بیوگرافی صادق واحدی به همراه حاشیه های زندان رفتن و فروش مواد او

در این مقاله شما خوانندگان و علاقمندان به موسیقی را با صادق و زندگی هنری یک خواننده رپ دیگر آشنا می کنیم و به شما علاقمندان توضیح خواهیم داد علت به زندان افتادن صادق در ارمنستان چه بوده است. پس با ما همراه باشید تا از زندگی هنری و خصوصی این خواننده پر حاشیه و پر ماجرا مطلع شوید. او در واقع یکی از سلبریتی های اینستاگرام محسوب می شود که در رپ فارس قدم های مهمی برداشته است.

صادق کیست؟

صادق کیست؟

صادق واحدی متولد ۷ اردیبهشت ۱۳۶۹ در ایران و شهر کرج است.او با نام هنری صادق خواننده رپ فارسی می باشد. صادق در سن سیزده سالگی به علت شرایط شغلی پدر خود از ایران به کشور ارمنستان مهاجرت کردند. صادق تا قبل از آشنایی با حصین علاقه زیادی به رپ و هیپ هاپ داشت. بعد از علاقه به موسیقی رپ آمریکایی، تلاش خود را برای نوشتن شعر و خواندن روی بیت های مختلف شروع کرد تا این با حصین مسیر هنری اش عوض شد. آشنایی او با حصین در ارمنستان شکل گرفت، صادق قبل از این آشنایی علاقهٔ زیادی به رپ داشت و حتی شعر هم نوشته بود ولی بعد از دوستی با حصین بیشتر به سوی اینکار کشیده می شود.

او از طریق حصین اولین آهنگ رسمی خود به نام جفت را منتشر کرد. چندی بعد نیز اولین آلبوم رسمی خود با نام صبح بخیر ایران را منتشر کرد که در این آلبوم آهنگ های جفت کفش و سنگین به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. در سال ۱۳۹۰ صادق آلبوم کوتاهی با نام شبا، رد پا، تنهایی را به همراه حصین منتشر کرد که با محبوبیت زیادی همراه شد. تک آهنگ اعتراف و تکرار به همراهی علی اوج از بهترین آهنگ های صادق می باشد. او در آهنگ عاشق زندگی ام با دانیال همکاری داشته است.

همچنین صادق ویدئو خود را به نام نپرس با کارگردانی احمد پارسا پخش کرد. همانطور که گفتیم صادق اولین فعالیت حرفه ای و رسمی خودش را در خط فارسی در سال ۸۹ را در ماه دی آغاز کرد که اولین آهنگ رسمی اش را با همراهی حصین ابلیس به نام جفت کفش منتشر نمود که یکی از جذاب ترین فیت های این دو آرتیست، این آهنگ می‌باشد و به شدت مورد توجه علاقمندان به رفع و هیپ هاپ فارسی قرار گرفته است.

بیوگرافی صادق

صادق واحدی متولد 7 اردیبهشت 1369 در کرج، با نام هنری صادق وارد حرفه پر از حاشیه خوانندگی رپ و هیپ هاپ شد. او با نوشتن وارد موسیقی رپ شد تا اینکه با حصین گروه موسیقی کاغذ رکورد، را تاسیس کردند و از این راه به شهرت رسید. در سال 1382 وقتی 13 ساله بود بخاطر موقعیت شغلی پدر، خانوادگی از ایران به کشور ارمنستان مهاجرت کرد و در آنجا به تحصیل پرداخت. صادق اولین ترکِ رسمی خود را ۱۳۸۹ به همراهی حصین به نام جفت کفش منتشر کرد. این دو به کمک هم شرکت کاغذ رکوردز را تشکیل دادند و صادق آلبوم کاملش با نام صبح بخیر ایران را با لیبل کاغذ رکورد عرضه بازار کرد.

مدتی بعد با همکاری حصین آلبوم شبا، ردپا، تنهایی را منتشر کردند. در سال ۱۳۹۱ صادق دو آلبوم به نام‌های کسی به نام خدا و سرباز خدا را بیرون داد که در هر دو آلبوم خواننده‌های مهمانی از جمله حصین، سوگند و جاستینا حضور داشتند. او در گذشته همکاری های بسیار زیادی با رپر ها و خوانندگان مختلف فعال در زمینه موسیقی هیپ هاپ و رپ در کشورمان ایران داشته است که تقریباً تمامی همکاری های او جزو موزیک های پر قدرت و پر مخاطب رپ فارسی به حساب می آید. او به عنوان یکی از رپرهای کاردرست و سرشناس نسل دوم رپ فارسی به حساب می آید. که در قیاس با شخصیت های هم نسل خود توانسته است که به شهرت زیادی دست پیدا کند.

آهنگ های صادق

آهنگ های صادق

آهنگ های صادق این رپر فوق العاده ایرانی در سبک های رپ فارسی و همین طور هیپ هاپ است. اغلب آهنگ های او در موضوعاتی مانند گنگ اجتماعی و خودشناسی می باشد که به شدت مورد توجه علاقمندان و مخاطبین موسیقی رپ در کشور ما ایران قرار گرفته است. یکی از نکات جالب اشعار صادق را می توان همان فضای خاکستری موزیک های او بدانیم چرا که او نیز مانند رپر های مثل علی سورنا و محمدرضا شایع اشعار این چنینی زیادی نوشته و آهنگ های جذاب بسیاری با چنین مضامینی دارد. در واقع به وسیله آهنگ های صادق خواننده می تواند تا به زندگی و اتفاقاتی که تا کنون برای خودش نیز پیش آمده نگاه کند. صادق واحدی و یا همان صادق رپ و هیپ هاپ فارسی به عنوان یکی از کار کشته ترین آرتیست های موسیقی در زیرزمین ایران شناخته می‌شود.

بی صدا بی صورت

این آهنگ زیبا و جذاب و شنیدنی بی صدا بی صورت از صادق را می توان از بهترین آهنگ های دانست متن این آهنگ رو خود صادق نوشته و در واقع متن شعر اجتماعی و روزمره گی کارهای او را نشان می‌دهد. این آهنگ جزو آهنگ های پر طرفدار و پر مخاطب او محسوب می شود.

آهنگ پول و قدرت

آهنگ پول و قدرت جز آهنگ های پر طرفدار و پر مخاطب صادق می باشد متن این آهنگ نشانه از هدف خواندن این آهنگ که در واقع نشان می دهد صادق می خواهد به نوعی اعتراض به آشفتگی جامعه را بیان کند و مخاطبین به آهنگهای صادق می توانید آهنگ زیبا و جذاب را از گوگل سرچ نمایید و آن را دانلود کنید.

آهنگ نهنگ تو حوض همون ماهی قرمزه

آهنگ صادق به نام نهنگ تو حوض همون ماهی قرمزه با دو کیفیت 128 و320 را می توانید از سایت های معتبر دانلود نمایید.این آهنگ جزو پرمخاطب ترین پر دانلود ترین ترک های این خواننده ی محبوب و هنرمند است.

آهنگ نبض

آهنگ نبض یکی دیگر از دیگر از آهنگ های زیبا و جذاب این خواننده است. شما علاقمندان و طرفداران می توانید این آهنگ زیبا را از سایت های معتبر در گوگل سرچ و دانلود کنید اینجا یکی هست که هر ثانیه خوابت رو می بینه تو چشمه تقویم با نبض ساعت منتظر می شینه، همیشه اونکه غرقه سکوته دستتو میخونه، درد لحظه رو کسی می فهمه که منتظر میمونه، از وقتی تو رفتی شب حالمو پرسید. این قسمتی از این آهنگ زیبا و جذاب آهنگ نبض است.

دوست دختر صادق کیست؟

دوست دختر صادق کیست؟

شایعات بسیار زیادی در ارتباط با ازدواج این رپر ایرانی وجود دارد. به گفته عده زیادی از هوادارانش او در حال حاضر ازدواج کرده‌ است. و به علت تعهدی که به همسرش داده است،کمتر در زمینه هنر یعنی رپ فارس فعالیت می کند. ولی او این صحبت ها رو تایید نکرده است. پس ازدواج این رپر، پر طرفدار شایع بیش نبوده است. هنوز بصورت رسمی ازدواج نکرده اما در رابطه عاشقانه ای حضور دارد.

این خواننده در چه سبکی فعالیت می کند؟

صادق واحدی با نام هنری صادق توانست تا فعالیتش را در سبک رپ و هیپ هاپ فارسی از سال ۱۳۸۹ آغاز کند. و در این زمینه به طور جدی گام بردارد. این کار باعث شد تا او به عنوان یکی از معروفترین رپرهای تاریخ هیپ هاپ ایران شناخته شود که البته عده زیادی از هواداران او دلیل پیشرفتش را همکاری با حصین می دانند. که در واقع همکاری او با حصین ابلیس برایش ارزش زیادی داشت. که باعث شد تا بعد از همکاری اش با حصین تعداد زیادی از مخاطبان رپ فارسی متوجه حضور چنین هنرمندی در موسیقی زیرزمینی ایران بشوند. همکاری این دو نیز به قدری برای هواداران و مخاطبانشان جذاب بود که آنها تصمیم گرفتند تا به کمک یکدیگر یک گروه در رپ فارسی ایجاد کنند که آن را تحت عنوان گروه کاغذ و یا کمپانی کاغذ رکوردز می شناسند. صادق توانست تا پس از تشکیل گروه کاغذ با کمک حصین آلبوم خود را با نام صبح بخیر ایران و با لیبل کاغذ رکوردز منتشر کند.

