محمد حافظ پسر هادی چوپان + فیگور پدر و پسری

بدون شک با هادی چوپان قهرمان بدنسازی آشنا هستید. قهرمانی که شاهد درخشش او در مستر المپیا سال 2022 بودیم. در این مقاله قصد داریم به معرفی پسر هادی چوپان بپردازیم. با توجه به گفته های هادی قرار است پسرش راه او را ادامه دهد. در ادامه به جزئیات این خبر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

اسم پسر هادی چوپان چیست؟

اسم پسر هادی چوپان چیست؟

اسم پسر هادی چوپان، محمد حافظ می باشد. سن دقیق او اعلام نشده است. طبق یک منبع خبری محمد حافظ چوپان 17 سال دارد. هادی اخیرا عکسی از محمد حافظ منتشر کرد. این عکس مورد توجه مردم و رسانه ها قرار گرفت. هادی در این سال ها عکس و فیلم بسیار کمی از پسرش منتشر کرده بود. با توجه به گفته های هادی قرار محمد حافظ راه او را ادامه دهد. در ادامه به جزئیات عکس پسر هادی چوپان اشاره خواهیم کرد که انتشار آن حواشی زیادی را به وجود آورد. با ما همراه باشید.

عکس پسر هادی چوپان

چند روز پیش بود که هادی چوپان دو تا عکس به همراه محمد حافظ در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. محمد حافظ چوپان در باشگاه فیگور معروف پدرش را گرفته بود. عکس محمد حافظ چوپان در باشگاه بدنسازی نشان دهنده این است که راه پدرش را ادامه خواهد داد. اما تا کنون جزئیات خاصی از فعالیت و تمرین های او منتشر نشده است.

واکنش ها به فیگور محمد حافظ چوپان

تا کنون شخص یا رسانه خاصی به عکس فیگور پسر هادی چوپان واکنشی نشان نداده است. اما هادی نسبت به بدنسازی پسرش واکنش مثبت نشان داده است و موافق ادامه دادن راه او می باشد. طبق یک منبع خبر رسانی تمام تمرینات محمد حافظ زیر نظر پدرش صورت می گیرد و به صورت حرفه ای در حال تمرین کردن است.

حضور پسر هادی چوپان در اردو مستر المپیا 2023

هادی چوپان به برنده شدن مسابقات مستر المپیا در سال 2022 اکتفا نکرد. این روز ها هادی در آمریکا سخت مشغول تمرین کردن است تا برای مسابقات امسال آماده شود. استوری که چند روز پیش هادی از محمد حافظ منتشر کرد به احتمال زیاد در آمریکا می باشد. مثل این که محمد حافظ به عنوان همراه، با پدرش به اردوی مسابقات مستر المپیا رفته است. البته این خبر به صورت صد درصد مورد تایید قرار نگرفته است.

امیدواریم امسال هم شاهد درخشش هادی چوپان عزیز در مسابقات مستر المپیا سال 2023 باشیم. آرزوی موفقیت می کنیم برای هادی و محمد حافظ عزیز.