هومن فیل کیست؟ بیوگرافی و پشت پرده زندگی شخصی او

هومن فیل یکی از خواننده های رپ می باشد که در ایران حضور دارد و شهرت بالایی را به وسیله همکاری با رپرهای دیگر به دست آورده است. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره این رپر محبوب با شما به اشتراک بگذاریم. لازم است بدانید که او هم اکنون در لیبل زد و بند حضور دارد.

هومان فیل کیست؟

هومان فیل کیست؟

هومن فیل یکی از رپرهای معروف ایرانی می باشد که از سال ها گذشته در خصوص رپ فعالیت داشته است. اما کارهای خود را منتشر نمی کرد. او چندین سال است که با همکاری رپرهای دیگر در این زمینه فعال تر شده است. به همین ترتیب، عضو گروه گاد پوری، یکی از رپرهای مطرح ایرانی شد. وی حتی مدتی بادیگارد این رپر نیز بوده است.

آن ها همکاری های خوبی را با یکدیگر داشتند و دوستی خوبی بین آن ها شکل گرفت. اما به دلایلی این دوستی به اتمام رسید و دیگر این دو رپر را در کنار یکدیگر مشاهده نکردیم. هومن فیل در حال حاضر در ایران و در شهر رشت زندگی می کند. او صاحب یک نمایشگاه ماشین می باشد و زندگی ساده ای را برای خود دارد.

بررسی آهنگ هومان فیل

هومان فیل زیاد در زمینه منتشر کردن آهنگ فعال نمی باشد. به همین ترتیب نام وی زیاد به گوش نمی رسد. اما وی یک آهنگ منتشر کرد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. حتی برای این آهنگ یک موزیک ویدیو زیبا طراحی کرد.

این موزیک ویدیو در بین طرفداران وی بسیار مورد استقبال قرار گرفت و بازدید خوبی را داشته است. در واقع شما می توانبد برای دانلود آهنگ هومن فیل و مشاهده کلیپ هومن فیل به سایت های معتبر مراجعه کنید و از طریق این سایت ها کلیپ و آهنگ وی را مشاهده کنید.

آدرس اینستاگرام هومان فیل چیست؟

هومان یکی از رپرهایی می باشد که فعالیت زیادی را ندارد. در واقع به فضای مجازی نیز علاقه خاصی را ندارد. به همین ترتیب به اینستاگرام وی دسترسی وجود ندارد. این خواننده فقط زمانی که در کنار گاد پوری حضور داشت، فعالیت های مداومی را از خود نشان می داد. اما اکنون بیشتر تایم خود را به نمایشگاهش اختصاص داده است.

این فرد در کدام یک از کلیپ های گاد پوری حضور داشته است؟

هومن فیل یکی از رپرهایی می باشد که عضو گروه گاد پوری بوده است. به همین ترتیب رابطه خوبی را با یکدیگر داشتند. حتی در کلیپ های گاد پوری نیز حضور پیدا می کرد. این دو رپر تا کنون همکاری های بسیار خوبی را با یکدیگر داشته اند. شما می توانید با مشاهده کلیپ های گاد پوری چهره هومن را در انواع این ویدیوها مشاهده کنید.

اما این رپر دیگر رابطه خوبی را با گاد پوری ندارد. به همین دلیل همکاری جدیدی بین آن ها شکل نگرفته است. با این حال هومن فیل و اکیو منیجر گاد پوری رابطه خوبی را با یکدیگر دارند. حتی مدتی جرشا و هومن فیل همکاری هایی را با یکدیگر داشتند. به همین ترتیب دیگر همکاری بین هومن و گاد پوری مشاهده نشده است.

هومان فیل کیست؟

مصاحبه یک روز با هومن فیل

مصاحبه یک روز با هومن فیل یکی از مصاحبه ها پر طرفدار از چنل یوتیوب سهراب و رهام می باشد. در این مصاحبه هومن فیل به توضیح زندگی خود و فعالیت هایش می پردازد. وی همچنین درباره قطع ارتباط با بعضی از رپرها صحبت می کند. این مصاحبه به صورت کاملا دوستانه گرفته شده است.

به طوری که در اوایل آن با هومن به نمایشگاه ماشین وی می روند. سپس به کافه می روند. در نهایت مصاحبه آغاز می شود. شما می توانید برای دیدن این مصاحبه شیرین به صفحه یوتیوب سهراب و رهام مراجعه کنید تا از این طریق مصاحبه هومن را مشاهده کنید.

در صفحه این دو یوتیوبر می توانید مصاحبه با افراد زیادی را مشاهده کنید. همچنین ری اکشن های زیادی را به آهنگ های متفاوت رفته اند. از این رو اگر به رپ علاقه مند هستید می توانید این پیج را در یوتیوب دنبال کنید و مصاحبه های متفاوتی را مشاهده کنید.

درگیری هومن فیل با هیپهاپولژیست

هیپهاپولژیست یکی از رپرهای پر حاشیه می باشد که تا کنون با افراد زیادی به مشکل خورده است. دلیل درگیری این رپر با هومن مربوط به دعوای هیپهاپولژیست با گاد پوری می باشد. از آن جایی که گاد پوری رابطه خوبی را با هومن داشت. به همین دلیل وقتی این دو رپر با یکدیگر به مشکل می خورند، هومن نیز از گاد پوری طرفداری می کند.

در نهایت باعث درگیری هایی بین هومن فیل و هیپهاپولژیست می شود. اما به طور کلی هومن مشکل خاصی را با شخصی ندارد. به طوری که در مصاحبه خود نیز این موضوع را اعلام کرد که با کسی دشمنی ندارد و همه همکارهای او می باشند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید