یسنا میرطهماسب کیست؟ + عکس های جدید او و همسرش نگار مقدم

در این مقاله می خواهیم شما را با یسنا میرطهماسب یکی از بازیگران ایرانی آشنا کنیم و درباره اینکه در کدام سریال ها حضور یافته و نقش آفرینی و همچنین در کدام سریال ها توانسته به معروفیت برسد و بیوگرافی و اینکه این فرد متولد چه سالی است.

یسنا میرطهماسب کیست؟

یسنا میرطهماسب کیست؟

یسنا میرطهماسب یکی از بازیگران جوان می باشد او متولد سال ۱۳۷۸ است این فرد در یک خانواده هنرمند به دنیا آمده است همین سبب شده تا به کارهای هنری علاقه زیادی پیدا کند. این بازیگر معروف متاهل می‌باشد و رابطه خوبی با همسرش دارد آنها علاقه زیادی به هم دارند. البته این بازیگر دانشجوی رشته معماری نیز می باشد وی می‌ گوید من به بازیگری علاقه زیادی داشتم به خاطر بازیگری خود درسم را کنار گذاشتم و فعالیت ام را در عرصه بازیگری آغاز کردم. او فرزند مجتی میرطهماسب است.

پدر این بازیگر معروف مستندساز و فیلمبردار می باشد و شاید یک دلیل که این فرد به سمت فیلمسازی کشیده شده است شاید شغل پدرش باشد. بیوگرافی یسنا میرطهماسب اینگونه است که این فرد یک بازیگر معروف می باشد و متولد ۲۸ فروردین سال ۱۳۷۸ است که هم اکنون ۲۳ سال سن دارد و یکی از بازیگران جوان سینما است. گفته می شود که یسنا میرطهماسب در لانتوری حضور یافته است که این حرف حقیقت داشت.

اگر می خواهید بدانید نقش یسنا میرطهماسب در قورباغه چه بوده است می توانید در سایت های مختلف گوگل به دنبال جواب باشید. شاید با خود بگویید که آیا یسنا میرطهماسب دختر است یا پسر؟ البته نام یسنا هم برای نام پسر استفاده می‌ شود و هم برای نام دختر ولی در این مقاله یسنا نام پسر است. عکس های مادر یسنا میرطهماسب را می توانید در گوگل و اینستاگرام و برنامه های دیگر ببینید. نام یسنا میرطهماسب در ملکه گدایان سهیل بود.

یسنا میرطهماسب و نگار مقدم چه رابطه‌ای باهم دارند؟

این بازیگر معروف نام همسرش نگار مقدم می‌باشد آنها رابطه خوبی با هم دارند البته چند وقتی بود گفته می‌شد که آنها فقط با هم دوست هستند و هنوز ازدواج نکرده‌اند که این خبر واقعیت داشت البته آنها حدود یک سال با هم دوست بودند و بعد از گذشت یک سال با هم ازدواج کردند و هم اکنون زندگی خوبی دارند عکس های زیادی از این بازیگر معروف و نگار مقدم در برنامه‌های مختلفی منتشر شده است.

درآمد یسنا میرطهماسب چقدر است؟

درآمد یسنا میرطهماسب چقدر است؟

درآمد این بازیگر معروف بسیار زیاد می باشد اما در این باره صحبتی نکرده و ما درباره درآمد او هیچ اطلاعی نداریم اگر شما می خواهید بدانید که درآمدش چقدر است و از طریق بازیگری چقدر درآمد به دست می‌آورد در برنامه‌های معتبر به دنبال جواب باشید البته در برخی از سایت‌ها درباره درآمد او خبری رسانه ای شده که شما می توانید آنها را بخوانید.

