یاشار رپ فا (یاشار توکلیان) کیست؟ رازهای موفقیت مدیر سایت رپ فا

یاشار توکلیان ملقب به یاشار رپ فا اولین مدیر سایت رپ فا بود. او با هک کردن سایت بیاتورپ توانست سایت خودش را به شهرت برساند. در ادامه توضیحاتی در مورد او آورده ایم که تاکنون هیچجا منتشر نشده است. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

یاشار رپ فا (یاشار توکلیان)

ماجرای شهرت یاشار رپ فا

در اوایل شهرت رسیدن رپ فارسی هیچ مرجعی برای پخش موزیک ها نبود. یاشار رپ فا پس از راه اندازی سایت خودش، توانست به همراه یک گروه هکری تنها رقیب خود در آن زمان یعنی سایت بیا2رپ را هک کند و به تنها مرجع رپ فارسی تبدیل شود. در آن زمان رپ فا به نوعی تنها سایت پخش موزیک های رپ بود و تمام موزیک های رپی از این رسانه پخش میشد. یاشار برای پخش تمام موزیک ها هزینه هنگفتی می گرفت و خیلی زود ثروتش را چند برابر کرد.

یاشار رپ فا را می توان یکی از ثروتمندترین جوان های ایرانی دانست. او از ابتدا پولدار بود و جزو کسانی بود که لاکچری ترین ماشین ها را در ایران سوار میشد. همین مسئله باعث شد عده بسیاری طرفدار او شوند و به نوعی مدیر رسانه رپ فا پلی برای شهرت رپرها شده بود. زیرا اگر رپ فا رپری را حمایت نمی کرد و آثارش را پخش نمی کرد احتمالا آن شخص زیاد دیده نمیشد.

ثروت یاشار رپ فا

ثروت یاشار رپ فا چقدر است؟

اگر اینستاگرام او را دنبال کنید متوجه خواهید شد احتمالا او ثروتی هنگفت دارد. احتمالا خانواده یاشار نیز از خانواده های ثروتمند تهران هستند. او در زمانی که موزیک ها از سایت رپ فا پخش میشد پول خیلی زیادی به جیب زد. یاشار را تقریبا تمام رپرهای ایرانی می شناسند و او جزو شناخته شده ترین افراد بین رپرها به حساب می آید. وی در حال حاضر در دبی زندگی لاکچری دارد. یاشار پیش از این در ترکیه به سر میبرد و حتی چند سفر هم به ایران داشت! همین موضوع نشان می دهد او احتمالا هیچ مشکل قضایی در ایران ندارد! (احتمالا ارتباط هایی دارد).

شغل او در حال حاضر چیست؟

او علاوه بر اینکه همچنان مدیر رپ فا است، احتمالا با رپرها و مدیربرنامه های آنها نیز درارتباط است و از این راه هم کسب درآمد می کند. همچنین یاشار به ماشین علاقه بسیاری دارد و در دبی یک سرویس کاستوم کردن ماشین راه انداخته است.

یاشار توکلیان

آیا یاشار رپ فا ازدواج کرده است؟

خیر، اگر اینستاگرام او را دنبال کنید متوجه می شود داعما در حال خوش گذرانی است. وی هیچ وقت از دوست دختر خود صحبت نکرده یا حرفی از ازدواج نزده است. در عوض هر شب با سلبریتی های بسیاری در ارتباط بوده و به نوعی زندگی مجردی خوبی دارد!

آهنگ های یاشار رپ فا

او در گذشته چند موزیک هم داد که به نوعی افتضاح بودند. از همین رو این موزیک ها مورد استقبال قرار نگرفتند و او هم دیگر این حرفه را ادامه نداد. یاشار پس از این بیشتر در کنار رپرها به عنوان مدیر برنامه حضور داشت.

ماجرای دوستی او با میلاد حاتمی

میلاد حاتمی یکی از شاخ های اینستاگرامی بود که به دلیل تبلیغات سایت شرط بندی به ثروت رسید. یاشار نیز مدتی مدیربرنامه او بود و با میلاد حاتمی به خوش گذرانی مشغول بود. وی تصمیم داشت میلاد حاتمی را در زمینه موزیک وارد کند و به پولشویی او کمک کند. اما چرخ روزگار به کام آنها نچرخید و میلاد حاتمی دستگیر و به ایران برگردانده شد. هم اکنون نیز خبر رسیده است میلاد حاتمی بزودی اعدام خواهد شد.

آیا او اعتیاد دارد؟

بله، نزدیکان یاشار به ما خبر داده اند که او به کوکائین و مشروبات الکلی اعتیاد شدید دارد. این موضوع را کاملا می توان در اینستاگرام وی و از استوری های برنامه هایش به خوبی تشخیص داد و صحت آن را تایید کرد.

سوالات متداول

یاشار رپ فا چگونه مشهور شد؟

او سایت رپ فا را راه اندازی کرد و با شهرت رسیدن این سایت او نیز به شهرت رسید.

شغل اصلی او چیست؟

او در زمینه خرید و فروش ماشین و کاستوم کردن آنها و همچنین مدیربرنامه رپرها فعالیت می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.