ندا یاسی کیست؟ عکس های جنجالی و برسی منبع درآمد و ماجراهای ندا یاسی

ندا یاسی یکی از سلبریتی های مشهور فضای مجازی می باشد که جنجال های زیادی را به وجود آورده است. او تا به حال با افراد مختلفی لایو برگزار کرده است که هر بار موجب بروز حاشیه هایی نیز شده است. این بانوی مدل تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی به پایان رسانده است و سپس به کشور کانادا مهاجرت کرده است. او در آنجا هم مدتی را تحصیل کرد و سپس فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی گسترش داد. او در لایوهای افراد دیگری مانند حسین تهی، امیر تتلو، پویان مختاری و ساشا سبحانی شرکت کرده و هر دفعه موجب ایجاد جنجال هایی می شود. او در چند وقت اخیر یک لایو با تتلو داشت که در آن رکورد بیشترین بازدید کنندگان را زد. در ادامه این مقاله شما را با این اینفلوئنسر بیشتر آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

ندا یاسی کیست

ندا یاسی کیست؟

ندا یاسی یکی از سلبریتی های مشهور فضای مجازی می باشد که حرف و حدیث در مورد او زیاد می باشد. او در تاریخ 21 بهمن سال 1368 در یکی از شهرهای جنوبی کشورمان به دنیا آمده است. از همین رو او از جمله سلبریتی های متولد بهمن می باشد. گفته می شود که او تحصیلات خود را در رشته مامایی تا مقطع لیسانس در ایران گذرانده و سپس تصمیم می گیرد تا به کشور کانادا مهاجرت نماید. در این کشور نیز دوباره تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد. او دارای خانواده ای پرجمعیت بود و 7 خواهر و برادر داشت و گفته می شود که اوضاع مالی خانواده او بسیار خوب می باشد. در برخی از سایت ها هم آمده است که او قبلا یک ازدواج ناموفق داشته است و به خاطر اختلافاتی که با همسر سابق خود داشته، از او جدا می شود.

ندا یاسی لایو

ندا یاسی در لایوهای اینستاگرام

ندا یاسی لایو جدید خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر می کند و برای اینکه بدانید این سلبریتی چه کارهایی انجام می دهد، بهتر است که این صفحه را فالو کنید و از شاهکارهای این بانوی مدل خبردار شوید. او در این صفحه خود تصاویر و کلیپ های خود را منتشر می کند و در حال حاضر طرفداران بسیاری را هم دارد.

ندا یاسی یوتیوب

ندا یاسی یوتیوب

اما یکی دیگر از شبکه هایی که این سلبریتی در آن فعالیت می کند، یوتیوب می باشد که در آن تمام کلیپ های خود را منتشر می کند. ناگفته نماند که به تازگی افراد مشهور به طرف این شبکه کشانده می شوند و گفته می شد که آنها رقابتی برای جذب مخاطب در این شبکه راهم آغاز کرده اند. در حال حاضر بیشتر اینفلوئنسرها در این شبکه یک پیج مخصوص دارند و سعی می کنند تا کاربران را ترغیب کنند تا به آنها بپیوندند.

ندا یاسی و تتلو

ندا یاسی و تتلو

ندا یاسی تتلو را از زمانی که در ایران بود می شناخت و گفته می شود که یکی از طرفداران او محسوب می شود. آنها بارها در لایوها با همدیگر صحبت می کردند و معمولا لایوهای آنها نیز مثبت 18 بود و در آن حرف های نامتعارف زیادی زده می شد. این دو سلبریتی در یکی از لایوها که با هم گفت و گو می کردند، رکورد بیشترین بازدید کننده را از آن خود کردند و با این کار موجب شد در تمام دنیا به شهرت برسند. آنها پس از آن تبلیغات بسیاری در این باره کردند و در سایت های زیادی اسم و نام آنها برده شد. لایو ندا یاسی و امیر تتلو بازدید کنندگان بسیاری داشت و بیش از 600 هزار نفر از آن بازدید کردند.

پیج ندا یاسی

پیج ندا یاسی

ندا یاسی جدید ترین تصاویر و کلیپ های خود را در پیج خودش منتشر می کند و شما می توانید با فالو کردن آن به آخرین اخبار این سلبریتی دست یابید. این صفحه یکی از پربازدید ترین صفحات اینستاگرامی می باشد که حدود 2 میلیون 500 هزار نفر فالور دارد. او در این صفحه تمام تصاویر خود را منتشر می کند و می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین برای اینکه بفهمید واقعا ندا یاسی کیه به شما توصیه می کنیم که این پیج را دنبال کنید.

عکس ندا یاسی

عکس ندا یاسی

او بارها تصاویری از خود که به صورت نامتعارف گرفته شده است را در صفحه خود منتشر می کند و هدف او از این کار هم مشخص است. او در واقع برای اینکه دیگران را ترغیب نماید تا صفحه او را فالو کنند، این عکس ها را منتشر می کند و سعی می کند تا از این طریق کاربرانی را به طرف خود جذب نماید. حتما می دانید که یکی از ترفند های آنها انجام کارهای نامتعارف می باشد که متاسفانه تاکنون هم جواب داده است.

شغل ندا یاسی

شغل ندا یاسی

در صفحه ای که در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد، شغل خود را اینطور بیان کرده است که مدلینگ و کمدین می باشد. او با کارهایی که در فضای مجازی می کند و از آنجایی که میزان طرفداران نسبتا بالایی دارد، می توانیم او را یک بلاگر موفق بنامیم. این بانوی مدل توانسته با انجام کارهای خاص و ویژه در فضای مجازی نگاه زیادی از کاربران را به طرف خود جذب نماید و نام خود را به عنوان یک شاخ اینستاگرامی به همه بشناساند.

دلیل خودکشی ندا یاسی

دلیل خودکشی ندا یاسی

ندا یاسی جدید ترین ترفند خود را نیز در گفت و گوهای زنده اینترنتی نشان داد. او اعلام کرد که در گذشته مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است و در حال حاضر عذاب وجدان گرفته است و به همین خاطر می خواهد خودکشی کند. او یک طنابی را می آورد که به قصد خودکشی سر خود را از درون آن بیرون می آورد با این کار سعی می کند تا کاربران را ترغیب کند. اینکه او مورد تجاوز جنسی قرا گرفته است، مشخص نیست و در هیچ جا هم گفته نشده و تایید هم نشده است. این سلبریتی بارها حرف های خود را تغییر می دهد و بعد از مدتی هر آنچه را که قبلا گفته بود را تکذیب می کند. بیشتر کاربرانی که ویدئوهای او را تماشا می کنند، می گویند که این خانم اصلا سلامت روانی خوبی ندارد و ناگهان در لایوهای خود گریه می کند.

درامد ندا یاسی

درامد ندا یاسی

این سلبریتی نیز از فعالیت در شبکه های اجتماعی توانسته درآمد کسب کند اما احتمالا آنچنان زیاد نیست. با این وجود او دست از تلاش برنداشته و همچنان با انجام کارهای نامتعارف سعی می کند تا نظر کاربران سرگردان در فضای مجازی را به طرف خود جذب نماید و از این طریق بتواند درآمد بیشتری را نصیب خود کند. او همچنین یک سایت شرط بندی را هم راه اندازی کرده است و در صفحه اجتماعی خود آن را تبلیغ می کند و کاربران را ترغیب می کند تا در این سایت بازی کنند.

کلیپ های ندا یاسی

کلیپ های ندا یاسی

طرفداران این سلبریتی می توانند تمام کلیپ های او را در پیج اینستاگرام او مشاهده نمایند. او در صفحه خود تمام کلیپ های خود را به نمایش می گذارد. اما در یکی از کلیپ های اخیر خود که در زیر آن خبر از یک سورپرایز ویژه داده است، عکسی از خود با لباس عروس را در بغل امیر تتلو منتشر کرده است. این کلیپ بازدیدهای زیادی خورده است و کاربران زیادی هم در زیر آن کامنت گذاشته اند. برخی ها گفته اند که احتمالا خبر جالبی را می خواهند منتشر کند و خود را آماده این خبر کرده اند. برخی دیگر هم می گویند که احتمالا این مدت طولانی که از فضای مجازی دور بوده اید به همین خاطر بوده است که با امیر تتلو ازدواج کردید. حرف و حدیث های زیادی در مورد این کلیپ منتشر شده است و همه منتظرند که خبر ویژه یاسی را بشنوند.