اینستاگرام او

بیشتر افراد معروف در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و توانسته اند با فعالیت های این برنامه معروفیت زیادی برسند که در این راستا می‌توانیم به یسنا میرطهماسب اشاره کنیم که در اینستاگرام فعالیت می‌کند و فالوور های زیادی دارد وی تاکنون حدود ۱۹۶ عکس در اینستاگرام منتشر کرده است تعداد فالوور هایی که او در اینستاگرام دارد حدود 51.7k می باشد البته وی تا اکنون 970 نفر را فالوو کرده است شما می توانید پست هایی که این بازیگر مرد در اینستاگرام منتشر کرده است را ببینید بیشتر پست هایی که در اینستاگرام گذاشته ویدیو ها و عکس هایی از خودش می باشد.

عکس های یسنا میرطهماسب

همیشه از افراد معروف عکس های بسیاری منتشر می‌شود که طرفداران آنها می‌توانند این عکس‌ها را ببینند و بدانند که چهره این افراد معروف چگونه است یکی از افرادی که چیزهای زیادی از او در برنامه های مختلفی منتشر شده است این بازیگر معروف می باشد که عکس های زیادی از او در گوگل موجود می باشد البته عکس های دیگری از این شخص در اینستاگرام و فیس بوک و توییتر و برنامه‌های دیگری از این قبیل هم منتشر شده که شما می توانید آنها را ببینید و متوجه شوید که چگونه می باشد البته بیشتر افراد از طریق گوگل تماشا می کنند.

فیلم های یسنا میرطهماسب چه نام دارند؟

فیلم های یسنا میرطهماسب چه نام دارند؟

در این بخش از مقاله درباره فیلم‌هایی که این بازیگر مرد تاکنون در آنها نقش آفرینی کرده است صحبت خواهیم کرد اگر می خواهید بدانید که این بازیگر در کدام سریال نقش آفرینی کرده است و بدانید که این سریال‌ها در چه سالی منتشر شده‌اند در این بخش از مقاله همراه ما باشید.

درساژ

یکی از سریال هایی که این بازیگر معروف در آن نقش آفرینی کرده و توانسته با نقش آفرینی در آن سریال به معروفیت زیادی برسد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کند فیلم درساژ بود که این سریال را افراد زیادی تماشا کرده‌اند فیلم درساژ در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که بازیگران مرد زیادی در این سریال نقش آفرینی کرده بودند.

تابستان داغ

همانطور که گفتیم این بازیگر در سریال های بسیاری نقش آفرینی کرده که هر کدام از این سریال‌ها به گونه‌ای زیبا بودند اما یکی از زیباترین سریال هایی که این بازیگر معروف تاکنون در آن نقش آفرینی کرده بود سریال تابستان داغ بود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد افراد زیادی در سال ۲۰۱۷ بودند که این فیلم زیبا را تماشا کردند و از دیدن این فیلم لذت بردند.

لانتوری

این بازیگر معروف سال های بسیاری است که فعالیتش را در عرصه بازیگری آغاز کرده و به بازیگری علاقه زیادی دارد همین علاقه او باعث شده تا در سریال‌های زیادی نقش آفرینی کند و بتواند به خوبی در این سریال ها نقش آفرینی کند یکی از سریال های زیبایی که این بازیگر در آن نقش آفرینی کرده بود سریال لانتوری بود.

سیزده

یکی از قدیمی ترین فیلم هایی که این بازیگر معروف در آن نقش آفرینی کرده، فیلم سیزده بود که افراد زیادی این سریال را تماشا کردند البته فیلم سیزده اولین فیلمی بود که در آن ایفای نقش کرد و با حضور در آن فیلم توانست به معروفیت برسد این بازیگر توانست با نقش آفرین در این فیلم به معروفیت برسد و بتواند یک بازیگر سرشناس شود.

ملکه گدایان

ملکه گدایان یکی از فیلم های جدیدی می باشد که این بازیگر معروف در آن نقش آفرینی کرده و نام این بازیگر در سریال ملکه گدایان سهیل بود بازیگران معروف زیادی در این سریال حضور یافتند و توانستند با نقش‌آفرینی در این سریال به معروفیت برسند شما می‌توانید این سریال را از طریق گوگل دانلود کنید.
یسنا میرطهماسب اینستا یعنی اینکه این بازیگر با فعالیت در اینستاگرام توانست به معروفیت زیادی برسد. ثروت یسنا میرطهماسب بسیار زیاد می‌باشد اما در این باره هیچ خبری رسانه ای نشده است.

جوایز و افتخارات یسنا میرطهماسب چگونه هستند؟

جوایز و افتخارات یسنا میرطهماسب چگونه هستند؟

این بازیگر جوان جوایز و افتخارات زیادی دارد او بابت نقش‌ آفرینی در سریال ملکه گدایان دستمزد بالایی دریافت کرد و این دستمزد بالا را به عنوان جایزه به او دادند البته این بازیگر جوایز زیادی دارد که شما می‌توانید عکس هایی از جوایز او را در برنامه‌ های مختلفی مشاهده کنید. یسنا میرطهماسب و همسرش نگار مقدم رابطه خوبی باهم دارند. تاریخ تولد یسنا میرطهماسب ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۷۸ می باشد. یسنا میرطهماسب ویکی پدیا یعنی اینکه شما می توانید اطلاعات دقیقی از این بازیگر را در سایت ویکی پدیا مشاهده کنید.

یسنا میرطهماسب چند سال دارد؟

در این مقاله می‌خواهیم درباره اینکه این بازیگر معروف هم اکنون چند سال سن دارد و متولد چه سالی است صحبت کنیم این سلبریتی معروف هم اکنون ۲۳ سال سن دارد او متولد ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۷۸ می باشد و از سال ۲۰۱۴ فعالیتش را در عرصه بازیگری آغاز کرد و هم اکنون یکی از بازیگران معروف ایرانی است. Yasna Mirtahmasb یکی از بازیگران معروف ایرانی می باشد که هم اکنون ۲۳ سال سن دارد.

مصاحبه با این بازیگر چگونه بوده‌اند؟

مصاحبه با این بازیگر چگونه بوده‌اند؟

شما می‌توانید مصاحبه‌های این بازیگر را در برنامه‌های مختلفی ببینید و متوجه شوید که از وی چه سوالاتی پرسیده شده است یکی از برنامه‌هایی که می‌توانید مصاحبه‌های او را به راحتی ببینید گوگل می باشد البته برنامه‌های دیگری هم هستند که می‌توانید مصاحبات را در آن تماشا کنید. سن یسنا میرطهماسب ۲۳ می باشد.

حاشیه های یسنا میرطهماسب چگونه هستند؟

همیشه افراد معروف حواشی زیادی دارند یکی از حواشی های این بازیگر معروف این بود که گفته می‌شد وی به نگار مقدم که همسرش می باشد خیانت کرده است که می‌خواهند طلاق بگیرند که این حرف کاملا دروغ بود آنها رابطه خوبی با هم دارند و علاقه زیادی نیز به هم دارند. حاشیه های او را از ایرانیان سلبریتی دنبال کنید.

همسر این بازیگر کیست؟

همسر این بازیگر معروف نگار مقدم می‌باشد که از بازیگران ایرانی است آنها به مدت یک سال با هم دوست بودند و بعد از گذشت یک سال با هم ازدواج کردند و هم اکنون یک زندگی خوب با هم ساخته اند و علاقه زیادی به هم دارند عکس های زیادی از همسر این بازیگر معروف در گوگل موجود می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

عکس های مادر یسنا میرطهماسب را از چه طریقی می توان دید؟

از طریق گوگل و تلگرام و اینستاگرام و برنامه های دیگر می‌توان عکس‌های مادر این بازیگر را دید.

یسنا میرطهماسب دختر است یا پسر؟

یسنا هم نام دختر می باشد و هم نام پسر اما در این مقاله یسنا نام پسر است.

تاریخ تولد یسنا میرطهماسب چه زمانی است؟

۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۷۸ است.

سن یسنا میرطهماسب چقدر است؟

این فرد ۲۳ سال سن دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.