بیوگرافی کامل سحر قریشی همراه با دلایل درگیری او با تتلو و دنیا جهانبخت

سحر قریشی یکی از چهره های ایرانی معروف در تلویزیون است که به دلیل داشتن چهره ای زیبا و بازیگری های خوب توانسته در میان کاربران محبوب شود. ما در ایرانیان سلبریتی قصد داریم به بررسی کامل بیوگرافی سحر قریشی بپردازیم.

آدرس اینستاگرام سحر قریشی چیست؟

سحر قریشی در اینستاگرام با آدرس saharghoreyshiofficialpage فعالیت می کند. این بازیگر سابق که در بیو اینستاگرامش خود را بازیگر معرفی کرده است، نزدیک به 12 میلیون دنبال کننده در این شبکه اجتماعی پرطرفدار دارد. او در پیج اینستاگرام خود عکس ها و یویدئوهایی کوتاه از خود را با دنبال کنندگانش به اشتراک می گذارد.

سحر قریشی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

سحر قریشی اولین بار در سریالی با نام دلنوازان که اولین قسمت آن در تیر ماه سال 1388 پخش شد، به عنوان بازیگر و در نقش دختری به نام یلدا وارد تلویزیون شد. در این سریال چند بازیگر جوان دیگر مانند شاهرخ استخری، سیاوش خیرابی و سمانه پاکدل هم حضور داشتند.

سریال دلنوازان موضوعی عاشقانه داشت و در زمان پخش خود طرفداران زیادی داشت. به خصوص که از چهره های جوان و خوش چهره ای در این سریال رونمایی شد. اما سحر قریشی پس از درخشش در این سریال در چند فیلم سینمایی حضور پیدا کرد که در این بخش به معرفی برخی از معروف ترین آن ها می پردازیم.  

فیلم زن ها فرشته اند 2

فیلم زن ها فرشته اند 2 در سال 1399 با بازی سحر قریشی در سینمای ایران پخش شد. او در این فیلم با بازیگرانی مانند محمدرضا شریفی نیا، علی صادقی و نیوشا ضیغمی همبازی بود. او در همین سال یک فیلم دیگر با نام تک خال هم داشت.  

فیلم خالتور

فیلم کمدی دیگری که از سحر قریشی در سال 1396 پخش شد، فیلم خالتور بود. کارگردان این فیلم آرش معیریان بود و او در این فیلم با بازیگرانی مثل محمدرضا شریفی نیا، پوریا پورسرخ، مهران غفوریان و علی صادقی همبازی بود.

فیلم رسوایی 2

فیلم دیگری که از این بازیگر سحر قریشی در سال 1394 پخش شد، فیلم رسوایی 2 است. این فیلم به کارگردانی مسعود ده نمکی و با بازی اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، مهران رجبی و امیر نوری در اردیبهشت 1395 در سینماهای ایران به نمایش درآمد.

دلیل درگیری سحر قریشی و تتلو

یکی از داغ ترین و جنجالی ترین خبرهایی که این روزها فضای مجازی و یوتیوب را پر کرده است، ماجراهایی است که بین این بازیگر و امیر تتلو در ترکیه اتفاق افتاده است. سحر قریشی حدود یک سال پیش با تتلو وارد رابطه شد و تا چندماه پیش در خانه این خواننده رپ در ترکیه زندگی می کرد. سحر قریشی اما به دلیل رفتارهای نادرست این خواننده با او و بقیه دخترهایی که در این خانه حضور پیدا می کردند از خانه تتلو بیرون آمد.

او حالا در یوتیوب به افشاگری در مورد امیر تتلو و آنچه در خانه او می گذرد پرداخته است. این بازیگر می گوید که تتلو او را قرص خور و معتاد کرده است. همچنین تمام تتوهایی که روی صورت و بدن سحر قریشی است به اجبار تتلو و بر خلاف میل او زده شده است. او همچنین می گوید که امیر تتلو تعادل روانی ندارد و خودش هم معتاد به شیشه است.

