سحر رحمانی دوست دختر جدید امیر تتلو + عکس های سحر و تتلو

در این مقاله تصمیم داریم کمی بیشتر در مورد سحر دوست دختر جدید امیر تتلو صحبت کنیم. چرا که این روزها سر وصدای زیادی به پا کرده است. با ما همراه باشید.

دوست دختر جدید امیر تتلو بعد از سحر قریشی

ماجرای دوست امیر تتلو بعد از سحر قریشی واقعیت دارد؟

امیر تتلو خواننده پر طرفدار و محبوب که چند سالی به ترکیه مهاجرت کرده و حواشی زیادی به همراه داشته است. در طی این چند سال امیر با افراد سرشناسی وارد رابطه شد که از معروف ترین آن ها می توان به صبا پارسیان، دنیا جهانبخت، ماِئده هژبری و….. اشاره کرد.

اما از آخرین رابطه امیر تتلو نزدیک یک سال می گذرد. پارسال بود که خبر رابطه امیر تتلو و سحر قریشی به طور رسمی اعلام شد. رابطه ای که حواشی زیادی به همراه خود داشت. اما این رابطه هم همانند رابطه های قبل تتلو پس از مدت کوتاهی به اتمام رسید. دلیل جدایی این دو نفر به طور رسمی منتشر نشد. اما علاقه سحر قریشی و تتلو به قدری زیاد بود که کمتر کسی احتمال جدایی می داد.

چند روزی هست که تتلو اشاره های غیر مستقیمی به رابطه جدیدش کرده است. همین موضوع باعث جلب شدن نظر مخاطبان و طرفداران او شده است.در ادامه این مقاله به معرفی دوست دختر جدید امیر تتلو خواهیم پرداخت. به نظر شما دوست دختر جدید تتلو چه کسی خواهد بود؟

سحر رحمانی دوست دختر جدید امیر تتلو

سحر رحمانی دوست دختر جدید امیر تتلو

همان طور که اشاره کردیم نزدیک به یک سال که تتلو با کسی دوست نبوده است. چند روز پیش بود که سحر رحمانی بدنساز معروف ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کند استوری در فضای مجازی منتشر کرد. بلافاصله این استوری مورد توجه کاربران قرار گرفت. هر چند تا کنون مشخص نشده است که انتشار این استوری از روی قصد بوده است یا نه؟ اگر تمایل دارید دوست دختر جدید تتلو را بهتر بشناسید با ما همراه باشید.

رابطه های قبلی سحر دوست دختر جدید امیر تتلو

خبر زیاد و دقیقی از رابطه های قبلی سحر دوست دختر جدید امیر تتلو منتشر نشده است. اما عکس هایی در صفحه اینستاگرام آن وجود دارد که مربوط به چند سال قبل است. عکس های عاشقانه و دونفره که مربوط به سحر و دوست پسر قبلی اش می باشد. بعضی از منابع خبری تایید کرده اند که سحر رحمانی در گذشته 2 بار ازدواج کرده است. سحر رحمانی تا کنون به این موضوع خیلی اشاره نکرده است.

نحوه آشنایی تتلو و سحر رحمانی

به زودی جزئیات زیادی از رابطه سحر رحمانی و امیر تتلو منتشر خواهد شد. نحوه آشنایی این دو نفر به احتمال زیاد از طریق فضای مجازی می باشد. مدتی پیش سحر رحمانی با آهنگ تتلو بر روی استیج مسابقات رفت و آن را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. امیر نسبت به کلیپ منتشر شده سحر واکنش نشان داد و برای او کامنت گذاشت. کامنت به این شرح بود: واقعا باعث افتخاره که با آهنگ من رفتید روی استیج علاوه بر این موضوع از استایل و بدن سحر تعریف و تشویق کرد. همین موضوع باعث میشه که این دو نفر باهم آَشنا شوند.

ازدواج امیر تتلو و سحر رحمانی

ازدواج تتلو و سحر رحمانی واقعیت دارد؟

تا کنون اخبار زیادی از رابطه این دو نفر منتشر نشده است. حتی تتلو و سحر رحمانی به طور مستقیم به این موضوع اشاره نکرده اند. احتمالات زیادی میشه در نظر گرفت. به عنوان مثل : امکان دارد این خبر تکذیب شود و هیچ گونه رابطه خاصی بین آن ها وجود نداشته باشد. شاید قصد دارند که خبر رابطه خود را منتشر نکنند. بدون شک فعلا نمی توان برای این موضوع تصمیم قطعی گرفت یا در مورد آن بتوان نظر داد. اما دوستی این دو سلبریتی اتفاق دور از انتظاری هم نیست. چه کسی می توانست حدس بزند سحر قریشی با امیر تتلو وارد رابطه شود؟

لطفا به این مقاله امتیاز دهید