چالش ندا یاسی

چالش ندا یاسی

این سلبریتی تا به حال چالش های زیادی را اجرا کرده است و توانسته کاربران را ترغیب کند تا آنها را انجام دهد. به طور مثال یکی از چالش های بحث برانگیز او در مورد بارداری بود و به دختران جوان گفت که این کار را انجام دهند و فیلم بگیرند و برای او بفرستند. دختران زیادی این کار را کردند و آن را در برابر دوست پسر، نامزد و حتی خانواده خود اجرا کردند و پس از فیلم برداری آنها را برای ندا یاسی فرستادند.

تلگرام ندا یاسی

تلگرام ندا یاسی

اما یکی دیگر از شبکه هایی که او در آن فعالیت می کند، تلگرام می باشد. او در این شبکه اجتماعی نیز اکانتی به نام خود دارد و در آن کانالی را افتتاح کرده و تمام کلیپ و عکس های خود را در آن بارگزاری می کند و از این طریق با طرفداران خود در ارتباط می باشد.

رکورد لایو ندا یاسی و امیر تتلو

رکورد لایو ندا یاسی و امیر تتلو

امیر تتلو یک لایوی را گذاشته بود که در آن داشت روی بدن خود تتو می کرد و در ابتدا حسین تهی و یکی دیگر نیز در آن شرکت کرد و پس از آنها ندا یاسی بود که به این گفت و گو دعوت شد. این دو حرف های نامتعارف زیادی را با هم می زدند و سپس کاری می کردند که کار جنجالی شود و بازدید کنندگان بیشتری را به دیدن آن ترغیب کنند. امیر تتلو گفت که اگر تعداد بازدید کنندگان از 500 هزار نفر بیشتر برود ندا فلان کار زشت را انجام می دهد و همین امر هم موجب شد تا کاربران لینک لایو را به اشتراک بگذارند و تعداد بازدید کنندگان آن از 600 هزار نفر هم عبور کند و موجب شد تا رکورد بازدید کنندگان جهان به نام این دو سلبریتی ثبت شود.

حسین تهی و ندا یاسی

حسین تهی و ندا یاسی

حسین تهی یکی از خوانندگان مشهور می باشد که طرفداران زیادی دارد. او در یک لایو امیر تتلو حضور داشت که اتفاقا ندا یاسی هم در همان شب آنلاین بود و شرکت کرد. در این گفت و گو مانند همیشه حرف های نامتعارف بسیاری زده شد و علاوه بر این، برخی از تیکه های عاشقانه هم بین آنها رد و بدل شد. این موضوع موجب شد تا شایعاتی که از قبل در مورد رابطه عمیق ندا و امیر بود را پررنگ کند. حسین هم که در این مورد مطالبی را شنیده بود در همان لحظه واکنشی نشان داد و موجب شد تا این گفت و گو با جذابیت بیشتری دنبال شود. کاربران هم با دقت بیشتر آن را دنبال می کردند. حسین سوالات بسیاری از ندا پرسی و موجب شد تا او عصبانی شود و درگیری لفظی پیدا کند. این موضوع باعث شد تا توجه بیشتر کاربران فضای مجازی به این دو سلبریتی منعطف شود.

ندا یاسی و پویان مختاری

ندا یاسی و پویان مختاری

هیچ کدام از این دو سلبریتی هیچ خط قرمزی ندارند و بارها این را در گفت و گوهای زنده اینترنتی نشان داده اند. پویان مختاری که همیشه با دختران زیبای بسیاری رابطه دارد و هر روز و شب با آنها خوشگذرانی می کند. ندا هم که با مردان زیادی بوده و هر روز با آنها لایو می گذارد و کارهای ناشایست او در بین همه افراد زبانزد شده است. این دو هر کدام به نوعی به همدیگر می خورند و گفته می شود که ندا یک بار سابقه ازدواج داشته و به دلیل اختلافاتی از یکدیگر جدا شده اند اما پویان هم چند بار با نیلی افشار به مشکل خورده و بارها حرف جدایی آنها به گوش رسیده است. اما به تازگی نیز این درگیری های بین آنها افزایش یافته و حتی کار به شکایت هم رسیده است. در حال حاضر گفته می شود که پویان با ریحانه پارسا در ارتباط است و بعید نیست که با ندا یاسی هم در ارتباط باشد. این دو بارها در لایوهایی با یکدیگر صحبت کرده اند.

