آریا کئوکسر کیست؟ بررسی حواشی و ثروت او

آریا کئوکسر یکی از افراد فعال در شبکه مجازی یوتیوب است که با توجه به ضبط و اشتراک گذاری ویدیو های فان و مختلف توانسته به شهرت دست پیدا کند. در ابتدا افرادی که فعالیت خود را در این حوزه آغاز می‌ کنند شهرت کافی را دارا نیستند و با توجه به ارائه ویدیو های متفاوت از دیگر یوتیوبر ها می توانند به مخاطبین خود در این شبکه مجازی بیافزایند. آریا کئوکسر بازی ترسناک را در ویدیو های مجازی خود معرفی می کند و ترفند های مختلفی را از هر کدام از این بازی ها با مخاطبین به اشتراک می گذارد. همراه ایرانیان سلبریتی باشید.

آریا کئوکسر کیست؟

آریا کئوکسر کیست؟

آریا رحمتی نام کامل این یوتیوبر است که در ۲۵ سالگی خود به سر می‌‌ برد و توانسته فعالیت های خود را در این حوزه افزایش دهد و به مخاطبینش بیفزاید.آریا کئوکسر بیوگرافی خاصی را نسبت به دیگر یوتیوبر ها دارند که می توانیم این بیوگرافی را با مراجعه به سایت ویکی پدیا مشاهده کنیم. به نظر می‌ رسد که در سایت ویکی پدیا اطلاعات بسیاری از همه افراد مشهور وجود دارد که می توانیم با جستجو کردن نام آن ها هر کدام از این افراد اطلاعاتی را مشاهده کنیم. این یوتیوبر همچنین در ایران متولد شده است و با وجود ضبط ویدیو های مختلف خود در ایران محبوبیتش را افزایش داده است.

عکس های آریا کئوکسر را در کجا مشاهده کنیم؟

کانال آریا کئوکسر در تلگرام و همچنین یوتیوب وجود دارد که می توانیم با جستجو کردن نام او به هر کدام از این چنل ها دسترسی پیدا کنیم. این یوتیوبر که در یوتیوب فعالیت گسترده را دارد بیشتر ویدیو از خود به اشتراک گذاشته است و در صفحات شخصی خود عکس های کمی را به اشتراک گذاشته است. همچنین برای مشاهده عکس های او می توانیم با جستجو کردن نام او به صورت آریا رحمتی و یا آریا کئوکسر در گوگل به عکس‌ های او دسترسی پیدا کنیم.

آدرس چنل یوتیوب آریا کئوکسر چیست؟

آدرس چنل یوتیوب آریا کئوکسر چیست؟

یوتیوب به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های شناخته می‌ شود که افراد بسیاری با توجه به فعالیت‌ های خود در این شبکه مجازی ویدیو های بسیاری را به اشتراک می گذارند. آریا کئوکسر بازی جدید را در این شبکه مجازی معرفی می‌ کند و همچنین در گاهی اوقات ترفند های بسیاری را از هر کدام از این بازی ها با طرفداران خود به اشتراک می گذارد که هر کدام از این افراد می‌ توانند از آن ها در بازی استفاده کنند. برای دسترسی به آدرس چنل او می توانیم نامش را به صورت انگلیسی در این شبکه مجازی جستجو کنیم.

پیج اینستاگرام این یوتیوبر چیست؟

پیج آریا کئوکسر در اینستاگرام دارای فالوور های بسیار زیادی است و به نظر می‌ رسد که او فعالیت خود را در ابتدا در یوتیوب آغاز کرده و با توجه به استقبال گسترده مردم، او فعالیتش را به اینستاگرام هم منتقل کرده است. آدرس پیج این یوتیوبر به صورت keoxer است که او در این پیجش دارای یک میلیون فالوور است که هر کدام از آن ها بازخورد خوبی را نسبت به فعالیت‌ های او در این شبکه مجازی دارا هستند. این فرد در صفحه مجازی خود علاوه بر اینکه ویدیو های بسیاری را به اشتراک گذاشته است عکس هایی را هم با دیگر یوتیوبرها به اشتراک گذاشته است.

بررسی کلیپ های آریا کئوکسر و فرشاد سایلنت

مدتی است که آریا کئوکسر فعالیت خود را در یوتیوب شروع کرده است. او با توجه به فعالیت گسترده‌ اش در یوتیوب این روزها به عنوان یوتیوبر شناخته می‌ شود. حال بهتر است بدانید که آریا برای این که بتواند کلیپ‌ های فان و سرگرم کننده بیشتری را در چنل یوتیوب خود آپلود کند. به همکاری‌ با برخی از یوتیوبرهای دیگر همچون فرشاد سایلنت پرداخته است.

