شادمهر عقیلی کیست؟ برسی رازهای زندگی و رابطه های شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی خواننده، ترانه نویس، تهیه کننده موسیقی و بازیگر می باشد که از دوران کودکی به این رشته علاقمند بوده است. او تلاش های فراوانی برای پیشرفت در عرصه موسیقی کرده است و توانسته است به دستاوردهای زیادی برسد. زمانی که کودک بود از جلوی مغازه ها می گذشت و با دیدن وسائل موسیقی به آن علاقه پیدا می کند. سپس در دوران دبیرستان به هنرستان موسیقی می رود و در آنجا این رشته را به طور مقدماتی فرا می گیرد. در همان دوران بود که با بزرگان بسیاری آشنا می شود و نخستین اجرای خود را برای صدا و سیما اجرا می کند. او زمانی که نخستین آلبوم خود را به بیرون داد، نام خود را بر سر زبان ها انداخت و این مقدمه ای شد برای اینکه بتواند بیشتر در این راه تلاش کند. در این مقاله به بیوگرافی و دستاوردهای این خواننده خواهیم پرداخت. با ایرانیان سلبریتی همراه باشید.

شادمهر عقیلی کیست ؟

شادمهر عقیلی کیست ؟

شادمهر عقیلی خواننده، ترانه سرا و بازیگر ایرانی است که در زمان کودکی از جلوی مغازه ای رد می شد که چشمش به وسائل موسیقی افتاد. لحظه ای جلوی این مغازه ایستاد و خوب آنها را تماشا کرد. از همان زمان تصویر آنها را هرگز فراموش نکرد و ذهن خود را برای بدست آوردنش آماده کرد. خانواده اش 6 نفره بودند و سه برادر و یک خواهر هم داشت. او زمانی که نوجوان بود پدرش را از دست داد. مادرش هم در حال حاضر در داخل کشور زندگی می کند و نام او عاصفه است. شادمهر زمانی که آن وسائل موسیقی را دید، تمام دوران فعالیت در زمینه موسیقی را در ذهنش جرقه زد.

در سال 1376 به همراه گروهی از هنرستان موسیقی فرصتی یافت تا در واحد موسیقی صدا و سیما حضور یابد. در آن زمان فواد حجازی خواننده معروف ایرانی نیز در بین آن گروه بود. همچنین در همان جا بود که او با خوانندگان نام آشنای ایرانی مانند خشایار اعتمادی و علیرضا عصار روبرو و آشنا شدند. هر چه زمان بیشتری می گذشت، شادمهر بیشتر به این رشته علاقمند می شد. این خواننده معروف نخستین آلبوم خود را به صورت بی کلام منتشر کرد. این آلبوم در واقع قطعات قدیمی بود که با تنظیمی جدید وارد بازار شد و اتفاقا استقبال خوبی هم از آن شد. نام آن آلبوم بهار من بود و پس از آن موجب شد تا با صدا و سیما هم قراردادی را به امضاء برساند.

بیوگرافی شادمهر عقیلی

بیوگرافی شادمهر عقیلی

بیوگرافی شادمهر عقیلی از آنجایی شنیدنی می شود که در هنگام عبور از خیابان چشمش به ابزار آلات موسیقی می افتد و برای مدتی جلوی مغازه به آنها خیره می شود. انگار که این کودک چیزی غیر عادی را دیده است و درست از همان زمان هم قضیه عشق و عاشقی او آغاز می شود. این خواننده تلاش های فراوانی در این زمینه انجام داد و نام خود را در هنرستان موسیقی نوشت و دنبال رشته ای رفت که واقعا علاقه داشت. زمانی که در این هنرستان بود، با تیمی به مرکز پخش موسیقی صدا  و سیما رفت و در آنجا با بزرگان دیگری نیز آشنا شد. او هر روز انگیزه بیشتری برای این کار پیدا می کرد و به همین دلیل سعی کرد تا اولین آلبوم خود را بیرون بدهد. وی یک آلبوم قدیمی را انتخاب کرد و آهنگ های آن را دو باره تنظیم و سپس به صورت بی کلام راهی بازار کرد.

