نسیم خواننده زد بازی کیست؟ + جریان حاملگی او از پویان مختاری

نسیم پاریزه یکی از خوانندگان معروف و سرشناس اهل ایران است که در حال حاضر در سبک رپ فعالیت می‌ کند و طرفداران بسیار زیادی در سراسر کشور دارد.

معرفی نسیم پاریزه

معرفی نسیم پاریزه

این روز ها بانوان زیادی در حرفه خوانندگی فعالیت می کنند که برخی از آن ها با توجه به صدای فوق العاده ای که دارند و آثار بی نظیری که تا به اکنون منتشر کرده اند، توانسته اند جایگاه خوبی در عرصه موسیقی به دست آورند و در بین مردم به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی نیز رسیده اند که یکی از این خوانندگان نسیم پاریزه نام دارد. او در حال حاضر یکی از خوانندگان معروف اهل ایران می باشد که در سبک رپ فعالیت می‌ کند و طرفداران بسیار زیادی دارد. حال برای خیلی از طرفداران او سوالات متداولی در رابطه با این خواننده همچون نسیم پاریزه چند سال دارد، قد نسیم پاریزه چند سانتی متر است و … به وجود می آید. به همین دلیل در ادامه قرار است به بیوگرافی نسیم پاریزه بپردازیم و اطلاعات جالب و کاملی در رابطه با این خواننده قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

نسیم پاریزه متولد سال 1985 میلادی در شهر کالیفرنیا آمریکا می باشد. طبق گفته های نسیم او از همان دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به عرصه موسیقی به ویژه خوانندگی داشته است، به همین دلیل از دوران نوجوانی فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نسیم به همراه خواهرش در یکی از برنامه‌ های تلویزیونی که در کشور فرانسه پخش می شد شرکت کردند و با خواندن یک ترانه نام خود را به عنوان یک پدیده جدید ثبت کردند.

پس از آن او تصمیم گرفت تا موسیقی را جدی تر دنبال کند و از طریق برخی از دوستانش با گروه زدبازی آشنا شد. گروه زدبازی یکی از گروه های موسیقی محبوب و پرطرفدار است که اعضای آن در این گروه در سبک رپ فعالیت می کنند. پس از این که نسیم عضو این گروه شد، با شروع فعالیتش در این حرفه توانست به اوج شهرت و محبوبیت خود برسد. در حال حاضر او به یکی از خوانندگان معروف اهل ایران تبدیل شده است که طرفداران زیادی نیز دارد. هم چنین ناگفته نماند نسیم با توجه به این که از قد متوسطی برخوردار است و چهره زیبایی دارد، به همین دلیل گاهی اوقات به عنوان مدل نیز در شبکه های مجازی فعالیت می کند. حال برخی از افراد تمایل دارند تا برای کسب اطلاعات بیشتر به نسیم پاریزه ویکی پدیای او مراجعه نمایند. در این باره بهتر است که بدانید باتوجه به این که هنوز اطلاعات کاملی از این رپر منتشر نشده است، به همین دلیل در حال حاضر برای نسیم ویکی پدیا ساخته نشده است.

معروف ترین آهنگ های نسیم پاریزه کدامند؟

معروف ترین آهنگ های نسیم پاریزه کدامند؟

نسیم پاریزه یکی از خوانندگان با استعداد و خوش صدای اهل ایران است که در حال حاضر در سبک رپ فعالیت می کند. بهتر است که بدانید نسیم از زمانی که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی شروع کرده است تا به امروز آهنگ های متعددی را چه به صورت انفرادی و چه با همکاری سایر رپران دیگر خوانده و منتشر کرده است که هر کدام از آهنگ های او مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. البته ناگفته نماند که برخی از آهنگ های این رپر با توجه به صدای فوق العاده او و هم چنین تکست قوی آهنگ هایش در لیست معروف ترین آهنگ های این رپر قرار گرفته اند که در ادامه قرار است به معرفی آن ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جزوی از من

یکی از اهنگ های خاص و متفاوت این رپر که به همراه علیرضا جی جی خوانده و منتشر کرده است آهنگ جزوی از من نام دارد که مربوط به تولد یک نوزاد می باشد. این آهنگ پس از انتشار طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد.

