ماجرای درگیری آزاده اکبری و فدایی

این روزها اختلافات سروش هیچکس و فدایی اهالی رپ فارس را به شدت درگیر کرده است. در این مقاله قصد داریم به ماجرای آزاده اکبری و فدایی بپردازیم که در این روزها باعث ایجاد تنش بین مخاطبان و حتی اهالی رپ فارس شده است. با ما همراه باشید.

جواب آزاده اکبری به توییت جدید فدایی

چند روز پیش بود که فدایی توییتی خطاب به هیچکس منتشر کرد. اشکان فدایی حضور و همکاری های سروش و خانواده اش را با گروه های مجاهدین خلق را محکوم کرد. بعد از بالا گرفتن بحث، آزاده اکبری همسر هیچکس وارد بحث شد و نسبت به حواشی های به وجود آمده واکنش های تندی نشان داد. آزاده چند روز پیش توییتی منتشر کرد که نوشته بود:

پدر و مادر من عضو رسمی فرقه مجاهدین خلق نیستن بلکه فقط طرفدار این فرقه هستند. همچنین من و سروش هم هیچ گونه همکاری سیاسی با این فرقه و هیچ فرقه دیگری را نداریم.

جواب آزاده اکبری به فدایی در توییتر

دعوای آزاده اکبری و فدایی جدی است؟

سوالی که ذهن بسیاری از مخاطبین و اهالی رپ فارس درگیر کرده است اینکه آیا دعوای آزاده اکبری و فدایی جدی است؟ تا حالا مدرکی یا خبری سر جدی بودن یا نبودن دعوا بین آزاده اکبری و فدایی منتشر نشده است. اما با توجه به جایگاه این اشخاص در رپ فارسی، کمی دور از انتظار است که بخواهند دعوایی الکی و دروغین برای جذب مخاطب و فالوور درست کنند. در این ایام به دلیل افزایش تنش ها آزاده و هیچکس چندین مرتبه مورد تهدید قرار گرفتند. با توجه به شرایط و افزایش تنش ها انتظار می رود که بحث کاملا جدی است.

در درگیری آزاده اکبری و فدایی حق با کیست؟

جواب این سوال را به عهده شما می گزاریم. فدایی همکاری هیچ کس و همرس آزاده صمدی را به شدت محکوم کرد. او بر این باور است فرقه مجاهدین خلق با جمهوری اسلامی هیچ گونه فرقی ندارند. بلافاصله سروش نسبت به این توییت و حواشی بازخورد نشان داد. با گذشت فقط چند روز آزاده هم به این حواشی پیوست. آزاده سعی کرد دلایل خودرا مطرح کند و خبر عضو بودن خودش و اعضای خانواده اش را در فرقه مجاهدین خلق را رد کرد.

با توجه به بالا گرفتن بحث احتمالا کشمکش ها ادامه خواهد داشت. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. دیگر اخبار سلبریتی را اینجا بخوانید.

همسر آزاده اکبری

سوالات متداول

آیا اعضای خانواده آزاده اکبری عضو فرقه مجاهدین خلق می باشند؟

طبق گفته های آزاده خیر، او و بقیه افراد خانواده عضو فرقه مجاهدین خلق نیستند.

آزاده اکبری و فدایی بر سر چه موضوع ای دعوا کرده اند؟

عکس هایی که از سروش و آزاده با رهبرهای مجاهدین خلق که چند روز پیش در فضای مجازی منتشر شد.

آیا کشمکش ها بین فدایی و آزاده صمدی ادامه دارد؟

بله کشمکش ها همچنان ادامه دارد.

5/5 - (1 امتیاز)