سینا تهم کیست؟ افشای پشت پرده فعالیت این خواننده رپ

سینا تهم رپر بسیار خوب و نسبتا معروف ایرانی است که آهنگ های معروف و محبوب بسیاری دارد. او هم چنین با بسیاری از خوانندگان معروف همکاری داشته است، ما در ادامه قصد داریم که به طور مختصر در مورد فعالیت ها و زندگی سینا تهم صحبت کنیم. شما نیز می توانید با سرچ کلید واژه هایی همچون( تهم بیوگرافی و جیدال و تهم و یا سینا تهم اینستاگرام) اطلاعات بسیار زیادی درباره از این رپر معروف به دست آورده و آن ها را مطالعه کنید.

سینا تهم کیست؟

آقای سینا تهم متولد بیست و دوم سال ۱۳۶۷ می باشد، او در ایران متولد شده است. سینا تهم هم اکنون سی و پنج سال سن دارد، او در زمینه خوانندگی فعالیت می کند و تا به امروز موزیک های زیادی را منتشر کرده است.

معروف ترین آهنگ های سینا تهم کدامند؟

معروف ترین و بهترین اهنگ های تهم را می توانید در ادامه بشناسید، این خواننده خوش صدا طرف داران بسیاری دارد که علاقه بسیار زیادی به صدای او و آهنگ های او دارند در ادامه می خواهیم بخشی از هر یک از آهنگ های معروف سینا تهم را برای شما بیاوریم و شما نیز می توانید در صورت علاقه مندی با سرچ کردن هر یک از متن های این اهنگ ها، آهنگ مورد نظر خود را پیدا کرده و دانلود کنید از گوش دادن به آن لذت ببرید.

موزیک مرز: موزیک مرز یک تک آهنگ است که سینا تهم و مهتا آن را خوانده اند و این تک آهنگ در روز سه شنبه، سوم مارس سال ۲۰۲۰ به بازار آمده و به گوش مردم رسیده است.

موزیک بدون تو: موزیک بدون تو یک تک آهنگ از سینا تهم و A2 می باشد که در روز جمعه بیست و سوم آگوست سال ۲۰۱۹ به بازار آمده و به گوش طرفدارانش رسیده است.

موزیک رها: موزیک رها یک تک آهنگ است که سینا تهم آن را خوانده است واین آهنگ در روز چهارشنبه هفدهم مارس در سال ۲۰۲۱ به بازار آمده است و به گوش طرفدارانش رسیده است.

موزیک جاوید: موزیک جاوید توسط سینا تهم خوانده شده است و این موزیک یک تک آهنگ می باشد که در روز یکشنبه، هشتم اکتبر سال ۲۰۱۷ به بازار آمده و به گوش طرفدارانش رسیده است.

موزیک امال: موزیک امال توسط سینا تهم و پویان اردلان و J66dit خوانده شده است و این موزیک یک تک آهنگ است که در روز سه شنبه چهاردهم آوریل و در سال ۲۰۲۰به بازار آمده است و به گوش طرفدارانش رسیده است.

موزیک مهمون منی: موزیک مهمون منی نیز توسط سینا تهم خوانده شده است و این موزیک یک تک آهنگ است که در روز یکشنبه یازدهم مارس سال ۲۰۱۸ به بازار آمده و به گوش طرفدارانش رسیده است.

موزیک کمبودی: موزیک کبودی نیز توسط سینا تهم خوانده شده است و این موزیک یک تک آهنگ می باشد که در روز یکشنبه بیست و نه اکتبر سال ۲۰۱۷ به بازار آمده و به گوش طرفدارانش رسیده است.

تهم خواننده

عکس های سینا تهم را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های سینا تهم را می توانید در پیج اینستاگرامی او مشاهده کنید، همچنین می توانید باسرچ کردن نام او در گوگل و مراجعه به سایت های مرتبط بسیاری از عکس‌های او را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام سینا تهم چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سینا تهم @tahaminjast می باشد، شما می توانید با مراجعه به اینستاگرام و پیج او از فعالیت ها و آهنگ های جدیدی که خوانده است با خبر شوید.

