ندا یاسی کیست؟ بیوگرافی و جدیدترین حواشی ندا یاسی

ندا یاسی یکی از سلبریتی های مشهور فضای مجازی می باشد که جنجال های زیادی را به وجود آورده است. او تا به حال با افراد مختلفی لایو برگزار کرده است که هر بار موجب بروز حاشیه هایی نیز شده است. این بانوی مدل تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی به پایان رسانده است و سپس به کشور کانادا مهاجرت کرده است. او در آنجا هم مدتی را تحصیل کرد و سپس فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی گسترش داد. او در لایوهای افراد دیگری مانند حسین تهی، امیر تتلو، پویان مختاری و ساشا سبحانی شرکت کرده و هر دفعه موجب ایجاد جنجال هایی می شود. او در چند وقت اخیر یک لایو با تتلو داشت که در آن رکورد بیشترین بازدید کنندگان را زد. در ادامه این مقاله شما را با این اینفلوئنسر بیشتر آشنا می کنیم. با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
ندا یاسی کیست

ندا یاسی کیست؟

ندا یاسی یکی از سلبریتی های مشهور فضای مجازی می باشد که حرف و حدیث در مورد او زیاد می باشد. او در تاریخ 21 بهمن سال 1368 در یکی از شهرهای جنوبی کشورمان به دنیا آمده است. از همین رو او از جمله سلبریتی های متولد بهمن می باشد. گفته می شود که او تحصیلات خود را در رشته مامایی تا مقطع لیسانس در ایران گذرانده و سپس تصمیم می گیرد تا به کشور کانادا مهاجرت نماید. در این کشور نیز دوباره تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد. او دارای خانواده ای پرجمعیت بود و 7 خواهر و برادر داشت و گفته می شود که اوضاع مالی خانواده او بسیار خوب می باشد. در برخی از سایت ها هم آمده است که او قبلا یک ازدواج ناموفق داشته است و به خاطر اختلافاتی که با همسر سابق خود داشته، از او جدا می شود.

همسر ندا یاسی را بیشتر بشناسید

ندا یاسی مدعی می باشد که به همراه آقایی که از او بسیار هم بزرگ تر است به خارج از ایران مهاجرت کرده است. این چهره معروف بیان می کند که این فرد همسرش بوده است و همچنین نمی تواند اطلاعات خاصی از او در اختیار دنبال کننده هایش قرار بدهد. جالب است بدانید که ندا یاسی این آقا را با عنوان جی جی یاد می کند و تاکنون دردسرهایی نیز برای او به وجود آورده است.

وی مدعی است که همسر سابقش او را گول زده و وقتی که به خارج از ایران رفته رهایش کرده و اکنون با خانمی دیگر ازدواج کرده است. این چهره معروف همیشه استوری و پست هایی در رابطه با همسر سابق خود منتشر می کند و در رابطه با او بدگویی هایی دارد.

چرا این اینستاگرامر دیگر خبرساز نیست؟

مطابق با ادعاهای ندا یاسی گفته شده که این چهره معروف این روزها درگیر بیزینس و کار آفرینی است و به همین دلیل کم تر در اینستاگرام فعالیت می کند. او می گوید اکنون همانند گذشته زمان زیادی برای وقت گذرانی در اینستاگرام ندارد و باید به دیگر مسائل زندگی خود بپردازد. این اینستاگرامر که در سال های اول فعالیت خود مدام در اینستاگرام استوری و پست منتشر می کرد اکنون چهره جدیدی به مخاطبان خود نشان داده است و سعی دارد به کارهای دیگر خود رسیدگی کند.

در واقع ندا یاسی بعد از این که توانست با محتوای غیر اخلاقی و همچنین طنز آمیز به هدف خود برسد و دنبال کننده های زیادی جذب کند این روزها اما مسیر خود را تغییر داده است. با این حال اما هم چنان افراد زیادی به او علاقه دارند و حمایتش می کنند.

ندا یاسی چه عمل های زیبایی داشته است؟

اگر پیج ندا یاسی را دنبال کنید متوجه خواهید شد که این چهره معروف هیچگونه عمل زیبایی در صورت و اندام خود ندارد. در واقع وی مدعی می باشد که کاملا نچرال و طبیعی است و به این ویژگی خود علاقه مند می باشد. او بارها مدعی شده که دختری بسیار زیبا و بدون عمل جراحی می باشد و همچنین می گوید که از خانم هایی که عمل های زیادی دارند خوشش نمی آید. به هر حال هر فردی در اینستاگرام برای دیده شدن روش خاص خود را دارد و ندا یاسی نیز سعی دارد از این طریق مخاطبان خود را جذب کند.

این چهره معروف همیشه تلاش می کند که مخاطبان خود را بخنداند و این کارها را با روش های مختلف و محتواهای متفاوت انجام می دهد. او حتی گاهی موهای بدن خود را شیو نمی کند تا به همه نشان دهد که کاملا طبیعی است و با طبیعت بدن خود دوست می باشد. بسیاری از طرفداران با این ادعای او موافق می باشند و افراد زیادی نیز ندا را مورد انتقاد خود قرارمی دهند.

بررسی مشکلات خانوادگی این اینستاگرامر

ندا یاسی همیشه در مورد گذشته خود و خانواده اش صحبت های زیادی می کند. او مدعی می باشد که در یک خانواده به شدت مذهبی به دنیا آمده است که اجازه انجام هیچ کاری را به او نمی دادند. ندا بارها بیان کرده که یکی از دلایل مهاجرتش از ایران این بوده که تصمیم داشته از خانواده خود دور باشد. این چهره معروف با این که گاهی بسیار دلتنگ اعضای خانواده اش می شود اما مدعی است که آن ها وی را نمی خواهند و به عنوان دخترشان قبولش نمی کنند.

همچنین لازم است بدانید هیچ اطلاعات خاصی از خانواده ندا یاسی در دسترس نمی باشد و خودش نیز جزئیاتی از موقعیت و شرایط آن ها در اختیار مخاطبان قرار نمی دهد. این اینستاگرام بارها از خانواده ها خواسته که با فرزندان خود دوست باشند و آن ها را حمایت بکنند.

ندا یاسی لایو

ندا یاسی در لایوهای اینستاگرام

ندا یاسی لایو جدید خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر می کند و برای اینکه بدانید این سلبریتی چه کارهایی انجام می دهد، بهتر است که این صفحه را فالو کنید و از شاهکارهای این بانوی مدل خبردار شوید. او در این صفحه خود تصاویر و کلیپ های خود را منتشر می کند و در حال حاضر طرفداران بسیاری را هم دارد.

ندا یاسی یوتیوب

ندا یاسی یوتیوب

اما یکی دیگر از شبکه هایی که این سلبریتی در آن فعالیت می کند، یوتیوب می باشد که در آن تمام کلیپ های خود را منتشر می کند. ناگفته نماند که به تازگی افراد مشهور به طرف این شبکه کشانده می شوند و گفته می شد که آنها رقابتی برای جذب مخاطب در این شبکه راهم آغاز کرده اند. در حال حاضر بیشتر اینفلوئنسرها در این شبکه یک پیج مخصوص دارند و سعی می کنند تا کاربران را ترغیب کنند تا به آنها بپیوندند.

صحبت های ندا یاسی با 3 پسر گی ایرانی

ندا یاسی یکی از چهره های معروف اینستاگرامی می باشد که معمولا با ایجاد حواشی و رفتارهای عجیب به شهرت رسیده است. وی برای به دست آوردن دنبال کنندگان بیشتر دست به هر کاری می زند و در رابطه با مسائل شخصی تمام افراد صحبت می کند. او معمولا سعی دارد با انتشار لایوهای جنجالی بازدید پیج خود را بالا ببرد که البته در این راه نیز موفق بوده است. به عنوان مثال در دوران خاصی او همیشه افراد ال جی بی تی را در لایوهای خود دعوت می کرد و به گفت و گو با آن ها می نشست.

در یکی از این لایوها 3 پسر گی نیز حضور داشتند و صحبت های آن ها باعث شد که بازدید این لایو بسیار بالا باشد. این گفت و گو بسیار جنجالی بود و نه تنها باعث بیشتر دیده شدن آن سه پسر بود بلکه مخاطبان زیادی را به پیج اینستاگرام ندا یاسی جذب کرد. البته باید بگویید که در پی انتشار چنین لایوهایی ندا یاسی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. دلیل چنین موضوعی نیز این بود که برخی از افراد مدعی بودند که ممکن است کودکان نیز لایوهای او را ببینند و این صحبت های غیر اخلاقی مناسب آن ها نمی باشند.

صحبت های ندا با یک فرد بسیجی

همه ما می دانیم که تمامی چهره های معروف در اینستاگرام هر کدام به روشی شهرت خاصی به دست آورده اند. در این میان اما ندا یاسی خوب می داند که چگونه می تواند توجه ها را به خود جلب کند و در نتیجه سعی دارد تمرکز مخاطبانش را بر روی لایوهای خود قرار بدهد. در یکی از این لایوها ندا یاسی با یک بسیجی به گفت و گو می نشیند و باید بگوییم که این لایو در سطح گسترده ای دیده شد.

در واقع ندا سعی داشت در لایو خود این فرد بسیجی را خراب کرده و او را مسخره کند. بسیاری از مخاطبان او با چنین رفتارهای مخالفت کردند و مدعی شدند که هیچکس حق ندارد به فردی دیگر توهین کند. با این حال اما ندا یاسی همچنان به فعالیت های خود ادامه می داد و مدعی شد که بسیار از چنین رفتارهای خود خوشحال است چرا که عقده چند ساله خود از این افراد را خالی کرده است.

به هر حال دنبال کننده های این اینستاگرام به خوبی می دانند که ندا هیچ توجهی به نظرات منفی ندارد و همیشه سعی می کند که مخالف آن ها عمل کند. این چهره معروف همیشه در حال دعوا و فحش دادن به افرادی می باشد که او را نقد می کنند.

پشت پرده نامزد کردن ندا یاسی چه بود؟

ندا یاسی قبلا یک بار ازدواج کرده است اما اکنون حتی نامزدی هم ندارد و همه شایعات مربوط به همسر سابقش می باشد. وی مدعی می باشد که زندگی مجردی را بیشتر دوست دارد و حوصله وارد شدن به یک رابطه جدید را ندارد. در نتیجه تمامی خبرهای مربوط به پشت پرده نامزد کردن این اینستاگرامر دروغ می باشد و خود ندا یاسی نیز تاکنون در رابطه با چنین مسائلی صحبتی نداشته است.

البته باید بگوییم که این چهره معروف اکنون با داشتن حدود 3 میلیون دنبال کننده سعی دارد حواشی زیادی برای خود به وجود آورد تا بیش از پیش دیده شود. در نتیجه گاهی مدعی می شود که وارد رابطه شده است اما در نهایت بیان می کند که دروغ گفته و برای شوخی چنین صحبت هایی را داشته است.

ندا یاسی و تتلو

ندا یاسی و تتلو

ندا یاسی تتلو را از زمانی که در ایران بود می شناخت و گفته می شود که یکی از طرفداران او محسوب می شود. آنها بارها در لایوها با همدیگر صحبت می کردند و معمولا لایوهای آنها نیز مثبت 18 بود و در آن حرف های نامتعارف زیادی زده می شد. این دو سلبریتی در یکی از لایوها که با هم گفت و گو می کردند، رکورد بیشترین بازدید کننده را از آن خود کردند و با این کار موجب شد در تمام دنیا به شهرت برسند. آنها پس از آن تبلیغات بسیاری در این باره کردند و در سایت های زیادی اسم و نام آنها برده شد. لایو ندا یاسی و امیر تتلو بازدید کنندگان بسیاری داشت و بیش از 600 هزار نفر از آن بازدید کردند.

آیا ندا یاسی درگذشته است؟

اخیرا خبرهایی در رابطه با درگذشت ندا یاسی منتشر شد که طرفداران این چهره مشهور را بسیار نگران کرد. دلیل چنین موضوعی نیز این بود که ندا مدتی در اینستاگرام فعالیت نداشت و هیچ خبری از وی نبود. مدتی بعد اما او دوباره استوری هایی از خود منتشر کرد و در نتیجه همه متوجه شدند که ندا یاسی زنده است. او همچنین از دنبال کننده های خود بسیار تشکر کرد چرا که کاملا متوجه شده بود که برایش نگران هستند.

این چهره معروف توضیح داد که شرایط روحی خوبی نداشته و به همین دلیل ترجیح داده است مدتی را در فضای مجازی فعالیت نکند. در واقع چنین رفتارهایی در بین سلبریتی های اینستاگرامی رایج می باشد چرا که آن ها گاهی به شدت از سوشال مدیا خسته می شوند. به هرحال باید بگوییم که ندا یاسی با حضور دوباره خود در اینستاگرام باعث شد تمامی این خبرها خاتمه پیدا کنند.

خبر حاملگی این اینستاگرامر حقیقت دارد؟

ندا یاسی از آن جهت که شخصیتی جنجالی دارد همیشه سعی می کند حواشی زیادی برای خود به وجود آورد. این چهره معروف گاهی با دنبال کننده های خود شوخی می کند و مدعی می شود حامله است. در واقع او می گوید که هوس برخی خوراکی ها را کرده و گمان دارد که حامله می باشد. بسیاری از دنبال کننده های این اینستاگرامر با چنین شوخی هایی از سمت وی آشنا می باشند. با این حال اما برخی او را نمی شناسند و با شندین چنین صحبت هایی باور می کنند که حامله است.

در نتیجه تمامی حواشی مربوط به حاملگی ندا یاسی به این دلیل می باشد و هیچ کدام نیز حقیقت ندارند. این چهره معروف اکنون مجرد است و سعی دارد که با انجام فعالیت های مختلف در اینستاگرام و کار آفرینی زندگی بهتری را برای خود بسازد.

پیج ندا یاسی

پیج ندا یاسی

ندا یاسی جدید ترین تصاویر و کلیپ های خود را در پیج خودش منتشر می کند و شما می توانید با فالو کردن آن به آخرین اخبار این سلبریتی دست یابید. این صفحه یکی از پربازدید ترین صفحات اینستاگرامی می باشد که حدود 2 میلیون 500 هزار نفر فالور دارد. او در این صفحه تمام تصاویر خود را منتشر می کند و می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین برای اینکه بفهمید واقعا ندا یاسی کیه به شما توصیه می کنیم که این پیج را دنبال کنید.

عکس ندا یاسی

عکس ندا یاسی

او بارها تصاویری از خود که به صورت نامتعارف گرفته شده است را در صفحه خود منتشر می کند و هدف او از این کار هم مشخص است. او در واقع برای اینکه دیگران را ترغیب نماید تا صفحه او را فالو کنند، این عکس ها را منتشر می کند و سعی می کند تا از این طریق کاربرانی را به طرف خود جذب نماید. حتما می دانید که یکی از ترفند های آنها انجام کارهای نامتعارف می باشد که متاسفانه تاکنون هم جواب داده است.

شغل ندا یاسی

شغل ندا یاسی

در صفحه ای که در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد، شغل خود را اینطور بیان کرده است که مدلینگ و کمدین می باشد. او با کارهایی که در فضای مجازی می کند و از آنجایی که میزان طرفداران نسبتا بالایی دارد، می توانیم او را یک بلاگر موفق بنامیم. این بانوی مدل توانسته با انجام کارهای خاص و ویژه در فضای مجازی نگاه زیادی از کاربران را به طرف خود جذب نماید و نام خود را به عنوان یک شاخ اینستاگرامی به همه بشناساند.

دلیل خودکشی ندا یاسی

دلیل خودکشی ندا یاسی

ندا یاسی جدید ترین ترفند خود را نیز در گفت و گوهای زنده اینترنتی نشان داد. او اعلام کرد که در گذشته مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است و در حال حاضر عذاب وجدان گرفته است و به همین خاطر می خواهد خودکشی کند. او یک طنابی را می آورد که به قصد خودکشی سر خود را از درون آن بیرون می آورد با این کار سعی می کند تا کاربران را ترغیب کند. اینکه او مورد تجاوز جنسی قرا گرفته است، مشخص نیست و در هیچ جا هم گفته نشده و تایید هم نشده است. این سلبریتی بارها حرف های خود را تغییر می دهد و بعد از مدتی هر آنچه را که قبلا گفته بود را تکذیب می کند. بیشتر کاربرانی که ویدئوهای او را تماشا می کنند، می گویند که این خانم اصلا سلامت روانی خوبی ندارد و ناگهان در لایوهای خود گریه می کند.

درامد ندا یاسی

درامد ندا یاسی

این سلبریتی نیز از فعالیت در شبکه های اجتماعی توانسته درآمد کسب کند اما احتمالا آنچنان زیاد نیست. با این وجود او دست از تلاش برنداشته و همچنان با انجام کارهای نامتعارف سعی می کند تا نظر کاربران سرگردان در فضای مجازی را به طرف خود جذب نماید و از این طریق بتواند درآمد بیشتری را نصیب خود کند. او همچنین یک سایت شرط بندی را هم راه اندازی کرده است و در صفحه اجتماعی خود آن را تبلیغ می کند و کاربران را ترغیب می کند تا در این سایت بازی کنند.

کلیپ های ندا یاسی

کلیپ های ندا یاسی

طرفداران این سلبریتی می توانند تمام کلیپ های او را در پیج اینستاگرام او مشاهده نمایند. او در صفحه خود تمام کلیپ های خود را به نمایش می گذارد. اما در یکی از کلیپ های اخیر خود که در زیر آن خبر از یک سورپرایز ویژه داده است، عکسی از خود با لباس عروس را در بغل امیر تتلو منتشر کرده است. این کلیپ بازدیدهای زیادی خورده است و کاربران زیادی هم در زیر آن کامنت گذاشته اند. برخی ها گفته اند که احتمالا خبر جالبی را می خواهند منتشر کند و خود را آماده این خبر کرده اند. برخی دیگر هم می گویند که احتمالا این مدت طولانی که از فضای مجازی دور بوده اید به همین خاطر بوده است که با امیر تتلو ازدواج کردید. حرف و حدیث های زیادی در مورد این کلیپ منتشر شده است و همه منتظرند که خبر ویژه یاسی را بشنوند.

چالش ندا یاسی

چالش ندا یاسی

این سلبریتی تا به حال چالش های زیادی را اجرا کرده است و توانسته کاربران را ترغیب کند تا آنها را انجام دهد. به طور مثال یکی از چالش های بحث برانگیز او در مورد بارداری بود و به دختران جوان گفت که این کار را انجام دهند و فیلم بگیرند و برای او بفرستند. دختران زیادی این کار را کردند و آن را در برابر دوست پسر، نامزد و حتی خانواده خود اجرا کردند و پس از فیلم برداری آنها را برای ندا یاسی فرستادند.

تلگرام ندا یاسی

تلگرام ندا یاسی

اما یکی دیگر از شبکه هایی که او در آن فعالیت می کند، تلگرام می باشد. او در این شبکه اجتماعی نیز اکانتی به نام خود دارد و در آن کانالی را افتتاح کرده و تمام کلیپ و عکس های خود را در آن بارگزاری می کند و از این طریق با طرفداران خود در ارتباط می باشد.

رکورد لایو ندا یاسی و امیر تتلو

رکورد لایو ندا یاسی و امیر تتلو

امیر تتلو یک لایوی را گذاشته بود که در آن داشت روی بدن خود تتو می کرد و در ابتدا حسین تهی و یکی دیگر نیز در آن شرکت کرد و پس از آنها ندا یاسی بود که به این گفت و گو دعوت شد. این دو حرف های نامتعارف زیادی را با هم می زدند و سپس کاری می کردند که کار جنجالی شود و بازدید کنندگان بیشتری را به دیدن آن ترغیب کنند. امیر تتلو گفت که اگر تعداد بازدید کنندگان از 500 هزار نفر بیشتر برود ندا فلان کار زشت را انجام می دهد و همین امر هم موجب شد تا کاربران لینک لایو را به اشتراک بگذارند و تعداد بازدید کنندگان آن از 600 هزار نفر هم عبور کند و موجب شد تا رکورد بازدید کنندگان جهان به نام این دو سلبریتی ثبت شود.

حسین تهی و ندا یاسی

حسین تهی و ندا یاسی

حسین تهی یکی از خوانندگان مشهور می باشد که طرفداران زیادی دارد. او در یک لایو امیر تتلو حضور داشت که اتفاقا ندا یاسی هم در همان شب آنلاین بود و شرکت کرد. در این گفت و گو مانند همیشه حرف های نامتعارف بسیاری زده شد و علاوه بر این، برخی از تیکه های عاشقانه هم بین آنها رد و بدل شد. این موضوع موجب شد تا شایعاتی که از قبل در مورد رابطه عمیق ندا و امیر بود را پررنگ کند. حسین هم که در این مورد مطالبی را شنیده بود در همان لحظه واکنشی نشان داد و موجب شد تا این گفت و گو با جذابیت بیشتری دنبال شود. کاربران هم با دقت بیشتر آن را دنبال می کردند. حسین سوالات بسیاری از ندا پرسی و موجب شد تا او عصبانی شود و درگیری لفظی پیدا کند. این موضوع باعث شد تا توجه بیشتر کاربران فضای مجازی به این دو سلبریتی منعطف شود.

ندا یاسی و پویان مختاری

ندا یاسی و پویان مختاری

هیچ کدام از این دو سلبریتی هیچ خط قرمزی ندارند و بارها این را در گفت و گوهای زنده اینترنتی نشان داده اند. پویان مختاری که همیشه با دختران زیبای بسیاری رابطه دارد و هر روز و شب با آنها خوشگذرانی می کند. ندا هم که با مردان زیادی بوده و هر روز با آنها لایو می گذارد و کارهای ناشایست او در بین همه افراد زبانزد شده است. این دو هر کدام به نوعی به همدیگر می خورند و گفته می شود که ندا یک بار سابقه ازدواج داشته و به دلیل اختلافاتی از یکدیگر جدا شده اند اما پویان هم چند بار با نیلی افشار به مشکل خورده و بارها حرف جدایی آنها به گوش رسیده است. اما به تازگی نیز این درگیری های بین آنها افزایش یافته و حتی کار به شکایت هم رسیده است. در حال حاضر گفته می شود که پویان با ریحانه پارسا در ارتباط است و بعید نیست که با ندا یاسی هم در ارتباط باشد. این دو بارها در لایوهایی با یکدیگر صحبت کرده اند.

ندا یاسی اهل کجاست

ندا یاسی اهل کجاست

در برخی از سایت ها آورده شده است که او دارای اصلیتی افغانی است اما در صفحه اینستاگرام خود تصویر کارت شناسایی خود را منتشر کرده است که نوشته شده است که او ایرانی است. زمانی که در تحصیلات خود در رشته مامایی را تا مقطع لیسانس ادامه داد و به پایان رساند تصمیم گرفت تا مهاجرت کند. او به کشور کانادا رفت و در آنجا نیز در ابتدا تصمیم گرفت تا درس هایش را ادامه دهد و به همین خاطر در همان رشته مقطع فوق لیسانس خود را گذراند. سپس به کارهای فضای مجازی روی آورد و در حال حاضر نیز در همان کشور زندگی می کند.

آیا ندا عاشق امیر تتلو شده است ؟

آیا ندا عاشق امیر تتلو شده است ؟

این دو سلبریتی از مدت ها قبل همدیگر رو می شناسند و حتی گفته می شود که با هم در ارتباط هستند. آنها بارها در لایوهای اینستاگرامی با هم صحبت کرده اند و حتی با همدیگر بود که رکورد لایو زنده را در دنیا به نام خود ثبت کرده اند. این لایو آنها بیش از 600 هزار نفر بازدید کننده داشت و آنها هر کاری کردند تا این رکورد زده شود. اما به تازگی شایعاتی منتشر شده است که گفته می شود که این دو عاشق همدیگر هستند و می خواهند با همدیگر ازدواج کنند. این شایعه از آنجایی رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است که مدتی پیش ندا در صفحه شخصی خود کلیپی را منتشر کرد که در آن عکسی از خود در بغل امیر تتلو را منتشر کرد.

او در این عکس لباس عروس بر تن دارد و امیر تتلو نیز شیک و مرتب کت و شلوار پوشیده است. سپس این بانوی مدل در زیر آن نوشت که سورپرایزی بزرگ در راه است و هر کسی که حدس بزند جایزه می گیرد. به همین خاطر کاربران در زیر آن کامنت های بسیاری گذاشتند و گفتند که احتمالا این دو قصد دارند با همدیگر ازدواج کنند. اما جالب تر آنکه چندی بعد هم عکسی از امیر تتلو را در کنار خود منتشر کرده است و دوباره به شایعات دامن زده است.