سحر قریشی می گوید که امیر تتلو چند دختر را به خانه خود می آورد و با آن ها رفتار نامناسبی دارد. به آن ها داروهای روانگردان می دهد و آن ها را در اتاق زندانی می کند و مورد آزار و اذیت قرار می دهد. موضوعی که پس از آن توسط چند دختر دیگر که چنین شرایطی را در خانه تتلو تجربه کرده بودند هم تائید و فاش شد.

دعوای سحر قریشی و دنیا جهانبخت

در پی افشاگری های این بازیگر سابق در مورد تتلو در لایوی که توسط امین فردین در یوتیوب برگزار شد، بین سحر قریشی و دنیا جهانبخت درگیری لفظی ایجاد شد. دنیا جهانبخت می گوید که حرف های سحر در مورد امیر تتلو دروغ است و او این حرف ها را برای جذب مخاطب و بازدید بیشتر برای کانال یوتیوبش می زند.

در همین لایو هم سحر جواب او را می دهد و می گوید او نیازی به پول ندارد تا به دنبال بازدید ویدئو و جذب مخاطب باشد یا مانند دنیا خودش را با شال خفه کند تا بتواند مخاطب جذب کند. دنیا هم در جواب می گوید که خفه کردن با شال خیلی بهتر از تتوی چرخ و فلک زدن روی صورت است، کاری که سحر قریشی بر روی یک طرف صورت خود انجام داده است.

سحر قریشی در جواب دنیا در مورد تتوی چرخ و فلک خود گفت، امیر تتلو از او خواسته است تا این تتو را روی صورتش انجام دهد تا اجازه بدهد از خانه او بیرون بیاید. او در ادامه گفت تتوی چرخ و فلک که هیچی، اگر از من می خواست غاز و اردک هم روی صورتم تتو کنم تا اجازه بدهد از آنجا بیرون بیایم، حتما این کار را برای خلاصی از دست او انجام می دادم.

افشاگری امین فردین در مورد سحر قریشی

امین فردین در برنامه پشت پرده که در نوامبر 2023 در کانال یوتیوب پشت پرده منتشر کرد، به برخی مسائل در مورد این بازیگر و تتلو پرداخت. امین فردین در این ویدئو بخش هایی از ویدئوی صحبت های سحر قریشی در مورد امیر تتلو را پخش کرد و گفت اگر بیست درصد حرف های او هم درست باشد، خانه تتلو زندان گوانتانامو است.

او اعتقاد داشت که سحر قریشی خیلی خوب سناریو می نویسد و خوب بازی می کند. او خطاب به این بازیگر سابق گفت که اگر واقعا تتلو این بلاها را بر سر تو آورده چرا از او شکایت نکردی. چرا در همان لایوهایی که با تتلو داشتی و یا در کنسرت های او که حاضر می شدی، هیچوقت تقاضای کمک از کسی نکردی.

او گفت سحر قریشی ادعایی بزرگ را در رسانه مطرح می کند و همخوانی بین اعمال و رفتار او وجود ندارد و به طور کلی حرف های سحر قریشی کمی عجیب است. البته امین فردین در این ویدئو این قصد را نداشت که بگوید حرف های سحر قریشی دروغ است بلکه انتقادهایی هم به برخی ادعاهای او داشت.

او همچنین به حرف سحر قریشی که گفت امین فردین و دنیا جهانبخت در یک لایو از پیش برنامه ریزی شده لو دادند که من در خانه تتلو هستم، واکنش نشان داد. امین فردین گفت که درست است که من اشاراتی کردم اما خب این موضوع تابلو بود. بعد از انتشار اهنگ جدید تتلو برای سحر قریشی که نام او را آورد و از رنگ چشمهایش خواند رابطه این دو نفر لو رفت. حالا تتلو که برای او چنین آهنگ عاشقانه ای خوانده است چطور می تواند عشقش را کتک بزند و اذیت کند.   

