برخی از مجموعه های تلویزیونی و فیلم ها حضور داشته و به نقش آفرینی پرداخته است. حال اگر تمایل به مشاهده فیلم های ریحانه در تلویزیون را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا به گوگل مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را سرچ کنید تا با نتایج دلخواه رو به رو شوید و فیلم های او برای شما نمایش یابد.

فیلم و سریال هایی که ریحانه پارسا بازی کرده

فیلم و سریال هایی که ریحانه پارسا بازی کرده

ریحانه فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره است و فعالیت خود را به صورت حرفه ای از تئاتر و کار های دانشجویی هنرستان سوره شروع کرده است. او در یکی از صحبت های خود بیان کرده بود که علاقه بسیار زیادی به بازیگری داشته است و می دانسته که روزی به بازیگر خوبی تبدیل خواهد شد. حال شاید برای شما جالب باشد که بدانید اولین تجربه رسمی او در تلویزیون با سریال پدر بوده است. ریحانه در این سریال نقش لیلا را برعهده داشته است و این سریال از تیرماه سال 1397 از شبکه دو پخش شد. حضور ریحانه در این سریال و همکاری اش با سایر بازیگران معروف و مطرح باعث شد تا او به یکباره در بین سایر بازیگران شناخته شود و به شهرت و معروفیت بسیار خوبی رسید.

ریحانه تنها در سریال پدر حضور داشته است. هم چنین از فیلم های وی می توان به رقصنده، گشت ارشاد 3 و کوسه که در سال 1399 منتشر شدند و هم چنین خوب بد جلف 2 و ارتش سری که در سال 1398 منتشر شدند اشاره کرد.

ماجرای پورن استار شدن این چهره پرحاشیه

ریحانه از آن دسته از افرادی است که عشق شهرت و معروفیت دارد و زمانی که متوجه می شود نامش در شبکه های مجازی و بین کاربران کمرنگ شده و یا تعداد فالوورانش افت کرده است، شروع به حاشیه سازی و جنجال تازه ای می کند تا به این گونه دوباره نامش بر سر زبان‌ ها بیفتد و به فالوورانش افزوده شود. حال مدتی قبل او در ابتدا عکس های بسیار جنجالی و نیمه برهنه از خود منتشر کرد و پس از آن ویدیویی از خود منتشر کرد که این ویدیو محتوای غیر اخلاقی داشت و ریحانه در این ویدیو سعی کرده بود که تمام بدنش را به نمایش بگذارد که این موضوع با حواشی زیادی رو به‌ رو شد.

هم چنین او پس از انتشار این ویدیو در یکی از استوری هایش بیان کرد که می خواهم در آینده پورن استار شوم تا به این گونه به شهرت و معروفیت زیادی دست پیدا کنم و پورن استار شدن به من کمک می کند تا به چیزی که تمایل دارم برسم! این ویدیو و صحبت های ریحانه همانند بمب در شبکه های مجازی منتشر شد و باعث شد تا مدت ها کاربران اینستاگرام در رابطه با این ویدیو و پورن استار شدن ریحانه صحبت کنند و او بار دیگر توانست با این جنجال و حاشیه نامش را بر سر زبان ها بیاندازد و به فالووران خود بیفزاید.

دوست پسر جدید ریحانه کیست؟

دوست پسر جدید ریحانه کیست؟

ریحانه پارسا توانسته باتوجه به روابط گسترده‌ ای که با مرد ها و یا برخی از سلبریتی های مجازی دارد به حاشیه‌سازی بپردازد و به این گونه به شهرت و فالووران خود بیفزاید. این چهره پرحاشیه هر چند وقت یکبار با شخصی وارد رابطه می شود که رابطه خود را در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام نیز علنی و آشکار می‌ کند و این موضوع باعث شده تا به فالووران و مخاطبان او افزوده شود، چرا که خیلی از کاربران کنجکاو هستند تا در مورد روابط شخصی این چهره پرحاشیه بیشتر بدانند و به همین دلیل او را در شبکه های مجازی دنبال می‌کنند. حال بهتر است که بدانید ریحانه مدتی است با شخصی وارد رابطه شده و از همان ابتدا رابطه اش را در شبکه های مجازی هم علنی کرده است.

