شل بیوتی (صدف ترابی) کیست؟ برسی درآمد و رابطه های او

شل بیوتی یکی از بلاگر و میکاپ آرتیست های مشهور ایرانی است که در خارج از کشور زندگی می کند. او نیز مانند بسیاری از این سلبریتی ها این رشته در از دوران کودکی و نوجوانی خود آغاز کرده است و آن طور که گفته می شود از همان زمان عشق و علاقه زیادی به این رشته داشته است. این بانوی مدل نیز فعالیت های گسترده ای در فضای مجازی می کند و تا به حال توانسته توجه کاربران زیادی را به طرف خود جلب نماید. از آنجایی که رشته آرایشگری و خودآرایی طرفدار زیادی دارد، او نیز به راحتی و در مدت کمی که در این رشته فعالیت می کرده، توانسته به شهرتی جهانی برسد. در حال حاضر این اینفلوئنسر طرفداران زیادی دارد و با قدرت تمام در این زمینه کار می کند. اگر می خواهید در مورد او اطلاعات بیشتری به دست بیاورید با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیوگرافی شل بیوتی

بیوگرافی شل بیوتی

شل بیوتی در واقع یک لقب است و نام دختری که پس این لقب معروف پنهان شده است، صدف ترابی می باشد. صدف از دوران کودکی زیبایی خاصی داشت و چشمانی درشت و استایلی منحصر به فرد داشت . از تصاویر او پیداست که حتی بدون آرایش هم زیباست. او در تاریخ 14 خرداد سال 1373 متولد شده است و گفته می شود که فقط یک خواهر دیگر به نام دل آسا دارد. اینکه صدف در چه رشته ای و تا چه مقطعی درس خوانده است، مشخص نیست و اطلاعات بیشتری در این مورد وجود ندارد. اما گفته می شود که او در سن 20 سالگی به طور اتفاقی با کسری عباسی آشنا می شود. این دو مدت ها با هم بودند و رابطه داشتند.

در برخی از سایت های گزارش شده است که رابطه آنها 5 سال دوام آورده بوده و بالاخره کسری از او خواستگاری می کند و تصمیم می گیرند که با هم ازدواج کنند. آنها در بهمن سال 98 با هم نامزد می شوند و در تابستان سال بعد از آن در حالی که بیماری کرونا همه گیر شده بود، مراسم ازدواج محدودی را برگزار می کنند. آنها پس از سال ها دوستی بالاخره در کنار هم زندگی مشترکی را شروع می کنند و با همدیگر در زمینه های مختلف همکاری می کنند.

شل بیوتی اپارات

کلیپ های اپارات

همانطور که می دانید استفاده از شبکه های اجتماعی و سایت هایی که برای تبلیغات مناسب می باشند، یکی از راه هایی است که سلبریتی های فضای مجازی باید به خوبی از آنها در راستای اهداف اقتصادی خود استفاده کنند. هر شبکه یا سایتی یک سری ویژگی های منحصر به فرد و طرفدارانی دارد که این افراد سعی می کنند تا نظر آنها را به طرف خود جلب نمایند. سایت آپارات نیز از این قاعده مستثنی نیست و افرادی که صاحب سبک و طرفدار می باشند در آن کلیپ و تصاویر خود را منتشر می کنند تا از این طریق نیز بتوانند هم به درآمد خود بیافزایند و هم اینکه تعداد طرفداران خود را روز به روز افزایش دهند. همانطور که می دانید یکی از راه های جذب مخاطب تبلیغات گسترده می باشد تا بتواند با دیگران رقابت کند. در زمینه آرایشی و بهداشتی رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که اگر لحظه ای غفلت کردید، باید به طور کلی بازار را برای رقیبان خود خالی کنید.

اما افرادی هستند که می توانند در این بازار با دیگران رقابت سالمی داشته باشند که دستورالعمل های خاصی را باید دنبال کنند. قبل از هر چیزی شما را دعوت می کنیم تا با دقت تمام اهمیت تبلیغات را جستجو کرده و مطالعه دقیق کنید و سپس باید بدانید که برنامه مدونی را باید ترتیب دهید. هر چند که برخی از کارشناسان بر این عقیده اند که نباید روی چند شبکه اجتماعی یا سایت برای تبلیغات تمرکز کرد اما اگر واقعا می خواهید که به یک فرد مشهور و معروف در زمینه ای که کار می کنید تبدیل شوید، باید هیچ موقعیت و فرصتی را از دست ندهید. شما با کمی هزینه و استخدام یک تیم حرفه ای تبلیغاتی می توانید از این فرصت نیز استفاده کنید.

