ویدا پارسا کیست؟ | بیوگرافی و عکس های جدید و جذاب او

در اینستاگرام افراد زیادی به عنوان بلاگر یا اینفلوئنسر فعالیت می کنند که گاهی فقط زندگی روزمره خود را به نمایش گذاشته و یا ممکن است تولید محتوا کرده و موضوعی را به فالوور های خود آموزش دهند. تعدادی از آن ها خود به واسطه فعالیتی که دارند معروف می شوند اما عده ای دیگر بخاطر ارتباط با افراد مشهور نامشان بر سر زبان ها می افتند. یکی از این بلاگر ها ویدا پارسا است که در ادامه مطلب به زندگی او و فعالیتش می پردازیم. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

ویدا پارسا کیست؟

ویدا پارسا کیست؟

همان طور که در بالا بیان کردیم، ویدا پارسا یک اینفلوئنسر و بلاگر لوازم آرایشی است که در اینستاگرام فعالیت دارد. وی متولد ۱۳ تیر ۱۳۷۱ است و چند سالی می شود که کار خود را در اینستاگرام آغاز کرده است. او اول زندگی روزمره خود را برای فالوور هایش به نمایش می گذاشت و کم کم که تعداد فالوور ها بالا رفت تصمیم گرفت تا کار آموزش آرایش و مراقبت های پوستی را انجام دهد؛ تا با این روش کسانی که او‌ را دنبال می کنند بیشتر شوند و بتواند تبلیغات بگیرد و کار خود را گسترش دهد.

بعد از مدتی او این کار را کنار گذاشت و تصمیم گرفت به دبی برای زندگی برود. اما این بار برند خود به نام ویدا پارسا را تاسیس کرده بود که در زمینه لباس و کیف و کفش است و محصولاتش را به صورت آنلاین در سایت خود می فروشد. اما چیزی که این بلاگر با آن معروف شد، دیده شدن نامش در کنار علیشمس بود که گفته می شد این دو نفر با هم ارتباط داشته و ازدواج کرده اند.

ویدا پارسا چه رابطه ای با علیشمس دارد؟

همان طور که گفتیم این بلاگر به این دلیل معروف شد که عکس های او کنار علیشمس دیده شد و تعداد زیادی از افراد بر این عقیده بودند که آن ها با هم ازدواج کرده اند. البته تا به حال این خبر از طرف این دو نفر تایید یا تکذیب نشده است اما در بیوی اکانت اینستاگرام علیشمس عکس یک حلقه قرار دارد که نشان دهنده این است که او ازدواج کرده است و یا اینکه در رابطه است. اما ویدا پارسا تا به حال مطلبی را در این باره پست نکرده است و درباره آن صحبتی نکرده است.

شغل ویدا پارسا چیست؟

شغل ویدا پارسا چیست؟

در بالا نیز این مورد را بیان کردیم که این فرد در اینستاگرام اینفلوئنسر و بلاگر است. در ابتدا او‌ درآمد زندگی خود را از طریق گرفتن تبلیغات از شرکت های مختلف به دست می آورد. در این شغل فرد با استفاده از فالوور های بالایی که دارد تبلیغات گرفته و با تاثیر بر روی فالوور تا باعث می شود تا آن ها محصول را خریداری کرده و یا صفحه ای را فالو کنند. این کار هم به کسب و‌ کار کمک می کند و هم به بلاگر کمک می کند. در ابتدا شغل او این بوده است اما امروزه وی یک برند دارد که در زمینه لباس و کیف و کفش فعالیت دارد و محصولات خود را می فروشد.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

همان طور که در بالا بیان کردیم ویدا پارسا یکی از بلاگر ها و اینفلوئنسر های معروف اینستاگرام است به همین دلیل صفحه ای در این پلتفرم برای خود دارد. آدرس این صفحه vidaparsa است و بیشتر 144 هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. در صفحه او می توانید عکس های بسیار زیادی از او را تماشا کنید. هم چنین او تبلیغاتی نیز برای برند خود انجام داده است که به صورت پست در صفحه او قابل مشاهده است. آدرس وب سایت او نیز در بیو نوشته شده که می توانید از طریق آن وارد آن شده و محصولاتش را تماشا کنید.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های این فرد بهترین راه این است که می توان به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنیم. تمام عکس های او را می توان در این صفحه دید که معمولا جدید نیز هستند. اما می توان نام او را در صفحه تصاویر گوگل نوشته و این عکس ها را در صفحه نتایج دید. هم چنین می توان این عکس ها را دانلود کرد و در گوشی یا یارانه خود نگهداری کرد تا بعدا نیاز به دانلود نباشد.

درآمد ویدا پارسا چقدر است؟

از میزان درآمد ویدا پارسا اطلاعاتی در دسترس نیست اما می توان حدس زد که درآمد بسیار بالایی داشته باشد. او صاحب یک برند است که بخاطر وجود فالوور های زیادی که در اینستاگرام دارد، فروش بسیاری از این برند به دست می آورد. هم چنین او بلاگر نیز هست و تبلیغاتی را نیز می پذیرد که این هم درآمد بالایی دارد. کسانی که به او تبلیغ می دهند معمولا برند های بزرگی هستند که هزینه تبلیغات را به بالاترین حد ممکن به او می دهند. البته هر بلاگر بر اساس تعداد فالوور هایش می تواند هزینه تبلیغات بگیرد.