از این آلبوم استقبال خوبی شد و موجب شد تا صدا و سیما به او پیشنهاد همکاری بدهد. پس از آن شادمهر تصمیم گرفت تا یک البوم دیگر را منتشر کند. مدت ها روی آن کار کرد و بالاخره آلبومی با نام دهاتی را روانه بازار کرد. کارشناسان از این آلبوم به عنوان موجی یاد می کنند که تمام موسیقی های سبک پاپ پس از انقلاب را تحت تاثیر خودش قرار داده بود. استقبال از آلبوم دهاتی چنان بالا بود که هنوز هم گفته می شود که با بیش از دو و نیم میلیون فروش رکورددار می باشد. اما جالب است بدانید که آخرین فعالیت شادمهر در ایران بازی در فیلم سینمایی بود که در آنجا نیز به عنوان خواننده ایفای نقش می کرد. او باید نقش یک خواننده ای را بازی کند که به وی اجازه انتشار آلبوم هایش را نمی دهند و پس از تلاش های فراوان قصد دارد از کشور خارج شود. این خواننده در سال 1380 تصمیم می گیرد تا ایران را به مقصد کانادا قبل از اینکه فیلم شب برهنه اکران شود، ترک کند. سپس از کانادا به آمریکا نقل مکان می کند.

آهنگ های شادمهر عقیلی

آهنگ های شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی به عنوان یک خواننده و آهنگساز کار می کند و تا به حال موفق شده تا 14 آلبوم که یکی از آنها غیررسمی است، را به بازار منتشر کند. همچنین او تا به حال 39 تک اهنگ را نیز به طور رسمی ضبط و به بازار عرضه کند. او از زمان کودکی زمانی که ابزار آلات موسیقی را در پشت شیشه مغازه ای دید، به این رشته علاقمند شد. از همان دوران فکر تبدیل شدن به یک خواننده معروف را در سر خود می پروراند و کم کم به همین طرف هم کشانده شد. زمانی که در هنرستان موسیقی بود، با بزرگان زیادی آشنا شد و از طریق آنها به صدا و سیما راه یافت. نخستین آلبوم او بی کلام بود و در واقع او یک قطعه قدیمی را دوباره تنظیم کرده بود و سپس روانه بازار کرده بود. اما دومین آلبوم او دهاتی نام داشت که به شدت سر و صدا کرد. این البوم هنوز هم پر فروش ترین آلبوم موسیقی در ایران محسوب می شود. پس از آن آلبوم های زیادی را به بازار عرضه کرد. در ادامه به برخی از آنها اشاره ای خواهیم کرد.

شادمهر عقیلی بی احساس

آهنگ بی احساس شادمهر عقیلی یکی از بهترین تک آهنگ های این خواننده محسوب می شود که با همکاری ایمین به عنوان ترانه سرا و آهنگساز و میلاد هاشمی به عنوان تنظیم کننده انجام شد. پس از اینکه این آهنگ به بازار عرضه شد، طرفداران او از یک شاهکار دیگری سخن گفتند و از آن استقبال زیادی کردند.

شادمهر عقیلی تقدیر

شادمهر عقیلی در سال 1378 در آلبومی به نام نغمه های شرقی که به صورت بی کلام عرضه شد، آهنگ تقدیر را نیز منتشر کرد. در حال حاضر که حدود 20 سال از زمان عرضه آن می گذرد، هنوز هم این آهنگ طرفداران خودش را دارد و توانسته نظر کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید. آهنگساز این آهنگ را حسن شماعی زاده بر عهده دارد و خود شادمهر به عنوان تنظیم کننده کار کرده است.

اما 10 سال پس از آن نیز شادمهر یک آلبوم دیگری به نام تقدیر منتشر کرده است که جالب است بدانید که یکی از آهنگ های آن را هم به همین نام منتشر کرده است. این آهنگ توسط مونا برزویی ترانه سرایی شده است و آهنگساز و تنظیم کننده آن هم شادمهر خودش بوده است.

شادمهر عقیلی بارون

اما شادمهر مهارت خاصی به آهنگسازی داشت و به همین خاطر برای چند خواننده مشهور این کار را انجام داده است که می توان به مهستی، ابی، جمشید، عارف، محمد اصفهانی و علی لهراسبی اشاره کرد. آهنگ من و تو و درخت و بارون توسط خشایار اعتمادی خوانده شده است و ترانه سرایی آن را هم احمد شاملو بر عهده داشته است. اما شادمهر در آن به عنوان آهنگساز کار کرده است و در این کار بسیار موفق بوده است.

شادمهر عقیلی قاضی

شادمهر عقیلی جدید ترین کارش را که به صورت تک آهنگ است به نام قاضی منتشر کرده است. این آهنگ توسط محسن حسینی ترانه سرایی و آهنگسازی شده است و مجید الماسی هم به عنوان تنظیم کننده روی آن کار کرده است. این همکاری موجب شده تا یکی از بهترین شاهکارهای این خواننده بوجود آید.

شادمهر عقیلی دور شدی

اما یکی دیگر از تک آهنگ های معروف این خواننده دور شدی می باشد که با همکاری ایمین به عنوان ترانه سرا، سینا پارسیان به عنوان آهنگساز و میلاد هاشمی به عنوان تنظیم کننده بوجود آمده است. این افراد از بهترین افراد حال حاضر در رشته های خودشان می باشد که شادمهر توانسته گروه خوبی را با آنها تشکیل بدهد.

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی

اهنگ شادمهر عقیلی را می توان از سایت های مختلفی دانلود کرد. برای این کار کافی است تا نام هر آلبومی را که مد نظر شما است را در گوگل تایپ کنید و سپس منتظر بمانید تا یک سایت را به شما نمایش دهد. در حال حاضر بیشتر سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، تمام البوم و تک آهنگ های این خواننده را در آرشیو خود موجود دارند و شما می توانید به طور رایگان آنها را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.  برخی از آنها آهنگ های این خواننده را با چند کیفیت ارائه می دهند که در صورت لزوم از آنها استفاده کنید. همچنین برخی دیگر از آنها سعی کرده اند تا لیریک یا همان متن آهنگ ها را هم برای علاقمندان به آن ارائه دهند که می توانید همزمان با آهنگ آنها را هم مطالعه کنید.

عکس های شادمهر عقیلی

عکس های شادمهر عقیلی

پس از اینکه اولین آلبوم این خواننده که به صورت بی کلام منتشر شد، علاقمندان به او که هنوز نمی شناختند، تلاش داشتند تا تصاویر او را در فضای مجازی ببینند و با او آشنا شوند. در همان زمان بیشترین سرچ اینترنت را نام او داشت و همه مشتاق بودند تا آهنگ های بیشتری از او را داشته باشند. اما در آن زمان اطلاعات زیادی در اینترنت در مورد این خواننده نام آشنا وجود نداشت و به همین خاطر طرفدارانش نمی توانستند، اطلاعات زیادی در مورد او بدست بیاورند.

زن شادمهر عقیلی

زن شادمهر عقیلی

همسر شادمهر عقیلی ملیسا یا میامسا نام دارد و جالب است بدانید که اصلیتی فیلیپینی دارد. او در شهر سن دیه گو آمریکا متولد شده است و تحصیلات عالی خود را در رشته طراحی صحنه تئاتر از دانشگاه سن دیه گو به اتمام رسانده است. ملیسا علاقه خاصی به طراحی جواهرات دارد و حتی در این زمینه درس هم خوانده است. اما در این زمینه نتوانسته آن طور که باید موفق باشد و به همین خاطر در کلاس های رقص شرکت کرده است. اما زمانی که در این رشته فعالیت می کرده با شادمهر آشنا می شود و در ویدئوهای این خواننده حضور دارد.

اما این تمام ماجرا نیست. شادمهر قبل از اینکه از ایران خارج شود با ژینا کلانتری رابطه عمیقی داشت. هر چند که ثابت نشد این دو با هم نامزد هستند اما در برخی از عکس ها دیده می شود که حلقه نامزدی را در دست دارند. زمانی که شادمهر مهاجرت کرد، گویا همه چی بهم خورد و عشق آنها هم کمرنگ تر شد. ژینا هم ازدواج کرد و گفته می شود که یک پسر دارد اما همچنان در شبکه های اجتماعی تصاویر دو نفره خود و شادمهر را منتشر می کند.

دختر شادمهر عقیلی

دختر شادمهر عقیلی

شادمهر عقیلی زمانی که با میا آشنا شد، با او رابطه عمیقی برقرار کرد و با هم ازدواج کردند. حاصل این ازدواج یک دختر به نام ملینا بود و او با انتشار تصویری از همسرش و دخترش نوشت که امروز تولد میا است و ماه گذشته هم تولد دخترم ملینا بود. تولد هر دوی این عزیزان را به آنها تبریک می گم.