فرشاد سایلنت یکی از معروف‌ ترین و پرطرفدارترین یوتیوبرهای ایران به شمار می‌ رود. فرشاد در حال حاضر در یوتیوب سابسکرایب‌ های بسیار زیادی دارد. هم چنین ویدیوهای این یوتیوبر معمولا از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار می شوند. حال بهتر است بدانید که چندی قبل آریا همکاری خود را با فرشاد سایلنت شروع کرد. گفتنی است آریا از زمانی که فعالیت خود را با فرشاد سایلنت شروع کرده است. علاوه بر این که توانسته کلیپ‌ های متنوع‌ تری را ضبط و در چنل خود آپلود کند به شهرت و محبوبیت بیشتری هم رسیده است.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این دو یوتیوبر تا به اکنون به ساخت ویدیوهایی همچون چالش، فیلم‌ های کوتاه ترسناک و غیره پرداخته اند. اما با این حال چالش‌ هایی که تا به اکنون آریا و فرشاد با همکاری یکدیگر ساخته و منتشر کرده اند مورد استقبال خیلی از کاربران یوتیوب قرار گرفته و از بازدید بسیار بالایی هم برخوردار شده است. چرا که خیلی از کاربران یوتیوب بر این باورند که این دو یوتیوبر در کنار یکدیگر در ساخت چالش بسیار عالی و حرفه ای عمل می کنند.

ولاگ آریا کئوکسر در خصوص چه موضوعاتی بوده است؟

با این که در حال حاضر آریا به عنوان یکی از بهترین استریمرهای ایران شناخته می‌ شود. اما مدتی است که در چنل یوتیوب او می‌ توانید ویدیوهای مختلفی را جستجو و مشاهده کنید که یکی از ویدیوهای او در قالب ولاگ است. گفتنی است که در حال حاضر ساخت ولاگ در میان چهره‌ های مجازی به ویژه افرادی که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند بسیار رایج و متداول شده است. حال با توجه به این که ساخت ولاگ و انتشار ولاگ در یوتیوب مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفته است. به همین دلیل این روزها برخی از استریمرهای ایران نیز همچون آریا کئوکسر به ساخت ولاگ می‌ پردازند.

پس از این که آریا چندین ولاگ را در چنل یوتیوب خود منتشر کرد. خیلی از افراد بعد از مشاهده ولاگ های این یوتیوبر بیان کردند که آریا استعداد خوبی در ساخت ولاگ نیز دارد. به همین دلیل در حال حاضر اکثر ولاگ‌ های این یوتیوبر از بازدید بسیار بالایی برخوردار شده‌ اند. این موضوع را هم باید افزود که هم اکنون اکثر ولاگ‌ های او شامل ولاگ تست غذا، ولاگ مسافرت، ولاگ دورهمی، ولاگ خرید و غیره می‌ باشد.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

او در ابتدایی که فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده بود درآمد بسیاری را نداشت و حتی می شود گفت که او درآمدی را نداشت اما بعد از به دست آوردن طرفداران توانست به درآمد خود در این حوزه بیافزاید. آریا رحمتی هم اکنون به عنوان یکی از افراد فعال در این حوزه شناخته می‌ شود که توانسته با وجود سن کم خود به درآمد بسیاری از این راه دست پیدا کند و اما علت موفقیت او در این حوزه تلاش بسیار زیاد او به صورت شبانه روزی برای فعالیت در این حوزه بوده است.

کلیپ های آریا کئوکسر را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های بسیاری برای مشاهده کلیپ های آریا کئوکسر وجود دارد که یکی از آن ها مراجعه به گوگل است و با جستجو کردن نام او می توانیم به ویدیو های چالشی و همچنین آموزشی بسیاری دسترسی پیدا کنیم. یکی از راه‌ های اصلی برای مشاهده هر کدام از این کلیپ ها مراجعه به چنل او در یوتیوب است که فعالیت گسترده ای را در این شبکه مجازی دارد و به نظر می‌ رسد که بیشترین فعالیت او در این شبکه مجازی است. علاوه بر اینکه در یوتیوب می توانیم ویدیو های او را مشاهده کنیم می توانیم بازخورد دیگر مردم را نسبت به او مشاهده کنیم.