بررسی فعالیت سحر قریشی در یوتیوب

بررسی فعالیت سحر قریشی در یوتیوب

این بازیگر اخیرا در کانال یوتیوب خود به آدرس Realsaharghoreyshi فعالیت زیادی دارد. برخی از ویدئوهای او در مورد اتفاقاتی است که در چند ماه گذشته در خانه تتلو برایش افتاده است. اما در این میان او ویدئوهای دیگری هم دارد که به موضوعاتی مثل چگونه بازیگر شدنش، حقوق خانم ها در ترکیه و تجربه های سینما پرداخته است. او کانال یوتیوب خود را حدود یک سال پیش راه اندازی کرد و دو ماه پیش با ویدئویی با عنوان ” من اومدم ، خوش اومدم ” کار خود را شروع کرد.   

بن سلمان و سحر قریشی

بعد از جدا شدن سحر از تتلو اخباری از وجود رابطه بین این بازیگر سابق ایرانی با بن سلمان منتشر شده است. این اخبار از آنجا شروع شد که او برای زندگی به دبی رفت و شایعاتی از شروع رابطه او با یک عرب پولدار پخش شد. این بازیگر سابق استوری هایی در پیج اینستاگرام خود منتشر کرد که از این استوری ها چنین برداشت شد که او با مردی عرب وارد رابطه شده است. حالا چرا بعد از انتشار این استوری چنین شایعه ای پخش شد که سحر قریشی با شاهزاده عربستان در ارتباط است، برمی گردد به شایعات عجیب و غریبی که در فضای مجازی منتشر می شود.      

بی حیایی سحر قریشی چه بوده است؟

ماجرای بی حیایی سحر قریشی در دبی مربوط به پخش فیلم ورزش خصوصی سحر قریشی با یک مرد در باشگاه است که توسط بیشتر سایت های داخلی منتشر شده است. البته در این فیلم سحر با ظاهری کاملا پوشیده در فیلم دیده می شود و حتی با گذاشتن کلاه بر روی سرش موهای خود را هم پوشانده است. بی حیایی و ابتذالی در این ویدئو دیده نمی شود و چنین عنوان هایی توسط این سایت ها تنها برای جذب مخاطب و بازدید از سایت روی یک ویدئوی معمولی گذاشته شده است.

سحر قریشی چه حاشیه هایی داشته است؟

سحر قریشی که این روزها نامش به خاطر حاشیه های پیرامون رابطه اش با امیر تتلو در فضای مجازی زیاد شنیده می شود، قبل از این حاشیه های دیگری هم داشت. او در یک اظهارنظر گفته است : ” حاشیه داشتن را دوست دارم و حاشیه قسمتی از زندگی یک هنرمند است. حاشیه باعث می شود که یک هنرمند دیده شود و به من هم کمک می کند تا به روز باشم. “

اما از حاشیه هایی که تا کنون در مورد او وجود داشته می توان به ماجرای طلاق از همسر اولش مهران اخوان ذاکر بعد از مشهورشدنش در سریال دلنوازان اشاره کرد. بعد از این طلاق، همسر سابق سحر قریشی یک افشاگری کرد و از دیپلم نداشتن او گفت.

اما در سال 1395 این بازیگر با مصاحبه در یک برنامه با مجری گری رضا رشید پور از عقد کردنش با امید علومی خواننده پاپ صحبت کرد. او گفت که از مدتی قبل با این فرد آشنا بوده و در حال حاضر در مرحله نامزدی و شناخت قبل از ازدواج هستند. آهنگی به نام احوال بارون یکی از آهنگ های سحر قریشی است که با همکاری این خواننده منتشر کرده است. حال اینکه بعد از تمام شدن این رابطه سحر این رابطه و همینطور ازدواج اولش را تکذیب کرد و اعلام کرد که مجرد است. این دروغ های خانم بازیگر با حاشیه های زیادی در فضای مجازی همراه بود.