تهران مازراتی

به جرأت می‌ توان بیان کرد که یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های این رپر که به همراه علیرضا جی جی و بهزاد لیتو خوانده و منتشر کرده است، تهران مازراتی نام دارد. این آهنگ به قدری محبوب شد که تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد و خوانندگان این آهنگ با انتشار تهران مازراتی به شهرت بسیار زیادی رسیدند.

پیر شدیم ولی بزرگ نه  

از یکی دیگر از آهنگ های خوب و پر طرفدار این رپر می‌ توان به آهنگ پیر شدیم ولی بزرگ نه اشاره کرد. این آهنگ با توجه به این که با سبک خاصی خوانده شده است، پس از انتشار مورد تعریف و تمجید خیلی از شنوندگان قرار گرفت.

بی مقصد

این رپر معروف اهل ایران مدتی قبل یک آهنگ به نام بی مقصد را به همراه امیر خلوت منتشر کرد که این آهنگ از نظر خیلی از شنوندگان یکی از بهترین آثار نسیم محسوب می شود.

فردا

زمانی که نسیم آهنگ فردا را با همکاری سیناب منتشر کرد، این آهنگ مورد استقبال خیلی از مردم به ویژه طرفداران این دو خواننده قرار گرفت و طرفداران سیناب و نسیم با هشتگ های مربوط آهنگ فردا را در رده بالایی قرار دادند.

عکس های نسیم پاریزه را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های نسیم پاریزه را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر در رپ فارسی بانوان متعددی مشاهده می‌ شوند که در حال فعالیت هستند و با توجه به آثار فوق العاده شان توانسته اند طرفدارانی را به دست آورند که این موضوع شامل نسیم پاریزه هم می باشد. بهتر است بدانید او با توجه به این که تا به اکنون آثار فوق العاده ای را خوانده و منتشر کرده است و هم چنین عضو گروه معروف زدبازی بوده است، به همین دلیل در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد. حال خیلی از مردم به ویژه طرفداران او تمایل دارند تا به مشاهده عکس های نسیم بپردازند، چرا که از مشاهده عکس های رپر مورد علاقه خود لذت می برند و هم چنین به این گونه می توانند جویای احوال او شوند.

بهتر است که بدانید در عصر مدرن روش‌ های مختلفی برای جستجو و مشاهده تصاویر افراد معروف همچون این رپر وجود دارد. حال اگر شما در اینترنت عباراتی از جمله جدیدترین عکس های نسیم پاریزه، عکس نسیم خواننده ایرانی، عکس نسیم خواننده زدبازی و … را جستجو نمایید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از این رپر مانند عکس نسیم پاریزه جدید، عکس نسیم پاریزه و خواهرش، عکس خواننده نسیم و افشین آذری و … برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین ناگفته نماند با توجه به این که در حال حاضر نسیم خواننده اینستا خود را به یک آلبوم تبدیل کرده است، به همین دلیل با مراجعه به صفحه اینستاگرام این رپر هم می توانید عکس های با کیفیتی از او را در لوکیشن های مختلف مشاهده نمایید.

این خواننده تا کنون کنسرتی هم داشته است؟

با توجه به این که نسیم یکی از رپران معروف و پرطرفدار است، به همین دلیل در طول سال به صورت انفرادی و یا با همکاری اعضای گروه زدبازی در شهر ها و کشور های مختلف به ویژه ترکیه و شهر استانبول برای طرفداران و مخاطبانش کنسرت هایی را برگزار می‌ کند که تمام این کنسرت ها تا به اکنون با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شده اند. حضور در کنسرت های گروه زدبازی با هیجان بسیار زیادی همراه است، چرا که هر کدام از اعضای گروه وظیفه خاصی را در هنگام اجرای کنسرت دارند و نسیم در هنگام اجرای کنسرت رپ کن گروه می باشد.