حال در رابطه با دوست پسر جدید این چهره معروف بهتر است که بدانید او با میلاد خدایی وارد رابطه شده است. میلاد خدایی متولد دهه 60 در تهران است و در حال حاضر فشن بلاگر و موسس هلدلینگ سیزده در ترکیه است. رابطه آن ها در ابتدا با همکاری در زمینه مدلینگ شروع شد که این همکاری باعث آشنایی بیشتر این دو چهره معروف با یکدیگر شد و در نهایت این آشنایی به دوستی ختم شده است. در حال حاضر دوست پسر جدید ریحانه میلاد است و آن ها هر چند وقت یک بار عکس ها و کلیپ های متعددی را در کنار یکدیگر در شبکه های مجازی خود مانند اینستاگرام منتشر می کنند. جالب است که بدانید میلاد به واسطه دوستی اش با ریحانه توانست به شهرت و فالووران خود بیفزاید. از این رو خیلی از کاربران بیان کرده اند که میلاد به دلیل شهرت و جذب فالوور با ریحانه که یکی از چهره های مجازی پرحاشیه است وارد رابطه شده و به همین دلیل دوستی آن ها دوام چندانی نخواهد داشت.

واکنش سیاوش اسعدی به حرف های این بازیگر چه بود؟

بعد از این که ریحانه پارسا مدعی شد که سیاوش اسعدیان به او تجاوز کرده است واکنش های زیادی به این کارگردان شد. در ابتدا وی سعی داشت توجهی نکند اما مدتی بعد به توضیحاتی در این خصوص پرداخت و مدعی شد که تمامی این خبرها دروغ است. او می گوید من نمی دانم هدف ریحانه از چنین صحبت هایی چه بوده است اما این خانم تاکنون رفتارهای عجیبی داشته و همه می دانند که به دنبال حاشیه است. در نتیجه سیاوش اسعدیان از مخاطبان خواست که چنین شایعاتی را باور نکنند. به هر حال همچنان مشخص نمی باشد که واقعا کدام یک از این افراد حقیقت را می گویند.

داستان کار زشت و بی حیایی ریحانه پارسا چه بود؟

مخاطبانی که اینستا ریحانه پارسا را دنبال می کنند به خوبی می دانند که این بازیگر مدتی قبل به پدر و مادر خود توهین کرد و همین موضوع باعث شد که افراد زیادی به او واکنش نشان بدهند و وی را نقد بکنند. این چهره معروف در یک استوری بیان کرد که پدرش بی شرف و مادرش هرزه بوده است. افراد زیادی مدعی شدند که ریحانه پارسا شرایط روحی خوبی ندارد و به همین دلیل چنین حرف هایی را می زند. برخی دیگر اما گمان داشتند که این خانم برای بیشتر دیده شدن چنین رفتارهایی دارد.

درآمد ریحانه پارسا هم اکنون از کجا می باشد؟

تصاویر جدید ریحانه پارسا نشان می دهد که این خانم تغییراتی در سبک زندگی و همچنین ظاهر خود به وجود آورده است. وی از زمانی که وارد رابطه شد سعی کرد که رفتاری مناسب تر داشته باشد و اکنون به نظر می رسد که شرایط بهتری دارد. ریحانه این روزها سعی دارد که در زمینه بازیگری فعالیت داشته باشد و از این راه کسب درآمد کند. او همچنین در اینستاگرام با انجام تبلیغات مبالغ خوبی به دست می آورد و اخیرا با انتشار ویدیوهایی در یوتیوب نیز سعی دارد از ین اپلیکیشن هم درآمدی داشته باشد.

صحبت های امیر قاسمی با ریحانه پارسا

امیر قاسمی مجری برنامه آنکات در شبی که ریحانه پارسا به این برنامه دعوت بود با وی صحبت کرد واز او خواست که بیشتر در رابطه با خود بگوید. به هر حال اگر از علاقه مندان به دیدن این گفت و گو هستید می توانید ویدیو مربوط به آن را در یوتیوب مشاهده کنید.

