توپاک کیست؟ برسی علت مرگ توپاک و بهترین آهنگ های او

 توپاک آمارو شکور یکی از خواننده های مطرح سبک هیپ هاپ می باشد که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. همچنین او در فضای مجازی نیز فعالیت زیادی کرده است و در حال حاضر هم به عنوان یک فعال اجتماعی شناخته می شود. همچنین او در زمینه دفاع از حقوق اجتماعی و برابری کار می کند و سازمان و ارگان هایی را به این منظور ایجاد کرده است. ترانه های او بیشتر در موضوعات خاصی مانند تبعیض های نژادی بر علیه سیاه پوستان، زندگی و شرایط سخت در مناطق زاغه نشین، مقابله با سرمایه داری و مشکلات اجتماعی را در بر می گرفته است. این سلبریتی تا حدی مشهور است که فروش آلبوم های او تا 250 میلیون نسخه نیز رسیده است. او در ابتدا به عنوان یک رقصنده کار خودش را آغاز کرد و رفته رفته تبدیل به یک خواننده شد. اگر می خواهید اطلاعاتی را در مورد tupac بدست بیاورید، با ما با ادامه این مقاله همراه سایت ایرانیان سلبریتی باشید.

بیوگرافی توپاک شکور

بیوگرافی توپاک شکور

نام کامل آن توپاک آمارو شکور است که به عنوان سلطان رپ دنیا شناخته می شود. او در 16 ژوئن سال 1971 به دنیا آمد و گفته می شود که در تاریخ 13 سپتامبر سال 1996 میلادی به قتل رسیده است. این خواننده مشهور در سبک هیپ هاپ فعالیت می کرد و بیشتر طرفدارانش او را با لقب توپاک tupac می شناختند. همچنین یکی دیگر از نام های مستعار او ماکاولی بود. همچنین او آلبوم های زیادی را در این مدت به بیرون عرضه کرده است که بر اساس گزارش های منتشر شده میزان فروش آنها تا به حال 75 میلیون نسخه می باشد که کارهای او یکی از پرفروش ترین موسیقی های رپ به شمار می رود. علاوه بر این حرفه، او در زمینه بازیگری و فعال اجتماعی نیز کار می کرده است.

 او زندگی چندان خوبی را پشت سر نمی گذاشته و در خانواده ای فقیر به دنیا آمده بود و به همین خاطر بیشتر موضوعات ترانه های او را مسائلی چون خشونت، سختی های زندگی، وضعیت دشوار اقتصادی، فرهنگی اجتماعی در محله های زاغه نشین، تبعیض های نژادی علیه سیاه پوستان، فاصله طبقاتی بین قشر مرفه و فقیر جامعه  و به طور کلی مشکلات اجتماعی تشکیل می داده است. البته او در سال 1990 میلادی در ابتدا به عنوان یک رقاص کار می کرده است و کم کم به سمت پشتیبانی گروه موسیقی فعالیت می کرده و در یک گروه موسیقی هیپ هاپ استخدام شده بود.

لیست آلبوم های توپاک رپر

توپاک آمارو شکور یک رپر آمریکایی پر طرفدار می باشد. او تا کنون آلبوم ها و ترک های نسبتا زیادی را از خود منتشر کرده است. یکی از آلبوم های پر طرفدار وی به نام (همه نگاه ها به من) می باشد، که در سال 1996 ضبط شده است. این آلبوم در آن سال طرفداران بالایی را به خود جذب کرد و بسیار پر فروش قرار گرفت.

از دیگر آهنگ های وی می توان به دون کیلومیناتی، در سال 1996 و من در برابر دنیا، در سال 1995 اشاره کرد. این رپر بسیاری از آهنگ های پرطرفدار خود را در اواخر زندگی اش یعنی در سال 1996 از خود به اشتراک گذاشت. دلیل محبوبیت بسیار بالای او ساخت آهنگ های بی نظیر و صدای زیبای او بود، همچنین این رپر شخصیت بسیار پر رنگی را در آن زمان از خود به جای گذاشت که هنوز هم با احترام از این رپر در تمام جهان یاد می شود. در ادامه به بررسی دو آلبوم مشهور این رپر خواهیم پرداخت که می توانید در ادامه همراه ما باشید.

