سوگند خواننده کیست؟ | آنچه باید در مورد زندگی او بدانید

سوگند یکی از خواننده های محبوب و مشهور ایرانی است که در این مقاله می خواهیم شما را با این خواننده اشنا کنیم و در رابطه با فعالیت هایی که انجام می دهد و دلیل شهرت او و محل زندگی او توضیحاتی را ذکر کنیم. اگر شما هم علاقمند به شناخت این خواننده مشهور و پر طرفدار هستید تا پایان مقاله را مطالعه کنید و با ما همراه باشید.

بیوگرافی سوگند خواننده
محتوا پنهان

بیوگرافی سوگند خواننده

سوگند رپر کیست؟ و زندگی نامه سوگند را در این قسمت از مقاله برای شما ذکر می کنیم. سوگند سهیلی در ۲۲ مرداد ماه، سال ۱۳۶۶ در اصفهان متولد شده است. دلیل شهرت این خواننده در بین ایرانی ها فعالیت هایی که انجام می دهد می باشد و فعالیتی که او انجام می دهد خوانندگی می باشد که او را به شهرت رسانده است. سوگند این خواننده مشهور برای اینکه بتواند به فعالیت خود ادامه دهد خارج از کشور سفر کرده و فعالیت‌ های خود را در خارج از کشور انجام می دهد یکی از خواننده های محبوب و مشهور است که با وجود اینکه فعالیت خود را در خارج از کشور انجام می دهد در بین ایرانی ها بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد سبک موسیقی که این خواننده آهنگ های خود را منتشر می‌ کند رپ، هیپ پاپ و پاپ و سنتی می باشد. او به دلیل علاقه بسیار زیادی که به خوانندگی داشت ساز های مختلف نیز آموخته است و هم اکنون مسلط به نواختن گیتار و پیانو می باشد.

این خواننده مشهور برای اینکه بتواند به کار خود ادامه دهد و در بین مردم بسیار شناخته شده باشد فعالیت خود را با همکاری خواننده های مشهوری مانند لیتو و رضا پیشرو آغاز کرده و تعدادی از آهنگ هایی که منتشر کرده است با همکاری خواننده های مشهور نیز می باشد سوگند تعدادی از کارهای خود را در خارج از کشور ضبط کرد و منتشر کرده است و تعدادی از کارهای خود را نیز در ایران منتشر کرده است در واقع زمانی که او به ایران سفر کرد حوادث های برای او اتفاق افتاده است که در ادامه این مقاله برای شما بازگو می کنیم این خواننده مشهور و محبوب متاهل می باشد و هم اکنون یک پسر به نام میراث دارد.

همسر سوگند کیست؟

امیر علی خسرو جردی نام همسر این خواننده مشهور و محبوب می باشد که شما می توانید با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام این خواننده شاهد عکس های ان ها باشید. سوگند در سن ۱۵ سالگی از ایران مهاجرت کرده و هم اکنون در لندن زندگی می ‌کند برای تفریح مدتی به ایران سفر کرد که در آنجا باعث ایجاد مشکلاتی شد که باعث شده است چند سال در ایران را سپری کند و بعد از بازگشت از ایران ازدواج کرده است همانطور که گفته ایم نام همسر او امیر علی خوسرو جردی می باشد همسر سوگند نیز مانند خود او یکی از خواننده های مشهور ایرانی باشد سبک موسیقی که این شخص موسیقی های خود را منتشر می کند رپ می باشد مدت زمان بسیار کوتاهی از ازدواج این دو شخصیت نگذشته بود که آن ها صاحب پسری به نام میراث شده اند و شما می توانید برای مشاهده کردن عکس های آن ها به پیج اینستاگرام آن ها و یا شبکه‌ های اجتماعی مختلف نیز مراجعه کنید و عکس های آن ها را مشاهده کنید.