حاملگی این بازیگر ایرانی واقعیت دارد؟

در این رابطه باید بگوییم که ریحانه پارسا در پی انتشار خبر حاملگی اش نخست نظری نداشت اما کم کم در یک استوری توضیح داد که حامله نمی باشد و اکنون نیز قصد چنین کاری را ندارد. در واقع اگر این بازیگر را در سوشال مدیا دنبال کنید متوجه خواهید شد که حامله نیست و برخی افراد تنها برای جذب فالوور چنین شایعاتی را منتشر می کنند. به هر حال چنین حواشی همیشه حول زندگی هنرمندان وجود دارند و ریحانه پارسا نیز همیشه با این مشکلات رو به رو بوده است.

در ابتدا که خبر حاملگی این بازیگر منتشر شد بسیاری از افراد گمان کردند که خود او برای بیشتر دیده شدن چنین اقدامی کرده و حواشی به راه انداخته است. با این حال اما به مرور زمان مشخص شد که او دیگر در پی چنین کارهایی نمی باشد و سعی دارد که به درستی زندگی کند.

رابطه نیلی افشار و ریحانه پارسا

رابطه نیلی افشار و ریحانه پارسا

زمانی که ریحانه برای اولین بار به ترکیه مهاجرت کرد با پویان که دوست پسر نیلی افشار بود ارتباط برقرار کرد که این ارتباط باعث شد تا نیلی افشار و ریحانه نیز با یکدیگر دوست شوند و حتی تا مدت ها عکس ها و کلیپ هایی از آن ها در کنار یکدیگر در شبکه های مجازی منتشر می‌ شد. اما این دوستی پس از مدت کوتاهی به پایان رسید، چرا که ریحانه نفر سوم رابطه نیلی و پویان مختاری شده بود و به همین دلیل نیلی تصمیم گرفت تا از این شخص دور شود و هیچ رابطه ای با او نداشته باشد. هم چنین خیلی از منابع بیان کردند که دلیل اصلی جدایی نیلی و پویان، ریحانه پارسا بوده است. البته ریحانه تمام این اخبار را تکذیب کرد و در این باره بیان کرد که جدایی نیلی و پویان هیچ گونه ارتباطی به او نداشته است.

با این حال پس از مدتی که از جدایی پویان و نیلی افشار گذشت، دوستی مجددی بین نیلی افشار و ریحانه شکل گرفت تا جایی که او به همراه نیلی و پویان عکس ها و ویدیو هایی را در شبکه های مجازی خود منتشر کردند که این موضوع باعث جنجال های زیادی شد و خیلی از کاربران در این باره بیان کردند که از همان ابتدا این قهر و آشتی ها سیاستی برای جذب فالوور بوده است. اما با این حال دوباره به نظر می رسد که بین این دو نفر شکراب شده است، چرا که هیچگونه ارتباطی با یکدیگر ندارند.

این بازیگر معتاد شده است؟

ریحانه تا به اکنون در خیلی از عکس ها و کلیپ های خود از سیگار استفاده کرده است و این موضوع بیانگر این است که او سیگار می کشد، البته او در برخی از صحبت های خود بیان کرده است که سیگار می کشد و سیگار کشیدنش چیزی نیست که بخواهد پنهان کند. البته ناگفته نماند که تا به اکنون کلیپ های از او که در حال مصرف مواد مخدر بوده است نیز در شبکه های مجازی منتشر شده است. هم چنین مدت قبل کلیپی از او در کنار پویان مختاری منتشر شد که ریحانه در این کلیپ حالت نرمالی نداشته است که این موضوع باعث شد تا خیلی از کاربران بیان کنند که این بازیگر معتاد شده است و در حال حاضر به خیلی از مواد مخدر اعتیاد دارد.

