مقایسه مجری برنامه The Voice ایرانی و خارجی

بعد از یک وقفه در برنامه NBC برای مسابقه آهنگ آمریکایی، The Voice برای فصل جدید به فعالیت خود ادامه می دهد و مجری برنامه the voice شخصی به نام کارسون دالی می باشد. همراه جدیدترین اخبار سلبریتی ها باشید.

مجری برنامه the voice کیست؟

برنامه د ویس به انگلیسی (The Voice) یک برنامه‌ تلویزیونی جذاب و پربیننده، محصول شبکه تلویزیونی ان‌ بی‌ سی (NBC) آمریکا است. این برنامه در تاریخ 26 آوریل 2011 با هدف پیدا کردن ستاره جدید موسیقی آغاز شد و در حال حاضر به عنوان یکی از برنامه‌ های پرمخاطب و مشهور ادامه دارد و از محبوب‌ ترین برنامه‌ ها در تلویزیون آمریکا به شمار می رود. هدف این برنامه کشف بهترین خواننده در آمریکا باتوجه به رأی بینندگان است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مجری برنامه the voice کارسون دالی است.

اطلاعاتی در رابطه با مجری برنامه the voice کارسون دالی

در رابطه با کارسون دالی بهتر است که بدانید، او مجری تلویزیون، مجری رادیو و هم چنین تهیه‌ کننده آمریکایی است که در تاریخ ۲۲ ژوئن ۱۹۷۳ در سنتا مونیکا، کالیفرنیا، آمریکا به دنیا آمده است. کارسون دالی در سال ۲۰۰۲ با پیوستن به شبکه ان‌ بی‌ سی توانست جایگاه خوبی را در حرفه خود بدست آورد و در حال حاضر باتوجه به این که مجری برنامه the voice می باشد، توانسته به اوج شهرت و معروفیت خود برسد.

داوران برنامه د ویس چه کسانی هستند؟

بهتر است که بدانید این برنامه جذاب و پرطرفدار چندین داور دارد که معمولا داور های این برنامه مشاهیر و معروف‌ ترین خوانندگان آمریکایی هستند. به طور معمول داوران مسابقه پشت به شرکت‌ کننده می‌ نشینند و تنها به صدای شرکت‌ کننده گوش می‌ دهند و اگر صدای شرکت‌ کننده نظر آن‌ ها را جلب کند با فشار دادن دکمه ای که در جلوی صندلی آن‌ ها قرار دارد، صندلی می‌چرخد و به سمت خواننده می‌ ایستد. حال در ادامه قرار است به معرفی داوران این برنامه بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آریانا گرانده

آریانا گرانده متولد 26 ژوئن 1993 در بوکا راتون، فلوریدا, ایالات متحده است. او خواننده، ترانه‌ نویس و هم چنین بازیگر آمریکایی است که حرفه خود را در سال 2008 و از سن 15 سالگی در نمایش موزیکال 13در تئاتر برادوی شروع کرد و در حال حاضر به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی رسیده است و یکی از داوران برنامه the voice هم می باشد که در کنار مجری برنامه the voice به فعالیت می پردازد.

جنیفر هادسون

جنیفر هادسون یکی دیگر از داوران برنامه the voice می باشد. جنیفر هادسون بازیگر، خواننده و مدل آمریکایی است که در تاریخ 12 سپتامبر 1981 در شیکاگو، ایلینوی، آمریکا به دنیا آمده است.

شکیرا

شکیرا ایزابل مبارک ریپل که معمولا با نام شکیرا شناخته می شود، متولد 2 فوریه 1977 در بارانکیلا، کلمبیا است. او خواننده و ترانه‌ نویس می باشد که برای اولین بار در 13سالگی ترانه خود را زیر نظر سونی میوزیک کلمبیا ضبط کرد و به این گونه فعالیت خود را شروع کرد. در حال حاضر از شکیرا با عنوان (ملکه موسیقی لاتین) یاد می‌ شود که طرفداران بسیار زیادی دارد و برای تنوع‌ پذیری در زمینه موسیقی معروف است. شکیرا یکی دیگر از داور های این برنامه پرمخاطب می باشد.

نیک جوناس

نیک جوناس متولد 16 سپتامبر 1992 در دالاس، تگزاس، ایالات متحده است. او خواننده، ترانه‌ سرا و هم چنین بازیگر می باشد که از سال 2000 میلادی فعالیت خود را شروع کرده است. جوناس بازیگری را از هفت سالگی شروع کرد و هم چنین اولین تک‌ آهنگ خود را در سال 2002 منتشر کرد. او در این مدت به یکی از چهره‌ های مشهوری تبدیل شده است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. نیک جوناس از یکی دیگر از داوران این برنامه می باشد.

جان لجند

جان راجر استپنز که با نام هنری جان لجند (John Legend) شناخته می شود، متولد 28 دسامبر 1978 در اهایو، آمریکا است. او خواننده و ترانه‌سرا و هم چنین بازیگر است که از سال 2004 میلادی تا به اکنون مشغول فعالیت بوده‌ است. جان لجند به نه جایزه گرمی و یک جایزه گلدن گلوب و هم چنین یک جایزه اسکار دست یافته‌ است. او یکی دیگر از داوران این برنامه محبوب می باشد که در کنار مجری برنامه the voice به فعالیت می پردازد.

