حصین (حسین رحمتی) کیست؟ بیوگرافی و معروف ترین آهنگ های حصین ابلیس

در این قسمت به معرفی یکی از رپران معروف و مشهور ایرانی یعنی حصین خواهیم پرداخت، همراه ما تا انتهای مطالب باشید

حصین کیست؟

حصین کیست؟

سال هاست رپ که یک نوع سبک از موسیقی است، در بین مردم ایران به ویژه جوانان و نوجوانان به شدت پر طرفدار و محبوب شده است. البته برخی از افراد که به آن ها رپر گفته می‌ شود توانسته اند، این سبک را در بین مردم ایران جا بیندازند و سبک امروزی را به وجود آورند که به آن ها رپران نسل یک گفته می‌ شود که حصین نیز در این دسته از رپران قرار گرفته است. شاید برای شما هم جالب باشد که اطلاعات بیشتری در مورد زندگی حصین با جزئیات بیشتر مانند سن حصین و قد حصین و … بدانید. در این قسمت به بیوگرافی حصین یکی از رپران مشهور و معروف ایرانی خواهیم پرداخت، همراه ما باشید.

حسین رحمتی متولد سال 66 در شهر مشهد است که با نام هنری حصین و یا حسین ابلیس شناخته می شود. او بعد از مدتی فعالیت تک نفره کار خود را با گروه 051 آغاز کرد و به عنوان یکی از رپران زیرزمینی فعالیت خود را ادامه داده است. حصین علاوه بر رپ خواندن، آهنگساز نیز می باشد. او فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرده است و تا به امروز فعالیت گسترده‌ ای در عرصه موسیقی انجام داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید حصین ویکی پدیا را مشاهده کنید.

همکاری با گروه 051

این رپر معروف فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته ارتباطات از یکی از دانشگاه های سرشناس ارمنستان می باشد. حصین در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که از نوجوانی علاقه زیادی به موسیقی و خوانندگی داشته است به همین دلیل از سن 17 سالگی وارد این عرصه شده است. این رپر از سال 83 کارش را با گروه 051 و موزیک تو زنده میمونی آغاز کرد. اعضای گروه 051 شامل:کنبین، رضا، حسین ابلیس، مستر کیلر و مبهم بوده اند که بعد ها افراد دیگری مانند حسین تهی نیز به این گروه پیوستند. به دلیل این که اکثر اعضای این گروه اهل مشهد بودند نام این گروه 051 که ابتدای کد شهر مشهد است، انتخاب شد.

موضوع و محتوای این گروه معروف در ابتدای فعالیتشان، گنگ، کل کلی و دیس و دیس بک بوده است که این کار باعث شده بود آن ها به سرعت شناخته شده و معروف شوند. بعد از آهنگ های کل کلی آن ها نوبت به آهنگ های سیاسی رسید. زمانی که اولین آهنگ سیاسی این گروه منتشر شد، جنجال زیادی به وجود آورد و به یکی از پر سر و صدا ترین کار های موسیقی سیاسی تا به امروز تبدیل شده بود. حصین در گروه 051 آهنگ های نسبتا زیادی را بیرون داده است. این گروه در زمان فعالیتشان به یکی از گروه های محبوب و پرطرفدار تبدیل شده بودند که در سرتاسر ایران و به ویژه در بین جوانان و نوجوانان طرفداران بسیار زیادی را بدست آورده بودند. البته بعد از 4 سال این گروه به یک باره و به شکل عجیبی فرو پاشید. می توانید تمام آهنگ هایی که گروه 051 در زمان فعالیتشان منتشر کرده بودند را در سایت های موسیقی جستجو و دانلود کنید.

همکاری با صادق

جالب است که بدانید زمانی که گروه 051 منحل شد، حصین تا 3 سال بعد از آن هیچ آهنگی را منتشر نکرد که این باعث نگرانی خیلی از هواداران او شد. در این مدت حصین برای ادامه تحصیل به ارمنستان رفت، او در آن جا با شخصی به نام صادق آشنا شد. صادق نیز به رپ علاقه زیادی داشته است و هم چنین در آن زمان شعر نیز می نوشته است. او بعد از آشنایی با حسین ابلیس به صورت حرفه‌ ای کار خود را آغاز کرد. اولین آهنگ رسمی این دو آرتیست به نام (جفت کفش) در سال 89 منتشر شد. با انتشار این آهنگ دوباره نام حسین ابلیس بر سر زبان ها افتاد و توانست دوباره معروفیت خود را بدست آورد. بعد از آن این دو آرتیست همکاری های زیادی با هم داشتند و هم چنین آن ها در سال 90 آلبوم کوتاه (شبا، رد پا، تنهایی) را با یکدیگر منتشر کردند.

اینستاگرام حصین

اینستاگرام حصین

حصین مدت ها قبل در اینستاگرام برای خود یک صفحه کاربری راه‌ اندازی کرده بود و از آن زمان به صورت گسترده در این شبکه فعالیت می‌ کند. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی معروف و محبوب است که سلبریتی ها و خوانندگان مشهور و معروف نیز در این شبکه مجازی به طور گسترده ای برای فعالیت می‌ کنند. همان طور که می دانید امروزه خیلی از مردم توانسته اند که از طریق اینستاگرام به شهرت و معروفیت زیادی بر سند. هم چنین اینستاگرام به شهرت بیشتر سلبریتی ها و آرتیست ها نیز کمک شایانی کرده است. از آن جایی که حسین ابلیس می‌ خواهد طرفداران و مخاطبانش را بیشتر کند و هم چنین بازدید آهنگ هایی که منتشر می‌ کند را بیشتر کند، به همین دلیل در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد.

حصین اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و این شبکه را به یک پل ارتباطی بین خود و هوادارنش تبدیل کرده است و به این گونه تمام فعالیت‌ ها و کار هایی که انجام می‌ دهد را با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک می گذارد. هم چنین باید افزود که این رپر معروف علاوه بر این که در مورد حرفه اش در اینستاگرام مطالبی را منتشر می‌ کند، در مورد موضوعات مختلف دیگر نیز صحبت می کند. علاوه بر آن عکس ها و کلیپ های گوناگون و مختلفی را از خود در کنار دوستان و سایر همکارانش برای مخاطبان به اشتراک می‌ گذارد که این عکس ها و کلیپ ها با طرفداران بسیار زیادی رو به رو می شود. برای این که بتوانید عکس های این رپر معروف و مشهور مشاهده کنید، پیشنهاد می کنیم که به اینستاگرام او مراجعه کنید. هم چنین از آن جایی که حسین ابلیس فالووران زیادی دارد، پیج او نسبت پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص است. این موضوع را هم باید افزود که می توانید توییتر حصین را نیز مشاهده کنید.

کلاب هاوس حصین

یکی دیگر از شبکه‌ هایی که این رپر معروف در آن فعالیت می‌ کند، کلاب هاوس نام دارد. مدتی قبل شبکه اجتماعی به نام کلاب هاوس در بین مردم ایران به شدت محبوب و پرطرفدار شد تا جایی که علاوه بر کاربران عادی، سلبریتی ها و خوانندگان مشهور نیز در این شبکه فعالیت می‌ کنند. حسین ابلیس نیز در کلاب هاوس مخاطبان خاص خود را دارد که هر از گاهی به گفتگو با آن ها می پردازد.

حاشیه های حصین

حاشیه های حصین

حسین ابلیس از آن دسته از رپرانی است که تا به امروز حواشی زیادی را برای خود به وجود آورده است و یا در حواشی قرار گرفته است. به همین دلیل از او به عنوان یکی از رپران پرحاشیه ایرانی یاد می شود. از اولین حاشیه این رپر معروف می‌ توان به دستگیری اش در سال 86 اشاره کرد. در این باره باید بگوییم که در ماه آذر، سال 86 پلیس به منزل این رپر وارد شد و تمام آلات موسیقی و آلبوم هایش را به دلیل توهین به مسئولین کشور را ضبط و خود او را نیز دستگیر کردند.