سینا تهم کیست

سینا تهم چه حاشیه هایی داشته است؟

سینا نیز مانند بسیاری از افراد معروف در جامعه حاشیه هایی داشته است که برخی از این حاشیه ها مربوط به مهاجرت او به خارج از کشور و یا ازدواج او بوده است. مدتی در فضای مجازی حاشیه هایی در مورد ازدواج سینا تهم با یکی از بازیگران معروف ایجاد شده بود که او این حاشیه ها را تکذیب کرد و این گونه گفت که حواشی در زندگی او بسیار است و مانند هر فرد معروف در جامعه او نیز حواشی زیادی داشته است که بیش تر سعی می کند حواشی را کنار زده و بر کار خود متمرکز باشد.

فیلم کنسرت های سینا تهم را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم های کنسرت سینا تهم را می توانید در یوتیوب و یا در پیج های اینستاگرامی مشاهده کنید.

همسر سینا تهم کیست؟

در مورد وضعیت تأهل سینا می توان گفت که گزارش هایی مبنی بر این که او ازدواج کرده است در برخی از سایت ها آمده، اما گزارش های معتبری نمی باشند. سینا تهم معمولا از زندگی خصوصی خود و روابط عاشقانه اش در فضای مجازی یا مصاحبه هایش چیزی بیان نکرده است، اما همان گونه که گفته شد، برخی منابع خبری اعلام کرده اند که او با دوست دختر خود ازدواج کرده است که درستی با نا درستی این خبر مشخص نمی باشد.

این رپر کجا زندگی می کند؟

سینا رپر ایرانی معروف، متولد تهران بوده و در آن جا نیز بزرگ شده و زندگی می کند. با توجه به این که امروزه بسیاری از هنرمندان ایرانی به خارج از کشور مهاجرت کرده و در کشور های دیگر زندگی می کنند، سینا تهم بیان کرده است که قصد مهاجرت ندارد و در ایران زندگی خوبی دارد. او به دنبال پیشرفت در کار و حرفه خود می باشد و تهران را شهری می بیند که می تواند در آن به آرزو های خود دست پیدا کند.

درآمد تهم چقدر است؟

در مورد درآمد سینا می توان این نکته را بیان کرد که او خواننده ای است که تجربه زیادی نداشته و تازه کار می باشد، پس درآمد زیادی نسبت به دیگر خوانندگان مطرح ندارد اما این حرف به این معنی نیست که او شرایط مالی خوبی ندارد. به گفته خود سینا او به دنبال موفقیت و رسیدن به آرزو هایش است و بیش تر وقت خود را بر این کار می گذارد. رسیدن به اهدافش در درجه اول برایش اولویت دارد و پس از ان کسب درآمد، با این حال سینا تهم پس از منتشر کردن اولین آلبوم خود توانست درآمد قابل توجهی از این آلبوم کسب کند.

معروف ترین فیت های تهم کدامند؟

معروف ترین فیت هایی که سینا تهم داشته است با خوانندگان معروفی همچون سوگند، عرفان و هیچکس بوده است که به شهرت او بسیار کمک کرده است.

سوالات متداول

معنی تهم در اسم سینا تهم چیست؟

تهم در لغت به معنای بی همتایی می باشد.

برای دانلود آهنگ های تهم و جیدال باید به چه سایتی رجوع کرد؟

برای دانلود آهنگ های سینا تهم و جیدال می توانید در گوگل سرچ کنید و وارد سایت های معتبر و ستاره دار شوید و آهنگ های او را دانلود کرده و از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.

برای دانلود آهنگ های تهم چه راه هایی وجود دارد؟

برای دانلود آهنگ های سینا تهم می توانید به سایت های مختلف رفته و آن ها را دانلود کنید و یادر اپلیکیشن تلگرام با استفاده از بات هایی مانند ملوبات می توانید آهنگ های او را به راحتی دانلود کنید.

5/5 - (1 امتیاز)