آشنایی با همسر با شل بیوتی

کسری عباسی نام همسر شل بیوتی می باشد که 33 سال سن دارد و در شهر تهران به دنیا آمده است. صدف و همسرش در دوران زندگی خود دچار مشکلات بسیاری شده اند و برای رسیدن به یک دیگر سختی زیادی را تحمل کردند. جالب است بدانید که صدف از زمانی که 20 سال سن داشت با کسری در رابطه بود و در نهایت دوستی آن ها به ازدواج منجر شد. هم اکنون سن شل بیوتی 29 سال می باشد. البته کسری و صدف قبل از ازدواج خود به مدت 5 سال با یک دیگر دوست بودند.

آن ها پس از ازدواج خود از ایران مهاجرت کردند و در تمامی موارد حامی یک دیگر بوده اند. کسری در سال 1398 بود که از صدف خواستگاری کرد و آن ها نامزد کردند. آن ها پس از گذشت مدتی رابطه خود را به صورت جدی تری ادامه دادند و ازدواج کردند. زمان ازدواج آن ها در سال 1399 بود که به دلیل بیماری کرونا نتوانستند مراسمی برگزار کنند.

آن ها در همان سال به پاریس مهاجرت کردند و اکنون زندگی بسیار خوبی را در کنارهم سپری می کنند. بهتر است بدانید که کسری عباسی در زمینه مهاجرت فعالیت می کند و برندهای آرایشی را هم در کنار همسر خود معرفی می کند و توانسته است درآمد بسیار خوبی داشته باشد.

بچه دار شدن این بیوتی بلاگر حقیقت دارد؟

حواشی و شایعات همیشه در پیرامون افراد مشهور وجود دارد. بچه دار شدن هم یکی از حواشی موجود در مورد شل بیوتی است. او حدود 3 سال است که ازدواج کرده و تا کنون خبری در مورد حامله شدن خود در فضای مجازی منتشر نکرده است. اگر پیج او را دنبال کرده باشید متوجه می شوید که تمامی تصاویر و ویدئوهای او و همسرش بدون فرزند می باشد و هیچ تصویری از باردار شدن او وجود ندارد.

پس می توان فهمید که تعدادی از سایت های خبرگذاری برای جلب توجه در مورد بارداری و بچه دار شدن این بیوتی بلاگر حاشیه سازی کرده اند. یک لایو شل بیوتی در مورد این حواشی بود و او پاسخ داده بود، کودکی که همیشه در تصاویر و ویدئوهای او دیده می شود، خواهر کوچک تر او می باشد و او هنوز هیچ فرزندی ندارد. اگر او باردار شود این خبر را در صفحات خود به مخاطبانش اعلام خواهد کرد.

بررسی حاشیه های اخیر شل بیوتی

حاشیه در مورد افراد مشهور همیشه وجود دارد و افراد بسیاری سعی می کنند با ایجاد کردن حاشیه تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش بدهند. از طرفی هم برخی از سایت های خبرگذاری زرد و یا پاپاراتزی ها با ایجاد حاشیه در مورد افراد مشهور قصد دارند که توجه افراد بیش تری را به سمت خود جلب کنند. شل بیوتی هم مانند سایر سلبریتی ها دارای حواشی مختلفی است. بارها در مورد رابطه او و همسرش حواشی مختلفی ایجاد شده است و تعدادی از خبرها در مورد خراب شدن رابطه این زوج می باشد. بعضی دیگر از شایعات مربوط به نقل مکان او به کشور دیگری است و در موارد بسیاری می توان شاهد حواشی دیگری مانند بارداری و غیره در مورد این فرد بود.

شل بیوتی وان

شل بیوتی وان

این سلبریتی در سایت گفته است که از دوران کودکی به این رشته گرایش داشته است و به همین دلیل به این سمت آمده است. او افزوده است که در دوره های تخصصی این رشته در کشور امارات شرکت کرده است و در آنجا تخصص های لازم را در این مورد فرا گرفته است. سپس به ایران بازگشته است و یک پیج اینستاگرام شل بیوتی را ایجاد کرده است و در آن به تدریج آن چیزایی را که یاد گرفته است را روی خود عملی می کرده و از خود فیلم می گرفته و در اکانت خود منتشر می کرده است. سپس فیلم های آموزشی را برای علاقمندان ضبط می کرده است که این کار خیلی مورد استقبال همه کاربران قرار گرفت و به همین دلیل من هم تشویق شدم تا بیشتر به این موضوع بپردازم. رفته رفته تعداد طرفدارانم بیشتر شد تا اینکه تمام وقت روی این کار متمرکز شدم و تبدیل به یک بیوتی بلاگر شدم.

این بانوی مدل اعلام کرده است که با مارک های معروفی که در زمینه آرایشی و بهداشتی کار می کنند، همکاری کرده است و در ایران نیز سفیر برند انگلوت می باشد. همچنین نکته جالب دیگر اینکه این سلبریتی در حال حاضر یک مجموعه ای از قلم مو مخصوص دارد که مارک های سیگما و هودابیوتی می باشد که به تازگی هم برای اینکه گواهینامه مخصوص و درجه یک مارک اینگلوت را دریافت کند، به کشور لهستان مسافرت کرده است. علاوه بر این، این سلبریتی سابقه کار با مارک های معروف لوازم آرایشی در ایران و آمریکا را نیز دارد.

پیج شل بیوتی

پیج شل بیوتی

پیج اینستا شل بیوتی را نمی توانید به راحتی در این شبکه اجتماعی پیدا کنید. زیرا در این شبکه صفحات زیادی به نام این سلبریتی ایجاد شده است و همگی هم در زمینه آرایشی و بهداشتی فعالیت می کنند. هنوز معلوم نیست که آیا این صفحات هم متعلق به این بانوی مدلینگ می باشد یا اینکه افراد دیگری آنها را اداره می کنند. برخی ها می گویند که آنها تنها فن پیج هایی می باشد که او به گروه تحت هدایت خود دستور داده تا همچنین پیج هایی را ایجاد کند و بتواند همه کاربران را به طرف خود جذب کند. اما در صفحه اصلی، او نام واقعی خود را که صدف ترابی می باشد را در بالای آن نوشته است. در پایین آن او خود را یک چهره عمومی نام برده است و نوشته است که به صفحه اصلی من خوش آمدید.

سپس در زیر آن نوشته است که یک میکآپ آرتیست حرفه ای می باشد و خود را آرایشگری قابل معرفی کرده است. همچنین او به این موضوع اشاره کرده است که در حال حاضر در کشور فرانسه و در شهر پاریس آن زندگی می کند. علاوه بر آن در این صفحه سایت مخصوص خود را نیز که به نام خودش می باشد را تبلیغ کرده است. او در این صفحه استوری های زیادی را اجرا کرده است. موضوعاتی که پوشش داده است مختلف می باشد اما عمده آنها در مورد آرایشگری است. این سلبریتی حدود یک میلیون و 800 هزار نفر فالور دارد و یکی از پرطرفدارترین پیج ها را دارا می باشد. همچنین او در حال حاضر 405 پست مختلف منتشر کرده است که آخرین آنها ویدئویی در مورد برداشتن ابرو می باشد و نوشته است که پس از این آموزش می توانید به راحتی با موچین ابروهاتون رو خوشکل موشکل کنین.

دکتر بینی شل بیوتی

دکتر بینی شل بیوتی

دکتر جراح بینی شل بیوتی از زمانی روی زبان ها افتاد که اخیر او در ویدئوهایی که منتشر می کند، دچار تغییراتی شده است. این را کاربران فضای مجازی به راحتی تشخیص داده اند و گفته اند که این سلبریتی به تازگی جراحی زیبایی را روی صورت خود انجام داده است. خوب در وهله اول باید به این نکته اشاره کنیم که مدل بودن موجب میشه تا به ظاهر فردی حساس شوید و به همین خاطر هم به آن توجه کنید. از آنجایی که این اینفلوئنسر هم یکسره جلوی دوربین ظاهر می شود، به فکر جراحی زیبایی افتاده و اولین عضوی که آن را تغییر داده است بینی خود می باشد. در سایت های زیادی در این مورد بحث کرده اند که دکتر او چه کسی بوده است و واقعا او را چه کسی به این حرفه ای جراحی کرده است و همه کاربران از همدیگر این موضوع را می پرسند و حتی دیده شده که برخی ها زیر پست های او کامنت گذاشته اند که اگر کسی می شناسد این موضوع را اعلام کند.

