سروش هیپ هاپولوژیست کیست؟ بیوگرافی و ماجراهای مدرک دکتر رپ فارس

هیپ هاپولوژیست یکی از رپر های نسل جدید است که با توجه به آهنگ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است و هم چنین حواشی پیرامون اش این روز ها به شهرت زیادی رسیده است.

هیپ هاپولوژیست کیست؟

هیپ هاپولوژیست کیست؟

در صنعت موسیقی سبک رپ جایگاه ویژه‌ ای دارد و این روز ها خیلی از مردم به ویژه جوانان دهه هفتاد و دهه هشتاد علاقه‌ بسیار زیادی به این سبک دارند و هم چنین خیلی از خوانندگان در این سبک فعالیت می کنند که به آن ها رپر گفته می شود. حال برخی از آن ها توانسته اند در این سبک به شهرت نسبتاً خوبی نیز برسند که یکی از آن ها هیپ هاپولوژیست نام دارد. حال اگر می خواهید در رابطه با هیپ هاپولوژیست بیوگرافی او اطلاعات جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

سروش هیپ هاپولوژیست یکی از رپران نسل جدید است و به عنوان رپر نسل 4 شناخته می‌ شود. وی متولد 12 دی 1377 در ایران می باشد. او فعالیت خود را از سال 1398 در مارکت موسیقی رپ شروع کرده است. جالب است که بدانید سروش مدت‌ ها قبل یک ویدیو از خود در شبکه های مجازی منتشر کرد که این ویدیو با استقبال بسیار خوبی رو به‌ رو شد و به این گونه باعث شد تا او فعالیت خود را به صورت گسترده و حرفه ای تری در خوانندگی و در سبک رپ شروع کند. این رپر جوان و تازه کار این روز ها توانسته طرفداران زیادی را نیز به دست آورد.

معرفی صدف دوست دختر هیپ هاپولوژیست

با توجه به این که در حال حاضر هیپ هاپولوژیست به شهرت بسیار زیادی رسیده است و در میان علاقمندان به رپ طرفداران فراوانی را به دست آورده است. به همین دلیل این روزها خیلی از طرفداران او تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه‌ ای او در مورد زندگی شخصی این رپر نیز اطلاعاتی را به دست آورند. حال این موضوع باعث شده تا گاهی اوقات حاشیه‌ هایی در پیرامون زندگی شخصی و روابط خصوصی این رپر نسل چهارمی به وجود آید.

گفتنی است با این که این رپر معروف تا به اکنون هیچگونه تصویری از پارتنر خود را در صفحه شخصی اش منتشر نکرده است و یا در مورد پارتنرش صحبتی نکرده است. اما با این حال مدتی قبل تصاویر او زمانی که در مشهد و در کنار دوست دخترش بوده است توسط توسط پاپاراتزی‌ های اینترنتی گرفته شده و در فضای مجازی منتشر شده است.

این موضوع باعث شد تا پارتنر این رپر نسل چهارمی در کانون توجهات قرار گیرد. پس از آن باتوجه به جستجو و تحقیقات انجام شده مشخص شد که این رپر با شخصی به نام صدف وارد رابطه عاشقانه شده است. البته ناگفته نماند که اطلاعات بیشتری در مورد صدف دوست دختر فعلی این رپر در دسترس نمی باشد.

معروف ترین آهنگ های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

این رپر جوان و با استعداد اهل ایران از زمانی که فعالیت خود را در خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است تا به اکنون آهنگ های متعددی را منتشر کرده است که اکثر آهنگ های او با استقبال خوب طرفدارانش نیز رو به رو شده اند. حال در این قسمت قرار است به معرفی معروف ترین و بهترین آهنگ های این رپر بپردازیم، از این رو پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

5am

خیلی از افراد بر این باورند که این رپر معروف با انتشار آهنگ 5am توانست به شهرت زیادی برسد، چرا که این آهنگ دارای بیت های بسیار قوی است و پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه نسل جوان قرار گرفت و پس از انتشار واکنش های مثبت زیادی را نیز در بر داشت. حال برای دانلود آهنگ هیپ هاپولوژیست 5am می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

نباید

آهنگ نباید هیپ هاپولوژیست یکی از بهترین آهنگ های این رپر جوان است. این آهنگ پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفدارانش قرار گرفت و خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ بیان کردند که سروش در سبک رپ استعداد بسیار خوبی دارد.

