د گیم رپر (The Game) کیست؟ بیوگرافی، بهترین آهنگ ها و آلبوم ها

د گیم در لس آنجلس به دنیا آمده است و یکی از اعضای گنگ های بزرگ آن محل بود. او جنجال های زیادی را به وجود آورده بود و حتی در مصاحبه ای خانواده خود را فاسد نامیده بود. شاید این حرف ها به خاطر پدرش باشد که به یکی از خواهرهایش تجاوز کرده بود. او یک خواننده سبک رپ می باشد. یکی دیگر از خوانندگانی که دوران کودکی سختی را در بین معتادان، گنگستران، مواد فروشان، بزهکاران و غیره گذرانده بود و برای اینکه بتواند اعتراضی به این وضعیت کند، به موسیقی روی آورد. او خود نیز مدتی را خلاف می کرد و عضو گروه های گنگستری بود اما بعدها به طور کلی دور این گروه ها را خط کشید و تمرکز اصلی خود را روی موسیقی گذاشت. اگر می خواهید با  The game بیشتر آشنا شوید و اطلاعات کامل تری را در مورد این فرد معروف بدست بیاورید، با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

زمان تخمین زده شده مطالعه: 17 دقیقه

بیوگرافی د گیم

بیوگرافی د گیم

همانطور که گفته شد زندگینامه The game پر از فراز و نشیب های گوناگون بود. اما خوب است که بدانید که نام اصلی این خواننده جیسون ترل تیلور بود که در 29 نوامبر سال 1979 میلادی در لس آنجلس به دنیا آمده بود. او در محله کامپتون کالیفرنیا بزرگ شده بود. محله ای که گروه های گنگ زیادی داشت و خود او نیز عضو Santana Blocc بود. در سال 2006 میلادی بود که او با شبکه ام تی وی مصاحبه کرده بود و گفته یود که خانواده اش فاسد است. شاید یکی از دلایل آن رفتار زشت پدرش با خواهر او بود. وی در ادامه گفت که پدرش به یکی از خواهرهایش تجاوز کرده است. این خواننده افزود که او معتاد به هروئین بود. همچنین وی می گوید که در این محله زمانی که 6 سال داشت شاهد قتل یک نوجوان به خاطر دزدی کفش و لباس بوده است.

هنوز هم شاید با این داستان فکر کنید که او یک بزهکار است اما همچنان سوالی در ذهن  برخی از شماها وجود دارد که واقعا د گیم کیست ؟ او یک برادر بزرگ داشت که عضو یکی از گنگ های خیابانی بود که بعدا رئیس این گروه شد. برادرش در مدرسه یک بسکتبالیست حرفه ای هم بود و زمان که دبیرستان را تمام کرد و به دانشگاه رفت، وارد تیم بسکتبال شد. اما او را به خاطر اینکه با مواد دستگیر کرده بودند، از دانشگاه اخراج کردند. سپس او به همراه د گیم آپارتمانی را خریدند و شروع به خرید و فروش مواد مخدر کردند.

همسر د گیم

همسر د گیم

این خواننده اعلام کرد که با والیشا باترفیلد مدل و بازیگر مشهور و دختر جی کا باترفیلد عضو کنگره آمریکا ازدواج کرده است. در برخی از گزارش ها آمده است که این زوج قرار بود که در ماه مارس 2007 میلادی با یکدیگر ازدواج کنند اما به دلایلی کنسل شد. مشخص نیست که این دو چه مدتی را با یکدیگر رابطه داشتند و دلیل اینکه از یکدیگر جدا شدند چه بود، اما گفته می شود که پس از این جدایی، او سراغ تیفنی کمبریج رفته است. او یک معلم است و زیبایی خاصی دارد. برنامه مشهور شبکه VH1 که در مورد ازدواج بود قطعه ای را در مورد ازدواج این دو منتشر کرد و گفت که رابطه آنها این طور بود که زمانی که این خواننده او را می بیند با یک نگاه عاشقش می شود. اما بر خلاف عشق و علاقه شدید، این رابطه هم تنها 8 سال طول می کشد و آنها با یکدیگر ازدواج نکرده بودند.

فرزندان د گیم

فرزندان د گیم

اما این خواننده 3 تا فرزند دارد که 2 پسر و یک دختر شامل آن می شوند. هارلم کارون تیلور در سال 2003 میلادی به دنیا آمده است. کینگ جاستیس تیلور نیز در سا 2007 میلادی و نیز کالیفورنیا دریم تیلور نیز در سال 2010 میلادی متولد شده اند. از میان آنا گفته می شود که کالیفرنیا و کینگ جاستیس فرزندان تیفنی کمبریج و د گیم می باشند اما مشخص نیست که مادر هارلم چه کسی است. در برخی از سایت ها گفته شده است که احتمالا این فرزند در زمانی که ا با والیشا باترفیلد دختر عضو کنگره آمریکا رابطه داشته به دنیا آمده باشد. اما هیچ اطلاعاتی در این مورد وجود ندارد و هیچ کدام از آنها هم در این باره واکنشی نشان نداده اند.

درآمد د گیم

درآمد د گیم

سوالی که همه طرفدارانش مشتاق دانستن آن هستند اما هر چی سرچ می کنند به جایی نمی رسند. در سایتی که ارزش دارایی های این سلبریتی را تخمین زده است،  آمده است که این خواننده یکی از بهترین خواننده های سبک هیپ هاپ می باشد که توانسته تحت نظر دکتر دره کار کند. همچنین در این گزارش آمده است که این خواننده حدود 10 میلیون دلار در سال درآمد کسب می کند. این میزان در هر ماه به میزان 833 هزار دلار می باشد. همچنین آنها محاسبه کرده اند و گفته اند که میزان درآمد هفتگی این خواننده نیز بیش از 192 هزار دلار می باشد. به طور روزانه وی می تواند بیش از 27 هزار دلار را به جیب بزند و در یک ساعت حدود 1 هزار و 141 دلار را نیز به حساب خود واریز کند. کل دارایی این رپر چیزی حدود 23 میلیون دلار برآورد شده است که رقمی چشمگیر می باشد.

ماشین د گیم

ماشین د گیم

اما یکی از مواردی که این خواننده به شهرت رسیده است، کلکسیون ماشین های او می باشد. او همیشه عکس های خود را در کنار ماشین هایش می گیرد و آنها را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند. این موضوع موجب شد ه تا به یک باره به شهرت زیادی هم برسد. گفته می شود که رنگ مورد علاقه او قرمز می باشد و حداقل چهار اتومبیل از کلکسیون خود را به این رنگ اختصاص داده است. در شبکه اجتماعی تصاویر زیادی از او در کنار ماشین هایش دیده می شود که می توانید با جستجو در گوگل به این عکس ها دسترسی داشته باشید.

اینقدر مدل های ماشین او زیاد است که می تواند در هر روز از یکی از آنها استفاده کند تا تکراری نباشد. او در روز دوشنبه از Compton MC استفاده می کند. در روز سه شنبه از Camaro SS بهره می برد. چهارشنبه را با سوار شدن روی Jeep Wrangler  سپری می کند و پنجشنبه ها دوست دارد که Porche Panaroma براند. اما ماشینی که در روزهای آخر هفته او سوار می شود یک ماشین فراری 458 می باشد که مانند راکت تند و تیز است. سرعت نهایی آن 202 کیلومتر بر ساعت می باشد که بی نظیر است.

خانه د گیم

خانه د گیم

همانطور که گفته شد او بیش از 20 میلیون دلار سرمایه دارد و کلکسیون ماشین های او اینقدر تنوع دارد که می تواند هر روز یکی از آنها را سوار شود. دارایی این خواننده بسیار زیاد است و توانسته از راه های مختلفی این دارایی را بدست بیاورد. اما شاید شما نیز بخواهید بدانید که خانه این خواننده چه شکلی است. باید خدمت شما عرض کنیم که او نیز دارای یک خانه بسیار بزرگ می باشد. زمانی که به ثروت می رسید دوست دارید تا بهترین امکانات را برای خود و خانواده مهیا کنید. از آنجایی که این خواننده هم در دوران کودکی یکسره در فقر و بدبختی به سر می برده است، تصمیم گرفته که بعد از پولدار شدن حداقل نگذارد که بچه هایش فقر را حس کنند. به همین خاطر او بهترین امکانات را برایش مهیا کرده است.

 وی در حال حاضر در یک قصر زندگی می کند. هنوز مشخص نیست که آیا این خانه را کرایه کرده است و یا اینکه آن را خریداری کرده است. زمانی که برادرش زنده بود او یک آپارتمان را خریده بود و پس از اینکه برادرش در آن هدف قرار می گیرد و کشته می شود او نیز آنجا را ترک می کند.

مرگ د گیم

مرگ د گیم

اما در برخی از مواقع خبرهایی مبنی بر مرگ او منتشر می شود که گفته می شود در یک حادثه ای کشته شده است. اما پس از مدتی این خبرها تکذیب می شود و اعلام می شود که او هنوز زنده است. در حادثه ای که برای برادرش پیش آمد، همه فکر کردند که او مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. حادثه ای که برادرش 5 گلوله خورد و در وضعیت کما بود و سپس کشته شد. از آنجایی که او در دوران کودکی عضو گروه های گنگ بود گمان آن می رفت که روزی مورد حمله قرار بگیرد و کشته شود.  همچنین او با برادر بزرگتر خود مواد مخدر خرید و فروش می کرد و همیشه در معرض حمله افراد مسلح قرار داشت. در آن شب اگر به جال برادرش او در را باز کرده بود، دیگر در بین ما نبود. اما در حال حاضر او هنوز زنده است و دارد در کنار فرزندان خود زندگی می کند.

آهنگ های برتر د گیم

آهنگ های برتر د گیم

اما از سال 2001 میلادی بود که او وارد شرکت وال استریت رکوردز شد و کار موسیقی را پیش گرفت. هر چند که او یک سال بعد از این شرکت آمد بیرون اما موسیقی را رها نکرد. در سال 2002 میلادی با کمک JT the bigga Figga میکس تیپی را تنظیم کرد. این میکس تیپ مورد استقبال پاف ددی قرار گرفت و در همان سال او را عضو شرکت خود کرد. بعد از آن دکتر دره دریافت که او مهارت و استعداد خوبی در این زمینه دارد و سپس به وی پیشنهاد همکاری داد. این خواننده خیلی زود توانست جایگاه بالایی در گروه خود بدست بیاورد و در کنار بزرگانی مانند فیفتی سنت و لوید بنکس کار کند. در ادامه این مقاله به معرفی چند تن از قطعه ها ماندگار او می پردازیم.

Hate it or Love it

یکی از آهنگ های برتر این خواننده است که با هنرنمایی فیفتی سنت نیز همراه بوده است. او توانست دستاوردهای تجاری بسیاری را در  سراسر جهان کسب کند. این قطعه در بین 10 کار برتر چند کشور دنیا از جمله بریتانیا، ایرلند، هلند و نیوزیلند قرار گرفت. در آمریکا نیز توانست در رتبه دوم بیلبورد داغ 100 به مدت پنج هفته متوالی را کسب کند. این آهنگ توانست یکی از 5 آهنگ برتر او لقب گرفت.

Dreams

این آهنگ یکی از برترین کارهای این خواننده است که توسط کانیه وست تولید شده است. این قطعه در رتبه پنجم بهترین آهنگ هیپ هاپ سال 2005 در سایت About .com لقب گرفت. این آهنگ در بیلبورد هات 100 امریکا در ابتدا در جایگاه 97 قرار داشت و سپس تا رتبه 32 بالا  آمد. همچنین در بخش بهترین آهنگ هیپ هاپ / رپ نیز رتبه یک را از آن خود کرد.

My Life

این آهنگ در سال 2008 میلادی به بازار عرضه شد و توسط کول و دکتر دره تولید شده است. در این قطعه لیل وین هنرنمایی کرده است.

How We Do

این آهنگ در سال 2004 میلادی منتشر شد و توانست در بین 10 آهنگ برتر کشورهایی نظیر بریتانیا، ایرلند، هلند، سوئیس، آلمان و نیوزیلند قرار بگیرد.

Ali Bomaye

این یکی از آهنگ های آلبوم Jesus Piece این خواننده است که چند هنرمند دیگر هم در تولید آن وی را همراهی کرده اند. این اهنگ به رتبه یک بیلبورد هیپ هاپ رسیده بود.

The City

در سال 2011 میلادی منتشر شده است و یکی از قطعه های آلبوم R.E.D  این خواننده می باشد. در این آهنگ خواننده معروف دیگری به نام کندریک لامار وی را همراهی کرده است.

Freedom

در سال 2012 میلادی به بازار آمده است و یکی از آهنگ های آلبوم Jesus Piece  می باشد. سبک آن هیپ هاپ و رپ است و Elijah Blake  هم در این آهنگ با وی همکاری کرده است.

Why You Hate the Game

یکی از کارهای خوب این خواننده است که در سال 2006 میلادی منتشر شده است و سبک آن هم هیپ هاپ می باشد. این آهنگ از آلبوم Doctors Advocate  می باشد.

All Eyes

این آهنگ در سال 2016 میلادی منتشر شده است و توسط اسکات استورچ و دیگو آو تولید شده است. این آهنگ توانست در چارت ریتمیک آمریکا رتبه 4، بیلبورد هات آر اند بی و هیپ هاپ رتبه 30 و بیلیبورد هات 100 آمریکا رتبه 79 را کسب کند.

Its Okay

د گیم آهنگ Its Okey را پس از کش و قوس های فراوان منتشر کرد و توانست رتبه 16 بیلبورد هات آمریکا، 26 بریتانیا، 25 نیوزیلند، 16 ایرلند، 41 آلمان، 9 فنلاند را کسب کند.

بازی د گیم

بازی د گیم

دانلود د گیم لوپ را می توانید از سایت های مختلفی انجام دهید. اما گفته می شود که بازی ای به نام د گیم وجود دارد که هم نام این خواننده است. باید توجه داشته باشید که در حال حاضر به دلیل اینکه نام این خواننده شباهت بسیاری با بسیاری از بازی ها دارد احتمالا اشتباهی رخ داده است. زیرا با سرچ این نام در گوگل بازی هایی را به نمایش می گذارد که مخصوص کامپیوتر، موبایل می باشد.

د گیم توپاک

د گیم و توپاک

این دو خواننده هم با یکدیگر همکاری داشته اند و آهنگ هایی را با هم تولید کرده اند. در برخی از سایت ها آمده است که حتی دو خواننده مطرح دیگر به نام های ایزی ای و فیفتی سنت هم به آن دو اضافه شده اند و هر چهار نفر باید دیگر موزیک ویدئویی ناب را بیرون داده اند. این قطعه در حال حاضر در بیشتر سایت ها در دسترس عموم قرار گرفته است و می توانید با مراجعه به سایت هایی که در زمینه موزیک کار می کنند آن را در اختیار داشته باشید. همچنین گفته می شود که برخی از سایت ها لیریک آن را هم در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بهتر با مفهوم آن آشنا شوید.

آهنگ د گیم و فیفتی سنت

آهنگ د گیم و فیفتی سنت

د گیم رپر معروف آمریکایی تا به حال با افرادی زیادی همکاری کرده است که یکی از آنها فیفتی سنت است. یکی از ناب ترین کار مشترک آنها Hate it or Love it  نام دارد که توانست در بین دیگر موزیک ها جزء 10 آهنگ برتر در بین کشورهای مختلف از جمله انگلیس، هلند، ایرلند و نیوزیلند قرار بگیرد. در کشور ایالات متحده آمریکا نیز این قطعه موفق شد تا در بیلبورد هات 100 این کشور رتبه دوم را بدست بیاورد. در حالی این رتبه را بدست آورد که 5 هفته پشت سر هم در این رتبه ایستاده بود. این آهنگ یکی از پنج آهنگ برتر این خواننده می باشد.

ادکلن د گیم دیویدوف

ادکلن د گیم دیویدوف

یکی از ادکلن های معروف در سطح جهانی است که مخصوص مرد ها می باشد. این ادکلن طعمی گرم و تند و در برخی از رایحه ها تلخ می باشد. این ادکلن در سال 2012 میلادی به بازار عطر وارد شد. گفته می شود که این عطر مردانه است و بسیار لاکچری است. سایز آن 100 میلی گرم است و گروه بویایی چوبی معطر دارد. عطار آن لوکاس سوزاک و برنارد النا می باشد و در فصل های سرد می توان از آن استفاده کرد. این عطر دارای ماندگاری خوب است و قیمت آن در حال حاضر نزدیک 550 هزار تومان است.

سریال The game

سریال The game

سریال بازی تاج و تخت یکی از جذاب ترین سریال های آمریکایی می باشد که به سبک خیال پردازی ساخته شده است. این مجموعه از پر فروش ترین مجموعه هایی است که داستان آنها فانتزی می باشد. فیلمبرداری آن در مالت، کرواسی، ایسلند و مراکش صورت پذیرفته است. آخرین قسمت آن در سال 2019 منتشر شد و ااعلام شد که این مجموعه به پایان رسیده است. این اثر را معروف ترین مجموعه های تلویزیونی معرفی می کنند. همچنین یکی از پر هزینه ترین مجموعه های بزرگ فانتزی در تاریخ سینما و تلویزیون نامیده می شود. داستان آن بسیار هیجانی بوده و در طول آن داستان جنگ و درگیری میان خانواده های اشرافی را شرح می دهد.

فیلم The game

فیلم The game

اما یک فیلم دیگه ای هم به نام این خواننده رپ در سال 2014 میلادی منتشر شده که آن هم مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفت. این فیلم محصول کشور انگلستان می باشد و زمان آن یک ساعت است. این فیلم به زبان انگلیسی است و سبک آن درام، راز آلود و نیز هیجان انگیز گفته شده است. هنرمندانی مانند تام هاگ، جاناتان آریس، ویکتوریا همیلتون و شاون دوولی در آن نقش آفرینی کرده اند. همچنین داستان این فیلم دهه هفتاد را نشان می دهد که جنگ نامرئی بین سرویس مخفی کشور بریتانیا و نیز دیگر کشور را به تصویر می کشد. در این فیلم گفته می شود که این کشور در مقابل تهدیدات سرد چگونه مبارزه کرده است.

کتاب The game

کتاب The game

اما باید بدانید که کتاب هایی هم در اینترنت وجود دارد که با اسم این خواننده شروع می شود و همه فکر می کنند که احتمالا وی یک نویسنده هم است. اما باید خدمت شما عرض کنم که او هرگز در این رابطه فعالیت نمی کند و تنها در زمینه ترانه و آواز شعر می گوید. در حال حاضر با جستجو در اینترنت می توانید از این کتاب ها بهره ببرید و باید بدانید که آنها هیچ ارتباطی با این خواننده ندارد. تنها تشابه اسمی است که برخی ها را به اشتباه می اندازد.

دوست دختر های The game

دوست دختر های The game

زمانی که در دبیرستان بود او با دیلیان که یک مدل جوان بود رابطه دوستی برقرار کرده بود. این دو زمانی که از این دبیرستان فارغ التحصیل شدند، از یکدیگر دور شدند و به ترتیب از یکدیگر جدا شدند. بعد ها او را در شهر آمستردام ملاقات کرد و با همدیگر سفرهایی را رفتند.  اما دوست دختر اصلی او تیفنی کمبریج بود که پس از مدتی با او ازدواج کرد. این خواننده دو فرزند را از این مدل به دنیا آورد. پس از مدتی میانه این دو با یکدیگر شکراب شد و از یکدیگر جدا شدند. اما گفته می شود که پس از مدتی اختلافات را کنار گذاشتند و توانستند که در کنار هم زندگی کنند.

سوالات متداول

آیا فیلم د گیم سرگذشت این خواننده را بازگو می کند؟

خیر این فیلم یک فیلم جاسوسی می باشد که توسط کشور انگلستان ساخته شده است و تنها شباهت اسمی با این خواننده دارد.

آیا د گیم جایزه گرمی را برنده شده است؟

او تا به حال نتوانسته که به این مهم دست یابد اما یک آهنگ او که در سال 2006 منتشر شد توانست در دو بخش نامزد دریافت این جایزه شود.

د گیم اهل کجاست؟

این خواننده اهل کشور آمریکا می باشد و یکی از برترین خواننده های رپ است که زمانی در گروه های گنگ عضو بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.