عکس های صادق

عکس های صادق

طرفداران و علاقه‌مندان به این خواننده و هنرمند پرطرفدار می توانند با سرچ در گوگل و همچنین شبکه های مجازی عکس ها و ویدیو کلیپ های او را مشاهده نمایید. تمام خوانندگان و هنرمندان برای جذب مخاطب و هوادار در اکثر شبکه های مجازی فعال می باشند و در این شبکه‌ها مثل اینستاگرام و یوتیوب عکس و ویدیو بارگذاری می کنند. آنها با این کار توانسته اند مخاطبین بیشتری را به سمت خود جذب کنند. جذب کردن مخاطب بیشتر نشان دهنده خوب بودن کار آنهاست.

حاشیه های صادق

خوانندگان و هنرمندان برای جلب مخاطب و هوادار بیشتر حاشیه‌های زیادی برای خود می‌سازند. و همیشه داشتن حاشیه بد نیست بعضی مواقع داشتن حاشیه باعث می شود مخاطب بیشتری را به سمت خود جذب کنید. داشتن مخاطب بیشتر باعث می شود خیلی سریعتر به موفقیت و پیشرفت برسید. خوانندگان رپ برای جذب مخاطب و هوادار بیشتر حاشیه هایی را ایجاد می‌کنند. صادق این هنرمند و خواننده پرطرفدار به طور ناخواسته درگیر یک سری از حاشیه ها شده است. سال 1391 صادق 22 ساله به همراه حصین 25 توسط پلیس ارمنستان به جرم حمل ماری جوانا دستگیری شدند اما حصین یک هفته بعد آزاد شد. اما صادق واحدی به مدت 8 ماه به زندان رفت. در نهایت بعد از ماجرای دستگیری، اختلافات پیش آمده بین او و حصین منجر به از بین رفتن گروه کاغذ شد و صادق فعالیت مستقل خود را پی گرفت. یکی از اتفاقات مهم موجود در زندگی نامه صادق واحدی دستگیری او در کشور ارمنستان می باشد که به شدت مورد توجه رسانه ها و سایت های خبری قرار گرفت و حتی در شبکه های ایران هم این خبر منتشر شد.

آلبوم های صادق

آلبوم های صادق

صادق دی ماه 1389 وقتی 20 ساله بود اولین آهنگ رسمی خود را با همراهی حصین به نام جفت کفش منتشر کرد که از همان ابتدا مورد استقبال قرار گرفت. صادق واحدی که با نام هنری صادق شروع به فعالیت کرده تا الان توانسته ۸ آلبوم از کارهای خود را به انتشار برساند. کاغذ رکورد در اواخر سال 1389 با همکاری صادق و حصین بعنوان خواننده و علی مجیدی بعنوان آهنگساز و پورنام بعنوان تنظیم کننده تاسیس شد.

این رپر فوق العاده با استعداد ایرانی در سبکهای رپ فارسی و همینطور هیپ هاپ فعالیت داشته و اغلب آهنگ های او در موضوعاتی مانند گنگ اجتماعی و خودشناسی می باشد که به شدت مورد توجه علاقه مندان به این سبک موسیقی در کشور ما ایران قرار گرفته است و یکی دیگر از نکات جالب اشعار صادق را می توانین همان فضای خاکستری موزیک های او بدانیم چرا که او نیز مانند رپر های مثل علی سورنا و محمدرضا شایع اشعار این چنینی زیادی نوشته و آهنگهای جذاب بسیاری با چنین مضامینی دارد. بعد به زندان افتادن صادق و حصین گروه کاغذ منحل شد.

صبح بخیر ایران – 1390، شبا، ردپا، تنهایی – 1390، کسی به نام خدا – 1391، سرباز خدا – 1391، پرورش – 1392، بال – 1395. سالهای ۱۳۸۹ ۹۰ و ۹۱ سال های پرکار صادق بودند. او در سال ۱۳۹۱ تصمیم گرفت تا دو آلبوم دیگر را نیز ساخته و منتشر کند، با نام‌های کسی به نام خدا و همینطور سرباز خدا. او در سراسر فضای مجازی و اینترنت این آهنگ ها پخش کرد که این دو آلبوم نیز مانند سایر آلبوم های صادق به شدت مورد توجه قرار گرفت و در این دو آلبوم خواننده های مهمان حضور داشتند که از مهمترین آن ها می توانیم به حسین، جاستینا و سوگند اشاره کنیم.