با توجه به این که گروه زدبازی طرفداران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل کنسرت های این گروه با استقبال بسیار خوبی رو به‌ رو می‌ شوند و در همان روز های اول تمام بلیط های کنسرت به فروش می رسند. از این رو اعضای گروه زدبازی توانسته اند از طریق برگزاری کنسرت و فروش بلیط های کنسرت یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

آدرس پیج اینستاگرام نسیم پاریزه چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام نسیم پاریزه چیست؟

به طور معمول خوانندگان و رپران که طرفداران بسیار زیادی دارند، برای این که بتوانند با طرفدارانشان در ارتباط باشند، در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام فعالیت می کنند. حال بهتر است که بدانید نسیم در آگوست 2013 یک صفحه شخصی در اینستاگرام برای خود راه اندازی کرد تا به این گونه بتواند با طرفداران و مخاطبانش در ارتباط باشد و هم چنین به تبلیغ و معرفی آثار جدیدش بپردازد. به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد این رپر پس از ساخت صفحه شخصی اش، اینستاگرام را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرد و از طریق این شبکه با مخاطبانش در ارتباط است. هم چنین او با توجه به این که علاقه زیادی به عکس های هنری دارد، به همین دلیل هر چند وقت یکبار عکس های بسیار جذاب و با کیفیتی از خود را برای مخاطبانش منتشر می‌ کند که تمام این عکس ها مورد استقبال فالوورانش نیز قرار می گیرند.

حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به پیدا کردن پیج اینستاگرام نسیم پاریزه بپردازند. در این باره بهتر است که بدانید اگر به قسمت سرچ این شبکه اجتماعی مراجعه نمایید و عبارت (nassimparize) را سرچ کنید، صفحه نسیم پاریزه اینستاگرام او برای شما نمایش خواهد یافت. در حال حاضر این رپر معروف در اینستاگرام بیش از 600 کا فالوور دارد که این موضوع نشان دهنده میزان محبوبیت او در بین کاربران اینستاگرام می باشد.

این خواننده از گروه زدبازی جدا شده است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این رپر معروف از دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به موسیقی و خوانندگی داشته است تا جایی که از دوران نوجوانی فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. حال با توجه به استعداد بسیار خوبی که نسیم در حرفه خوانندگی و سبک رپ داشت، به همین دلیل از طریق برخی از دوستانش با اعضای گروه زدبازی آشنا شد و با حضورش در این گروه توانست به اوج شهرت و محبوبیت خود برسد. او با همکاری سایر اعضای این گروه آثار متعددی را خوانده و منتشر کرده‌ است.

حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل اخباری در رابطه با جدایی این رپر از گروه زدبازی در فضای مجازی منتشر شد. در این باره بهتر است بدانید مدتی قبل درگیری هایی بین سپهر خلسه و پارسالیپ که هر دو از رپران معروف اهل ایران به شمار می روند به وجود آمد که در این درگیری نسیم هم حضور پیدا کرد. سپهر خلسه که عضو گروه زدبازی بود در یک لایو در اینستاگرام خود به پارسالیپ که یکی دیگر از اعضای گروه زدبازی بود فحاشی کرد و خطاب به پارسالیپ بیان کرد: قبل از گروه زدبازی کسی تو را آدم حساب نمی کرد و الان شاخ شدی؟ در این بین نسیم هم یک استوری منتشر کرد و در آن بیان کرد: تو وقتی به پارسالیپ فحش دادی یعنی به تمام اعضای گروه توهین کردی و این گروه بود که تو را معروف کرد.

پس از آن درگیری بین نسیم و سپهر خلسه به وجود آمد تا جایی که نسیم از گروه زدبازی جدا شد و این گروه با ضربه روحی بدی رو به رو شد و به طور کل منحل شد. پس از انحلال گروه زدبازی، این رپر موقتا خوانندگی را کنار گذاشت. اما بعد از مدتی سیجل و علیرضا جی جی از او درخواست کردند که همکاری اش را با آن ها شروع کند.

این خواننده کجا زندگی می کند؟

این خواننده کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این رپر معروف در شهر کالیفرنیا آمریکا به دنیا آمده و بزرگ شده است. البته ناگفته نماند که در طول این سال‌ ها او ساکن برخی از کشور های دیگر هم بوده است. حال این موضوع را هم باید افزود مدتی است که این هنرمند با توجه به پست هایی که از خود منتشر می‌ کند و لوکیشن پست هایش، به نظر می‌ رسد که ساکن استانبول بزرگ ترین شهر ترکیه است. در حال حاضر خیلی از رپران و سلبریتی های ایرانی ساکن ترکیه هستند، چرا که ترکیه یکی از کشور های ارزان و نزدیک به ایران است که رفت و آمد به آن آسان می باشد و خیلی از ایرانی ها ساکن این کشور هستند.

درآمد نسیم پاریزه چقدر است؟

در رابطه با منبع درآمد پاریزه بهتر است که بدانید در حال حاضر او از طریق فعالیت در حرفه خوانندگی توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. در این باره می توان این گونه بیان کرد که این رپر معروف با توجه به فروش آثارش و هم چنین برگزاری کنسرت و فروش بلیط های کنسرتش توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند. البته ناگفته نماند با توجه به این که این هنرمند همانند خیلی از هنرمندان دیگر تمایلی ندارد تا در مورد میزان درآمدش صحبتی کند، از این رو اطلاعاتی در رابطه با میزان درآمد پاریزه در دسترس نمی باشد.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که این هنرمند با توجه به فعالیت گسترده اش در فضای مجازی هم توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد. این رپر معروف از طریق اسپانسرینگ و تبلیغات در اینستاگرام و هم چنین بازدید ویدیو هایش در یوتیوب توانسته درآمدزایی کند.

همسر نسیم پاریزه کیست؟

همسر نسیم پاریزه کیست؟

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که برای مخاطبان و طرفداران پاریزه به وجود می آید، این است که در حال حاضر همسر او کیست؟ و یا این که تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی این رپر معروف اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در این باره بهتر است که بدانید نسیم مدت‌ ها قبل با شخصی به نام مصطفی شفیعی که ورزشکار است ازدواج کرد. آن ها علاقه بسیار زیادی به یکدیگر داشتند و زندگی آرامی و خوبی در کنار هم داشتند تا این که نسیم علاقه شدیدی به خوانندگی پیدا کرد و تصمیم گرفت تا به صورت حرفه ای در خوانندگی فعالیت کند که با مخالفت همسرش رو به رو شد.

پس از این که نسیم پسرش داریان را در پنجم اوت سال 2014 به دنیا آورد، بار دیگر برای خوانندگی تلاش کرد اما این بار هم همسرش او را حمایت نکرد و به همین دلیل این رپر معروف تصمیم به طلاق گرفت و حضانت پسرش را هم برعهده گرفت. این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر اطلاعات دقیقی در مورد این که نسیم با چه کسی در ارتباط است، در دسترس نمی باشد.

موزیک ویدیو های نسیم پاریزه را در کجا می توان مشاهده کرد؟

اگر طرفدار این رپر معروف هستید، بهتر است که بدانید پاریزه تا به اکنون چه به صورت انفرادی و چه با همکاری برخی از رپران و خوانندگان دیگر موزیک ویدیو های بسیار جذاب و با کیفیتی را خوانده و منتشر کرده است که تمام موزیک ویدیو های او تا به امروز مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفته اند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده موزیک ویدیو های این رپر بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی پاریزه همچون اینستاگرام و یوتیب مراجعه نمایید، چرا که به طور معمول این رپر تمام موزیک ویدیو های خود را با کیفیت بالا در صفحات مجازی اش منتشر می‌ کند. هم چنین با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام موزیک ویدیو مورد علاقه خود از این رپر هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد.

فیلم کنسرت های این خواننده را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم نسیم تا به اکنون کنسرت های متعددی را برگزار کرده است. حال اگر می خواهید تا به مشاهده ویدیو کنسرت های این رپر معروف بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به پلتفرم های ویدیویی نسیم همچون اینستاگرام و یوتیوب او مراجعه نمایید. هم چنین ناگفته نماند که با مراجعه به اینترنت و آپارات هم می توانید ویدیو کنسرت های این رپر را جستجو و مشاهده کنید.

نسیم پاریزه چه حاشیه هایی داشته است؟

نسیم پاریزه چه حاشیه هایی داشته است؟

بهتر است که بدانید حاشیه در پیرامون افراد مشهور و سرشناس که بسیار پر بیننده و پرمخاطب هستند مشاهده می‌ شود. حال با توجه به این که نسیم یکی از رپران معروف اهل ایران به شمار می رود که طرفداران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل گاهی اوقات او باتوجه به فعالیت هایی که انجام می‌ دهد حاشیه هایی را برای خود به وجود می آورد و یا این که منابع اطلاعاتی او در فضای مجازی منتشر می شود که این موضوع نیز باعث شده است تا این رپر در حاشیه هایی قرار گیرد. البته ناگفته نماند که تمام حاشیه های پیرامون او توسط مخاطبانش و علاقه مندان به رپ دنبال می‌ شود.

با این حال از مهم‌ ترین حاشیه هایی که در پیرامون نسیم پاریزه مشاهده شده است، می‌ توان به: فعالیت او در خوانندگی، روابط شخصی نسیم، فعالیت گسترده او در فضای مجازی، جدایی نسیم پاریزه و همسرش، رابطه نسیم پاریزه و پویان مختاری، راه اندازی سایت شرط بندی، درگیری هایی که او تا به اکنون با برخی از افراد معروف دیگر داشته است، جدایی‌ اش از گروه زدبازی، رابطه این رپر با ریحانه پارسا و … اشاره کرد.

حاملگی نسیم از پویان

گفته می شود نسیم و پویان مختاری مدتی با یکدیگر در رابطه بوده اند و در این هنگام نسیم از پویان مختاری حامله شده است. البته این موضوع هنوز توسط نسیم یا پویان رد نشده است.

اولین آهنگ نسیم پاریزه چه نام داشت؟

نسیم یکی از رپران سرشناس اهل این است که از دوران کودکی علاقه بسیار زیادی به خوانندگی داشته است و به همین دلیل از نوجوانی فعالیت خود را در این حرفه شروع کرده است. حال بهتر است که بدانید با توجه به این که این رپر در خارج از کشور به دنیا آمده و بزرگ شده است، به همین دلیل کار های ابتدایی او به زبان خارجی بودند. اما با این حال پس از این که او فعالیت خود را در گروه زدبازی شروع کرد، اولین آهنگش را با همکاری اعضای گروه به نام تابستون کوتاه منتشر کرد که این آهنگ بعد از انتشار مورد توجه خیلی از مردم قرار گرفت و او با انتشار این آهنگ توانست به شهرت بسیار زیادی برسد.

سوالات متداول

  1. نسیم کیست؟

    نسیم پاریزه متولد سال 1985 در شهر کالیفرنیا آمریکا می باشد و در حال حاضر در سبک رپ فعالیت می کند و طرفداران زیادی دارد

  2. معروف ترین آهنگ های نسیم کدامند؟

    از معروف ترین آهنگ های این رپر می توان به: جزوی از من، تهران مازراتی، پیر شدیم ولی بزرگ نه، بی مقصد و فردا اشاره کرد.

  3. دلیل جدایی نسیم از گروه زدبازی چه بوده است؟

    نسیم پس از درگیری لفظی اش با سپهر خلسه یکی از اعضای گروه زدبازی از این گروه جدا شد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
pedar
pedar
مدرس زبان و نویسنده سایت ایرانیان سلبریتی مرجع سلبریتی های ایرانی و خارجی هستم.