کنسرت شادمهر عقیلی

کنسرت شادمهر عقیلی

کنسرت های این خواننده مشهور تا به حال در کشورهای مختلفی برگزار شده است. او نیز مانند بیشتر خواننده های دیگر در شهرهای معروف جهان کنسرت برگزار می کند و تا به حال استقبال خوبی هم از مراسم های او شده است. در آخرین کنسرتی که او برگزار کرده بود، در مرداد ماه سال جاری در باکو بود که استقبال خوبی هم از آن به عمل آمد. این شهر دارای زیباترین سالن های برگزاری کنسرت می باشد و به خاطر نزدیکی به ایران امید آن می رود که هموطنان زیادی در آن شرکت کند. در سال گذشته نیز کنسرتی در سال الکترا هال این شهر برگزار شد که حضور مردم در آن چشمگیر بود. برخی از آژانس های مسافرتی برای تبلیغات بیشتر تور باکو را با بلیط حضور در کنسرت شادمهر تبلیغات می کند.

اینستاگرام شادمهر عقیلی

اینستاگرام شادمهر عقیلی

این سلبریتی نیز در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد و توانسته از این طریق طرفداران زیادی را به طرف خود جذب نماید. در صفحه خود نوشته است که خانواده و مردم را دوست دارد و جمله “رو خودت تمرکز کن” را حک کرده است. همچنین این اینفلوئنسر در این شبکه اکانت های یوتیوب، اسپوتیفای، فیسبوک، اپل و تلگرام خود را نیز تبلیغ کرده است و از علاقمندان خود خواسته است تا در این صفحات هم عضو شوند. این خواننده حدود 6 و نیم میلیون نفر فالور دارد و 735 پست را تا به حال منتشر کرده است. او در آخرین پست خود تصویری از خود و دخترش را منتشر کرده است که حدود 563 هزار لایک خورده است و حدود 19 هزار کامنت زیر آن نوشته شده است. همچنین می توانید کلیپ شادمهر عقیلی را هم در این صفحه در دسترس داشته باشید.

سایت شرط بندی شادمهر عقیلی

سایت شرط بندی شادمهر عقیلی

اما جالب است بدانید که این خواننده هم یک سایت شرط بندی دارد که در صفحه شبکه اجتماعی اینستاگرام خود تبلیغ می کند. این سایت یکی از سایت های معروف شرط بندی می باشد که با توجه به اینکه شادمهر حدود شش و نیم میلیون فالوور دارد، احتمالا از سایت های پر رفت و آمد کاربران باشد. بیشتر علاقمندان به او در فضای مجازی نسبت به این اقدام شادمهر اعتراض کردند و گفته است که بهتر است نام خود را به عنوان یک قمار باز خراب نکنی و هر چی زودتر این سایت را از روی پیج خود برداری و روی خوانندگی خود تمرکز کنی.

فیلم های شادمهر

فیلم های شادمهر

نام اولین فیلمی که او در آن نقش بازی کرده است پر پرواز بود که در سال 1379 به کارگردانی خسرو معصومی ساخته شد. در این فیلم کیانوش عیاری و خسرو معصومی فیلم نامه آن را نوشتند و آقای کاظم شهبازی هم مدیر فیلم برداری آن را برعهده داشت. شادمهر در آن نقش یک خواننده ای را بازی می کرد که قصد داشت برای آلبوم هایی که می سازد مجوز بگیرد و به هر دری که می زند نمی تواند موفق شود. در نهایت این خواننده خسته می شود و بالاخره از ایران مهاجرت می کند. برخی ها می گویند که این فیلم داستان زندگی خود شادمهر بوده است و در نهایت هم مهاجرت می کند.

شایعه بازگشت این خواننده

شایعه بازگشت این خواننده

اما مدتی بود که شایعاتی مبنی بر بازگشت این خواننده از آمریکا به ایران شنیده می شد. گفته می شود که شادمهر پس از سال ها مهاجرت قصد دارد تا شرایطی را فراهم نماید که بتواند دوباره به ایران بازگردد. حتی گفته می شود که صمیمی ترین دوست او این موضوع را با سید حسن خمینی در میان گذاشته است. داوود ناقور می گوید که باید چنین شرایطی فراهم شود و این خواننده بتواند بازگردد. او فردی است که سال های سال در خارج از کشور زندگی کرده است و حتی یک بار هم از خط قرمز عبور نکرده است.

