تتلو در زندان و مصاحبه با این شخص + آیا او اعدادم خواهد شد؟

امیر تتلو یکی از خوانندگان بسیار محبوب و مشهور ایرانی است که در سال های پیش از ایران مهاجرت کرده بود. او در ترکیه دچار تخلفات بسیاری شده است و بنا به خواست خود او، او را به پلیس ایران تحویل داده اند. اکنون تتلو در زندان است و منتظر تشکیل دادگاه و تعیین حکم می باشد. در این مطلب اطلاعاتی در این مورد را جمع آوری می کنیم.

چرا تتلو در زندان ترکیه آزاد شد؟

تتلو مدتی پیش پاسپورت پانچ شده خود را به کنسولگری ایران در ترکیه برده بود و دچار تشنج زیادی در این مکان شد. او حدود چند ماه پیش یک پاسپورت جدید دریافت کرده بود، اما تتلو با پاسپورت قدیمی خود به فرودگاه رفته بود و درخواست داشت تا او را به ایران باز گردانند. این موضوع باعث شده بود که افراد زیادی گمان کنند که او برای جلب توجه به این کار دست می زند، اما پس از مدتی او توسط پلیس ترکیه دستگیر شد و به زندان ترکیه منتقل شده بود. تتلو در این کشور هیچ شاکی خصوصی نداشت و پلیس ترکیه هم منزل او را جست و جو کرده بود و در نهایت او را آزاد کردند تا بتواند اقدامات لازم برای ورود به ایران را انجام بدهد.

تتلو در کدام زندان ایران به سر می برد؟

پس از این که امیر تتلو برای بازگشت به ایران درخواست داده بود، توسط پلیس ترکیه دستگیر شد. تتلو در گذشته بارها از طرف پلیس ایران تحت تعقیب قرار گرفته بود و در نهایت این هنرمند با خواست خود وارد کشور ایران شد. پس از این که امیر تتلو از مرز زمینی کشور ترکیه وارد ایران شده بود، برای مدتی در یکی از زندان های ارومیه به سر می برد تا اقدامات لازم در مورد او انجام شود. پس از گذشت چند روز امیر تتلو را برای تشکیل پرونده و رسیدگی به جرائم، به تهران منتقل کردند.

هم اکنون تتلو در زندان اوین حضور دارد و باید تا ایجاد دادگاه منتظر بماند. گفته می شود که امیر تتلو به دلیل توهین و فحاشی به مقدسات و برخی از مسئولین مجلس شورای اسلامی، دچار تخلف های سیاسی شده است و احتمالا در بند 209 زندان اوین که تحت نظر وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی است، زندانی شده باشد. این بند مربوط به زندانیان سیاسی است و کاملا مجزا می باشد. چندی پیش خبرهایی در مورد این که تتلو در زندان قزلحصار است منشر می شد که بسیار نگران کننده بود، چرا که گفته می شود زندان قزلحصار بسیار خطرناک است و محیط امنی برای این خواننده نمی باشد. این موضوع باعث پیگیری های بیش تری شد و در نهایت متوجه شدیم که این موضوع نیز یکی دیگر از حواشی و خبرهای دروغ در مورد این خواننده است.

نظر خانواده امیرحسین مقصودلو در خصوص زندانی شدنش

نظر خانواده امیرحسین مقصودلو در خصوص زندانی شدنش

خانواده امیر تتلو در این مورد بسیار ابراز ناراحتی و نگرانی کرده اند و اکنون تلاش می کنند که از وضعیت امیر تتلو در زندان با خبر شوند. نسیم مقصودلو که خواهر امیر تتلو است، بیان کرده است که برای آزاد شدن برادر خود هر کاری را انجام می دهد. با این وجود در چند روز گذشته او و مادرش در مورد آزاد شدن تتلو صحبت های امیداور کننده ای زده بودند و خواهر او بدون هیچ نگرانی به همراه همسر خود تصاویر مختلفی را منتشر می کند و گویا نگرانی او در مورد امیر تتلو کم شده است. حتی نسیم در یک استوری بیان کرده بود که امید دارد که امیر تتلو بتواند در ایران کنسرتی را برگزار کند.

البته این خانواده در روزهای اولی که امیر وارد ایران شده بود بسیار مشوش و نگران بودند. خبرهای مختلفی هم در مورد قید وثیقه برای تتلو منتشر شده بود که خانواده امیر تتلو این موضوع را تکذیب کردند و بیان کرده بودند که به دلیل داشتن شاکی خصوصی، امیر تتلو نمی تواند با قرار وثیقه و به صورت موقت آزاد شود و باید تا اجرای دادگاه منتظر بماند.

تتلو در زندان دعوا کرده است؟

امیر تتلو سال ها پیش قبل از مهاجرت به ترکیه، دستگیر شد و به زندان منتقل شده بود. او برای مدتی در زندان به سر می برد و پس از آزاد شدن، در یکی از مصاحبه های خود گفته بود که در این مدت دچار درگیری و دعوا شده است. او در این مورد بیان می کرد که یک روز برای رفتن به حمام آماده شده بود و در حالی که لباس های تمیز خود را در قسمتی قرار داده بود تا پس از پایان حمام خود، آن ها را بر تن کند، یکی از هم بندی های او تمام لباس های تمیز تتلو را بر روی زمین انداخته و آن ها را کثیف کرد.

این موضوع باعث درگیری بین این دو نفر شده بود و تتلو هم به او فحاشی کرده بود. پس از این که از این دو نفر بازجویی شده بود، امیر تتلو اصل ماجرا را بازگو کرده بود اما هم بندی او منکر این موضوع شد و بیان کرده بود که تتلو به او فحاشی کرده است. تتلو هم با مشاهده منکر شدن این فرد، گفت که هیچ گونه فحاشی به او نکرده و مانند هم بندی خود دروغ گفت. تتلو می گوید که از این ماجرا درس گرفته است و آن هم سیاست در هنگام دعوا می باشد. عکس های تتلو در زندان در آن زمان منتشر شده بود و هنوز هم می توان این تصاویر را در فضای مجازی و اینترنت مشاهده کرد.

پیشنهادی مقاله: لیست مشهورترین سلبریتی های ایرانی خارج کشور

حکم نهایی این رپر چه می باشد؟

خبرهای مختلفی در مورد حکم این رپر منتشر شده است و افراد بسیاری در این مورد حدس های مختلفی زده اند. برخی از افراد معتقد هستند که امیر تتلو یک خواننده حکومتی است و طبق برنامه، دست به انجام این کار زده است و او هم مانند وحید خزایی پس از مدتی از زندان آزاد خواهد شد. برخی دیگر از افراد معتقد هستند که او به دلیل جرم هایی که مرتکب شده است به سال ها زندان محکوم خواهد شد. تا به امروز هیچ دادگاهی برای این خواننده محبوب تشکیل نشده است و بهتر است تا ایجاد دادگاه و رای آن منتظر ماند و حکم نهایی را از سایت های خبری معتبر دریافت کرد.

اعدام امیر مقصودلو محتمل است؟

اعدام امیر مقصودلو محتمل است؟

امیر تتلو یک خواننده بسیار معروف است که طرفداران بسیاری دارد و پس از دستگیر شدن، این افراد بسیار تلاش می کنند تا از نتیجه و حکم نهایی او با خبر شوند. برخی از وکلای پایه یک دادگستری نظرهای مختلفی را در مورد حکم امیر تتلو بیان کرده اند. تعدادی از این وکیل ها معتقد هستند که امیر تتلو تا کنون جرم های بسیار سنگینی را انجام داده است و به دلیل ترویج فساد، اغفال دختران زیر سن قانونی، تجاوز به دختران و آزار و اذیت کردن آن ها، تشویق کردن جوان ها به استفاده از مواد مخدر و از همه مهم تر توهین به مسئولان و مسائل و مقدسات مذهبی احتمالا به اعدام محکوم شود.

البته یکی از مهم ترین و سنگین ترین جرم های امیر حسین مقصودلو، راه اندازی سایت شرط بندی و مدیریت کردن آن و رواج دادن قمار می باشد که دادگاه احتمالا حکم سنگینی برای این جرم، در نظر خواهد گرفت. در هر صورت بهتر است به حواشی و این گونه خبرها دامن نزنید و منتظر بمانید تا دادگاه او برگزار شود و در نهایت حکم را از شبکه های خبری در صدا و سیمای ایران دنبال کنید. او یک خواننده مشهور و بزرگ است که خبرهای مختلفی در مورد او ایجاد می شود پس بهتر است به حواشی تتلو در زندان اهمیت ندهید.

مصاحبه با امیر تتلو در زندان

تا کنون مصاحبه رسمی و دقیقی با امیر تتلو در زندان انجام نشده است، البته ویدئوهایی از صحبت های تتلو در زندان منتشر شده است که مربوط به زندانی شدن او در سال های گذشته می باشد. اما برخی از افراد ویس ها و صداهای مختلفی را در مورد تتلو منتشر کرده اند و بیان می کنند که این ویس ها اصل بوده و صدا گذاری نشده اند. در یکی از این ویس ها تتلو بیان کرده است که در زندان اوین حضور دارد و با وجود این که یک ماه در زندان به سر می برد، یک ماه دیگر هم بازداشت موقت او را تمدید کرده اند، در حالی که بازداشت موقت تنها برای قاتل ها می باشد و به عنوان یک هنرمند از این موضوع گلایه کرده بود.

در ویس دیگری تتلو خود را معرفی می کند و می گوید که در خارج از ایران با هیچ نهاد و سازمانی قرار داد نبسته است و با زحمت و اجراهای کنسرت خود توانسته است به ثروت و شهرت برسد. البته پس از انتشار این ویس حدس و گمان های بسیاری زده شد و حتی گفته می شود که ممکن است این ویس دروغ باشد. لازم به ذکر است که فیلم های مختلفی در هنگام ورود تتلو به مرز ایران و دستگیر شدن او توسط پلیس منتشر شده است، که با جست و جو در اینترنت می توان فیلم تتلو در زندان را مشاهده کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید