واکنش ها به کشف حجاب مونا بانکی پور

در این مقاله بررسی خواهیم کرد که ماجرای کشف حجاب مونا بانکی پور چی می باشد؟ با اخبار سلبریتی ها همراه باشید.

ماجرای کشف حجاب مونا بانکی پور

چند روزی که حجاب و پوشش مونا بانکی پور همسر سابق امین حیایی مورد توجه مردم و کاربران قرار گرفته است. مونا بانکی پور اخیرا عکس هایی بدون روسری از خودش منتشر نمود. تا کنون مونا نسبت به این ماجرا هیچ گونه اشاره ای نداشته یا بازخوردی از خود نشان نداده است. در ادامه به جزئیات بیشتری از کشف حجاب زن سابق امین حیایی اشاره خواهیم کرد.

عکس های کشف حجاب مونا بانکی پور

این روزها در فضای مجازی از جمله اینستاگرام به راحتی می توانید عکس های کشف حجاب مونا بانکی پیدا کنید. حتی این عکس هارا در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. البته لازم به ذکر است که زن سابق امین حیایی تنها مشکلی که در حجاب او پیدا می شود نداشتن روسری است. البته مونا عکس های سرلخت زیادی از خود به اشتراک گذاشته بود اما زمانی که به کشورهای خارجی سفر کرده بود.

زن سابق امین حیایی
زن سابق امین حیایی

واکنش ها به کشف حجاب مونا بانکی پور

مونا بانکی پور فعالیت های کم رنگی در سینما دارد. علاوه بر بازیگری اخیرا چندتا فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است. باید ببینیم واکنش وزارت ارشاد به کشف حجاب مونا بانکی چیه؟ خیلی از کاربران و اهالی سینما بر این عقیده هستند که مونا به احتمال زیاد مممنوع التصویر خواهد شد. هر چند که تا کنون هیچ گونه بازخوردی از سمت مسئولین منتشر نشده است.

با توجه به عکس های اخیر زن سابق امین حیایی شایعاتی مبنی بر تغییر جنسیت او منتشر شده است. زیرا او مدل مو خود را کوتاه کوتاه می کند. لباس هایی که می پوشد مردانه است و…. . اما تا کنون مونا به این موضوع هیچ گونه اشاره ای نکرده و این قضیه را تایید یا نکذیب نکرده است. در این روزها میزان افرادی که تغییر جنسیت انجام می دهند در حال افزایش است. اخیرا شاهد تغییر جنسیت و نام بازیگر معروف بودیم. نام خود را از شهره لرستانی به مازیار لرستانی تغییر نمود. باید ببینیم عکس العمل مونا نسبت به این حواشی که به وجود آورده چی است. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

آیا کشف حجاب مونا بانکی پور حقیقت دارد؟

بله او عکس های سرلخت خود را صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

آیا مونا زن سابق امین حیایی در سینما فعالیت دارد؟

بله اما فعالیت او بسیار کم رنگ است. او هم در بازیگری و هم در کارگردانی فعالیت می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.