داور اصلی برنامه د ویس کیست؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، برنامه د ویس یک برنامه تلویزیونی محصول شبکه تلویزیون ان‌ بی‌ سی آمریکا است که هدف این برنامه کشف بهترین خواننده در این کشور بر پایه رای بینندگان است. حال در هر فصل این برنامه همواره چهار مربی و یا همان داور حضور دارند. این موضوع را هم باید افزود که داوران این برنامه سلبریتی ها و افراد مشهوری می باشند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارند. حال برای برخی از افراد سوالی که به وجود می آید، این است که داور اصلی این برنامه کیست؟ در این باره بهتر است که بدانید داور اصلی این برنامه بلیک شلتن می باشد، چرا که او تنها داوری است که در تمام فصل های این برنامه حضور داشته است.

حال در رابطه با بلیک شلتن بهتر است که بدانید بلیک تلیسن شلتون متولد 18 ژوئن 1976 در ایدا، اکلاهما، ایالات متحده آمریکا است. او خوانندهٔ سبک کانتری و شخصیت تلویزیونی آمریکایی است که از سال 2001 فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر بلیک شلتن با حضور در برنامه the voice به عنوان داور توانسته به اوج شهرت خود برسد و طرفداران زیادی را نیز بدست آورده است.

آیا مجریان برنامه the voice در هر فصل تغییر می کنند؟

بهتر است که بدانید تغییر داوران The Voice به ماهیت این برنامه مربوط می شود. از آن جایی که این برنامه با آوردن تعدادی از محبوب ترین هنرمندان به عنوان داور پیشرفت می کند، حفظ پنل کار دشواری است و باتوجه به این که بیشتر اوقات، هنرمندان وقت کافی برای ماندگاری در این برنامه را ندارند. به همین دلیل به طور معمول در هر فصل داوران این برنامه تغییر می کند.

عکس مجریان برنامه the voice را در کجا مشاهده کنیم؟

در قسمت قبل به معرفی مجری برنامه the voice پرداختیم. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر مجری برنامه the voice بپردازند. در این باره بهتر است که بدانید روش های متعددی برای جستجو و مشاهده تصاویر مجری این برنامه وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود و یا حتی عباراتی همچون تصاویر مجری برنامه the voice را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

عکس داوران برنامه د ویس را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که بیان کردیم داوران این برنامه افراد معروف و سرشناسی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. از این رو تا به اکنون عکس های بی شماری از آن ها منتشر شده است و به همین دلیل جستجو و مشاهده عکس های داوران برنامه د ویس راحت و آسان می باشد. حال اگر شما به اینترنت مراجعه نمایید و نام داوران این برنامه را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. هم چنین با مراجعه به شبکه های مجازی هر کدام از این داوران مانند اینستاگرام آن ها نیز می‌ توانید عکس های با کیفیتی از این افراد را مشاهده کنید.

مجری برنامه the voice ایرانی کیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی است برنامه‌ ای به نام the voice persian و یا همان صدای برتر راه اندازی شده است که همانند برنامه آمریکایی می باشد. حال خیلی از افراد کنجکاو هستند تا در رابطه با مجری برنامه the voice persian اطلاعاتی را بدست آورند. از این رو سوالی که برای آن ها به وجود می آید، این است که مجری برنامه the voice persia کیست؟ در این باره بهتر است که بدانید اسم مجری برنامه the voice persia حامد نیک پی است. او متولد 20 مهر 1356 در تهران می باشد و فارغ التحصیل لیسانس موسیقی از دانشگاه سوره است که از نوازندگی سه تار فعالیت خود را شروع کرد و با خوانندگی شناخته شد.

حال اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با مجری برنامه صدای برتر بدست آورید و یا حتی به مشاهده تصاویر مجری برنامه the voice mbc persia بپردازید، پیشنهاد می کنیم به اینترنت مراجعه نمایید.

داوران برنامه د ویس ایرانی کدامند؟

در قسمت قبل به معرفی مجری the voice persia پرداختیم. حال این موضوع را هم باید افزود که این برنامه چهار داور به نام های کامیار، سوگند، بیژن مرتضوی و لیلا فروهر دارد که هر چهار نفر آن ها که در مسابقه the voice ایرانی حضور دارند از خوانندگان موفق و برجسته کشورمان محسوب می شوند. همچنین مطالعه مقاله سوگند در برنامه the voice را پیشنهاد می کنیم.

سوالات متداول

  1. مجری برنامه the voice کیست؟

    کارسون دالی متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۷۳ در سنتا مونیکا، کالیفرنیا، آمریکا است و در حال حاضر مجری برنامه the voice می باشد.

  2. چگونه می توان به مشاهده تصاویر مجری برنامه the voice پرداخت؟

    برای مشاهده تصاویر مجری برنامه the voice کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید تا به این گونه با نتایج خوبی رو به رو شوید.

  3. داوران برنامه the voice چه افرادی هستند؟

    بهتر است که بدانید آریانا گرانده، جنیفر هادسون، شکیرا، نیک جوناس و جان لجند در حال حاضر داوران برنامه the voice هستند.

3.3/5 - (15 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.