نگاهی به همکاری اریا کئوکسر و عزیز محمدی

در ابتدا بهتر است بدانید عزیز محمدی یکی دیگر از چهره‌ های مشهور فضای مجازی به شمار می‌ رود. عزیز محمدی با توجه به این که کلیپ‌ های خود را در سبک خاص ضبط و منتشر می‌ کند. به همین دلیل این روزها در فضای مجازی به شهرت خوبی رسیده و توانسته طرفداران خاص خود را نیز به دست آورد. حال گفتنی است چندی قبل یک ویدیو مشترک از آریا کئوکسر با عزیز محمدی در فضای مجازی منتشر شد که این ویدیو از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار گردید.

سپس آن ها تصمیم گرفتند تا با همکاری یکدیگر به ساخت ویدیوهای بیشتری بپردازند. این موضوع را هم باید افزود که اکثر ویدیوهایی که آریا و عزیز محمدی با همکاری دیگر ساخته‌ اند جنبه طنز و فان دارد و به همین دلیل ویدیوهای آن ها تا به اکنون از بازدید بالایی برخوردار شده است. هم چنین چندی قبل عزیز محمدی موزیک ویدیو جدید خود را با حضور آریا کئوکسر منتشر کرد.

ماشین آریا کئوکسر چیست؟

آریا از آن دسته از یوتیوبرهایی است که علاقه بسیار زیادی به ماشین دارد و تا به اکنون بارها بیان کرده است که ماشین باز است. حال چندی قبل آریا یک ولاگ با عنوان (خرید ماشین آرزوهام) را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد که این ویدیو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد. آریا در این ویدیو بیان کرد که ماشین خود که بی‌ ام‌ و بوده و قرار نبوده هیچ وقت آن را بفروشد را فروخته است تا بتواند ماشین آرزوهایش را بخرد. او در این ولاگ از ماشین رویاهای خود یعنی استون مارتین رونمایی کرد و بیان کرد که به هیچ عنوان از آرزوهای تان دست نکشید. چرا که بالاخره با تلاش و صبر می‌ توانید به هر آرزویی که دارید برسید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

به نظر می رسد که برای افراد معروف و مشهور در حوزه های مختلف حاشیه های بسیاری وجود دارد که برخی از این حاشیه ها را خود این افراد برای به دست آوردن درآمد بیشتر و همچنین توجه مردم به راه می‌ اندازند. از جمله حاشیه های که در ارتباط با او وجود داشته است می توانیم به فعالیت های او در سن کمش اشاره کنیم که با وجود تلاش های گسترده خود توانسته در این سن به موفقیت بسیاری دست پیدا کند و شناخته شدن او در میان بسیاری از مردم در ایران اشاره کنیم.

تعداد سابسکرایب های آریا کئوکسر چقدر است؟

سابسکرایب این معنی را می دهد که هر کدام از افراد فعال در یوتیوب اگر بتوانند مخاطبین بسیاری را به چنل خود دعوت کنند و هر کدام از این افراد در این چنل ها عضو شوند به آن سابسکرایب می گویند. آریا کئوکسر توانسته در این حوزه به شهرت بسیاری دست پیدا کند به صورتی که او در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی مردم را دعوت می‌ کند که او را در یوتیوب دنبال کنند و به همین علت باعث می‌ شود که تعداد سابسکرایب های او در این شبکه مجازی بسیار افزایش داشته باشد. اطلاعات دقیقی نسبت به این تعداد وجود دارد که می توانیم آن ها را با مراجعه به شبکه های مجازی او مشاهده کنیم. بیشترین سابسکرایب ایرانی را پوریا پوتک در یوتیوب دارد.

رابطه آریا کئوکسر و پارسالیپ چیست؟

اگر آشنایی زیادی با آریا کئوکسر یوتیوبر ایرانی ندارید شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پارسالیپ خواننده مشهور اهل ایران برادر بزرگتر آریا می‌ باشد. حال خیلی از افراد بر این باورند که آریا به واسطه برادر بزرگترش یعنی پارسالیپ توانسته به این میزان از شهرت برسد و در یوتیوب سابسکرایب‌ های بسیار زیادی را به دست آورد.

این موضوع را هم باید افزود با این که در حال حاضر حواشی بسیار زیادی در مورد این که آریا و پارسالیپ رابطه خوبی با یکدیگر ندارند در فضای مجازی منتشر شده است. اما بهتر است بدانید که این دو برادر نه تنها رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند بلکه همیشه از طریق فضای مجازی به حمایت و پشتیبانی یکدیگر نیز می‌ پردازند.