اما اینکه جراح بینی شل بیوتی چه کسی است هیچ موقع فهمیده نشد و نمی شود زیرا این سلبریتی ها هرگز اعلام نمی کنند که جراحی زیبایی انجام داده اند. آنها این کار را درست نمی دانند و اگر هم از آنها بپرسید می گویند که این یک موضوع شخصی می باشد و از جواب دادن به آن طفره می روند. به همین دلیل است که او هرگز به لایو و کامنت هایی که در این رابطه پرسیده شده است را محل نمی دهد و از کنار آنها به راحتی می گذرد. اینکه او جراحی زیبایی انجام داده است کاملا مشهود است و به خصوص فرم بینی او که کاملا تغییر کرده است. اما برخی ها هم می گویند که او جراحی های دیگری را نیز روی صورت خود انجام داده است اما فهمیده نمی شود. برخی ها هم می گویند که پس از ازدواج او شکم انداخته و به همین دلیل عمل لیپوماتیک را انجام داده است.

نگاهی به فعالیت یوتیوب شل بیوتی

همان طور که می دانید یوتیوب یک نرم افزار بسیار پردرآمد است که افراد بسیاری در آن فعالیت می کنند و ویدئوها و کلیپ های مختلفی را در آن منتشر می کنند. شل بیوتی هم مانند بسیاری از بیوتی بلاگرها در این برنامه فعالیت دارد و تلاش می کند که مخاطبان بیش تری در این پلت فرم به دست آورد. این فرد ویدئوهای مختلفی را در این صفحه بارگذاری می کند و بازدید بالایی از ویدئوهای او می شود.

در بسیاری از ویدئوهای او می توان میکاپ های جنجالی و بسیار جذابی را مشاهده کرد که باعث توجه افراد بسیاری می شود. www.youtube.com/@ShellBeauty1 آدرس یوتیوب این شخص است که تا به امروز 59 ویدئو در آن منتشر کرده است و بیش تر از 3 هزار دنبال کننده دارد. این فرد در سال 2019 در یوتیوب یک حساب کاربری ایجاد کرد و اکنون در کانال خود فعالیت دارد. ویدئوهایی با عنوان میکاپ با شل بیوتی در این کانال قرار دارد که افراد بسیاری از آن بازدید کرده اند.

معرفی سایت شل بیوتی و امکاناتش

شل بیوتی یکی از بیوتی بلاگرهایی است که کسب و کار خود را راه اندازی کرده است. این فرد در سال 1395 فعالیت خود را در قالب یک فروشگاه در اینستاگرام شروع کرد و پس از مدتی تصمیم گرفت که سایتی مخصوص به خود را راه اندازی کند. او در این سایت محصولات اورجینال و اصل را برای فروش در اختیار دنبال کنندگان خود قرار می دهد و تا کنون توانسته است درآمد بسیار خوبی از این راه به دست آورد.

در این سایت انواع لازم آرایشی با کیفیت با موجودی بالا وجود دارد و هر روزه تعداد موجودی های این سایت در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و به سرعت شارژ می شوند. قیمت لوازم آرایشی در سایت شل بیوتی بسیار مناسب و منصفانه است. بهتر است بدانید که این سایت دارای مجوز اینماد است و با خیالی آسوده می توان از او خرید کرد. در بسیاری از کلیپ های شل بیوتی، سایت او معرفی شده است و صدف محصولات بسیاری در آن قرار داده است.

مروری بر اتفاقات عروسی شل بیوتی

در مورد ازدواج این فرد، تصاویر و ویدئوهای مختلفی منتشر شده است. او به دلیل بیماری کرونا نتوانست مهمانی و عروسی بزرگی را برای خود ترتیب دهد و با تعدادی از آشنایان و دوستان خود و در یک مراسم خصوصی، ازدواج خود را جشن گرفت و در این عروسی لباس و مدل موهای شل بیوتی بسیار مورد بحث قرار گرفته بود و نظرات بسیاری برای آن داده می شد.

بسیاری از دنبال کنندگان این فرد معتقد بودند که لباس شل بیوتی بسیار گران قیمت است و میکاپ او مانند پرنسس های دیزنی لند بوده است. او مراسم خود را در یک باغ بسیار لوکس برگزار کرده بود و یک گروه موسیقی را به آن دعوت کرده بود. تعداد مهمان های شل بیوتی بسیار کم بود، اما مراسم او به بهترین نحو برگذار شده بود و مراسم آتش بازی هم یکی دیگر از آیتم های جشن او بود. البته در مورد قد شل بیوتی در مراسم عروسی و کفش هایی که در این جشن استفاده کرده بود، نیز گفت و گوهای مختلفی شده بود.

دلیل محبوبیت بالای این بیوتی بلاگر چیست؟

شل بیوتی فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد و فیلم های بسیاری از میکاپ های خود منتشر می کند. او رابطه بسیار صمیمانه ای با مخاطبان خود دارد و در ویدئوها و استوری هایی که منتشر می کند، تلاش می کند که تمامی نکات مربوط به یک میکاپ بسیار خوب را آموزش بدهد. او اطلاعات زیادی در مورد برندهای مختلف آرایشی در اختیار مردم قرار می دهد و بهترین برند لوازم آرایشی را متناسب با پوست افراد، معرفی می کند.

صدف ترابی به کمک آموزش ها و نکته های خود در این زمینه توانسته است افراد بسیاری را به پیج خود دعوت کند و به عنوان یک بیوتی بلاگر محبوب در بین مردم شناخته می شود. شل بیوتی میکاپ های خود را در قالب استوری و پست روزانه در فضای مجازی منتشر می کند.

پدر صدف ترابی کیست و چه تاثیری بر زندگی اش گذاشته است؟

تا کنون در مورد پدر صدف ترابی اطلاعاتی منتشر نشده است، اما گفته می شود که او در یک خانواده مرفه به دنیا آمده است و به کمک ثروت پدر خود توانسته دوره های مختلفی از آرایشگری را در کشورهای خارجی سپری کند و در نهایت از ایران مهاجرت کند. در بیوگرافی شل بیوتی هم هیچ نامی از پدر او برده نشده است و حرفه و شغل او مشخص نمی باشد.

برندهای مورد استفاده شل بیوتی کدامند؟

شل بیوتی با برندهای خاصی همکاری می کند. برند اینگلوت یکی از مهم ترین برندهایی است که صدف با آن همکاری می کند و توانسته است نمایندگی آن را برای کشور ایران بگیرد و به نام خود ثبت کند. صدف با این کار توانسته است بسیاری از محصولات این برند را وارد ایران کند و با توجه به محبوب و با کیفیت بودن این برند، می توان گفت که او فروش بسیار بالایی دارد.

گفته می شود که صدف ترابی به کشور لهستان سفر کرده است تا بتواند گواهینامه درجه یک این برند را دریافت کند و کار خود را به صورت گسترده تری انجام بدهد. او در میکاپ های خودعلاوه بر استفاده از محصولات اینگلوت از محصولات هدی بیوتی نیز استفاده زیادی می کند. فنتی بیوتی هم از محصولات آرایشی مورد علاقه این فرد بوده و از این برند در آرایش کردن شل بیوتی بسیار زیاد استفاده می شود. آدرا هم از محصولات محبوب او برای موهایش می باشد.

شل بیوتی کیست

شل بیوتی کیست

نام واقعی او صدف ترابی است و در 7 ژوئن سال 1994 در تهران به دنیا آمده است. او از همان کودکی استایل خاصی داشته و زمانی که از او عکس می گرفته با یک ژست ویژه ای می نشسته تا از او عکس بگیرند. از همان ابتدا معلوم بود که او در آینده به یکی از مدل های معروفی تبدیل می شود. زمانی که نوجوان شد علاقه و تمایل او به طرف آرایش و میک آپ آرتیست رفت و به همین خاطر برای آموزش بیشتر به کشور امارات رفت. او در این کشور تمام دوره های تخصصی و ویژه را گذراند و سپس به کشور بازگشت. در شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه ای را افتتاح کرد و در آن فیلم های آموزشی در مورد آموخته های خود گذاشت تا اینکه رفته رفته به شهرت رسید. او یکی از رقیب های صدف بیوتی می باشد.

او با مارک های معروفی که در زمینه آرایشی کار می کنند، کار کرده است و توانسته نمایندگی مارک INglot در ایران را به نام خود ثبت کند. همچنین او یک سری از قلم های مخصوصی را با مارک های سیگما و هودابیوتی را نیز تولید می کند. علاوه بر آن برای اینکه بتواند نمایندگی درجه یک برند اینگلوت را دریافت کند به لهستان رفته است. در سن 20 سالگی با کسری عباسی آشنا می شود و با هم دیگر 5 سال رابطه دوستی خود را حفظ می کنند تا اینکه تصمیم می گیرند که با هم ازدواج کنند. این دو در شرایطی مجلس خود را می گیرند که ویروس کرونا هم شیوع پیدا کرده و محدودیت هایی هم اجرا شده بود. اما او با این وضعیت به طور محدود مجلس خود را برگزار می کند. این دو در حال حاضر در کشور فرانسه ساکن هستند.

شل بیوتی چند سالشه

شل بیوتی چند سالشه

در حال حاضر با توجه به اطلاعاتی که او از خود منتشر کرده است، با یک حساب سرانگشتی 26 سال دارد. او از دوران کودکی همین طور استایل خاصی داشته و ویژگی این که به یک مدل تبدیل شود را به خوبی در وجود خود داشته است. اما او این رشته را انتخاب نکرد و به خاطر به رشته آرایشگری علاقه داشته به این سمت رفت. آموزش های لازم را در تهران و سپس در کشور امارات گذراند و بعد از آن فعالیت های خود را در زمینه بلاگری با محوریت میکآپ آرتیست آغاز کرد. رفته رفته او به یکی از معروف ترین افرادی تبدیل شد که در این زمینه کار می کند و در حال حاضر هم در شبکه های مختلفی فعالیت می کند. او در ابتدا کلیپ هایی را از خود ضبط می کرد و منتشر می کرد. در این کلیپ ها او نحوه خودآرایی را آموزش می داد و با کاربران ارتباط می گرفت و سعی می کرد تا به آنها تکنیک های این حرفه را آموزش دهد. در حال حاضر او با برند های معروفی کار می کند و ازا ین طریق توانسته به درآمد خوبی هم برسد.

شل بیوتی instagram

شل بیوتی instagram

اما در شبکه اجتماعی اینستا صدف شل بیوتی یک پیج پرطرفدار دارد. تعداد کاربرانی که از پیج او طرفداری و فالو می کند، حدود یک میلیون و 800 هزار نفر است و تا به حال 405 پست مختلف منتشر کرده است. او در این پیج کلیپ و تصاویر خود را منتشر می کند. البته باید بگوییم که او چندین پیج دارد که همه به نام خود او است اما مشخص نیست که آنها را هم این سلبریتی مدیریت می کند یا خیر. اما تبلیغات مختلفی را در این پیج انجام می دهد که می توان به محصولات آرایشی و بهداشتی اشاره کرد. همچنین او در این صفحه کلیپ هایی از سفرهای خود به کشورهای دیگر را نیز منتشر می کند که نشان می دهد که آدم شاد و شنگولی است. در حال حاضر او به همراه همسرش در شهر پاریس فرانسه زندگی می کند.

شل بیوتی تلگرام

شل بیوتی تلگرام

صدف ترابی در یکی از استوری های اخیرش کانال تلگرام خود را نیز به طرفدارانش معرفی کرده است. این کانال نیز دقیقا به نام صفحه اینستای این سلبریتی است و از کاربران و هواداران خود خواسته است در صورتی که در این شبکه اجتماعی نیز فعال هستید، به کانال او بپیوندید و از کلیپ و آموزش های او در زمینه میکاپ آرتیست استفاده کنید. در این کانال که به تازگی راه اندازی شده است بیش از یک هزار نفر کاربر دارد و در آن روش کار را تغییر داده است. به این صورت که هر کلیپی که منتشر می کند محصولات و موادی را که در آن استفاده شده است را نیز در زیر آن به صورت متن می گذارد تا کاربران از آنها نیز اطلاع داشته باشند.

شل بیوتی و برند اینگلوت

شل بیوتی و برند اینگلوت

حتما می دانید که این سلبریتی از یک برند لوازم آرایشی و بهداشتی مشهور در ایران حمایت می کند و توانسته با قراردادی که با این شرکت  بسته نمایندگی آن را در کشور ایران در اختیار بگیرد و به نام خود ثبت کند. با این قرارداد تمام محصولات این شرکت در ایران از طریق او وارد می شود و از آنجایی که مصرف این گونه مواد در داخل کشور زیاد است، احتمالا پول خوبی را از این طریق به جیب بزند. همچنین به تازگی او به کشور لهستان رفته است تا بتوانید گواهینامه درجه یک این مارک را نیز بدست بیاورد و فعالیت های خود را گسترده تر کند.