بچه سوگند چه نام دارد؟

بچه سوگند چه نام دارد؟

حاملگی این رپر و عکس های او را می توانید در پیج اینستاگرام او مشاهده کنید. همانطور که در قسمت هایی از مقاله برای شما توضیح داده ایم زمان زیادی از ازدواج این خواننده مشهور و پر طرفدار نگذشته بود که ان ها صاحب فرزندی به نام میراث شدند. در واقع حاملگی این رپر باعث شده بود او مدتی از کار کناره گیری کند و باعث شده بود که کمتر فعالیت کند ولی بعد از تولد پسر خود دوباره فعالیت های خود را مانند گذشته شروع کرده و با تلاش بسیار زیاد اهنگ های بسیار زیبایی نیز منتشر می کند تمامی اهنگ های این خواننده زیبا پر طرفدار و محبوب هستند و دلیل این پر طرفداری و محبوب متن زیبا اهنگ های او می باشد که تمامی اهنگ های او را پر طرفدار کرده است.

اینستاگرام سوگند شامل چه محتویاتی است؟

سوگند اینستاگرام نیز فعالیت می کند. در واقع امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فراهم شدن شرایط انلاین تمامی افراد در شبکه های اجتماعی مختلف فعالیت می کنند و افراد مشهور نیز در این شبکه ها در حال فعالیت می باشند و به راحتی می توانند از فعالیت در شبکه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنند. در این قسمت از مقاله در رابطه با محتویات پیج اینستاگرام سوگند این خواننده مشهور توضیحاتی را برای شما ذکر می کنیم اگر در قسمت جستجو اینستاگرام نام این خواننده را سرچ کنید می توانید شاهد محتوای پیج او می باشید در واقع محتوای پیج او شامل عکس هایی از پسرش و همسرش می باشد و تعداد دیگر از پست های او شامل مکان های مختلفی که سفر کرده است و عکس هایی که با افراد مشهور دیگر دارد را در پیج خود منتشر کرده است حتی شما می توانید دمو هایی از موزیک ویدئو این خواننده پر طرفدار و محبوب را در پیج او مشاهده کنید. تعدادی از پست هایی که در پیج این خواننده محبوب و مشهور منتشر شده است محتوای تبلیغاتی دارد و همانطور که گفته ایم شما می توانید با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام این خواننده شاهد محتوای پیج او باشید.

نگاهی به همکاری سوگند و کوروش وانتونز

کوروش وانتونز یکی از اعضای اصلی گروه وانتونز است که طرفداران بسیار زیادی دارد، او با همکاری سوگند ترانه ای را تولید و منتشر کرده است. این ترانه حدود 5 ماه پیش منتشر شد و نام آن دشت پروانه ها می باشد. ابتدای این ترانه با خوانندگی سوگند شروع می شود و محتوای بسیار زیبایی دارد. سوگند یک خواننده و ترانه نویس ایرانی است که ترانه های خود را با سبک پاپ و هیپ هاپ اجرا می کند و یکی از بهترین خوانندگان زن می باشد، کوروش هم به عنوان رپر در این ترانه با سوگند همکاری کرده است.

مدت زمان این ترانه بیش تر از 4 دقیقه می باشد، این ترانه زیبا بسیار مورد توجه قرار گرفته و رضایت بسیاری از کاربران را به دست آورده است. گفته می شود که سوگند یک رپر از نسل دو بوده و کوروش وانتونز رپری از نسل 3 است و همکاری این دو نسل بسیار جالب و شنیدنی شده است.

آشنایی سوگند با زخمی چگونه بوده است؟

امیر علی خسروجردی که نام مستعار او زخمی است، همسر سوگند می باشد. این دو خواننده مدت ها با یک دیگر در ارتباط بودند و رابطه بسیار خوبی داشتند. اما آن ها در دوران دوستی خود دچار یک دعوا و مشکل شدند و برای مدتی از یک دیگر دور بودند. اما پس از مدتی دوباره آشتی کردند و تصاویر بسیاری در کنار یک دیگر منتشر کردند. اما این دو خواننده با ازدواج ناگهانی خود باعث تعجب بسیاری از دوستان و کاربران شدند. آن ها در یکی از استوری های خود تصویری از ازدواج شان را منتشر کردند و خبر ازدواج خود را به گوش همه رساندند. سوگند در این مورد بیان کرده است که خیلی ناگهانی و بدون هیچ برنامه ریزی آن ها تصمیم به ازدواج گرفتند و خیلی سریع برای آن اقدام کردند. آن ها یک زندگی بسیار آرام و رابطه ای متعهدانه و بسیار خوب دارند.

دلیل چاقی این خواننده چه بوده است؟

مدت ها پیش بود که سوگند در یک برنامه استعدادیابی به عنوان داور حضور پیدا کرده بود و مشاهده می شد که او دچار اضافه وزن شده است. حواشی و خبرهای مختلفی در این باره منتشر می شد و برخی گمان کرده بودند که او دوباره حامله شده است و این موضوع را پنهان کرده و برخی دیگر معتقد بودند که او به دلیل زایمانی که در گذشته داشته است، دچار این چاقی و اضافه وزن شده است.

با انتشار این خبرها سوگند تصمیم گرفت که این موضوع را برای همیشه ببندد و در یک مصاحبه در این مورد صحبت کرد. او بیان کرد که مدتی پیش مادر خود را از دست داده بود و به دلیل علاقه و عشق زیادی که به مادر خود داشته است، دچار بیماری افسردگی شده است. او برای درمان بیماری خود مجبور به استفاده از قرص ها و داروهای مختلف شده است و در نهایت دچار اضافه وزن شدید شده است. اما او پس از مدتی، وزن زیادی کم کرده است و تقریبا به وزن ایده آلی رسیده است.

کلاب هاوس سوگند چیست؟

کلاب هاوس سوگند چیست؟

کلاب هاوس یکی از اپلیکیشن های تازه طراحی شده می باشد که تعداد بسیار زیادی از افراد مشهور در این اپلیکیشن‌ها فعالیت می‌کند در واقع این اپلیکیشن به این صورت می باشد که شما می توانید در آن با افراد دیگر در ارتباط باشید و با یکدیگر صحبت کنید.

یوتیوب سوگند شامل چه محتوایی است؟

همانطور که گفتیم تمامی افراد مشهور در صفحات مجازی مختلفی فعالیت می ‌کنند و سوگند نیز در یوتیوب فعالیت می کند و شما می توانید موزیک ویدئوهای او را در این شبکه مجازی مشاهده کنید و او تمامی موزیک ویدئو خود را در این شبکه مجازی منتشر می‌شود.

آهنگ های سوگند چه نام دارند؟

در این قسمت از مقاله پنج تا از پرطرفدارترین و محبوب ترین آهنگ های این خواننده پرطرفدار را برای شما ذکر می کنیم و در رابطه با سال منتشر شدن این آهنگ و متن زیبا آن توضیحاتی را برای شما ذکر می کنیم اگر علاقمند به شناخت تمامی آهنگ های این خواننده هستید تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

رمانتیک

اهنگ رمانتیک سوگند یکی از پر طرفدار ترین اهنگ های این خواننده می باشد. دانلود اهنگ رمانتیک سوگند از سایت های مختلف امکان پذیر می باشد. متن زیبا این اهنگ باعث شده است که بسیار محبوب و پر طرفدار شود.

بلیط یک طرفه

اهنگ بلیط یک طرفه از سوگند در سال ۲۰۱۴ ضبط و منتشر شده است با وجود اینکه زمان زیادی از انتشار این اهنگ می گذرد ولی باز هم در بین تمامی مردم بسیار پر طرفدار و محبوب می باشد.

خاکستری

جدید ترین اهنگ منتشر شده از این خواننده پر طرفدار و محبوب اهنگ خاکستری می باشد که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است و متن بسیار زیبایی دارد و همین موضوع باعث شده است که امار بیشترین دانلود به این اهنک تعلق گیرد‌.

دلخور

اهنگ دلخور از این خواننده محبوب و پر طرفدار در سال ۲۰۲۰ منتشر شده است و شما می توانید برای دانلود اهنگ به سایت های مختلف مراجعه کنید و این اهنگ را دانلود کنید و به راحتی گوش دهید.

شیر یا خط

شیر یا خط یکی دیگر از اهنگ های پر طرفدار و محبوب سوگند می باشد که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است که این اهنگ نیز مانند دیگر اهنگ های این خواننده دارای متن بسیار زیبا می باشد و بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد.

دانلود اهنگ جدید سوگند به چه صورت انجام می شود؟

دانلود اهنگ جدید سوگند به چه صورت انجام می شود؟

به دلیل شهرت بسیار زیادی که این خواننده دارد دانلود اهنگ های او بسیار راحت می باشد. در شبکه های اجتماعی مختلف سایت های طراحی شده است که در این سایت ها تمامی آهنگ های رپر ها در این سایت قرار می‌گیرند تا به راحتی در دسترس تمامی طرفداران و هواداران آن ها باشد شما می توانید با مراجعه کردن به سایت رپر تمامی آهنگ های این خواننده محبوب و پرطرفدار را دانلود کنید.

البته راه های دیگری نیز برای دانلود آهنگ های این افراد نیز وجود دارد و شما می توانید با مراجعه کردن به گوگل در قسمت جستجوی گوگل نام خواننده و آهنگ را سرچ کنید و آهنگ این افراد را نیز دانلود کنید و شما نیز می‌توانید از طریق اپلیکیشن های طراحی شده برای دانلود آهنگ های این آهنگ را گوش دهید شما می توانید از طریق ربات هایی که در تلگرام برای دانلود آهنگ طراحی شده است دانلود خود را انجام دهید و شما می‌توانید با مراجعه کردن به تلگرام و عضو شدن در ربات هایی که برای دانلود آهنگ طراحی شده است در قسمت جستجو آن ربات آهنگ مورد نظر خود را سرچ کنید و دانلود را انجام دهید در واقع به دلیل پرطرفدار بودن و پر دانلود بودن تمامی آهنگ های این خواننده محبوب و مشهور به راحتی در دسترس تمامی مردم قرار گرفته است و همه به راحتی می توانند آهنگ های این خواننده را دانلود کنید و گوش دهند و شما می توانید با راه های ذکر شده در مقاله آهنگ مورد علاقه خود را از این خواننده محبوب و پرطرفدار دانلود کنید.

البوم های سوگند

این خواننده بسیار پرتلاش و بسیار فعال می باشد و کارهای بسیار زیادی را منتشر کرده است که یکی از پرطرفدارترین آلبوم های این خواننده که بعد از منتشر شدن آلبوم سر و صدا های زیادی به پا کرده است و باعث ایجاد جنجال های بسیاری شده است آلبوم من می باشد که در سال ۱۳۹۹ منتشر شده است یکی از زیباترین آلبوم‌های او محسوب می شود در واقع به دلیل آهنگ هایی که در این آلبوم است و متن بسیار زیبایی که تمامی آهنگ های این خواننده محبوب دارد باعث پرطرفدار شدن آهنگ های او شده است در واقع به دلیل این که این خواننده پرطرفدار و محبوب به سبک های متفاوت آهنگ های خود را منتشر می کند به همین دلیل است که در بین تمامی مردم بسیار محبوب شده است و تمامی آهنگ های او بسیار پر طرفدار می باشد زمانی که آهنگ را منتشر می‌کند جزو پر دانلود ترین های آهنگ ها قرار می گیرد در واقع طرفداران این خواننده تمامی مردم می باشد ولی در رده سنی نوجوان و جوان و طرفداران این خواننده روز به روز در حال افزایش است و همانطور که در قسمت از مقاله در رابطه با دانلود آهنگ های این خواننده توضیح داده ایم و برای شما ذکر کردیم که می‌توانید از این همان روش‌ها دانلود آهنگ های این خواننده را انجام دهید.

فیت های سوگند با چه کسانی است؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با فیت های سوگند توضیحاتی را برای شما ذکر می کنیم قبل از اینکه فیت های سوگند را برای شما معرفی کنیم معنی کلمه فیت را برای شما بیان می کنیم فیت به این معنی می باشد که یک خواننده مشهور از متن خواننده دیگر نیز استفاده کند و متن خواننده را با صدای خود بازخوانی کند که سوگند این خواننده محبوب و پرطرفدار نیز این کار را انجام داده است و از متن آهنگ های خواننده های دیگر استفاده کرده البته این نکته را نیز قابل ذکر است که هر شخص که قصد انجام این کار را دارد باید مبلغی را به خواننده مشهور پرداخت کند و بعد از پرداخت مبلغ تعیین شده را نیز انجام دهید و البته انجام شدن این فیت نیز برای آن خواننده بسیار سودمند باشد و باعث شهرت آن شخص نیز می‌ شود.

حاشیه های سوگند در رابطه با چه موضوعاتی می باشد؟

در واقع زمانی که یک فرد به شهرت می‌رسد و در بین مردم شناخته شده می شود حاشیه هایی در رابطه با او منتشر می شود و شما می توانید با مراجعه کردن به سایت‌های مختلف شاهد حواشی که در رابطه با این عوامل منتشر می شود باشید این نکته نیز قابل ذکر است که تمامی خبر هایی که در رابطه با افراد مشهور منتشر می شود صحت ندارد و تعدادی از اخباری که در رابطه با آن ها منتشر می‌شود دروغ می باشد حواشی که در رابطه با این خواننده محبوب و پرطرفدار و تمامی صفحات مجازی منتشر شده است رابطه داشتن او با یک شخص دیگری باشد در واقع گفته شده است این خواننده پرطرفدار و محبوب به همسر خود خیانت کرده است ولی بعد از منتشر شدن این خبر سوگند در پیج اینستاگرام خود ویدئو منتشر کرد و در آن گفته است اخبر که در رابطه با این موضوع منتشر شده است صحت ندارد و کسی که این خبر را منتشر کرده است برای بی اعتبار کردن و حواشی سازی هایی در رابطه با او این خبر را منتشر کرده است و خبر منتشر شده دروغ می باشد‌.

آیا سوگند در پرشیاز گات تلنت بوده است؟

سوگند ویکی پدیا اطلاعاتی ذکر شده است. در واقع این خواننده نیز در برنامه پرشیاز گات تلنت شرکت کرده است و شرکت او در این برنامه باعث شهرت بیشتر وی شده است و در به شهرت رسیدن او بسیار تاثیر گذار بوده است.

عکس های سوگند و همسرش را به چه صورت می توان مشاهده کرد؟

عکس های سوگند و همسرش را به چه صورت می توان مشاهده کرد؟

عکس های سوگند و همسرش را می‌توانید در تمامی صفحات مجازی مشاهده کنید در واقع به دلیل اینکه هر دو این افراد خواننده های مشهور هستند به همین دلیل است که عکس های آن ها در تمامی صفحات مجازی به خصوص در اینستاگرام قابل مشاهده است و شما می توانید با مراجعه کردن به پیج هر یک از این خواننده ها شاهد عکس های دونفره آن ها نیز باشید و شما می توانید با مراجعه کردن به پیج سوگند شاهد عکس های دونفره این افراد و عکس های فرزند ان ها نیز باشید و شما می توانید با مراجعه کردن به سایت‌های مختلف و صفحات مجازی مختلف و حتی شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شده از این خواننده مشهور و همسر او که یک رپر مشهور ایرانی می باشد را مشاهده کنید در واقع این دو زوج بسیار در بین مردم پرطرفدار می باشد و دلیل پرطرفدار بودن این دو فرد به دلیل کارهای بسیار زیبایی است که آن ها انجام می دهند.