دوست دختر این یوتیوبر هم اکنون چه کسی است؟

با توجه به این که در حال حاضر آریا کئوکسر به یکی از چهره‌ های مشهور در دنیای مجازی تبدیل شده است. به همین دلیل خیلی از افراد کنجکاو هستند تا در مورد زندگی شخصی و دوست دختر این یوتیوبر معروف نیز اطلاعات بیشتری را به دست آورند. حال این موضوع باعث شده تا هر از گاهی اخباری در مورد روابط شخصی آریا منتشر شود.

بهتر است بدانید در پیرامون روابط شخصی این یوتیوبر حواشی بسیار زیادی مشاهده می‌ شود. چرا که او تا به اکنون با برخی از چهره‌ های معروف در رابطه بوده و رابطه خود را در فضای مجازی نیز علنی کرده است. حال گفتنی است که در ابتدا آریا مدت زمان نسبتاً طولانی با شخصی به نام کوثر که او نیز یکی از یوتیوبرهای معروف ایران به شمار می‌ رود در رابطه بوده است. اما چندی قبل آریا با یکی از مدل‌ های اینستاگرامی به نام رارا لایف استایل (کیمیا) با دوست دختر خود یعنی کوثر کات کرد. البته مدتی قبل بیان شد که این یوتیوبر از رارا لایف استایل هم جدا شده است. در حال حاضر نیز اطلاعاتی در مورد دوست دختر جدید آریا در دسترس نمی باشد.

چالش بین آریا کئوکسر و آراد

چندی قبل آریا با همکاری آراد و پارسا که از یوتیوبرهای معروف به شمار می‌ روند یک چالش در خصوص تست فست فود ضبط و در چنل یوتیوب خود منتشر کردند. این ویدیو که بسیار فان و خنده دار است حدود 30 دقیقه می‌ باشد. حال در صورت تمایل می‌ توانید این ویدیو را به صورت کامل در چنل یوتیوب آریا جستجو و مشاهده نمایید.

آریا کئوکسر کجا زندگی می کند؟

آریا کئوکسر کجا زندگی می کند؟

آریا رحمتی در کشور ایران متولد شده است و هم اکنون دارای ملیت ایرانی است و به نظر می‌ رسد که بسیاری از ویدیوهای خود را در کشور ایران و در شهر تهران ضبط کرده است. با این وجود که او توانسته با توجه به فعالیت‌ های خود در شبکه مجازی یوتیوب به شهرت دست پیدا کند و همچنین درآمد گسترده ای را برای خود به دست آورده به کشورهای خارجی دیگری هم سفر کرده است. ویدیو های بسیاری در ارتباط با این یوتیوبر و بیوگرافی او در شبکه های مجازی و گوگل وجود دارد که می توانیم با دانلود کردن هر کدام از آن ها به این اطلاعات دسترسی پیدا کنیم.

این یوتیوبر فعالیت خود را از چه زمانی آغاز کرد؟

این فرد در ابتدا علاقه بسیار زیادی را به بازی های مختلف و همچنین ترفند های آن ها داشته است که با وجود سن کم خود توانست فعالیتش را در این حوزه آغاز کند. هم اکنون که او به عنوان یکی از جوانان شناخته می‌ شود توانسته در این حوزه به موفقیت بسیاری دست پیدا کند و درآمد بسیاری را برای خود هم داشته باشد. اطلاعات دقیقی نسبت به اینکه فعالیت خود را از چه زمانی و در چه تاریخی آغاز کرده است وجود ندارد و به نظر می‌ رسد که عمده فعالیت و این سنین نوجوانی اش بوده و با توجه به این موضوع تلاش های بسیاری را برای رسیدن به موفقیت کرده است.

رکورد بازدید آریا کئوکسر چقدر است؟

این یوتیوبر همانند یوتیوبر های دیگر تلاش می‌ کند که با تولید محتوا و همچنین تولید ویدیو های متفاوت از دیگر یوتیوبر ها بتواند رکورد بازدید خود را در این شبکه مجازی افزایش دهد. این یوتیوبر توانسته به محبوبیت بسیاری در میان مردم دست پیدا کند به صورتی که رکورد بازدید هر کدام از ویدیو های او نسبت به دیگر یوتیوبر ها در ایران بسیار زیاد است و توانسته نسبت به دیگر یوتیوبر ها با موفقیت بیشتری عمل کند.

رکورد بازدید آریا کئوکسر چقدر است؟

این یوتیوبر چه بازی های جدیدی معرفی نموده است؟

آریا کئوکسر یکی از بهترین استریمرهای ایران می‌ باشد که هر چند وقت یکبار به معرفی بازی‌ های جدید و پرطرفدار می‌ پردازد. حال اگر تمایل دارید تا بدانید این یوتیوبر اخیراً چه بازی جدیدی را معرفی کرده است پیشنهاد می‌ کنیم تا به چنل یوتیوب او مراجعه نمایید. این موضوع را هم باید افزود که در چنل یوتیوب آریا می‌ توانید به جستجو و مشاهده ویدیوهای پربازدید او همچون ویدیو آریا کئوکسر بازی ترسناک با مهدی، آریا کئوکسر جی تی ای، آریا کئوکسر بازی جدید، آریا کئوکسر بازی ترسناک جدید و آریا کئوکسر تکپا و غیره نیز بپردازید.

ماجرای کلاهبرداری ادمین آریا کئوکسر چیست؟

مدتی قبل یک ویدیو در رابطه با این که ادمین آریا (شخصی به نام مهدی) از او کلاهبرداری کرده است در فضای مجازی منتشر شد. در این ویدیو بیان شده است که این شخص ادمین ایمیل کاری آریا بوده است. حال این شخص با ایمیل کاری آریا تبلیغ قبول می‌ کرده بدون این که آریا از این موضوع خبر داشته باشد. این شخص رقم‌ های هنگفتی را از برخی از پیج‌ ها برای تبلیغات می گرفته چرا که طبق گفته های او قرار بوده است آریا کئوکسر برای آن ها تبلیغات انجام دهد و به این گونه پول های افراد زیادی را بالا کشیده است.

دلیل کات کردن آریا کئوکسر و تاکسیک گرل چه بود؟

در مورد تاکسیک گرل بهتر است بدانید او با نام اصلی کوثر عزیزی یکی از یوتیوبرهای موفق ایرانی است. حال این موضوع را هم باید افزود که کوثر عزیزی و آریا مدت زمان نسبتا طولانی با یکدیگر در رابطه بودند و در طول این رابطه ویدیوهای مختلفی را با همکاری یکدیگر ضبط و در چنل یوتیوب شان منتشر کردند. این دو یوتیوبر با همکاری یکدیگر توانستند در مدت زمان کوتاهی به شهرت زیادی برسند. البته مدتی قبل به یکباره خبر جدایی این زوج از یکدیگر در فضای مجازی منتشر شد. پس از آن مشخص شد که آریا با یکی از مدل‌ های اینستاگرامی به نام رارا لایف استایل (کیمیا) دوست شده و به همین دلیل با دوست دختر خود یعنی کوثر کات کرده است.

سوالات متداول

آیا با آریا کئوکسر مصاحبه انجام شده است؟

آریا کئوکسر به عنوان یکی از یوتیوبر های موفق در ایران شناخته می‌ شود که همواره در بسیاری از ویدیو های مختلف با او مصاحبه انجام شده است و هر کدام از این ویدیوها در شبکه های مجازی هم وجود دارد.

آیا آریا کئوکسر از درآمد خود با فعالیت در این حوزه رضایت دارد؟

آریا کئوکسر توانسته در سن جوانی خود علاوه بر اینکه درآمد بسیاری را داشته باشد در میان مردم هم به محبوبیت بسیاری دست پیدا کند که همواره او از این شرایط خود در این حوزه رضایت دارد.

آیا برای فعالیت های آریا کئوکسر در ایران محدودیت وجود دارد؟

در این حوزه اگر هر کدام از این یوتیوبرها ویدیو هایی را منتشر کنند که با قوانین کشور ایران مغایرت داشته باشد در ایران برای این فعالیت محدودیت هایی به وجود می آید اما به نظر می‌ رسد که توانسته به فعالیت‌ های خود در این حوزه در کشور ایران ادامه دهد.

آیا آریا کئوکسر توانسته مانند دیگر یوتیوبر های خارجی به محبوبیت دست پیدا کند؟

این فرد در میان افراد ایرانی از محبوبیت بسیاری برخوردار است به صورتی که توانسته به یکی از افراد معروف در سراسر ایران تبدیل شود.

5/5 - (10 امتیاز)
atefe ak
atefe ak
نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی هستم. جدیدترین اخبار سلبریتی ها و حاشیه ها را دنبال می کنیم و به اطلاع شما خواهیم رساند.