آیا ریحانه پارسا مرده است؟

آیا ریحانه پارسا مرده است؟

یکی از اخبار جدیدی که در رابطه با این بازیگر معروف و پرحاشیه در رسانه ها منتشر شد کشته شدن او بوده است. در این باره بهتر است که بدانید مدتی قبل یکی از خبرگزاری های معتبر که در شبکه های مجازی فعالیت می‌ کند برای اولین بار این خبر را منتشر کرد که این موضوع با حواشی زیادی رو به‌ رو شد. البته خیلی از کاربران بیان کردند که این خبر یکی دیگر از حاشیه های ریحانه پارسا است، اما این موضوع باعث نگرانی خیلی از فن پیج ها و طرفداران او شد. خبر کشته شدن ریحانه پارسا همانند بمب در شبکه های مجازی منتشر شد و تا مدت ها کاربران در رابطه با خبر کشته شدن ریحانه پارسا صحبت می‌ کردند و از آن جایی که این سلبریتی هیچگونه عکس العملی از خود نشان نمی داد و هیچ گونه فعالیتی در شبکه های مجازی نداشت، شدت این اخبار بالا گرفت.

اما پس از مدتی که ریحانه توانست مخاطبان زیادی را در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام خود به دست آورد، با انتشار پستی در اینستاگرام خود تمام این اخبار را تکذیب کرد و دوباره فعالیت خود را در شبکه های مجازی شروع کرد.

ریحانه پارسا و میلاد خدایی

مدتی قبل ریحانه پارسا فعالیت خود را در حرفه مدلینگ شروع کرد و از این رو با میلاد خدایی که در این زمینه فعالیت گسترده ای انجام می دهد آشنا شد که این آشنایی پس از مدتی به دوستی ختم شد. در حال حاضر با توجه به عکس ها و کلیپ هایی که این دو چهره معروف در کنار یکدیگر در شبکه های مجازی خود منتشر می‌ کنند و هم چنین اطلاعاتی که برخی از منابع منتشر کرده اند، به نظر می رسد که ریحانه و میلاد خدایی وارد یک رابطه جدی شده اند و حتی در حال حاضر ریحانه هم خانه میلاد خدایی است و در یک خانه با یکدیگر زندگی می کنند. هم چنین مدتی قبل ریحانه و میلاد یک کلیپ مشترک و به صورت خلاصه که با یکدیگر به مسافرت رفته بودند را در صفحات مجازی خود منتشر کردند که این کلیپ از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار شد.

البته با توجه به روابط گسترده‌ ای که ریحانه تا به اکنون داشته است، خیلی از کاربران او بیان کرده اند که این دوستی جنجالی نیز مدتی بعد به پایان خواهد رسید. با این حال می توانید با مراجعه به شبکه های مجازی هر کدام از این دو چهره معروف به مشاهده عکس ها و کلیپ هایی که آن ها در کنار یکدیگر منتشر کرده اند، بپردازید.

سوالات متداول

ریحانه پارسا کیست؟

ریحانه پارسا متولد سال 1377 در تهران است، او بازیگر و کارگردان اهل ایران می باشد که مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده است و در حال حاضر با توجه به حاشیه هایی که به وجود می آورد، به یکی از جنجالی ترین و پر حاشیه ترین، سلبریتی های ایرانی تبدیل شده است.

مهم ترین حاشیه های ریحانه پارسا کدامند؟

ریحانه یکی از پرحاشیه‌ ترین سلبریتی های ایرانی است که از مهم ترین حاشیه های او می‌ توان به: ازدواج ریحانه با مهدی کوشکی، طلاق او، مهاجرت این بازیگر به ترکیه، کشف حجاب ریحانه، انتشار عکس‌های جنجالی ریحانه، روابط گسترده اش، دوستی او با پویان مختاری، دوستی ریحانه با امیر تتلو، حضور او در موزیک ویدیوی شادمهر عقیلی، معتاد شدن ریحانه و … اشاره کرد.

دوست پسر جدید ریحانه پارسا کیست؟

ریحانه مدتی است که با میلاد خدایی که متولد دهه 60 در ایران است و در حال حاضر فشن بلاگر و موسس هلدلینگ سیزده در ترکیه می باشد، وارد رابطه شده است.

5/5 - (2 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.