از سایر حواشی این رپر معروف می توان به دستگیرش در سال 91 اشاره کرد. او به همراه صادق به دلیل حمل ماری جوانا در ارمنستان دستگیر شدند. البته حصین بعد از یک هفته آزاد شد، اما صادق هشت ماه بعد از او آزاد شد. از دیگر حواشی حصین می توان به درگیری اش با رپران و خوانندگان دیگر اشاره کرد. از مهم‌ ترین درگیری‌ های او می‌ توان به درگیری اش با صادق که یکی از دوستان و همکاران قدیمی اوست اشاره کرد که این درگیری به زمان دستگیری هر دوی آن ها بر می گردد. البته گفته شده است که این دو آرتیست هم اکنون با هم آشتی کرده اند و حتی احتمال همکاری دوباره آن ها وجود دارد. از سایر درگیر های او می توان به در گیری اش با ساشا سبحانی که یکی از شاخ های مجازی و گرداننده های سایت‌ های شرط‌ بندی است و هم چنین درگیری اش با هیچکس رپر معروف ایرانی اشاره کرد.

آهنگ های حصین

حسین ابلیس یکی از رپران مشهور ایرانی است که از زمانی که فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است تا به امروز آهنگ های متعددی را منتشر کرده است. اکثر آهنگ‌ های او به دلیل صدای خاص و منحصر به فردش و هم چنین سبک خاصی که می خواند طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده است. در این قسمت به معرفی بهترین اهنگ های حصین خواهیم پرداخت. هم چنین به یاد داشته باشید که برای دانلود حصین اهنگ جدید او می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

حصین ابلیس 2 جا

یکی از موزیک هایی که این رپر معروف زمانی که منتشر کرد با جنجال و حواشی زیادی رو به رو شد حصین دو جا می باشد، چرا که این آهنگ دیس به سروش هیچکس رپر معروف و مشهور ایرانی بوده است. مدتی است که درگیری بین حسین ابلیس و هیچکس به وجود آمده است که باعث شده است که او چندین دیس به هیچکس را منتشر کند که یکی از آن ها 2j نام دارد. زمانی که این آهنگ منتشر شد شنوندگان به دو دسته تقسیم شدند، دسته اول که به شدت از این موزیک تعریف کردند و دسته‌ دیگر که از آن انتقاد کردند. به هر حال می توانید برای دانلود آهنگ حصین 2j به اینترنت مراجعه کنید.

صبحونه

یکی از آهنگ های تقریباً جدید حصین صبحونه نام دارد که این آهنگ زمانی که منتشر شد با حواشی و جنجال بسیار زیادی رو به رو شد، چرا که این آهنگ دیس به ساشا سبحانی بوده است. شنوندگان بعد از شنیدن این آهنگ بیان کردند که این دیس بهترین دیس حسین ابلیس بوده است که تا به اکنون شنیده اند. برای دانلود اهنگ جدید حصین ابلیس به نام صبحونه می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

حصین صبح ظهر شب

یکی از بهترین آهنگ های این رپر معروف، صبح ظهر شب نام دارد که زمانی که منتشر شد به شدت پر طرفدار و محبوب شد. هم چنین حسین ابلیس با انتشار این موزیک توانست به شهرت خود بیفزاید. برای دانلود آهنگ صبح ظهر شب حصین می توانید به اینترنت مراجعه کنید. هم چنین می توانید آهنگ های حصین دانلود را در اینترنت جستجو کنید تا به این گونه تمام آهنگ های این خواننده و حتی اهنگ جدید حصین برای شما نمایش داده شود.

حصین خفن

زمانی که حسین ابلیس آهنگ خفن را منتشر کرد با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد و این آهنگ به یکی از آهنگ های به یاد ماندنی او تبدیل شد. خیلی از شنوندگان بیان کرده بودند که این آهنگ مخاطبان زیادی داشته است.

حصین خط کشیدم دورم

حصین خط کشیدم دورم

خط کشیدم دورم یکی از آهنگ هایی است که این رپ معروف توانست با انتشار آن به خوبی قدرت صدای خود را به رخ سایر رپران بکشاند.

حصین دیدگاه

یکی از آهنگ های زیبای حسین ابلیس که با همکاری اپیکور منتشر کرده است، دیدگاه نام دارد. دیدگاه حصین به یکی از بهترین آهنگ های او تبدیل شده است. برای دانلود اهنگ دیدگاه از حصین می توانید به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

دلخوشی حصین

دلخوشی یکی دیگر از بهترین و بر ترین آهنگ های حسین ابلیس به شمار می‌ رود که زمانی که این آهنگ را منتشر کرد، طرفدار بسیار زیادی پیدا کرد تا جایی که حتی این آهنگ امروزه نیز توسط خیلی از افراد پلی می شود. برای دانلود اهنگ حصین دلخوشی می‌ توانید به اینترنت مراجعه کنید. این آهنگ یکی از بهترین فیت های رپ فارسی می باشد.

مصاحبه با حصین

حسین ابلیس یکی از آرتیست های معروف و مشهور ایرانی است که از زمانی که به شهرت رسیده است تا به امروز با او مصاحبه‌ های متعددی انجام شده است. در اکثر این مصاحبه ها او در مورد زندگی اش، روابطش، حرفه و کار و هم چنین اهداف آینده اش صحبت کرده است. از آن جایی که حسین ابلیس تخصص خاصی در صحبت کردن دارد و می‌ تواند موضوعات جذابی را در صحبت‌ هایش اضافه کند، اکثر مصاحبه‌ های او بسیار دیدنی و هیجان انگیز هستند. اگر تمایل دارید تا به مشاهده مصاحبه با حصین که توسط شبکه ها و مجلات معروف و مختلفی انجام شده است، بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم به اینترنت، آپارات و هم چنین یوتیوب مراجعه کنید.

آلبوم های حصین ابلیس

حصین از زمانی که فعالیت خود را به عنوان رپر شروع کرده است علاوه بر سینگل ترک آلبوم‌ هایی را نیز ساخته و منتشر کرده است. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

آلبوم ناقابل

در سال 2017 این رپر با همکاری محمدرضا شایع رپر معروف ایرانی یک آلبوم به نام ناقابل را منتشر کردند که این آلبوم دارای 5 ترک می‌ باشد. باتوجه به این که ترک‌ های این آلبوم از متن بسیار قوی برخوردار هستند به همین دلیل این آلبوم پس از انتشار از تعداد دانلود بالایی برخوردار شد.

آلبوم یاد

حصین تا به اکنون هیچگونه آلبومی را به صورت رسمی منتشر نکرده است. اما جالب است که بدانید مدتی قبل او بیان کرد که در حال ضبط اولین آلبوم رسمی‌ اش به نام یاد است. به نظر می‌ رسد تا چند ماه دیگر این آلبوم به صورت کامل منتشر خواهد شد.

ماجرای بین حصین ابلیس و صادق چه بوده است؟

صادق یکی از رپران معروف ایرانی است که سال‌ ها قبل دوستی عمیقی بین او و ابلیس در جریان بوده است. این دو رپر در کنار یکدیگر آهنگ‌ های بسیار بی‌ نظیری را منتشر کردند. هم چنین حصین ابلیس فاز سنگین را با همکاری صادق منتشر کرد.

البته ناگفته نماند که به یکباره دعوا و درگیری بین صادق و ابلیس به وجود آمد و این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که دوستی این دو رپر شکراب شد. در رابطه با ماجرای دعوای این دو رپر بهتر است بدانید به زمان دستگیری‌ شان در ارمنستان باز می‌ گردد. زمانی که حصین و صادق دستگیر شدند حصین به واسطه تلاش‌ های همسرش از زندان آزاد شد اما تلاشی برای آزادی صادق نکرد. این موضوع باعث شد تا صادق حدود 8 ماه در زندان بگذراند و پس از آزادی اش همکاری خود را با کاغذ به طور کامل به پایان رساند و در رابطه با نامردی حصین صحبت کرد.