همه نگاه ها به من

همه نگاه ها به من نام چهارمین آلبوم توپاک شکور است. این آلبوم را در استودیو ضبط و در تاریخ 13 فوریه سال 1996 منتشر کرده است. آلبوم همه نگاه ها به من، جزو برترین و بهترین آلبوم های توپاک میان آلبوم های دیگرش بوده است. ضبط این آلبوم از 13 تا 27  اکتبر زمان برد و در سال 1996 توسط سوگ نایت که تهیه کننده این آلبوم توپاک بوده است اتفاق می افتد.

تک آهنگ های این آلبوم شامل: عشق کالیفرنیا، در سال 1995، دو آمریکایی تحت تعقیب، در سال 1996، چه جوری می خواهی، در سال 1996، زندگی میگذره، در سپتامبر سال 1996 منتشر شده اند. همچنین یکی دیگر از آهنگ توپاک، همه چیز درباره تو، در سال 1996 منتشر شده است. آهنگ ریمیکس توپاک نیز که به صورت بی کلام است از دیگر آهنگ های بسیار معروف او می باشد که به نام {سه شنبه} منتشر شده است. توپاک یک رپر بسیار خوب، با استعداد بود که پتانسیل فوق العاده بالایی، در حرفه خود داشت. به همین دلیل تمامی آهنگ های او طرفداران بالایی را به دست آورند.

من در برابر دنیا

من در برابر دنیا، سومین آلبوم توپاک شکور است، که در استودیو ضبط شده و در تاریخ 14 مارس سال 1995 منتشر شد. در آن زمان که توپاک مشغول ضبط این آلبومش بود، مشکلات مالی بسیاری او را اذیت می کرد. در آن زمان علاوه بر مشکلات مالی، درگیری هایی هم با پلیس داشته است. او در سال 1995 به جرم سوء استفاده جنسی توسط پلیس به زندان انداخته شد. در نهایت این رپر با همکاری بیشتر عوامل، توانستند تاثیر گذاری آلبوم توپاک را بیشتر کنند. به همین دلیل آلبوم من در برابر دنیا بسیار مورد استقبال مخاطبان این رپر قرار گرفت.

ماجرای بیگی و توپاک چه بوده است؟

توپاک و بیگی دو دوست بسیار صمیمی بودند و رفاقت آن ها فوق العاده بود. ماجرای بین توپاک و بیگی اینگونه بود که در تاریخ 7 سپتامبر سال 1997، زمانی که در استودیو  توپاک وارد آسانسور شد، مورد اصابت 5 گلوله قرار گرفت. توپاک هم که فکر می کرده این کار، کار بیگی اسمالز همان دوست صمیمی اش بوده است. این رپر بر این باور بود که بیگی همچنین برنامه ای را برای اون چیده است و زمانی که توپاک وارد آسانسور استودیو می شود 5 گلوله به سمت او پرتاب می کند.

البته بیگی زمانی که این رپر گلوله خورد در همان روز هیچ صحبتی درباره این موضوع نکرد و هر شخصی سوالی در رابطه با گلوله خوردن این رپر آمریکایی داشت، جوابی را از سمت بیگی اسمالز دریافت نمی کرد. حتی وانمود می کرد که چیزی نمی داند. بیشترین دلیلی که باعث شد این رپر به بیگی شک کند رقابت شدید بین آن ها بود.

بیگی اسمالز و توپاک شکور، دو دوست و دو رقیب در حرفه خود بوده اند. توپاک در آن زمان اتفاقی را در آسانسور تجربه می کند که بیگی را متهم این داستان می داند. به همین سبب آهنگی از خود منتشر کرد که آن آهنگ به زبان ترکی بوده است. هدف از این دیس توپاک، بیگی اسمالز بوده است، که با عنوانی مانند: «وای من چقدر خوبم» به اشتراک گذاشت.

بیگی اسمالز هم در مقابل دیس های این رپر سکوت نکرد و آهنگ هایی را درباره این موضوع منتشر کرد. این دیس و دیس بازی، که توپاک و بیگی اسمالز داشتند به بزرگ ترین و همچنین مشهور ترین دیس رپرهای آمریکایی تبدیل شد. دیس بازی بیگی و توپاک طولی نکشید که بعد از 3 ماه به پایان رسید زیرا بعد آن توپاک رپر بزرگ آمریکایی به قتل رسید.

نگاهی به مستند ساخته شده برای توپاک

توپاک شکور، یک رپر آمریکایی با استعدادی بی نظیر است، که درباره فری استایل توپاک ویدیوهای بسیاری منتشر شده است. پس از به قتل رسیدنش مستندهای زیادی حاوی فیلم های سینمایی، کتاب و … ساخته شد. همه نگاه ها به من، یکی از آلبوم های این رپر است و در واقع تبدیل به فیلمی شده است که زندگینامه توپاک در آن عنوان شده و ژانر این فیلم درام می باشد.

این فیلم به کارگردانی بنی بوم، و نویسندگی اد گوانزالز ساخته شده است. از اواسط دسامبر در سال 2015 در شهری به نام آتالانتا، توسط جورجیا فیلم برداری شد. در نهایت این فیلم باعث زنده شدن نام توپاک در ذهن هوادارانش شد و علاوه بر آن کتابی به نام «آن گل سرخ از میان کانکرت رویید» نوشته شد. نویسنده این کتاب خود توپاک شکور بود و مترجم آن شخصی به نام نادر احمدی است. این کتاب ها، اشعارها و فیلم های ساخته شده اثری به جا مانده از این رپر بزرگ هستند که بعد از مرگش برای طرفدارانش به یادگار ماند.

چه کسی توپاک را کشته است؟

این رپر توسط دوان دیویس، در سال 1996 در سن 25 سالگی، به قتل رسید. دوان دیویس هم به جرم قتل رپر معروف آمریکایی، دستگیر شد. دیویس در حال پیاده روی در اطراف خانه اش در شهر هندرسون بود که توسط پلیس دستگیر شد. خبر قتل این رپر بزرگ توسط دیویس به واسطه دادستان کلارک کانتی و مارک دی جیاکومو منتشر شد.

جیاکامو اعلام کرد که دیویس چه جور  شخصی است، جیسون جوهانسون که یک گروهبان و کاراگاه پلیس است این خبر جیاکامو را تایید کرد و خطاب به دیویس گفت: او یک رهبر و همچنین صادرکننده دستور شلیک است. در رابطه با مرگ توپاک شکور حواشی زیادی بر پا شد که در یک کنفرانس خبری شخصی به نام کوین مک ماهیل، کلانتر کلارک کانتی بود گفت: خانواده توپاک 27 سال در انتظار عدالت بودند و بر این باور هستند که برای ما و اداره پلیس، مرگ توپاک آمارو شکور اهمیتی ندارد، اما الان من در اینجا حضور دارم که ثابت کنم، این یک باور غلط است و واقعیت اینطور که فکر می کنید نیست.

جوهانسون مجدد اعلام کرد که سیستم های قضایی باید دست به کار شوند و نسبت به مرگ این رپر بی تفاوت نباشند. هم اکنون در رابطه با مرگ او اختلاف نظرهای بسیار متفاوت وجود دارد که مشخص نمی کند کدام درست است. برای مثال برخی می گویند: توسط یک مهاجر ناشناس به قتل رسیده است.

بررسی مصاحبه های توپاک رپر

این رپر به دلیل شهرت بالایی که داشت معمولا مصاحبه های زیادی با وی انجام می شود. از پر طرفدار ترین مصاحبه های او می توان به یکی از پر حاشیه ترین مصاحبه هایش اشاره کرد. توپاک در یکی از مصاحبه هایش درباره کشته شدنش صحبت می کند و حدس می زند که به زودی شخصی او را به قتل خواهد رساند. وی صحبت های طولانی را درباره این ماجرا انجام‌ می دهد که باعث جلب توجه بسیاری از مخاطبان او می شود. در نهایت صحبت های او به حقیقت پیدا می کند و در 25 سالگی به قتل می رسد.

اهنگ توپاک

اهنگ توپاک

او از کودکی به شعر گفتن علاقه خاصی داشت. زمانی که تنها 15 سال داشت به همراه مادرش به بالتیمورا در مریلند مهاجرت کرد و در مدرسه آنجا شروع به تحصیل کرد. در همان جا بود که نخستین قطعه خود به سبک رپ را رونمایی کرد و نام آن را نیز MC New York گذاشت. او پس از مدتی دوستانی پیدا کرد که همگی عاشق آهنگ رپ بودند. دوستانی مانند ری لوو که او نیز عاشق این سبک بود و دو تایی در کنار هم گروهی به نام استریکتلی داپ را راه اندازی کردند.