ندا یاسی اهل کجاست

ندا یاسی اهل کجاست

در برخی از سایت ها آورده شده است که او دارای اصلیتی افغانی است اما در صفحه اینستاگرام خود تصویر کارت شناسایی خود را منتشر کرده است که نوشته شده است که او ایرانی است. زمانی که در تحصیلات خود در رشته مامایی را تا مقطع لیسانس ادامه داد و به پایان رساند تصمیم گرفت تا مهاجرت کند. او به کشور کانادا رفت و در آنجا نیز در ابتدا تصمیم گرفت تا درس هایش را ادامه دهد و به همین خاطر در همان رشته مقطع فوق لیسانس خود را گذراند. سپس به کارهای فضای مجازی روی آورد و در حال حاضر نیز در همان کشور زندگی می کند.

آیا ندا عاشق امیر تتلو شده است ؟

آیا ندا عاشق امیر تتلو شده است ؟

این دو سلبریتی از مدت ها قبل همدیگر رو می شناسند و حتی گفته می شود که با هم در ارتباط هستند. آنها بارها در لایوهای اینستاگرامی با هم صحبت کرده اند و حتی با همدیگر بود که رکورد لایو زنده را در دنیا به نام خود ثبت کرده اند. این لایو آنها بیش از 600 هزار نفر بازدید کننده داشت و آنها هر کاری کردند تا این رکورد زده شود. اما به تازگی شایعاتی منتشر شده است که گفته می شود که این دو عاشق همدیگر هستند و می خواهند با همدیگر ازدواج کنند. این شایعه از آنجایی رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است که مدتی پیش ندا در صفحه شخصی خود کلیپی را منتشر کرد که در آن عکسی از خود در بغل امیر تتلو را منتشر کرد.

او در این عکس لباس عروس بر تن دارد و امیر تتلو نیز شیک و مرتب کت و شلوار پوشیده است. سپس این بانوی مدل در زیر آن نوشت که سورپرایزی بزرگ در راه است و هر کسی که حدس بزند جایزه می گیرد. به همین خاطر کاربران در زیر آن کامنت های بسیاری گذاشتند و گفتند که احتمالا این دو قصد دارند با همدیگر ازدواج کنند. اما جالب تر آنکه چندی بعد هم عکسی از امیر تتلو را در کنار خود منتشر کرده است و دوباره به شایعات دامن زده است.

ماجرای دستگیری او

ماجرای دستگیری او

این سلبریتی مدتی را دستگیر شده بود و در زندان به سر می برد. اما هرگز مشخص نشد که او به چه دلیلی دستگیر شده بوده و چه کسی او را از بازداشت آزاد کرده است. او در لایوی اعلام کرد که در حال حاضر از مشکلات روحی بسیاری رنج می برد و در حدود 2 ماه در بازداشت به سر می برده است و سپس در صفحه اینستاگرام خود از بازگشت خود خبر داده بود. او از فردی که او را از زندان آزاد کرده بود، به عنوان فرشته نجات نام برد و گفت که اگر او نمی بود حتما اتفاقی برایش می افتاد و نمی توانست آن وضعیت را تحمل کند.

گفته می شود که او به خاطر پولشویی توسط پلیس کانادا دستگیر شده است. بنا بر قانون این کشور تبلیغ و راه اندازی سایت های شرط بندی غیر قانونی می باشد و به همین خاطر او بدون توجه به قانون این کار را کرده است. ماموران او را دستگیر می کنند و روانه زندان می کنند و سپس در آنجا فردی ناشناس او را از زندان آزاد می کند. برخی از شایعات وجود دارد که از آنجایی که رابطه او با امیر تتلو بسیار خوب می باشد احتمالا او جریمه ندا را پداخت کرده و وی را از زندان آزاد کرده است.