ماجرای دستگیری او

ماجرای دستگیری او

این سلبریتی مدتی را دستگیر شده بود و در زندان به سر می برد. اما هرگز مشخص نشد که او به چه دلیلی دستگیر شده بوده و چه کسی او را از بازداشت آزاد کرده است. او در لایوی اعلام کرد که در حال حاضر از مشکلات روحی بسیاری رنج می برد و در حدود 2 ماه در بازداشت به سر می برده است و سپس در صفحه اینستاگرام خود از بازگشت خود خبر داده بود. او از فردی که او را از زندان آزاد کرده بود، به عنوان فرشته نجات نام برد و گفت که اگر او نمی بود حتما اتفاقی برایش می افتاد و نمی توانست آن وضعیت را تحمل کند.

گفته می شود که او به خاطر پولشویی توسط پلیس کانادا دستگیر شده است. بنا بر قانون این کشور تبلیغ و راه اندازی سایت های شرط بندی غیر قانونی می باشد و به همین خاطر او بدون توجه به قانون این کار را کرده است. ماموران او را دستگیر می کنند و روانه زندان می کنند و سپس در آنجا فردی ناشناس او را از زندان آزاد می کند. برخی از شایعات وجود دارد که از آنجایی که رابطه او با امیر تتلو بسیار خوب می باشد احتمالا او جریمه ندا را پداخت کرده و وی را از زندان آزاد کرده است.

اصالت این سلبریتی

اصالت این سلبریتی

در برخی از سایت ها آمده است که او اصالتی عرب دارد و احتمالا پدر یا مادرش عرب می باشد. سپس چند سایت دیگر نیز گزارش کردند که او دارای پدری ایرانی و مادری افغانستانی است که در نتیجه به همین خاطر است که او به همه فحاشی می کند. اما چندی پیش اعلام شد که او ایرانی است و تصویری از صفحه مدارک خود که در آن نوشته شده است که ایرانی است را منتشر کرده است.

ندا یاسی دختر جنجالی اینستاگرام

ندا یاسی دختر جنجالی اینستاگرام

او تا به حال فعالیت های زیادی را در این شبکه اجتماعی انجام داده است و توانسته تا این لحظه بیش از 2 و نیم میلیون نفر را به طرف خود جذب نماید. ندا دارای چند پیج می باشد که یکی دیگر از آنها نیز بیش از یک و نیم میلیون نفر کاربر دارد. همچنین او دارای یک سایت شرط بندی می باشد که توانسته از این طریق نیز به درآمد خوبی دست یابد. او تا به حال جنجال های بسیاری را در این شبکه به راه انداخته است که مشهورترین آن چالش هایی است که می گذارد. معمولا چالش های او نامتعارف می باشند و توجه بسیاری از کاربران را به طرف خود جذب می کنند.

ندا یاسی بی بی سی

ندا یاسی بی بی سی

اما گفته می شود که از شبکه بی بی سی با این سلبریتی مصاحبه ای را ترتیب داده بودند و از این شبکه هم منتشر شد. پس از مدتی که از این قضیه گذشت، ندا یاسی در یک کلیپی اعلام کرد که آنها با من مصاحبه انجام دادند اما حق الزحمه من را نپرداختند. او گفت که مسئولان شبکه بی بی سی فارسی به او قول داده بودند که دستمزد او را بپردازند اما این کار صورت نگرفت و من از همین جا به این موضوع اعتراض می کنم.

ندا و شوگر ددی

ندا و شوگر ددی

اما یکی دیگر از جنجال های ندا یاسی این است که به دنبال شوگر ددی می گشت. او در یک لایوی می گوید که شوگر ددی می خواهد و به همین خاطر جنجال تازه ای را به وجود آورد. همچنین چندی پیش بود که او به امیر تتلو ابراز علاقه می کند و از او خواست تا ملاقاتی با هم داشته باشند. در این لایو او به تتلو می گوید که دوست دارد تا شوگر ددی او باشد اما امیر می گوید که دیگر از این کار خسته شده است و به او می گوید که برایش یک شوگر مامی پیدا کند.

غیب شدن ندا

غیب شدن ندا

اما مدتی است که این سلبریتی در فضای مجازی فعالیت چندانی انجام نمی دهد و ذهن طرفداران خود را مشغول کرده است. از طرفی هم او یک تصویر به همراه کلیپی از خود در کنار امیر تتلو منتشر کرده است که حرف و حدیث های زیادی را به وجود آورد. در زیر این تصویر نوشت شده بود که به زودی سورپرایز بزرگی را برای شما در نظر داریم و خبرهای خوشی را به شما خواهیم داد. او در این عکس لباس عروس را پوشیده و در بغل امیر تتلو که لباس دامادی بر تن کرده است دیده می شود.

لایو ندا یاسی با 3 پسر همجنسگرای ایرانی

ندا یاسی یکی از چهره‌ های جنجالی اینستاگرام به شمار می‌ رود که هر چند وقت یکبار برای این که بتواند با طرفداران خود در ارتباط باشد. هم چنین حاشیه دیگری را به وجود آورد به برگزاری لایو می‌ پردازد. حال گفتنی است که مدتی قبل ندا در یک اقدام ناباورانه با سه پسر همجنسگرای ایرانی یک لایو برگزار کرد. آن ها در این لایو در مورد موضوعات بحث برانگیز و تمایلات جنسی خود به صحبت و گفتگو پرداختند. این لایو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و مورد انتقاد خیلی از افرادی که در این لایو حضور داشتند قرار گرفت.