 آنها در سال 1991 نخستین آهنگ خود را به نام This is an EP را روی سی دی منتشر کردند.  سپس او در سال 1994 میلادی به خاطر آزار و اذیت جنسی به یک و نیم سال تا چهار سال زندان متهم شد و به زندان افتاد. هر چند که او این اتهامات را رد کرد اما دادگاه او را گناهکار شناخت. پس از اینکه حدود یک سال از دوره محکومیت خود را سپری کرده بود، شوگ نایت وارد عمل شد و او را از زندان آزاد کرد. اما گفته می شود که در عوض این خواننده به مدیر عامل این شرکت قول داده بوده تا در ازای کمک در آزادی او 3 آلبوم را منتشر کند.

ریمیکس توپاک

ریمیکس توپاک

اما از این خواننده تا به حال ریمیکس های زیادی منتشر شده است و می توان تمام آنها را در سایت هایی که در این زمینه کار می کند، فراهم کنید و دانلود کنید. اما نکته ای که مورد توجه است در برخی از سایت هایی که به طور حرفه ای در این زمینه کار می کنند، نوشته اند که در حال حاضر خواننده های زیادی هستند که در این سبک کار می کنند و آلبوم های زیادی هم در این زمینه و به این سبک به بازار عرضه کرده اند اما آنها می خواهند که فقط یک آهنگی را شروع کرده باشند و بیشتر به دنبال گنگ بازی هستند در حالی که ریمیکس های توپاک هم معنی دارد و هم آهنگ و در کنار محتوا توانسته مفهوم قوی ای را به شنونده منتقل کند. به همین دلیل است که برخی ها معتقدند که هنوز که هنوز و با وجود اینکه این همه سال از کشته شدن این خواننده می گذرد هنوز هم آهنگ هایش طرفدارانش خاصی دارد.

فیلم توپاک

فیلم توپاک

اما در این واخر یک فیلمی به نام همه نگاه ها به من ساخته شده است که داستان این فیلم زندگی نامه این رپر مشهور را دنبال می کند. در این فیلم دمتریوس شیپ جونیور نقش tupac  را بازی می کند و کارگردانی آن بر عهده بنی بوم و نویسندگی آن را نیز اد گونزالز و جرمی هافت انجام داده اند. این فیلم از اواسط سال 2015 میلادی در شهر آتلانتا و جورجیا فیلم برداری شده است. ناگفته نماند که اسم این فیلم را از یکی از آلبوم های این خواننده که به همین نام است، گرفته اند. در این فیلم تمام صحنه های زندگی توپاک را به تصویر کشیده شده است و مسیری را که این خواننده طی کرده تا به شهرت برسد را نیز می توان در آن تماشا کرد. همچنین در این فیلم صحنه ای که منجر به کشته شدن او نیز منتهی شده است را هم طراحی و بازسازی کرده اند و با برخی از کارهای مثبت او که در طول عمر خود انجام داده است، آشنا می شوید.

توپاک ایرانی

توپاک ایرانی

اما از آنجایی که این ترانه خوان شهرت جهانی دارد هر از چند گاهی از هر گوشه ای از این کره خاکی یکی از طرفدارانش و کسانی که در این سبک فعالیت می کند، آهنگ هایی را به سبک این خواننده می خواند و به بازار عرضه می کند. پس از این کار از آنجایی که همیشه نام و یاد این خواننده گرامی داشته می شود و کارهای او هنوز هم در ذهن طرفدارانش وجود دارد، با دیدن آهنگ های کپی شده آنها خیلی سریع آنها را به یاد tupac  می اندازند و به همین خاطر در بین کاربران خیلی زود دست به دست می شوند. اما در کشورمان نیز برخی از خوانندگان جوان و آینده داری هستند که سعی می کنند تا سبک او را کپی کرده و آهنگ هایی را به این سبک به بازار عرضه کندن.

توپاک و امام خمینی

توپاک و امام خمینی

ماجرای توپاک شکور و امام خمینی اما در هیچ سایتی و گزارشی نیامده است.  اما در برخی از گزارش ها به طور خیلی مختصر آمده است که امکان دارد این خواننده معروف یکی از طرفداران امام خمینی بوده است. موضوع از این قرار است که در جریان انقلاب ایران پس از آنکه برخی از افراد به سفارت آمریکا حمله کردند و آن را تحت تصرف خود قرار دادند، امام خمینی دستور داد تا آن دسته از افراد و کارکنانی را که سیاه پوست هستند را آزاد کنند. با این دستور برخی ها این گمانه زنی را کردند که امام نیز طرفدار سیاه پوستان است و بر این باور است که آنها در طول سال ها حضور در کشور آمریکا همواره تحت سلطه و تبعیض نژادی قرار دارند. پس از این دستور بود که گمانه زنی هایی در مورد طرفداری tupac از امام شنیده شد. این خواننده هم در زمان حیات خود ترانه های زیادی با مضموم تبعیض نژادی علیه سیاهپوستان خوانده بود. در واقع همین مفهوم و مضامین بود که موجب شده بود تا او طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کند.

توپاک و بیگی

توپاک و بیگی

هر دو از بزرگترین رپرهای آن زمان بودند و دوستانی صمیمی که برای پیشرفت این سبک از موزیک تلاش و کارهای زیادی را انجام داده بودند. در آن زمان قطب رپ دنیا مناطق ایست و وست بود. همانطور که می دانید در آن زمان مناطق ایست یا همان شرقی که دست بیگی بود همیشه یک پله بالاتر از مناطق وست بود. اما پس از اینکه توپاک در منطقه جنوبی غوغا کرد، پادشاهی و قطب رپ جهان به آن سمت رفت. نگاه های بسیاری به آن طرف جلب شد. این دو رقیب هم شده بودند و هر کدام تلاش می کردند تا بهترین باشند اما در عین حال رابطه دوستانه خود را حفظ کرده بودند. تا اینکه یک روز tupac در حال رفتن به طرف استودیوی شخصی بیگی بود و چند نفر در همان حین به طرف خود تیراندازی می کنند. جالب آنکه هیچ کدام از تیرها به او اصابت نمی کنه و جان سالم بدر می برد اما زمانی که وارد استودیو میشه، با بیگی مواجه میشه که خیلی متعجب و شوکه بوده که چرا اون هنوز زنده است و سر پا! بیگی در همان لحظه در حال ضبط آهنگی بوده و جالب اینکه صدای تیراندازی هم در آن آهنگ ضبط شده بوده و اشاره ای هم به این تیراندازی ها به طور غیر مستقیم می کنه.

این خود شایعات بسیاری را به وجود آورد و به همین دلیل موجب شد تا بیگی واکنش انجام بده و بگه که این کار اون نبوده است. این موضوع می خوابه اما موجب به وجود آمدن دشمنی های بسیاری میان ایست و وست و بیگی و توپاک میشه. اما بیشتریا دلیل اصلی دشمنی این دو را زمانی می دانند که تصاویر توپاک و زن بیگی در حالی که مست بودند، منتشر می شه و به همین خاطر دعوا به صورت رسمی شکل می گیرد. از این موضوع مدتی می گذرد که توپاک در حالی که برای تماشای مسابقه بوکس به میدان مسابقه رفته بوده و پس از آن در حال بازگشت به خانه بوده مورد هدف قرار می گیرد و کشته می شود. موضوع آنجا جالب می شود که پس از 6 ماه هم بیگی دقیقا عین توپاک در صحنه ای مشابه مورد حمله قرار می گیرد و کشته می شود.

آهنگ های معروف این رپر

آهنگ های معروف این رپر

توپاک شکور california love

عشق کالیفرنیا یکی از ترانه های این خواننده مشهور است که به سبک هیپ هاپ خوانده شده است و دکتر دره و راجر تروتمن هم در آن نقش بازی کرده اند. توپاک شکور اهنگ معروف عشق کالیفرنیا را پس از اینکه در سال 1995 از زندان آزاد شد، اجرا کرد و به عنوان نخستین کار او پس از آزادی از زندان بود. این آهنگ یکی از مشهورترین کار او محسوب می شود که در مدت دو هفته توانست در صدر کارهای آن زمان و بیلبورد هات 100 برسد. این آهنگ همچنین در کشورهای دیگر مانند ایتالیا، نیوزیلند و سوئد هم در رتبه های برتر قرار گرفت. همچنین این تک آهنگ به عنوان بهترین اجرای انفرادی به سبک رپ و بهترین اجرای رپ توسط دو نفر یا گروهی در آن زمان نامزد کسب جایزه گرمی شده بود.

توپاک شکور ambitionz az a ridah

توپاک شکور بهترین اهنگ خود را هم که در زمینه اعتراضی و جنگ بوده است، در این تک آهنگ اجرا کرده است. این آهنگ به سبک هیپ هاپ خوانده شده است و در حال حاضر با دو کیفیت در سایت های مختلف قابل دسترس است.

اینک توپاک الزمان

نخستین آلبوم این خواننده است که در ماه نوامبر سال 1991 میلادی به بازار عرضه شده است. در آن زمان این آلبوم نسبت به موارد دیگر کمتر مورد توجه قرار گرفت اما از یک لحاظ توجه برخی ها را به طرف خود جلب کرد. برخی ها این اثر را سیاسی ترین اثر این خواننده به شمار می برند. او در این آهنگ خود را به عنوان یک جوان سیاه پوست معرفی کرده است که در خیابان های آمریکا مورد تبعیض نژادی و خشونت پلیس، فقر و دیگر مسائل روبرو است.

اکیدا برای سیاهانم

این آلبوم نیز در تاریخ 16 فوریه سال 1993 منتشر شده است. این خواننده در دومین آلبوم خود نیز به اعتقادات سیاسی و مذهبی خود می پردازد و در ابتدا قرار بود نام آن دردسردهنده 21 انتخاب شود که این کار صورت نپذیرفت. گفته می شود که 21 نشان دهنده سن آن زمان توپاک بوده است. این آلبوم در آن زمان رتبه خوبی را در بیلبورد بدست آورد که نشان دهنده پیشرفت این خواننده مشهور می باشد.

من در برابر دنیا

برخی های سرچ می زنند که توپاک شکور دانلود اهنگ تا بتوانند به تمام لیست آهنگ های این خواننده مشهور دسترسی داشته باشند. اما یکی از آلبوم هایی که توجه زیادی از طرفدارانش را به طرف خود جلب کرد، این آلبوم بود. این آلبوم در تاریه 14 مارس سال 1995 میلادی به بازار عرضه شد. جالب است بدانید که زمانی که می خواست این آلبوم را منتشر کند، این خواننده با مشکلات زیادی مانند مالی، درگیری با پلیس و غیره مواجه بود که برخی ها معتقدند که این عوامل موجب شد تا توپاک آهنگ های این آلبوم را بهتر اجرا کند.

توپاک شکور زنده است

توپاک شکور زنده است

همانطور که می دانید این خواننده عاشق مسابقات بوکس بود و یکی از رشته های مورد علاقه او محسوب می شد. در آن زمان مسابقات در رینگ های غیر رسمی برگزار می شد. مسابقه ای برگزار بود و توپاک نیز برای اینکه بتواند آن را تماشا کند به میدان مسابقه رفته بود. پس از آنکه مسابقه تمام شد او در حال بازگشت به خانه اش بود که ناگهان مورد حمله مسلحانه قرار می گیرد. چند مرد با اسلحه گرم به او حمله می کنند و از صحنه متواری می شوند. در همان حین او که به شدت زخمی شده بود راهی بیمارستان می شود و در خبرها آمده است که پس از مدتی کشته شده است.

اما این حادثه درست در زمانی اتفاق افتاده بود که او رقابت شدیدی با بیگی داشت و به همان خاطر همه انگشت اتهام را به طرف او گرفته بودند. ناگفته نماند که چندی قبل هم یک بار حمله مسلحانه دیگری شده بود اما ناموفق بود. اما پس از گذشت حدود 6 ماه اتفاق مشابهی برای بیگی رخ می دهد و در حادثه ای کشته می شود. پس از آن بود که همه می گویند توپاک زنده است و برگشته انتقام خود را گرفته است.

دانلود آهنگ tupac

دانلود آهنگ tupac

در حال حاضر سایت های زیادی هستند که می توانید با عضویت در آنها میکس های tupac را دانلود کنید و در اختیار داشته باشید. همچنین برخی از سایت ها امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهند. همانطور که می دانید این آهنگ ها به صورت انگلیسی هستند و مفهوم آنها به دلایلی سخت است اما برخی از سایت ها هستند که می توانید با عضویت در آنها از ترجمه صحیح و روان آنها بهره ببرید و مفهوم آهنگ های این خواننده را هم درک کنید.

مرگ tupac

مرگ tupac

همانطور که گفته شد او عاشق بوکس بود. در آن شب مسابقه ای بین مایک تایسون و برس سلدون برگزار شده بود که پس از پایان مسابقه در مسیر راه مورد حمله قرار گرفت و افرادی 5 گلوله را به او شلیک کردند که پس از 6 روز بستری در بیمارستان بالاخره دوام نیاورد و در 13 سپتامبر در سن 25 سالگی از دنیا رفت. در مورد مرگ او حرف و حدیث های زیادی به وجود آمد که برخی ها می گفتند که این کار گانگسترهای ساحل شرقی می باشد.

برخی دیگر معتقد بودند که ماموران اف بی آی در این کار دست داشتند و برخی دیگر هم افرادی که با آنها اختلاف داشت را متهم می کردند. با گذشت این همه سال هنوز هم پرونده قتل او باز است و پلیس لاس وگاس به طور رسمی آن را مختومه اعلام نکرده است. به همین خاطر اختلاف نظرهای بسیاری وجود دارد و حتی برخی ها می گویند که این خواننده هنوز زنده است. جالب است بدانید که در روز خاکسپاری او، مادرش گفته است که جنازه ای که تحویل داده اند، جنازه پسرش نیست و برخی مشخصات او متفاوت بوده است.

متن اهنگ tupac

متن اهنگ tupac

در برخی از سایت هایی که در زمینه موزیک کار می کنند، شاهد هستیم که مواردی ما نند کاور آهنگ tupac و دانلود اهنگ توپاک و امینم، و برخی دیگر از این موارد را تگ می کنند تا بتوانند کاربران زیادی را به طرف سایت خود راهنمایی کنند و بازدید بگیرند اما آن که معلوم و آشکار است، آن دسته از کاربرانی که واقعا طرفدار این خواننده هستند با دسترسی به آهنگ های این خواننده نه تنها به یکی از کاربران همیشگی سایت شما تبدیل می شود بلکه آن را تبلیغ هم می کند. در حال حاضر برخی از سایت ها هستند که خدمات زیادی را به کاربران خود ارائه می دهند که مسلما طرفداران بسیاری هم دارند.

اینستاگرام این خواننده

اینستاگرام این خواننده

توپاک اهنگ های زیادی خوانده است و می توانید آنها را در سایت های مختلفی در دسترس داشته باشید اما یکی دیگر از صفحاتی که می توانید توسط آن به برخی از اخبار و آهنگ های این خواننده فقید دسترسی داشته باشید، صفحه اینستاگرام tupac می باشد. شما می توانید با عضویت در آن از برخی از آلبوم ها و آهنگ های این خواننده اطلاع پیدا کنید. علاوه بر آن می توانید اطلاعاتی در مورد  کنسرت های tupac را نیز در اختیار داشته باشید.

آهنگ خواننده ایرانی به نام او

آهنگ خواننده ایرانی به نام او

توپاک نیستم نام آهنگی است که عماد قویدل خواننده مشهور کشورمان خوانده است و در حال حاضر روی سایت های مختلفی که در این زمینه کار می کنند، منتشر شده است. این آهنگ با کیفیت های مختلفی وجود دارد که می توانید آنها را با لینگ مستقیم نیز دانلود کنید. این آهنگ موزیک جدید این خواننده مشهور می باشد که برخی از سایت ها امکان اینکه بتوانید آن را به صورت آنلاین منتشر کنید را نیز داده است. از همین رو در شبکه های اجتماعی جمله عماد قویدل توپاک نیستم سرچ زیادی خورده است و موجب شده تا کاربران به دنبال آن بگردند.

لینک های مهم :

  1. Tupac Shakur – Wikipedia
  2. Tupac Shakur – Youtune

سوالات متداول

توپاک توسط چه کسی کشته شد؟

اختلاف نظرات مختلفی در این باره وجود دارد که برخی های گانگسترها، اف بی آی و چند تن از افرادی که با آنها اختلاف داشت را مقصر می دانند.

آیا هنوز توپاک زنده است؟

پس از مرگ او برخی ها معتقدند که این خواننده مشهور سبک رپ هنوز هم زنده است و روزی بر خواهد گشت.

آیا توپاک طرفدار امام خمینی بود؟

گفته می شود که پس از دستور امام برای آزادی زندانیان سیاه پوست او هم یکی از طرفدارانش شده است.

3.2/5 - (4 امتیاز)
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.