او در سال ۱۳۹۲ آلبوم دیگر را نیز ساخته و منتشر کرد که به نام پرورش شناخته می‌شود. این آلبوم نیز مانند سایر کارهای صادق آلبوم جذاب و پر مخاطب از کار درآمد و مورد توجه هواداران او قرار گرفت. در این آلبوم سه ترک ضبط شده و منتشر گردیده است که کمپانی ۱۳ به عنوان سرپرست و اسپانسر این کار قرار گرفته است. تاریخ عرضه آن در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۲ بوده است در آلبوم پرورش، دیده نیز به عنوان همراه صادق در تمامی آهنگ ها حضور دارد و باعث شده تا به یکی از جذاب ترین آلبوم های رپ فارسی تبدیل شود.

یوتیوب صادق

چند سالی می شود که یوتیوب جزو شبکه های پر طرفدار و پر مخاطب در دنیا در فضای مجازی محسوب می‌شود. این موضوع شامل ایرانی ها می باشد، هر چند که یوتیوب در ایران فیلتر است اما مخاطبین زیادی در یوتیوب ایرانی هستند. یوتیوب جزوه شبکه‌های پرمخاطب و پرطرفدار در ایران است. به خاطر پرطرفداری و پر مخاطب بودن این شبکه مجازی اکثر هنرمندان و خوانندگان در یوتیوب به فعالیت می پردازند چون به راحتی می توانند به شهرت برسند. خیلی از خوانندگان و رپران ایرانی نیز در این شبکه مجازی صفحه کاربری برای خود راه اندازی کرده اند و در این شبکه فعالیت می‌ کنند که این موضوع شامل صادق هم می‌ باشد. این خواننده محبوب و پر طرفدار یوتیوب را مرکز فعالیت خود قرار داده است.

اینستاگرام صادق

صادق واحدی معروف به صادق نیز مانند تمام خوانندگان و سلبریتی های معروف در شبکه های مجازی مثل اینستاگرام، توییتر و یوتیوب کاملاً فعال می باشد و شبکه‌های مجازی جزئی از کار خوانندگان و بازیگران است. آنها با فعال بودن در شبکه های اجتماعی می توانند طرفداران و مخاطبین بیشتری را جذب نمایند. صادق در اینستا کاملاً فعال می باشد و یکی از سلبریتی های فضای مجازی محسوب می شود. زمان انتشار آهنگ ها و آلبوم های خود را در صفحه خود می‌گذارد. تا علاقه مندان و طرفداران او از فعالیت او اطلاع داشته باشند. همچنین در این صفحاتی که در شبکه های مجازی دارد دیس های زیادی را گذاشته است و متقابلا دیس بک های محکمی را هم دریافت نموده است. همانطور که می‌دانید اینستاگرام و یوتیوب جزوه اپلیکیشن هایی هستند که می توان با آن درآمدزایی کرد خیلی از سلبریتی ها و خوانندگان که در اینستا دنبال کننده و فالوور های زیادی دارند از این اپلیکیشن‌ها کسب درآمد می‌کند و قطعاً صادق هم این کار را انجام می‌دهد و با گرفتن تبلیغات در صفحه اینستاگرام خود کسب درآمد می‌کند. برای مطلع شدن از حواشی و فعالیت صادق او را حتما در اینستاگرام دنبال کنید.

کلاب هاوس صادق

کلاب هاوس صادق

صاذق هم مانند افراد معروف دیگر در حال حاضر در کلاب هوس مشغول است، و این نرم افزار جدید را حمایت خواهد کرد. این نرم افزار طوری طراحی شده است که خود شخص شناخته شده می تواند هم زمان با هواداران خود به نوبت حرف بزنند و حتی می توانند از شایعاتی که درباره آنها گفته شده است آنها را تایید یا تکذیب کنند که باعث می شود که از خبر های فیک و تقلبی هوادارانشان در امان باشند. کلاب هوس به خاطر جدید بودن هنوز نتوانسته مخاطبین زیادی را جذب خود نماید اما خیلی از افراد معروف در فضای مجازی از این نرم افراز استفاده می کنند.

درآمد این خواننده از کجاست؟

اکثر هنرمندان و خوانندگان درآمد خود را از شغلی که دارند به دست می آورند. صادق هم به خاطر اینکه هم ترانه سرا و هم آهنگساز است درآمد زیادی را از این طریق به دست آورده است. و به جز این او از سلبریتی های فضای مجازی ها محسوب می‌شود و توانست با داشتن فالوور های زیاد در اینستاگرام و یوتیوب از این دو اپلیکیشن معروف هم بتوانند کسب درآمد.

کلیپ های صادق

صادق و اکثر خواننده های محبوب و پرطرفدار موسیقی رپ کلیپ ویدیو های خود را در یوتیوب بارگذاری کرده اند. در ایران خواندن موسیقی رپ ممنوع است به همین دلیل خوانندگان این سبک از موسیقی نمی‌توانند ویدیوهای خود را در آپارات بارگذاری نمایند. آنها با بارگذاری در یوتیوب هم کسب درآمد می‌کنند،و هم در آنجا به فعالیت می پردازند. یوتیوب شبکه اجتماعی است که از سراسر دنیا می توان در آنجا مخاطب داشت و این شبکه اجتماعی به دلیل اینکه کیفیت بالا بارگذاری ویدیو ها، طرفداران زیادی دارد.

گلچین آهنگ های صادق

گلچین آهنگ های صادق

خیلی از خوانندگان کارهای خود را در سایت های معتبر بارگذاری می کنند تا بتوانند علاقه‌مندان و مخاطبین از آهنگ های آنها استفاده کنند. شما مخاطبین و طرفداران این رپر معروف می توانید گلچینی از آهنگ های او را از سایتهای معتبر دانلود کنید.

مصاحبه با صادق رپر

خیلی از سایت ها و شبکه های اجتماعی با صادق واحدی معروف به صادق مصاحبه های داشته اند. این سایت ها خبرگزاری ها بعد از به زندان افتادن صادق با او مصاحبه کردند، و علت افتادن زندان را از او جویا شدند. صادق در مصاحبه‌های خود از آلبوم ها و ترانه هایی که انتشار داده صحبت کرده و علت افتادن به زندان را یک بدشانسی و یک اشتباه از خود دانسته و از این کاری که انجام داده کاملاً پشیمان است.

کاغذ رکوردز

کاغذ رکوردز از گروه‌ های رپ فارسی که سال‌ هاست در عرصه‌ های مختلف رپ و هیپ هاپ فعالیت دارد و کار های کاملا متنوع و جالبی را منتشر کرده است. که در واقع تشکیل شده از رپر های بزرگ و سرشناسی در موسیقی کشورمان از جمله حصین و صادق بوده است. و به همین علت کار های بسیار قوی و شنیدنی را منتشر می کردند.

ماجرای دعوا صادق و حصین چه بود؟

ماجرای دعوا صادق و حصین چه بود؟

اولین مشکل حصین با صادق از آلبوم سرباز خدا به این طرف بود. صادق در ان آلبوم یه کروس به حصین داد در صورتی که به خوانده های دیگه ی آلبوم ورس هم داده بود ولی به حصین نداد. چند ماه بعد حصین و صادق سر جریان علف و کوکائین توی ارمنستان دستگیر میشن. حصین به کمک یکی از دوستان خود بعد از یک هفته از زندان آزاد می شود اما برای صادق 7 ماه زندانی بریده می‌شود و این کار باعث ناراحتی صادق از حسین می شود، چون حصین برای بیرون آوردن صادق از زندان هیچ کمکی نمی کند.

سوالات متداول

بهترین آهنگ صادق کدام آهنگ اوست؟

بی صدا بی صورت یکی از بهترین آهنگ های صادق محسوب می شود که طرفداران زیادی این آهنگ دارد.

صادق از چه سالی شروع به فعالیت کرده است؟

صادق این خواننده و هنرمند معروف از سال 1389 فعالیت هنری خود را آغاز کرده است.

ناشران آهنگ های صادق کدام گروه و کمپانی می باشد؟

در اوایل کار و تا چند سال پیش تمامی آهنگ های صادق را با لیبل کاغذ رکوردز منتشر می شد اما الان آهنگ های او توسط رادیو جوان منتشر می شوند.

اولین آلبوم رسمی صادق کدام است؟

اولین آلبوم رسمی صادق که به کمک حصین در سال 1390 به نام صبح بخیر ایران است،که در این آلبوم، آهنگ‌های جفت کفش و سنگین به محبوبیت دست یافت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید
sara
sara
یکی از اعضا مجموعه ایرانیان سلبریتی و دنبال کننده اخبار و بیوگرافی سلبریتی ها در ایران.