همسر ویدا پارسا کیست؟

همسر ویدا پارسا کیست؟

در بالا نیز بیان کردیم که ویدا پارسا با علیشمس در ارتباط است و عده ای بر این عقیده هستند که این دو نفر با هم ازدواج کرده اند. البته پارسا تا به حال درباره این موضثع صحبتی نکرده است اما عکس هایی از آن ها در فضای مجازی پخش شده است که این موضوع را تایید می کند. به نظر می رسد این زوج سعی در پنهان کردن رابطه خود دارند و نمی خواهند مسائل خصوصی زندگی خود را به مردم بیان کنند. به همین خاطر این خبر را مخفی می کنند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

ویدا پارسا به عنوان یک بلاگر تا به حال حواشی نداشته است و هنوز چیزی به عنوان جنجال برای او ثبت نشده است. اما می توان تنها حاشیه او را ازدواج و رابطه اش با علیشمس در نظر گرفت. در واقع او هیچوقت از این موضوع صحبتی نکرده است اما عکس هایی از او به همراه علیشمس در اینترنت پخش شد که نشان می داد با هم ارتباط خوبی را دارند و بیشتر از دو‌ دوست به هم اهمیت می دهند. البته طرفداران علیشمس از این موضوع ناراحت شدند زیرا دوست نداشتند که ویدا پارسا با او‌ در ارتباط باشد و به نظر طرفداران علیشمس، کیمیا گزینه بهتری برای ارتباط با او است. یا این حال هیچ کدام از این زوج درباره این موضوعات واکنشی از خود نشان نداده اند و به نظر آن ها این موضوع زیاد مهم نبود که درباره آن بحث کنند.

آیا ویدا پارسا و علیشمس از هم جدا شده اند؟

آیا ویدا پارسا و علیشمس از هم جدا شده اند؟

بخاطر اینکه ویدا پارسا هیچ موقع از ازدواجش با علیشمس خبری منتشر نمی کند و علیشمس نیز هیچ واکنشی درباره ازدواجش نشان نمی دهد، تعداد زیادی از طرفداران آن ها بر این عقیده هستند که این دو‌ نفر از هم جدا شده اند. البته پارسا و علیشمس باز هم درباره این موضوع صحبتی نکرده اند و ممکن است این موضوع نیز شایعه باشد با این حال در آینده مشخص می شود که این دو فرد چه ارتباطی با هم دارند و چرا درباره این موضوع صحبتی نمی کنند.

ممکن است علیشمس لایو بگذارد و درباره آن صحبت کند پس باید منتظر لایو های او باشیم. اگر ویدا پارسا را در اینستاگرام نیز فالو‌ کنیم ممکن است بتوانیم تز استوری هایی که می گذارد درباره شرایط زندگی اش اطلاعات به دست آوریم و بدانیم که آیا واقعا با علیشمس ازدواج کرده است یا خیر و یا اینکه جدا شده اند یا نه.

ویدا پارسا کجا زندگی می کند؟

ویدا پارسا در دبی زندگی می کند. این مدل و بلاگر بعد از اینکه مهاجرت کرده بود به ترکیه رفته بود اما به دلیل اینکه برند او‌ در امارات است و در این کشور تولیدات خود را انجام می دهد در دبی زندگی می کند. اگر به اینستاگرام او نیز مراجعه کنید می توانید ببینید که در بیوی خود پرچم کشور امارات را قرار داده است و لوکیشن بیشتر عکس های او در دبی است.

این مدل با چه برند هایی همکاری کرده است؟

این مدل با چه برند هایی همکاری کرده است؟

اولین برندی که این بلاگر برای آن تبلیغات می کند و به عنوان مدل فعالیت کرده است، برند خودش است که تمام کار های خود را در پیجش نشان داده است و خودش نیز مدل آن ها شده است. اما چون معروف است او را معمولا به مکان های مختلف دعوت کرده و یا اینکه محصولات آرایشی یا پوستی را نیز تبلیغ کرده است. البته این برای اوایل کار او در اینستاگرام بوده و هم اکنون تمام تمرکز خود را روی برندش گذاشته است.

سوالات متداول

نام برند ویدا پارسا چیست؟

نام برند ویدا پارسا VP gallery است که می توان آن را در صفحه اینستاگرامش دید. این برند در سال ۲۰۲۰ توسط ویدا پارسا تأسیس شد و با اینکه تازه تاسیس است اما بسیار معروف شده است و طرفداران او از این برند خریداری می کنند.

آیا ویدا پارسا در اینستاگرام فعال است؟

او اول به عنوان یک بلاگر شناخته می شد و امروزه نیز در اینستاگرام فعال است و پست هایی از خود و برندی که تاسیس کرده است به اشتراک می گذارد.

آیا ویدا پارسا در دبی زندگی می کند؟

ویدا پارسا در کشور امارات و شهر دبی زندگی می کند و این را می توان از عکس های اینستاگرام او فهمید.

5/5 - (1 امتیاز)
مژده
مژده
خبرنگار سلبریتی های ایرانی از سال 1397