حصین ابلیس و مونتیگو

مونتیگو یکی از مدیران سایت شرط بندی است که در حال حاضر به عنوان خواننده هم فعالیت می‌ کند. حال گفتنی است که مدتی قبل حصین ابلیس و مونتیگو با همکاری یکدیگر آهنگی به نام وزه را منتشر کردند و به نظر می‌ رسید که رابطه خوبی بین آن ها وجود دارد. اما با این حال مدتی قبل حصین در یکی از لایوهای خود به توهین مونتیگو پرداخت و دعوای شدیدی بین این دو شکل گرفت. خیلی از افراد بر این باورند که این دعوا به دلیل سایت‌ های شرط‌ بندی بوده است.

همسر حصین ابلیس کیست؟

همسر حصین ابلیس کیست؟

خیلی از طرفداران و مخاطبان این رپر تمایل دارند تا علاوه بر زندگی شخصی او در رابطه با زندگی خصوصی و همسرش نیز اطلاعاتی را به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید زمانی که حصین به ارمنستان مهاجرت کرد با شخصی به نام ژاله آشنا شد. این آشنایی منجر به دوستی شد و در نهایت با توجه به عشق و علاقه‌ ای که بین این دو به وجود آمده بود آن ها تصمیم گرفتند تا با یکدیگر ازدواج کنند.

فیت های حصین ابلیس

ابلیس رپر مشهور و پرطرفدار ایرانی تا به اکنون با خیلی از خوانندگان و رپران دیگر همکاری داشته است. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

آهنگ به مولا

مدتی قبل آهنگ حصین ابلیس به مولا با همکاری اپیکور منتشر شد که این آهنگ با توجه به متن قوی‌ اش مورد استقبال خیلی از شنوندگان قرار گرفت و از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد.

آهنگ کبک

زمانی که حمید صفت و حصین ابلیس کبک را با همکاری یکدیگر منتشر کردند این آهنگ جنجال زیادی را به پا کرد و تا مدت‌ ها در صدر لیست بیشترین تعداد دانلود آهنگ‌ های ایرانی قرار گرفت.

دیس های حصین ابلیس به چه افرادی بوده است؟

این رپر معروف تا به اکنون درگیری‌ هایی با برخی از رپران و خوانندگان دیگر داشته است که گاهی اوقات این درگیری‌ ها منجر به انتشار دیس ترک از جانب او شده است. حال در ادامه قرار است به برخی از دیس ترک های این رپر معروف بپردازیم. هم چنین ناگفته نماند که برای دانلود دیس ترک های این رپر و یا آهنگ های حصین ابلیس قدیمی و یا حتی اهنگ جدید حصین ابلیس کو دلار، آهنگ های حصین ابلیس کامل و ریمیکس حصین ابلیس طولانی کافی است تا به سایت های موسیقی مراجعه کنید.

دلخوشی

آهنگ حصین ابلیس دلخوشی یکی از آهنگ های معروف و شنیدنی این رپر است که پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت. حال گفتنی است در قسمتی از آهنگ دلخوشی رپر معروف هیچکس دیس شده است.

صبح ظهر شب

زمانی که حصین ابلیس صبح ظهر شب را منتشر کرد این آهنگ با حواشی زیادی رو به رو شد، چرا که این آهنگ دیس به صادق رپر معروف بوده است.

حقیقت

از دیگر دیس های قوی و جنجالی این رپر می توان به آهنگ حصین ابلیس حقیقت اشاره کرد. خیلی از افراد بر این باورند که این رپر در این آهنگ اکثر رپران نسل یک را دیس کرده است.

خبر دستگیری حصین ابلیس حقیقت است؟

خبر دستگیری حصین ابلیس حقیقت است؟

بهتر است بدانید که در فوریه 2013 این رپر معروف به همراه صادق به دلیل حمل ماری جوانا در ارمنستان دستگیر شدند. حتی گزارشی در مورد جرم آن ها در شبکه تلویزیونی ارمنستان پخش شد. هم چنین علاوه بر آن در آذر ماه 1386 این رپر به دلیل فعالیتش در حرفه خوانندگی و توهین به مسئولان در مشهد بازداشت شده است.

انگشتر حصین ابلیس چیست؟

مدتی قبل این رپر معروف از انگشتر کارتیه خود که از طلای 18 عیار ساخته شده بود رونمایی کرد. حصین به این گونه تبلیغ گالری مرجان را انجام داد و پس از آن این گالری از شهرت زیادی برخوردار شد و خیلی از افراد به خریدن طلا از این گالری پرداختند.

یوتیوب حصین

یوتیوب حصین

حصین در یکی از شبکه‌ های محبوب دیگر به نام یوتیوب نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد. یوتیوب یکی از شبکه های اجتماعی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. جالب است که بدانید افراد می‌ توانند در این شبکه به درآمدزایی بپردازند و از آن جایی که حسین ابلیس طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد و کلیپ هایی که در این شبکه بارگذاری می کند با تعداد بازدید زیادی رو به رو می‌ شوند، به همین دلیل توانسته است از طریق این شبکه اجتماعی برای خود به درآمدزایی بپردازد.

دیس اشکان فدایی به حصین ابلیس

مدتی است که حسین ابلیس با یکی از آرتیست های ایرانی به نام اشکان فدایی درگیر شده است. این درگیری ها تا جایی ادامه پیدا کرد که بین این دو آرتیست، دیس و دیس بک هایی منتشر شده است. زمانی که دیس اشکان فدایی به حسین ابلیس منتشر شد خیلی از افراد به این دیس واکنش نشان دادند و بیان کردند که این یکی از قوی ترین دیس هایی بوده است که شنیده اند.

فری استایل حصین

افرادی که به موسیقی علاقه‌مند هستند حتماً برای یک بار هم که شده لغت فری استایل را شنیده اند. در این باره باید بگوییم که به اجرا کردن، خواندن یک رپر روی صحنه و بر یک ضرباهنگ (فری استایل) گفته می شود. البته از زمان به وجود آمدن فری استایل مدل آن در طول دوران دستخوش تغییرات شده است. برخی از معانی به آن اضافه و یا حتی حذف شده است. حسین ابلیس دارای فری استایل خاص خود است که طرفدار بسیار زیادی نیز دارد.

درآمد این رپر به چه صورت است؟

درآمد این رپر به چه صورت است؟

تمام رپران از طریق انتشار و فروش آلبوم، برگزاری کنسرت و … درآمدزایی می‌ کنند که این موضوع شامل حسین ابلیس نیز می‌ باشد. البته حسین ابلیس کار های دیگری مانند آهنگسازی نیز انجام می دهد. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که امروزه بخش عمده‌ ای از منبع درآمد حسین ابلیس از طریق گرداندن سایت های شرط بندی اش می باشد. او توانسته است با گرداندن سایت‌ های شرط‌ بندی به یکی از ثروتمند ترین رپران ایرانی تبدیل شود.

دوست دختر حصین کیست؟

یکی از موضوعات جذاب برای طرفداران، حسین ابلیس روابطش می باشد، آن ها تمایل دارند تا بیشتر در مورد حصین و دوست دخترش بدانند. در این باره باید بگوییم که او سال ها قبل مدت زمانی را با یک خانم در رابطه بوده است که در نهایت این رابطه به ازدواج ختم می شود. نام همسر حصین، ژاله است اما تا به امروز نه از طرف او و نه از طرف همسرش نام خانوادگی ژاله مشخص نشده است. در مورد آشنایی آن ها باید بگوییم که زمانی که حسین ابلیس برای تحصیل به ارمنستان رفته بود با ژاله آشنا می شود و بعد از مدت کوتاهی با یکدیگر ازدواج می کنند. آن ها تا به امروز صاحب فرزندی نشده اند. ژاله نیز در اکثر شبکه‌ های مجازی فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد و به دلیل شهرت همسرش توانسته است مخاطبان زیادی در شبکه های مجازی بدست آورد.

عکس حصین

تا به امروز عکس‌ های متعددی از حسین ابلیس در شبکه‌ های مجازی و هم چنین اینترنت منتشر شده است. اگر می‌ خواهید عکس های حصین را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنیم به اینستاگرام او مراجعه کنید. هم چنین باید افزود که علاوه بر پیج اینستاگرام این رپر، عکس های او در فن پیج های حسین ابلیس نیز موجود می باشد. علاوه بر این موارد گفته شده، عکس‌ های متعددی از او در اینترنت برای مخاطبان نیز منتشر شده است.

اسم و فامیل کامل حصین چیست و چرا لقبش ابلیس است؟

اسم و فامیل کامل حصین چیست و چرا لقبش ابلیس است؟

حسین رحمتی نام کامل این رپر معروف مشهور ایرانی است. او از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده است در ابتدا به خود نام هنری حسین ابلیس را داد و بعد از آن ابلیس را از نام هنری خود حذف کرد و نام هنری حصین را انتخاب کرد. دلیل این که این رپر نام هنری حصین با این گونه املا نوشتاری را انتخاب کرده است، این است که او حرف ص را از اول صادق که نام یکی از دوستان صمیمی او می باشد انتخاب کرده است. هم چنین در مورد ابلیس برخی از افراد بیان کردند که حصین به دلیل معنی استوار و محکم بودن ابلیس، این لغت را انتخاب کرده است.

دیس ملتفت

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم این آرتیست معروف تا به امروز درگیری‌ های زیادی با سایر رپران و هم چنین گروه‌ های رپ فارسی داشته است که این درگیری ها به دیس و دیس بک ها ختم شده است. یکی از این درگیری‌ ها با گروه ملتفت که یکی از گروه های معروف و مشهور ایرانی می باشد، بوده است. این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که باعث شد حصین دیس به گروه ملتفت را منتشر کند. البته بعد از گذشت مدت کوتاهی فدایی نیز دیس بک به او را منتشر کرد. می‌ توانید این دیس و دیس بک ها را به راحتی در اینترنت جستجو و دانلود کنید.

سوالات متداول

حصین کیست؟

حسین رحمتی که با نام هنری حصین و یا حسین ابلیس شناخته می شود یکی از رپران معروف و مشهور ایرانی است که در سال 1366 در مشهد به دنیا آمده است و فعالیت خود را از سال 78 آغاز کرده است.

اولین گروهی که حصین در آن همکاری داشته است، چه نام دارد و اعضای آن چه کسانی بوده اند؟

حسین ابلیس در سال 83 در گروه 051 که شامل کنبین، حسین ابلیس، رضا، مستر کیلر و مبهم بوده اند به صورت جدی فعالیت خود را آغاز کرده بود.

همسر این رپر معروف کیست؟

همسر این رپر معروف ژاله نام دارد که زمانی که او برای تحصیل به ارمنستان رفته بود با یکدیگر آشنا می‌ شوند و بعد از مدت کوتاهی ازدواج می کنند.

مهم ترین حاشیه های حصین چه بوده است؟

از مهم ترین حواشی این رپر می‌ توان به دستگیری اش در سال 86 و هم چنین در سال 91 اشاره کرد. هم چنین از سایر حواشی او می‌ توان به درگیری هایش با سایر رپران معروف ایرانی مانند صادق، هیچکس و … اشاره کرد.


4.2/5 - (11 امتیاز)
baran
baran
از مجموعه ایرانیان سلبریتی سپاس گزارم که این فرصت را قرار داد تا تولید محتوای سلبریتی های ایرانی را در این وب سایت انجام دهم.