آژیر

می توان به جرات بیان کرد که آهنگ هیپ هاپولوژیست آژیر یکی از بهترین آهنگ های این رپر جوان به شمار می‌ رود. این آهنگ پس از انتشار مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت و خیلی از افراد پس از شنیدن این آهنگ به تعریف و تمجید آن پرداختند. این ترک جذاب و شنیدنی را نیز می‌ توانید از طریق سایت های موسیقی به راحتی جستجو و دانلود نمایید.

قرص

اگر تمایل دارید یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های این رپر را دانلود نمایید پیشنهاد می کنیم تا آهنگ هیپ هاپولوژیست قرص را دانلود کنید. این آهنگ پس از انتشار مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت و یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های این رپر جوان می باشد.

کاردی

کاردی

آهنگ کاردی یکی از آهنگ های پرطرفدار و محبوب این رپر جوان به شمار می رود که مورد تعریف و تمجید خیلی از شنوندگان قرار گرفته است.

رز

از نظر هیپ هاپولوژیست آهنگ رز یکی از بهترین آهنگ های او می باشد. این آهنگ نیز همانند خیلی از آهنگ های دیگر او پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت. برای دانلود این آهنگ و یا حتی دانلود متن آهنگ رز هیپ هاپولوژیست می توانید به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

ماشاالله

خیلی از مردم با شنیدن ترک ماشاالله طرفدار این رپر جوان اهل ایران شدند، چرا که آهنگ ماشالله یکی از قوی ترین ترک های این رپر به شمار می‌ رود که پس از انتشار مورد تعریف خیلی از مردم قرار گرفت.

12 سال پیش

آهنگ 12 سال پیش یکی دیگر از آهنگ های پرطرفدار و محبوب این رپر جوان به شمار می‌ رود که پس از انتشار مورد تعریف و تمجید خیلی از شنوندگان قرار گرفت.

دوکی

یکی از آهنگ های جنجالی این رپر جوان که پس از انتشار مورد توجه خیلی از شنوندگان قرار گرفت و سر و صدای زیادی را به پا کرد دوکی نام دارد که پس از انتشار حواشی زیادی را نیز به وجود آورد.

یکی در میزنه

از دیگر آهنگ های معروف و شنیدنی این رپر تازه کار می توان به آهنگ یکی در میزنه اشاره کرد. این آهنگ یکی از بهترین و پرطرفدارترین اهنگ های این رپر به شمار می رود که تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرده بود. حال می توانید برای دانلود این آهنگ جدید هیپ هاپولوژیست به سایت های موسیقی مراجعه نمایید.

لیست آلبوم های هیپ هاپولوژیست

اگر از طرفداران این رپر تازه کار و با استعداد هستید. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید هیپ هاپولوژیست علاوه بر این که تا به اکنون سینگل ترک های متعددی منتشر کرده است به انتشار آلبوم‌ هایی نیز پرداخته است. این رپر با استعداد با انتشار آلبوم‌ هایش توانسته به میزان شهرت و محبوبیت خود بیفزاید و مخاطبان و طرفداران بیشتری را هم به دست آورد. حال در ادامه قرار است به معرفی آلبوم‌ های این رپر بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم همراه ما باشید. این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود آلبوم هیپ هاپولوژیست می توانید به سایت‌ های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

کپسول

این رپر جوان و تازه کار اولین آلبوم خود به نام کپسول را در تاریخ 3 دسامبر 2022 منتشر کرد این آلبوم دارای 7 ترک می‌ باشد. حال گفتنی است زمانی که این رپر آلبوم کپسول را منتشر کرد این آلبوم مورد استقبال خیلی از شنوندگان قرار گرفت. هم چنین از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد. هیپهاپولوژیست با انتشار این آلبوم توانست توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند و به شهرت خوبی رسید.

نسخه

بهتر است بدانید که هیپاپولوژیست در تاریخ 15 ژوئیهٔ 2023 با همکاری اشکان کاگان آلبومی به نام نسخه را منتشر کردند این آلبوم دارای 21 ترک می‌ باشد. هم چنین بهتر است بدانید که ترک‌ های معروف این دو رپر همچون ترک od، ترک داستان، ترک Yallah و ترک بانک نیز در این آلبوم قرار دارند. خیلی از افراد پس از شنیدن این آلبوم به تعریف و تمجید از آن پرداختند و این دو رپر را مورد ستایش قرار دادند.

لیک شت

گفتنی زمانی که ترک نسخه از هیپاپولوژیست و اشکان کاگان مورد استقبال خیلی از علاقه‌ مندان به رپ قرار گرفت. به همین دلیل این دو رپر تصمیم گرفتند تا آلبوم دوم خود را منتشر کنند. این آلبوم لیک شت نام دارد که در تاریخ 20 آوریل 2023 با 12 ترک منتشر شد. این موضوع را هم باید افزود که ترک‌ های معروف این دو رپر همچون ترک یکی در میزنه، ترک مون و ترک آل استار نیز در این آلبوم قرار دارند.

هیپ هاپولوژیست چه حاشیه هایی داشته است؟

هیپ هاپولوژیست چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به این که سبک رپ بسیار محبوب و پرطرفدار است، از این رو خیلی از مردم و جوانان این سبک را دنبال می‌ کنند و به همین دلیل در پیرامون خیلی از خوانندگان این سبک حاشیه هایی مشاهده می شود، چرا که گاهی اوقات منابع اطلاعاتی آن ها توسط برخی از کاربران از طریق شبکه های مجازی منتشر می‌شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این دسته از افراد شده است که این موضوع شامل هیپ هاپولوژیست نیز می باشد. البته ناگفته نماند که خیلی از افراد بیان کرده اند که سروش برای این که به سرعت شناخته شده و مطرح شود و آهنگ های او مورد توجه مردم قرار گیرد، حاشیه هایی را به وجود می آورد و یا در حواشی قرار می‌ گیرد که البته این موضوع باعث شهرت بیشتر او نیز شده است.

با این حال در پیرامون این رپر نسل 4 نیز هر از گاهی حاشیه‌ هایی مشاهده می‌شود که از مهم‌ترین حواشی او می توان به مواردی از جمله: دعوا و درگیری هایی که او با سایر رپران دیگر داشته است، دیس و دیس بک هایی که بین او و سایر رپران منتشر شده است، فیت هایی که این رپر منتشر کرده است، روابط شخصی او، خداحافظی سروش از دنیای خوانندگی، مهاجرت او به خارج از کشور و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد. البته ناگفته نماند که یکی از مهم‌ترین حواشی که مدتی قبل این رپر به وجود آورد و باعث شد تا برخی از طرفدارانش را از دست دهد درگیری اش با برخی از رپران نسل یک از جمله امیر تتلو، حصین و حسین تهی بوده است. جریان این درگیری از آن جایی شروع شد که او در یکی از لایو های خود به فحاشی به امیر تتلو پرداخت. بعد از آن، این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که چندین کا از فالوور های این رپر جوان کاسته شد و هم چنین او محبوبیتش را در بین خیلی از مردم از دست داد.

هیپ هاپولوژیست کجا زندگی می کند؟

هیپ هاپولوژیست کجا زندگی می کند؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از مردم به ویژه طرفداران این رپر به وجود می‌ آید، این است که در حال حاضر او کجا زندگی می کند؟ در این باره بهتر است که بدانید با این که شایعات متعددی در رابطه با این که سروش همانند خیلی از رپران دیگر از ایران مهاجرت کرده است تا به این گونه بتواند به صورت آزادانه و حرفه ای در موسیقی و سبک رپ فعالیت خود را ادامه دهد، در شبکه های مجازی مشاهده می شود. اما در این باره بهتر است که بدانید این رپر تازه کار تا به اکنون از ایران مهاجرت نکرده است و در حال حاضر ساکن شمال ایران است و در ایران به فعالیت‌های خود می‌ پردازد.

درآمد هیپ هاپولوژیست چقدر است؟

سروش تا به اکنون در هیچ کدام از صحبت‌ های خود در مورد میزان درآمدش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد. اما با این حال بهتر است که بدانید به طور معمول تمام رپران از طریق فروش آلبوم ها و ترک‌ هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت و فروش بلیط های کنسرت درآمدزایی می‌کنند. البته ناگفته نماند با توجه به این که سروش یکی از رپران جدید به شمار می‌ رود، به همین دلیل در حال حاضر از طریق حرفه اش درآمد آنچنانی ندارد و برخی از منابع بیان کرده اند که او از طریق بیزینس های دیگری که در کنار حرفه اش برای خود راه اندازی کرده است، این‌ روز ها درآمدزایی می کند.

هیپ هاپولوژیست با چه رپرهایی همکاری داشته است؟

گفتنی است که این روزها خیلی از رپرهای نسل چهار برای این که بتوانند در میان مردم به شهرت برسند. هم چنین در دنیای رپ جایگاه ویژه‌ ای از آن خود کنند به همکاری با رپرهای دیگر می پردازند. حال این موضوع شامل هیپ هاپولوژیست رپر نسل چهار نیز می باشد. این رپر با همکاری با سایر خوانندگان و رپرهای دیگر توانسته به شهرت بسیار خوبی برسد. هم چنین بازدید موزیک‌ هایش را افزایش دهد. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که این رپر تا به اکنون با کدام رپرهای دیگری همکاری داشته است اطلاعاتی را قرار دهیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اشکان کاگان

اشکان کاگان یکی دیگر از رپرهای نسل چهار به شمار می‌ رود که از دوستان صمیمی هیپ هاپولوژیست نیز می‌ باشد. حال گفتنی است که این دو رپر تازه کار تا به اکنون همکاری‌ های بسیار متعددی با یکدیگر داشته اند. آن ها با همکاری با یکدیگر توانسته اند به میزان شهرت و معروفیت خود بیفزایند. حال از معروف‌ ترین فیت‌ های این دو رپر می‌ توان به آهنگ کاگان و هیپ هاپولوژیست شنبه، آهنگ کاگان و هیپ هاپولوژیست کاردی، آهنگ کاگان هیپ هاپولوژیست نبض و غیره اشاره کرد.

بهزاد لیتو

بهزاد لیتو یکی از معروف‌ ترین رپرهای حال حاضر در کشورمان به شمار می‌ رود که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. حال گفتنی است که مدتی قبل فعالیت‌ های هیپ هاپولوژیست توجه بهزاد لیتو را به سمت خود جلب کرد تا جایی که آن ها همکاریی‌ شان را با یکدیگر شروع کردند. حال این دو رپر معروف تا به اکنون فیت‌ های جذاب و شنیدنی همچون ترک 12 سال پیش و ترک ترپ لایف را منتشر کرده اند.

سپهر خلسه

سپهر خلسه یکی از رپرهای قدیمی و مشهور ایرانی است که علاقه زیادی به انتشار فیت دارد. حال این موضوع باعث شده است تا خلسه همکاری اش را با این رپر نسل چهارمی نیز شروع کند. گفتنی است که این دو رپر تا به اکنون با همکاری یکدیگر آهنگ‌ هایی همچون گیزه را منتشر کرده اند. این آهنگ پس از انتشار از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد.

پیج اینستاگرام هیپ هاپولوژیست چیست؟

پیج اینستاگرام هیپ هاپولوژیست چیست؟

این روز ها اکثر رپران در اینستاگرام که یکی از شبکه های مجازی محبوب است فعالیت می‌ کنند تا به این گونه بتوانند به معرفی آثار جدید خود بپردازند، با مخاطبانشان در ارتباط باشند و هم چنین به شهرت و معروفیت خود بیفزایند که این موضوع شامل رپران نسل جدید مانند هیپ هاپولوژیست نیز می‌ باشد. بهتر است که بدانید او مدت‌ ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرده است و از آن زمان به بعد در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد و هم چنین توانسته فالووران زیادی را نیز به دست آورد. او از طریق این شبکه به معرفی آثار جدیدش می پردازد و با مخاطبانش نیز در ارتباط است.

حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام او کافیست تا عبارت (hiphopologist) را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا به این گونه پیج او برای شما نمایش یابد. حال این موضوع را هم باید افزود که با دنبال کردن پیج اینستاگرام این رپر جوان و با استعداد اهل ایران می توانید از جدید ترین اخبار او مطلع شوید و هم چنین به مشاهده عکس هایی که او برای مخاطبانش منتشر می‌ کند بپردازید.

عکس های هیپ هاپولوژیست را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این که سروش یکی از رپران با استعداد اهل ایران است که تا به اکنون ترک های خوبی را منتشر کرده است و هم چنین درگیری هایی که مدتی است با برخی از رپران نسل یک مانند امیر تتلو داشته است، به یکی از معروف ترین و پرحاشیه ترین رپران نسل 4 تبدیل شده است که خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این رپر بپردازند و به این گونه بیشتر با هیپ هاپولوژیست آشنا شوند.

حال در این باره بهتر است که بدانید اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارتی از جمله تصاویر هیپ هاپولوژیست را جستجو کنید با نتایج جالبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از این رپر تازه کار برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین ناگفته نماند که علاوه بر اینترنت اگر به شبکه‌های مجازی سروش مانند اینستاگرام او مراجعه نمایید نیز می توانید عکس های با کیفیتی از این رپر را به راحتی مشاهده نمایید.

هیپ هاپولوژیست تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

هیپ هاپولوژیست تا کنون چه کنسرت هایی برگزار کرده است؟

به طور معمول اکثر خوانندگان در کشور های مختلف برای طرفداران و مخاطبانشان هر از گاهی کنسرت های جذابی را برگزار می کنند که اکثر این کنسرت ها با استقبال خوبی نیز رو به رو می شوند. البته در رابطه با هیپ هاپولوژیست بهتر است که بدانید از آن جایی که او ساکن ایران است و فعالیت‌های خود را در ایران انجام می دهد و از آن جایی که در ایران فعالیت در سبک رپ غیرمجاز است، به همین دلیل او تا به اکنون هیچ گونه کنسرتی را در داخل ایران برای مخاطبانش برگزار نکرده است. اما بیان شده است که هیپ هاپولوژیست قرار است در آینده نه چندان دور کنسرتی را برای طرفدارانش در خارج از کشور برگزار کند.

همسر هیپ هاپولوژیست کیست؟

برای خیلی از مخاطبان و طرفداران این رپر سوالی که به وجود می‌آید، این است که همسر سروش کیست؟ و یا این که او در حال حاضر با چه کسی در ارتباط است؟ بهتر است که بدانید سروش در صحبت‌ های خود فقط در مورد حرفه اش و فعالیت هایی که قرار است در آینده انجام دهد صحبت می کند و از همان ابتدا حرفه اش را از زندگی شخصی اش جدا نگه داشته است. به همین دلیل در رابطه زندگی شخصی او و روابطش اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. اما با این حال برخی از منابع بیان کرده اند که سروش تا به اکنون ازدواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد.

معروف ترین دیس های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

در دنیای رپ هر چند وقت یک بار درگیری هایی بین برخی از رپران با یکدیگر مشاهده می شود که گاهی اوقات این درگیری‌ ها تا جایی ادامه پیدا می‌ کند که منجر به انتشار دیس و دیس بک هایی بین رپران با یکدیگر می شود که این موضوع شامل هیپ هاپولوژیست نیز بوده است. بهتر است که بدانید هیپ هاپولوژیست از زمانی که فعالیت خود را در موسیقی شروع کرده است تا به اکنون با برخی از رپران دیگر درگیری هایی داشته است که گاهی اوقات این درگیری ها منجر به انتشار دیس و دیس بک هایی بین او و سایر رپران شده است. حال از معروف‌ترین دیس های این رپر معروف می توان به آهنگ (دیس) که این آهنگ را خطاب به دانیال عضو گروه شایع خوانده و منتشر کرده است، اشاره کرد.

هیپ هاپولوژیست تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

هیپ هاپولوژیست تا کنون با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

همکاری رپر ها با یکدیگر در ساخت و انتشار یک آهنگ مشترک همیشه مورد استقبال مردم به ویژه طرفداران آن ها قرار گرفته است. از این رو مشاهده می شود که هر چند وقت یک بار برخی از رپران با همکاری یکدیگر آهنگ هایی را منتشر می کنند. حال این موضوع را هم باید افزود که این روز ها در بین رپران تازه کار و نسل جدید نیز همکاری های جذابی مشاهده می شود که حتی برخی از آن ها با نسل‌ های قبلی هم اهنگ های مشترکی را خوانده و منتشر کرده اند که این موضوع شامل هیپ هاپولوژیست نیز بوده است. او تا به اکنون همکاری های جذابی با برخی از رپران هم نسل خود و یا رپران معروف و شناخته شده دیگر داشته است که این همکاری ها باعث شهرت بیشتر او نیز شده است.

حال اگر طرفدار این رپر تازه کار هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او تا به اکنون با رپران دیگری از جمله: بهزاد لیتو، کاگان، کچی بیتز و … همکاری های جذاب و شنیدنی داشته است. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود هر کدام از فیت های هیپ هاپولوژیست کافیست تا به سایت های موسیقی که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

اولین آهنگ هیپ هاپولوژیست چه نام داشت؟

هیپ هاپولوژیست یکی از رپران با استعداد اهل ایران است که مدت زمان نسبتا کوتاهی است که فعالیت خود را در خوانندگی و سبک رپ شروع کرده است و از این رو نام او در لیست رپران نسل 4 قرار گرفته است. حال این موضوع را هم باید افزود او قبل از این که به صورت حرفه ای و جدی فعالیت های خود را در خوانندگی شروع کند، آهنگ هایی را خوانده است. اما بهتر است که بدانید او با ترک آدم فضایی به صورت جدی فعالیت خود را در دنیای خوانندگی شروع کرد و از این رو می توان این گونه بیان کرد که اولین آهنگ او آدم فضایی نام دارد. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که برای دانلود آهنگ های هیپ هاپولوژیست می توانید به سایت های موسیقی که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.

ماجرای درگیری هیپ هاپولوژیست و گاد پوری چه بود؟

هیپ هاپولوژیست و پوری هر دو از رپرهای نسل چهار هستند. این دو رپر تقریباً از بهترین رپرهای نسل جدید به شمار می‌ روند که تا به اکنون آثار متعددی را منتشر کرده اند. حال این موضوع را باید افزود که این دو رپر در گذشته از دوستان یکدیگر به شمار می‌ رفتند و حتی با همکاری یکدیگر آهنگ‌ هایی را منتشر کرده بودند و برای هم احترام قائل بودند. اما مدتی قبل به یکباره دعوا و درگیری این دو رپر حاشیه‌ های بسیار زیادی را در دنیای رپ فارسی به وجود آورد.

ماجرای درگیری این دو رپر از زمانی شروع شد که هیپ هاپولوژیست از ترک اتحاد تتلو و پیشرو و حصین و حسین تهی خط خورد. بعد از آن پوری سعی کرد تا به جای هیپ هاپولوژیست در این آهنگ حضور داشته باشد و به همین دلیل سمت حسین تهی را گرفت. این موضوع باعث شد تا اولین جرقه اختلاف این دو رپر زده شود.

پس از این دو رپر تیکه هایی در ترک هایشان به هم انداختند تا این که ترک بزکش آمد. پس از این ترک هیپ هاپولوژیست 2 ترک منتشر کرد و در فری استایل نردبون نیز جواب پوری را داد. البته ناگفته نماند که پوری نیز پس از چندین ساعت موزیک ویدیو tttpttt را منتشر کرد. در حال حاضر این دو رپر با یکدیگر آشتی نکرده اند و هنوز هم درگیری‌ های متعددی بین آن ها مشاهده می‌ شود.

نظر رپرهای نسل 1 در خصوص هیپ هاپولوژیست چه بوده است؟

با توجه به این که هیپ هاپولوژیست از استعداد بسیار خوبی در رپ کردن برخوردار است. هم چنین در کنار آن معمولاً موزیک‌ های بسیار قوی و گنگ منتشر می‌ کند. به همین دلیل این روزها او توجه خیلی از رپرهای دیگر را به سمت خود جلب کرده است. حال این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون برخی از رپرهای نسل یک از استعداد این رپر جوان سخن گفته اند. اما او را یک شخصیت منفور می‌ دانند چرا که با حاشیه سازی سعی در بالا آمدن و به شهرت رسیدن دارد.

بررسی فعالیت هیپ هاپولوژیست در یوتیوب

مدتی است که این رپر جوان فعالیت خود را در شبکه یوتیوب شروع کرده است. حال گفتنی است که او معمولا موزیک‌ های خود را در چنل یوتیوبش آپلود می‌ کند. حال اگر تمایل دارید تا به گوش کردن آهنگ های هیپ هاپولوژیست به ویژه آهنگ‌ های معروف او همچون آهنگ هیپ هاپولوژیست قرص، آهنگ هیپ هاپولوژیست دریا کنار و غیره بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا چنل یوتیوب هیپ هاپولوژیست را سابسکرایب کنید.

فعالیت هیپ هاپولوژیست در هلال احمر

بهتر است بدانید مدتی قبل یک ویدیو کوتاه از این رپر تازه کار در حالی که لباس‌ های مخصوص بر تن کرده بود و در هلال احمر حضور داشت در رسانه ها منتشر شد. در این ویدیو این رپر در کنار سایر اعضای هلال احمر در کنار مردم در حال صحبت است. هم چنین در قسمتی از ویدیو این رپر در حال صحبت و معاینه یکی از مریض ها می باشد.

حال ناگفته نماند که بعد از حواشی به وجود آمده در مورد این ویدیو خیلی از کاربران بیان کردند که این رپر تنها برای جلب توجه و حاشیه سازی در هلال احمر حضور یافته است. اما در مقابل برخی دیگر بیان کردند که او در زمینه امدادرسانی تخصص دارد. به هر حال هیپ هاپولوژیست در مورد این ویدیو تا به اکنون صحبتی نکرده است.

سوالات متداول

هیپ هاپولوژیست کیست؟

سروش هیپ هاپولوژیست متولد 12 دی 1377 در ایران می باشد، او یکی از رپران نسل جدید است و فعالیت خود را از سال 1398 در مارکت موسیقی رپ شروع کرده است و این روز ها به یکی از رپران با استعداد تبدیل شده است که توانسته طرفداران زیادی را نیز به دست آورد.

معروف ترین و بهترین آهنگ های هیپ هاپولوژیست کدامند؟

از معروف ترین و بهترین آهنگ های هیپ هاپولوژیست می توان به: 5am، نباید، آژیر، قرص، کاردی، رز، ماشاالله، 12 سال، پیش، دوکی و یکی در میزنه اشاره کرد.

آیا هیپ هاپولوژیست ساکن خارج از کشور است؟

برخی از افراد تصور می‌کنند که هیپ هاپولوژیست ساکن خارج از کشور است، اما او در حال حاضر ساکن شمال کشور است و در ایران به فعالیت های خود می پردازد.

هیپ هاپولوژیست تا به اکنون با کدام رپران همکاری داشته است؟

او تا به اکنون با رپرانی مانند: بهزاد لیتو، کاگان، کچی بیتز و … همکاری های خوب و شنیدنی داشته است.

4.7/5 - (79 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.