جنسیت بچه پارمیدا ممقانی و کیارش فتحی + عکس های جشن تعیین جنسیت

جنسیت بچه پارمیدا ممقانی و کیارش فتحی سوالی است که این روز ها در فضای مجازی ذهن خیلی ها را به خود مشغول کرده است. در نهایت این دو زوج ایرانی در تاریخ 19 تیر 1402 در مراسمی که برای تعیین جنیست بچه خود تدارک دیده بودند خبر از نوزاد پسر خود دادند. در ادامه به حواشی و جزئیات مراسمی که تدارک دیده شده بود می پردازیم.

جنسیت بچه پارمیدا ممقانی چیست؟

جنسیت بچه پارمیدا ممقانی چیست؟

همان طور که می دانید پارمیدا ابتدا با همکاری و دوستی اش با مبین ام دی، اسم خودش را سر زبان ها انداخت. اما کمی باید از مبین جدا و رابطه جدیدی را با کیارش فتحی آغاز کرد. این رابطه سر انجام به ازدواج و حالا بچه دار شدن آن ها ختم شد. خبر اصلی اما در مور جنسیت این بچه بوده که امشب در طی جشنی که برگذار شد آها خبر پسردار شدن خود را جشن گرفتند. این مراسم در شکوه تمام برگذار شد ولی برخی حواشی هم به همراه داشته که در ادامه به بررسی دقیق تر از آن می پردازیم.

مراسم جشن تعیین جنسیت بچه پارمیدا ممقانی و کیارش فتحی

همان طور که گفته شد در شب 19 تیر ماه یا همان 10 جولای 2023 پارمیدا و کیارش یک مهمانی لاکچری در نظر گرفتند. این مهمانی که در یکی از کلاب های معروب دبی برگذار شد با موسیقی و پذیرایی شروع و در نهایت در مراسم اصلی جنسیت فرند خود را اعلام کردند. در این مهمانی مشروبات الکلی هم صرف می شد که همین موضوع حواشی زیادی را برای این مراسم به همراه داشت.

مراسم جشن تعیین جنسیت بچه پارمیدا ممقانی و کیارش فتحی

حضور ربکا قادری و تاکسیک گرل در این مراسم

جدا از حواشی به وجود آمده در این مهمانی برخی از چهره های معروف با حضور خود توجه ها را بیشتر از قبل به جشن تعیین جنسیت بچه پارمیدا ممقانی جلب کردند. از شاخص ترین این افراد می توان به حضور ربکا قادری و تاکسیک گرل اشاره کرد. این دو نفر از دوستان نزدیک پارمیدا هستند که بعد جدایی از دوست پسر های خود رابطه شان با پارمیدا صمیمی تر از قبل شده است.

عکس و فیلم های جشن تعیین جنسیت بچه پارمیدا ممقانی

اگر به دنبال عکس و فیلم های این مراسم هستید می توانید به اینستاگرام پارمیدا ممقانی مراجعه کنید. البته در پیج او همه فیلم ها قرار نمی گیرد! ما در یوتیوب ایرانیان سلبریتی برای شما فیلم حواشی و پشت پرده این مراسم را هم در دسترس قرار داده ایم. پس حتما به یوتیوب ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

  1. جنسیت بچه پارمیدا ممقانی و کیارش فتحی چیست؟

    این دو صاحب یک پسر شده اند.

  2. مراسم تعیین جنسیت بچه پارمیدا ممقانی کجا برگذار شد؟

    در یکی از کلاب های معروف شهر دبی برگذار شد.

  3. مهمان های خاص این جشن چه کسانی بودند؟

    ربکا قادری و تاکسیک گرل از مهمان های خاص مراسم تعیین جنسیت پارمیدا ممقانی شرکت کرده اند.

5/5 - (2 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.