اصالت این سلبریتی

اصالت این سلبریتی

در برخی از سایت ها آمده است که او اصالتی عرب دارد و احتمالا پدر یا مادرش عرب می باشد. سپس چند سایت دیگر نیز گزارش کردند که او دارای پدری ایرانی و مادری افغانستانی است که در نتیجه به همین خاطر است که او به همه فحاشی می کند. اما چندی پیش اعلام شد که او ایرانی است و تصویری از صفحه مدارک خود که در آن نوشته شده است که ایرانی است را منتشر کرده است.

ندا یاسی دختر جنجالی اینستاگرام

ندا یاسی دختر جنجالی اینستاگرام

او تا به حال فعالیت های زیادی را در این شبکه اجتماعی انجام داده است و توانسته تا این لحظه بیش از 2 و نیم میلیون نفر را به طرف خود جذب نماید. ندا دارای چند پیج می باشد که یکی دیگر از آنها نیز بیش از یک و نیم میلیون نفر کاربر دارد. همچنین او دارای یک سایت شرط بندی می باشد که توانسته از این طریق نیز به درآمد خوبی دست یابد. او تا به حال جنجال های بسیاری را در این شبکه به راه انداخته است که مشهورترین آن چالش هایی است که می گذارد. معمولا چالش های او نامتعارف می باشند و توجه بسیاری از کاربران را به طرف خود جذب می کنند.

ندا یاسی بی بی سی

ندا یاسی بی بی سی

اما گفته می شود که از شبکه بی بی سی با این سلبریتی مصاحبه ای را ترتیب داده بودند و از این شبکه هم منتشر شد. پس از مدتی که از این قضیه گذشت، ندا یاسی در یک کلیپی اعلام کرد که آنها با من مصاحبه انجام دادند اما حق الزحمه من را نپرداختند. او گفت که مسئولان شبکه بی بی سی فارسی به او قول داده بودند که دستمزد او را بپردازند اما این کار صورت نگرفت و من از همین جا به این موضوع اعتراض می کنم.

ندا و شوگر ددی

ندا و شوگر ددی

اما یکی دیگر از جنجال های ندا یاسی این است که به دنبال شوگر ددی می گشت. او در یک لایوی می گوید که شوگر ددی می خواهد و به همین خاطر جنجال تازه ای را به وجود آورد. همچنین چندی پیش بود که او به امیر تتلو ابراز علاقه می کند و از او خواست تا ملاقاتی با هم داشته باشند. در این لایو او به تتلو می گوید که دوست دارد تا شوگر ددی او باشد اما امیر می گوید که دیگر از این کار خسته شده است و به او می گوید که برایش یک شوگر مامی پیدا کند.

غیب شدن ندا

غیب شدن ندا

اما مدتی است که این سلبریتی در فضای مجازی فعالیت چندانی انجام نمی دهد و ذهن طرفداران خود را مشغول کرده است. از طرفی هم او یک تصویر به همراه کلیپی از خود در کنار امیر تتلو منتشر کرده است که حرف و حدیث های زیادی را به وجود آورد. در زیر این تصویر نوشت شده بود که به زودی سورپرایز بزرگی را برای شما در نظر داریم و خبرهای خوشی را به شما خواهیم داد. او در این عکس لباس عروس را پوشیده و در بغل امیر تتلو که لباس دامادی بر تن کرده است دیده می شود.

سوالات متداول

آیا ندا یاسی با امیر تتلو ازدواج کرده است؟

هنوز معلوم نیست اما تصاویر او با لباس عروس در حالی که در بغل امیر تتلو است، منتشر شده است و حرف و حدیث های زیادی را بوجود آورده است.

دلیل خودکشی ندا یاسی چه بود؟

او در لایوی اعلام کرد که می خواهد به خاطر اینکه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است، خودکشی کند.

ندا یاسی چرا دستگیر شده بود؟

گفته می شود که او به خاطر نادیده گرفتن قانون کشور کانادا و به خاطر تبلیغات سایت های شرط بندی دستگیر شده بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.

بونوس ۴۰ درصد چهارشنبه