پس از این لایو کاربران اینستاگرام تا مدت‌ ها در مورد این لایو جنجالی و صحبت‌ های ندا با این سه پسر همجنس‌ گرا به صحبت می‌ پرداختند. البته ناگفته نماند که این موضوع برای ندا بسیار خوشایند بوده است. چرا که او از روی قصد این لایو را با سه پسر همجنس‌ گرای ایرانی برگزار کرد تا بتوانند توجهاتی را به سمت خود جلب کند و به میزان فالوورانش بی افزاید. به هر حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده لایوهای این چهره جنجالی بپردازید کافی است تا پیج ندا یاسی در اینستاگرام را دنبال کنید. هم چنین با مراجعه به ندا یاسی یوتیوب او می توانید این لایو که ذخیره شده است را نیز جستجو و مشاهده نمایید.

صحبت های Neda با یک فرد بسیجی

این روزها ندا یاسی علاقه بسیار زیادی به برگزاری لایو دارد. چرا که به واسطه برگزاری لایوهایش و دعوت از چهره‌ های مختلف و صحبت‌ های جنجالی‌ اش توانسته توجهات بسیار زیادی به سمت خود جلب کند و مخاطبان بیشتری را به دست آورد. حال گفتنی است که چندی قبل نیز ندا یک لایو برگزار کرد و در این لایو از یک فرد بسیجی دعوت کرد تا در لایو او حضور یابد و به گفتگو با یکدیگر بپردازند.

حال با توجه به این که عقاید این دو فرد بسیار متفاوت بوده به همین دلیل در این لایو ندا و این فرد بسیجی به توهین یکدیگر پرداختند و کل کل‌ های زیادی بین آن ها صورت گرفت. این موضوع باعث شد تا این لایو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شود و در نهایت فرد بسیجی با توهین و فحاشی به ندا از این لایو خارج شد. حال گفتنی است که این لایو توسط عده ای ضبط و در اینترنت منتشر شده است. به همین دلیل در صورت تمایل می‌ توانید این لایو را در اینترنت جستجو و مشاهده کنید.

ندا یاسی کجا زندگی می کند؟

گفتنی است که در پیرامون زندگی ندا یاسی فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شود. حال در همین خصوص بد نیست بدانید که او سال‌ ها قبل ایران را برای پیشرفت در زندگی و حرفه‌ اش ترک کرد و در ابتدا به ترکیه مهاجرت کرد. پس از آن نیز با مکافات و سختی‌ های زیاد راهی کانادا شد. ندا سال‌ ها ساکن کانادا بوده است اما سرانجام تصمیم گرفت تا از کانادا به ترکیه مهاجرت کند. به همین دلیل در حال حاضر این چهره جنجالی ساکن ترکیه و شهر استانبول می‌ باشد و در این شهر به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد.

پس از مهاجرت ندا از کانادا به ترکیه خیلی از افراد متعجب شدند که چرا او از امکانات، رفاه و آسایش کانادا گذشته و به ترکیه مهاجرت کرده است. ندا نیز در پاسخ به این سوالات بیان کرد که با توجه به این که در حرفه بلاگری فعالیت می‌ کند. هم چنین ایرانی‌ های بسیار زیادی ساکن ترکیه هستند به همین دلیل برای پیشرفت در زندگی و حرفه‌ اش تصمیم گرفته تا به ترکیه مهاجرت کند. حال در صورت تمایل می‌ توانید با مراجعه به برخی از پیج‌ های اینستاگرام و یا حتی اینترنت به جستجو و مشاهده تصاویر ندا یاسی در ترکیه بپردازید.

پشت پرده نامزد کردن ندا یاسی

ندا یکی از پرحاشیه‌ ترین و جنجالی‌ ترین چهره‌ های اینستاگرام می‌ باشد که به واسطه به وجود آوردن حاشیه‌ و یا قرار گرفتن در حاشیه‌ های مختلف توانسته به این میزان از شهرت برسد. حال گفتنی است که ندا چندی قبل از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر نامزدی اش را با فالووران و مخاطبان خود به اشتراک گذاشت و بیان کرد که منتظر یک سورپرایز بزرگ باشند. پس از آن حواشی و جنجال‌ های بسیار زیادی به وجود آمد و خیلی از افراد تمایل پیدا کردند تا در رابطه با نامزدی ندا و پارتنر او اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

البته طبق معمول ندا در مورد این موضوع با مخاطبان خود صحبتی نکرد تا آن ها را در کنجکاوی نگه دارد و فالووران بیشتری را به دست آورد. حال در همین راستا برخی از پاپاراتزی های اینترنتی بیان کردند که نامزدی ندا دروغی بیش نمی‌ باشد. چرا که او تنها برای این که مدتی است حواشی پیرامونش کمرنگ شده است. به همین دلیل با انتشار خبر نامزدی اش قصد داشته تا دوباره نامش بر سر زبان‌ ها بیاندازد و توجهات زیادی را به سمت خود کند.

به هر حال ندا پس از این که خبر نامزدی اش را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت. دیگر در مورد این موضوع صحبتی نکرده است و به نظر می‌ رسد که او حالا حالاها قرار است مخاطبان خود را در کنجکاوی نگه دارد.

