طلاق سامی لو و رها وانتونز و جدایی رها از این گروه

به ایرانیان سلبریتی مرجع جدیدترین اخبار سلبریتی ها خوش آمدید. طبق خبر فوری وبسیار مهمی که بدستمان رسیده، طلاق سامی لو و رها وانتونز به زودی رخ خواهد داد و این دو خواننده محبوب گروه وانتونز از یکدیگر جدا خواهند شد!

ویدئو طلاق سامی لو و رها وانتونز و جدایی رها از این گروه

طلاق سامی لو و رها وانتونز و جدایی رها از این گروه

چه ماجرایی باعث کات کردن سامی لو و رها شده است؟

هنوز خبر دقیقی در این مورد نداریم ولی احتمال داده می شود که سامی به رها خیانت کرده باشد. همچنین از قبل حاشیه هایی مربوط به اختلاف رها با سایر اعضای گروه وانتونز مطرح شده بود. اگر اطلاع ندارید باید بگوییم وانتونز یکی از گروه های محبوب رپ فارسی می باشد که از چهار عضو آرتا، کوروش، سامی و رها تشکیل شده است. تمامی این اعضا پارتنرهای معروفی هم دارند که همگی در یوتیوب بسیار پرطرفدار هستند.

سرنوشت وانتونز پس از این جدایی

وضعیت تمام اعضای گروه وانتونز این روزها بسیار پیچیده است. در وحله اول کات کردن آرتا و ربکا رخ داد که یکی از جنجالی ترین اخبار رسانه ها بود که ایرانیان سلبریتی آن را برای اولین بار منتشر کرد. پس از این خبر خیانت کوروش به هلیا منتشر شد که البته این زوج با بخشش هلیا تصمیم گرفتند کنار یکدیگر بمانند. حالا هم ماجرای طلاق سامی لو و رها رخ داد و احتمالا وضعیت اعضای گروه وانتونز بسیار پیچیده شود.

طلاق سامی لو و رها چه زمانی قطعی خواهد شد؟

هنوز خبر دقیقی در مورد اینکه آیا آنها هم اکنون طلاق گرفته اند یا نه در اختیار نداریم. به دلیل وضعیت ایران اعضای این گروه سعی می کنند از حاشیه دوری کنند و از همین رو اخبار مرتبط با آنها کمتر منتشر می شود. اما ما در رسانه ایرانیان سلبریتی وظیفه خود می دانیم اخبار سلبریتی ها را در کمترین زمان و برای اولین بار در اختیار شما قرار دهیم.

این خبر چقدر مورد تایید است؟

رسانه ایرانیان سلبریتی این خبر را به صورت 100% تایید می کند. به طور کلی رسانه ما شایعات را منتشر نخواهد کرد و فقط اخبار قطعی و دارای ارزش انتشار را ارائه می کند. از همین رو شما می توانید مطمئن باشید تمامی اخبار منتشر شده از سمت سایت دارای اعتبار هستند.

4.4/5 - (7 امتیاز)
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.