صدف ترابی بلاگر

صدف ترابی بلاگر

از زمانی که توانست در کلاس های کشور امارات شرکت کند و آموزش های لازم را در این زمینه دید به کشور بازگشت و در زمینه بلاگری کار کرد. او ویدئوهای مختلفی را از خود ضبط کرد و در فضای مجازی منتشر کرد و کم کم به یک بلاگر تبدیل شد. در ابتدای کار او به این نکته توجه نداشت اما رفته رفته تعداد کاربرانی که او را فالو می کردند به یک میلیون نفر رسید و در حال حاضر هم حدود 800 هزار تای دیگر نیز به آن اضافه شده است. او یکی از موفق ترین بیوتی بلاگرهای ایرانی فعال در فضای مجازی می باشد که نام او در بین چند نفر اول در زمینه آرایشی و بهداشتی و میکاپ آرتیست قرار گرفته است.

براش سیگما شل بیوتی

براش سیگما صدف

صدف یکی از افرادی است که براش هایی را تولید می کند که بانوان زیادی از این برند استفاده می کنند. نام برند او سیگما می باشد که البته ناگفته نمایند که یک برند دیگری نیز دارد که نام او نیز هودا بیوتی می باشد. این دو قلم مو خاصیت و ویژگی های زیادی دارد که گفته می شود به طور حرفه ای تولید شده است و استفاده از آن برای حرفه ای ها می باشد. مواد استفاده شده در آن بسیار نمر است و یکی از برندهای مرغوب بازار می باشد. به همین دلیل بانوان زیادی که در زمینه میکاپ کار می کنند به آن علاقه دارند و از آن استفاده می کنند. قلم موها در صنعت آرایشگری کاربرد فراوانی دارند.

آرایش صدف ترابی

آرایش صدف ترابی

همانطور که می دانید یکی از پر طرفدارترین رشته هایی که در حال حاضر در فضای مجازی وجود دارد، آرایشگری می باشد. این رشته تا حدی پرطرفدار است که یکی از رشته هایی می باشد که میکاپ آرتیست های زیادی در آن فعالیت می کنند که یکی از آنها شل بیوتی می باشد. این سلبریتی دوره های حرفه ای خود را در کشور امارات گذرانده است و سپس با انتشار کلیپ هایی از خودآرایی به شهرت رسیده است. او یکی از افرادی بود که از این طریق مشهور شده است و توانسته هواداران زیادی را به طرف خود جذب کند.

میکاپ های این بلاگر

میکاپ های این بلاگر

بیشتر طرفداران این سلبریتی به دنبال آرایش های او می باشند و به همین خاطر در اینترنت سرچ می زنند. شما برای اینکه بتوانید به این کلیپ ها دسترسی داشته باشید، باید به صفحه اینستاگرام او سر بزنید . در این صفحه او هممه کلیپ های خود را منتشر می کند. همچنین یکی دیگر از راه های موجود عضویت در کانال تلگرام او نیز می باشد. در این کانال نیز کلیپ به همراه توضیحات متنی را نیز می توانید پیدا کنید. علاوه بر این روش ها شما می توانید به سایت این سلبریتی نیز سر بزنید و از کلیپ های او که در این سایت بارگزاری کرده است نیز استفاده های لازم را ببرید.

سوالات متداول

شل بیوتی کیست ؟

نام اصلی او صدف ترابی است و در سال 1373 در تهران به دنیا آمده است و یک بیوتی بلاگر معروف و مشهور است و طرفداران زیادی دارد.

شل بیوتی نمایندگی کدام مارک معروف را در ایران دارد؟

او از برند اینگلوت در کشورمان حمایت می کند و توانسته محصولات این شرکت را وارد کشور کند.

شل بیوتی در حال حاضر در کجا زندگی می کند؟

او در حال حاضر  به همراه همسرش در شهر پاریس کشور فرانسه زندگی می کند .

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
ali jvd
ali jvd
مدرس زبان و تولید کننده محتوا در سایت ایرانیان سلبریتی. خبرنگار حوزه سلبریتی ها و افراد معروف از سال 2008 و دارای نشان برتر خبرنگار مجله اینترنتی سال 2022.