افشای اعتیاد آریا کئوکسر و علت جدایی او از کوثر + دوست دختر جدید آریا

به ایرانیان سلبریتی مرجع جدیدترین اخبار سلبریتی ها خوش آمدید. در این پست با یک خبر کاملا اختصاصی و جنجالی در خدمت شما هستیم. طبق جدیدترین اخبار سلبریتی ها، آریا کئوکسر معتاد شده است! او به دلیل رابطه با یکی از مدل های اینستاگرامی به نام رارا لایف استایل (کیمیا) ابتدا با دوست دختر قبلی خود یعنی کوثر کات کرد و هم اکنون نیز از رارا هم جدا شده و البته اعتیاد شدید پیدا کرده است. در این مقاله به دلایل اعتیاد آریا کئوکسر و علت جدایی او از کوثر خواهیم پرداخت.

Rara lifestyle

ماجرای آریا کئوکسر و رارا لایف استایل (Rara lifestyle)

رارا لایف استایل یک مدل بسیار جذاب اینستاگرامی است. او تصاویر فعالیت روزانه خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. طبق اطلاعاتی که بدستمان رسیده او مدت هاست که مصرف موادمخدر داشته و پس از رابطه را آریا نیز او را هم به مسیر خود کشانده است.

در وحله اول باید بدانید علت جدایی آریا کئوکسر از آریا کئوکسر و تاکسیک گرل همین رارا بوده است. او در زمانی که با تاکسیک گرل در ارتباط بود با رارا آشنا شد و شیفته رفتار و ظاهر او شد. آریا خیلی زود رابطه خود را با کوثر قطع کرد و پس از آن نیز در یک کلیپ که از یوتیوبش منتشر کرد، جدایی خود و کوثر را اعلام کرد. اما پس از این او در سکوت فرو رفت و مدتی بخاطر شرایط ایران فعالیتی در یوتیوب انجام نداد.

آریا در طی این مدت با رارا دوست شد و طبق اخباری که از نزدیکان او به دستمان رسیده، وی اعتیاد شدید به یکی از مواد مخدر پیدا کرده است. همین مسئله باعث شده بسیاری نگران او شوند و او نیز فعلا در برابر این مسئله سکوت کرده است.

ویدئو افشای رابطه عاشقانه آریا کئوکسر با کیمیا رارا (علت خیانت آریا به کوثر)

در زیر ویدئویی که در کانال یوتیوب ایرانیان سلبریتی قرار دادیم را مشاهده کنید:

پایان رابطه آریا کئوکسر و کوثر و رابطه جدید آریا کئوکسر با کیمیا رارا لایف استایل

آیا اعتیاد آریا کئوکسر باعث جدایی او از تاکسیک گرل شد؟

خیر؛ او شیفته رارا بوده و به نوعی با او رابطه عاشقانه تشکیل داده است. همین موضوع اصلی ترین دلیل جدا شدن آریا کئوکسر از دوست دختر قبلی خود بوده است. البته رابطه جدید هم برای آریا خیلی دوام نداشته و او خیلی زود از دوست دختر جدید خود نیز جدا شده است.

آریا کئوکسر با رارا لایف استایل

رابطه آریا کئوکسر با رارا لایف استایل به چه صورت است؟

طبق آپدیت اطلاعاتی که بدستمان رسیده، این دو در حال خوش گذرانی هستند و رابطه خوبی هم بایکدیگر دارند. گفته می شود آریا تمام تلاش خود را برای جلب نظر کیمیا رارا می کند. او هدایایی هم به کیمیا داده که در استوری های پیج او می توان آنها را مشاهده کرد.

4.6/5 - (28 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.