رابطه سوگند و عرفان واقعیت داشت؟

در واقع رابطه سوگند و عرفان به قبل از ازدواج کردن سوگند برمی‌گردد عرفان نیز یکی از خواننده ها و رپر مشهور ایرانی می باشد که سوگند و عرفان در یکی از موزیک ویدئو های سوگند با یکدیگر همکاری داشته اند و بعد از منتشر کردن اولین موزیک ویدئو با همکاری یکدیگر خبرهایی در رابطه با دوستی این دو فرد در صفحات مجازی منتشر شده است البته خبرهایی که در رابطه با دوستی آن ها در سایت های مختلف قابل مشاهده می باشد که قبل از ازدواج سوگند برمی‌گردد و بعد از مدتی او از عرفان جدا شده و همکاری خود را با همسر خود یعنی امیر علی خسرو جدی آغاز کرده است که بعد از مدتی همکاری این دو شخص اعلام کردند که وارد رابطه احساسی شدن و بعد از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتند و عکس های ازدواج آن ها را می توانید در پیج اینستاگرام آن ها نیز مشاهده کنید زمان بسیاری از ازدواج آن ها نگذشته بود که آن ها صاحب فرزند شدن و پسر سوگند میراث نام دارد فرزند آن ها در سال ۱۳۹۸ در لندن متولد شده است و شما می توانید با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام سوگند شاهد عکس های پسر او نیز باشید.

مصاحبه با سوگند خواننده مشهور در چه زمان هایی انجام می شود؟

در واقع مجلات مختلف طراحی شده اند که با افراد مشهور مصاحبه‌هایی انجام می‌دهند و در سایت های خود این مصاحبه‌ها را منتشر می‌کند با سوگند نیز مصاحبه های انجام شده است و شما می توانید با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام خود سوگند شاهد این مصاحبه‌ها باشید و حتی برنامه‌های تلویزیونی طراحی شدند که از افراد مشهور دعوت می‌کند تا در برنامه آن ها مصاحبه هایی نیز انجام دهند که شما می توانید با مراجعه کردن به آپارات و سرچ کردن مصاحبه‌های سوگند شاهد تمامی مصاحبه او باشید در واقع زمانی که هر یک از افراد مشهور قصد انجام مصاحبه با مجلات مختلف و یا شبکه‌های تلویزیونی مختلف را در پیج اینستاگرام خود و یا شبکه های اجتماعی مختلف ایران فعالیت دارند تاریخ و زمان انجام مصاحبه را در آنجا منتشر می کند و شما می توانید با مراجعه کردن به مجلات و سایت هایی که این مصاحبه را انجام می دهند شاهد تاریخ انجام مصاحبه را باشید و اگر به هر دلیلی نتوانسته اید که به صورت زنده این مصاحبه را مشاهده کنید می توانید بایگانی‌شده های این مصاحبه را که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است را مشاهده کنید حتی تعدادی از این مصاحبه ها در پیج اینستاگرام سوگند قابل مشاهده می باشد.