چرا این فرد کم رنگ شده است؟

جالب است که بدانید با این که ندا فعالیت گسترده‌ ای در اینستاگرام انجام می‌ دهد. اما هر چند وقت یکبار به صورت کل ناپدید می‌ شود و یا این که فعالیتش در اینستاگرام کمرنگ می شود. حال این موضوع باعث شده است تا با ناپدید شدن ندا یاسی و یا کمرنگ شدن فعالیتش حواشی بسیار زیادی همچون ندا یاسی درگذشت، ندا یاسی دزدیده شده است و غیره برای این فرد به وجود آید. البته با شروع فعالیت ندا یاسی دوباره اخباری همچون ندا یاسی زنده است به وجود میاد و حواشی قبلی او از بین می‌ رود.

حال مدتی است که دوباره فعالیت ندا در اینستاگرام بسیار کمرنگ شده است و او هر چند وقت یکبار استوری هایی را منتشر می‌ کند. البته با این حال ندا تا به اکنون دلیل کمرنگ شدن فعالیت‌ هایش را در اینستاگرام بیان نکرده است. به همین دلیل حواشی بسیار زیادی در این باره در پیرامون ندا به وجود آمده است.

مروری بر عمل های ندا یاسی

این روزها انجام عمل‌ های زیبایی و تزریقات ژل در میان مردم به ویژه بلاگرها و چهره‌ های معروف اینستاگرام بسیار رایج و متداول شده است. حال این موضوع باعث شده است تا خیلی از کاربران کنجکاو شوند تا بدانند که ندا بلاگر ایرانی تا به اکنون چه عمل‌ هایی بر روی چهره‌ ها و یا حتی اندامش انجام داده است. در این باره جالب است که بدانید ندا تا به اکنون هیچگونه عمل زیبایی بر روی چهره‌ و یا اندامش انجام نداده است. ندا بارها بیان کرده است که از چهره زیبایی برخوردار است و خود را همین طور که هست دوست دارد و نیازی به عمل زیبایی ندارد.

بررسی مشکلات خوانوادگی این اینستاگرامر

به نظر می‌ رسد که ندا یاسی بلاگر معروف ایرانی در یک خانواده سختگیر به دنیا آمده و بزرگ شده است. چرا که او تا به اکنون بارها در لایوها و استوری‌ های خود در مورد خانواده‌ اش به صحبت پرداخته و بیان کرده است که زندگی بسیار سختی داشته است. هم چنین او تا به اکنون بارها به فحاشی اعضای خانواده خود به ویژه مادر و برادرهایش پرداخته است. در نهایت ندا برای فرار از مشکلات خانوادگی و داشتن یک زندگی خوب تصمیم گرفته تا به هر سختی که شده مهاجرت کند.

همسر ندا یاسی چه کسی است؟

یکی از متداول‌ ترین سوالاتی که برای عده‌ ای از افراد که آشنایی زیادی با ندا یاسی ندارند به وجود می‌ آید. این است که همسر این شخص کیست و تمایل دارند تا در مورد روابط شخصی او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. در ابتدا بهتر است بدانید که ندا تا به اکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می‌ باشد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد بدانید با این که یکی از دلایلی که ندا تا به اکنون توانسته به واسطه آن جنجال‌ های زیادی را به وجود آورد و به شهرت خود بیفزاید. صحبت در مورد روابط شخصی‌ اش بوده است. اما ندا هیچگاه ندا نامی از پارتنر خود و یا اکس های قبلی اش را به زبان نیاورده است. هم چنین هیچگاه تصویری از خود را در کنار مردهای دیگر در فضای مجازی منتشر نکرده است. به همین دلیل هیچگونه اطلاعات دقیق و کاملی در مورد روابط خصوصی این چهره جنجالی در دسترس نمی باشد.

اصالت این اینستاگرامر به کجا بر می گردد؟

بهتر است بدانید که ندا مدتی قبل در یکی از لایوهای خود بیان کرد که مادرش اهل افغانستان و پدرش یکی از عرب‌ های جنوب ایران می باشد. هم چنین او در این لایو بیان کرده است که در شهر شیراز به دنیا آمده و سال‌ های زیادی را در ایران زندگی کرده است. البته با توجه به این که ندا تا به اکنون دروغ‌ های بسیار زیادی در رابطه با زندگی‌ اش بیان کرده است به همین دلیل هنوز هم خیلی از کاربران مطمئن نیستند که صحبت های او واقعی باشد.

سوالات متداول

آیا ندا یاسی با امیر تتلو ازدواج کرده است؟

هنوز معلوم نیست اما تصاویر او با لباس عروس در حالی که در بغل امیر تتلو است، منتشر شده است و حرف و حدیث های زیادی را بوجود آورده است.

دلیل خودکشی ندا یاسی چه بود؟

او در لایوی اعلام کرد که می خواهد به خاطر اینکه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است، خودکشی کند.

ندا یاسی چرا دستگیر شده بود؟

گفته می شود که او به خاطر نادیده گرفتن قانون کشور کانادا و به خاطر تبلیغات سایت های شرط بندی دستگیر شده بود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.