وی افزود که بیشتر طرفداران این خواننده هنوز او را به خاطر کارهای مناسبش می شناسند و در داخل هم هواداران بسیاری دارد. او اضافه کرد که می توانیم برنامه ای بریزیم که فیلم پر پرواز 2 را برای بازگشت شادمهر به ایران تنظیم کنیم. داوود ناقور اعلام کرد که در این باره گفت و گوهای لازم را انجام داده ام و برای گرفتن مجوز ساخت آن به سازمان سینمایی مراجعه کرده ام.

رابطه زیبا بروفه و شادمهر

رابطه زیبا بروفه و شادمهر

اما زمزمه های بازگشت شادمهر عقیلی جنجال های زیادی را به وجود آورد. یکی از هنرمندانی که به آن واکنش انجام داد، زیبا بروفه بود که خود موجب شد تا حاشیه های بسیاری را ایجاد کند. او گفته بود که هیچ مشکلی به وجود نمی آید که شادمهر به کشور باز گردد. همه می دانیم که او دارای روحیه ای حساس می باشد و به خانواده اش به شدت وابسته است. بروفه افزود که اگر بتوانیم شرایطی را فراهم آوریم که شادمهر عقیلی بتواند به کشور بازگردد او حتما همچنین کاری را انجام خواهد داد.

ناگفته نماند که زیبا بروفه در کنار شادمهر عقیلی در فیلم پر پرواز بازی کرده بود و یکی از بهترین فیلم های خود را پرپرواز نامیده بود.

لایو شادمهر

لایو شادمهر

اما یکی از کارهایی که موجب جذب طرفدار شده است و این خواننده توانسته از آن به عنوان یک ترفند به خوبی استفاده کند، اجرای کنسرت های خود به صورت لایو می باشد. شادمهر هر جایی که کنسرت برگزار کند، یک تیم متخصص فضای مجازی هم استخدام کرده است و آنها وظیفه دارد تا کنسرت هایش را به صورت زنده از طریق لایو اینستاگرام منتشر نماید. به همین خاطر او این قابلیت را در اختیار هواداران خود گذاشته است تا بتوانند در هر کجای دنیا که هستند از آن استفاده کنند و به طور زنده کنسرت هایش را تماشا کنند. این کار موجب شده تا در حال حاضر تعداد فالوورهای او حدود شش و نیم میلیون نفر برسد.

یوتیوب شادمهر

یوتیوب شادمهر

اما این خواننده مشهور در شبکه اجتماعی یوتیوب هم یک اکانت مخصوص به خود را دارد و در آن آهنگ های خود را آپلود می کند و یکی از پر طرفدارترین اکانت های ایرانی این شبکه محسوب می شود. آخرین آهنگی که او در این صفحه بارگزاری کرده است آهنگ مثبت بی نهایت می باشد که 13 هزار بازدید خورده است. همچنین آهنگ بارون دلم خواست این خواننده هم در این صفحه وجود دارد که طی 2 هفته 80 هزار بازدید خورده است. در این صفحه، پیج های میا همسر و ملینا دخترش را هم به اشتراک گذاشته است که آنها هم به تریتب 511 و 380 نفر دنبال کننده دارند. جهت ورود به اکانت یوتیوب شادمهر عقیلی کلیک کنید.

سوالات متداول

اولین آلبوم شادمهر عقیلی چه نام داشت؟

بهار من بود که به صورت بی کلام منتشر شد و پس از آن هم آلبوم دهاتی را وارد بازار کرد که رکورد فروش را بازار ایران را به خود اختصاص داد.

شادمهر عقیلی در کدام فیلم بازی کرد؟

او در فیلم پر پرواز بازی کرد که داستان یک خواننده ای بود که برای گرفتن مجوز تلاش می کند اما موفق نمی شود.

موضوع بازگشت شادمهر عقیلی چیست؟

گفته می شد که او قصد دارد به کشور بازگردد و به همین خاطر هم قصد دارد تا فیلم پر پرواز 2 را بسازد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه