زدبازی بهترین گروه رپ فارسی است؟ بیوگرافی و بهترین های گروه ZedBazi

امروز می خواهیم در مورد گروه مشهوری به نام زدبازی صحبت کنیم. اگر می خواهید اطلاعاتی از این گروه و اعضا آن به دست آورید تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید باید توجه داشت که تمام این اطلاعات دقیق و کامل می باشد.

محتوا پنهان
زدبازی

آهنگ های زدبازی به چه صورت هستند؟

باید گفت که اکثر آهنگ های گروه زدبازی به صورت رپ می باشد و فعالیت های گسترده ای در زمینه رپ داشته اند و یکی از اولین گروه‌ های رپ فارسی به حساب می آید. بیوگرافی گروه زدبازی به این صورت است که از چندین نفر تشکیل شده است که یک نفر از آن ها دختر است و گفته می شود که شهرت این گروه نسبت به تمام گروه هایی که در ایران به خوانندگی می پردازند بیشتر است.

زدبازی تابستون کوتاهه

یکی از آهنگ هایی است که گروه زدبازی با انتشار آن به شهرت بسیاری رسیده است آهنگ تابستون کوتاهه است که یکی از موزیک هایی است که بیشتر اعضای گروه زدبازی در آن فعالیت داشته اند: سیجل، جی جی، نسیم، سامان ویلسون در این آهنگ به خوانندگی پرداخته اند. تابستون کوتاهه یکی از موزیک هایی است که با انتشار آن به شهرت فراوانی رسیدند و به عبارتی گروه زدبازی شهرت خود را مدیون این آهنگ است. این آهنگ بین مردم بسیار محبوبیت دارد و در تابستان ۱۳۸۶ اجرا شده است.

زدبازی سیگار صورتی

یکی از آهنگ های شاد و لذت بخش گروه زدبازی آهنگ سیگار صورتی می باشد. این آهنگ بسیار به شهرت این گروه کمک کرد و خوانندگان در این موزیک می خواهند شادی و لذت بردن زندگی را به مردم یادآوری کنند. باید گفت سیگار صورتی یکی از موزیک های اولیه و بسیار مشهور این گروه به حساب می آید و کسانی که در این آهنگ فعالیت داشته اند مهراد هیدن، سهراب ام جی، سیجل، جی جی و نسیم و دیگو بوده اند.

زدبازی اوبی

یکی از موزیک هایی است که ۳ نفر از اعضا این گروه در این آهنگ فعالیت داشته اند این خوانندگان شامل سهراب ام جی و جی جی و مهراد هیدن می باشد. این ترک یکی از اهنگ های جنجالی این گروه به حساب می آید و البته از کلمات کمی رکیک هم در ان استفاده شده است. متن این آهنگ بسیار پخته است و باید بیان داشت که به نظر می‌ رسد که یکی از دیس ترک های این گروه به یکی از خوانندگان می باشد.

زدبازی نکنی باور

یکی از موزیک های بسیار زیبا و احساسی گروه زدبازی نکنی باور به حساب می آید که در این آهنگ نسیم و مهراد هیدن و سهراب ام جی، سیجل و دیگو به خوانندگی پرداخته اند و یکی از موزیک هایی است که مورد توجه افراد واقع شده است. متن این آهنگ بسیار زیبا است و باید گفت که بیشتر کار هایی که گروه زدبازی منتشر کرده اند بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است و این آهنگ هم یکی از آهنگ های آلبوم زاخارنامه می باشد.

زدبازی زمین صافه

باید گفت که یکی از دلایل بولد شدن گروه زدبازی این است که در ابتدا بیشتر موزیک هایشان صبح بخیر تهران را می گویند و علاقه به خصوصی به این جمله دارند. نباید فراموش کرد که آهنگ زمین صافه موزیک بسیار شاد و دلنشین دارد و به دلیل متن زیبایی که دارد این موزیک نیز یکی از موزیک هایی است که بسیار احساس در آن موج می زند. همکاری نسیم در این موزیک احساس بسیاری را به آهنگ داده است و باید گفت که موزیک را بسیار زیبا و شنیدنی کرده است. همکاری سیجل و نسیم و ام جی و جی جی در این موزیک به چشم می آید.

زدبازی چرا بدی

چرا بدی یکی از موزیک هایی است که باعث شهرت این گروه شد. این ترک موزیکی بسیار جذاب و شنیدنی دارد و یکی از آهنگ های گنگستری به حساب می آید و گفته می شود که هیچکس هم در این آهنگ فعالیت دارد. باید گفت که سهراب ام جی ابتدا این آهنگ را شروع می کند و صدای هیچکس در این موزیک زیبایی بسیاری را به ان بخشیده است و می توان گفت که یکی از دلایل شهرت زدبازی حضور هیچکس در این آهنگ می باشد. این موزیک یکی از موزیک هایی است که به نظر می رسد که دیس ترک به رضا پیشرو باشد و باید در نظر داشت که هیچکس یکی از دوستان صمیمی رضا پیشرو است که در این موزیک با زدبازی همراهی کرده است.

زدبازی تهران مازراتی

باید گفت که در این ترک از شهر تهران و و اتفاقاتی که در این شهر می‌افتد صحبت می شود. این موزیک بسیار جنجالی است و باید گفت که با یک خواننده مشهور دیگر به نام بهزاد لیتو در این موزیک همکاری کرده اند و لیتو نیز با سن کمی که دارد به شهرت بالایی رسید و بسیاری از افراد او را از طریق گروه زدبازی شناخته اند و الان به شهرت بسیار رسیده است. افرادی که در این موزیک فعالیت داشتند نسیم، جی جی، سیجل، می باشند.

زدبازی پدر من

یکی از آهنگ های جنجالی و بسیار شنیدنی گروه زدبازی است که بیشترین آهنگ را سهراب ام جی می خواند و در این ترک خواننده می‌ خواهد از مخالفت هایی که پدرش در دوران جوانی نسبت به او ابراز کرده است بگوید و به طور واضح تمام آن ها را بیان می ‌کند و می شود گفت که گروه زد بازی یکی از پایه‌گذاران خوشگذرانی، پارتی و لذت بردن از زندگی به حساب می آیند. در صورتی که افرادی که در زمان های قدیم به فعالیت رپ می پرداختند بیشتر به اشعار اجتماعی و سیاسی می پرداختند که در این میان گروه زدبازی یکی از استثناها به حساب می آید.

تهران مال منه

این ترک یکی از آهنگ هایی است که بیشتر افراد گروه زدبازی در آن فعالیت ندارد و فقط مهراد هیدن و جی جی و ام جی در این موزیک همکاری داشته اند و دیگر افراد در ان فعالیت ندارند. باید گفت که این آهنگ نیز دیس ترک یکی از خوانندگان به حساب می آید و باید گفت که یکی از خوانندگانی که ادعا کرده است که تهران را صاحب شده است این موزیک برای او منتشر شده است.

آهنگ zedbazi

بچه محل

یکی از موزیک هایی است که این گروه در کارنامه کاری خودشان ثبت کرده اند و می توان گفت که یکی از آخرین موزیک های این گروه مشهور به حساب می آید. انها در این ترک از خاطرات قدیم و از شادی ها و لذت هایی که در زمان های قدیم با یکدیگر داشته اند، از خوشگذرانی ها و شادی ها و پارتی هایی که با یکدیگر گذراندند می گویند.

دلیل از هم پاشیدن گروه زدبازی چه بوده است؟

مدتی بود که سامان ویلسون از این گروه خارج شده بود اما با آمدن دوباره سامان ویلی به این گروه اتفاقات بسیاری افتاد و این گروه به دو دسته تقسیم شد که سامان ویلسون و مهراد هیدن در یک گروه و جی جی، سیجل و نسیم در گروه دیگر قرار گرفتند. باید گفت که این گروه با یکدیگر فعالیت های بسیاری داشته اند و باید یادمان باشد که سهراب ام جی یکی از اعضای گروه بود که با هر کدام از این دو گروه همکاری می ‌کرد و همچنین به صورت تنها هم به فعالیت می پرداخت.

گروه زدبازی

اعضای گروه زدبازی شامل چه افرادی می باشد؟

باید گفت که اعضای اصلی این گروه سیجل، جی جی، ام جی، سامان ویلسون، نسیم بودند که ابتدا فقط مهراد هیدن و سامان ویلسون و ام جی این گروه را تشکیل داده بودند که بعد ها جی جی و نسیم و سیجل هم به این گروه پیوستند و فعالیت هایی با یکدیگر داشتند. یکی از دلایل شهرت این گروه سرشناس فعالیت هایی بود که به صورت گروهی و یک پارچه انجام می ‌دادند و اکثر موزیک ها را با یکدیگر می خواندند و اولین آلبومی که تمام این افراد در آن حضور دارند آلبوم زاخارنامه است.

علیرضا جی جی

جی جی یکی از اعضای گروه زدبازی به حساب می آید و نام اصلی او علیرضا جزایری است. او علاوه بر خوانندگی به کار آهنگ سازی نیز می ‌پردازد. عده ای می گویند که علیرضا جی جی از نظر گفتاری مشکل دارد و نوک زبانی است اما باید گفت که استعداد درخشانی در زمینه اهنگسازی از خود نشان داده است و به همین دلیل توانسته است شهرت بسیاری را برای خودش کسب کند. آهنگ های نکنی باور، چرا بدی، خودش می دونه خوبه، از آلبوم زاخارنامه را علیرضا جی جی آهنگ سازی کرده است و علاقه بسیاری به این کار دارد.

نسیم

نسیم یکی از اولین دخترانی به حساب می‌ آید که در گروه های رپی فعالیت کرد و یکی از زنانی است که در عرصه رپ به خوانندگی پرداخته است. او یکی از چهره ‌های سرشناس در بین زنان ایرانی به حساب می آید و می توان گفت که یکی از دخترانی است که قبل از او کسی به فعالیت خوانندگی در ایران در زمینه رپ و هیپ هاپ نپرداخته است. نکته قابل توجه این است که نسیم ازدواج کرده است و در حال حاضر از این گروه جدا شده است و در حال حاضر فعالیت زیادی در عرصه موزیک ندارد و در خارج از ایران زندگی می کنند.

حاشیه های زدبازی

سیجل

سیجل یکی از اعضای این گروه به حساب می آید و باید گفت که استعداد زیادی در عرصه خوانندگی دارد. صدای بسیار زیبا و دلنشینی را دارا می باشد و یکی از خوانندگان ثابت این گروه به حساب می آید که پایه ثابت تمام موزیک هاست. سیجل در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند و نام اصلی او سیاوش جلالی است. یکی از دلایل این که خوانندگان و رپرها اسم مستعار برای خودشان انتخاب می‌کنند این است که بیشتر شناخته شود و با این عنوان به شهرت برسد و سیجل نیز به همین خاطر این اسم را برای خودش برگزیده است.

مهراد هیدن

یکی از با استعدادترین افراد گروه زدبازی مهراد هیدن به حساب می ‌آید زیرا علاقه بسیاری به آهنگ سازی و نواختن ساز های مختلف دارد و بعلاوه صدای بسیار زیبا و دلنشینی دارد. هرگز نباید از یاد برد که تسلط کامل او بر نواختن بسیاری از ساز ها باعث موفقیت وی در عرصه موزیک و آهنگ سازی شده است. مهراد یکی از جوان ترین افراد این گروه به حساب می ‌آید که شهرت بسیاری برای خودش کسب کرده است. نام اصلی او مهراد مستوفی راد می باشد.

سامان ویلسون

یکی از جنجالی ‌ترین اعضا این گروه سامان ویلسون است که بسیاری از فعالیت های او در زمینه موزیک می باشد و چند سالی بود که از موزیک دوری کرده بود و به خوانندگی نمی پرداخت اما بعد از دوباره وارد شدن به عرصه موزیک و موسیقی دوباره به گروه زدبازی ملحق شد که باعث فروپاشی این گروه شد. البته نباید فراموش کرد که نام اصلی این فرد سامان رضاپور می باشد و تاکنون مشخص نشده است که پدر او چه کاره است و شایعه ‌هایی برای این فرد درست شده است که یکی از آقا زاده ها به حساب می آید.

آهنگ های زدبازی

سهراب ام جی

سهراب ام جی یکی از افراد این گروه به حساب می آید که از تمام اعضا این گروه سن بیشتری دارد و باید گفت که نوعی اعتدال را در این گروه به وجود می‌آورد و به دلیل پختگی سنش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همان طوری که پیشتر هم گفتیم زمانی که این گروه به دو دسته تقسیم شد سهراب یکی از افرادی بود که با هر دو این گروه ها به فعالیت پرداخت و در حال حاضر تنها به خوانندگی می ‌پردازد و نام اصلی او سهراب مراد خواه می باشد.

آلبوم های زدبازی چطور آلبوم هایی می باشند؟

باید گفت که اولین آلبوم این گروه زاخارنامه است که یکی از آلبوم های جنجالی و بسیار پر سروصدا این گروه به حساب می آید و البته انان آلبوم دیگری هم منتشر کردند که اسمش پیر شدیم ولی بزرگ نه بود که این آلبوم توسط سیجل، جی جی، نسیم و ام جی به علاوه بعضی از خوانندگان مهمان آماده شد. حالا نوبت به سامان ویلسون و مهراد هیدن بود که آلبوم بزرگ را منتشر کردند و فعالیت دیگری که در راستا آلبوم بود پیر شدیم ولی بزرگ نه ۲ بود. بعد از آن مهراد هیدن به صورت تنها آلبوم تونل را منتشر کرد که البته سیجل جی جی و نسیم در این آلبوم به صورت مهمان حضور داشتند.

اعضای زدبازی

یخ

یخ یکی از موزیک های جذاب این گروه به حساب می ‌آید. در این موزیک سامان ویلسون و مهراد هیدن و جی جی با یک دیگر همکاری داشته اند. این دیس ترکی به یکی از خوانندگان رپ فارسی بود که البته نمی توان به طور قطعی حدس زد که این موزیک برای چه خواننده ای گفته شده است. این موزیک بسیار حالتی گنگستری دارد و می‌توان یکی از موزیک های رپ بسیار جذاب حسابش کرد. در اخر هم سیجل در این موزیک فعالیت می‌کند و به خوانندگی می پردازد و باید گفت که مهراد ام جی هم در این آهنگ به خوانندگی می ‌پردازد. این موزیک هفت دقیقه است.

نباید وایسیم

نباید وایسیم یکی از موزیک هایی است که مهراد هیدن به آهنگ سازی این موزیک پرداخته است. باید گفت که در این موزیک اعضا این گروه می خواهند این را مشخص کنند که ما همیشه به فعالیت می‌ پردازیم و هرگز از فعالیت نمی ایستیم و چیزی نمی تواند که اعضا ما را از هم بپاشد و ما افرادی هستیم که هرگز متوقف نمی شویم. موزیک این آهنگ بسیار پرشور است و از گیتار الکترونیک بسیار استفاده شده است و یکی از موزیک هایی است که تمام اعضا این گروه در آن به فعالیت پرداخته اند.

خریدن کاور آلبوم زدبازی به صورت NFT چگونه صورت می گیرد؟

باید گفت که یکی از فعالیت هایی که بسیاری از خوانندگان و رپر ها به آن توجه دارند و می خواهند که در بین افراد جامعه و مردم جا بیفتد nft است. ان اف تی به عنوان پول الکترونیک از آن یاد می شود و یکی از خانواده های بیت کوین محسوب می شود. البته نباید فراموش کرد که یکی از کار های بسیار عالی که برای خوانندگان به حساب می آید این است که کاور های کار های خودشان را برای فروش می گذارند و هر کس که قیمت بالاتر را ارائه دهد می ‌تواند خریدار کاور باشد.

گروه زدبازی

حاشیه های زدبازی چیست؟

باید گفت یکی از پرحاشیه ترین گروه های رپی، این گروه به حساب می ‌آید زیرا به دلیل مضامین شعری که در موزیک هایشان می خوانند مشخص می‌ شود که به خوش گذرانی و لذت بردن از زندگی توجه زیادی دارند و یکی از دلایل ساختن حاشیه‌ های فراوان برای این گروه این است که معضل خاصی ندارند. بسیاری از افراد این گروه را حتی خواننده هم به حساب نمی آورند و حتی این گروه بسیار مورد نقد و انتقاد افراد و رپر های دیگر قرار گرفته است.

یوتیوب زدبازی را چگونه می ‌توان دنبال کرد؟

برای دیدن کلیپ های زدبازی می ‌توانید به یوتیوب این گروه مشهور مراجعه کنید که البته فعالیت های بسیاری در زمینه کلیپ و ویدیو ندارند و در سال های اخیر فعالیت های زیادی نداشته اند. در یک سال آخر شاید دو موزیک به بازار ارائه داده اند که این موضوع برای گروهی که یک زمانی آنقدر درخشان و سرشناس بود ضعف بسیار بزرگی به حساب می آید.

نسیم خواننده زدبازی

نسیم زدبازی و پویان مختاری آیا با یکدیگر رابطه داشته اند؟

باید گفت که نسیم با پویان مختاری و ریحانه پارسا رابطه ای داشت و در موزیکی که پویان مختاری برای تتلو خواننده بود شرکت کرد که این یک دیس ترک به تتلو بود و باید گفت که بسیاری از افراد ناراحتی خود را ابراز داشته اند که نسیم چرا باید با پویان مختاری همکاری کند و این را یک اشتباه تلقی کردند. اما همکاری نسیم با پویان‌ مختاری باعث شهرت بیشتر او شد.

دیس فدایی به زدبازی

باید گفت که به دلیل انتشار موزیک یخ از گروه زدبازی که دیس ترک به هیچکس بود، هیچکس موزیکی به نام دیگه تابلو شده را منتشر کرد که دیس ترک به این گروه بود و در این موزیک هیچکس به صورت کامل گروه زدبازی را زیر سوال می برد و تقریبا تمام اعضا این گروه را تحقیر می کند.

اختلافات زدبازی به سر چه موضوعی بود؟

باید گفت که دلایل بسیاری وجود دارد اما به مهم ترین آن ها را می ‌توان اشاره کرد: یکی از ان موارد شایعاتی بود که گفته بودند که مهراد به دلیل دعوایی که با سامان ویلسون کرده است از گروه خارج شده است و دومین شایعه این بود که گفتند به دلیل فعالیت نکردن سهراب ام جی در تابستون کوتاهه با اعضا گروه دعوا کرده است که البته هیچ کدام از این ها حقیقت ندارد.

سیجل خواننده زدبازی

درگیری بین پایدار و زدبازی به چه صورت بوده است؟

باید گفت که به دلیل اختلافات بسیاری که عرفان پایدار و سامان ویلسون با یکدیگر داشتند عرفان پایدار موزیک راک استار را به تنهایی منتشر کرد که دیس ترک به سامان ویلسون بود و بعد از آن گروه زدبازی موزیک به نام عروس را منتشر کردند و در جواب این موزیک عرفان پایدار به همراه جیدال دیس ترکی را منتشر کردند به نام می گیرم روت که بسیار موزیک جنجالی و رسوا کننده ای بود که بعد از این موزیک دیگر گروه زدبازی سکوت کردند و فقط تنها در چند استوری پاسخ دادند.

دیس زدبازی به تی ام بکس

باید گفت که زدبازی تقریباً به بیشتر خوانندگان دیس ترک داده است و موزیکی هم برای انتقاد به تی ام بکس ارائه داده است که موزیک بسیار کوبنده به حساب می آید و کمتر خواننده ای وجود دارد که زدبازی با آن ها مشکل نداشته باشد.

پیج اینستا زدبازی را چگونه می توان پیدا کرد؟

باید گفت که آسان ترین راه برای پیدا کردن پیج زدبازی بهتر است به شبکه اجتماعی اینستاگرام سر زد و نام این گروه را سرچ کرد. می ‌توانید موزیک هایی را که تا به حال خوانده اند را در آن جا تماشا کنید و فعالیت هایی که در آینده خواهند داشت را در آن جا ببینید و دنبال کنید. اگر می خواهید که از این گروه بیشتر مطلع شوید بهتر است پیج اینستاگرام آن ها را فالو کنید.

سوالات متداول

بهترین ترک های زدبازی چه موزیک هایی است؟

باید گفت یکی از بهترین موزیک های زدبازی تابستون کوتاهه است.

آهنگ پارتی زدبازی چه نوع موزیکی است؟

باید گفت که تمام موزیک های این گروه بر پایه پارتی و خوش گذرانی می باشد.

دانلود آهنگ بابای صفر ای بله از زدبازی را چگونه می توان انجام داد؟

بهتر است برای دانلود این آهنگ به گوگل مراجعه فرمایید.

آیا گروه زدبازی مانند گذشته به فعالیت های خودش ادامه می دهد؟

باید گفت که گروه زدبازی فعالیت‌ هایش بسیار کم شده است و مانند گذشته دیگر درخشان نیست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.