کنسرت سوگند در کدام کشور برگزار می شود؟

کنسرت سوگند در کدام کشور برگزار می شود؟

این خواننده تنها در ایران محبوب نمی‌باشد و طرفداران این خواننده در سرتاسر جهان نیز می باشد و در بین تمامی مردم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است در واقع به دلیل کارهای بسیار زیبایی که منتشر می‌کند در بین تمامی مردم محبوب شده است و کنسرت هایی که برگزار می‌کند و فقط مختص به ایرانی ها نمی باشد و اگر شما به این کنسرت مراجعه کنید شاهد تعداد بسیاری از مردم از کشورهای مختلف می باشد در واقع کنسرت‌های که اجرا می کند در کشورهای مختلف می باشد و او تا به حال در کشورهای ترکیه و آمریکا و لندن کنسرت برگزار کرده است که تعداد بسیار زیادی از افراد برای دیدن او و گوش دادن به آهنگ های زیبای او به کنسرت رفته اند و شما می توانید فیلم ها و موزیک ویدئو هایی کنسرت او را در شبکه های مجازی مانند گوگل آپارات مشاهده کنید در واقع فیلم های این کنسرت نیز در پیج اینستاگرام سوگند قابل مشاهده می باشد.

معرفی اعضا خانواده سوگند رپر

سوگند اولین فرزند خانواده اش می باشد و فقط یک برادر دارد که چند سال از سوگند کوچک تر است. او خانواده بسیار کم جمعیتی دارد و اکنون هم خانواده سه نفره خود را به همراه زخمی و پسر خود تشکیل داده است. پسر او در سال 1398 متولد شده است و حاصل عشق زیاد او و همسرش می باشد. آن ها نام فرزند خود را میراث گذاشته و عشق زیادی نثار او می کنند. البته بهتر است بدانید که سوگند با همسر خود رابطه بسیار خوبی دارد و همکاری های مختلفی با یک دیگر داشته اند. می توانید برای دانلود آهنگ سوگند و زخمی در اینترنت جست و جو کنید.

نظر سلبریتی های ایرانی در مورد این خواننده

سوگند یکی از خوانندگان بسیار موفق ایرانی است که به دلیل صدای خاص خود توانسته است نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند. تا کنون بسیاری از هنرمندان با این خواننده همکاری کرده اند و کار کردن با سوگند را بسیار با ارزش می دانند. او در سبک های مختلفی از موسیقی فعالیت می کند و می توان او را به عنوان یک هنرمند همه فن حریف مثال زد. در مقابل هم برخی از سلبریتی ها با او میانه خوبی ندارند و بیان کرده اند که سوگند در حال ترویج دین مسیحیت در بین جوانان است و با او مخالفت های شدیدی می کنند.

آن ها با اشاره به ماشین سوگند گفته اند که او با تبلیغ این دین، کسب درآمد کرده و زندگی مرفهی را برای خود ایجاد کرده است. اما به طور کلی می توان گفت که سوگند یک فرد محبوب می باشد که افراد بسیاری او را دوست دارند. سوگند تا کنون ترانه های بسیاری اجرا کرده است که به دلیل محبوبیت در بین مردم، ترانه های او در تعداد بالایی دانلود شده اند.

سوگند هم اکنون کجا سکونت دارد؟

همان طور که می دانید سوگند رپر در کشور ایران و در شهر اصفهان به دنیا آمده است. در سال 1371 که در آن زمان سوگند یک کودک 5 ساله بود، به همراه خانواده اش برای همیشه ایران را ترک کرد و به آلمان مهاجرت کرد. او از نه سالگی نزد پدرش موسیقی را آموخت. او پس از مدت ها آلمان را به مقصد انگلستان ترک کرد. البته او در آن زمان، به دلیل فعالیت های مختلفی که داشت مدام به ایران سفر می کرد و اکنون همیشه در حال رفت و آمد به انگلستان و آلمان می باشد.

نا گفته نماند که سوگند تا کنون به کشورهای بسیار سفر کرده است. خانه سوگند هم اکنون در شهر لندن است و در این شهر به فعالیت های خود ادامه می دهد. درامد سوگند در لندن بسیار خوب است و او فعلا قصد ترک کردن لندن را ندارد.