اما شخص دیگری که مدتی خبر رابطه اش با سحر قریشی در تمام سایت ها و در فضای مجازی منتشر شد، فوتبالیست معروف ایرانی یعنی مهدی طارمی بود. در سال 1398 بود که عکس هایی از این دو در کنار هم و سپس خبر نامزدی آن ها پخش شد. اما هر دو نفر بعد از این خبر، رابطه خود را یک دوستی ساده عنوان کردند. مدتی بعد هم معلوم شد که خانواده طارمی به دلیل اختلاف سنی مهدی طارمی و او اجازه ادامه این رابطه و ازدواج آن ها را ندادند.   

یکی از حاشیه های دیگر او وقتی بود که در مورد حضور زنان در استادیوم اظهار نظری عجیب و غریب کرده بود. او گفته بود دوست ندارم به استادیوم بروم و از حضور در استادیوم و قرار گرفتن در کنار تعداد زیادی مرد منقلب می شوم. او گفت که موافق اجازه نداشتن زنان برای حضور در ورزشگاه است، اظهار نظرهای او انتقادات زیادی در پی داشت و بار دیگر حاشیه های زیادی برایش ایجاد کرد.  

درآمد این بازیگر معروف چقدر است؟

درآمد این بازیگر معروف چقدر است؟

سحر قریشی این روزها با ویدئوهایی که در یوتیوب خود منتشر می کند مخاطبان زیادی جذب کرده است. ویدئوهای او و صحبت هایی که راجع به خانه امیر تتلو کرده است بازدید بالایی برای پیجش داشته است. رقم دقیقی نمی توان برای درآمد او عنوان کرد اما او جدیدا توانسته با حاشیه جدیدش پول زیادی به جیب بزند.

او در حال حاضر درآمد دیگری ندارد چون در حرفه اصلی اش یعنی بازیگری در فیلم و سریال فعالیتی ندارد. علاوه بر این پدر سحر قریشی کارخانه دار است و قطعا بخشی از نیازهای مادی او را تامین می کند.

سحر قریشی می تواند به ایران بازگردد؟

شایعات زیادی در مورد بازگشت سحر قریشی به ایران مطرح می شود اما او هنوز به ایران برنگشته است. البته این بازیگر سابق در تمام عکس ها و ویدئوهای خود سعی می کند حجاب داشته باشد، پس حتما قصد دارد روزی به ایران برگردد. البته او مشکل زیادی برای بازگشت به ایران ندارد و در مدت زمانی که در ترکیه و دبی زندگی کرده است جرمی مرتکب نشده است که برایش دردساز شود.

البته انتشار عکس های سحر قریشی و تتلو در تخت خواب و ویدئوی سحر قریشی در استخر از جمله چیزهایی است که می تواند برای او دردساز شود. باید دید بعد از تمام شدن حاشیه های جدید او و تتلو آیا سحر قریشی به ایران بر می گردد و اگر برگشت چه اقدامی در مقابل بازگشت او به ایران انجام خواهد شد.  

سحر قریشی چه تتوهایی زده است؟

او در یک ویدئو در یوتیوب خودش در مورد تتوهای روی بدنش صحبت کرد و گفت بیشتر تتوهایش سلیقه خودش نیست. البته او گفت که تتوی رنگی را خیلی دوست دارد و اولین تتوی خود را در سن 25 سالگی زده است. تتوهایی که او در زمان بازیگری اش زده بود بیشتر بر روی قسمت هایی از بدنش بوده که دیده نمی شدند. اما حالا دست ها و پاها و گردن سحر قریشی پر از تتوهای رنگارنگ شده است. واضح ترین تتوی سحر قریشی که روی نیمی از صورتش زده است تصویر چرخ و فلک است. او بر روی دستش تتوی سونیک دارد که بنابر گفته خودش نماد سرعت است.  

لطفا به این مقاله امتیاز دهید