چه رپرهایی سوگند را دیس کرده اند؟

سوگند یک رپر دوست داشتنی و کم حاشیه است که تا به امروز زیاد دچار درگیری ها و مشکلات مختلف با سایر خوانندگان نشده است، اما به هر حال، برخی از خوانندگان برای ایجاد حاشیه و یا بیش تر دیده شدن این خواننده را دیس کرده اند. جاستینا نام یکی از رپرهای مشهور است که فعالیت زیادی در عرصه خوانندگی دارد. می توانید ترانه های این خواننده را از طریق اینترنت به دست آورده و صدای او را بشنوید.

جاستینا در مورد برخی از ترانه های سوگند نظر خوبی نداشت و برای این که بتواند نظر خود را بهتر به گوش او برساند، دیس ترکی را تهیه و منتشر کرد. پس از این ماجرا رابطه میان سوگند و جاستینا بسیار بد شده بود. تعداد زیادی از کاربران معتقد بودند که جاستینا به دلیل شهرت و محبوبیت زیادی که سوگند دارد، به او حسادت کرده است و این دیس را تولید کرده تا بتواند کمی آرامش بگیرد.

اما می توان گفت که جاستینا هم یک خواننده تقریبا معروف است که ترانه های خود را در سبک اجتماعی تولید می کند و تعدادی از افراد بیان کرده اند که جاستینا از سوگند توقع دارد که او نیز ترانه هایی با این سبک منتشر کند و به همین دلیل او را دیس کرده تا اعتراض خود را به سبک و ژانر ترانه های او اعلام کند.

اما می توان گفت که جاستینا با این دیس، نام خود را بر سر زبان ها انداخته و به شهرت خود افزوده است. با کمی جست و جو در اینترنت می توانید افراد دیگری که این خواننده را دیس کرده اند بیابید. دیس این خواننده یکی از جدید ترین حواشی سوگند می باشد.

این فرد به چه زبانی به جز فارسی آهنگ خوانده است؟

سوگند یک خواننده و ترانه نویس با استعداد است که از کودکی در آلمان و انگلستان حضور داشته و تسلط زیادی به زبان های خارجی دارد و البته زبان فارسی را نیز به خوبی صحبت می کند. او تا کنون ترانه های بسیاری به زبان فارسی اجرا کرده است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند، اما او به این زبان بسنده نکرده است و به تازگی ترانه ای به زبان خارجی نیز اجرا کرده است.

leben leben نام اولین ترانه این خواننده به زبان آلمانی است و گفته شده است که او به زودی آلبومی را منتشر می کند که ترانه های آن را به زبان ایرانی و آلمانی اجرا کرده است. مدت زمان اهنگ سوگند leben leben بیش تر از 3 دقیقه است و می توانید متن این ترانه را به همراه موسیقی آن از اینترنت به دست آورده و گوش نمایید. در کنسرت جدید سوگند این ترانه اجرا خواهد شد، پس بهتر است اطلاعات دقیق آن را به دست آورده و در این کنسرت حضور پیدا کنید.

سوالات متداول

سوگند چه کسی است؟

سوگند سهیلی ترانه سرا و یکی از خواننده های ایرانی که در ۲۲ مرداد ماه، سال ۱۳۶۶ در اصفهان متولد شده است و یکی از خواننده های محبوب ایرانی است.

این خواننده مشهور به کدام کشور مهاجرت کرده است؟

این خواننده محبوب و مشهور و پر طرفدار به دلیل اینکه بتواند فعالیت های بیشتری داشته باشد به کشور لندن مهاجرت کرده است و هم اکنون انجا زندگی می کند.

آیا این رپر مشهور متاهل است؟

این رپر مشهور و محبوب بعد از بازگشت دوباره خود از ایران ازدواج کرده است و هم اکنون نیز متاهل می باشد و هم اکنون صاحب فرزند شده است.

سوگند در چه سبک هایی موسیقی های خود را ضبط و منتشر می کند؟

سبک موسیقی این خواننده در ان فعالیت می کند ک اهنگ های خود را ضبط و منتشر می کند سبک موسیقی: رپ، هیپ پاپ و پاپ و سنی می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.